Aparaty ortodontyczne cz. XV - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-17, 14:50   #3811
Minai
Rozeznanie
 
Avatar Minai
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 732
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
A gdzie się leczysz w Warszawie? Jakie są ceny?
To może na priv Ci napiszę
__________________
21.08.2015 - Damon góra
30.11.2015 - Damon dół
Minai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 14:50   #3812
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez calliope86 Pokaż wiadomość
weraa a co z linią pośrodkową, będziecie to jeszcze korygować? Nie wiem też czy dobrze widzę ale czy lewa górna dwójka jest dobrze ustawiona? I prawa?
Nie wiem co z tą linia, a dwójki nadal sa zle ustawione, ale w koncu jeszcze trzy miesiące mają :P na pewno nie jest juz idealnie, sporo do zrobienia, ale szybko sie zmienia
__________________
Do stycznia 2017 jestem zadrutowana
Z każdym dniem piękniejszy usmiech!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=841721 Zapraszam na wymianę!
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 15:05   #3813
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Ktoś zna to centrum stomatologiczne? http://centrumdemed.pl/ mają 5 placówek, umówiłam się w jednej z nich do ortodonty i nie znalazłam w necie żadnych opinii.
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 15:20   #3814
ZielonaaHerbata
Raczkowanie
 
Avatar ZielonaaHerbata
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 359
Dot.: aparat ortodontyczne Damon kto ma załozone??????

Czwarta wizyta kontrolna za mną
- Założyłam górę. Myślałam, że będę gorzej wyglądać, ale jest ok Tylko zamki na jedynkach jakieś takie duze. Na razie nic nie boli, nie ciągnie
- Wyciągi mam nosić dalej, ale orto zmieniła mi na mocniejsze.
- Zapytałam ile jeszcze będę nosić łuk językowy i okazuje się, że niedługo zdejmujemy. Cieszę się, bo spodziewałam się dłuższego noszenia, a to do najprzyjemniejszych nie należy
- Poza tym wróciłam do jasnoróżowych gumek. Jedne z moich ulubionych. Chciałam coś sprawdzonego na nową górę



lilianna90, też się leczę w Warszawie, na Wilanowie. Ceny trochę niższe niż u Ciebie. A Twojego ortodontę ktoś Ci polecił? Skąd się o nim dowiedziałaś?
ZielonaaHerbata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 15:22   #3815
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: aparat ortodontyczne Damon kto ma załozone??????

Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tak się zastanawiam, miałyście problem z nadwrażliwością zębów? Od zeszłego czwartku górna piątka daje mi popalić, szczególnie jak coś piję albo płukam zęby, nawet wodą, mam przeszywający ból Zazwyczaj pobolewały mnie zęby, ale max 2 dni i przechodziło. Zastanawiam się czy to normalne, czy iść z tym do dentysty albo pytać bezpośrednio mojego orto...
Też tak mam. Co jakiś czas któryś ząb mnie boli i nie wiem czy umawiać się do dentysty czy to wina aparatu

Cytat:
Napisane przez dolceana Pokaż wiadomość
Jasne
Zdjęcie w białej bluzce jest z gumkami perłowymi a drugie z przeźroczystymi Załącznik 6054098Załącznik 6054099
Świetnie wygląda i popieram poprzedniczki - piękna z ciebie kobieta
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 15:29   #3816
Minai
Rozeznanie
 
Avatar Minai
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 732
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez who cares Pokaż wiadomość
Ja widzę zmianę Przesunęły się jedynki, lewa dwójka. Fajne efekty, jak na miesiąc noszenia
Dzięki
Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Ktoś zna to centrum stomatologiczne? http://centrumdemed.pl/ mają 5 placówek, umówiłam się w jednej z nich do ortodonty i nie znalazłam w necie żadnych opinii.
Moja koleżanka pracuje w tej placówce. Ale nic nie wiem o ortodontach.
__________________
21.08.2015 - Damon góra
30.11.2015 - Damon dół
Minai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 15:35   #3817
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez Minai Pokaż wiadomość
Dzięki

Moja koleżanka pracuje w tej placówce. Ale nic nie wiem o ortodontach.
Mogłabyś zasięgnąć języka? Zapisałam się do nich na konsultacje a w necie brak jakichkolwiek opinii
Wolałabym leczyć się u nich, za łuk kryształowy zapłaciłabym 1000 zł mniej niż u tego ortodony u którego miałam 12 października zakładać.

Edytowane przez lilianna90
Czas edycji: 2015-09-17 o 17:09
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-17, 16:14   #3818
Blue Raspberry
Raczkowanie
 
Avatar Blue Raspberry
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 54
Dot.: aparat ortodontyczne Damon kto ma załozone??????

Cytat:
Napisane przez dolceana Pokaż wiadomość
Jasne
Zdjęcie w białej bluzce jest z gumkami perłowymi a drugie z przeźroczystymi Załącznik 6054098Załącznik 6054099
U Ciebie ten aparat wygląda PRZEPIĘKNIE! Cudowny uśmiech
Blue Raspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 16:37   #3819
dolceana
Raczkowanie
 
Avatar dolceana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 355
Dot.: aparat ortodontyczne Damon kto ma załozone??????

Cytat:
Napisane przez who cares Pokaż wiadomość
Byłam zadowolona dopóki nosiłam metalowe ligatury, bo były białe przez ostatnich kilka miesięcy noszę gumowe i wiadomo przezroczyste się przebarwiają, kolorowe widać. I jeśli już miałabym nosić kolorowe ligatury to bardziej podobają mi się na aparacie metalowym. Poza tym aparat kosmetyczny i tak widać, gdybym zakładała jeszcze raz na pewno wzięłabym metalowy





Masz piękny uśmiech kiedy zakładałaś aparat?

Dziękuję
dół zakładałam w marcu a górę pod koniec maja ale mojego nieszczęsnego kła Pani Doktor podpięła dopiero miesiąc temu. Czekam z niecierpliwością, żeby wszedł w końcu w szereg
dolceana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 16:38   #3820
Eve00
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 809
Dot.: aparat ortodontyczne Damon kto ma załozone??????

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Właśnie, od czego zależy kto ma drucik biały a kto metalowy? Ja 12 października zakładam aparat estetyczny i nie mam pojęcia jaki będę miała drucik.. W sumie nawet nie mam pojęcia jak mój aparat będzie wyglądał.
Nie mam pojęcia. Hmmm
__________________
APARATKA
góra kryształ -16.06.2015 dół mieszany - 12.10.2015

DBAM O WŁOSY
Eve00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 16:43   #3821
dolceana
Raczkowanie
 
Avatar dolceana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 355
Dot.: aparat ortodontyczne Damon kto ma załozone??????

Cytat:
Napisane przez Eve00 Pokaż wiadomość
[/COLOR]



pięknie wygląda na Twoich zębach faktycznie u Ciebie lepiej wyglądają przeźroczyste. Może dlatego, że masz metalowy drucik, ja mam biały i te mleczne gumki spoko wyglądały.

No może faktycznie by ładniej wyglądały przy białym druciku ale moja orto takiego nie miała więc zadowoliłam się metalowym. I w sumie jestem już do niego przyzwyczajona

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Minai Pokaż wiadomość
Super uśmiech będziesz mieć jak skończysz leczenie i też mam takie wrażenie jak calliope, musisz być śliczną dziewczyną

Dziękuję !

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Blue Raspberry Pokaż wiadomość
U Ciebie ten aparat wygląda PRZEPIĘKNIE! Cudowny uśmiech

Dziękuję też jestem z niego bardzo zadowolona ale w porównaniu z metalowym zamki są na pewno troche większe
dolceana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-17, 16:43   #3822
Eve00
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 809
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuję rady. Mam mega wątpliwości co do mojej ortodontki. Miałam mieć założony aparat 12 października a nic nie wiem, no nic kompletnie, ani jaki to aparat ani jaką mam wadę zgryzu ani nawet jaki drucik będzie. Wiem tylko , że aparat ma być estetyczny.
Pierwszą wizytę miałam ponad rok temu , ale to była tylko luźna konsultacja czy w ogóle warto zakładać aparat, czy da się zsunąć jedynki. Miałam mnóstwo zębów do leczenia i tylko dowiedziałam się, że da się.
Teraz w sierpniu po ponad roku od tej wizyty miałam już wyleczone wszystkie zęby i na początku września miałam konsultację z tą samą ortodontką. Powiedziałam jej , że byłam u niej ponad rok temu ale wtedy nie było szans na założenie aparatu ale teraz już wszystkie zęby mam zdrowe. I ona stwierdziła, że super i zaczęła robić wyciski, oczywiście wcześniej zajrzała czy aby na pewno są zdrowe później zrobiono mi zdjęcia, zapytałam czy robi aparaty mieszane, powiedziała, że tak. I koniec wizyty, przed płaceniem dowiedziałam się, że na następnej wizycie będzie już zakładana góra i wtedy dostanę plan leczenia (150zł). Nie pokazano mi żadnych aparatów, nie powiedziano co ja tam właściwie mam nie tak z zębami oprócz przerwy między zębami, bo to akurat widzę.

Dostałam kartę z cennikiem, cennik zupełnie inny niż na stronie internetowej, wg strony łuk mojego aparatu powinien kosztować 2500 a nie 3000 zł. Gdy zwróciłam na to uwagę to panie stwierdziły, że pewnie dawno cennika nikt nie aktualizował na stronie.
Oprócz cennika dostałam do domu jakieś 10 stron do przeczytania i podpisania 'dokument informacyjny, porozumienie informatyczne, zgoda na leczenie' i jest tam napisane : 'niniejszym oświadczam , że jestem w sposób satysfakcjonujący mnie poinformowany o warunkach leczenia blebleble ..... zapoznałem się również z cennikiem gabinetu wiem również, że cennik jest dostępny na stronie internetowej'.
No kurde no , nie wiem już co robić, jak mam zostawić u nich 6 tysięcy za sam aparat plus co miesiąc wizyty do 300 zł ale jeśli coś się odklei, zamek czy coś to dopłacam , a mam nic nie wiedzieć to zastanawiam się czy za takie pieniądze nie znajdę kogoś bardziej zaangażowanego w leczenie moich zębów.

Z tego gabinetu od 1,5 roku jestem bardzo zadowolone z dwóch stomatologów, zawsze wszystko mi tłumaczyli, mówili co robili i w ogóle wiedziałam co mam porobione w jakimś zębie, ale ta ortodontka nie przekonała mnie do siebie.

Tak mi naszły te wątpliwości jak czytam Wasze wypowiedzi, że Wam ortodonci pokazywali aparaty i tłumaczyli wszystko.

Dziewczyny doradźcie coś napiszcie jak to u Was wyglądało, czy mam zasadne wątpliwości czy sobie wymyślam?
A może któraś leczy zęby w Warszawie lub okolicach?
To bardzo dziwne ze nie mialas wizyty z omówieniem planu leczenia ja sie lecze w Warszawie.
__________________
APARATKA
góra kryształ -16.06.2015 dół mieszany - 12.10.2015

DBAM O WŁOSY
Eve00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 16:52   #3823
Blue Raspberry
Raczkowanie
 
Avatar Blue Raspberry
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 54
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez Eve00 Pokaż wiadomość
To bardzo dziwne ze nie mialas wizyty z omówieniem planu leczenia ja sie lecze w Warszawie.
Ja również nie miałam takiej wizyty. Zaczynam mieć coraz więcej wątpliwości Mowa była tylko o stłoczeniach, a im bardziej przyglądam się swoim zębom, tym większą widzę asymetrię. Zarówno dolne, jak i górne zęby przesunięte są w prawo względem nosa (górne bardziej) i obawiam się, że przy pomocy zwykłego aparatu nie da się tego zmienić
Blue Raspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 17:25   #3824
Minai
Rozeznanie
 
Avatar Minai
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 732
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez Blue Raspberry Pokaż wiadomość
Ja również nie miałam takiej wizyty. Zaczynam mieć coraz więcej wątpliwości Mowa była tylko o stłoczeniach, a im bardziej przyglądam się swoim zębom, tym większą widzę asymetrię. Zarówno dolne, jak i górne zęby przesunięte są w prawo względem nosa (górne bardziej) i obawiam się, że przy pomocy zwykłego aparatu nie da się tego zmienić
Z tego co wiem to się da. Sama mam taką asymetrię. Już mi się zaczęły w dobrą stronę przesuwać.
__________________
21.08.2015 - Damon góra
30.11.2015 - Damon dół
Minai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 17:51   #3825
Blue Raspberry
Raczkowanie
 
Avatar Blue Raspberry
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 54
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez Minai Pokaż wiadomość
Z tego co wiem to się da. Sama mam taką asymetrię. Już mi się zaczęły w dobrą stronę przesuwać.
Gdzie mogę zobaczyć zdjęcia Twoich zębów? Nie za bardzo jeszcze ogarniam ten cały wizaż
Blue Raspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 18:03   #3826
calliope86
Wtajemniczenie
 
Avatar calliope86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 078
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez weraa66 Pokaż wiadomość
Nie wiem co z tą linia, a dwójki nadal sa zle ustawione, ale w koncu jeszcze trzy miesiące mają :P na pewno nie jest juz idealnie, sporo do zrobienia, ale szybko sie zmienia
To zapytaj orto o tą linię przy następnej wizycie. Poza tym te trzy ostatnie miesiące to trwa stabilizacja ostatecznego efektu, a teraz nie masz jeszcze nawet wszystkich dobrze zębów ustawionych, a on chce za ten czas Ci aparat już ściągać. Sorry, że się czepiam (jego nie Ciebie) ale nie chcę żeby Ci kuku zrobił.


Lillianna ja oglądałam aparaty w albumie na zdjęcia, w tym retencyjne, a tą nakładkę to też na żywo widziałam. Nie wyobrażam sobie bez znajomości planu leczenia ani nawet wstępnej diagnozy zakładać aparatu. Jeszcze ten dziwny cennik... u mnie jest jak najbardziej aktualny na stronie internetowej. Jeśli nadal będziesz chciała tam się leczyć bo widzę, że masz wątpliwości to niczego nie podpisuj zanim nie będziesz wszystkiego pewna.
__________________

calliope86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 18:23   #3827
Blue Raspberry
Raczkowanie
 
Avatar Blue Raspberry
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 54
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Minai, rzeczywiście zęby przesuwają się już na swoje miejsce Jestem zaskoczona, że to wszystko tak szybko idzie. Super! Nie bez powodu tak długo Cię bolało, ale myślę, że warto pocierpieć dla efektu końcowego
Blue Raspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 18:26   #3828
Minai
Rozeznanie
 
Avatar Minai
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 732
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez Blue Raspberry Pokaż wiadomość
Minai, rzeczywiście zęby przesuwają się już na swoje miejsce Jestem zaskoczona, że to wszystko tak szybko idzie. Super! Nie bez powodu tak długo Cię bolało, ale myślę, że warto pocierpieć dla efektu końcowego
Jeśli efekt będzie to zniosę wszystko Na pewno warto w moim przypadku
__________________
21.08.2015 - Damon góra
30.11.2015 - Damon dół
Minai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 18:35   #3829
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Wiecie co, podjęłam decyzję i nie będę zakładać u nich aparatu, nawet nie wiem jaki mieliby założyć, wiem, że estetyczny ale czy porcelanowy czy inny to nikt mnie nie raczył poinformować.
Tylko głupio będzie, bo na pewno ortodontka zamówiła już ten aparat dla mnie.. Nie wiem w sumie ale chyba nie może mnie zmusić abym leczyła się u nich skoro zamówiła Z góry mówię, nic nie podpisywałam.

I umówiłam się 6 października na konsultację tutaj http://wola.centrumdemed.pl/ lecz obawiam się bardzo, bo nie ma ŻADNYCH opinii w internecie
oraz znajoma poleciła mi tą ortodontkę http://www.magodoncja.pl/gabinet-stomatologiczny/
I tam również chce iść na konsultację ponieważ więcej dowiedziałam się przy rozmowie telefonicznej niż na mojej 'konsultacji'. Obecnie przyjmuje tam Pani na zastępstwo ale od stycznia wraca polecana ortodontka, która tłumaczy wszystko i ma dobre opinie w necie.
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-17, 19:08   #3830
Minai
Rozeznanie
 
Avatar Minai
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 732
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Lilianna a do kogo umówiłaś się na konsultację? To mogę podpytać o tego konkretnego lekarza.
__________________
21.08.2015 - Damon góra
30.11.2015 - Damon dół
Minai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 19:12   #3831
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez Minai Pokaż wiadomość
Lilianna a do kogo umówiłaś się na konsultację? To mogę podpytać o tego konkretnego lekarza.
lek. dent. Marcin Kucharski - nie ma o nim ani o tym centrum opinii w necie i się obawiam.
Byłabym bardzo wdzięczna za informację
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 20:24   #3832
dolceana
Raczkowanie
 
Avatar dolceana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 355
Dot.: aparat ortodontyczne Damon kto ma załozone??????

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Właśnie, od czego zależy kto ma drucik biały a kto metalowy? Ja 12 października zakładam aparat estetyczny i nie mam pojęcia jaki będę miała drucik.. W sumie nawet nie mam pojęcia jak mój aparat będzie wyglądał.

U mnie zależało od tego czy ortodontka dany drucik miała na stanie. A że nie miała białego to jest metalowy już do niego przywykłam więc nawet nie proszę o biały
dolceana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 21:35   #3833
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Ale się rozpisałyście Dziewczyny, codziennie jedna/dwie strony dochodzą do wątku i coraz więcej zdjęć z efektami

Co do tematów jakie poruszyłyście:
Mój orto też nie jest z tych strasznie wylewnych. Zostałam oczywiście poinformowana o swojej wadzie i poszczególnych cenach. A teraz orto informuje mnie dokładniej o swoich poczynaniach etapami
Póki co na górnych zębach mam już łuk kwadratowy (prawdopodobnie najgrubszy jaki się da u mnie zainstalować ). Na dole idzie to dużo wolniej, bo są stłoczenia, więc łuk póki co cienki.
W grudniu minie rok od założenia aparatu, więc zmiany następują w wolniejszym tempie na początku to szło bardzo szybko
Co do ligatur to miałam już czerwone, niebieskie, czarne, i ciemno różowe. Marzą mi się ciemno niebieskie, ale mój orto nie ma ich na stanie za to proponował mi świecące w ciemności
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 02:01   #3834
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez calliope86 Pokaż wiadomość
To zapytaj orto o tą linię przy następnej wizycie. Poza tym te trzy ostatnie miesiące to trwa stabilizacja ostatecznego efektu, a teraz nie masz jeszcze nawet wszystkich dobrze zębów ustawionych, a on chce za ten czas Ci aparat już ściągać. Sorry, że się czepiam (jego nie Ciebie) ale nie chcę żeby Ci kuku zrobił.


Lillianna ja oglądałam aparaty w albumie na zdjęcia, w tym retencyjne, a tą nakładkę to też na żywo widziałam. Nie wyobrażam sobie bez znajomości planu leczenia ani nawet wstępnej diagnozy zakładać aparatu. Jeszcze ten dziwny cennik... u mnie jest jak najbardziej aktualny na stronie internetowej. Jeśli nadal będziesz chciała tam się leczyć bo widzę, że masz wątpliwości to niczego nie podpisuj zanim nie będziesz wszystkiego pewna.

Absolutnie nie żadne 'sorry'! to mo pomaga oczywiscie spytam o linie wizyte mam dopiero 28pazdziernika, wiec troche jeszcze sobie poczekam i wlasnie ogarnelam, ze to chyba niemożliwe, żebym zdjęła pod koniec tego roku, bo wizyty mam co półtora miesiąca, wiec wychodzi 28.10->9.12 i dopiero połowa stycznia ale to moze nawet lepiej...
__________________
Do stycznia 2017 jestem zadrutowana
Z każdym dniem piękniejszy usmiech!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=841721 Zapraszam na wymianę!
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 05:22   #3835
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez lilianna90
Właśnie, od czego zależy kto ma drucik biały a kto metalowy? Ja 12 października zakładam aparat estetyczny i nie mam pojęcia jaki będę miała drucik.. W sumie nawet nie mam pojęcia jak mój aparat będzie wyglądał.

W przypadku mojego systemu, Clarity, jasne druty są powlekane,więc po zarysowaniu farba odpada, a po drugie jest tylko jeden kolor drutów,więc i tak jest on zazwyczaj widoczny.


__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 07:45   #3836
Eve00
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 809
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

obiecane fotki po ostatniej wizycie. Pierwsze zdjęcie zaraz po założeniu aparatu (gumki mleczne), drugie po prawie 3 miesiącach noszenia (gumki szare)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zmiany3.jpg (28,4 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po 2.jpg (46,1 KB, 49 załadowań)
__________________
APARATKA
góra kryształ -16.06.2015 dół mieszany - 12.10.2015

DBAM O WŁOSY
Eve00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 07:57   #3837
truskavkowa
Raczkowanie
 
Avatar truskavkowa
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 103
Dot.: aparat ortodontyczne Damon kto ma załozone??????

Cytat:
Napisane przez dolceana Pokaż wiadomość
Dziękuję
dół zakładałam w marcu a górę pod koniec maja ale mojego nieszczęsnego kła Pani Doktor podpięła dopiero miesiąc temu. Czekam z niecierpliwością, żeby wszedł w końcu w szereg
Piękne zęby . Po kle wnioskuję, że miałaś podobną wadę jak ja Szybko kieł wszedł w łuk? Na razie mam Hassa, a górę zakładam w grudniu, chciałabym do września mieć już kły w łuku bo biorę ślub :P
__________________
aparatka!
hass - 10.06.2015 r. - 11.12.2015 r.
dół - 20.07.2015 r.
góra - 11.12.2015 r.
truskavkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 08:21   #3838
calliope86
Wtajemniczenie
 
Avatar calliope86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 078
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Filifonko ja bym brała te ligaturki świecące w ciemności

weraa no to fajnie, że tak to odbierasz.

Eve jedynki konkretnie ruszyły z kopyta , dwójki też się dostosowują
__________________


Edytowane przez calliope86
Czas edycji: 2015-09-18 o 08:24
calliope86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 10:49   #3839
Minai
Rozeznanie
 
Avatar Minai
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 732
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez Eve00 Pokaż wiadomość
obiecane fotki po ostatniej wizycie. Pierwsze zdjęcie zaraz po założeniu aparatu (gumki mleczne), drugie po prawie 3 miesiącach noszenia (gumki szare)
Jedynki to niebo o ziemia!
A masz tyłozgryz?

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Ja dzisiaj się budzę i prawa jedynka boli Mega wrażliwa, stuknę ją lekko dolnym zębem i boli. A zwykle mi dokuczała lewa jedynka. Tak to spoko mogę to znieść, tylko nie wiem co będzie jak będę miała tak wrażliwy któryś ząb w dniu wizyty... Umrę jak mi zacznie coś majstrować, a chyba nawet żeby otworzyć te zamki Damona trzeba użyć trochę siły?
__________________
21.08.2015 - Damon góra
30.11.2015 - Damon dół
Minai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 11:11   #3840
Eve00
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 809
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez Minai Pokaż wiadomość
Jedynki to niebo o ziemia!
A masz tyłozgryz?

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Ja dzisiaj się budzę i prawa jedynka boli Mega wrażliwa, stuknę ją lekko dolnym zębem i boli. A zwykle mi dokuczała lewa jedynka. Tak to spoko mogę to znieść, tylko nie wiem co będzie jak będę miała tak wrażliwy któryś ząb w dniu wizyty... Umrę jak mi zacznie coś majstrować, a chyba nawet żeby otworzyć te zamki Damona trzeba użyć trochę siły?
tak mam tyłozgryz
ja mam teraz wrażliwe dwójki, tak, że nie mogę ich myć elektryczną szczoteczką
__________________
APARATKA
góra kryształ -16.06.2015 dół mieszany - 12.10.2015

DBAM O WŁOSY
Eve00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-29 12:26:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:17.