czy kręcone włosy za ramiona można postopniować?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-19, 19:56   #1
olcialolcia
Raczkowanie
 
Avatar olcialolcia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 40
Smile

czy kręcone włosy za ramiona można postopniować??


Hej moje kochane wizażystki Mam taki mały problem, a w zasadzie nie wiem co zrobić . Jestem brunetką, mam kręcone włosy za ramiona. Są ścięte na prosto. Chcialabym troszke zmienić fryzurkę i w związku z tym pomyślałam , że je troszkę postopniuję. Boję sie tylko efektu. nie chciałabym żeby zrobił mi się później pusch-up słyszałam ,że gdy sie kręcone włoski postopniuje, to ładnie się kręcą...hmmm możliwe... prosze doradzcie mi coś

buuuuuziaaaczki
olcialolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 21:31   #2
Kasiamala
Rozeznanie
 
Avatar Kasiamala
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 686
Dot.: czy kręcone włosy za ramiona można postopniować??

Cytat:
Napisane przez olcialolcia Pokaż wiadomość
Hej moje kochane wizażystki Mam taki mały problem, a w zasadzie nie wiem co zrobić . Jestem brunetką, mam kręcone włosy za ramiona. Są ścięte na prosto. Chcialabym troszke zmienić fryzurkę i w związku z tym pomyślałam , że je troszkę postopniuję. Boję sie tylko efektu. nie chciałabym żeby zrobił mi się później pusch-up słyszałam ,że gdy sie kręcone włoski postopniuje, to ładnie się kręcą...hmmm możliwe... prosze doradzcie mi coś

buuuuuziaaaczki
jeszcze pytasz pewnie że tak wycieniuj - powiedz dla fryzjera że zależy ci na tym żeby ladniej sie kręcily i lepiej sie ukladaly a on powinien wiedziec co ma zrobic tylko nie podcinaj wiecej niż 3 cm gdyż kręcone wlosy lepiej wyglądają jak sa trochę dluższe i za mocno nie cieniuj bo z pieknych loków wyjdą fale
spójrz na fotkę przed cieniowaniem i po jak wyglądaja wlosy tej samej aktorki Angie Cepeda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przed.jpg (56,2 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po.jpg (96,2 KB, 118 załadowań)
Kasiamala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 21:34   #3
Kasiamala
Rozeznanie
 
Avatar Kasiamala
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 686
Dot.: czy kręcone włosy za ramiona można postopniować??

a aktualne wycieniowane tej samej aktorki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg temaportada2.jpg (25,0 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg temaportada01.jpg (43,9 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nueva6.jpg (25,0 KB, 116 załadowań)
Kasiamala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 14:14   #4
olcialolcia
Raczkowanie
 
Avatar olcialolcia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 40
Dot.: czy kręcone włosy za ramiona można postopniować??

suuper to wygląda wieklkie dzieki Moje włoski są praktycznie takie jak od Angi mam nadzieję, ze wyjdzie mi coś podobnego

A jak myślisz... co z nimi zrobić aby tak fajnie sie ukłądały?? jakich kosmetyków stylizujących uzywać, aby wyglądały naturalnie i kiedy??
aktualnie nakladam piankę na mokre włosy...hmmm ... a może jakaś inna fajniejsza metoda?? buziaki
z góry dzieki
olcialolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 19:58   #5
Kasiamala
Rozeznanie
 
Avatar Kasiamala
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 686
Dot.: czy kręcone włosy za ramiona można postopniować??

Cytat:
Napisane przez olcialolcia Pokaż wiadomość
suuper to wygląda wieklkie dzieki Moje włoski są praktycznie takie jak od Angi mam nadzieję, ze wyjdzie mi coś podobnego

A jak myślisz... co z nimi zrobić aby tak fajnie sie ukłądały?? jakich kosmetyków stylizujących uzywać, aby wyglądały naturalnie i kiedy??
aktualnie nakladam piankę na mokre włosy...hmmm ... a może jakaś inna fajniejsza metoda?? buziaki
z góry dzieki
wiesz ja mam falowane wloski ale lepiej sie ukladają bez kosmetyków tylko że fale sie puszą propnuje więc plukanie w piwie, żel w plynie albo mleczko zaś piankę odradzam nie daje takich efektówm jak np: mleczko
a co do wlosków to wez ze sobą zdjęcie cięcia którę ci sie podoba i poproś fryzjera o takiejak na fotce - ja wzielam aktorki która ma falowane wloski i fryzjer zrobil mi tak samo (efekt końcowy byl super on sam byl w szoku wysuszyl mi suszarką z dyfuzorem i wyszly loczki)
Kasiamala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 21:13   #6
olcialolcia
Raczkowanie
 
Avatar olcialolcia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 40
Dot.: czy kręcone włosy za ramiona można postopniować??

naprawde dzięki Ci wielkie

a tak apropo co to jest to mleczko?? bo jeszcze o tym cudzie nie słyszałam :/
jakie to ma dzialanie?? i najważniejsze jaka jest tego cena?? :p
pozdrowionka i buziaczki
olcialolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 11:22   #7
olcia 810
Wtajemniczenie
 
Avatar olcia 810
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 632
Dot.: czy kręcone włosy za ramiona można postopniować??

Cytat:
Napisane przez olcialolcia Pokaż wiadomość
Hej moje kochane wizażystki Mam taki mały problem, a w zasadzie nie wiem co zrobić . Jestem brunetką, mam kręcone włosy za ramiona. Są ścięte na prosto. Chcialabym troszke zmienić fryzurkę i w związku z tym pomyślałam , że je troszkę postopniuję. Boję sie tylko efektu. nie chciałabym żeby zrobił mi się później pusch-up słyszałam ,że gdy sie kręcone włoski postopniuje, to ładnie się kręcą...hmmm możliwe... prosze doradzcie mi coś

buuuuuziaaaczki
wizażanki

Swoja drogą ja też mam kręcone włosy, długie.
Ostatnio byłam u fryzjera i chciałam je wycieniwać, ale że mam 'dośc sporo' włosów, fryzjerka powiedziała mi, że cieniowanie sprawi, ze bedzie ich jeszcze więcej, no więc włosy miałam tylko degażowane i podcięte
__________________
WYMIANKA
olcia 810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-21, 11:44   #8
gryzelda
Zadomowienie
 
Avatar gryzelda
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: czy kręcone włosy za ramiona można postopniować??

jak zaczniesz prostowac to juz bedziesz to robic, wiem po samej sobie i po kolezankach, lepiej zostaw sobie swoje krecone ladnie wycieniuj tak jak dziewczyny radza... Szkoda ze wloski krecone to podobaja mi sie tylko na kims
gryzelda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 11:48   #9
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: czy kręcone włosy za ramiona można postopniować??

Cytat:
Napisane przez gryzelda Pokaż wiadomość
jak zaczniesz prostowac to juz bedziesz to robic, wiem po samej sobie i po kolezankach, lepiej zostaw sobie swoje krecone ladnie wycieniuj tak jak dziewczyny radza... Szkoda ze wloski krecone to podobaja mi sie tylko na kims
ze mną jest tak samo
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 13:06   #10
olcia 810
Wtajemniczenie
 
Avatar olcia 810
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 632
Dot.: czy kręcone włosy za ramiona można postopniować??

mała migotka jak nazywa sie ta modelka w Twoim avatarze
__________________
WYMIANKA
olcia 810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 18:02   #11
trishia
Raczkowanie
 
Avatar trishia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 395
Dot.: czy kręcone włosy za ramiona można postopniować??

Nie jestem mała migotka, ale wiem, że to Gemma Ward
trishia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-02, 16:15   #12
olcialolcia
Raczkowanie
 
Avatar olcialolcia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 40
Dot.: czy kręcone włosy za ramiona można postopniować??

Dziewczyny... no t juz zamówilam sobie wizyte u fryzjera chcialam zeby tak na świeżo przed feriami takze juz zdecydowalam sie na postopniowanie a jak myslicie... jakich kosmetyków używać aby j ładnie ułozyć, zeby sie ładnie błyszczały i nie puszyły?? i jak macie jeszcze jakis fryzurek z kreconych włosków takich lekko za ramiona jak te powyżej to byłabym bardzo dźwieczna
olcialolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 17:08   #13
czarna_orchidea21
Rozeznanie
 
Avatar czarna_orchidea21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 541
Dot.: czy kręcone włosy za ramiona można postopniować??

Pewnie,ze można.Sama mam krecone włosy.Raz je prostuje,raz zostawiam by były skręcowne, żeby nadać im lekkości i jakiegoś kształtu wycieniowalam I tak cieniuje od paru ładnych lat
Niczego nie nakładam. Gdy już wyschną jedynie troche gumy do włosów,żeby sie tak nie puszyły - niestety wszystkie pianki, mleczka,żele obciążają moje loki (nawet niewielkie ilości kosmetyków).
Wklejam foto moich kręconych. Musiałam je troszke przerobić - rozjaśnic,zeby bylo cokolwiek widac.
__________________



Zasnę cicho i w szklanej trumnie śmierci martwym pokocham już sercem...

Edytowane przez czarna_orchidea21
Czas edycji: 2007-02-04 o 00:45
czarna_orchidea21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 19:18   #14
basienka:)
Raczkowanie
 
Avatar basienka:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: daleko stąd:)
Wiadomości: 329
Dot.: czy kręcone włosy za ramiona można postopniować??

pocieniowane kręcone włosy bardzo fajnie wyglądają;p
basienka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 19:39   #15
olcialolcia
Raczkowanie
 
Avatar olcialolcia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 40
Dot.: czy kręcone włosy za ramiona można postopniować??

Nio to super Już sie nie moge doczekać jak bede wyglądać
aktualnie zaraz po umyciu nakladam odżywkę ZIAJA WITAMINKA(ślicznie pachnie- polecam i później troszke pianki...


AAA właśnnie... kurcze bo moje włoski z tyłu nie kręcą się od samej głowy jak wycieniuję, to zaczną się kręcić na całej powierzchni rownomiernie??

buziaki
olcialolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 19:49   #16
myszka2006
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 591
Dot.: czy kręcone włosy za ramiona można postopniować??

Cytat:
Napisane przez czarna_orchidea21 Pokaż wiadomość
Pewnie,ze można.Sama mam krecone włosy.Raz je prostuje,raz zostawiam by były skręcowne, żeby nadać im lekkości i jakiegoś kształtu wycieniowalam I tak cieniuje od paru ładnych lat
Niczego nie nakładam. Gdy już wyschną jedynie troche gumy do włosów,żeby sie tak nie puszyły - niestety wszystkie pianki, mleczka,żele obciążają moje loki (nawet niewielkie ilości kosmetyków).
Wklejam foto moich kręconych. Musiałam je troszke przerobić - rozjaśnic,zeby bylo cokolwiek widac.

Mam podobne wloski do Twoich tylko jasniejsze, hehe.
Ja tez uzywam gumy do wlosow, ale nakladam ja na mokre wloski, bo wtedy lepiej sie kreca...
jedna z wizanek napisala, ze loki lepiej wygladaja na dluzszych wloskach...nie prawda, ja mam do ramion i fajnie sie kreca
Mam pytanie do dziewczyn ktore maja loki...czy Wy tez czasem macie juz dosc tych fal i ze zawsze gdy pada deszcz to wasze wlosy sie jeszcze barzdiej kreca...ja prostuje grzywke i przez wilgoc wyglada ona strasznie !!!
Czasem mam dosc juz lokow i wolalabym proste...ale w sumie loki to mniej problemu z wlosami i bardziej przyciagaja oczy...mnie zawsze denerwuje jak ludzie pytaja sie czy krece je na lokowke, albo kiedys pewna kobieta stwierdzila ze ja trwala musialam robic, hehe.
A macie tez ten sam "problem" co ja, ze Wasze wloski, kiedy je rozczeszecie, sa ni to proste ni to loki? Ze dopiero rozczesanie, zgniatanie w rekach daje efekt lokow??

Pozdrawiam wszystkei wizanki z anielskimi wlosami, hehe
__________________
23.07.09- Ten którego pokocham


Jego spojrzenie było brązowe, figlarne, czułe,
pełne pragnienia...i czegoś, czego pewnie
nigdy nie zrozumiem...-zapominam!!
myszka2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 20:17   #17
czarna_orchidea21
Rozeznanie
 
Avatar czarna_orchidea21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 541
Dot.: czy kręcone włosy za ramiona można postopniować??

Mi z tyłu też się nie kręca od głowy, pod spodem są nawet tak jakby "sfilcowane"? Nosiłam moje naturalne loki, gdy miałam włosy za łopatki, w lipcu ściełam do ramion, kręciły się troszke lepiej, ale nadal od spodu jakos pare cm od skóry były proste. Nie wiem od czego to zależy.

Myszka2006 skąd ja to znam Prostuje włosy całe prostownica, idealnie. Wychodze na dwór, lekka wilgoś i są fale. Ide na impreze, jest gorąco,kiepska klima i są fale.
Wiele razy ludzie mnie pytają czy to moje naturalne.Co mnie dziwi - koledzy tez Kiedyś spotkałam się z kumplem, zawsze widział mnie albo w delikatnych falach albo prostych włosach (lato było, wieć zero problemu z wilgocią). Mówiłam,że mam krecone,ale ludzie chyba nie uwierzą puki nie zobaczą. Wracaliśmy w nocy, zaczęło kropić,wiadomo co się zaczęlo dziać i nagle pada hasło "Ty naprawde masz kręcone włosy ". Koleżanki na 100% uwierzyły, gdy spałam z nimi w akademiku, umyłam włosy, a gdy rano się obudziłyśmy ja lokowa szopencja :P
Dziś żeby było śmieszniej wyprostowałam na szczotce suszarką, chciałam się umalowac, zebrałam spinką, po czynie, rozpuściłam i co? FALE.
W sumie podoba mi się taka reakcja włosów,zawsze wygladają inaczej, w koncu czesze je wiatr i wilgoć Jedynym problemem jest grzywka, skręcona doprowadza mnie do szału, no i może czasem jak jest zbyt wilgotno - kręcą sie i pusza, wtedy nawet guma nie daje rady lub gdy NAPRAWDĘ chce danego dnia mieć proste włosy.
Ale nie ma co narzekac. Chociaż czasem przez to nie moge mieć jakiejś tam fryzury,bo nie wyjdzie,gdyż mam włosy cienkie,delikatne, co prawda jest ich dużo,ale się kręcą i np. taka "ala małpka" nie sterczy jak powinna.
Tylko... Gdy po umyciu rozczesze włosy, już tak mocno się nie kręcą blizej im do fal niż loków, dlatego gdy chce mieć loki, to nierozczesuje i ide tak spac
__________________



Zasnę cicho i w szklanej trumnie śmierci martwym pokocham już sercem...
czarna_orchidea21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:46.