odzież dla wysokich kobiet :/ - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-22, 10:02   #91
gorzkawa
Wtajemniczenie
 
Avatar gorzkawa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 2 158
Dot.: odzież dla wysokich kobiet :/

Witam wszytskie Wysoczaste Ja mam 177 cm i tez mam problem z kupnem ubran..
Ale ostatnio zakupilam sobie spodnie w housie w rozmiarze Xs long, naprawde w zyciu nie mialam tak dobranych spodni,idealne w pasie,idealne na długosc.. Nawet nie wiedzialam ze house prowadzi taka rozmiarówke.. w kazdym razie Polecam zakup spodni wlasnie tam
__________________
24.06.2011 - yes..

wymiana książek


wymiana kosmetyków


wymiana szafa
gorzkawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 11:43   #92
Bianka19
Raczkowanie
 
Avatar Bianka19
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 74
Dot.: odzież dla wysokich kobiet :/

Gorzkawa a ile dałaś za spodnie?
Bianka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 12:03   #93
gorzkawa
Wtajemniczenie
 
Avatar gorzkawa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 2 158
Dot.: odzież dla wysokich kobiet :/

Bianka19 dałam za nie 113 zł.
__________________
24.06.2011 - yes..

wymiana książek


wymiana kosmetyków


wymiana szafa
gorzkawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 12:28   #94
franiulka
Raczkowanie
 
Avatar franiulka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 283
Dot.: odzież dla wysokich kobiet :/

Cześć dziewczyny.Ja mam 176cm.Spodnie równiez to mój problem ale tylko jeansy!Nie raz przychodzialm z zakupów wściekła ze wszystko na mnie zbyt krótkie co więc postanowiłam ?.....nauczę się szyć!!! i od tamtego czasu spodnie mam zawsze długieI co w tym najlepsze takie spodnie kosztuja jedyne 25 zeta(cene materialu)A jak czasem spotkam jakieś jeansy długie to się wogóle nie zastanawiam!!! BIORE!!!(A dziewczynom które podały nazwy firm produkujących długi spodnie z góry dziękuje)
franiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 12:50   #95
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: odzież dla wysokich kobiet :/

Cytat:
Napisane przez franiulka Pokaż wiadomość
Spodnie równiez to mój problem ale tylko jeansy!
polecam dzinsy ZARA
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 23:43   #96
butterflay06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1
Dot.: odzież dla wysokich kobiet :/

Wiatm! Również należę do wyższych, mam 180 cm i oczywiście problem z ubraniami przez długie nogi i ręce. Obecnie sytuacja ze spodniami na rynku się trochę poprawiła i można już znaleźć dłuższe (Terranowa, Orsay,Wrangler itp.), ale nadal jest kiepsko-moim zdaniem-z z długimi rękawami przy bluzkach i kurtkach. Dlatego lubie lato bo mam spokój z nimi A mój chłopak jest róznież mojego wzrostu
pozdrawiam
butterflay06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 08:57   #97
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: odzież dla wysokich kobiet :/

Cytat:
Napisane przez butterflay06 Pokaż wiadomość
Wiatm! Również należę do wyższych, mam 180 cm i oczywiście problem z ubraniami przez długie nogi i ręce. Obecnie sytuacja ze spodniami na rynku się trochę poprawiła i można już znaleźć dłuższe (Terranowa, Orsay,Wrangler itp.), ale nadal jest kiepsko-moim zdaniem-z z długimi rękawami przy bluzkach i kurtkach. Dlatego lubie lato bo mam spokój z nimi
Popieram w 10000% Mam to samo... 180cm wzrostu i o ile ze spodniami nie mam już problemu to z bluzkami/sweterkami duży... o kurtkach i płaszczach już nie wspomnę...
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-26, 11:04   #98
anolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Opalenica // Poznań
Wiadomości: 301
Dot.: odzież dla wysokich kobiet :/

no ja az taka wysoka nie jestem (172cm) ale tez mam juz problem z długoscia rekawów, szczególnie zimą, wszystkie kurtki maja rękawki 3/4 dla mnie, aletego trudno mi cos upolować, tak samo bluzeczki z długim rękawem...

tez kocham lato, bluzeczki z krótkim i bez rękawków

pozdr.
__________________
RAGDOLLE

blue bicolor
anolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 18:35   #99
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: odzież dla wysokich kobiet :/

Ja mam 174cm wzrostu i akurat z jeansami nie mam problemu. Prawie zawsze jest dlugosc 34, czesto tez sie 36 zdarza. Butki kupuje na samym poczatku sezonu, wiec jeszcze moje 40/.41 jest Za to problem jest z kupnem plaszcza, kurtki, czy zakietu. Ja mam dodatkowo wyjatkowo dlugie palce u rak i dosc szczuple, wiec 99.9% rekawiczek skorzanych na mnie nie pasuje :/
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-08, 10:02   #100
Mircalla
Rozeznanie
 
Avatar Mircalla
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 799
Dot.: odzież dla wysokich kobiet :/

Ehh a ja to w ogóle jakaś dziwna jestem Zbyt wysoka nie jestem (170cm) ale jestem szczupła i mam długie nogi jeansy noszę 27/34 i to wygląda dość śmiesznie... A poza tym bluzki koszulowe mają za krótkie rękawy ostatnio wydziałam cudną bluzeczkę w Olimpie i byłaby akurat na mnie gdyby rękaw był z 10cm dłuższy

Pozdrawiam wszystkie Panie
__________________
Małymi krokami do dużych celów...


- tym, co stymuluje człowieka najskuteczniej, jest egoizm.
- a miłość?
- miłość wynika z pragnienia, żeby ktoś nas kochał. A to znowu egoizm.
Mircalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 10:03   #101
gabijola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1
Dot.: odzież dla wysokich kobiet :/

Cześć dziewczyny, mam duże stopy - rozmiar w porywach 43lub 44 , ale ostatnio poratował mnie sklep internetowy www.bialebuty.com.pl
.Mają tam buty nawet do Nr 45 - śliczne balerinki, pólbuty, kozaki.
Na razie mam spokój z butami
gabijola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-12, 16:49   #102
Zurek090
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1
Dot.: odzież dla wysokich kobiet :/

a gdzie można znaleźć firmę de facto???
Zurek090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 15:51   #103
katrin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 22
Thumbs up Dot.: odzież dla wysokich kobiet :/

znalazłam fajne duże butki ja juz takie mam
http://www.allegro.pl/item342544474_...44_okazja.html
ciesze sie że wkońcu mimo tak dużej stopy moge ubrazc normalne butki:j upi:
katrin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 16:32   #104
iwONKA595
Zadomowienie
 
Avatar iwONKA595
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ck ;-))
Wiadomości: 1 434
Dot.: odzież dla wysokich kobiet :/

ja tez nie jestem bardzo wysoka 172cm (do tej pory myslalam ze jestem ;-)) i ze spodniami raczej nie mam problemu - polecam Bershke ja tam kupuje do obcasow i jeszcze zawijam ale za to mam dlugie rece wiec zanim kupie fajna kurtke albo bluzke to mijaja wieki.

katrin bardzo fajne buciki
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.
iwONKA595 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 15:37   #105
kasia1708
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Dot.: odzież dla wysokich kobiet :/

nie wiem czy to was pociesz ale ja mam 186 cm wzrostu i całe życie te same problemy , żyłam w błędzie bo myślałam że nikt takich problemów nie ma . czekam na chętne do ponarzekania!

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

nie boisz się że buty nie będą pasowały?
kasia1708 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 21:01   #106
_karolkaaaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 129
GG do _karolkaaaa_
Dot.: odzież dla wysokich kobiet :/

Hej ja również jestem wysoka mam 180 i naprawdę jest kłopot z kupieniem fajnych spodni a, że do szczuplutkich nie należę mam trochę ciałka rozmiar 40/42 zależy w jakim sklepie ale nie narzekam bo nie jest źle. Fajne długie spodnie są ale drogie :O:O:O jak ostatnio patrzyłam w tych markowych sklepach to trzeba trochę dać na spodnie ale znalazłam dwa w manufakturze Grawik (w Grawiku spodnie mi się szybko przetarły) i Jukon - (a ten sklep zdecydowanie polecam) spodnie nie są strasznie drogie ale są rozmiary ale niestety żadnej rewelacji nie ma co do fasonów :P Spodnie w innych sklepach może i pasują ale są tak maksymalne biodrówki ze bez schylania widać mi tyłek. Może wy znacie jeszcze jakieś sklepy w Łodzi gdzie mogę znaleźć długie spodnie.
No i jeszcze jeden problem dotyczy bluz bo są zawsze za krótkie na mnie i niestety muszę zaopatrywać się na allegro ale niestety też nie spotkałam jeszcze jakiejś bluzy żeby mnie zachwyciła nie to co ciuchy w mniejszych rozmiarach. Chyba musimy założyć sklep dla dziewczyn wysokich chudych i grubszych z modną i fajną odzieżą i wtedy może nie było by takich problemów.
Co do butów to problemów nie ma bo rozmiar 40 zawsze dostanę i zawszę coś fajnego się trafi.
Pozdrawiam
_karolkaaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 14:29   #107
dorti14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Dot.: odzież dla wysokich kobiet :/

ja tez należę do wysokich: mam 187cm i waze 70kg, to stanowczo za malo,ale coz moge poradzic, ze spodniami oczywiscie mam klopot: tanich nie kupie bo są zwykle za krótkie, pozostają mi jedynie spodnie od 120zl wzwyż niższe dziewczyny zawsze mówią mi że chciałyby być takie wysokie, chyba nie wiedzą co mówią. Ja wolałabym mieć kolo 1,70cm. o obcasach moge zapomniec chlopaki patrza na mnie jak na monstrum i tak sie czuje, nie obywa się też od przykrych porównań. Czy ludzie nie mogą zrozumieć,że jak są grubi i niscy to muszą też być szczupli i wysocy? pozdrowienia dla wszystkich wysokich dziewczy,
dorti14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 14:46   #108
Argumentative
Raczkowanie
 
Avatar Argumentative
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ;p
Wiadomości: 94
Dot.: odzież dla wysokich kobiet :/

Ja mam 177 A z dlugoscia nie mialam nigdy specjalnego problemu, moze dlatego ze moja szerokosc jest stosowna do wysokosci hehe ;p Za to z butami mam spory problem, zwlaszcza na zime
Co do spodni, to w neckermanie mają specjalną rozmiarówkę dla wysokich, osobiście nigdy nie zamwiałam, ale na allegro czasami można spotkac i zobaczyc jaką faktycznie mają długość A i nie sa wcale takie drogie
Argumentative jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 19:30   #109
caroline678
Rozeznanie
 
Avatar caroline678
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: b
Wiadomości: 519
Dot.: odzież dla wysokich kobiet :/

Ja mam 1,82-84(?) ;] cm i nie mam problemu ze znalezieniem spodni. Nie wiem od czego to zależy ale nawet takie bazarkowe są mi dobre, a mam długie nogi...

Wiem jak to jest, że wszyscy mówią że fajnie byc wysokim i szczupłym ale wiadomo są złe strony też... a o obcasów nie wkładam nigdy ;]
__________________
stuuudia
caroline678 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-10, 19:46   #110
Schoko
Wtajemniczenie
 
Avatar Schoko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 517
Dot.: odzież dla wysokich kobiet :/

Witam wszystkie wysokie kobietki!
Mam 180 cm wzrostu oraz szczupłą sylwetkę i doskonale wiem, co to znaczy mieć kłopot z kupnem na przykład spodni. Z bluzkami, bluzami nie ma już takiego problemu - czasami jedynie rękaw jest za krótki, bo ręce jak i nogi mam długie. Ale spodnie to czasami masakra! Ostatnio dużo się nachodziłam i podenerwowałam, żeby kupić wymarzone, długie, ciemne rurki i żeby nie były biodrówkami. I znalazłam idealne w Cubusie, nawet jeszcze z przeceną. Cubus to mój faworyt jeśli chodzi o długie spodnie, mam stamtąd już wiele par spodni i naprawdę polecam, takie dżinsy można tylko kochać! : )
Jednakże mam czasami wrażenie, że po prostu wysokie dziewczyny są pominięte i się o nich nie pamięta, bo często nie mogę znaleźć nic na siebie.
A swój wzrost zaakceptowałam, polubiłam i obcasów nie unikam! : )
__________________

Schoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 18:29   #111
kasia1708
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Dot.: odzież dla wysokich kobiet :/

Fajnie że jest na tym świecie ktoś kto ma podobne problemy , a myślałam że jestem sama.Jak będziesz chciała pogadać to daj znać ( ile masz lat bo ja bardzo dużo 34 )pozdrawiam
kasia1708 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 20:08   #112
Schoko
Wtajemniczenie
 
Avatar Schoko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 517
Dot.: odzież dla wysokich kobiet :/

no ja mam dopiero 17
__________________

Schoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 16:41   #113
linka711
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 143
Dot.: odzież dla wysokich kobiet :/

Oczywiscie dla odmiany tez mam ten problem;/. Mam 177 wzrostu, spodnie 26 lub 27/36 waga 57kg. Mieszkam w duzym miescie (wroclaw) i wyczailam juz dwa miejsca jesli chodzi o spodnie. Big star (ma przewaznie dwa modele ale zawsze cos:P) oraz plac zielinskiego. Jest takie specialne stoisko i z 5 najfajniejszych modeli, ktore bardzo dobrze wygladaja na wysokich i szczuplych dziewczynach. Ceny Big star kazdy zna tam na placu jest taniej ok 90zł za pare za letnie placilam 75zl. Jest to polski producent i dobry material takze jestem zadowolona.
Buty, zwlaszcza zimowe to duzy problem. W tamtym roku butow sobie nie kupilam bo nie bylo. Nie wszystkie rozmiary 41 sa na mnie dobre. Do tego jesli mowimy o butach zimowych mam szczuple lydki i wszystko odstaje mi na lydce zle sie czuje i jeszcze gorzej wygladam... W jednym niepozornym sklepie znalazlam naprawde sliczne damskie kozaczki byly wiazane wiec lydka juz nie odstawala ale byl rozmaiar tylko 40 wiec spisalam producenta, byl polski. Znalazlam w necie adres zadzwonilam do niego wstepnie sie zgodzil wyslac mi jedna pare butow ale pozniej chyba jakos zrezygnowal wiec w sumie zostalam na lodzie. Moje obecne buty zimowe kupilam w sklepie gorskim i niestety w takich musze chodzic!!(
Jesli chodzi o kurtki bluzki to jest jedna wielka masakra!! Bylam juz chyba we wszystkich sklepach we wroclawiu. Nawet chcialam sie wybrac za granice w celu poszukania czegos normalnego. Czasem trafie gdzies na jakas bluze ale mam ich dosyc. Chcialabym wygladac kobieco a nie wiecznie jak 15latka;]. Swetry sa fajne bo je sobie rozciagam ale szybko sie mechaca i wygladaja jak... Bluzek do swoich dlugich rak jeszcze nie znalazlam (od pachy do ostatniego palca u dloni moja reka ma 70cm...). Kurtke mam z croppa(sportowa blee) bylaby za krutka gdybym nosila ja jak Pan Bog przykazal ale, ze odwijam rekawy(ma takie specialnie wiec ja w ostatecznosci wzielam) to jest spoko. Na zime znalazlam jeszcze taki plaszczyk w safarii akurat byl w promocji 249zl. Ze to takze jest PL firma (chyba nawet dziala tylko we wrclawiu) zaoferowali za 10zl dostosowac go do moich potrzeb i tak: przesuneli mi guziki, wydluzyli troche na dole aby byl za tylek a nie nerki na wierzchu i uczyli rekawy dluzsze o 10cm. Z tego plaszczyka jesten naprawde bardzo zadowolona i polecam. teraz szukam jesienno/wiosennego plaszcza. Jak w dym uderzylam do safarii ale niestety to jest sklep raczej z krotego bede korzystac moze za50 lat..wszystkie fasony sa babcine (chociaz wtedy z tamtym plaszczem mi sie udalo)... i nie wiem co teraz zrobic. Jestem zalamana. Na allegro nie widzialam plaszczy podejrzanych o dobra dlugosc rekawa... A krawiec?
Bylam szyc sobie marynarke ze spodniami bo z kupnem spodnicy jest mniejszy problem:P. Wybralam zaklad o nazwie "elegant" material plus wszystko kosztowalo mnie 585zl!! Robilam na to pol wakacji, ale chcialam jakos wygladac i z pracy tego pana ktory stwierdzil, ze wszystko zrobi tak, ze bede zadowolona jestem bardzo niezadowolona, wrecz przeplakalam nie jedna noc. Zero profesjonalizmu, poczatkowo uszyl rekawy za krotkie(wczesniej wszystko mierzyl)!! W marynarce dorabial guziki mialy byc 2 ale ze mam male cycki (co widzial i mierzyl) zrobil 3. W barkach uszyl za wasko. Czuje sie strasznie niewygodnie, wogolnie nie moge sie ruszyc. Spodnie mialy byc biodrowki a zrobil za pepek!! a do tego meski fason!! Przerabial wszystko nie wiem ile razy ale tak naprawde powinien zrobic wszystko od nowa... Mowilam mu ze nie jestem zadowolona (rzucilabym tym strojem w ****u ale potrzebowalam na drugi dzien wiec nie mialam wyboru) pan "elegant" odpowiedzial ze place jak za malucha a wymagam mercedesa. Jest smieszny. A ja sobie obiecalam ze nigdy wiecej nie pojde do krawca!!!!
Wiec gdzie mam szukac tego plaszcza? jakies propozycje?
linka711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 12:05   #114
Purchawka
Przyczajenie
 
Avatar Purchawka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3
Dot.: odzież dla wysokich kobiet :/

Cytat:
Napisane przez linka711 Pokaż wiadomość
Wiec gdzie mam szukac tego plaszcza? jakies propozycje?
Jeśli chodzi o płaszcze to polecam New Yorker. Mają naprawdę długie rękawy i są bardzo ładne. Dodam, że mam 192cm (!!!) i kupiłam od nich niedawno jeden płaszczyk w promocji za 69zł! i jestem baaardzo zadowolona (a nie łatwo mnie zadowolić ). Moja koleżanka, jest twojego wzrostu i wagi-też kupiła stamtąd płaszczyk-leżał jak ulał.

A jeśli chodzi o inne ciuchy polecam... lumpeksy Można w nich znaleźć rewelacyjne ciuchy-szczególnie z takich firm jak Dorothy Perkins, Atmosphere, George, New Look, Next czy Marks & Spencer. Ciuchy dobre gatunkowe, ładnie skrojone i naprawdę wiele jest na wysokie dziewuszki Takie jak my A do tego kosztują grosze

Jeśli ktoś nie lubi buszować po lumpeksach, polecam sklepy PEPCO-sprzedają w nich markowe ciuchy z Anglii, ale ze zmienionymi metkami, najczęściej z starszych kolekcji-też za grosze.

Jeśli chodzi o spodnie to polecam Cross'a, Mexxa, Blend She (mają EXTRA LONG), Pimkie (mają spore zakładki, które można popuścić i mamy długie nogawki), Reactive i Fit Lad z H&M.

Buty Deichmann (do 44 rozmiaru dla babeczek) i allegro (jest sporo sprzedawców, którzy oferują damskie butki do rozm. 45 a nawet 46!).
Pozdrawiam!
Purchawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 18:36   #115
linka711
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 143
Dot.: odzież dla wysokich kobiet :/

Ktoras z wysokich dziewczyn polecila firme de facto. Dzis jestem po zakupach znalazlam ciuchy tej firmy. Sa wysokiej jakosci, ale co z tego jak rekawy wciaz za krotkie!!!!!!!!!!! Od standardu dluzsze moze o 3cm, ale co to jest jak mi potrzeba przynajmniej 10-15cm... Oczywiscie pani ze sklepu powiedziala, ze nie ma mowy o zamowieniu niczego z dluzszymi rekawami wiec dupa...
Bylam tez w New Yorkerze. Plaszczyki spotkalam tylko zimowe(chcialam cos jesienno-wiosennego). Jeden przymierzylam, rekawy na styk wiec nie jest zle, ale nerki mialam na wierzchu a do tego jakosc materialu nie najlepsza... a taniocha tez to nie byla (329zl o ile pamietam), wiec zakupy udaly sie jak wiekszosc w moim wykonaniu czyli zalamka.
Weszlam tez do orseya. Maja tam teraz jeden model bluzek z dluzszym rekawem (takie w kratke), dobre na dziewczyne z duzym biustem albo bez talii..
Dziewczyny naprawde nie ma nigdzie zadnego sklepu do ktorego mozna wejsc w ciemno i sie obkupic najlepiej na caly rok? Ja juz mam dosyc tego jezdzenia od sklepu do sklepu...
Jeszcze chcialam zapytac czy ktoras z was byla w sklepie invett? Mam zamiar pojechac do Zabrza na wycieczke do tego sklepu po ciuchy, ale chcialabym sie dowiedziec czy to ma sens czyli czy jest to sklep naprawde dla nas (dlugich szczuplych dziewczyn) czy raczej dla duzych ale masywnych. Chodzi mi tu przede wszystkim o bluzki, plaszcze czy maja kurtki jeansowe (czyli przede wszystkim to, co dotyczy dlugich rak) czy naprawde maja dluuugie rekawy czy jak w przypadku de facto ciutek dluzsze co nic nie daje...
linka711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 21:10   #116
linka711
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 143
Dot.: odzież dla wysokich kobiet :/

Cytat:
Napisane przez kali_ Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj znalazłam fantastyczną firmę : De facto szyją długie spodnie i długie rękawy , a jeśli są jeszcze za krótkie to panie w sklepie dodatkowo je wydłużają jupi
Nestety nie we Wroclawiu( Tutaj nie ma mowy o czyms takim. Babka mi powiedziala, abym przymierzyla co innego bo jak inne panie mierzyly wskazany przez nia plasz to musialy podwijac rekawy. Oczywiscie kolejna niedoswiadczona ekspedientka nie majaca pojecia o problemie. Za ktorki o 18cm na oko.
linka711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 15:13   #117
Wenus1988
Raczkowanie
 
Avatar Wenus1988
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: FrOm My SpaCe ;)
Wiadomości: 186
Dot.: odzież dla wysokich kobiet :/

I ja rowniez sie przylaczam Mam 186 wzrostu i waze 74kg!! Z kupnem ciuchow mam ogrooomny problem Ze juz nie wspomne o butach.. mam rozmiar 42

Co do spodni to jedyne jakie kupowalam to firma Grawik..
Niestety.. szyja one wszystko na jeden kroj..
Nawet po 2 latach jak poszlam do nich wziac cos nowego to mieli wszystkie takie same.. masakra!
W spodnicach nie chodze, bo brzydko w nich wygladam i zle sie w nich czuje..

Co do lumpeksow to znalazlam kilka fajnych sweterkow
Niestety..tylko sweterkow, o spodniach nie ma mowy
__________________
Koniec z paleniem 01.03.2009
01.10.2009 studentka Ekonomii
Wenus1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 21:15   #118
kraufik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1
Dot.: odzież dla wysokich kobiet :/

A ja mam odwieczny problem ze spodniami jeans- ostatnio kupiłam jakies na rynku firmy Bottons za 38zł i były ok ale przeważnie mam problem.Mam 180cm, dosc szeroko w biodrach i dosc obwisły brzuch po porodzie.spodnie powinnam miec na długosc 38 ale jak juz sie owe znajda to rozmiar pasa i bioder jest na anorektyczke.Czy ludzie wysocy nie mogą byc tęzsi?
Znacie moze jakies sklepy,hurtownie w Poznaniu z duża odzieża( ale nie dla staruszek!) i w miare taniej bo w portwelu mi sie nie przelewa- nie stac mnie na orginalne ciuchy!!!niestety.
kraufik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 12:37   #119
sollind
Przyczajenie
 
Avatar sollind
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: odzież dla wysokich kobiet :/

Hej.
Ja mam 195 cm. Mam rozmiar buta 42. I 17 lat.
I odkąd pamiętam zawsze byłam tą najwyższą.
Co do spodni to nie mam problemu, ponieważ moja mama jest krawcową.
Najbardziej mnie męczy brak ludzkiego zrozumienia...
Ale z tym każda z nas styka się codziennie...

Pozdrawiam.
sollind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 16:53   #120
linka711
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 143
Dot.: odzież dla wysokich kobiet :/

hej dziewczyny! Nadchodzi jesien i przydaloby sie skompletowac garderobe. Pytanie tylko gdzie? Czy ktoras z was zna odpowiedz ? chodzi mi przede wszystkim o cieple swetry ktorych nie bede musiala rozciagac, bluzki z dlugim rekawem i okrycia wierzchne...
linka711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-19 20:49:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:47.