primer przed glossem??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-28, 11:58   #1
wiewiorek80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: York
Wiadomości: 65

primer przed glossem???


Witam
Przegladalam ostatnio you tube aby podgladnac troszkę zdobienia i cos mnie zaciekawilo, a mianowicie stylistki wykonując paznokcie akrylowe nanosza jakiś płyn na wystylizowany juz paznokiec tuż przed glossem ( nakładają ten płyn tylko w okolicach skorek). Na jednym z filmikow jest to ten sam płyn którego stylistka użyła na płytkę paznokcia przed nakozeniem akrylu, domyślam Sie wiec ze to primer... Slyszalyscie o takiej praktyce? Szczególnie często widać to na filmikach firm " harmony" i " organic nails"
wiewiorek80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 11:52   #2
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: primer przed glossem???

Cytat:
Napisane przez wiewiorek80 Pokaż wiadomość
Witam
Przegladalam ostatnio you tube aby podgladnac troszkę zdobienia i cos mnie zaciekawilo, a mianowicie stylistki wykonując paznokcie akrylowe nanosza jakiś płyn na wystylizowany juz paznokiec tuż przed glossem ( nakładają ten płyn tylko w okolicach skorek). Na jednym z filmikow jest to ten sam płyn którego stylistka użyła na płytkę paznokcia przed nakozeniem akrylu, domyślam Sie wiec ze to primer... Slyszalyscie o takiej praktyce? Szczególnie często widać to na filmikach firm " harmony" i " organic nails"
tak, ale tylko primer bezkwasowy lub tzw. line out i zaraz jak przelecisz takim plynem powinnas od razu klasc nablyszczac. Ja kiedys cos takiego stosowalam, ale od kiedy nablyszczam hybryda to odpuscilam sobie ten etap-przed nablyszczeniem tylko odtluszczam mase.
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 15:48   #3
wiewiorek80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: York
Wiadomości: 65
Dot.: primer przed glossem???

Dziekuje bardzo za odpowiedz, bardzo know zastanawiala taka praktyka, a Mam jeszcze pytanko, nablyszczacz sie znacznie melodic trzyma przy takiej metodzie?
__________________
Proszę o zagladniecie do mojej galerii i szczere opinie na temat moich prac...
wiewiorek80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 11:07   #4
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: primer przed glossem???

Cytat:
Napisane przez wiewiorek80 Pokaż wiadomość
Dziekuje bardzo za odpowiedz, bardzo know zastanawiala taka praktyka, a Mam jeszcze pytanko, nablyszczacz sie znacznie melodic trzyma przy takiej metodzie?

jesli uzyjesz primera bezkwasowego to wlasnie chodzi o to, ze jak polozysz nablyszczacz na opracowanego paznokcia i dasz go na te przerwe miedzy zelem a walem to nie powinno sie zapowietrzac (ale dotyczy tylko firm, w ktorych producent zapewnia, ze mozna nimi malowac po naturalnym paznokciu, ze znanych mi marek tojest Indigo i Perfect Beauty). Line Out dodatkowo niweluje roznego rodzaju mikro zapowietrzenia, ktorych nie widac zaraz po stylizacji, ale ktore moga wyjsc po paru dniach, ale nablyszczacz polozony na naturalka bedzie sie zapowietrzac...
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 17:36   #5
Kundzior
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 28
Dot.: primer przed glossem???

Ja często nakładam odtłuszczacz, bond, przed nabłyszczaczem dla pewności, gdy płytkla jest nieco bardziej wymagająca, nabłyszczacz mam mm ledowy miękki bardzo dobrze współpracuję z naturalną płytką.
Kundzior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:36.