Prosze was dziewczyny o POMOC !!:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-16, 07:39   #1
kasialinka5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11

Prosze was dziewczyny o POMOC !!:)


Hej wam wszystkim . No wiec mam do was ogromna prośbe Doradzcie mi co mam zrobic z wlosami
zawsze marzylam o takich brazach jak na zdjeciach. Ostatnio zakupiłam farbe Exell 10min kolor złocisty braz. trzymalam 10min i wyszedl okropnie ciemny wpadajaca w czern. wygladam brzydko. Co powinnam teraz zrobic z wloasami zeby miec takie jak na zdjeciach. Jezeli chodzi o zmywalnosc farby to sie zmywa jestem po 3 typgsdnia od malowania a one i tak sa bardzo ciemne. taki chlodny kolor. POMOCY



Załącznik 3411570

Załącznik 3411571

Załącznik 3411572

Załącznik 3411573
kasialinka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 08:39   #2
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Prosze was dziewczyny o POMOC !!:)

Bo niestety wszelkie brązy wychodzą czarne. Polecam celować w średni blond.
A teraz to tylko dekoloryzacja. Szampon przeciwłupieżowy, cytryna, mycie kilka razy dziennie – powinno trochę pomóc.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 08:42   #3
kasialinka5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11
Dot.: Prosze was dziewczyny o POMOC !!:)

ooo Dziękuje Ci Bardzo za pomoc
kasialinka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 09:02   #4
paulinka90172
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 5
Dot.: Prosze was dziewczyny o POMOC !!:)

Jakiś rok temu miałam dokładnie to samo wyszedł mi dosłownie czarny:/ naszczęście troche kombinowalam i juz moge patrzeć w lustro ja zrobiłam tak najpierw owszem szampony z rumiankiem i takie tam, pozniej nie mialam juz siły nie dalo to takiego efektu jaki chciałam. Zrobiłam sobie pasemka raczej pasemeczka bo byly takie cieniutkie ze szok i nie na żółty tylko wpadający w lekki brąz/ rudy. a na koniec pofarbowalam farbą rozjasniająca i wyglądało to tak jak na twoich zdjęciach z lekkimi refleksami. Owszem bomba dla włosów ale trzeba dużo cierpliwości no i czasu miedzy farbowaniami. Jak dla mnie warto było...
paulinka90172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 11:48   #5
SummerGlow
Rozeznanie
 
Avatar SummerGlow
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: 7th Heaven
Wiadomości: 693
Dot.: Prosze was dziewczyny o POMOC !!:)

Dekoloryzacja raczej nie powinna byc potrzebna.. Jesli kolor sie powoli spiera to już jest dobrze Co do kolorku jaki chcesz uzyskać, to koleżanka wyżej ma rację zdecydowanie powinnas celować w blondy ciemniejsze. Jak na pierwszy raz może powinnas się zdecydować na wizytę u fryzjera... włosy się rozjaśnią i dobierzesz kolor jaki chcesz. Później będzie Ci łatwiej farbować samej jak beda już jaśniejsze. Ciężko jest rozjaśnić samemu, a szkoda bawić się w jakieś rozjaśniacze bo szkoda włosów.
__________________
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest kwestią życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym." B.Shankly
Blue heart forever - CFC
Zapuszczam wloski
o9.11.2013 --> CP
13.01.2014 --- 44,5 cm
SummerGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 14:04   #6
kasialinka5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11
Dot.: Prosze was dziewczyny o POMOC !!:)

Dziękuje Wam kochane za rady ))
w takim razie pojdę do fryzjera i zobaczymy co to będzie Mam nadzieje że osiagne swoj cel kolorkiem wlosow o jakim marze
Pozdrawiam was serdecznie

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

paulinka90172- Kochana a wstawila byś jakies swoje zdjecie POchwal sie tym kolorkiem wlosow. bo ja nie wierze ze zdarzy się cud i ktos bedzie mial taki kolorek o jakim marzeJesli nei sprrawi Ci to problemu))

A jaki ma kolor naturalny??
kasialinka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 14:47   #7
paulinka90172
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 5
Mój naturalny jest dziwny raczej stawiałabym na szatynke teraz jestem lekko ruda i mało widac te refleksy. A pozatym nie umiem zrobic sobie zdjec ale prosze oto one

Na tych chyba widac lepiej

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-09-16 o 21:30 Powód: post pod postem
paulinka90172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-16, 21:19   #8
kasialinka5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11
Dot.: Prosze was dziewczyny o POMOC !!:)

hmm... Wydaje m isie ze i tak Twoje wloski sa za jasne jak dla mnie

Ale od flesza wyyszly takie jasniutkie Masz taki naturalny blond

A ja bym chciala wlasnie cos pod cieply brazik .wpadajacy w rudy ale nie rudy z poswiata ruda cos jak pokazalam na zdejciach na pocatku

ale ladniutki masz kolorek
kasialinka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 09:52   #9
paulinka90172
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 5
Dot.: Prosze was dziewczyny o POMOC !!:)

Na blond raczej bym nie stawiala zanim zaczelam farowac wlosy to mialam ciemne a teraz od tych farb mi sie tak rozjasnily. Może to wina flesza bo kolor mam taki jak na pierwszym zdjęciu.
ohh co te moje wlosy przeszly farbowanie co misiac:/
najlepiej idz do fryzjera doradzi ci najlepiej. Moja doradzila mi ta pasemeczka tylko mailam juz odrosty od ciemnych nawet ladnie to wygladalo te czarne tez przeswitywaly oczywiscie ale raz pocieniowalam wlosy i nie byly juz tak widoczne a teraz nie ma ich wcale bo wloski mam pycke przed ramiona widac lekko przeblyski na koncówkach. Od drugiej slyszalam ze jest druugie wyjscie jakas saszetka kosztuje troszke wiecej niz farba, tak jakby wyjecie koloru z wlosów. Tylko po tym trzeba i tak zafarbowac nic wiecej nie wiem
paulinka90172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 20:43   #10
kasialinka5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11
KochAne PILna POMOC!!! :)

Czesc. Mam nadzieje ze mi pomozecie
Wiec miaalm kolor ciemny blond. i zapragnelam miec taki fajny ciepły brazik pod swiatlo wpadajacy w rudy. ale brazik
I pomalowalam farba Loreal Exell 10 min. Zlocisty brąz I wyszly mi bardzo ciemne. taki ciemny chłodny braz . Minelo 3,5 tygodnia a farba wogole nie schodzi myslalam ze mi zjasnieja po myciu kilku ale nic nie schodzi. I mam tu takie pytanie.
CZy jakbym kupila szamponetke kolru jasny blond. to czy rozjasnilo by mi troszke wloski /> CZy musiala bym kupic farbe jasny blond??

pporosze was o pomoc. Ide na wesele a nie chce miec takich ciemnych wlosow. Nie ladnie mi
kasialinka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 20:57   #11
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: KochAne PILna POMOC!!! :)

szamponetka ci nic nie da... A kolejny raz już bym się nie farbowała- szkoda wlosów.
Jak ogólnie wiadomo najskuteczniejszy do zmywania farb jest szampon przeciwłupieżowy.
__________________
www.ellewyn.soup.io
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-20, 13:14   #12
BlueQueen92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mój Niebieski Świat xD
Wiadomości: 193
Dot.: KochAne PILna POMOC!!! :)

szamponetką włosów nie rozjaśnisz... Nie ma szans
BlueQueen92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 11:07   #13
Depresja2010
Zakorzenienie
 
Avatar Depresja2010
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 030
GG do Depresja2010
Dot.: Prosze was dziewczyny o POMOC !!:)

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Bo niestety wszelkie brązy wychodzą czarne. Polecam celować w średni blond.
A teraz to tylko dekoloryzacja. Szampon przeciwłupieżowy, cytryna, mycie kilka razy dziennie – powinno trochę pomóc.
nie zgodzę się z tym! nie wszystkie tylko te,które nie maja w opakowaniu rozjasniacza np te z rozjasniaczami sa super,ja radze kup sobie farbe np karmelowy brąz pallety i po sprawie będziesz zaskoczona odmiana,ja niedawno tez odwaliłam taki numer,ze braz mi wyszedł ciemny bo nie kupiłam tego co trzeba,bądź polecam farbey loreal performance czekoladę tj brąz odcien sobie dobierz,też zawieraja rozjaśniacz i też fajny efekt tylko drogie dośc sa
Depresja2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:46.