Lakiery hybrydowe cz. 2 - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-05, 11:31   #1951
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez kaczorka Pokaż wiadomość
Jeżeli na tips dasz cienką warstwę żelu, to uskoku nie będzie bardzo widać, a po 2-3 tygodniach Twój paznokieć juz troszkę odrośnie pod tipsem i żelem, więc przy robieniu następnej hybrydy spiłujesz żel z tipsem i jakoś to będzie



Wszystko zależy od paznokci, moje są dość wymagające i dobrze trzymają się tylko na bazie z Gelisha + kolor Semilac. Kiedyś próbowałam hybrydy z bazą i topem w jednym, to następnego dnia miałam zapowietrzenia, ale wiem, że sa szczęściary, którym trzymają się hybrydy typu 3w1 baza+kolor+top w jednym. Myśle, że lepiej zainwestować i bazę i top oddzielnie i nie tracić czasu i nerwów na produkty typu 2w1 czy 3w1.
tak popróbuję. Dzięki wielkie

mam to samo- baza i top gelish plus dobra kolorówka. Produkt 2w1 wylądował u mnie w koszu
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 14:16   #1952
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Ja ostatnio 2w1 z Ladys Nails użyłam do zrobienia miksa ze zwykłym lakierem niehybrydowym i sprawdził się świetnie

Czuszka82 na pocieszenie- trzeba kupić dwa oddzielne produkty ale za to jest ich dwa razy więcej więc trzeba na to spojrzeć innym okiem. Starcza na ohoho i jeszcze trochę
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 15:26   #1953
godblessyou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 181
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

[QUOTE=kaczorka;49219633]Jeżeli na tips dasz cienką warstwę żelu, to uskoku nie będzie bardzo widać, a po 2-3 tygodniach Twój paznokieć juz troszkę odrośnie pod tipsem i żelem, więc przy robieniu następnej hybrydy spiłujesz żel z tipsem i jakoś to będzie

No brawo tak samo sobie myślałam
godblessyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 21:03   #1954
Anka7997
Raczkowanie
 
Avatar Anka7997
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 96
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Chciałabym przedłużyć paznokcie żelem na szablonie. Jak myślicie czy mogę nałożyć żel na bazę od hybrydy. Będzie się to trzymać kupy ?
Anka7997 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 08:58   #1955
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Czuszka82 na pocieszenie- trzeba kupić dwa oddzielne produkty ale za to jest ich dwa razy więcej więc trzeba na to spojrzeć innym okiem. Starcza na ohoho i jeszcze trochę
i wtedy szklanka jest do połowy pełna

Cytat:
Napisane przez Anka7997 Pokaż wiadomość
Chciałabym przedłużyć paznokcie żelem na szablonie. Jak myślicie czy mogę nałożyć żel na bazę od hybrydy. Będzie się to trzymać kupy ?
Jeśli to żel jednofazowy, to pierwszą cienką warstwę zrób tym żelem, utwardź w lampie i na to kolejna warstwa żelu A co do bazy od hybrydy, to w przypadku Gelisha można jej użyć jako bazy przed żelem (przynajmniej taki jest opis produktu ), chociaż sama nie próbowałam.
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 09:49   #1956
Anka7997
Raczkowanie
 
Avatar Anka7997
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 96
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Jeśli to żel jednofazowy, to pierwszą cienką warstwę zrób tym żelem, utwardź w lampie i na to kolejna warstwa żelu A co do bazy od hybrydy, to w przypadku Gelisha można jej użyć jako bazy przed żelem (przynajmniej taki jest opis produktu ), chociaż sama nie próbowałam.[/QUOTE]

Kupiłam Easy Shape z Indigo, bo wyczytałam, że nie piecze w lampie.
Bazy chciałabym użyć po to by łatwiej było usunąć żel, ale nie wiem czy żel będzie się trzymać tej bazy. Muszę chyba przetestować na jednym paznokciu, bo chciałabym na święta mieć mega długie pazury
Swoje mam dość długie, ale marzą mi się dwa razy dłuższe
Anka7997 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 14:21   #1957
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

A miała któraś może lakier hybrydowy TERMICZNY/TERMOAKTYWNY??
Chciałam zrobić w jakimś salonie kosmetycznym, ale gdzie nie zapytam, tam nie mają....
Baas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-06, 16:05   #1958
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Anka7997 Pokaż wiadomość
Kupiłam Easy Shape z Indigo, bo wyczytałam, że nie piecze w lampie.
Bazy chciałabym użyć po to by łatwiej było usunąć żel, ale nie wiem czy żel będzie się trzymać tej bazy. Muszę chyba przetestować na jednym paznokciu, bo chciałabym na święta mieć mega długie pazury
Swoje mam dość długie, ale marzą mi się dwa razy dłuższe
Czy chodzi o Easy Shape Builder Indigo ? Przeczytałam sobie o nim na stronie Indigo i wnioskuje, że jest on jednofazowy, ale doczytałam również, że najlepiej sprawdza sie do, cytuje "żel najlepiej sprawdza się do utwardzania naturalnych paznokci oraz średnio-długich salonowych kształtów. Kiedy budujemy dłuższe paznokcie, korzystamy z Builder Clear lub Take Your Time Builder". Jeśli pod żel dasz bazę od hybrydy, to niestety nie wydaje mi się, aby było go łatwiej ściągnąć, pewnie i tak będzie Cię czekało piłowanie. Swoją droga ciekawa jestem, czy naprawdę nie piecze w lampie ? Mnie zawsze piecze

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
A miała któraś może lakier hybrydowy TERMICZNY/TERMOAKTYWNY??
Chciałam zrobić w jakimś salonie kosmetycznym, ale gdzie nie zapytam, tam nie mają....
Miałam robiony dwa razy. Pierwszym razem pięknie zmieniał kolor z ciemnego różu w ciemny fiolet, a drugim razem miał się zmieniać z mięty w ciemnoniebieski, ale sie nie zmieniał. Niestety nie wiem z jakich firm były to hybrydy.
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 16:08   #1959
asiunia19021
Raczkowanie
 
Avatar asiunia19021
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 283
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Mam jeszcze jedno pytanie- wyczytałam, że przed zdejmowaniem hybrydy powinno się lekko spiłować ostatnią warstwę.. Jakie pilniki to tego celu polecacie? Marka i gdzie można dostać (najlepiej stacjonarnie)
__________________
Włosy coraz dłuższe --> 70 cm

asiunia19021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 16:17   #1960
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez asiunia19021 Pokaż wiadomość
Mam jeszcze jedno pytanie- wyczytałam, że przed zdejmowaniem hybrydy powinno się lekko spiłować ostatnią warstwę.. Jakie pilniki to tego celu polecacie? Marka i gdzie można dostać (najlepiej stacjonarnie)
pierwsze lepsze z tesco
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 16:35   #1961
asiunia19021
Raczkowanie
 
Avatar asiunia19021
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 283
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Roverkowa Pokaż wiadomość
pierwsze lepsze z tesco
W życiu bym na to nie wpadła
__________________
Włosy coraz dłuższe --> 70 cm

asiunia19021 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-06, 17:01   #1962
skrabek27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 105
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Dziewczyny co myślicie o lakierach CZ 7 ml opłaca się? a jak jest z tymi
3 w 1? do tej pory używałam bazy z innej firmy bo te z CZ były niezbyt ale może teraz się CZ poprawił.
skrabek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 17:11   #1963
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

No widziałam ten różowy zmieniający si an fiolet - śliczny. U mnie chyba nigdzie, w żadnym salonie nie ma tych lakierów...
Baas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 20:32   #1964
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
CherrryCat piszesz, że byłaś w neonail.. i co patrzyłaś na ten matowy top? jak on wygląda na wzorniku?
byłam pytałam nie mają tego na wzorniku :/ więc niestety nie zrobiłam zdjęcia :<
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 21:19   #1965
Anka7997
Raczkowanie
 
Avatar Anka7997
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 96
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

[QUOTE=kaczorka;49235833]Czy chodzi o Easy Shape Builder Indigo ? Przeczytałam sobie o nim na stronie Indigo i wnioskuje, że jest on jednofazowy, ale doczytałam również, że najlepiej sprawdza sie do, cytuje "żel najlepiej sprawdza się do utwardzania naturalnych paznokci oraz średnio-długich salonowych kształtów. Kiedy budujemy dłuższe paznokcie, korzystamy z Builder Clear lub Take Your Time Builder". Jeśli pod żel dasz bazę od hybrydy, to niestety nie wydaje mi się, aby było go łatwiej ściągnąć, pewnie i tak będzie Cię czekało piłowanie. Swoją droga ciekawa jestem, czy naprawdę nie piecze w lampie ? Mnie zawsze piecze



Dokładnie o to mi chodzi, aby utwardzić i trochę przełużyć moje i tak długie pazury. Bo 2-3 mm mogę sobie przedłużyć HARDEM z Semilaca
(nawiasem mówiąc trzyma się rewelacyjnie), ale chciałam pójść dalej i zrobić sobie naprawdę długie(w granicach rozsądku i używalności).
No tak chciałam zaszaleć na święta
Czyli baza nic nie zmieni mówisz Po prostu żele kojarzą mi się z mega zniszczoną płytką po ich zdjęciu, dlatego kombinuję jak tu ją zabezpieczyć trochę. Żeby jej później nie piłować do mięsa
Anka7997 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 21:22   #1966
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

[QUOTE=Anka7997;49239521]
Cytat:
Napisane przez kaczorka Pokaż wiadomość
Czy chodzi o Easy Shape Builder Indigo ? Przeczytałam sobie o nim na stronie Indigo i wnioskuje, że jest on jednofazowy, ale doczytałam również, że najlepiej sprawdza sie do, cytuje "żel najlepiej sprawdza się do utwardzania naturalnych paznokci oraz średnio-długich salonowych kształtów. Kiedy budujemy dłuższe paznokcie, korzystamy z Builder Clear lub Take Your Time Builder". Jeśli pod żel dasz bazę od hybrydy, to niestety nie wydaje mi się, aby było go łatwiej ściągnąć, pewnie i tak będzie Cię czekało piłowanie. Swoją droga ciekawa jestem, czy naprawdę nie piecze w lampie ? Mnie zawsze piecze



Dokładnie o to mi chodzi, aby utwardzić i trochę przełużyć moje i tak długie pazury. Bo 2-3 mm mogę sobie przedłużyć HARDEM z Semilaca
(nawiasem mówiąc trzyma się rewelacyjnie), ale chciałam pójść dalej i zrobić sobie naprawdę długie(w granicach rozsądku i używalności).
No tak chciałam zaszaleć na święta
Czyli baza nic nie zmieni mówisz Po prostu żele kojarzą mi się z mega zniszczoną płytką po ich zdjęciu, dlatego kombinuję jak tu ją zabezpieczyć trochę. Żeby jej później nie piłować do mięsa
..poczytaj o serii CND Brisa Lite,to zele do przedłużania paznokci,ale dają się ściągac przez odmoczenie acetonem.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 22:03   #1967
Anka7997
Raczkowanie
 
Avatar Anka7997
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 96
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

[QUOTE=dark01;49239575]
Cytat:
Napisane przez Anka7997 Pokaż wiadomość

..poczytaj o serii CND Brisa Lite,to zele do przedłużania paznokci,ale dają się ściągac przez odmoczenie acetonem.
To byłby ideał Poczytam-dzięks
Anka7997 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 23:00   #1968
lid-ka
Raczkowanie
 
Avatar lid-ka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 207
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

dziewczyny, mam mały problem przytrzasnęłam sobie palec, a własciwie paznokieć kciuka drzwiami od samochodu (nie pytajcie, jak to zrobiłam - pośpiech i tyle). miałam na szczęście hybrydę na paznokciach, co prawda tę 3w1 z CZ więc trochę mniej niż przy tradycyjnej hybrydzie, ale paznokieć cały siny, palec spuchnięty. Boję się, że zejdzie paznokieć, a to by była masakra. Miał ktoś taki przypadek? Macie jakieś rady dla takiej gapy jak ja?
lid-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 23:50   #1969
lid-ka
Raczkowanie
 
Avatar lid-ka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 207
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

ja bardzo lubię 3w1 z CZ - szybko się je nakłada, wytrzymują mi około tydzień na paznokciach, więc jest ok. no i pięknie się błyszczą. ja jestem zadowolona, nie mam nic do CZ - ich lakiery są ok.
lid-ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-07, 00:32   #1970
agila86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 138
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!ej

Cytat:
Napisane przez skrabek27 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co myślicie o lakierach CZ 7 ml opłaca się? a jak jest z tymi
3 w 1? do tej pory używałam bazy z innej firmy bo te z CZ były niezbyt ale może teraz się CZ poprawił.
Hej jeśli chodzi o lakiery o pojemności 7 ml z CZ, wiadomo, bardziej opłaca się 15 ml (stosunek ceny do ilości) jednak dla osób, które używają hybryd tylko dla domowego, własnego użytku jak najbardziej opłaca się. 3 w 1 nie używam, wiec się nie wypowiem. Bazy z cz też nie używam, lubię bazę z shellac, jest najlepsza. Pozdrawiam

---------- Dopisano o 01:32 ---------- Poprzedni post napisano o 01:31 ----------

Cytat:
Napisane przez lid-ka Pokaż wiadomość
ja bardzo lubię 3w1 z CZ - szybko się je nakłada, wytrzymują mi około tydzień na paznokciach, więc jest ok. no i pięknie się błyszczą. ja jestem zadowolona, nie mam nic do CZ - ich lakiery są ok.
tylko około tygodnia? ?? Dość krótko się trzymają. ..
agila86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 08:22   #1971
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Dziewczyny to nie jest temat do dyskutowania. Tutaj pokazujemy tylko fotki pazurow hybrydowych. Zapraszam do watku lakiery hybrydowe
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 09:14   #1972
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez lid-ka Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam mały problem przytrzasnęłam sobie palec, a własciwie paznokieć kciuka drzwiami od samochodu (nie pytajcie, jak to zrobiłam - pośpiech i tyle). miałam na szczęście hybrydę na paznokciach, co prawda tę 3w1 z CZ więc trochę mniej niż przy tradycyjnej hybrydzie, ale paznokieć cały siny, palec spuchnięty. Boję się, że zejdzie paznokieć, a to by była masakra. Miał ktoś taki przypadek? Macie jakieś rady dla takiej gapy jak ja?
Moja znajoma tak miała, tylko że zamiast hybrydy miała tipsa z żelem, które oczywiście się złamały. Palec lekko spuchnięty i siny. Jak tylko przestał ja boleć na tyle, że dało sie palca dotknąć, to założyła sobie odnowa tipsa i żel. Paznokieć rósł pod żelem, ale po paru dniach cały paznokieć się podniósł, aż wreszcie prawie cały paznokieć zszedł. To co zostało na kciuku , to taki nieco pofałdowany pasek o szerokości około 5 mm. Na szczęście nie było mięska, więc na tego kikutka miała przyklejany tips z krótką kieszonką i zalewany żelem i tak sobie zrastała. Wiadomo, że co 3-4 tygodnie trzeba było wszystko ściągać i odnowa zakładać tipsa i żel, ale z czasem paznokieć zrósł, trwało to długo, ale przy odpowiednim żelu-kamuflażu nikt się nie zorientował, że coś jest nie tak. Co ciekawe w jej przypadku najdłużej trwał przyrośnięcie płytki do skóry, tzn niby już prawie cały paznokieć odrósł, ale był taki pusty pod spodem, nie był przyrośnięty do paznokcia, jednak i to z czasem ustąpiło
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 14:08   #1973
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

hej dziewczyny możecie polecić jakieś tanie hybrydy 5 ml, które kryją po dwóch warstwach?
używam tiftona ale większość kolorów wymaga 3 warstw.
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 15:21   #1974
lid-ka
Raczkowanie
 
Avatar lid-ka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 207
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

kaczorka, dzięki za odpowiedź. Na razie zobaczę, co się z paznokciem stanie i faktycznie chyba najlepiej będzie coś przykleić. Modlę się, żeby jednak nie zszedł

Doriskaaa, ja lakierów 5ml nie miałam, wiec nie pomogę - wiem, że CZ ma takie 7ml. Ale tak naprawdę we wszystkich hybrydach wszystko zależy od koloru - jedne kryją dobrze przy 2 warstwach, a np. przy pastelach 3-4 wartswy są potrzebne.
lid-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 17:13   #1975
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Doriskaaa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny możecie polecić jakieś tanie hybrydy 5 ml, które kryją po dwóch warstwach?
używam tiftona ale większość kolorów wymaga 3 warstw.
semilac, mysle ze 25zl to nie jest duzo.
a te calkiem tanie to pieniadze wyrzucone w bloto niestety.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 17:25   #1976
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dziewczyny a ma ktoras z was neonail i indigo ? Jak te dwie firmy pod wzgledem gestosci ?

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 20:45   #1977
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

ja mam neonail, są dosyć gęste ale to zależy też od koloru, dwie warstwy dobrze kryją niezależnie od ilości warstw (z tych kolorów które posiadam)
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 22:05   #1978
Anka7997
Raczkowanie
 
Avatar Anka7997
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 96
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ma ktoras z was neonail i indigo ? Jak te dwie firmy pod wzgledem gestosci ?

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
Ja mam kilka kolorów Indigo. Są dość gęste- gęściejsze od Semilac i CND. Dobrze kryją po dwóch warstwach.
Anka7997 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 22:06   #1979
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
ja mam neonail, są dosyć gęste ale to zależy też od koloru, dwie warstwy dobrze kryją niezależnie od ilości warstw (z tych kolorów które posiadam)
Emka wiem ze masz neonail poprostu jestem ciekawa czy indigo są podobne do neonail (mam dwa kolory z neonail i gęstoscią jakos bardziej mi odpowiadaja niz semilacki) dlatego pytam o te dwie firmy :P
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 04:22   #1980
fail
Raczkowanie
 
Avatar fail
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 193
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dziewczyny czy znacie jakąś hybrydę dającą taki mleczny efekt jak na zdjęciu?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10846277_713806515382369_7745645646334852679_n.jpg (31,7 KB, 64 załadowań)
fail jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 11:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:05.