Mamy wrzesień-październik 2011 :) - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-24, 11:47   #2851
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Kapka bardzo ładna sukienka, fason "przyszłościowy" jak to moja mama mówi
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 11:50   #2852
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Kapka bardzo ładna sukienka, fason "przyszłościowy" jak to moja mama mówi
moja zawsze mówi tak samo
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 11:51   #2853
Caltea
Zadomowienie
 
Avatar Caltea
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 253
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Właśnie moja starsza córka zadała mi ciekawe pytanie: UWAGA!!!
Skąd mam pewność, że na tym forum nie rozmawiam ze starym, wąsatym facetem.
Niech ja skonam! Miałyśmy niedawno pogadankę na temat konieczności ograniczonego zaufania do wirtualnych przyjaciół i widzę, że nauka nie poszła w las.
No więc proszę się przyznać, która nosi wąsy
Caltea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 11:51   #2854
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

he he fason przyszłościowy, jakie to na czasie
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 11:55   #2855
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

witajcie Kochane . mam nadzieje, ze przyjmiecie mnie do swojego grona - jestem pazdziernikowa mama . co do dokladnego terminu to sie wszystko okaze za prawie tydzien, ale na pewno bedzie to II polowa pazdziernika.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 11:58   #2856
Caltea
Zadomowienie
 
Avatar Caltea
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 253
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
witajcie Kochane . mam nadzieje, ze przyjmiecie mnie do swojego grona - jestem pazdziernikowa mama . co do dokladnego terminu to sie wszystko okaze za prawie tydzien, ale na pewno bedzie to II polowa pazdziernika.
Aniui gratulacje z okazji zafasolkowania. Ale wąsów nie masz?

Dziewczyny, miłego dnia. Obowiązki wzywają.
Caltea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 11:59   #2857
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Hej

zostawić Was na jeden dzień i 10 stron do nadrobienia


Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
W temacie spodni ciążowych - mam takie.
Zdjęcie robione 11.02 czyli ponad 10 dni temu.
fajne spodnie, ja właśnie allegro przeglądam w poszukiwaniu, bo byłam w H&M i C&A i padłam jak zobaczyłam cenę- 150zł

a brzusiu już masz fajniusi no ale i dzieciątko spore, 7cm to już nie byle co


Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
U nas totalna posucha w tych sprawach Jak tylko przyłożę głowę do poduszki to już śpię
u nas też tak słabo... ale przeze mnie, nie mam kompletnie ochoty na przytulanki, sama nie wiem dlaczego

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość

Słyszałam, jak ostatnio mój tż chwalił się koledze, że jestem w ciąży Napuszony jak paw, wyskoczył z tekstem, "Uformowałem tuleje"
niezły tekst

mój mówi wszystkim normalnie- będę tatusiem, a jaki przy tym jest dumny, to ho ho

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Usłyszałam - Musi być na to dokument .
Anciaahk, ale czemu Cię tak dziwi, że lekarz musi mieć potwierdzenie Twojej grupy krwi? Przecież w razie czego(tfu, tfu!) przy porodzie muszą wiedzieć jaką grup krwi mają Ci podać, nie mogą polegać tylko i wyłącznie na Twoim słowie...

ja mam grupę wbitą w książeczkę dawcy krwi, kiedyś często oddawałam, ostatnio rzadziej troszkę, ale mi lekarz powiedział, że wystarczy, mam mu tylko przynieść, żeby sam zobaczył.

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Wiem, że była o tym dyskusja, ale co sądzicie - farbujecie włosy?
tak
w ogóle to była 1sza rzecz o jakiej mi powiedział lekarz, jak byłam na 1szej wizycie i stwierdził ciążę, jego słowa: " w ciąży można farbować włosy i malować paznokcie" myślałam, że z krzesła spadnę



Cytat:
Napisane przez Ulcia2512 Pokaż wiadomość
Co do strachu przed porodem to moja opinia jest taka: o tym trzeba myslec zanim sie bobasa zrobi.
jakbym tak myślała, to nigdy w życiu bym w ciąże nie zaszła

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Nie no ok, ale to chyba normalne ze kobiety boja sie porodu, wszystkie dziewczyny ktore znam i rodzily tez sie tego baly a bardzo chcialy miec dzidzie, zreszta my tez z TŻ bardzo pragnelismy dziecka, a strach jest normalny, chcialam tylko uslyszec opinie na temat nacinania krocza i cesarki bo nigdy nie rodzilam i to bedzie moj pierwszy porod. Wiec nie do konca sie zgadzam ze stwierdzeniem, ze trzeba myslec zanim sie zrobi bobasa
otóż to, zgadzam się z Tobą

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Pokażę Wam mój wczorajszy brzucho (12t3d) i powiedzcie mi czy widać w końcu czy nie widać bo mnie zaczynają wszyscy wkurzać
widać, widać już fajnie się zaokrągla

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość

Wiecie co sama nie wierzę w to co właśnie robie w końcu zmobilizowałam się żeby wysłać zdjecia ze ślubu do wywołania, a tu już prawie pół roku po
chyba dopiero ja jestem ponad dwa lata po ślubie a zdjęcia jak nie były wywołane tak nie są może się w końcu zbiorę... a najlepsze, że zdjęcia mamy dawno wybrane te do wywołania, albumy kupione, tylko brakuje nam chyba kopnięcia w tyłek, żeby je w końcu zanieść


Cytat:
Napisane przez DzastaW Pokaż wiadomość
Natka 25 grudnia. Obliczyła Mi na wcześniejszej wizycie że 6 tydzień, to teraz byłby 8 tydzień. I w dodatku pani co robiła usg była zdziwiona że taki duży zarodek (25 mm w 6 tygodniu)...
witaj u nas

faktycznie duży, mój w 8t4d miał 23mm

Antiopa witaj też

Spray jak się dziś czujesz?

No air- wypuścili Cię ze szpitala?


Agnysko bardzo mi przykro z powodu Twojej sytuacji. Trzymam za Was kciuki, żebyście się dogadali z mężem. Może nie wszystko jeszcze stracone? Ile lat po ślubie jesteście? Może po prostu rutyna i codzienność Was dopadła? Mam nadzieję, że się Wam wszystko ułoży


co do używanych rzeczy, ubrań: ja sama nie chodzę po SH, bo nie umiem w nich szukać, ale jak patrzę na koleżanki, albo chociażby na wizażu, jakie cuda dziewczyny kupują to mnie trafia coś i myślę, że zacznę pomału próbować coś znajdywać. Nie mam jakichś oporów, nie brzydzę się takimi ubraniami, wystarczy przecież uprać i wyprasować taką rzecz. Liczę też na rodzinkę, że coś mi w spadku zostanie, mam kilka małych dzieciątek a rodzice ich póki co nie planują rodzeństwa
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-24, 12:00   #2858
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

oj nie, tylko nie wasy . Caltea na szczescie moj 8-latek nie zadaje mi takich pytan jak Twoja corcia .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 12:06   #2859
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Mnie np już cycuchy nie bolą jak na początku ale sutki tak że ło matko
Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Ja mam z kolei skórę na sutkach tak suchą że się śmieje, ze mam na nich łupież ,
a moje sutki bolą i mają łupież


Cytat:
Napisane przez kapka Pokaż wiadomość
Wkleiłam zdjęcia sukienki, brzuszek gdzieś się ukrył
fajna kieca a brzusio ma jeszcze czas, żeby się ujawnić

Cytat:
Napisane przez Caltea Pokaż wiadomość
Właśnie moja starsza córka zadała mi ciekawe pytanie: UWAGA!!!
Skąd mam pewność, że na tym forum nie rozmawiam ze starym, wąsatym facetem.
Niech ja skonam! Miałyśmy niedawno pogadankę na temat konieczności ograniczonego zaufania do wirtualnych przyjaciół i widzę, że nauka nie poszła w las.
No więc proszę się przyznać, która nosi wąsy
noo najpierw brawa dla córki za czujność ile ma lat?

a teraz się pośmieje, bo jednak tekst rewelka

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
witajcie Kochane . mam nadzieje, ze przyjmiecie mnie do swojego grona - jestem pazdziernikowa mama . co do dokladnego terminu to sie wszystko okaze za prawie tydzien, ale na pewno bedzie to II polowa pazdziernika.
cześć
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 12:17   #2860
Brida
Rozeznanie
 
Avatar Brida
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 548
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Pokażę Wam mój wczorajszy brzucho (12t3d) i powiedzcie mi czy widać w końcu czy nie widać bo mnie zaczynają wszyscy wkurzać
Pewnie, że widać. Widać też baardzo fajne wnętrze w tle

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość



co do używanych rzeczy, ubrań: ja sama nie chodzę po SH, bo nie umiem w nich szukać, ale jak patrzę na koleżanki, albo chociażby na wizażu, jakie cuda dziewczyny kupują to mnie trafia coś i myślę, że zacznę pomału próbować coś znajdywać. Nie mam jakichś oporów, nie brzydzę się takimi ubraniami, wystarczy przecież uprać i wyprasować taką rzecz. Liczę też na rodzinkę, że coś mi w spadku zostanie, mam kilka małych dzieciątek a rodzice ich póki co nie planują rodzeństwa
Mam tak samo. Trochę zazdroszczę tym co potrafią wygrzebać coś z tej sterty. Ale też bardzo mi ten zapach przeszkadza i miałam kilka ubrań z których nie dało się go absolutnie wygnać. Niezależnie od liczby prań. Dawno niczego nie kupowałam, ale na ciązową okoliczność pewnie poszukam.
Brida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 12:21   #2861
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
Hej
u nas też tak słabo... ale przeze mnie, nie mam kompletnie ochoty na przytulanki, sama nie wiem dlaczego


widać, widać już fajnie się zaokrągla



co do używanych rzeczy, ubrań: ja sama nie chodzę po SH, bo nie umiem w nich szukać, ale jak patrzę na koleżanki, albo chociażby na wizażu, jakie cuda dziewczyny kupują to mnie trafia coś i myślę, że zacznę pomału próbować coś znajdywać. Nie mam jakichś oporów, nie brzydzę się takimi ubraniami, wystarczy przecież uprać i wyprasować taką rzecz. Liczę też na rodzinkę, że coś mi w spadku zostanie, mam kilka małych dzieciątek a rodzice ich póki co nie planują rodzeństwa
Wczoraj się skusiłam ale była okazja to nie wypadało się wymigać
Też nie potrafię szukać w SH, nie mam jakoś cierpliwości przeglądać każdej rzeczy po kolei ale jakbym coś znalazła to bym się chętnie skusiła. Ale dla dzieciątka na początek też wolę wszystko nowe, zresztą nie mam od kogo brać używanych

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
a moje sutki bolą i mają łupież
Łupieżu nie mam ale czasami taki biały nalot

Cytat:
Napisane przez Brida Pokaż wiadomość
Pewnie, że widać. Widać też baardzo fajne wnętrze w tle
W końcu to już prawie 4 miesiąc i musi być coś widać no! I niech się kurde odczepią od mojej "chudości" A co do wnętrza to nawet posprzątane było ale jakoś krępują mnie te lustra naprzeciw łóżka
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-24, 12:22   #2862
ania21_21
Zadomowienie
 
Avatar ania21_21
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Włocławek
Wiadomości: 1 578
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

dziewczyny pomóżcie
Nie wiem co się dzieje ze mną wczoraj byłam tak wykończona po pracy że zasnęłam już chyba koło 18 a o 21 już się obudziłam z okropnymi mdłościami i bólem brzucha, od razu poleciałam do łazienki najpierw było rozwolnienie i nie zdążyłam zejść z sedesu jak zaczęłam wymiotować cały obiad, mój TŻ kochany wstał (chociaż już spał) i zrobił mi mięte słyszałam że to pomaga położyłam się i znowu zasnęłam. Rano obudziło mnie to samo byłam jakaś bez energii ubrałam się do pracy już szłam do samochodu gdy nagle bez niczego zaczęło lecieć ze mnie jak woda powiedziałam mężowi żeby jechał sam i powiedział w pracy że się rozchorowałam (ciekawe czy nie będą źli) od rana leżę próbowałam domowych środków na to rozwolnienie i w końcu przestało lecieć ale zaczęło mnie boleć po prawej stronie okropnie zwłaszcza jak chodzę. Nie wiem co robić czy jechać do lekarza? czy to znowu tylko moje urojenia i mnie wyśmieje
Dzięki z góry za odpowiedzi
ania21_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 12:23   #2863
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
witajcie Kochane . mam nadzieje, ze przyjmiecie mnie do swojego grona - jestem pazdziernikowa mama . co do dokladnego terminu to sie wszystko okaze za prawie tydzien, ale na pewno bedzie to II polowa pazdziernika.
Witaj Widzę, że nas coraz więcej
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 12:26   #2864
Brida
Rozeznanie
 
Avatar Brida
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 548
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez Caltea Pokaż wiadomość
Właśnie moja starsza córka zadała mi ciekawe pytanie: UWAGA!!!
Skąd mam pewność, że na tym forum nie rozmawiam ze starym, wąsatym facetem.
Niech ja skonam! Miałyśmy niedawno pogadankę na temat konieczności ograniczonego zaufania do wirtualnych przyjaciół i widzę, że nauka nie poszła w las.
No więc proszę się przyznać, która nosi wąsy
bystra dziewczynka

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Cytat:
Napisane przez ania21_21 Pokaż wiadomość
dziewczyny pomóżcie
Nie wiem co się dzieje ze mną wczoraj byłam tak wykończona po pracy że zasnęłam już chyba koło 18 a o 21 już się obudziłam z okropnymi mdłościami i bólem brzucha, od razu poleciałam do łazienki najpierw było rozwolnienie i nie zdążyłam zejść z sedesu jak zaczęłam wymiotować cały obiad, mój TŻ kochany wstał (chociaż już spał) i zrobił mi mięte słyszałam że to pomaga położyłam się i znowu zasnęłam. Rano obudziło mnie to samo byłam jakaś bez energii ubrałam się do pracy już szłam do samochodu gdy nagle bez niczego zaczęło lecieć ze mnie jak woda powiedziałam mężowi żeby jechał sam i powiedział w pracy że się rozchorowałam (ciekawe czy nie będą źli) od rana leżę próbowałam domowych środków na to rozwolnienie i w końcu przestało lecieć ale zaczęło mnie boleć po prawej stronie okropnie zwłaszcza jak chodzę. Nie wiem co robić czy jechać do lekarza? czy to znowu tylko moje urojenia i mnie wyśmieje
Dzięki z góry za odpowiedzi
ja ogólnie jestem panikarą, ale ja bym jechała i to bez czekania. nawet gdybym nie była w ciąży
Brida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 12:27   #2865
katevalley
Rozeznanie
 
Avatar katevalley
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 966
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
witajcie Kochane . mam nadzieje, ze przyjmiecie mnie do swojego grona - jestem pazdziernikowa mama . co do dokladnego terminu to sie wszystko okaze za prawie tydzien, ale na pewno bedzie to II polowa pazdziernika.
GRATULACJE!!!


Dziewczyny, wy to mnie dobijacie, ile to można naparzać w tą klawiaturę żeby tyle postów naprodukować.

A ja wam powiem tak bo widzę pojawił się temat porodu
ja porodu się wcale nie bałam możecie powiedzieć szalona ale na serio tak nie było i teraz też się nie boję, bo naprawdę nie ma czego jest się pod opieką lekarzy, wciąż jest się badanym monitorowanym, na bieżąco. Do tego dochodzą takie emocje że strach ląduje w daleką otchłań.

Mi lekarka jak powiedziała, że mam jechać do szpitala, bo poród już się zaczął byłam tylko w lekkim szoku. Normalnie potem pojechałam do domu po torbę, jeszcze poszłam na zakupy i do szpitala, tam działo się wszystko tak szybko, że nie zdążyłam się w niczym zorientować i za godzinkę leżałam na sali po porodowej z córcią szybko, bo miałam robioną cesarkę. Więc nie ma czego się bać
__________________
Ślubowaliśmy

NASZA CÓRCIA AMELKA ur. 20.11.2009 o 13:35, 3800g i 56cm

Mój malutki synek JAŚ 1-2.07.2011, 1130g


Odchudzanie 55kg



katevalley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 12:28   #2866
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez ania21_21 Pokaż wiadomość
dziewczyny pomóżcie
Nie wiem co się dzieje ze mną wczoraj byłam tak wykończona po pracy że zasnęłam już chyba koło 18 a o 21 już się obudziłam z okropnymi mdłościami i bólem brzucha, od razu poleciałam do łazienki najpierw było rozwolnienie i nie zdążyłam zejść z sedesu jak zaczęłam wymiotować cały obiad, mój TŻ kochany wstał (chociaż już spał) i zrobił mi mięte słyszałam że to pomaga położyłam się i znowu zasnęłam. Rano obudziło mnie to samo byłam jakaś bez energii ubrałam się do pracy już szłam do samochodu gdy nagle bez niczego zaczęło lecieć ze mnie jak woda powiedziałam mężowi żeby jechał sam i powiedział w pracy że się rozchorowałam (ciekawe czy nie będą źli) od rana leżę próbowałam domowych środków na to rozwolnienie i w końcu przestało lecieć ale zaczęło mnie boleć po prawej stronie okropnie zwłaszcza jak chodzę. Nie wiem co robić czy jechać do lekarza? czy to znowu tylko moje urojenia i mnie wyśmieje
Dzięki z góry za odpowiedzi
Może masz tzw jelitówkę? Pij dużo przede wszystkim a co do brzucha bardzo cię boli czy czujesz go i da się wytrzymać? A możesz zadzwonić do swojego gina? Bo po co jeździć skoro się źle czujesz.
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 12:33   #2867
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez ania21_21 Pokaż wiadomość
dziewczyny pomóżcie
Nie wiem co się dzieje ze mną wczoraj byłam tak wykończona po pracy że zasnęłam już chyba koło 18 a o 21 już się obudziłam z okropnymi mdłościami i bólem brzucha, od razu poleciałam do łazienki najpierw było rozwolnienie i nie zdążyłam zejść z sedesu jak zaczęłam wymiotować cały obiad, mój TŻ kochany wstał (chociaż już spał) i zrobił mi mięte słyszałam że to pomaga położyłam się i znowu zasnęłam. Rano obudziło mnie to samo byłam jakaś bez energii ubrałam się do pracy już szłam do samochodu gdy nagle bez niczego zaczęło lecieć ze mnie jak woda powiedziałam mężowi żeby jechał sam i powiedział w pracy że się rozchorowałam (ciekawe czy nie będą źli) od rana leżę próbowałam domowych środków na to rozwolnienie i w końcu przestało lecieć ale zaczęło mnie boleć po prawej stronie okropnie zwłaszcza jak chodzę. Nie wiem co robić czy jechać do lekarza? czy to znowu tylko moje urojenia i mnie wyśmieje
Dzięki z góry za odpowiedzi
Powinnaś się od razu skontaktować z lekarzem albo jechac na pogotowie. Prawdopodobnie złapałaś jelitówkę. W ciaży nawet domowe sposoby mogą zagrażać dziecku, bo np nie wszystkie zioła można pić, niektóre leki też nie są wskazane. Nie wyobrażam sobie, żeby lekarz miałmnie wyśmiać! Masz prawo się denerwować, w końcu ty się na tym nie znasz, a to jest jego zasra...ny obowiazek, żeby ci pomóc. Jak się boisz sama to jedź z tż-tem.

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Cytat:
Napisane przez katevalley Pokaż wiadomość
GRATULACJE!!!


Dziewczyny, wy to mnie dobijacie, ile to można naparzać w tą klawiaturę żeby tyle postów naprodukować.

A ja wam powiem tak bo widzę pojawił się temat porodu
ja porodu się wcale nie bałam możecie powiedzieć szalona ale na serio tak nie było i teraz też się nie boję, bo naprawdę nie ma czego jest się pod opieką lekarzy, wciąż jest się badanym monitorowanym, na bieżąco. Do tego dochodzą takie emocje że strach ląduje w daleką otchłań.

Mi lekarka jak powiedziała, że mam jechać do szpitala, bo poród już się zaczął byłam tylko w lekkim szoku. Normalnie potem pojechałam do domu po torbę, jeszcze poszłam na zakupy i do szpitala, tam działo się wszystko tak szybko, że nie zdążyłam się w niczym zorientować i za godzinkę leżałam na sali po porodowej z córcią szybko, bo miałam robioną cesarkę. Więc nie ma czego się bać
tylko jak ktoś rodzi 12 h lub więcej, to ma kupę czasu na rozmyślanie itp
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 12:34   #2868
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

heja
ale dziś pędzicie tak powierzchownie czytam bo w pracy jestem i nie mam czasu no ale nie mogę się oprzeć i zaglądam he he

Caleta jakby nie patrząc córa ma racje nie wiemy kto w sieci sie czai ciesz sie ze masz rozsądną córe

Aniu jedź do lekarza niech Cie zobaczą -lepiej dmuchac na zimne
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 12:36   #2869
Brida
Rozeznanie
 
Avatar Brida
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 548
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

cos wcisnelam na klawiaturze i zamienil mi sie y i z i stracilam polskie ynaki. jak to zmienic.........
Brida jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-24, 12:37   #2870
Rocusiowa
Raczkowanie
 
Avatar Rocusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 193
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Witam i nieśmiało pytam czy mogę dołączyć?
Mam na imię Ania i 10 lutego się dowiedziałam że będę miała dzidziusia a więc moja ciąża ma 6 tygodni i 5 dni.
Termin porodu wyliczyłam sobie na 15 października
za tydzień w czwartek pierwsza wizyta u gina
póki co dzisiaj przeszłam pierwszy chrzest

WITAM I POZDRAWIAM SERDECZNIE WSZYSTKIE OCZEKUJĄCE
Rocusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 12:39   #2871
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez Brida Pokaż wiadomość
Mam tak samo. Trochę zazdroszczę tym co potrafią wygrzebać coś z tej sterty. Ale też bardzo mi ten zapach przeszkadza i miałam kilka ubrań z których nie dało się go absolutnie wygnać. Niezależnie od liczby prań. Dawno niczego nie kupowałam, ale na ciązową okoliczność pewnie poszukam.
Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Też nie potrafię szukać w SH, nie mam jakoś cierpliwości przeglądać każdej rzeczy po kolei ale jakbym coś znalazła to bym się chętnie skusiła. Ale dla dzieciątka na początek też wolę wszystko nowe, zresztą nie mam od kogo brać używanych
to się cieszę, że nie jestem sama
a jeśli chodzi o ubranka dla dziecka to tak myślę, że śpioszki, kaftaniki, to co najbliżej ciała kupię nowe, ew. jak dostanę od rodzinki(zawsze to pewniejsze niż nie wiadomo skąd) ale takie wierzchnie ubranka to poszukam właśnie gdzieś na ciuchach, bo małe dzieci szybko rosną i często takie rzeczy są praktycznie w ogóle nie zniszczone.


Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Wczoraj się skusiłam ale była okazja to nie wypadało się wymigać
Natka co za okazja wczoraj była

Cytat:
Napisane przez ania21_21 Pokaż wiadomość
dziewczyny pomóżcie
Nie wiem co się dzieje ze mną wczoraj byłam tak wykończona po pracy że zasnęłam już chyba koło 18 a o 21 już się obudziłam z okropnymi mdłościami i bólem brzucha, od razu poleciałam do łazienki najpierw było rozwolnienie i nie zdążyłam zejść z sedesu jak zaczęłam wymiotować cały obiad, mój TŻ kochany wstał (chociaż już spał) i zrobił mi mięte słyszałam że to pomaga położyłam się i znowu zasnęłam. Rano obudziło mnie to samo byłam jakaś bez energii ubrałam się do pracy już szłam do samochodu gdy nagle bez niczego zaczęło lecieć ze mnie jak woda powiedziałam mężowi żeby jechał sam i powiedział w pracy że się rozchorowałam (ciekawe czy nie będą źli) od rana leżę próbowałam domowych środków na to rozwolnienie i w końcu przestało lecieć ale zaczęło mnie boleć po prawej stronie okropnie zwłaszcza jak chodzę. Nie wiem co robić czy jechać do lekarza? czy to znowu tylko moje urojenia i mnie wyśmieje
Dzięki z góry za odpowiedzi
Ania, ja bym pojechała na izbę. Może to być grypa żołądkowa, ale może być też coś innego.
Po prawej stronie jak Cię boli? Możesz podgiąć nogę do siebie? Bo może to wyrostek też być.
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 12:39   #2872
ania21_21
Zadomowienie
 
Avatar ania21_21
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Włocławek
Wiadomości: 1 578
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Powinnaś się od razu skontaktować z lekarzem albo jechac na pogotowie. Prawdopodobnie złapałaś jelitówkę. W ciaży nawet domowe sposoby mogą zagrażać dziecku, bo np nie wszystkie zioła można pić, niektóre leki też nie są wskazane. Nie wyobrażam sobie, żeby lekarz miałmnie wyśmiać! Masz prawo się denerwować, w końcu ty się na tym nie znasz, a to jest jego zasra...ny obowiazek, żeby ci pomóc. Jak się boisz sama to jedź z tż-tem.
Najgorsze że TŻ dopiero wraca o 14.30 najwcześniej
Najwyżej mogę zadzwonić do położnej ale ona napewno mi nic nie poradzi tylko każe jechać do lekarza ogólnego najprawdopodobniej. Co do lekarzy to niestety ale u mnie chyba są najgorsi sobie wyobrażasz żeby kobietę w ciąży odesłali z plamieniem do domu"bo to normalne" a o zwolnieniu nie chciał nawet słyszeć
Ale i tak napewno tam się dzisiaj pojawię mam nadzieję że chociaż mnie przyjmą jak nie to chyba pojadę do szpitala
ania21_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 12:39   #2873
Rocusiowa
Raczkowanie
 
Avatar Rocusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 193
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez Brida Pokaż wiadomość
cos wcisnelam na klawiaturze i zamienil mi sie y i z i stracilam polskie ynaki. jak to zmienic.........
Brida spróbuj zamknąć okno, odświerzyć i włączyć znów, powinno się naprawić
Rocusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 12:39   #2874
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez Brida Pokaż wiadomość
cos wcisnelam na klawiaturze i zamienil mi sie y i z i stracilam polskie ynaki. jak to zmienic.........
wciśnij równocześnie Alt+Shift. oba lewe
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 12:43   #2875
Brida
Rozeznanie
 
Avatar Brida
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 548
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

uff, znalazłam
Rocusiowa, gratuluję

Ja pojutrrze zaczynam 14tc i powiem Wam, że oprócz dużego brzucha i jeszcze wiekszego lenia nie mam już żadnych objawów ciążowych.
Przede wszystkim nie muszę juz ciągle jeść, żeby nie było mi niedobrze, dotąd jak część z Was musiałam ciągle coś międlić, a zjedzony posiłek starczał na dwie godziny.
Dziś od śniadania o 9 rano jeszcze mnie nie zagnało do kuchni.
Brida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 12:45   #2876
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość

Spray jak się dziś czujesz?

marnie, prawdę mówiąc, cały czas leżę w łóżku. ALE! dzisiaj jeszcze nie wymiotowałam - malutki sukces.


pisałaś, że nie masz ochoty na przytulanki - no to witaj w klubie! Seks jest ostatnią rzeczą na świecie, na którą mam teraz ochotę. Chyba jużwiększy popęd mają 80-latkowie Żal mi Tż-a, bo chodzi przez to taki osowiały
spray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 12:47   #2877
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
to się cieszę, że nie jestem sama
a jeśli chodzi o ubranka dla dziecka to tak myślę, że śpioszki, kaftaniki, to co najbliżej ciała kupię nowe, ew. jak dostanę od rodzinki(zawsze to pewniejsze niż nie wiadomo skąd) ale takie wierzchnie ubranka to poszukam właśnie gdzieś na ciuchach, bo małe dzieci szybko rosną i często takie rzeczy są praktycznie w ogóle nie zniszczone.




Natka co za okazja wczoraj była



Ania, ja bym pojechała na izbę. Może to być grypa żołądkowa, ale może być też coś innego.
Po prawej stronie jak Cię boli? Możesz podgiąć nogę do siebie? Bo może to wyrostek też być.
Też myślę, że jak dziecko będzie bardziej się brudzić czy po podwórku latać to go w nowe ciuszki stroić nie będę ale muszę znaleźć fajny SH.

A co do okazji to TŻ obronił wczoraj tytuł inż., potem byliśmy u teściów i były % no i w domu to już chciał "po inżyniersku"

Ania jeśli możesz to wytrzymaj aż TŻ wróci i jedźcie od razu na izbę, powiesz co i jak to muszą Cię zbadać. Może to faktycznie wyrostek - oby jednak nie
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 12:49   #2878
ania21_21
Zadomowienie
 
Avatar ania21_21
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Włocławek
Wiadomości: 1 578
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość

Ania jeśli możesz to wytrzymaj aż TŻ wróci i jedźcie od razu na izbę, powiesz co i jak to muszą Cię zbadać. Może to faktycznie wyrostek - oby jednak nie
A co by sie stało jakby to był wyrostek bym straciła dziecko?
Co do podginania nogi to mam trudności i boli przy tym ciągnąco

Edytowane przez ania21_21
Czas edycji: 2011-02-24 o 12:50
ania21_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 12:52   #2879
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez Rocusiowa Pokaż wiadomość
Witam i nieśmiało pytam czy mogę dołączyć?
Mam na imię Ania i 10 lutego się dowiedziałam że będę miała dzidziusia a więc moja ciąża ma 6 tygodni i 5 dni.
Termin porodu wyliczyłam sobie na 15 października
za tydzień w czwartek pierwsza wizyta u gina
póki co dzisiaj przeszłam pierwszy chrzest

WITAM I POZDRAWIAM SERDECZNIE WSZYSTKIE OCZEKUJĄCE
witaj i gratuluję


Cytat:
Napisane przez Brida Pokaż wiadomość
Ja pojutrrze zaczynam 14tc i powiem Wam, że oprócz dużego brzucha i jeszcze wiekszego lenia nie mam już żadnych objawów ciążowych.
Przede wszystkim nie muszę juz ciągle jeść, żeby nie było mi niedobrze, dotąd jak część z Was musiałam ciągle coś międlić, a zjedzony posiłek starczał na dwie godziny.
Dziś od śniadania o 9 rano jeszcze mnie nie zagnało do kuchni.
ja od śniadania o 8 jadłam już 3 razy jak tak dalej będzie to ja nie wiem...


Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
marnie, prawdę mówiąc, cały czas leżę w łóżku. ALE! dzisiaj jeszcze nie wymiotowałam - malutki sukces.
no to super, oby tak dalej

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
pisałaś, że nie masz ochoty na przytulanki - no to witaj w klubie! Seks jest ostatnią rzeczą na świecie, na którą mam teraz ochotę. Chyba jużwiększy popęd mają 80-latkowie Żal mi Tż-a, bo chodzi przez to taki osowiały


mój też średni zadowolony zresztą, który by był ucieszony z takiego celibatu
czekam cały czas na ten 12 tydzień i drugi trymestr, mam nadzieję, ze się poprawi coś
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 12:52   #2880
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez ania21_21 Pokaż wiadomość
A co by sie stało jakby to był wyrostek bym straciła dziecko?
Co do podginania nogi to mam trudności i boli przy tym ciągnąco
A Ty się złościsz na mnie? Nie wiem jak to jest z wyrostkiem w ciąży niestety.
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:34.