Blond - czy to takie trudne??? Czyżbym miała marzenia ściętej głowy??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-09, 14:30   #1
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Question

Blond - czy to takie trudne??? Czyżbym miała marzenia ściętej głowy???


Hej dziewczyny
Mam pewien problem...
Z natury jestem brunetką, fryzjerki mówią że o dość ciemnym pigmencie włosa (ja się na tym nie znam :P )
Od kilku lat farbuje włosy, ostatnio miałam kilka małych problemów z fryzjerkami bo moja wyjechała do innego miasta i musiałam poszukać nowej ale od roku chodzę do jednej i jestem z niej zadowolona a raczej byłam...
Chodzi o to, ze od ponad 5 lat mam ciągle balayage wprawdzie blond ale paski i ostatnio postanowiłam, że chce mieć jakiś fajny blond kolorek ale równy na całej głowie (przy poprzedniej fryzjerce kiedyś miałam ) a ona mi mówi że nie da rady mi zrobić koloru na blond farbą bo na odroście może wyjść rudy, musiałaby ponoć zrobić rozjaśniaczem a dopiero potem farbą, a ona tak nie chce, no i tradycyjnie nałożyła mi sreberka na głowę
Powiedźcie mi czy któraś z Was miała podobny problem? Jestem niezadowolona bo wymyśliła że jak chce blond to ona nałoży mi więcej blond pasemek no i teraz na górze głowy mam prawie platynę jak mnie potraktowała rozjaśniaczem, poważnie zastanawiam się nad ponowną zmianą fryzjera ale jak mam znów poszukiwać i trafiać na nie takich.
Czy któraś z Was miała podobny problem?
Może jesteście w stanie mi pomóc? Bo nie zamierzam do końca życia mieć takiej samej fryzury.
Dodam tylko że w jasnych włosach mi lepiej i ja sama się w nich lepiej czuje.

Upsss...
Chyba się trochę rozpisałam
marejta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 16:38   #2
dumbrava
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp. ;D
Wiadomości: 18
Exclamation Dot.: Blond - czy to takie trudne??? Czyżbym miała marzenia ściętej głowy???

Wszystko da sie zrobic.Moze rozjasnij calosc ,ale wyjdzie ci nierowny kolor,ewentualnie dekoloryzacji ,ale moze wyjsc rudy i rowniez nierowna ;P ja mialam ciemny braz co prawda farbowane i 7rozjasnieniami doszlam do jasnego blondu.Zastanow sie najpierw czy chcesz az tak drastycznej zmiany;/ ja zaluje ;/ bo moje wlosy nigdy nie byly tak zniszczone;/ i tak wrocilam do ciemnego.Masakra ;/ po 2tyg odrosty,wypadajace ,łamiace sie włosy.KOSZMAR ! wiec lepiej sie zastanow.
__________________
Semper fidelis ...
<3
dumbrava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 17:03   #3
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Blond - czy to takie trudne??? Czyżbym miała marzenia ściętej głowy???

Da się przejść z ciemnych włosów na jasne - tylko ta fryzjerka do której poszłaś jest pewnie leniwa i jej się nie chciało
1. Nakładamy rozjaśniacz na całe włosy i pewnie ze 40 minut czekamy potem myjemy itd... Trzeba pamiętać że to bardzo niszczy włosy i możliwe że skórę wrażliwą też troszkę wysieka.
2. Nakładamy farbę a kolor jest wybrany przez ciebie, jaki sobie tam bląd życzysz i trzymamy na włosach tyle ile potrzeba i myjemy itd...
3. Po takich zabiegach włosy napewno się zniszą lekko, porównywalnie do trwałej ondulacji, musimy teraz mieć kupiony delikatny odżywczy szampon i dobrą maseczkę i odżywkę i możemy odbudowywać włosy po zniszczeniach.
Dobry jest do włosów po takich przejściach jedwab, są po nim gładkie i błyszczące.

No i możemy teraz się cieszyć pięknym blondem.

Rada: Pochodź po różnych fryzjerach i popytaj ich o rozjaśniania i jak to wygląda, powiedz że nie chcesz strasznie zniszczyć włosów, możesz w sklepie fryzjerskim kupić odżywki, popytaj o ceny rozjaśniań i... wybieraj ofertę.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 17:08   #4
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Blond - czy to takie trudne??? Czyżbym miała marzenia ściętej głowy???

Cytat:
Napisane przez dumbrava Pokaż wiadomość
Wszystko da sie zrobic.Moze rozjasnij calosc ,ale wyjdzie ci nierowny kolor,ewentualnie dekoloryzacji ,ale moze wyjsc rudy i rowniez nierowna ;P ja mialam ciemny braz co prawda farbowane i 7rozjasnieniami doszlam do jasnego blondu.Zastanow sie najpierw czy chcesz az tak drastycznej zmiany;/ ja zaluje ;/ bo moje wlosy nigdy nie byly tak zniszczone;/ i tak wrocilam do ciemnego.Masakra ;/ po 2tyg odrosty,wypadajace ,łamiace sie włosy.KOSZMAR ! wiec lepiej sie zastanow.
a mi się wydaje, że dekoloryzacja nic tu nie pomoże, bo dziewczyna ma naturalnie ciemne włosy,a dekolo ściąga tylko sztuczny pigment.

ja się staram z czarnych przejsc do blond z delikatnym brąz baleyagem. aktualnie mam brązowe włosy,a niektóre pasma wciąż czarne. za jakieś 2 tyg idę do fryzjera i mam nadzieje,ze uda mi się uzyskac wymarzony kolor bez wielkich strat początkowo dekoloryzowałam,zeby zejść z czarnego,ale już mi się samej eksperymentować nie chce

Edytowane przez magda1302
Czas edycji: 2010-09-09 o 17:09
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 17:38   #5
blondie123
Raczkowanie
 
Avatar blondie123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Chorzów ;)
Wiadomości: 77
Dot.: Blond - czy to takie trudne??? Czyżbym miała marzenia ściętej głowy???

więc, moja kumpela podobnie chce zrobić.
i z tego co wiem- da się.
jedynie po utlenianiu, traci się jakieś pigmenty i potem odrosty są niestety prawie czarne ;/
ale na pewno się da ;]
nieskładnie trochę, ale mam nadzieję, że pomogłam
blondie123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 08:32   #6
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Blond - czy to takie trudne??? Czyżbym miała marzenia ściętej głowy???

Dzięki dziewczyny no właśnie mam całe praktycznie włosy blond tyle tylko że w kilku kolorach jak to po balayage`u a teraz chciałabym mieć jeden równy kolor na całej głowie zostaje mi tylko problem ewentualnych odrostów
Ale chyba czas poszukać innego fryzjera
marejta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 08:38   #7
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Blond - czy to takie trudne??? Czyżbym miała marzenia ściętej głowy???

zapraszamy do nas na watek o najlepszych farbahc blond: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post21972325

tutaj niejedna rozjasnia z brązu do blondu
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 08:52   #8
ata88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 23
Dot.: Blond - czy to takie trudne??? Czyżbym miała marzenia ściętej głowy???

Zgadzam się z tym, że włosy po takiej zmianie są bardzo zniszczone moja znajoma farbowała i bardzo żałuje, że się zdecydowała. Musi chodzić często do fryzjera "regulować" odrosty. Ale bardzo jej do twarzy z blond kolorkiem . Zależy jeszcze właśnie od tego komu będzie ta zmiana pasować. Blond raczej jest wskazany dla kobiet o śniadej cerze, bo raczej z bardzo ciemną karnacją moim zdaniem blond się gryzie i wygląda sztucznie.
__________________
"Humor to najlepszy pas ratunkowy na oceanie życia"

Edytowane przez ata88
Czas edycji: 2010-09-10 o 08:59
ata88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 10:15   #9
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Blond - czy to takie trudne??? Czyżbym miała marzenia ściętej głowy???

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
zapraszamy do nas na watek o najlepszych farbahc blond: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post21972325

tutaj niejedna rozjasnia z brązu do blondu
Dziękuję właśnie się do Was wybieram
marejta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 15:09   #10
karolincyn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 32
GG do karolincyn
Dot.: Blond - czy to takie trudne??? Czyżbym miała marzenia ściętej głowy???

aktualnie wyglądam tak jak na załączonych zdjęciach :0 mam pytanko co zrobić z tym kolorkiem żeby wyszedł jasny blond?
są to włosy rozjaśnione kapielą rozjasniającą z czekoladowego brązu
z góry dziekuję za odpowiedź
__________________
-"Gdybyś była mężczyzną to bym Cię uderzył"
-"Gdybyś był mężczyzną to bym się bała"
karolincyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:36.