Wybory 2023 - na kogo głosujecie? - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-10-20, 18:00   #1441
Joltar 3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 99
Dot.: Wybory 2023 - na kogo głosujecie?

[1=72f264f1cd165e2b94e3888 8adc60ec5afe5a0b8_658382a 5e67ad;89695206]U mnie nie trzeba zapisać się na wizytę żeby dostać receptę na leki brane na stałe.
Wystarczy zadzwonić i zamówić telefonicznie receptę na leki - najczęściej kod przychodzi tego samego dnia, czasem w kolejnym dniu.
Można spokojnie się dodzwonić jeśli dzwoni się w środku dnia / pod koniec dnia; nie dzwonię w sprawie nowej recepty rano, kiedy jest największe obciążenie i najwięcej pacjentów.
W mojej przychodni ten system się sprawdza, dla mnie jest wygodny.[/QUOTE]

u mnie podobnie , wystarczy tylko wysłac SMS bezpośrednio do lekarza rodzinnego i kod przychodzi SMS tego samego dnia.
Joltar 3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-20, 18:28   #1442
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Wybory 2023 - na kogo głosujecie?

Cytat:
Napisane przez Joltar 3 Pokaż wiadomość
u mnie podobnie , wystarczy tylko wysłac SMS bezpośrednio do lekarza rodzinnego i kod przychodzi SMS tego samego dnia.
U mnie też. Jak tak czytam, to cholera mam raj na ziemi, a nie przychodnię.

Wszystko można załatwić telefonicznie (nie ma problemu z dodzwonieniem się), recepty nie stanowią problemu, skierowania na badania dostaję bez problemu (oczywiście takie uzasadnione), zawsze jest miejsce na ten sam dzień i jak zapisują na 13, to wchodzę o 13 (wiadomo, plus/minus 5 minut, ale nie siedzę i nie czekam w kolejce).
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-20, 18:44   #1443
Joltar 3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 99
Dot.: Wybory 2023 - na kogo głosujecie?

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
U mnie też. Jak tak czytam, to cholera mam raj na ziemi, a nie przychodnię.

Wszystko można załatwić telefonicznie (nie ma problemu z dodzwonieniem się), recepty nie stanowią problemu, skierowania na badania dostaję bez problemu (oczywiście takie uzasadnione), zawsze jest miejsce na ten sam dzień i jak zapisują na 13, to wchodzę o 13 (wiadomo, plus/minus 5 minut, ale nie siedzę i nie czekam w kolejce).
nie musisz mi wierzyć , a ta ironia chyba zbędna.
Joltar 3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-20, 21:50   #1444
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: Wybory 2023 - na kogo głosujecie?

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Nie mówiąc o tym ze włazi ludziom do łóżka ale już na pytanie o to czy dzieci szczepi nie odpowie bo to tajemnica medyczna


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-21, 04:01   #1445
Imelda_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 34
Dot.: Wybory 2023 - na kogo głosujecie?

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Jeżeli nie wprowadzą aborcji do 12tc. i małżeństw jednopłciowych, to ja następnym razem głosuję na Konfederację.
Nie ma szans. Najwyżej wprowadzą związki partnerskie, ale to też będzie zależało od tego kto będzie zasiadał w pałacu po Dudzie.
Imelda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-21, 10:11   #1446
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wybory 2023 - na kogo głosujecie?

Cytat:
Napisane przez Voytkova Pokaż wiadomość
Nie mówiąc o tym ze włazi ludziom do łóżka ale już na pytanie o to czy dzieci szczepi nie odpowie bo to tajemnica medyczna


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie ma co sie przejmowac i tak tego nie wyegzekwuja i ludzie beda robic co chca.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-21, 10:33   #1447
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Wybory 2023 - na kogo głosujecie?

[1=72f264f1cd165e2b94e3888 8adc60ec5afe5a0b8_658382a 5e67ad;89695206]U mnie nie trzeba zapisać się na wizytę żeby dostać receptę na leki brane na stałe.

Wystarczy zadzwonić i zamówić telefonicznie receptę na leki - najczęściej kod przychodzi tego samego dnia, czasem w kolejnym dniu.

Można spokojnie się dodzwonić jeśli dzwoni się w środku dnia / pod koniec dnia; nie dzwonię w sprawie nowej recepty rano, kiedy jest największe obciążenie i najwięcej pacjentów.

W mojej przychodni ten system się sprawdza, dla mnie jest wygodny.[/QUOTE]Zazdro, u mnie na telefon można się tylko umówić na wizytę, recepty nie przedłużają. Z terminami też są jaja od kiedy ostatnio zlikwidowali telekonsultacje. Właśnie im podziękowałam i zmieniam ostatniego lekarza na prywatę.

Sent from my M2101K9G using Tapatalk
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-10-21, 11:30   #1448
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Wybory 2023 - na kogo głosujecie?

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-19 o 22:10
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-21, 14:13   #1449
72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 256
Dot.: Wybory 2023 - na kogo głosujecie?

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
To rzeczywiście słabo i nie dziwię się, że zmieniłaś lekarza.
U mnie z terminami zależy - do swojego lekarza POZ w sprawie niezbyt pilnej czasem czekam kilka dni (nie przyjmuje codziennie). W sytuacji pilnej mam wizytę w tym samym dniu, lub w kolejnym dniu, choć nie zawsze o mojego lekarza rodzinnego.

W porównaniu do sytuacji opisywanych przez inne osoby (problemy z dostaniem się na wizytę) u mnie dotychczas wygląda to całkiem ok.

Edytowane przez 72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad
Czas edycji: 2023-10-21 o 14:14
72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-26, 10:04   #1450
PurePurr
Raczkowanie
 
Avatar PurePurr
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 342
Dot.: Wybory 2023 - na kogo głosujecie?

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Ja powiem krótko i na temat i nie wierzę, że tak to się kończy.

Jeżeli nie wprowadzą aborcji do 12tc. i małżeństw jednopłciowych, to ja następnym razem głosuję na Konfederację.

Skoro poszanowania praw człowieka w tym kraju nie ma i nie będzie, to niech chociaż skończy się siedzenie na tyłku za moje pieniądze.[COLOR="Silver"]
W sensie, że wierzysz w to, że Konfederacja nie będzie siedzieć na tyłku za twoje pieniądze? Czy chodzi ci o socjal? Bo tego drugiego przecież nie zlikwiduje żadna partia i Konfederacja też była w wyborach przeciw likwidacji 500+
PurePurr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-26, 11:31   #1451
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Wybory 2023 - na kogo głosujecie?

[1=72f264f1cd165e2b94e3888 8adc60ec5afe5a0b8_658382a 5e67ad;89695206]U mnie nie trzeba zapisać się na wizytę żeby dostać receptę na leki brane na stałe.
Wystarczy zadzwonić i zamówić telefonicznie receptę na leki - najczęściej kod przychodzi tego samego dnia, czasem w kolejnym dniu.
Można spokojnie się dodzwonić jeśli dzwoni się w środku dnia / pod koniec dnia; nie dzwonię w sprawie nowej recepty rano, kiedy jest największe obciążenie i najwięcej pacjentów.
W mojej przychodni ten system się sprawdza, dla mnie jest wygodny.[/QUOTE]
U mnie tez można zadzwonić po e-receptę, mozna tez wyslac fomularz przez internet i to dzłała, bo kompetentni pracownicy to ogarniają. Ale wiem ze w mieście są przychodnie gdzie niemal wszystko jest trudno załatwić, np. wydobycie żeby przenieśc do innej dokumentacji medycznej to orka na ugorze, trzeba chodzić, straszyć, przypominać, podlizywać się no PRL


A propos wyborów i przyszłego rządu to mam nadzieje, że będzie tam więcej młodszych ludzi - z tych rozsądnych niz takich w wieku emerytalnym.
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-10-26, 14:57   #1452
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Wybory 2023 - na kogo głosujecie?

Cytat:
Napisane przez PurePurr Pokaż wiadomość
W sensie, że wierzysz w to, że Konfederacja nie będzie siedzieć na tyłku za twoje pieniądze? Czy chodzi ci o socjal? Bo tego drugiego przecież nie zlikwiduje żadna partia i Konfederacja też była w wyborach przeciw likwidacji 500+

Na tyłkach za moje to każdy będzie siedzieć.


Ale jestem przedsiębiorcą. Strzelam trochę do własnej bramki, bo światopoglądowo popieram lewicę, a że mnie parę rzeczy będzie więcej kosztować - nie jest to dla mnie problem, jeśli każdy będzie miał szacunek, na jaki zasługuje i dostęp do opieki medycznej według standardów naukowych, a nie religijnych. Nie mam również problemu wspierać np. niezdolnych do pracy niepełnosprawnych, czy ich opiekunów.



Zagłosowałam na KO, bo deklarowali, że chcą odbetonić te kwestie.


Jeżeli tego nie zrobią, to ja już mam dość. Nie głosuję na nich z zamiłowania do Tuska, tylko po to, żeby w tym kraju było trochę lepiej.


Jeżeli aborcji i praw osób homoseksualnych i tak nie dostanę, to mogę chociaż mieć za to mniejsze podatki i lepszą gospodarkę. (Konfa ma poglądy z tyłka, również gospodarcze, ale zanim odkręcą PiSowską politykę rozdawnictwa, to ze dwie kadencje jeszcze by się to względnie trzymało kupy, a pewnych rzeczy - jak pisałaś- i tak nie zabiorą.)
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-26, 17:20   #1453
Gumisiowy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 598
Dot.: Wybory 2023 - na kogo głosujecie?

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;89699283]


A propos wyborów i przyszłego rządu to mam nadzieje, że będzie tam więcej młodszych ludzi - z tych rozsądnych niz takich w wieku emerytalnym.[/QUOTE]

Też. Ale strach tu pisać, bo zaraz ktoś wyjedzie z tekstem o małym doświadczeniu.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gumisiowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-27, 13:20   #1454
EdytaLdn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 8
Dot.: Wybory 2023 - na kogo głosujecie?

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Na tyłkach za moje to każdy będzie siedzieć.


Ale jestem przedsiębiorcą. Strzelam trochę do własnej bramki, bo światopoglądowo popieram lewicę, a że mnie parę rzeczy będzie więcej kosztować - nie jest to dla mnie problem, jeśli każdy będzie miał szacunek, na jaki zasługuje i dostęp do opieki medycznej według standardów naukowych, a nie religijnych. Nie mam również problemu wspierać np. niezdolnych do pracy niepełnosprawnych, czy ich opiekunów.



Zagłosowałam na KO, bo deklarowali, że chcą odbetonić te kwestie.


Jeżeli tego nie zrobią, to ja już mam dość. Nie głosuję na nich z zamiłowania do Tuska, tylko po to, żeby w tym kraju było trochę lepiej.


Jeżeli aborcji i praw osób homoseksualnych i tak nie dostanę, to mogę chociaż mieć za to mniejsze podatki i lepszą gospodarkę. (Konfa ma poglądy z tyłka, również gospodarcze, ale zanim odkręcą PiSowską politykę rozdawnictwa, to ze dwie kadencje jeszcze by się to względnie trzymało kupy, a pewnych rzeczy - jak pisałaś- i tak nie zabiorą.)
no następna owieczka co uwierzyła w białe serduszko i pro-niemieckiego rudzielca.
Tak wam odkręca ta niby złą gospodarkę ze będziesz strugać kilkanaście euro na pęczek szparagów, a jucz o mniejszych podatkach nie wspomnę.
Masakra, przecież PO już było RAZ i totalnie zchrzanili po całej lini, I jaka była gospodarka za rządów PO? ach no własnie pamieć za krotka.
I o co chodzi z tym rozdawnictwem? Praktycznie każdy cywilizowany kraj pomaga obywatelom. Taka mamuśka co glosowała na PO/KO to niech teraz odda kasę co wrzuca do kieszeni skoro tak źle z 500+. Po co brała?
Albo ci co za rudzielcem albo koalicyjnymi kundlami glosowali, po co stoją w kolejkach za kredytem 2%?
A znam tych i tych. Żenada i zero morałów.
A najgorsze jest to ze zachciankowe Polaczki zwalili referendum, bo pytania głupie, bo PIS, bo trele morele itd. A nie posiadali takiej wiedzy zza czasu ze milo by było dla bezpiecznej Polski mieć te wiążące referendum bez znaczenia jaka partia wygra wybory (dla przypomnienia dla tych geniuszów co nie glosowali - nie było tam pytania na jaka partie glosujesz), bo przecież słuchali rudzielca z naklejonym serduszkiem, który teraz ma bekę z was wszystkich ze tak was w konia zrobił. No oczywiście ze nie na rękę niemieckiemu slugasowi zeby referendum wypaliło, ale znalazł głupi pretekst a wy się poprostu nabraliście.
EdytaLdn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-27, 13:34   #1455
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Wybory 2023 - na kogo głosujecie?

Cytat:
Napisane przez EdytaLdn Pokaż wiadomość
I o co chodzi z tym rozdawnictwem? Praktycznie każdy cywilizowany kraj pomaga obywatelom. Taka mamuśka co glosowała na PO/KO to niech teraz odda kasę co wrzuca do kieszeni skoro tak źle z 500+. Po co brała?
Mi by wystarczyło, że nie trzeba by było się na to składać. To i w mojej kieszeni, i w kieszeni osób pobierających 500+ zostałyby pieniądze.

Cytat:
Napisane przez EdytaLdn Pokaż wiadomość

A najgorsze jest to ze zachciankowe Polaczki zwalili referendum, bo pytania głupie, bo PIS, bo trele morele itd. A nie posiadali takiej wiedzy zza czasu ze milo by było dla bezpiecznej Polski mieć te wiążące referendum bez znaczenia jaka partia wygra wybory (dla przypomnienia dla tych geniuszów co nie glosowali - nie było tam pytania na jaka partie glosujesz), bo przecież słuchali rudzielca z naklejonym serduszkiem, który teraz ma bekę z was wszystkich ze tak was w konia zrobił. No oczywiście ze nie na rękę niemieckiemu slugasowi zeby referendum wypaliło, ale znalazł głupi pretekst a wy się poprostu nabraliście.
Ja się przyznaję, że posłuchałam rudzielca pół nocy nie spałam, bo nie wiedziałam co zrobić z tym referendum, ale rano przeczytałam to dodało mi to mega otuchy:
Cytat:
"Zgłaszam się do wszystkich z tym gorącym apelem: czujcie się swobodnie w tej komisji wyborczej, jeśli uważacie, że to jest dla was kłopot, weźcie tę kartę referendalną. Jeśli chcecie wziąć udział w tym referendum, nie przejmujcie się. Weźcie udział w referendum. Odpowiadajcie na pytania jak chcecie. One są tak sformułowane, że wiadomo, że to 4 razy +nie+ jest naturalne. W ogóle te pytania powinny być zupełnie inaczej sformułowane, żeby mieć elementarny sens. Ale proszę was, miejcie w sercu i w głowach przede wszystkim świadomość, że prawdziwe referendum odbywa się na karcie do głosowania do Sejmu. Tam jest prawdziwe referendum" – stwierdził Donald Tusk.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-27, 14:10   #1456
Gumisiowy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 598
Dot.: Wybory 2023 - na kogo głosujecie?

Ale przecież PO/KO nie zbierze dzieciom 500+, ani 13 i 14

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gumisiowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-27, 14:21   #1457
Triszuniek
Rozeznanie
 
Avatar Triszuniek
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 677
Dot.: Wybory 2023 - na kogo głosujecie?

Cytat:
Napisane przez Gumisiowy Pokaż wiadomość
Ale przecież PO/KO nie zbierze dzieciom 500+, ani 13 i 14

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie chyba nikt z opozycji nie chce zabiegać świadczeń socjalnych, więc o co chodzi?
Triszuniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-27, 14:23   #1458
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Wybory 2023 - na kogo głosujecie?

EdytaLdn to troll który wpada tu tylko podgrzec atmosfere i opluc KO i jej wyborców. Ignorować
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-27, 15:13   #1459
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Wybory 2023 - na kogo głosujecie?

Cytat:
Napisane przez Joltar 3 Pokaż wiadomość
nie musisz mi wierzyć , a ta ironia chyba zbędna.
Dlaczego ironia? W mojej przychodni właśnie tak jest, jak pisze Limonka.
Wizyty umawiam online, odwołuję/przekładam też online. Dodzwonić też się można bez problemu, jest wielu lekarzy POZ/pediatrów. Wchodzę zazwyczaj o umówionej godzinie i nie czekam godzinami w kolejce. Życzyłabym sobie, żeby tak było w każdej przychodni. Nawet u mojego ginekologa prywatnie spędzam więcej czasu w poczekalni.

Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez panna_felicjanna
Czas edycji: 2023-10-27 o 16:33
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-10-27, 16:08   #1460
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Wybory 2023 - na kogo głosujecie?

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-27, 20:44   #1461
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Wybory 2023 - na kogo głosujecie?

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Dlaczego ironia? W mojej przychodni właśnie tak jest, jak pisze Limonka.
Wizyty umawiam online, odwołuję/przekładam też online. Dodzwonić też się można bez problemu, jest wielu lekarzy POZ/pediatrów. Wchodzę zazwyczaj o umówionej godzinie i nie czekam godzinami w kolejce. Życzyłabym sobie, żeby tak było w każdej przychodni. Nawet u mojego ginekologa prywatnie spędzam więcej czasu w poczekalni.
O, dziękuję, przegapiłam wcześniej.

Nie była to żadna ironia i nie miałąm zamiaru po nikim pojechać. Tak jest u mnie w przychodni i byłam pewna, że to po prostu standard.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-28, 08:10   #1462
denneris
Zadomowienie
 
Avatar denneris
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 813
Dot.: Wybory 2023 - na kogo głosujecie?

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
EdytaLdn to troll który wpada tu tylko podgrzec atmosfere i opluc KO i jej wyborców. Ignorować
A już chciałam odpisac ale w sumie nie ma co tracić czasu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
denneris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-28, 14:52   #1463
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wybory 2023 - na kogo głosujecie?

Ciekawe jak w tym roku bedzie wygladac swieto niepodleglosci.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-29, 09:59   #1464
PurePurr
Raczkowanie
 
Avatar PurePurr
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 342
Dot.: Wybory 2023 - na kogo głosujecie?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Ciekawe jak w tym roku bedzie wygladac swieto niepodleglosci.
W ogóle się nie zdziwię jak PiS celowo podkręci nastroje wśród narodowców żeby zrobili większą burdę niż zwykle żeby pokazać, że zmiany w polityce idą ku gorszemu.
PurePurr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-29 10:59:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:14.