Spotkanie z inną, oszukuje mnie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-12, 14:48   #1
7neverletmego
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 4

Spotkanie z inną, oszukuje mnie?


Jesteśmy z moim chłopakiem od około roku. Od kilku dni czuję, że coś jest nie tak. Zaczynają się pretensje, niemiłe słowa... tłumaczy, że to przez monotonię. Od kilku dni zauważyłam, że pisze z dziewczyną na facebook'u nie widziałam jednak treści tych wiadomości. Generalnie nie mam nic przeciwko, żeby pisał z koleżankami/znajomymi. Jednak ta okazała się starą znajomą, która odzywa sie po latach... Intuicja podpowiadała mi, że mam przejrzeć jego facebook'a chociaż wcześniej tego nie robiłam, bo nie czułam takiej potrzeby... Pierwsza pojawiła się rozmowa właśnie z tą dziewczyną i bum. Co prawda były pytania o to, co słychać, jak mija dzień itd. nic podejrzanego i latwo można było wywnioskować, że to jej bardziej zależy na tej rozmowie. Do czasu aż nie zapytała czy do niej nie przyjedzie, czy się nie spotkają. I tu ku mojemu zdziwieniu napisał, że tak, co prawda nie w najbliższym czasie, ale wkrótce jak najbardziej mogą sie spotkać. Dodam, że nie wspomniał nigdzie o mnie, o tym że kogoś ma... Nie wiem, jak mam się zachować, boje się, że wszystko zacznie się rozwijać... Rozmawiać z nim o tym szczerze, czy czekać?
7neverletmego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 14:59   #2
xKlaudja
Zakorzenienie
 
Avatar xKlaudja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 5 883
Dot.: Spotkanie z inną, oszukuje mnie?

Cytat:
Napisane przez 7neverletmego Pokaż wiadomość
Jesteśmy z moim chłopakiem od około roku. Od kilku dni czuję, że coś jest nie tak. Zaczynają się pretensje, niemiłe słowa... tłumaczy, że to przez monotonię. Od kilku dni zauważyłam, że pisze z dziewczyną na facebook'u nie widziałam jednak treści tych wiadomości. Generalnie nie mam nic przeciwko, żeby pisał z koleżankami/znajomymi. Jednak ta okazała się starą znajomą, która odzywa sie po latach... Intuicja podpowiadała mi, że mam przejrzeć jego facebook'a chociaż wcześniej tego nie robiłam, bo nie czułam takiej potrzeby... Pierwsza pojawiła się rozmowa właśnie z tą dziewczyną i bum. Co prawda były pytania o to, co słychać, jak mija dzień itd. nic podejrzanego i latwo można było wywnioskować, że to jej bardziej zależy na tej rozmowie. Do czasu aż nie zapytała czy do niej nie przyjedzie, czy się nie spotkają. I tu ku mojemu zdziwieniu napisał, że tak, co prawda nie w najbliższym czasie, ale wkrótce jak najbardziej mogą sie spotkać. Dodam, że nie wspomniał nigdzie o mnie, o tym że kogoś ma... Nie wiem, jak mam się zachować, boje się, że wszystko zacznie się rozwijać... Rozmawiać z nim o tym szczerze, czy czekać?
Moim zdaniem zachowuje się wobec Ciebie nie fair. Tłumaczy monotonią? Bez sensu. Zamiast ożywić wasz związek jedzie do jakiejś koleżanki, to ja bym uciekała, chyba że rozmowa pomoże, ale nie sądzę
__________________
piję kawę bez cukru od: 04.03.2014
xKlaudja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 15:03   #3
Asji
Zadomowienie
 
Avatar Asji
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 763
Dot.: Spotkanie z inną, oszukuje mnie?

Cytat:
Napisane przez 7neverletmego Pokaż wiadomość
Jesteśmy z moim chłopakiem od około roku. Od kilku dni czuję, że coś jest nie tak. Zaczynają się pretensje, niemiłe słowa... tłumaczy, że to przez monotonię. Od kilku dni zauważyłam, że pisze z dziewczyną na facebook'u nie widziałam jednak treści tych wiadomości. Generalnie nie mam nic przeciwko, żeby pisał z koleżankami/znajomymi. Jednak ta okazała się starą znajomą, która odzywa sie po latach... Intuicja podpowiadała mi, że mam przejrzeć jego facebook'a chociaż wcześniej tego nie robiłam, bo nie czułam takiej potrzeby... Pierwsza pojawiła się rozmowa właśnie z tą dziewczyną i bum. Co prawda były pytania o to, co słychać, jak mija dzień itd. nic podejrzanego i latwo można było wywnioskować, że to jej bardziej zależy na tej rozmowie. Do czasu aż nie zapytała czy do niej nie przyjedzie, czy się nie spotkają. I tu ku mojemu zdziwieniu napisał, że tak, co prawda nie w najbliższym czasie, ale wkrótce jak najbardziej mogą sie spotkać. Dodam, że nie wspomniał nigdzie o mnie, o tym że kogoś ma... Nie wiem, jak mam się zachować, boje się, że wszystko zacznie się rozwijać... Rozmawiać z nim o tym szczerze, czy czekać?
A jest coś w tej rozmowie, co by wskazywało, że to coś więcej niż spotkanie czysto koleżeńskie? Bo niby z jednej strony nie wspomniał w rozmowie z tą dziewczyną o Tobie, ale z drugiej to to nie wygląda na romans.
Ja bym pewnie szczerze pogadała i zobaczyła jego reakcję na fakt, że wiesz o planowanym spotkaniu.
Mieszkacie razem?
Skoro ostatnio nie najlepiej się dzieje w Waszym związku to ja bym radziła coś z tym zrobić, bo problem pewnie sam się nie rozwiąże, a jedynie będzie narastał. On mówi, że to monotonia, a Ty? Też uważasz, że to tylko rutyna?

Od jak dawna oni prowadzą te rozmowy na fb?
Asji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 15:11   #4
Thalie_
Rozeznanie
 
Avatar Thalie_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Niemczech
Wiadomości: 604
Dot.: Spotkanie z inną, oszukuje mnie?

W sumie można koleżanki odwiedzać i nie ma w tym nic złego ale jeżeli Ty sam zdobyłaś tę wiedzę o odnowionej znajomości i planowanym spotkaniu to jednak masz prawo do wątpliwości. Chociaż jeżeli rozmowa była z jej inicjatywy, to może on nie przywiązuje do tego większej uwagi. A stwierdzenie, że kiedyś do niej wpadnie ale nie teraz to tylko na odczepnego. Pytałaś o nią? Kim jest, skąd się znają itp?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Aaa i mnie jak ktoś nie pyta czy mam kogoś, to też sama z tym nie wyskakuje chyba, że ewidentnie wyczuwam podryw.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Thalie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 15:12   #5
7neverletmego
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 4
Dot.: Spotkanie z inną, oszukuje mnie?

Nie mieszkamy razem. Nie ma nic takiego w tej rozmowie, oprócz tego spotkania.... Jednak jest jeszcze opcja, że tak po prostu jej napisał, że się spotkają, a nie musi do tego spotkania dojść. Nie wiem co myśleć... I jak zacząć rozmowę, skoro sama, kryjąc się przeczytałam jego wiadomości...?
7neverletmego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 15:17   #6
xKlaudja
Zakorzenienie
 
Avatar xKlaudja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 5 883
Dot.: Spotkanie z inną, oszukuje mnie?

Cytat:
Napisane przez 7neverletmego Pokaż wiadomość
Nie mieszkamy razem. Nie ma nic takiego w tej rozmowie, oprócz tego spotkania.... Jednak jest jeszcze opcja, że tak po prostu jej napisał, że się spotkają, a nie musi do tego spotkania dojść. Nie wiem co myśleć... I jak zacząć rozmowę, skoro sama, kryjąc się przeczytałam jego wiadomości...?
Po prostu podpytaj o tą koleżankę.
Tak z mojego punktu widzenia to ja bym się zastanowiła ad tym związkiem
__________________
piję kawę bez cukru od: 04.03.2014
xKlaudja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 15:23   #7
Thalie_
Rozeznanie
 
Avatar Thalie_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Niemczech
Wiadomości: 604
Dot.: Spotkanie z inną, oszukuje mnie?

No dlatego jestem przeciwna grzebaniu bo nawet jak coś znajdziesz to i tak wychodzisz na tą złą, która nie szanuje jego prywatności. Może przy okazji jak polubi jakiś jej post albo coś takiego?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Thalie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-12, 18:29   #8
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Spotkanie z inną, oszukuje mnie?

Gadka o monotonii po roku czasu nie wróży nic dobrego. Brak zaufania również. I na tym się warto skupić, nie na koleżankach. Bo nawet bez kombinacji na boku, taki związek nie będzie udany i to raczej równia pochyła. Powinniście sobie wyjaśnić wiele spraw i przede wszystkim zastanowić co Was ze sobą trzyma. Czy to nie przypadkiem związek toczony początkową siłą rozpędu.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 18:40   #9
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Spotkanie z inną, oszukuje mnie?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Gadka o monotonii po roku czasu nie wróży nic dobrego. Brak zaufania również. I na tym się warto skupić, nie na koleżankach. Bo nawet bez kombinacji na boku, taki związek nie będzie udany i to raczej równia pochyła. Powinniście sobie wyjaśnić wiele spraw i przede wszystkim zastanowić co Was ze sobą trzyma. Czy to nie przypadkiem związek toczony początkową siłą rozpędu.
Zgadzam się. To powinno być większym zmartwieniem niż wymienienie kilku zdań z koleżanką w necie.

A takie rzucanie "ach, kiedyś się spotkamy, koniecznie, tylko nie wiem kiedy, dam znać" brzmi mi jak kurtuazyjne podtrzymanie rozmowy. Często tak robię, gdy gdzieś na ulicy wpadam na starych znajomych, oni również. Z ogromną większością potem się nie spotykam, nie mówiąc już o romansach.
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 18:50   #10
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Spotkanie z inną, oszukuje mnie?

jakbym czytała o sytuacji, która mi się kiedyś przydarzyła
jakoś pod koniec zeszłych wakacji odezwał się do mnie mój kiedyś bliski kolega, kontakt nam się urwał na kilka lat, no i odezwał się co tam jak tam, i w końcu zaproponował, że może bym przyjechała do nich do miasta na weekend, tyle czasu się nie widzieliśmy
przytaknęłam, trochę to odłożyłam w czasie bo akurat byłam bez kasy, ale koniec końców umówiliśmy się, że tam wpadnę odwiedzić starych znajomych
nigdzie na fb nie mam zaznaczonego bycia w związku, nie mam żadnych zdjęć ze swoim tż-tem świadczących o naszych relacjach, nie piszemy sobie żadnych rzeczy na tablicach, które mogłyby nakierować osobę nieświadomą na nasz związek, no ogólnie nic.
no jakoś tak generalnie kolega dowiedział się o moim tż-cie jak już tam do nich przyjechałam i mieliśmy więcej czasu, żeby porozmawiać, bo na fb wymienialiśmy raczej krótkie zdania.

ot, koniec historii, jak ktoś liczył na jakiś potajemny romans, to rozczaruję, bo ze mnie żadna julia, a kolega nie romeo
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 18:58   #11
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Spotkanie z inną, oszukuje mnie?

Hm bywa różnie.
Napiszę tylko, że kilku nachalnym osobom tak właśnie odpisałam - żeby w końcu dały sobie spokój. Asertywna wtedy nie byłam i to był jedyny sposób.

Aczkolwiek wątpię by to o to się rozchodziło..
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-12, 21:20   #12
201607050913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 561
Dot.: Spotkanie z inną, oszukuje mnie?

Cytat:
Napisane przez 7neverletmego Pokaż wiadomość
I tu ku mojemu zdziwieniu napisał, że tak, co prawda nie w najbliższym czasie, ale wkrótce jak najbardziej mogą sie spotkać.
Ja tak czasami piszę, żeby się taktownie wykręcić ze spotkania, a osoba jest miła i głupio mi powiedzieć wprost. Moim zdaniem nie masz się czym przejmować.
201607050913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 21:31   #13
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Spotkanie z inną, oszukuje mnie?

odpuść sobie dywagacje nad tą koleżanką (nic podejrzanego w tym ich pisaniu nie ma, wręcz wydaje się, że Twój tż ją zbył) i bardziej się zastanów co z tą monotonią, o tym spróbuj porozmawiać. być może to nic poważnego a jedynie przejściowy kryzys, albo spadek formy tż, może po prostu jest rozdrażniony.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-12 22:31:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:26.