Rozstępy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2001-10-30, 21:29   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Rozstępy


CZy istnieje jakiś sposób na pozbycie się rozstępów?
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2001-10-31, 17:27   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: rozstępy

Kontynuujac temat rozstepow, chcialabym sie zapytac o jakis dobroczynny krem, maseczke badz inny cudowny specyfik, ktory pozwolilby mi na pozbycie sie albo zmniejszenie rozstepow na biuscie. Ostatnio zrzucilam pare kilogramow a majac wczesniej biust w rozmiarze D, teraz dosc widoczne sa szpecace rozstepy na nim. Bardzo prosze o rade i pomoc.
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2001-11-01, 20:02   #3
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: rozstępy

ROZSTĘPY – to bardzo trudny temat. Rozstępy są trudne do zlikwidowania , z moich doświadczeń wynika, że nie ma jak na razie cudownych kosmetyków, które w 100% likwidowałyby ten problem.
Warto jednak powalczyć o ładną skórę .Jeśli będziesz cierpliwie wykonywać polecane zabiegi to po kilku miesiącach możesz spodziewać się efektów. Kup dobrą szczotkę do masażu ciała ( nie może być zbyt miękka ani zbyt twarda).Kolejność zabiegów:
(najlepiej wykonywać te czynności rano i wieczorem)
1. Do umycia ciała użyj żelu pod prysznic o właściwościach ujędrniających ( np. Bagno Mare Inter-Biomediki lub żele A.T.W)
2. Zrób peeling ciała ( możesz użyć np. Sól do peelingu Bingo lub inny peeling przeznaczony do ciała – peeling rób tylko raz dziennie)
3. Spłucz ciało i przez kilka minut wykonaj prysznic naprzemienny (zacznij od ciepłego , potem chłodny, znowu ciepły,zakończ chłodnym)
4. Wytrzyj ciało ręcznikiem – na suchej skórze wykonaj masaż szczotką – aż do zaróżowienia się skóry
5. Wmasuj w miejsca z rozstępami krem przeciwko rozstępom ( polecam kosmetyki z serii Mustella – szczególnie dla kobiet w ciąży , oraz Krem Przeciwko Cellulitowi i Rozstępom A.T.W,Maystar Krem na rozstępy, możesz wypróbować też kosmetyki Norel lub pytać w aptekach kosmetyki RoC , Vichy). Tak naprawdę krem ma tu drugorzędne znaczenie i każdy który dobrze odżywi i nawilży skórę będzie dobry.
Jeśli rozstępy są bardzo liczne i widoczne musisz skorzystać z pomocy kosmetyczki lub dermatologa. Pytaj o takie zabiegi jak :
 Złuszczanie naskórka (peeling ziołowy , peeling kwasem glikolowym)
 Kuracja rozjaśniająca
 Terapia na rozstępy np. firmy Rosa Graf lub innej
 Mikrodermabrazja
 Zabiegi typu body wrap (owijanie ciała) na bazie preparatów pochodzenia morskiego
U dermatologa również możesz szukać pomocy:
 Terapia laserem
 Zastosowanie kwasu retinowego
 Wstrzyknięcia podskórne wyciągów łożyskowych
 Peeling 70% kwasem glikolowym
 Easy peel

Powyższe porady dotyczą również rozstępów na biuście. Należy jednak postępować o wiele delikatniej. Szczotkę można zastąpić myjką-rękawicą np. z firmy Avon , masaż wykonywać delikatnie okrężnymi ruchami , omijając brodawki sutkowe.W gabinecie pytaj o specjalne zabiegi na biust ( działają ujędrniająco i spłycają rozstępy).
Musicie liczyć się z tym, że likwidacja rozstępów jest bardzo trudna i efektem zabiegów będzie raczej rozjaśnienie, spłycenie i zmniejszenie blizenek.
O rozstępach , profilaktyce i leczeniu będę pisała szerzej w Kosmetycznym ABC na stronach www.wizaz.pl
pozdrawiam Beata Krajnik
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2001-11-18, 19:03   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: rozstępy

polecam krem przeciw rozstepom IVES ROCHER
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2001-11-18, 21:39   #5
patrycja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2001-11
Wiadomości: 3
Re: rozstępy

A od czego powstaja te rozstepy? czy cwiczenia pomagaja?
patrycja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2001-11-18, 22:13   #6
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: rozstępy

Rozstępy skóry to nic innego jak blizenki, które powstają wskutek nadmiernego rozciągnięcia się tkanki. Zniszczeniu ulegają włókna , które odpowiedziane są za elastyczność i sprężystość skóry. Cwiczenia raczej nie pomogą w usuwaniu rozstępów , ale mogą sprawić , że skóra będzie jędrniejsza , lepiej napięta. Uważaj jednak i nie forsuj się zbytnio. Od nadmiernego wysiłku także wygląd skóry może się pogorszyć gdyż oprócz rozstępów pojawią się rozszerzone naczyńka.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-03-17, 20:51   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: rozstępy

Ja ze swojej strony polecam stosowanie preparatow na rozstepy - Mustela! - wprawdzie jest to preparat przeznaczony dla kobiet w ciazy (ale to ze wzgledu na to, ze jest to prodykt bezpieczny!) jednak mozne stosowac ten krem kazdy kto ma problem z rozstepami, rowniez dzieci i sportowcy w wyniku zmian hormonalnych. Opakowanie jest ekonomiczne i co wazne Mustela posiada dwa preparaty - zapobiebajacy i dzialajacy na swieze rozstepy oraz te stare o kolorycie perlowo-bialym. Wg producenta po 3miesiacach widac efekty.

Preparat zapobiegajacy i dzialajacy na te swieze (czerwono-filoetowe) rozstepy, w ekonomicznym opakowaniu 200 ml za cene okolo 75 zl oraz na powstale stare rozstepy (o kolorze perlowo bialym) 68 zl za 75 ml z dozownikiem, stosuje sie tylko punktowo w miejscach gdzie sa blizny.

http://www.mustela.com/index.htm
guest jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-03-19, 16:37   #8
Angelika
Rozeznanie
 
Avatar Angelika
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: lubuszanka
Wiadomości: 929
Re: rozstępy

Hej Magda, napisz proszę jaka diete stosowałaś że tak schudłaś...
Dzięki!
__________________
Blondes do it better...
Angelika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-03-20, 12:45   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: rozstępy

Ciekawi mnie na ile starcza taki preparat ?????
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-04-05, 08:55   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Rozstępy

Dziewczyny ratujecie , na mojej pupie pojawiły się okropne rozstępy , nie przytyłam ani nie schudłam w ostatnim czasie ( przynajmniej nie drastycznie) , nie jestem ani nie byłam w ciąży , skąd więc to paskudzko, leczyłam się hormonami może dlatego? Jak się tego pozbyć , przecież zbliża się lato i niedługo trzeba wystąpić na plazy ( teraz wymawiam się od basenu bólem gardła) , nigdy nie miałam takiego problemu więc kompletnie nie wiem co mam robić . Jakie kosmetyki się na to stosuje , jakie są dobre. Będę wdzięczna za każdą pomoc
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-04-05, 09:29   #11
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: rozstępy

błagam laski , pomóżcie mi , bo nie mogę patrzeć na siebie w lustrze , nie wchodzę do sklepów z ciuchami ( bo nie mogę patrzeć na siebie w przymierzalni), Proooooszę o pomoc!!!!
guest jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-04-05, 11:25   #12
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: rozstępy

To pewnie przez hormony- zaburzenia równowagi hormonalnej sprzyjają rozstępom i cellulitowi.
Dopóki rozstępy są różowe możesz próbować je zmniejszyć (potem, jak zbieleją będzie za późno). Pomaga częsty szorstki peeling np. z soli (lub zabieg złuszczający u kosmetyczki) i masaże, maść Contractubex i Cepan (obie w aptece, służą do zmniejszania blizn, a rozstępy to właśnie blizny po przerwaniu tkanki łącznej), z kremów na rozstępy dziewczyny dobrze oceniały Mustellę, możesz płykać Skrzyp z witaminami- zawarta w nim krzemionka wzmacnia skórę. Ale nie spodziewaj się spektakularnych efektów, nawet chirurgia plastyczna rozkłada ręce w tym przypadku (szczególnie, jeśli chodzi o "stare" rozstępy). Poczytaj też inne wątki, bo ten temat był często poruszany na forum. Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-04-05, 11:36   #13
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: rozstępy

a pamiętasz może w jakiej cenie są te maści z apteki contratubex i cepan? Bardzo dziękuję za odpowiedz
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-04-06, 01:34   #14
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: rozstępy

Cepan kosztuje 10,50 zł za 35g. Contractubex kosztuje 29 zł za 20g, lub 54 zł za 50g, są też opakowania po 100g, ale nie wiem za ile. Obie maści są oparte na wyciągu z cebuli, heparynie i alantoinie, a Cepan ma dodatkowo wyciąg z rumianku.
Stosuje się je 2-3 razy dziennie, delikatnie wmasowując.
Pozdrawiam i życzę owocnej walki [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-04-07, 09:40   #15
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: rozstępy

Mam to samo, też po hormonach;
zaczęłam zwalczać od biustu (horror!) - używałam Vichy Special Vergetures;
po zużyciu 1 tuby była poprawa, potem spróbowałam Elancyl z Galenica -
działa szybciej, chociaż nieprzyjemnie sie wchłania; teraz zaczęłam drugš tubę i powoli spłycajšjš się ostatnie - ale to trwa !! (2x dziennie masaż, trzeba cierpliwosci) - ale cóż, lasera się boję, więc nie ma wyjscia
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-05-21, 12:10   #16
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: rozstępy

Witam
Tak naprawdę nie ma cudownego leku na rozstępy, mnie regularnie wychodzą nowe od 17 roku życia, mam stałą wagę....więc to pewnie kwestia odżywiania, tendencji-uwarunkowań genetycznych i hormonów. Teraz mam 27 lat i jedyną moją refleksją jest to, że nawet usilne zapobieganie nie pomaga, ani dieta ani cud witaminki i balsamy, jak mają wyjść to wyjdą [img]icons/icon9.gif[/img]. Co do kremów do pielęgnacji, to ich działanie jest znikome, rozstępy które smarowałam leczą się identycznie jak te których nie smaruję. Prawda jest taka, że rozstępy nawet nie leczone z czasem bieleją i zmniejszają się, więc może po prostu nie należy się nimi zbytnio przejmować skoro i tak im się nie zapobiegnie ani nie ma możliwości zupełnego ich usunięcia ?! A wydawanie wielkich pieniędzy na drogie kremy, które i tak nie przywrócą nam "niemowlęcej skóry" to tylko oszukiwanie samej siebie, w końcu pęknięcie w głębi skóry to trwałe uszkodzenie, które nie zniknie ani od masowania ani smarowania zewnętrznych wartw skóry nawet "płynnym złotem"
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-05-21, 12:55   #17
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: rozstępy

Częste masaże napewno pomoga w pozbyciu się tej dolegliwości a dodatkowo mozna stosować maści ( dowiesz się w aptece)aby pozbyc się rozstepów.
Agnieszkan napisał(a):
> Dziewczyny ratujecie , na mojej pupie pojawiły się okropne rozstępy , nie przytyłam ani nie schudłam w ostatnim czasie ( przynajmniej nie drastycznie) , nie jestem ani nie byłam w ciąży , skąd więc to paskudzko, leczyłam się hormonami może dlatego? Jak się tego pozbyć , przecież zbliża się lato i niedługo trzeba wystąpić na plazy ( teraz wymawiam się od basenu bólem gardła) , nigdy nie miałam takiego problemu więc kompletnie nie wiem co mam robić . Jakie kosmetyki się na to stosuje , jakie są dobre. Będę wdzięczna za każdą pomoc
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-05-22, 10:58   #18
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: rozstępy

Najlepszym wyjściem byłoby pójście do lekarza dermatologa.On napewno dobierze ci odpowiednie preparaty.Na istniejące już rozstępy nie ma innej rady jak tylko głębokie peelingi ale to bardzo bolesna i kosztowna sprawa.
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-05-22, 14:10   #19
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: rozstępy

Hej Agata
Ja byłam u chirurga plastyka i on zdecydowanie odradza dermabrazji i wszelkich głębokich pilingów bo jego zdaniem to nie pomoże i może spowodować brzydkie blizny. Dziewczyny, dajcie spokój z tym nic się nie zrobi, jedyne co można, to dbać by skóra była jędrna i nawilżona (odpowiednio bogata w witaminki dieta, ruch, na świeżym powietrzu i balsamy po każdej kompieli czy opalaniu).
guest jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-05-22, 15:26   #20
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: rozstępy

ja stosowałam Contractubex na blizne po operacji jest to dosc dobra rzecz, ale jesli chcesz na pupe....to zbankrutujesz ja na blizne o dł 7 cm wysmarowalam 2-3 tubki (małe)na pupe to ci pojdzie 1 cała tubka wiec uzywajac tego przez min 1/2 roku to ...nawet nie chce mi sie liczyc ile to kasy
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-05-22, 15:36   #21
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: rozstępy

i jeszcze jedno, ja tez mam rozstepy zarowno na pupie jak i na nogach!! i co mam zrobic nie opalac sie albo latem w kombinezonie chodzic. mam je podobnie ja ewella od dawien dawna. Stosuje krem z Yves rocher jest dosc dobry, ale nie licze na to ze kiedys znikna całkowicie i nowe sie nie pojawia. A powiem wam taka ciekawostke: mam kolezanke uczy Wuefu, miala kiedys jakies zajecia na studiach dotyczace ciala pielegnacji, byla tez gdzies na jakichs praktykach czy spotakniu dotyczacych tego tematu i........rozstepy stwierdzono juz u 2 letnich dzieci, przyczyna to brak kolagenu w skórze. czyli podziekujmy konserwantom, chemii i innym smrodom z powietrza.
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-06-30, 11:50   #22
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: rozstępy

Polecam laser. Szybki efekt, choc troche drogi. Zabieg nie boli ale czasami trzeba isc wiecej niz raz.
Laser rubinowy!
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-06-30, 15:44   #23
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: rozstępy

Czesto na formu pada pytanie o rozstepy a kiedys wpadl mi w rece artykul traktujacy o wszystkich masciach na rozstepy wiec postanowilam je dla was przepisac i tutaj przytoczyc co mam nadzieje bedzie dla wielu z was pomocne. ELANCYL -zawiera ekstrakt ze składników pochodzenia morskiego i wit. składników. Zmniejsza już istniejące rozstępy. Ma delikatna konsystencje i miły zapach. Łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Cena za 150 ml 75zl. FISSAN -zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminę A i E. Producent zapewnia, ze zaczerwienienie, uczucie ciepła i lekkie pieczenie, które może towarzyszyć nakładaniu kremu, nie powinno budzić obaw. Krem jest gesty. Pachnie bardziej jak lek niż jak kosmetyk. Łatwo się rozprowadza, ale zostawia tłustą warstwę na skórze. Nie ma polskiego opisu. Cena za 100 ml 16,50 zł. GERBER -zawiera składniki pochodzenia roślinnego kompleks ujędrniający. Zmniejsza istniejące już rozstępy. Ma konsystencje mleczka i miły zapach. Łatwo się rozsmarowuje i wchłania. Cena za 150 ml 21 zł. MUSTELA -w swoim skaldzie ma m.in. olejki odżywcze i mikroelementy. Ma bardzo miły zapach, łatwo się nakłada i szybko wchłania. Cena za 200ml 86 zł. NOREL -dodatkowo wyszczupla i likwiduje cellulitis. Zawiera witaminę E, kofeinę i wyciągi roślinne, które poprawiają krążenie, wspomagają usuwanie toksyn i nadmiaru tkanki tłuszczowej. Zmniejsza istniejące już rozstępy, Jest bardzo delikatny, łatwo się rozprowadza i wchłania, ma neutralny zapach. Cena za 300 ml 26 zł, za 200 ml 21 zł, za 100 ml 14 zł. PENATEN -zawiera pantenol, który nie tylko uelastycznia skore, ale również ja nawilża. Ma przyjemny i delikatny zapach. Jest dość gesty i tłusty, więc trzeba go dokładnie wmasować. Szybko się wchłania. Cena za 100 ml 18 zł. VICHY -zawiera olej z ogórecznika masło karate, glicerynę, krzem, centella asitica i hudroksyproline oraz wodę termalną. Zmniejsza i wygładza już istniejące rozstępy. Krem jest lekki, łatwo się rozprowadza i wchłania. Ma delikatny zapach. Cena za 125 ml 65 zł. DAX COSMETICS -żel zawiera aktywny składnik z rośliny siegesbeckia orientalis, wyciąg z alg morskich bogaty w mikro i makroelementy, a także witaminy A, C, E i z grupy B. Redukuje rozstępy już istniejące. Łatwo się rozsmarowuje i dość szybko w chlania. Ma ładny, ale intensywny zapach. Cena za 150 ml 18 zł. MIRACULUM -balsam, także wyszczuplający i działający na cellulitis. Zawiera on witaminę E oraz kompleks z centell asiatica, kofeiny, bioflawonoidow i krzemionki organicznej – ułatwia eliminacje tłuszczów, oleje maslosza i awokado, które zmiękczają i odżywiają skore, oraz wyciąg z zielonych alg morskich. Balsam zmniejsza głębokość rozstępów zapobiega powstawaniu nowych. Ma ładny i delikatny zapach, jest lekki, dobrze się rozsmarowuje i wchłania. Cena za 110 ml 22 zł.
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-06-30, 23:46   #24
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: rozstępy

Właśnie przeczytałam artykuł o zastosowaniu tretioniny (bardzo aktywna forma retinolu) w zmniejszaniu rozstępów
http://www.substance.com/body/basics...221852,00.html (po angielsku)
Tretionina jest u nas dostępna w postaci kremu Retin A (kosztuje nieco poniżej 40 zł), który jest na receptę, ale może Ci go przepisać dowolny lekarz (weterynarz też).
PS. Nie wolno go stosować w ciąży.
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-07-01, 01:14   #25
atwpro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 8
GG do atwpro
Re: rozstępy

Witam

Rozstępy to nic innnego jak pozrywane włókna kolagenowe. Kosmetykami nie da się ich naprawić. Mozna je najwyżej zamaskować i zmniejszyć - tak aby były mniej widoczne. Zabiegowo - zasadniczo tylko laser.

Dobrze maskuje i wygładza rozstepy preparat firmy A.T.W Products - żel przeciw cellulitowi i roztepom. szczegóły tutaj
atwpro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-07-01, 09:23   #26
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: rozstępy

Zgadzam się w zupełności z Ewellą [img]icons/icon7.gif[/img]

Mam rozstepy od lat (na biodrach, posladkach, piersiach i trochę na udach- niestety wszystko po ciąży) i nic....
Kremy, balsamy i maści napewno nie zaszkodzą + masaże itp. ale cudów nie czynią.
Czytałam o peelingu azjatyckim i derambrazji ale na pewno się na to nie zdecyduję - b. drogie i głeboko inwazyjne zabiegi [img]icons/icon30.gif[/img]
Po prostu sie przyzwyczaiłam i nie robie z tego tak wielkiego problemu. Oczywiście smaruję balsamami, nawilżam od czasu do czasu chodzę na masaże lub inne zabiegi ....
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-07-16, 07:30   #27
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: rozstępy

czy mogłabys podać klinike gdzie usuwają rozstępy laserem? i jaka jest tego zabiegu cena???
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-07-17, 21:04   #28
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: rozstępy

moja siostra uzywala na rozstepy krem alga taki w zielonym opakowaniu. wierz mi ze zdziwilam sie rezultatem. polecam. niestety przestala go stosowac i zostaly na takim etapie jakim je pozostawila. mimo iz ja namawialam juz nic z tym nie robi. powodzenia
Agnieszkan napisał(a):
> Dziewczyny ratujecie , na mojej pupie pojawiły się okropne rozstępy , nie przytyłam ani nie schudłam w ostatnim czasie ( przynajmniej nie drastycznie) , nie jestem ani nie byłam w ciąży , skąd więc to paskudzko, leczyłam się hormonami może dlatego? Jak się tego pozbyć , przecież zbliża się lato i niedługo trzeba wystąpić na plazy ( teraz wymawiam się od basenu bólem gardła) , nigdy nie miałam takiego problemu więc kompletnie nie wiem co mam robić . Jakie kosmetyki się na to stosuje , jakie są dobre. Będę wdzięczna za każdą pomoc
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-09-05, 16:49   #29
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
moje sposoby na rozstępy (skuteczne) !!!!!!

Choc natura obdazyla mnie szczuplym cialkiem, nabawilam sie rozstepow (uffff...). Myslalam, ze nic sie nie da z tym zrobic, jednak postanowilam dzialac. Codzienie podczas kapieli masowalam nozki szorstka gabka, wcieralam balsam Dove i polewalam je naprzemian woda ciepla i zimna. Staralam sie tez jak najwiecej spacerowac, jezdzic na rowerku i plywac. Nie wierzylam, ale po 2 tyg. to swinstwo zniknelo z moich nog. Wybrobujcie !!!!!! Buziaczki [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-09-05, 16:58   #30
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: moje sposoby na rozstepy (skuteczne) !!!!!!

magi, to nie jest mozliwe!
Rozstepy to blizny, żadna blizna nie ginie od masażu i balsamu. Moze to co miałas to nie były rozstępy!!!
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-08 12:25:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:35.