smieszne szkraby - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-22, 14:35   #181
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: smieszne szkraby

Cytat:
Napisane przez lacrima Pokaż wiadomość
Własnie przeczytałam cały wątek i płaczę ze śmiechu.

"...Wyszedł ksiądz z wielkim kropidłem. Jaś wskazuje go palcem i na cały głos:"ma mop". Kobieta stojąca obok mnie dostała ataku śmiechu...

ja dostałam ataku śmiechu przed kompem
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 14:07   #182
maniutek-mania
Wtajemniczenie
 
Avatar maniutek-mania
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 096
GG do maniutek-mania Send a message via Skype™ to maniutek-mania
Dot.: smieszne szkraby

Mój czteroletni kuzyn podczas rodzinnego grilla bawił się plastikowym śrubokrętem i rzucił nim tak niefortunnie, że trafił (czego nawet chyba do końca nie zauważył) w oko mojej cioci, czyli jego mamie. Więc, ta usiłując go skłonić do przeprosin mówi "Boli mnie teraz oko." Ten nic. "Dostałam w oko śrubokrętem. Boli mnie." Młody dalej nic, więc ciocia już stanowczo "Rzuciłeś mi w oko śrubokrętem i teraz mnie boli." na co kuzyn z rozbrajającym uśmieszkiem "To pomlugaj."
maniutek-mania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 15:14   #183
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: smieszne szkraby

Siostrzeniec, który własnie kończy chorować "na ośpę" był ze mną i moją mamą na spacerze. Dochodziliśmy do Wisły i w zasięgo jego wzroku znalazł się most (z resztą jeden z nadłuższych mostów przez Wisłę kraju). Mały (2,5 roku) na jego widok zarreagował mniej więcej tak (delikatnie i lekko piszczącz) "Ja piedole (pier***), zobaczyłem most. Most widzę, widzicie, tam jest most!"
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 13:03   #184
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: smieszne szkraby

Przechodzę z małym koło kościoła gdzie wokół budowany jest ozdobny mur.Robotnik wypełnia przerwy między cegłami. Mały pyta: co ten pan robi ?
więc mu odpowiadam. Pracujący pan usłyszał, że mały się zaciekawił więc żartobliwie woła : chodź pomożesz mi!
Mały się przestraszył dostał pary w nogach,wypruł do przodu i woła :nie mogę,
on: no chodź!
mały: nie!
Pan znowu :chodź!
A mały: nie mogę no co ty.... ja mam dom i rodzinę!

Innym razem prowadzę dysputę z mężem o obojnactwie u ludzi i w pewnym momencie mówię, że słyszałam że jest nawet jakiś film pt.XXY na ten temat
mały znienacka się wtrąca i mówi: no co ty?! to pewnie będzie horror!!!

u dziadków.
mój ojciec mówi do Sama: pokaż mamie jak cie dziadek nauczył robić koziołka.na co mały zamiast zrobić przewrót w przód, stanął i na cały głos zabeczał Beeeeeeee!!!!!
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 11:13   #185
mukaa
Zadomowienie
 
Avatar mukaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Norge
Wiadomości: 1 197
Dot.: smieszne szkraby

Hahaha Sam to moj idol!
A tego "koziołka" to normalnie widzę

Mój mały zaczął mówić. Obecnie ma obsesję na punkcie koparek. Dodatkowo na wczasach akurat pod naszymi oknami pracowała kopara (a nawet dwie), bo robili chodnik. Więc Antek ledwo oczy otworzył już wyczekiwał kiedy przebędą. A jak tylko przyuważył darł się pełen entuzjazmu: pała! pała!!! (w wolnym tłumaczeniu kopara )

Teraz kiedy tylko widzi koparę - drze się "pała! pała!" - a przechodnie mają ubaw
__________________
To, co pogrąża człowieka, to wcale nie upadek do wody, lecz pozostawianie pod nią
mukaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 13:28   #186
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: smieszne szkraby

Świetny wątek.

To ja opowiem kilka historii z życia 2,5 letniej Blanki, córki koleżanki:

Przychodzimy kiedyś z TZ do nich, a Blanka bierze mnie za rękę i mówi choć się ciociu bawić, no to idę z nią. Siadamy w kącie (jak kazała ) drze gazete na kawałki i mówi: Uważaj ciociu nie dotykaj, to ogień, napalimy ognisko i bedziemy jeść kiełbasę

Stoimy na podwórku, widno było, ale widać było księżyć, na to Blana weszła na schody , stanęła na czworaka i zaczęła wyć do księżyca i mówi teraz jestem groźnym wilkiem aaaaaauuuuuuuuuu

Opowiadała mi jej mama, ze kiedyś Blanka dostrzegła, ze jest kobietą, przybiegła do mamy i mówi: "mamo ja mam tam jakąś dziurę. Po chwili zastanowienia, to chyba rycerz zrobił mi mieczem" Oj rozpacz była wtedy straszna.

Bylismy tez u nich ostatnio, na to Blanka ciociu zobacz co mam i przynosi konika i taki kartonik po zabawce, mówi, ze jeszcze ten jej się podoba i pokazuje. Pyta Ciociu, a kupisz mi takiego na urodziny? JA: a kiedy masz urodziny? B: No jak mi kupisz to będę miała
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 13:56   #187
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: smieszne szkraby

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Świetny wątek.

To ja opowiem kilka historii z życia 2,5 letniej Blanki, córki koleżanki:

Przychodzimy kiedyś z TZ do nich, a Blanka bierze mnie za rękę i mówi choć się ciociu bawić, no to idę z nią. Siadamy w kącie (jak kazała ) drze gazete na kawałki i mówi: Uważaj ciociu nie dotykaj, to ogień, napalimy ognisko i bedziemy jeść kiełbasę

Stoimy na podwórku, widno było, ale widać było księżyć, na to Blana weszła na schody , stanęła na czworaka i zaczęła wyć do księżyca i mówi teraz jestem groźnym wilkiem aaaaaauuuuuuuuuu

Opowiadała mi jej mama, ze kiedyś Blanka dostrzegła, ze jest kobietą, przybiegła do mamy i mówi: "mamo ja mam tam jakąś dziurę. Po chwili zastanowienia, to chyba rycerz zrobił mi mieczem" Oj rozpacz była wtedy straszna.

Bylismy tez u nich ostatnio, na to Blanka ciociu zobacz co mam i przynosi konika i taki kartonik po zabawce, mówi, ze jeszcze ten jej się podoba i pokazuje. Pyta Ciociu, a kupisz mi takiego na urodziny? JA: a kiedy masz urodziny? B: No jak mi kupisz to będę miała
Ostatnie pierwsza klasa
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-17, 13:11   #188
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: smieszne szkraby

Matko !! mój syn odnośnie płci długo nie zwracał uwagi na nic.dopiero jak tata wrócił z zielonej wyspy i mały się nim zachłysnął, kąpał się z nim i nauczył się od taty sikać na stojąco, tata coś mu tam tłumaczył o budowie anatomicznej mężczyzn.....no i mały zaczął widzieć różnice
kiedyś przygląda się mojej mamie jak była w majtkach od kostiumu kapielowego i pyta? a ty nie masz sisiaka? phi mój tata to ma taaakiego - pokazując rękami i wielkie jaja i skórkę!!
moja mama -kobieta dość pruderyjna mało nie przewróciła się z wrażenia...

kiedyś wychodząc na podwórko i widzę kałużę na schodach i obsikaną ścianę.wiedząc że mały trenuje sikanie na stojąco wiedziałam że to on ale pytam:
Sami to twoja sprawka? on widząc moją groźną minę minę mówi: nie to nie ja mamusiu ja sikam na trawkę tak jak mówiłaś. ja drążę: to w takim razie co to jest?
on: a deszcz padał.
ja: nie, nie padał ;jest upał.
on: no tak ale przypłynęła taka malutka chmurka i z niej spadł tam deszczyk...
ja: Sami nie ściemniaj, oboje wiemy że nie było żadnej chmurki
on: a przypominam sobie to dziadziuś nasikał
ja:
on: Atos?
....

kiedyś mały wlazł mi do łazienki jak zmieniałam podpaskę
przejął się strasznie widząc krew i pyta co mi się stało
ja miałam dwa wyjścia albo go okrzyczeć że wchodzi bez pukania i zbyć, albo jakoś wyjaśnić...
wybrałam to drugie więc mówię że dziewczynom co jakiś czas leci krew ale to nie boli i żeby się nie martwił bo nic mi nie jest tylko muszę nosić taką "pieluszkę"
mały wyszedł z łazienki usiadł u siebie na łóżku i duma.....
ja coś jeszcze robiłam w łazience wyszłam po chwili a mały miał już gotową gadkę.mówi mi tak:
mamusiu dawaj tyłek! jak cie zbiję to wtedy wytrzepię te diabełki co cie kłują widłami i ci krew leci
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 11:33   #189
mukaa
Zadomowienie
 
Avatar mukaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Norge
Wiadomości: 1 197
Dot.: smieszne szkraby

hahahahahhahahaahhaha on jest fantastyczny!!!!!!!!!!!!! cóż za wyobraźnia
__________________
To, co pogrąża człowieka, to wcale nie upadek do wody, lecz pozostawianie pod nią
mukaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 09:48   #190
ira21
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z tu i tam
Wiadomości: 1 859
Dot.: smieszne szkraby

świetny wątek,moja mała ma dopiero 8 miesięcy,ale czuje już niedługo zacznie odstawiać cyrki

Przypomniała mi sie historia sąsiada mojego Tż,chłopiec ok 6,7 lat,ze straszną nadwagą zawsze przychodził do babci mojego Tż,i zawsze dostawał od nich jakieś ciastko albo cukierka,i pewnego dnia mama tego chłopca przyszła do babci i prosi żeby Grzesia nie dokarmiać,bo on w domu je i jeszcze po sąsiadach chodzi.No więc tak niedzielny obiad,cała rodzina,wiadomo schabowe,ziemniaczki i wparowuje Grzesiu usiadł przy stole,dostał kompot i siedzi oblizuje na widok innych domowników,babcia pamiętała o prośbie sąsiadki więc siedziała cicho,Grzesiu już prawie obślinił obrus,wzrok proszący,w końcu mam Tż nie wytrzymała i mówi:"
Grzesiu jak chcesz to dam Ci kotleta" .Grzesiu:"o tak,tak,tak,jak ciocia tak nalega to zjem"i jak tu nie dokarmiaćTeraz Grzesiu ma 28 lat i wygląda jak szczypior,także te kotletu raczej mu nie zaszodziły
__________________
Panna Zuzanna




Uzębienie
ira21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 20:47   #191
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: smieszne szkraby

kolejna scenka rodzajowa z moim synkiem
leżę w wannie relaksując się i myslac z zadowoleniem że po diecie pół brzucha mi zeszło, gdy słyszę pukanie.mały : mamooo chcę siiiiku!
ja do niego no to właź.
wlazł
mały usiadł na muszli, gapi sie i gdera: uhuhu ale masz ochydny brzuch...
mnie totalnie mina zrzedła a on przeczuwając moje lamenty i oburzanie sie w jednej sekundzie zmienia temat:
o schauma Q 10 kiedy i gdzie kupiłaś? to dlatego masz takie ładne włoski
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-26, 20:22   #192
viktorej
Wtajemniczenie
 
Avatar viktorej
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bułgaria
Wiadomości: 2 347
Dot.: smieszne szkraby

Mój synek któregoś wieczoru po kąpieli bawił się siusiakiem i nagle podrywa mi spódnicę do góry i krzyczy pokazując palcem: nie ma! nie ma! Miał 1,5 roku.
viktorej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 15:28   #193
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: smieszne szkraby

goha80, Twoj syn jest niewiarygodny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!
Siede w pracy i zbeczalam sie ze smiechu, dobrze ze sama siedze
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 17:29   #194
mukaa
Zadomowienie
 
Avatar mukaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Norge
Wiadomości: 1 197
Dot.: smieszne szkraby

Jak już o siusiakach:

Mój Antek (lat prawie 2 i pół) latał sobie bez majtek. Siadł sobie na koniu bujanym, złapał się za siusiaka, tak patrzy, patrzy po czym woła SŁON! SŁOŃ! myślałam że padnę - mam dziecko z trąbą


Jeszcze co do słoni - kilka miesięcy (!!) temu zobaczył w zoo słonia... jak sika. Do tej pory jak widzi gdzieś słonia - czy w książce, czy w tv to woła siii siii...
__________________
To, co pogrąża człowieka, to wcale nie upadek do wody, lecz pozostawianie pod nią
mukaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 09:58   #195
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: smieszne szkraby

Goha chyba Ci go porwe !!!
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 23:26   #196
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: smieszne szkraby

no to słuchajcie jak mnie dziś zdegradował....
mówi mi tak: mamo...niedługo masz urodziny nie?
ja na to że tak,
a on: będziesz miała tyle lat co tata?.....no to będziesz wreszcie człowiekiem?
mnie na to paszcza opadła, ale pytam: a kim ja teraz jestem?
on: no......dziewczyną.wiesz ja i tatuś jesteśmy chłopaki czyli człowieki, a ty jesteś tylko dziewczyną
wieczorem moje człowieki poszły sie razem kąpać a ja weszłam umyć im czupryny.no i pytam małego który jest szampon tatusia i zeby podał(a mamy shaumy na których jest na męskim twarz faceta na damskim kobiety)a mały podaje ten męski i mówi ooo ten jest dla człowieków, a tamten dla dziewczyn...
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 11:13   #197
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: smieszne szkraby

Jak sobie pomyślę o wczorajszym wieczorze to znów zaczynam się śmiać do łez Sami wariował z ojcem na łóżku, bitwy, przepychanki, łaskotanie i takie tam wariactwa nagle mały trzepnął tatę tak ze ten dostał skurczu szczęki. lezy z rozdziawioną paszczą i nie może jej zamknąć i wydaje z siebie neandertalskie odgłosy, co dla mnie wyglądało tak komicznie że się mało nie zsikałam ze śmiechu. mały za to patrzy patrzy,wpadł w panikę i w ryk : "buuuu tatusiu nie umieraj nie umieraj!!!!" na co ja dostałam jeszcze większej głupawki
i u nas prawie co dzień tak ...
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 15:20   #198
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: smieszne szkraby

Historia zasłyszana dziś od mojej siostry.
Jechała z synem (3 latka) autobusem i ten dojrzał gołebia skubiącego w śniegu. Na co maluch z troską w głosie "Mamo, ale on nie zje całego śniegu?"
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 18:01   #199
viktorej
Wtajemniczenie
 
Avatar viktorej
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bułgaria
Wiadomości: 2 347
Dot.: smieszne szkraby

Synek mojego znajomego zażyczył sobie od Mikołaja samolot zdalnie sterowany. No i tatuś mu wyjaśnia, że to drogie i że może Mikołaj nie będzie miał tyle pieniążków, bo i innym dzieciom musi kupić prezenty. Wydawało się, że poskutkowało, aż tu nagle, po dwóch dniach ciszy, synek mówi: Tatusiu, wiesz co? Tak sobie myślałem i już wiem, co zrobimy. Jak Mikołaj nie ma pieniążków, to ty mi kup ten samolot, a Mikołaj przyniesie mi coś innego .
viktorej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-14, 19:32   #200
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: smieszne szkraby

Cytat:
Napisane przez viktorej Pokaż wiadomość
Synek mojego znajomego zażyczył sobie od Mikołaja samolot zdalnie sterowany. No i tatuś mu wyjaśnia, że to drogie i że może Mikołaj nie będzie miał tyle pieniążków, bo i innym dzieciom musi kupić prezenty. Wydawało się, że poskutkowało, aż tu nagle, po dwóch dniach ciszy, synek mówi: Tatusiu, wiesz co? Tak sobie myślałem i już wiem, co zrobimy. Jak Mikołaj nie ma pieniążków, to ty mi kup ten samolot, a Mikołaj przyniesie mi coś innego .
genialne
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 18:22   #201
emme
Raczkowanie
 
Avatar emme
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: tam gdzie brak świeżego powietrza...
Wiadomości: 30
Dot.: smieszne szkraby

oj dziewczynki
historie waszych maluszków powalają na kolana i powodują ciężki ból brzucha od śmiechu
mój synek jeszcze stacjonuje w brzuszku, ale po takich rodzicach to nic dobrego nie można się spodziewać
a Sami nie ma sobie równych!
pozdrawiam wszystkie mamusie
emme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 23:08   #202
marlenawzorek
Przyczajenie
 
Avatar marlenawzorek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Brzezie
Wiadomości: 23
GG do marlenawzorek
Dot.: smieszne szkraby

Ja mam synka który ma 1,2. Jeszcze dużo nie mówi.

Kiedyś jak spaliśmy u mojej mamy to on w nocy śpi w śpiworku i strasznie się kręcił w nocy. Łóżko bez oparcia, budzę się w nocy bo Gabryś płacze i słyszę go gdzieś za łóżkiem, nie wiem czy sam zszedł czy spadł.

Od małego jak już tylko kontaktował i siedział oglądał się za dziewczynami. Byliśmy w realu a on się tak perfidnie oglądał za jakimiś ładnymi dziewczynami a jak szła jakaś brzydka to odwracał głowę w drugą stronę .

Wieczór, robię kaszkę dla niego a on za karę w łóżeczku bo coś przeskrobał. Ja stoję do niego tyłem i nie widzę co on robi, na łóżeczku na przewijaku stał sudocrem Zapatrzyłam się w telewizor i coś za cicho było, odwracam się żeby zobaczyć co mały robi a on dorwał ten sudocrem, otworzył go i zaczął wpychać rączki, ręce po nadgarstki w kremie, buzia do połowy wysmarowana. To zabrałam mu krem i wycieram jedną ręke i buzie a on drugą ręke w kremie pakuje do buzi Widocznie mu posmakował

Czasami Gabrysiowi się coś wymsknie podczas rozmowy. I tak ja się przekomażam z moim Tż a Gabryś do niego: Tata kretyn, ja oczy jak pięc złoty i pytam się co powiedziałeś? A on: kretyn Ja w śmiech a mąż obraził sie na nas i się nie odzywał.
__________________
7.11.2008r. urodziłam mojego cudownego synka
marlenawzorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 08:37   #203
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: smieszne szkraby

Mój Sebuś ma 1 rok i 8 miesięcy i zaczyna już powtarzać po nas niektóre słowa. Do dziadków mówi ''babcia'' i ''dziadzio''. Któregoś dnia coś przeskrobał i babcia pogroziła mu palcem i troszkę na niego nakrzyczała, a on do nie: ''Ty babko! No, no, no!'', nie pozostał babci dłużny, też pogroził jej paluniem

Innego dnia synio siedział w pokoju i bawił się zabawkami, to ja wzięłam się za zmywanie naczyń. Co jakiś czas zerkałam na niego, aż tu nagle patrzę a Sebastianka nie ma! Idę do pokoju, wołam, szukam i nic! Serce mi stanęło! Nagle słyszę dobiegające z szafy ''hi hi''! Otwieram ją a w środku siedzi mój zadowolony bąbelek i szczerzy do mnie ząbki
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 14:26   #204
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: smieszne szkraby

Snieg na ulicach zamienia sie w bloto. Coreczka znajomej: "Ja tu nie bede chodzic, tu jest wszedzie kupa !!!!"
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 09:44   #205
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: smieszne szkraby


odnośnie tej kupy na ulicach przypomniała mi się sytuacja z remontu w wakacje. kafelkowaliśmy odcinek ściany w kuchni przy zlewie. niestety mąż nie zdążył zrobić wszystkiego i zostało fugowanie.ja w gorącej wodzie kąpana postanowiłam zrobić to sama kiedy będzie w pracy. rozrobiłam ten proszek w kubełku i dawaj mazać brązową paciają po płytkach żeby nawłaziło tam gdzie trzeba mały przyszedł w trakcie mojej twórczej pracy, przygląda się sceptycznie i pyta:
- mamusiu, odbiło ci? czemu smarujesz ścianę kupą???????

i jeszcze jego tekst odnośnie smrodku w domu:
- niucha nosem i woła : o fuuujjjj ! chyba mój koteczek się zesrał!
zlepek pieszczotliwego zdrobnienia "koteczek" z obscenicznym "zesrał" po prostu był dla mnie nieziemski
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 09:11   #206
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: smieszne szkraby

Kiedy moja Sonia miała szczeniaczki przyjechał do nas w odwiedziny szwagier z żoną i dwuletnim synkiem. Dawidek wprost zachwycał się małym pieskiem, przytulał go, całował. Po jakimś czasie mówimy mu, że pieseczek jest już głodny i trzeba go zanieść do jego mamusi, a on spojrzał błagalnie na swoją mamę i mówi : ''Mamusiu a nie możesz dać mu swojego cycka? Ja się z nim podzielę mleczkiem''.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 11:46   #207
pszczolkowa mama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 25
Dot.: smieszne szkraby

Jako że mamy psy w domu, w ramach podziału obowiązków, mnie przypada popołudniowy spacer z nimi - kiedy mąż wróci z pracy i może zostać z Olką.
Mała nie lubiła kiedyś jak wychodzę, zawsze jej tłumaczyłam ze pieski chcą zrobić siusiu i kupkę i mamusia musi z nimi iść, bo pieski siusiają na dworze.
Za którymś razem Olcia, miała wtedy chyba z 15 mcy, zamiast standardowo się rozpłakać, poleciała po swój nocniczek, postawiła go na legowisku jednego z psów i pokazała mi że teraz pieski mają gdzie siusiać i wcale nie muszę wychodzić

Czasem do śniadania lubię sobie włączyć tv - generalnie nie przepadam za tym ustrojstwem, ale od czasu do czasu mam ochotę popatrzeć co tam gadają
Dzisiaj rano włączyłam i akurat była jakaś bajka dla dzieci.
Jako że zwyczajowo po śniadanku Oli przysługuje bajka (włączamy na komputerze, nie mam kablówki), zaprowadziła mnie jak zawsze do komputera. Powiedziałam na to że przecież jest bajeczka w telewizorku - na to moje kochane dziecko podeszło do tv, wyłączyło przyciskiem - i zadowolona z miną ("no teraz już nie masz wykretów") wróciła do komputera
pszczolkowa mama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 12:01   #208
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: smieszne szkraby

Cytat:
Napisane przez pszczolkowa mama Pokaż wiadomość
Czasem do śniadania lubię sobie włączyć tv - generalnie nie przepadam za tym ustrojstwem, ale od czasu do czasu mam ochotę popatrzeć co tam gadają
Dzisiaj rano włączyłam i akurat była jakaś bajka dla dzieci.
Jako że zwyczajowo po śniadanku Oli przysługuje bajka (włączamy na komputerze, nie mam kablówki), zaprowadziła mnie jak zawsze do komputera. Powiedziałam na to że przecież jest bajeczka w telewizorku - na to moje kochane dziecko podeszło do tv, wyłączyło przyciskiem - i zadowolona z miną ("no teraz już nie masz wykretów") wróciła do komputera
Taaak, dzieciaczki potrafią wszystko hehe
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 21:04   #209
lid-ka
Raczkowanie
 
Avatar lid-ka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 207
Dot.: smieszne szkraby

superowe są te teksty waszych dzieciaczków. mnie ostatnio rozbawiła reklama, też z dzieciakami w roli głównej http://www.youtube.com/watch?v=d76Ldnyzfkc nie mogę z tych świtezianek! co to się urodzi w takiej małej główce
lid-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 11:50   #210
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: smieszne szkraby

Cytat:
Napisane przez lid-ka Pokaż wiadomość
superowe są te teksty waszych dzieciaczków. mnie ostatnio rozbawiła reklama, też z dzieciakami w roli głównej http://www.youtube.com/watch?v=d76Ldnyzfkc nie mogę z tych świtezianek! co to się urodzi w takiej małej główce
Uwielbiam te reklamy Te dzieciaki tak słodko opowiadają i najlepsze jest to, na co one zwracają uwagę na wakacjach Rodzice starają się, aby pokój był z widokiem na morze, a dla nich najważniejszy jest hipopotam sikający do wody, albo to, że niedawno na pustyni żyły dinozaury
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-12 21:17:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:45.