Kopenhaska - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-01, 10:48   #1
Wikingos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 25

Kopenhaska


Była na niej któras z was?? BO ostatnimi czasy nie mogę na siebie patrzec i wiem, że gdybym schudła szybciej dostałabym motywacji, powera do nastepnego zrzucania ( juz zdrowszego kg!!) Czy gdybym po kopenhaskiej od razuprzeszła na 1000 moze nie byłoby jojo?? Co uwazacie?
Wikingos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 11:03   #2
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Kopenhaska

proszę nie stosuj tej diety.pozdrawiam.
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 11:18   #3
efa18
Raczkowanie
 
Avatar efa18
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 31
Dot.: Kopenhaska

ja bylam na tej diecie wytrzymalam tydzien stracilam 3 kg i nie zauwazylam zadnego efektu jojo troszke jescze po niej sie odraniczam ale dla mnie jest ok natomiast moja kolezanka zle ja znozila miala zawroty bole glowy to zalezy od organizmu
efa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 12:03   #4
Wikingos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 25
Dot.: Kopenhaska

No ja sobie zdaje sprawe, ze to jest masakra, ale jestem juz cholernie zdesperowana. Choilera nie wiem co robic, za niedługo ide na wesele, sukieka sie nie zapiana, na zadnej normalnej nie z=schudne tak szybko. Zaczełam biegac, ale na efekty tez trzeba troche poczekac. cholera.
Wikingos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 14:16   #5
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: Kopenhaska

odradzam Ci tą dietę szkoda zdrowia
pozdrawiam
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 18:21   #6
redangel
Raczkowanie
 
Avatar redangel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 283
GG do redangel
Dot.: Kopenhaska

ja tez szczerze odradzam.mam b.niemile wspomnienia z nia..
redangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 18:24   #7
blow_ya_mind
Raczkowanie
 
Avatar blow_ya_mind
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 314
Dot.: Kopenhaska

a ja polecam. mnie nic po niej nie bylo a robilam juz dwa razy. zdecydowanie dodaje powera na pozniejsze odchudzanie - skurcza zoladek i odzwyczaja od obzerania sie!!!
blow_ya_mind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-01, 18:37   #8
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Kopenhaska

dla mnie ta dieta to porażka. Dodam,że nie próbowałam, ale przykładowo papierosów też palic nie próbowałam, a wiem, że to nic dobrego
owszem jeżeli ktoś potrafi w tak doskonały sposób panowac nad swoim organizmem, to po tych 2 tyg. głodówki (dla mnie to głodówka) może bedzie potrafił dalej ciągnąć redukcję. Jednak zdaje mi się, że to jakiś jogin będzie albo mistyk, bo normalny człowiek poprostu rzuci się na jedzenie. A nawet jeśli nie, to jednak każdy minimalny nadmiar kalorii, który spożyje w tłuszczyk ma się szanse zamienić, bo organizm juz się na oszczędny tryb przerzuci na wypadek kolejnego czasu głodu.
Rozumiem desperację, ale mimo wszystko odradzam gorąco.
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 19:51   #9
AimiA
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar AimiA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań/Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 403
GG do AimiA Send a message via Skype™ to AimiA
Dot.: Kopenhaska

11 dnia straciłam przytomnosc idac po chodniku. Nie polecam. To po prostu okaleczanie siebie
AimiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 21:05   #10
Agneska
Rozeznanie
 
Avatar Agneska
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Gdzieś we wszechświecie :)
Wiadomości: 813
Dot.: Kopenhaska

Cytat:
Napisane przez AimiA
11 dnia straciłam przytomnosc idac po chodniku. Nie polecam. To po prostu okaleczanie siebie
Dokładnie, moja koleżanka wczoraj była w 11 dniu diety i również zemdlała. Co prawda mówi, że schudła 5 kilo, ale jakim kosztem ? Dzisiaj zrezygnowała z diety i "rzuciła się" na jedzenie. To znaczy zjadła coś wreszcie, bo przy tej diecie jabłko jest wręcz luksusem

Stanowczo odradzam - sama jestem w desperacji, ale widząc, jak się męczyła koleżanka - na pewno tej diety nie zastosuję. Ile to musi szkód wyrządzić w organizmie. Dziewczyny nie popadajmy w paranoję

Pozdrawiam
__________________
...:Aga:...

__________________
Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today ...
Agneska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 21:53   #11
Wikingos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 25
Dot.: Kopenhaska

Men ja juz chyba mam paranoje
Wikingos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-01, 22:04   #12
santi19
Raczkowanie
 
Avatar santi19
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 141
GG do santi19
Dot.: Kopenhaska

ja tez przeszlam faze diety kopenhaskiej (czy tez norweskiej jak kto woli) Wytrzymalam do 9 dnia... Nastepnego dnia po przerwaniu diety po zjedzeniu bułeczki z bialym serkiem wyladowalam w szpitalu... Kompletnie nic nie pamietam z tego... Wiem (bo mamunia mi opowiadala) ze praktycznie stracilam swiadomosc... oprocz tego bardzo bolala mnie glowa i zoladek... Lekarz stwierdzil ze to cos w stylu zatrucia pokarmowego spowodowanego zjedzeniem czegos normalnego na tle przeglodzenia...
Tak wiec bardzo bardzo odradzam ta diete. Tak szczerze mowiac to od tego nieodpowiedzialnego ochudzania sie mam jeszcze bardziej wrazliwy zaladek niz przed ta feralna dieta niby cud.
santi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 22:05   #13
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Kopenhaska

Nie polecam. Jestem przeciwna.

Szkoda zdrowia.
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 10:45   #14
monikau
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 181
Dot.: Kopenhaska

Ta dieta po 3 dniach spowodowała u mnie okropną agresję i bóle głowy nie do zniesienia wytrzymałam tydzień i nic nie schudłam,cały czas byłam wściekle głodna.Dla mnie -porażka
monikau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 11:56   #15
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: Kopenhaska

ja bylam na tej diecie, rowniez mialam zawroty glowy ale mimo to ja polecam bo duzo mnie nauczyla.diete podsunela mi kolezanka, nie bylo w niej wytycznych ile czego w dag masz jesc i to mi sie spodobalo.bylo napisane ze piers z kurczaka no to kupowalam piers z kurczaka byl jogurt to kupowalam taki z lekka wiekszy.wiem ze to male oszukanstwo, w kg nie schudlam za wiele ale pozbylam sie wiecznie wydetego brzucha i zyskalam duzo energii.nauczylam sie patrzec co jem pod katem nie kalorii ale wartosci odzywczych i tego co mi jest potzrebne.jesli mimo iz jestes zdesperowana ale umiesz zachowac w miare dobry rozsadek mozesz sprobowac.
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 08:30   #16
jjusta87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 53
GG do jjusta87
Dot.: Kopenhaska

Heja wszystkim ! Ja jestem na czyms w rodzaju diety "kopenhaskiej"... mowia, ze najgorszy jest 2-3 dzień, ale to co przeżyłam wczoraj to ten fakt neguje...Był to 5 dzień strasznie bolała mnie głowa, myślałam, że zemdleje...toteż postanowiłam szybciej pojść spać...Dziś wstałam rano i jest już ok ... Pełna motywacji do działania hihih zaczynam 6 dzień, ubyły mi 3 kg a głodu już nie czuje, bo najważniejsze to to, ze trzeba sie czyms zajac i nie myslec o jedzeniu Pozdrowka 4 all
jjusta87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 09:15   #17
efooosia
Raczkowanie
 
Avatar efooosia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 109
Dot.: Kopenhaska

Stosowalam ta diete tydzien schudlam 3 kg...
Moja kolezanka wytrzymala 2 tygodnie na niej i schudla 7-8 kg... Minoł rok od tamtej pory a ona nic nie przytyła, wrecz przeciwnie ma teraz lepsza przemiane materii... Ale moim zdaniem to zalezy od organizmu....
Ta dieta jest by szybko schudnąć , ale nie polecam... lepiej stopniowo a zdrowo
__________________
***
To smutne że głupcy są tacy pewni siebie a ludzie rozsądni tacy pełni wątpliwości!

***
Gdy upadnę - wstanę, otrzepię się i pójdę dalej


efooosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 10:12   #18
green_tea
Raczkowanie
 
Avatar green_tea
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 489
Dot.: Kopenhaska

Ja wytrzymałam tylko 3 dni. Miałam zawroty głowy i ciągnęło mnie na wymioty - choć tak naprawdę to nie za bardzo wiem po czym. Było mi zimno i ciągle byłam zmęczona. Raz prawie zemdlałam. I doszłam do wniosku, że za dużo ryzykuję - bardzo dużo czasu spędzam za kierownicą, w dodatku studiuję i pracuję, a tu zawroty głowy i omdlenia mogą mieć poważniejsze skutki (bo gdybym np. zamdlała za kierownicą). Dlatego przestrzegam wszystkich przed tą pseudo dietą. Nie warto rujnować sobie zdrowia.
green_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 10:34   #19
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Kopenhaska

NIE POLECAM!!!
Wytrzymalam całe 13 dni. Stosując ją nawet się najadałam, nie chodziłam głodna, albo tak mi sie tylko wydawało Po 3 dniach stosowania robiło mi się słabo, ja na szczęście nie zemdlałam.
Niestety nie zmieniła moich nawyków żywieniowych i szybko wróciłam do poprzedniej wagi Na pewno juz jej nie powtórze
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-10, 12:24   #20
os_girl
Raczkowanie
 
Avatar os_girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 54
Dot.: Kopenhaska

Ta dieta to rzeczywiscie terminator!!!
Ale mam wrażenie, ze z jej stosowaniem dużo zależy od organizmu. Byłam na niej dwa razy z mamą mojego TŻ i czułyśmy sie świetnie. Wzajemna motywacja i chyba predyspozycja do tej diety nam pomogły. Obie jesteśmy "kawoszkami" więc ta dieta była idealna. Ja wykorzystałam ją jako wstęp do dalszego odchudzania rok temu schudłam na prawdę sporo tak z dwa rozmiary. Tylko trzeba podchodzic rozsądnie. Nic na siłę jak pojawią sie problemy to ją przerwać!!! Stosowała ją również moja koleżanka, która po dwóch dniach dostała silnych bóli w nerkach!!! Kazałam jej przestać. Nie można nic robić wbrew organizmowi...Ja z kolei nie miałam żadnych powikłań...miałam siłę nawet na wyczerpujący snowboard... Ogólnie czułam się swietnie. W tym roku też się zastanawiam, ale trzeba do niej dużo samozaparcia . Wiec pewnie po świetach pomyślę, bo nie odmówię sobie białej kiełbasy i żurku :p Dodam, że to co jest napisane w opisie diety że reguluje przemiane materi to prawda, bo po zastosowaniu całego cyklu mineły mi wszelkie problemy z trawieniem, które miałam od dziecka. I dalej chudłam bez diety jedząc poprostu rozsadnie, a od czasu do czasu szalejąc :P
Tylko po diecie trzeba porządnie zaopatrzyć organizm w witaminy i minerały, a w trakcie łykać jakiś kompleks witamin. I koniecznie słuchać swojego ciała bo ono samo wie co mu szkodzi,a co nie...
os_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 12:35   #21
iwonamysza
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 775
GG do iwonamysza
Dot.: Kopenhaska

U mnie w pracy chyba wszystkie dziewczyny ją stosowały, zarówno te z małą nadwagą jak i te z większą. Efekty były przeróżne.
Ja wytrzymałam 5 dni, dopóki to nie zachciało mi się loda. Ale to tak mnie ssało, że nie mogłam o niczym innym myśleć. A że ja jestem osobą bez silnej woli to się skusiłam. Bo zakazany owoc najlepiej smakuje. Schudłam co prawda 3 kg ale nie na długo.
Ale niektóre dziewczyny wytrzymywały całe 13 dni. Jedna z nich schudła 12 kg, ale po roku wygląda gorzej przed dietą. Druga 8 kg, teraz waży 12 kg więcej. Więc jeśli nie zmieni się całkowicie nawyków żywieniowych i zaraz po diecie wraca się do normalnego jedzenia, to efekty raczej marne, a wręcz jo-jo często się pojawia.
__________________
Moja córunia Kasiunia

iwonamysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:45.