Jaki dermożel - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-01, 19:44   #1
duchowy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 52

Jaki dermożel


Witam mam problem ;]
Używam brevoxyl'u i zostawia to taką złuszczoną skóre ;P nie wiem co na to poradzić kremu się boje uzywać byłem jestem bede bo zapycha mi pory teraz tak kończy mi sie że laroche posay taki duży 200ml i co teraz kupic iwostin cetephil psyhiogel mam problem coś co będzie nawilzało skórę i czy picie wody pomoże i branie witaminek npdromina albo czegoś doradzcie jakieś sierdoki moge przeznaczyć 50 zł żebym sie zmiescił wtym sry ze bez interpunkcji i z ort I u dermatologa byłem i mi kazał przestac narazie chodzic bo nie ma wiekszych problemów;d
duchowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 09:17   #2
Ercola
Zadomowienie
 
Avatar Ercola
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 020
Dot.: Jaki dermożel

A jaką masz skórę? Tłustą? Mieszaną? Ja ostatnio używam żelu Iwostin Purritin i jestem z niego zadowolona ( kupiłam za 27 zł). Odnośnie kremu to nawilżanie jest bardzo ważne, trzeba zachować odpowiedni jego poziom. Więc kremu używać musisz. Jest naprawdę wiele różnych rodzajów, poszukaj na KWC. Znajdziesz tam kremy bez składników zapychających. Powodzenia
__________________
Nie wiem jak Ty, ale ja żyję RAPEM.


Ercola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 20:15   #3
duchowy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 52
Dot.: Jaki dermożel

Tzn ja mam skore tradzikowa tez uzywam brevoylu i sie pytam o jakis dobry dermo zel ktory nie bedzieee wysuszal tylko nawilzal myslaem o cetephil psyhiogel bo uzywam narazie zelu z laroche posay jest taki sobie i pytalem sie o jakies witaminki ktore oczyszcza organizm od sroddkaa
duchowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 21:10   #4
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 2 948
Dot.: Jaki dermożel

duchowy - żaden żel nie będzie nawilżał tak jak krem. Używając brevoxylu, nawilżanie skóry to podstawa. To jest lek, który bardzo wysusza skórę, a brak nawilżenia także powoduje wyskakiwanie pryszczy, nawet jak ma się skórę tłustą. Musisz po prostu wypróbować odpowiedni dla siebie krem. Najlepsze nawilżające do cery trądzikowej to nie te drogeryjne, ale apteczne, w niektórych aptekach dają próbki kremów, to będziesz mógł wypróbować, czy ci pasuje
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 22:11   #5
*moonlight eyes*
Raczkowanie
 
Avatar *moonlight eyes*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 405
Dot.: Jaki dermożel

Wypróbuj Humektan https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...#review-250304 Ja również go używam i polecam
__________________
Zapuszczam i dbam o włoski


włoski, rośnijcie...
*moonlight eyes* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 06:58   #6
duchowy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 52
Dot.: Jaki dermożel

Ok krem mam chyba kupie humektan aaa teraz jaki żel bo słyszałem że cetaphil nie wysusza ;D nie wiem mam dylemat żeby znowu nie było jak z Tym la roche posay na którego wydałem 40 zł ;] i jakie witaminy najlepiej brać i coś na oczyszczenie organizmu z toksyn sorry ze tu pytam ale na Kwc nie moge nic znaleźć ;////
duchowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 07:25   #7
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 2 948
Dot.: Jaki dermożel

z kremem jest tak, że czasem aby dobrać właściwy krem dla swojej skóry, trzeba wypróbować ich kilka. Humektan jest polecany przez wilele osób (do kupienia w aptece), Vichy (ale to już większy wydatek, ok.70 zł). Ja osobiście polecam inside probiotine - ok. 40 zł w aptece, mozesz poprosic o próbki, u mnie mieli, więc najpierw wyprówbowałam.
Co do oczyszczania organizmu z toksyn - są różne sposoby: dieta, herbatki ziołowe, zielona herbata, z tabletek niektórzy stosują face ok, w patece popytaj, ja nie stosowałam tabletek, piłam zioła. Aha i decydując się na oczyszczanie przygotuj się na prawdopodobieństwo większego wysypu trądziku, tak się dzieje na początku, gdy organizm się oczyszcza.
Co do witamin - skrzypowita, humavit z pokrzywą i skrzypem, belissa...generalnie pytaj w aptece o witaminy ze skrzypem i pokrzywą, te są najlepsze dla skóry

co do żelu, który nie wysusza - nie wiem, mnie wysuszał każdy. Ja stosuje żel z firmy ziaja, bo jest łagodny oraz myję twarz naturalną zieloną glinką, dzięki której twarz odpoczywa od "chemii żelowej" ;-)
__________________
- 2022 28

Edytowane przez Joan1987
Czas edycji: 2010-11-03 o 07:27
Joan1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-03, 19:11   #8
duchowy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 52
Dot.: Jaki dermożel

możę ktoś podpowie co do wyboru żelu do mycia twarzy ;d jakiegoś dermo zelu np.effaclar czy iwostin psyhiogel cetaphil który mało wysusza ???;p
duchowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 21:32   #9
Depresja2010
Zakorzenienie
 
Avatar Depresja2010
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 030
GG do Depresja2010
Dot.: Jaki dermożel

kup sobie avene w aerozolu bądź bioderma sebium,physiogel tez dobry,głupoty gadacie,ze krem wskazany ja mam tradzik 11 lat juz i mam zakazany krem,a uzywałam wszystkiego i mnie wszystko zapycha;/ uzywam tylko metronidazolu
Depresja2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:58.