fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :) - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-25, 22:26   #451
Shangri-La
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 277
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

A co myslicie o mnie?? pasowala by mi taka fryzura?? chodzi mi konkretnie o wersje Jenny Jameson?? tak mi sie masakrycznie podoba.... tylko ja mam taka okrągłą buzie jak widac... i juz sama niewiem.... no i troche mnie zniecheca fakt ze nie mogla bym zrobic kitka wtedy zadnego hmm.... i co decydowac sie??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1555.jpg (109,2 KB, 274 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdj_cie006.jpg (25,9 KB, 190 załadowań)
Shangri-La jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 07:12   #452
Agnieszka R
Raczkowanie
 
Avatar Agnieszka R
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 137
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

No ta wersja tez mi sie bardzo podoba.Właśnie przechodze do jasnego kolorku z ciemnego brązu i czesto je podcinam. Moj plan jest taki zostać jasną blondi a pożniej zrobie tak :
bd19-20060130160258.jpg agnieszkad.jpeg m.jpg
Agnieszka R jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 10:57   #453
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

oh coraz większa chrapka mnie dopada na tą fryzurke gdyby tylko te moje nieszczęsne włosy chciały być prostsze ... boje się że będą sie wykręcać a nie chcę ich prostować. mam szczotkę obrotową Rowenta Brush Activ i może ona by mi je ładnie wygładzała...
poza tym nosze okulary i nie wiem jak by to wyglądało i czy by się nie odginały od oprawek
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 16:23   #454
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

Widze, ze ogoromny popyt jest na tego typu fryzurke a szkoda bo jeszcze 2 lata temu "nikt o niej nie slyszal", a ja juz wtedy mialam na nia ochote, z tym, ze w dluzszej wersji..a teraz to sie waham...Musze sie przyznac, ze lubie oryginalnosc...a z ta fryzura chyba raczej trudno bedzie
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 17:25   #455
kasienka__86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

elo Dziewczęta!!
Mi również spodoabała się fryzurka a'la Victoria Beckham i postanowiłam się tak ściąć.
I właściwie wyszło to jakoś zupełnie inaczej... nie żeby mi się nie podobało, ale to nie to co chciałam.
Proszę o opienie jak to wygląda i czy nie jest aż tak źle.
Dziękuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzka 007.JPG (35,0 KB, 426 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzka 006.JPG (27,6 KB, 455 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzka 002.JPG (31,4 KB, 415 załadowań)
kasienka__86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 18:05   #456
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

Cytat:
Napisane przez elly2 Pokaż wiadomość
Widze, ze ogoromny popyt jest na tego typu fryzurke a szkoda bo jeszcze 2 lata temu "nikt o niej nie slyszal", a ja juz wtedy mialam na nia ochote, z tym, ze w dluzszej wersji..a teraz to sie waham...Musze sie przyznac, ze lubie oryginalnosc...a z ta fryzura chyba raczej trudno bedzie
To nie prawda, że 2 lata temu nikt nie słyszał o tej fryzurze. Takie cięcie jest stosowane już od bardzo dawna. Sama miałam dokładnie taka fryzurę, jak obecnie ma Jenna J., jeszcze w podstawówce.
Zanim Victoria pojawiła się w tym uczesaniu, dziewczyny też się tak obcinały, tylko nikt nie robił z tego takiej sensacji, jak teraz.
Obcinając sie tak, będziesz tak samo oryginalna, jak byłabyś 10 lat temu. Z resztą wybierając fryzurę nie ma co oglądać się na innych, tylko wybierać taką, która nam się podoba i w której dobrze wyglądamy.

P.S. Bardzo podoba mi się Twój podpis.
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 19:11   #457
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

Cytat:
Napisane przez ewka.mnk Pokaż wiadomość
To nie prawda, że 2 lata temu nikt nie słyszał o tej fryzurze. Takie cięcie jest stosowane już od bardzo dawna. Sama miałam dokładnie taka fryzurę, jak obecnie ma Jenna J., jeszcze w podstawówce.
Zanim Victoria pojawiła się w tym uczesaniu, dziewczyny też się tak obcinały, tylko nikt nie robił z tego takiej sensacji, jak teraz.
Obcinając sie tak, będziesz tak samo oryginalna, jak byłabyś 10 lat temu. Z resztą wybierając fryzurę nie ma co oglądać się na innych, tylko wybierać taką, która nam się podoba i w której dobrze wyglądamy.

P.S. Bardzo podoba mi się Twój podpis.
Ja wiem, ze na pewno ktos wczesniej o niej slyszal, dlatego dalam cudzyslow Mialam na mysli raczej to, ze wtedy nie bylo na nia takiej mody
W zasadzie masz racje, i moze sie skusze. Wiesz, troszke mnie przekonalas, bo najwazniejsze jest to by dobrze wygladac, ale nie chce tez wygladac jak wiekszosc dziewczyn, dlatego chcialabym cos nowego dodac do tej fryzurki. Pomysle

Dziekuje, podpis rowniez bardzo mi sie podoba

Ps. Kasienka mi sie bardzo podoba Twoja fryzurka, jest wlasnie inna niz Beckhamowej, ale to dobrze, bo sie wyroznia.

Przypomnialo mi sie. Mam pytanie do osob noszacych tego typu fryzurke. Czy zapuszczanie z takiej dlugosci jest uciazliwe...jednak przod jest dluzszy...a wiec im wlosy dluzsze tym bardziej niekorzystnie chyba to wyglada... (mam namysli akurat ta fryzure)czy raczej nie macie z tym problemow?
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-26, 22:44   #458
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

Cytat:
Napisane przez elly2 Pokaż wiadomość
Przypomnialo mi sie. Mam pytanie do osob noszacych tego typu fryzurke. Czy zapuszczanie z takiej dlugosci jest uciazliwe...jednak przod jest dluzszy...a wiec im wlosy dluzsze tym bardziej niekorzystnie chyba to wyglada... (mam namysli akurat ta fryzure)czy raczej nie macie z tym problemow?
To może znowu się wypowiem.
Gdy zapuszczałam włosy z takiej fryzury, po pewnym czasie dorównałam przód do tyłu, ale nie dlatego, że źle to wyglądało, ale raczej z potrzeby zmiany.
Poniżej zamieściłam zdjęcie dziewczyny (fotki z http://www.myspace.com/_loveleigh_) z taką właśnie "odrośniętą" wersją. Uważam, że wygląda równie ładnie, co z jej krótszą odmianą.
A wracają do oryginalności fryzury - czasem wystarczy drobna zmiana, aby zupełnie odmienić fryzurę - trochę inaczej ułożona grzywką, inne cieniowanie... Jest dużo możliwości, starczy dla każdego (czy raczej każdej).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1120692501_l.jpg (29,5 KB, 777 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1157085079_l.jpg (26,8 KB, 1005 załadowań)
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 22:59   #459
Laxyy
Raczkowanie
 
Avatar Laxyy
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 241
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

Cytat:
Napisane przez elly2 Pokaż wiadomość
Przypomnialo mi sie. Mam pytanie do osob noszacych tego typu fryzurke. Czy zapuszczanie z takiej dlugosci jest uciazliwe...jednak przod jest dluzszy...a wiec im wlosy dluzsze tym bardziej niekorzystnie chyba to wyglada... (mam namysli akurat ta fryzure)czy raczej nie macie z tym problemow?
ja w zasadzie nie chce zapuszczac, ale nie mam kiedy wybrac sie do fryzjera. Zapuszczanie nie jest uciazliwe. Moze tylko jednynie tył, gdyz im jest dłuzszy tym gorzej sie układa i wykreca we wszystkie strony. Ale i z tym mozna sobie jakos poradzic
__________________
.....to jest moje Niebo, nie chcę mieć innego....
Laxyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 07:50   #460
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

ewka.mnk, rozumiem, że w przypadku dłuższej wersji tej fryzury, włosy z tyłu są jednakowej długości? jak uważasz, czy taka fryzura (wersja long) jest tylko dla grubych włosów? czyli nie takich co, to objętość mają w wersji mini?

Edytowane przez yeah
Czas edycji: 2007-03-27 o 09:33
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 13:33   #461
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

Cytat:
Napisane przez yeah Pokaż wiadomość
ewka.mnk, rozumiem, że w przypadku dłuższej wersji tej fryzury, włosy z tyłu są jednakowej długości? jak uważasz, czy taka fryzura (wersja long) jest tylko dla grubych włosów? czyli nie takich co, to objętość mają w wersji mini?
Wprawdzie nie jestem ewka.mnk , ale moge odpowiedziec, bo kilka miesiecy temu bylam posiadaczka tej fryzury w wersji dluzszej. Wlosy z tylu byly mniej wiecej tej samej dlugosci - no moze spod byl nieco krotszy - co minimalnie utrudnialo zwiazanie wszystkich w kitke (pomagaly spinki). Jesli chodzi o rodzaj wlosow...hmm, ja nie mam grubych, raczej cienkie, ale za to mam ich duzo (slowa fryzjerki). Wedlug mnie pasuje do wlosow cienkich, ale ta wersja krotsza moze nawet bardziej bo tyl bedzie wydawal sie gesciejszy.
Polecam wersje dluga ze wzgledu na to, ze w sytuacji kiedy wlosy sa niesforne zawsze istnieje mozliwosc zwiazania w kitke.
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-27, 17:33   #462
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

Cytat:
Napisane przez yeah Pokaż wiadomość
ewka.mnk, rozumiem, że w przypadku dłuższej wersji tej fryzury, włosy z tyłu są jednakowej długości? jak uważasz, czy taka fryzura (wersja long) jest tylko dla grubych włosów? czyli nie takich co, to objętość mają w wersji mini?
To, jak będzie wyglądał tył, zależy tylko od właścicielki włosów.
Ja co kilka miesięcy obcinałam wycieniowaną część, aż włosy były z tyły równe. Fryzura ma wtedy bardzo "geometryczny" kształt, na jakim mi zależało.
Przy dłuższej wersji, włosy z pewnością tracą na objętości. W moim przypadku to nie był problem, bo mam gęste i grube włosy.
Przy cienkich włosach chyba lepiej trzymać się krótszej wersji, a zapuszczając - zmienić fryzurę na jakąś cieniowaną na całej długości.
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 21:47   #463
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

Dzis zapisalam sie do fryzjera, i w piatek ide Chyba brak mi odwagi na krotsza wersje tej fryzurki...zdecyduje sie drugi raz na ta dluzsza...ale tym razem poprosze o dluzszy przod, bo wtedy byla to minimalna roznica - jakies 1 lub 2 cm.
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 06:03   #464
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

Cytat:
Napisane przez elly2 Pokaż wiadomość
Wprawdzie nie jestem ewka.mnk , ale moge odpowiedziec, bo kilka miesiecy temu bylam posiadaczka tej fryzury w wersji dluzszej. Wlosy z tylu byly mniej wiecej tej samej dlugosci - no moze spod byl nieco krotszy - co minimalnie utrudnialo zwiazanie wszystkich w kitke (pomagaly spinki). Jesli chodzi o rodzaj wlosow...hmm, ja nie mam grubych, raczej cienkie, ale za to mam ich duzo (slowa fryzjerki). Wedlug mnie pasuje do wlosow cienkich, ale ta wersja krotsza moze nawet bardziej bo tyl bedzie wydawal sie gesciejszy.
Polecam wersje dluga ze wzgledu na to, ze w sytuacji kiedy wlosy sa niesforne zawsze istnieje mozliwosc zwiazania w kitke.
Cytat:
Napisane przez ewka.mnk Pokaż wiadomość
To, jak będzie wyglądał tył, zależy tylko od właścicielki włosów.
Ja co kilka miesięcy obcinałam wycieniowaną część, aż włosy były z tyły równe. Fryzura ma wtedy bardzo "geometryczny" kształt, na jakim mi zależało.
Przy dłuższej wersji, włosy z pewnością tracą na objętości. W moim przypadku to nie był problem, bo mam gęste i grube włosy.
Przy cienkich włosach chyba lepiej trzymać się krótszej wersji, a zapuszczając - zmienić fryzurę na jakąś cieniowaną na całej długości.
Dzięki dziewczyny za pomoc, póki co i tak muszę trochę poczekać, żeby mi jeszcze przód odrósł (mam około 3cm za brodę).
z tym cieniowaniem to już sama nie wiem, jedni mówią, że nadaje to objętości a inni, że służy to przerzedzeniu, to może stopniowanie?
Od lat mam pocieniowane włosy i chciałabym zmian zachowując przy tym długość i tu pojawia się dylemat i problem zarazem, bo tak naprawdę to nie mam wielkiego pola do popisu (a tak marzy mi się jakaś ekstrawagancja ).

elly2, pamiętaj o wrzuceniu fotek
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-31, 07:09   #465
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

witam
podoba mi sie ta fryzura tylko problem bo zdjecie jest z boku
z jednej strony włosy sa dluzsze a z 2 jak myslicie?

chce taka fryzure tylko nie wiem jak dokładnie wyglada...
i czy włoski z tyłu sa równe czy cieniowane?
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2007-08-19 o 22:48
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-31, 07:23   #466
karta666
Zadomowienie
 
Avatar karta666
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk ;)
Wiadomości: 1 932
GG do karta666 Send a message via Skype™ to karta666
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

Świetna fryzurka.
Z 2,3 lata temu chcialam sie tak ściąc.
Niedawno moja kolezanka sie tak sciela..
bajka!

slicznie wygląda.

ale ja tam zapuszczam wlosy juz teraz, mam dosc krótkich
albo poldlugich!
karta666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 17:54   #467
Agatkkka
Raczkowanie
 
Avatar Agatkkka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 132
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

rihanna tez chce takie wloski (ciekawe czy w nastepnym teledysku bedzie miala doczepiane wloski czy zostanie w tej fryzurze) wiece co? jutro ide do fryzjera :p :p :p :p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg normal_a05.jpg (20,3 KB, 210 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg normal_a12.jpg (20,5 KB, 155 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg normal_a16.jpg (23,8 KB, 211 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg normal_a17.jpg (20,9 KB, 307 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg normal_a24.jpg (22,4 KB, 232 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg normal_a28.jpg (17,8 KB, 442 załadowań)
Agatkkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 18:23   #468
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

Śliczna fryzura.
Gdybym miała proste włosy chętnie bym się tak ścieła
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 21:46   #469
Ice*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 33
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

Hey
Mam coś podobnego od świąt Bożego Narodzenia i powiem szczerze że wymyśliłam ot tak, że przód ma być dłuższy i zostawiłam go jaki był wtedy bo moje włoski są bardzo niesforne i właśnie tył mi nieźle rozrabia (nawet po potraktowaniu go prostownicą) a mam proste włoski, tylko z końcówkami odwieczny problem
Jak dobrze pójdzie to we wtorek malowanie bo upatrzyłam sobie cosik fajnego
a w pt cięcie (bo od tego mam specjalną fryzjerkę a na malowanie już nie znajdzie dla mnie czasu przed świętami a że moje włoski wymagają dużo pracy i uwagi przy ścinaniu, od przygody właśnie przed świętami;( obiecałam sobie więcej Gosi nie zdradzać i nie dać dotknąć nożyczkami moich włosków, na których widać każdy najmniejszy ruch nożyczkami..
Jaki będzie efekt malowania i cięcia postaram się zademonstrować na fotkach
No.. chyba, że wyjdzie tak, że będę płakać..
__________________
Uśmiech to niedrogi sposób na poprawienie naszego wyglądu
Ice* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-02, 02:41   #470
ulaulaula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 26
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

obecnie victoria nie jest już posiadaczka takiej fryzury, co prawda ma z produ troche dłuzsze włosy ale tył ma zupełnie krótko ostrzyżony.Osobiście nie odoba mi sie victoria, ale chciałabym sie tak obciąć. Zamieszczam nowe fotki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg v3tył.jpg (19,0 KB, 487 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tył.jpg (53,9 KB, 648 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vicnew0.jpg (50,4 KB, 525 załadowań)
ulaulaula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 09:30   #471
kasia135
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 194
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

Cytat:
Napisane przez Agatkkka Pokaż wiadomość
rihanna tez chce takie wloski (ciekawe czy w nastepnym teledysku bedzie miala doczepiane wloski czy zostanie w tej fryzurze) wiece co? jutro ide do fryzjera :p :p :p :p
Agatkkka: koniecznie wklej fotki jak juz wrócisz od fryzjera
kasia135 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 09:34   #472
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

Cytat:
Napisane przez ulaulaula Pokaż wiadomość
obecnie victoria nie jest już posiadaczka takiej fryzury, co prawda ma z produ troche dłuzsze włosy ale tył ma zupełnie krótko ostrzyżony.Osobiście nie odoba mi sie victoria, ale chciałabym sie tak obciąć. Zamieszczam nowe fotki

Ta nowa wersja już mi się nie podoba
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 10:59   #473
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 797
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

Fryzurki bardzo mi się podobają ale z długą grzywą tylko.Są fantastyczne.Osobiście miałam taką,długa grzywka taka 4cm.za brode,bardzo wycieniowany tył.WYGODNA i kobiecaNiestety aby znowu się tak obciąć będę musiała poczekać ze 2lata ponieważ ostatnio miałam nieudane cięcie u fryzjerki po którym musiałam obciąć się na 0,4milimetryKATASTRO FA.
nusia2605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 11:53   #474
gosiaska
Zadomowienie
 
Avatar gosiaska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

Mam pytanko czy ta pierwotna fryzurka Victorii pasuje do okrągłej buzki ??
__________________
Stażysta 2011
Misja WAKACJE- Gdańsk
Misja język niemiecki
Misja Wiedeń

Romantycznie:
Chuck&Blair, Blair&Chuck
have to be together
gosiaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 14:13   #475
bienioka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Öhringen
Wiadomości: 530
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

czy pasuje do okraglej buzki??? sa rozne zdania na ten temat. ja mam tez baaardzo okragla buzke. jakies 6 tyg temu scielam si epodobnie. moze nie a la victoria, ale wyrownalam wlosy na linii brody, z przodu sa dluzsze niz z tyl no i scielam grzywke. mi sie podoba, fryzierce tez. w jednym salonie pani odradzila mi tego typu fryzure. powiedziala, ze jeszcze bardziej mnie poszerzy. wydaje mi sie, ze jesli wlosy sa sciete na skos i z przodu sa dluzsze niz linia brody to dodatkowo wyszczuplaja. nie wiem, nie jestem znawca, ale ja jestem w mojej fryzurki zadowolona. wklejam zdjecie. robilam je przed chwila, wiec jakies takie nijakie jest
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg RIMG0765.JPG (55,6 KB, 207 załadowań)
bienioka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 21:59   #476
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 797
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

Cytat:
Napisane przez gosiaska Pokaż wiadomość
Mam pytanko czy ta pierwotna fryzurka Victorii pasuje do okrągłej buzki ??
TAK.Ja mam okrągłą buzię i w dodatku mogę powiedzieć,że pulchną.I wyglądałam SUPER.Tylko,że zostawiłam grzywkę.Była 4cm za brodę i wyszczupliło mi to twarz,naprawdę pulchne i okrągłe BUŻKI nie mma się co bać.
nusia2605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 12:59   #477
Agatkkka
Raczkowanie
 
Avatar Agatkkka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 132
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

nawet na kozaczku jest o tej fryzurze http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=1170 a ja nadal sie zastanawiam nad zmiana fryzury bo szkoda mi troche moich dluzszych wlosow ale.... zdj napewno wkleje jak juz postanowie sie zmienic
Agatkkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 16:08   #478
kelly_1991
Raczkowanie
 
Avatar kelly_1991
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domciu :)
Wiadomości: 378
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

gdy przęgladam ten wątek to od razu mam ochotę lecieć do fryzjera, tylko jest problem bo mi sie włosy trochę kręcą i nie wiem jakby to wyglądało, jak myslicie?? proszę o odp
kelly_1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 16:11   #479
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

fryzurka Rihanny śliczna
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 17:32   #480
cukierasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 378
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

właśnie wrócilcam od fryzjera i zgadnijscie co mam na głowie... zmiana dosc mocna... juz dawno nie mialam tak krotkich wlosow i do tego okrągła twarz ale czuje sie swietnie i chyba wygdam tez ok, przynajmniej mnie sie podoba zobaczymy co jutro w szkole powiedza
cukierasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:52.