Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-29, 13:37   #121
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: krem przeciw zmarszczkom dla nastolatki

z tymi 11 czy 12latkami to przesada, ale kremy z filtrem to naprawde najlepsza terapia p-zmarszczkowa.oczywiscie ze lepiej zapobiegac, ale kremy z filtrem na dzien i do tego bomba witamin , przeciwutleniazy wystarczy
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 16:34   #122
Chinka-chu-min
Raczkowanie
 
Avatar Chinka-chu-min
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 426
Dot.: krem przeciw zmarszczkom dla nastolatki

filtry to podstawa, potem nawilzanie, zdrowa dieta ruch swieże powietrze
Chinka-chu-min jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 21:40   #123
adoosienka
Wtajemniczenie
 
Avatar adoosienka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Raj ;)
Wiadomości: 2 629
GG do adoosienka
Dot.: krem przeciw zmarszczkom dla nastolatki

Dziewczyny, mam cere tłustą, ktora wiecznie sie świeci Czy mozecie polecic mi odpowiedni krem Z FILTRAMI wlasnie dla mojej cery? Czy takie kremy nie zapychają porów? doradzcie prosze!
__________________
Mąż i Żona

Kubuś już z nami
adoosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 08:40   #124
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: krem przeciw zmarszczkom dla nastolatki

Adoosienka zajrzyj na forum 'Biochemia' i użyj wyszukiwarki; o filtrach było setki razy wpisz też 'skrobia'
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 11:24   #125
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: krem przeciw zmarszczkom dla nastolatki

niestety mogą zatkać pory , ale można wybrać lzejsze wersje chociaz w przypadu uzywania filtrów cięzko jest mowic o totalnym macie . no anthelos 40, dioderma spray, iwostin 40
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 13:47   #126
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: krem przeciw zmarszczkom dla nastolatki

gdyby to byla prawda, ze najlepiej juz w okrecie dorastania wklepywac krem przeciwzmarszczkowy to idąc tym samym tokiem rozumowania już niemowlakom powinno sie wcierac kremy antytrądzikowe.

skoro juz mowimy o zmarszczkach to pewnie nie odkryłam ameryki, ale
kupując wczoraj na esentii w prawie kazdym opisie jakiegos kremu, maseczki znajdowałam tekst typu "pomaga likwidować zmarszczki". jedynie w kremach ktore juz w samej nazwie mają "dla nastolatek" takiej informacji nie znalazłam. czy jezeli kupie sobie taką maseczke ktora ma m.in. jakis tam składnik pomagający zlikwidowac zmarszczki, to czy mi to nie zaszkodzi? mam juz dosyc tej ery antyzmarszczkowej
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 14:28   #127
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: krem przeciw zmarszczkom dla nastolatki

Cytat:
gdyby to byla prawda, ze najlepiej juz w okrecie dorastania wklepywac krem przeciwzmarszczkowy to idąc tym samym tokiem rozumowania już niemowlakom powinno sie wcierac kremy antytrądzikowe.
hahahaha
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-30, 14:31   #128
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: krem przeciw zmarszczkom dla nastolatki

Cytat:
zy jezeli kupie sobie taką maseczke ktora ma m.in. jakis tam składnik pomagający zlikwidowac zmarszczki, to czy mi to nie zaszkodzi?
nie , nie zaszkodzi, czasami zaleca sie własnie uzywanie raz w tygodniu kremu p-zmarszczkowego , takak kuracja wspomagająca. ne zaszkodzi na pewno, ale pammietaj ze wiekszosc maseczek ktore naklada sie na kilka godzin czy na cala noc to porpostu tylko kremy nawilzające, odzywcze.
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 16:08   #129
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: krem przeciw zmarszczkom dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez kasia1552 Pokaż wiadomość
Właśnie przeczytałam artykuł, w którym jest napisane , że kremów przeciw zmarszczkowych powinno się używać nawet w bardzo młóodym wieku ponieważ "lepiej zapobiegać niz leczyć" (powinny ich używać nawet 11, 12-latki ) Ja mam 17 lat i jeszcze nigdy takich kremów nie używałam...

Jak myślicie drogie wizażanki czy to dobry pomysł z tymi kremami w młodym wieku? Jeśli tak to jakie możecie polecić?
Mysle ze wszystko zalezy od tego czego skóra potrzebuje. Każda potrzebuje nawilzenia. A ta nie nawilzona i odwodniona moze sprawiac wrazenie poszarzałej i mogą na niej występowac zmarszczki powstające wlasnie na skutek nie dostatecznej ilosci wody w skórze. U nastolatek przeciez tez taki problem moze wystepowac, dletego mysle ze powstają takie opinie ze młode osoby powinny używac kremów przeciwzmarszczkowych. jest duzo kremów poprostu tylko nawilżających które mogą sie uporac z tymi zmarszczkami nastolatek. Chocby nawet physiogel, LPR Hydraphase (dobra jest tez maseczka z tej serr w saszetkach). I moze sie wtedy okazac wlasnie ze te niby zmarszczki to jedynie przesuszenie. Nawet tłusta cera moze byc przesuszona. jesli juz jednak istnieje powazniejszy problem to polecam serum z wit.C.
Pozdrawiam!
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 16:28   #130
Invinsible
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 84
Dot.: krem przeciw zmarszczkom dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez adoosienka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam cere tłustą, ktora wiecznie sie świeci Czy mozecie polecic mi odpowiedni krem Z FILTRAMI wlasnie dla mojej cery? Czy takie kremy nie zapychają porów? doradzcie prosze!
Jest taki krem z Clearasil'a Total Control, ma bodajże filtr 15, mnie bardzo przypasował. Fajnie nawilżał i nie świeciłam się po nim w strefie T.
__________________
Jam nowa, niedoświadczona i głupiutka jeszcze - więc nie bijcie
Invinsible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 11:21   #131
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: krem przeciw zmarszczkom dla nastolatki

Cytat:
A ta nie nawilzona i odwodniona moze sprawiac wrazenie poszarzałej i mogą na niej występowac zmarszczki powstające wlasnie na skutek nie dostatecznej ilosci wody w skórze.
masz racje


Cytat:
U nastolatek przeciez tez taki problem moze wystepowac, dletego mysle ze powstają takie opinie ze młode osoby powinny używac kremów przeciwzmarszczkowych
przesadzili z tymi 12 latkami , ale im chodzi wydaje mi sie o nawilzenie, o dostarczanie nawilzenia.

Cytat:
jest duzo kremów poprostu tylko nawilżających które mogą sie uporac z tymi zmarszczkami nastolatek.
o , własnie to napisałaś
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-01, 16:00   #132
violado
Przyczajenie
 
Avatar violado
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7
Unhappy Dot.: krem przeciw zmarszczkom dla nastolatki

A ja mam tylko 16lat i pełno zmarszczek na czole i w okolicach oczu Czy mam używać kremy pzeciwzmarszczkowe, czy są na to jakies inne sposoby? pomocy!!!!!!!!!! wygladam jak moja babcia!!!!!!!!!!
violado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 16:53   #133
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: krem przeciw zmarszczkom dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez violado Pokaż wiadomość
A ja mam tylko 16lat i pełno zmarszczek na czole i w okolicach oczu Czy mam używać kremy pzeciwzmarszczkowe, czy są na to jakies inne sposoby? pomocy!!!!!!!!!! wygladam jak moja babcia!!!!!!!!!!
Nie potrzebujesz kremu przeciwzmarszczkowego- podejrzewam, że zmarszczki biorą się z wysuszenia/odwodnienia skóry. Pewnie często mrużysz oczy i unisisz brwii, może nosisz okulary, więc sama mimika też odgrywa tu duże znaczenie.
Delikatnie nawilżający lub odżywczy (jesli masz z natury sucha skórę) krem bez alkoholu w składzie powinien wystarczyć, pomyśl też o filtrach.
Tylko żebyś nie przedobrzyła z tym nawilżaniem, bo to też nie służy cerze.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 19:35   #134
violado
Przyczajenie
 
Avatar violado
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7
Post Dot.: krem przeciw zmarszczkom dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez rzastin Pokaż wiadomość
Nie potrzebujesz kremu przeciwzmarszczkowego- podejrzewam, że zmarszczki biorą się z wysuszenia/odwodnienia skóry. Pewnie często mrużysz oczy i unisisz brwii, może nosisz okulary, więc sama mimika też odgrywa tu duże znaczenie.
Delikatnie nawilżający lub odżywczy (jesli masz z natury sucha skórę) krem bez alkoholu w składzie powinien wystarczyć, pomyśl też o filtrach.
Tylko żebyś nie przedobrzyła z tym nawilżaniem, bo to też nie służy cerze.
Dotychczas nie stosowałam kremow, bo mam cere mieszaną, która strasznie się błyszczy po uzyciu kremu nawilżającego. Mozesz mi doradzić jakiś krem delikatnie nawilżający lub odzywczy, ale żeby nie był taki bardzo tłusty i szybko się wchłaniał (no i nie był drogi)
violado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 17:37   #135
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: krem przeciw zmarszczkom dla nastolatki

Violado skoro po kremach się świecisz wypóbuj oliwkę HiPP. Tak, tak, wiem jak to brzmi dawać oliwkę na świecącą buzię ale ona działa. Posmaruj wilgotną twarz, zostaw na 15 min i zetrzyj reszte- moja buzia po czyms takim jest matowa caluteńki dzień a normalnie swiece sie jak choinka Na noc mozesz be zproblemow stosowac jakiś krem nawizający bo czy się bedziesz swiecic czy nie roznicy to nie zrobi Aha, oliwka nie zapycha porow
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 19:34   #136
violado
Przyczajenie
 
Avatar violado
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7
Smile Dot.: krem przeciw zmarszczkom dla nastolatki

Dzięki za pomoc. Spróbuję coś zdziałac oliwką
violado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 12:22   #137
joamie
Raczkowanie
 
Avatar joamie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 152
Dot.: sposób na blizny???

Jakis czas temu starsznie swedzialy mnie nogi, glownie lydki, i niestety drapalam sie az do krwi, teraz starsznie tego zaluje Zostaly mi takie dlugie, jasne i cienkie blizny, kreski po strupach Myslicie ze mozna sie tego jakos pozbyc???
joamie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 23:02   #138
Anuuulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 17
Dot.: sposób na blizny???

ech..miałam nadzieję że przeczytam tu jakis cudowny sposób na pozbycie się blizn,ale widze że to nie taka prosta sprawa. Ja sama równiez mam blizny po depilatorze,a właściwie po wrastających włoskach i nie mam pojęcia jak sie tego pozbyć.Cepan kompletnie nie pomaga. Jedynie co,to staram się regularnie pilingować moje nóżki z nadzieją że stanie sie to wszystko mniej widoczne
__________________
Anuuulka
Anuuulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 23:23   #139
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: sposób na blizny???

Najlepszy jest CONTRATUBEX. Bezkonkurencyjny działa na wszystkie blizny, świeże i stare. Autentycznie działa. Mój TŻ miał poparzony wrzątkiem brzuch. Do tego stopnia, że stracił czucie w okolicach żeber rzekomych, miał blizny, na szczęście świeże, więc szybko widać było efekty. Najpierw te miejca, których nie czuł zaczęły go boleć, potem swędzieć, zaróżowiły się i wróciło wszystko do normy Obecnie nie ma śladu po poparzeniu ma normalny brzuch
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-04, 11:42   #140
Malinezja
Zadomowienie
 
Avatar Malinezja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 465
Krem pod oczy - młoda cera

Domyslam się że było troche wątków na ten temat jednak wyszukiwarka coś nie chce ze mną współpracować - wyskakuja jakiś błąd.

Z tego powodu prosiłabym o podanie linków lub konkretnych kremów pod oczy dla młodej cery.
Niestety przez własną głupote nabawiłam się uczulenia pod jednym okiem, teraz uczulenie zeszło ale zostały takie bardzo nieciekawie wyglądające zmarszczki. Chciałabym je zniwelować, pozbyć się ich bo nie wygląda to zbyt dobrze Lat mam 20 - jeśli to coś ułatwi.
__________________
Lepiej Żałować Tego Co Się Zrobiło, Niż Tego Że Się Czegoś Nie Podjęło
**God is a DJ ... life is a dancefloor ... *


Malinezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 12:17   #141
olivvka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 157
Dot.: Krem pod oczy - młoda cera

Ja natomiast szukam jakiegoś kremu rozjaśniającego cienie pod oczami, jakoś nie mogę sobie z tym poradzić, i powiem, że nie są one wynikiem zbyt małej ilości snu, bo lubię pospać, a mam je chyba od zawsze (może już taka moja uroda), ale chcę się ich pozby. Czy istnieje jakiś skuteczny krem na takie cienie?
olivvka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 13:25   #142
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Wink Dot.: Krem pod oczy - młoda cera

Cytat:
Napisane przez olivvka Pokaż wiadomość
Ja natomiast szukam jakiegoś kremu rozjaśniającego cienie pod oczami, jakoś nie mogę sobie z tym poradzić, i powiem, że nie są one wynikiem zbyt małej ilości snu, bo lubię pospać, a mam je chyba od zawsze (może już taka moja uroda), ale chcę się ich pozby. Czy istnieje jakiś skuteczny krem na takie cienie?
spróbuj VICHY OLIGO 25 - on ma za zadanie usprawnić krążenie wokół oczu, a więc i rozjaśnić cienie
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 13:31   #143
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Krem pod oczy - młoda cera

Cytat:
Napisane przez Malinezja Pokaż wiadomość
Domyslam się że było troche wątków na ten temat jednak wyszukiwarka coś nie chce ze mną współpracować - wyskakuja jakiś błąd.

Z tego powodu prosiłabym o podanie linków lub konkretnych kremów pod oczy dla młodej cery.
Niestety przez własną głupote nabawiłam się uczulenia pod jednym okiem, teraz uczulenie zeszło ale zostały takie bardzo nieciekawie wyglądające zmarszczki. Chciałabym je zniwelować, pozbyć się ich bo nie wygląda to zbyt dobrze Lat mam 20 - jeśli to coś ułatwi.
ja też mam 20 lat i jako pierwszego używałam kremu łagodzącego pod oczy AVENE (mam wrażliwą skórę a on naprawdę łagodził podrażnienia, np. po demakijażu), teraz chciałabym wypróbować nanobazę jako krem pod oczy (moja dermatolożka mi go doradziła - do kupienia w aptece); ze względu na swoje silnie natłuszczające i regenerujace właściwości powinien poradzić sobie z pierwszymi zmarszczkami wokół oczu
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 08:56   #144
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: sposób na blizny???

A czy cotratubex mogę też stsować na blizny po trądziku?? Nie są duże ale widać je niestety ;-( Czy nie ma znacznie na jakie blizny i w jakim miejscu będę smarować??
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 09:18   #145
Motylek7
Rozeznanie
 
Avatar Motylek7
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 881
Dot.: sposób na blizny???

CONTRATUBEX- w jakiej cenie jest ta maść? i czy działa faktycznie na wszystkie blizny, potrądzikowe też?
__________________

Motylek7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 09:33   #146
lalicja
Wtajemniczenie
 
Avatar lalicja
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 2 036
GG do lalicja
Dot.: sposób na blizny???

ja dostałam contratubex od swojej pani doktor na bliznę po operacji usunięcia woreczka, tylko nie wiem od kiedy mogę zacząć ją smarować? Inny lekarz powiedział że 4 tygodnie od usunięcia szwów, a mi sie wydaje że jak już nie ma strupów to można smarować wcześniej- czy ktoś wie coś na ten temat?
__________________
moja Naduleńka










lalicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-08, 01:21   #147
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: sposób na blizny???

Cytat:
Napisane przez lalicja Pokaż wiadomość
ja dostałam contratubex od swojej pani doktor na bliznę po operacji usunięcia woreczka, tylko nie wiem od kiedy mogę zacząć ją smarować? Inny lekarz powiedział że 4 tygodnie od usunięcia szwów, a mi sie wydaje że jak już nie ma strupów to można smarować wcześniej- czy ktoś wie coś na ten temat?
Mi powiedziano, że maścią Cepan, bo taka mi polecono mogę bliznę smarować po 6 tyg. chodziło chyba tez o ranę, żeby się w środku dobrze zagoiła czy jakoś tak. Ale wiem, że trzeba odczekać.
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-08, 08:54   #148
lalicja
Wtajemniczenie
 
Avatar lalicja
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 2 036
GG do lalicja
Dot.: sposób na blizny???

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Mi powiedziano, że maścią Cepan, bo taka mi polecono mogę bliznę smarować po 6 tyg. chodziło chyba tez o ranę, żeby się w środku dobrze zagoiła czy jakoś tak. Ale wiem, że trzeba odczekać.
Dzięki a co do cepanu to mi wogole nie pomógł
__________________
moja Naduleńka










lalicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-08, 11:35   #149
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: sposób na blizny???

Cytat:
Napisane przez lalicja Pokaż wiadomość
Dzięki a co do cepanu to mi wogole nie pomógł
Mi nawet pomógł. Smarowałam dwa razy dziennie i wcierałam, wmasowywałam w bliznę, przez ok.3 m-ce potem mi się juz nie chciało, ale nawet zapach przestał mi przeszkadzać
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-08, 21:08   #150
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: sposób na blizny???

A dałoby się Cepanem usunać cztery blizny na brzuchu po operacji? Bardzo głebokie, ale na szczęście niewielkie... Czy tu juz tylko operacja plastyczna może pomóc?
Teje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-09 23:58:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:14.