nabijanie postów :/ - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-21, 23:30   #31
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: nabijanie postów :/

Słuchaj, gdybym nic nie robiła tylko śledziła kto co pisze i co ile minut to bym chyba zwariowała. Czy niektórzy naprawdę nie mają innych zmartwień? Nikogo nie wyzwała, nie złamała regulaminu (chyba?) więc sądzę że nie ma problemu. A może ma bardzo szybkie łącze i filmiki bardzo szybko się jej wgrywają? Albo otworzyła kilka okienek jednocześnie i najpierw pooglądała a potem pisała? Ja tak czasami robię.

Znowu sobie nabiłam post.
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 23:38   #32
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: nabijanie postów :/

Cytat:
Napisane przez Aeterna Pokaż wiadomość
Szczerze nie widzę przydatności tej dyskusji.
Zaglądanie komuś w licznik; kto i za co jest wypasiony.

I tak ufamy nie numerom, tylko treściom.
Jak dla mnie, to można sobie tuczyć status choćby tysiącem samych emotek. Po krótkim czasie będę kojarzyć daną osobę jedynie z nimi i nie bedę traktować jej poważnie. To wszystko.
Ja również tak myślę.

Liczy się treść. Wypowiedź w poście nie staje się mądrzejsza przez fakt, że napisała ją Wizażanka z większą liczbą postów, prawda? Ani też mniej ważka przez wzgląd na to, że jej autorem jest nowicjuszka. Tej wersji będę się trzymać.

P.S. Cóż za Wizażowa inwigilacja! Boję się, że ktoś mnie zlustruje i okaże się, że mam posty w których są same emotki
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 23:48   #33
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: nabijanie postów :/

Cytat:
Napisane przez AneciaG Pokaż wiadomość
Słuchaj, gdybym nic nie robiła tylko śledziła kto co pisze i co ile minut to bym chyba zwariowała. Czy niektórzy naprawdę nie mają innych zmartwień? Nikogo nie wyzwała, nie złamała regulaminu (chyba?) więc sądzę że nie ma problemu. A może ma bardzo szybkie łącze i filmiki bardzo szybko się jej wgrywają? Albo otworzyła kilka okienek jednocześnie i najpierw pooglądała a potem pisała? Ja tak czasami robię.

Znowu sobie nabiłam post.
Zgadzam się

Jestem szczerze zdziwiona tym wątkiem - przecież forum uśmiechnij się ma być na luzie - niektóre osoby chcą aby i tam były pewne "ramy postępowania" - po co??? Może czują się bezpieczniej w świecie nakazów i zakazów...

Sam wątek uważam za pewien rodzaj donosicielstwa... gdyby na wspomnianym forum Moderator zauważył coś nieodpowiedniego - na pewno by zareagował

Jeszcze jedno- czy wyrażając uznanie dla kawałów, śmiesznych historii, które umieszczamy w "uśmiechnij się" - wstawiając uśmiech- robimy coś złego? Może powinnyśmy dyskutować???
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 00:07   #34
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: nabijanie postów :/

Forum "Uśmiechnij się" jest specyficzne, czasami wystarczy jedna emotka, by wyrazić co sie sądzi na temat dowcipu.

Sama nie rozumię tych , dla których liczba napsianych postów jest ważna, bo to nie zlepek cyferek decyduje o tym kto ma coś senesownego do powiedzenia, ale treść jego wypowiedzi. Z elekkim przekąsem uśmiecham sie widząc kolejny wątek na plotkowym pt."mój xxx post". Hahaha.... czy każdą kolejną wybitą setkę trzeba świętować?
Otóż nie. Bo guzik mnie obchodzi ile kto postów napisał, bardziej inetersuje mnie jaki przekaz niosły jego wypowiedzi.
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 11:36   #35
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: nabijanie postów :/

Cytat:
Napisane przez manolita Pokaż wiadomość
Forum "Uśmiechnij się" jest specyficzne, czasami wystarczy jedna emotka, by wyrazić co sie sądzi na temat dowcipu.

Sama nie rozumię tych , dla których liczba napsianych postów jest ważna, bo to nie zlepek cyferek decyduje o tym kto ma coś senesownego do powiedzenia, ale treść jego wypowiedzi. Z elekkim przekąsem uśmiecham sie widząc kolejny wątek na plotkowym pt."mój xxx post". Hahaha.... czy każdą kolejną wybitą setkę trzeba świętować?
Otóż nie. Bo guzik mnie obchodzi ile kto postów napisał, bardziej inetersuje mnie jaki przekaz niosły jego wypowiedzi.
To są takie wątki? No nieźle. Zaraz chyba jakiegoś poszukam żeby zobaczyć o czym w takim wątku można pisać i jak świętować jakis tan setny post.
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 12:14   #36
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: nabijanie postów :/

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
na Uśmiechnij się na przykład sama emotka szczerego śmiechu wystarczy -gdy dowcip jest dobry-wszelkie komentarze są zbędne .

Przede wszystkim to na forum Uśmiechnij się nie są naliczane posty. Więc to wogóle dyskusja bez sensu.


Poza tym dziewczynom nabijającym posty pewnie zależy na byciu znaną, rozpoznawaną Wizażanką. Niestety, po i to się mało kogo rozpoznaje

ja jak już zamierzam kogoś dyskryminować to patrzę na datę.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 12:30   #37
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: nabijanie postów :/

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Przede wszystkim to na forum Uśmiechnij się nie są naliczane posty. Więc to wogóle dyskusja bez sensu.


Poza tym dziewczynom nabijającym posty pewnie zależy na byciu znaną, rozpoznawaną Wizażanką. Niestety, po i to się mało kogo rozpoznaje

ja jak już zamierzam kogoś dyskryminować to patrzę na datę.
Na forum uśmiechnij się posty sa naliczane.
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-22, 14:30   #38
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: nabijanie postów :/

Problematyczny problem ;p
Jakoś nie zauważyłam na wizazu bezsensownego nabijania postow. Zdecydowana większośc dzuewczyn w wątkach wypowiada sensownie swoje zdanie i wlasnie dlatego tak lubię to forum
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 15:07   #39
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: nabijanie postów :/

a ja nie rozumiem czemu wiekszosc z was uwaza ze giganciara jest jakąs donosicielką, ze caly jej pobyt na wizazu polega na sledzeniu postów innych? zwrocila uwage, ze jest jedna dziewczyna, ktora non stop pisze to samo- to wszystko. byc moze dla was licznik nie jest wazny, ale dla innych jest jakby wyznacznikiem stopnia wtajemniczenia.co nie oznacza, ze jest dla mnie wazny. zgadzam sie, ze na usmiechowym głupio by wygladaly dyskusje nad jednym kawałem, ale mozeby lepiej bylo wprowadzic brak naliczania postów na tym forum tak jak na Grach?
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 15:28   #40
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: nabijanie postów :/

Ja też nie patrzę na to ile ktoś ma postów "na koncie". Ważniejsze jest to, jak się dana osoba wypowiada

Ja np. napisałam ponad 6.000 postów i dla mnie to tylko oznacza, że spędzam tu naprawdę dużo czasu(czasem chyba aż za dużo ) i to oznacza, że chyba powinnam się zająć też czymś innym oprócz Wizażu, ale niestety - uzależnienie mnie chyba dopadło
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 15:35   #41
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: nabijanie postów :/

eee, nie mowice ze tak samo traktujecie osob ze 2-5 postami co z 200-500 czy z 2 000.
patrzy sie na licznik postow. mimowolnie czasem.

Dla mnie usmiechnij sie nie powinno byc naliczanych postow tak samo jak na grach.ta sama "półka"
nie rozumiem tez, co komu po tym, ze wszytskie watki na stronie 1 podforum usmiechnij sie beda z napisem: przez (blabla)
moze nowy fetysz jakis?
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-22, 15:45   #42
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: nabijanie postów :/

Cytat:
Napisane przez ufcio Pokaż wiadomość
a ja nie rozumiem czemu wiekszosc z was uwaza ze giganciara jest jakąs donosicielką, ze caly jej pobyt na wizazu polega na sledzeniu postów innych? zwrocila uwage, ze jest jedna dziewczyna, ktora non stop pisze to samo- to wszystko. byc moze dla was licznik nie jest wazny, ale dla innych jest jakby wyznacznikiem stopnia wtajemniczenia.co nie oznacza, ze jest dla mnie wazny. zgadzam sie, ze na usmiechowym głupio by wygladaly dyskusje nad jednym kawałem, ale mozeby lepiej bylo wprowadzic brak naliczania postów na tym forum tak jak na Grach?
Dla mnie licznik nie jest ważny, ale wychodzi na to że dla Giganciary tak. Przecież to już podchodzi pod jakąś paranoje. Kogo to obchodzi że jakaś osoba napisała tyle a tyle lub i co ile minut. Przeciez roztrząsanie tego nie ma sensu. Jesli chciała osiągnąć "sławę" to jej sprawa. A jeśli jej posty nikomu nie szkodzą to o co chodzi i po co ten wątek? Ile tych uśmieszków było? 10, 15, 50, 100?

Isa666 - Ty to faktycznie już chyba nie możesz żyć bez wizażu.
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 15:57   #43
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: nabijanie postów :/

AneciaG oj fakt Spędzam tu strasznie dużo czasu
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 17:01   #44
aneecia
Rozeznanie
 
Avatar aneecia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 937
Dot.: nabijanie postów :/

zgadzam sie z wami ale jak na samym początku sobie serfowałam po wizazu to miałam taklie cos ze jak któras miała napisane zakorzenienie to mi sie wydawalo ze pisze madrzejsze posty od tej co ma w liczniku np. 2 posty . Ale naszczęscie juz mi przeszło
aneecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 17:12   #45
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: nabijanie postów :/

Cytat:
Dla mnie licznik nie jest ważny, ale wychodzi na to że dla Giganciary tak.
pokaz w ktorym miejscu.
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 17:42   #46
xgosik
Raczkowanie
 
Avatar xgosik
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 311
Dot.: nabijanie postów :/

Ja nigdy nie zwracałam uwagi na ilosć postów, kojarzę raczej niektóre osoby po nick'u lub po avtarze, lub pamiętam bo ktos mi pomógł
Uwazam że nie ma sensu sie czepiać, jesli komuś to podnosi samoocene a nie szkodzi to sie nie czepiajmy
Sama musze się przyznać ze zwróciłam na tą sytuacuje uwagę i odrazu wiedziałam o kogo chodzi ale nic mi do tego.
Ja sama mam prawie dwuletni staz i całe 190 postów na koncie , no teraz 191
__________________
"Myślę że nie tylko makijaż i modna fryzura czynią kobietę piękną. Naprawdę olśniewajaco wygląda kobieta w której oczach widać wiarę w siłę swojej urody oraz madrość żyiowych doświadczeń"
SHARON STONE
xgosik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 18:22   #47
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: nabijanie postów :/

Cytat:
Napisane przez ufcio Pokaż wiadomość
pokaz w ktorym miejscu.
Skoro zakłada wątek na temat nabijania postów to ja tak to odbieram. Widocznie musi bardzo zwracać uwagę na ilość postów.

A ciekawe czy ta osóbka wie że powstał wątek na jej temat? hmmm...
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 18:36   #48
ewelisia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 152
Dot.: nabijanie postów :/

Dla mnie ilość postów nic nie znaczy
Bez sensu jest pisanie tylko tak żeby było więcej -wypowiedzi takie zazwyczaj nie wnoszą niczego wielkiego do rozmowy... i właściwie nie ma się czym przejmować, bo po prostu tak czasami bywa
ewelisia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 18:48   #49
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: nabijanie postów :/

Przejrzalam posty Floferka i ja nie widze tam zadnego nabijania postow.
To,ze wklejala na forum usmiechnij sie buzie nie wydaje mi sie niczym zlym czy dziwnym.
Ja tez jezeli cos mnie smieszy wklejam emotke zamiast pisac-"ojojojoj brzuch mi peka ojojojoj smieje sie jak nie wiem co ojojojojoj"
Czasem emotki(uzyte prawidlowo) naprawde wyrazaja wiele.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-22, 18:50   #50
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: nabijanie postów :/

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Ja tez jezeli cos mnie smieszy wklejam emotke zamiast pisac-"ojojojoj brzuch mi peka ojojojoj smieje sie jak nie wiem co ojojojojoj"
Czasem emotki(uzyte prawidlowo) naprawde wyrazaja wiele.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 18:50   #51
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: nabijanie postów :/

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Przejrzalam posty Floferka i ja nie widze tam zadnego nabijania postow.
To,ze wklejala na forum usmiechnij sie buzie nie wydaje mi sie niczym zlym czy dziwnym.
Ja tez jezeli cos mnie smieszy wklejam emotke zamiast pisac-"ojojojoj brzuch mi peka ojojojoj smieje sie jak nie wiem co ojojojojoj"
Czasem emotki(uzyte prawidlowo) naprawde wyrazaja wiele.
I weź to niektórym wytłumacz. Tym bardziej że to własnie na uśmiechnij się. Kurde, ja tez tam czasami tylko emtikonki wstawiałam. Mam nadzieję że nikt z tego powodu wątku na technicznym nie założy. A jesli już to mnie o tym poinformuje żebym mogła napisać co sądze na temat jego spekulacji.
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 18:58   #52
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: nabijanie postów :/

Cytat:
Napisane przez AneciaG Pokaż wiadomość
A jesli już to mnie o tym poinformuje żebym mogła napisać co sądze na temat jego spekulacji.
Calkowicie sie zgadzam.
Uwazam ze Flofferek powinna wiedziec o tym watku.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 19:10   #53
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: nabijanie postów :/

a jednak znalazlam ten watek... coz mam powiedziec jesli ktos uwaza ze nabijam sobie posty - wg mnie nie robie tego, jedyne miejsce gdzie sa emotki w stylu ; ) czy : hahaha : to 'usmiechnij sie' ale niestety nie wiem jak inaczej mam wyrazic ze cos mi sie spodobalo, a jak mi sie nie podobalo to zawsze pisze dlaczego. poza tym tym sposobem odznaczam sobie watki ktore juz przejzalam - tyczy sie to tylko usmiechnij sie. jak ktos zobaczy moj profil i sie wczyta w reszte moich postow to moze zobaczy ze nie robie tego na pokaz, bo mnie to nie obchodzi. ale przykro mi sie zrobilo ze ktos tak pomyslal, bo zawsze myslalam ze wizaz jest naprawde w porzadku i nie musze sie martwic o rozne posadzanie... a jednak ktos ma jakis problem z moimi wpisami.
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 19:10   #54
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: nabijanie postów :/

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Calkowicie sie zgadzam.
Uwazam ze Flofferek powinna wiedziec o tym watku.
Napisałam jest priva, bo ja np. nie lubię jak mi tyłek za plecami obrabiają.
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 19:12   #55
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: nabijanie postów :/

Cytat:
Napisane przez AneciaG Pokaż wiadomość
Napisałam jest priva, bo ja np. nie lubię jak mi tyłek za plecami obrabiają.

dzieki juz odpisalam

ps. i ja nie lubie jak ktos na mnie nadaje... bez wyjasnien

ps. dla wszytskich - zeby znow ktos nie powiedzial ze specjalnie pisze nowa wiadomosc, ja tez czesto widzialam ze ktos same emotki pisze i dla mnie to nie byl problem, bo jak ktos chce to moze sprawdzic w profilu czy tylko emotki sa czy osoba sie udziela w jakis sposob
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 19:20   #56
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: nabijanie postów :/

Cytat:
Napisane przez Flofferek Pokaż wiadomość
dzieki juz odpisalam

ps. i ja nie lubie jak ktos na mnie nadaje... bez wyjasnien

ps. dla wszytskich - zeby znow ktos nie powiedzial ze specjalnie pisze nowa wiadomosc, ja tez czesto widzialam ze ktos same emotki pisze i dla mnie to nie byl problem, bo jak ktos chce to moze sprawdzic w profilu czy tylko emotki sa czy osoba sie udziela w jakis sposob
Pisałyśmy w tym samym czasie. Tylko nie wiem czy powinnam pisać tego posta?
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 19:22   #57
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: nabijanie postów :/

ale powiedz, to naprawde tak wyglada? ja uwazam ze nic zlego nie zrobilam i nie wiem czego ktos sie na mnie uwzial...
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 19:24   #58
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: nabijanie postów :/

Poprostu komuś się nudzi i szuka chyba sensacji za wszelką cenę. Bo ja tego naprawdę nie mogę zrozumieć. Dosłownie szkoda gadać.
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 19:26   #59
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: nabijanie postów :/

ani ja no nic zmykam spac, bo jutro rano na zajecia. jeszcze raz dziekuje za poinformowanie i mozliwosc wypowiedzenia sie sa normalni ludzie na wizazu
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 19:27   #60
megi b
Wtajemniczenie
 
Avatar megi b
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 706
Dot.: nabijanie postów :/

Flofferek nic się nie martw Nie ma co sobie nerwów szarpać.
Nic złego nie zrobiłaś i co to za pomysł z nabijaniem postów nie rozumiem. To że ktoś ma malo postów to znaczy, że jest gorszy czy co?
E tam nawet nie będę się nad tym zastanawiać bo samo w sobie to głupie
__________________
Pomóżmy Maciusiowi!



Amelka 23.06.2009

Lilianka 19.07.2014



megi b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:11.