Londa super blonde rozjaśniacz - tak czy nie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-04, 15:23   #1
Asienka20
Raczkowanie
 
Avatar Asienka20
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 266

Londa super blonde rozjaśniacz - tak czy nie?


Dzisiaj w sklepie kupiłam rozjaśniacz Londy o nazwie Londa Super Blonde Rozjaśniacz (rozjaśnia o 4-5 odcieni), po czym chciałam poczytać w necie opinie na jego temat, ale nie mogę znaleźć ani jednego artykułu. Nigdzie nie ma tego rozjaśniacza, nawet zdjęć!
Zna ktoś ten produkt? Może to nowość?

Mój naturalny kolor to średni blond, a od lat farbuje na bardzo jasny blond, ale mam z tym ogromne problemy. Moje włosy w ogóle nie łapią koloru, bardzo trudno je zafarbować na taki kolor, a jak już się to uda to wychodzą żółte. Czy to dobry pomysł, żebym zafarbowała same odrosty rozjaśniaczem? Są dość duże, jakieś 5 cm, wiem że zwykła farba sobie z nimi nie poradzi. Co zrobić?
Asienka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 17:36   #2
falleninlove
Przyczajenie
 
Avatar falleninlove
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 26
Dot.: Londa super blonde rozjaśniacz - tak czy nie?

Używałam go już kilka razy. Powiem ci tak: jeśli masz mocne grube włosy i bardzo zalezy ci na pieknym odcieniu blondu to jak najbardziej jest to rozjaśniacz dla ciebie.
Natomiast jesli twoje włosy już są zniszczone, kruche i łamliwe to zdecydowanie odradzam. Pogorszy jedynie ich stan, zaczną się kruszyć tak jak w moim przypadku. Strasznie żałuję, że kiedykolwiek zaczęłam rozjaśniać włosy w taki sposob.
Kolor po nim jest piekny, ja miałam dośc duży 3 cm ciemny odrost i poradził z nim sobie idealnie. Nie było widać jakiejkolwiek roznicy miedzy włosami a odrostem. Na pewno nie wyjdzie żółć jeżeli oczywiscie bedziesz odpowiedni czas trzymac go na głowie.
No i po pewnym czasie się nie wypłukuje jak zwykłe farby. Jest ciagle taki sam, ja tylko raz uzyłam fioletowej płukanki, pozniej było juz tyle lepiej
Jest to dobry rozjaśniacz jeśli chodzi o kolor, mimo, że zniszczył mi włosy. Jednak nie sugeruje, że tobie również zniszczy, to zalezy jakie od tego jakie masz włosy.
Osobiscie do niego juz nie wroce, teraz jedynie staram sie wrocic do jakiegos naturalnego blondu.
falleninlove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 07:30   #3
Asienka20
Raczkowanie
 
Avatar Asienka20
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 266
Dot.: Londa super blonde rozjaśniacz - tak czy nie?

Ja chcę użyć go na same odrosty, nie na całe włosy.

Powiedz mi, a ile trzymałaś go na włosach? Ile czasu? Dziękuję za pomoc
Asienka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 22:03   #4
falleninlove
Przyczajenie
 
Avatar falleninlove
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 26
Dot.: Londa super blonde rozjaśniacz - tak czy nie?

Nie powiem ci dokładnie niestety, odrosty farbowała mi 'domowa' fryzjerka, która nigdy nie patrzy na zegarek i sama wie kiedy sciagnac zeby kolor pozostałych włosów był idealnie rowny z odrostem
Mój odrost był bardzo ciemny.Wiem, że było to około 30 minut, pamietaj zeby nie trzymać za krótko bo moga wyjść żółtawe. A tak to na pewno bedziesz zadowolona z efektu
falleninlove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 19:42   #5
_Anecia
Raczkowanie
 
Avatar _Anecia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 182
Dot.: Londa super blonde rozjaśniacz - tak czy nie?

Odświeżam temat, ponieważ zakupiłam ten rozjaśniacz a mam ciemny kolor włosów po farbowaniu, gdzieniegdzie są czarne, brązowe i również brąz - czyli mam prawie każdy kolor na głowie jakiego niej więcej mogę spodziewać się koloru?
_Anecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 20:29   #6
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Londa super blonde rozjaśniacz - tak czy nie?

jeśli masz odrosty to bedą platynowe, reszta jasno ruda i brązowa
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 20:35   #7
_Anecia
Raczkowanie
 
Avatar _Anecia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 182
Dot.: Londa super blonde rozjaśniacz - tak czy nie?

Aha dziękuję bo wcześniej na wakacje u fryzjera rozjaśniałam z czarnych farbowanych i miałam nawet efekt zadowalający były mieszane, ale brązu nigdzie nie było były bardziej blond, gdzieniegdzie tylko rude
_Anecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:41.