Kosmetyki Wibo - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-01, 15:45   #331
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Kosmetyki Wibo

Cytat:
Napisane przez lorek1 Pokaż wiadomość
Możesz zrobić zdjęcie koloru? A może jest tam jakiś numerek?
ok.jutro wstawię zdjęcie tego błyszczyka i całej mojej kolekcji wibo
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 17:53   #332
lorek1
Rozeznanie
 
Avatar lorek1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 955
Dot.: Kosmetyki Wibo

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
ok.jutro wstawię zdjęcie tego błyszczyka i całej mojej kolekcji wibo
Z góry dzięki a te błyszczyki jeszcze są w Rossie?
lorek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 18:50   #333
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Kosmetyki Wibo

Cytat:
Ja widziałam tylko ten nasz oraz jakieś brązy,ostry róż i chyba czerwień? Coś takiego...
no wlasnie, kiedys kupilam teściowej taki ciemny ostry roż, przełamany lekko czerwienia wlasnie, ona maluje tak usta i jej to pasuje, wyglądało to na niej pięnine, ale ja sie nie nadaje do takich kolorów, chociaż zawsze podobały mi sie soczyste czerwone usta...

nawet jak mialam czarne wlosy to nie pasowało... wyglądam jak cyganka..
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 19:30   #334
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki Wibo

Emilka Te błystki holo rzeczywiście są holo ? Tzn. widac na ustach jak kolor zmieniają ?
Miałam chrapke na holo z Inglota, ale 28 zł to mnie portfel świerzbi

Ja mam 1 błystek z Wibo, ten powiększający usta z tą papryczką Spicy Lip Gloss, kolor cudny, cukierkowo - mleczny róż z drobinkami.

Sam w sobie jest kijowy, w ogóle nie powiększa ust, 0 szczypania a ma ponoć szczypać, zbiera się w tych rowkach na ustach ( czy jak to tam nazwać, zmarszczki?).
Jednak dałam mu szanse z różowa pomadką tworzy zgrany duet

Załączam fotki, na 2 właśnie dobrze widać jak on się wbija w rowki na ustach...
__________________
Instagram

Edytowane przez Ishikawa
Czas edycji: 2010-10-01 o 19:33
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 20:09   #335
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Kosmetyki Wibo

Cytat:
Emilka Te błystki holo rzeczywiście są holo ? Tzn. widac na ustach jak kolor zmieniają ?
Miałam chrapke na holo z Inglota, ale 28 zł to mnie portfel świerzbi
przestań, wiem o ktorym piszesz, ten blyszczyk co naklada sie i zmienia kolor z inglota! takie badziewie ze szkoda gadac!!! baaaardzo podkresla załamania ust, nawet jak ich nie masz to w gratisie z tym błyszczykiem dostaninesz...

to o tym napewno piszesz??https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...palizujacy.htm nie ma fajnych opini.

wibo .hmmm bardziej typu prysmatic, jak loreal glam shine cryztals, diamant itp, ten moj co mam to on ma wlasnie pryzmatyczne drobinki, kolor różowo sino filetowy , naturalny takie dosyć i tak się mieni mam jeszcze porównanie mocno różowego , kupowanego dla tesiowki i tez mieniądzy się diamentem a nie brokatem bo tego nie znosze.nie wiem jak inne kolory bo ja tylko te 2 testowałam. ten moj co mam wygląda jak błyszczyk z wyższej półki

co do Twojego to sliczny efekt, w ogole tez mialam spice i jak dla mnie wlasnie wibo baje efekt szklistych ust a ja takie uwielbiam!


a co masz za linerna oku?? cudo! czy to brokat moze???

Edytowane przez Emilia1
Czas edycji: 2010-10-01 o 20:11
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 20:44   #336
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki Wibo

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość



a co masz za linerna oku?? cudo! czy to brokat moze???
to jest Sephora Eye Glitter, kupiony w S. na promocji za 9 zł chyba.
Żel z brokatem do oczu w tubce, g..jakich mało, ja nie wiem kto takie szajsy ma czas wymyślać ;/ A szkoda, bo w opakowaniu jest cuuudny

http://answers.sephora.com/answers/8...question=86024

Babeczka w S. mi powiedziała że to bez niczgeo możesz nakładac na powieke bo ma brokat i żel do "trzymania" brokatu w jednym.
Bzdura, niechce sie wogole trzymac, brokat masz wszędzie ten żel wogóle nie jest klejący, nałozony na cienie zmienia się wciapke i spływa. Jedynie sie sprawdza jak dasz odrobinke na kreskę żeby ładnie coś migotało na oku.

Były 3 wersje kolorystyczne, szara ,złota i moja niby bezbarwna - wszystkie super w tubce wglądało,ale ciesze się, że tylko na 1 się połakomiłam.

Jeżeli chodzi o linery z brokatem to polecam Inglota, cudny jest, 19 zł w kałamarzu ale dla mnie bomba. Ja mam wersje bezbarwna z pomarańczowo-złoto-zielonymi drobinkami.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 21:04   #337
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Kosmetyki Wibo

Ty to zawsze cos ładnie skomponujesz , wiec nawet takie g.. u Cibeie wygląda slicznie a peno jeszcze kosztuje duzo jak na brokat co??
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 22:00   #338
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki Wibo

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
Ty to zawsze cos ładnie skomponujesz , wiec nawet takie g.. u Cibeie wygląda slicznie a peno jeszcze kosztuje duzo jak na brokat co??

w promocji 8 z tubka taka jak błyszczyk do ust, ale to była chyba do wyczerpania zapasów, a bez promocji to nie wiem, myślę ze z 20-30 zł - tyle bym nie dała
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 09:15   #339
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Kosmetyki Wibo

Hej! Orientujecie się może, czy wyszły nowe kolory paletek Wibo - tych z pięcioma cieniami (wypiekane)?
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 13:54   #340
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Kosmetyki Wibo

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Hej! Orientujecie się może, czy wyszły nowe kolory paletek Wibo - tych z pięcioma cieniami (wypiekane)?
nie słyszałam by miały być nowe wersje? Jesr szaro-brązowa, różowo-fioletowa, błękitno-granatowa..a jakie miałby by być te nowe?


Ktoś prosił mnie o zdj. błyszczyka holografic...dziś się nie wyrobię...Zdjęcie zrobione ale brak czasu by wgrać będzie w poniedziałek

Emilia- moja teściowa używa szminek i błyszczykó najchętniej takich krwisto czerwonych...I ładnie jej z tym..ja nigdy nie próbowałam.Ale w ramach prób kupiłam kilka dni temu czerwony "sparkling cherry" z Essence w tubce..alee niestety jest półtransparentny i mało co widać
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 14:36   #341
nothing_matter
Zadomowienie
 
Avatar nothing_matter
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 613
Dot.: Kosmetyki Wibo

ja mam pytanie co do tych drinkowych balsamów do ust. jakie smaki są poza mojito
nothing_matter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-02, 19:48   #342
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Dot.: Kosmetyki Wibo

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
ok.jutro wstawię zdjęcie tego błyszczyka i całej mojej kolekcji wibo
kusisz oj kusiszi czuje ze nie jest to mała kolekcja

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Ja mam 1 błystek z Wibo, ten powiększający usta z tą papryczką Spicy Lip Gloss, kolor cudny, cukierkowo - mleczny róż z drobinkami.

Sam w sobie jest kijowy, w ogóle nie powiększa ust, 0 szczypania a ma ponoć szczypać, zbiera się w tych rowkach na ustach ( czy jak to tam nazwać, zmarszczki?).
Jednak dałam mu szanse z różowa pomadką tworzy zgrany duet

Załączam fotki, na 2 właśnie dobrze widać jak on się wbija w rowki na ustach...
wow jakie makijaże,super kolorki i jakie wykonanie.
podoba mi się usta z pierwszego zdjęcia, super a czy ten drugi to ma duzo tych drobinek? bo wygląda na delikatne,
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 20:14   #343
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki Wibo

Cytat:
Napisane przez GOśka T. Pokaż wiadomość
kusisz oj kusiszi czuje ze nie jest to mała kolekcja



wow jakie makijaże,super kolorki i jakie wykonanie.
podoba mi się usta z pierwszego zdjęcia, super a czy ten drugi to ma duzo tych drobinek? bo wygląda na delikatne,

dziękuje
drugi błyszczyk ? Jeżeli o to chodzi to błyszczyk jest ten sam wibo spicy coś tam, tylko szminki dałam inne. Na drugiej fotce lepiej mi zoom złapał i lepiej go widać. Mało widoczne drobinki , pisałam o nim tutaj:

"Ja mam 1 błystek z Wibo, ten powiększający usta z tą papryczką Spicy Lip Gloss, kolor cudny, cukierkowo - mleczny róż z drobinkami.

Sam w sobie jest kijowy, w ogóle nie powiększa ust, 0 szczypania a ma ponoć szczypać, zbiera się w tych rowkach na ustach ( czy jak to tam nazwać, zmarszczki?).
Jednak dałam mu szanse z różowa pomadką tworzy zgrany duet "
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 09:31   #344
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Kosmetyki Wibo

Cytat:
Napisane przez GOśka T. Pokaż wiadomość
kusisz oj kusiszi czuje ze nie jest to mała kolekcja
A właśnie że malutka hihi...
A na poważnie... Mam zamiar dokupić jeszcze ten słynny tusz taki różowy..pogrubiający..

ZDJĘCIE1: cała kolekcja (kolor holografika trochę przekłamany ...jest w rzeczywistości bardziej siny )
ZDJĘCIE 2: holografic na ustach.. nie zbyt mi to zdjęcie wyszło..Nie złapałam tego wrzosowo-sino-fioletowego połysku..no cuż..fotografem to ja nie zostanę


Zapomniałam pokazać na zdj. lakieru z koronkowej edycji (ten nowy) w kolorze wrzosowo-szarym i balsamu naturalnego do us lovely (rewelacja)
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 18:49   #345
lorek1
Rozeznanie
 
Avatar lorek1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 955
Dot.: Kosmetyki Wibo

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
A właśnie że malutka hihi...
A na poważnie... Mam zamiar dokupić jeszcze ten słynny tusz taki różowy..pogrubiający..

ZDJĘCIE1: cała kolekcja (kolor holografika trochę przekłamany ...jest w rzeczywistości bardziej siny )
ZDJĘCIE 2: holografic na ustach.. nie zbyt mi to zdjęcie wyszło..Nie złapałam tego wrzosowo-sino-fioletowego połysku..no cuż..fotografem to ja nie zostanę


Zapomniałam pokazać na zdj. lakieru z koronkowej edycji (ten nowy) w kolorze wrzosowo-szarym i balsamu naturalnego do us lovely (rewelacja)
Dzięki, super kolor muszę go poszukać u siebie.Szkoda że nie ma numerków na nich.
lorek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 19:25   #346
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Kosmetyki Wibo

Cytat:
Napisane przez lorek1 Pokaż wiadomość
Dzięki, super kolor muszę go poszukać u siebie.Szkoda że nie ma numerków na nich.
też żałuje że nie ma numerków..łatwiej byłoby 2raz znaleźć dany kolor
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 19:43   #347
Evelusia
Raczkowanie
 
Avatar Evelusia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: city
Wiadomości: 38
Dot.: Kosmetyki Wibo

Kupiłam sobie tydzień temu cienie do powiek z wibo, te z lusterkiem i aplikatorem. Szczerze mówiąc to nie przepadam za aplikatorami, więc oddałam go koleżance, a reszta jest bardzo dobra. Gdy je kupiłam myślałam, że cienie będą się błyszczały na powiekach jak "rybie łuski", ale taki efekt jest tylko na cieniach przed pierwszym użyciem. Ogólnie cienie są błyszczące, można dobrać fajne kolorki do siebie i nie wydałam już takiego majątku na nie, bo kosztowały prawie 9 zł, a jak na taką cenę to są nawet, nawet.
Evelusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 17:27   #348
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Kosmetyki Wibo

,
Czy wam też wypadają włoski z pędzelków od błyszczyka holografic?
Mi to już w 2 szt. pod rząd się zdarzyło. Najpierw w moim sinym cudzie a teraz w brązowym i nawet nie zdąrzyłam go użyć.1 dni się "zepsuł"

No co jest z tymi błyszczykami?
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 19:24   #349
karolka1008
Raczkowanie
 
Avatar karolka1008
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 283
GG do karolka1008
Dot.: Kosmetyki Wibo

ale całkiem, wszystkie wypadły?
ja miałam trzy Holograficy, ale z żadnego nie wyleciał mi ani jeden włosek. Kiedyś miałam te takie 'chłodzące' tak je określę, i wypadały włoski z pędzelka, więc kupując holografic zdziwiłam się, że tu się to nie zdarzyło.
Poza tym kupiłam dziś sobie paletkę Terracoty i już się nie mogę doczekać, kiedy zacznę się nią bawić
karolka1008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-19, 17:46   #350
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Dot.: Kosmetyki Wibo

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
dziękuje
drugi błyszczyk ? Jeżeli o to chodzi to błyszczyk jest ten sam wibo spicy coś tam, tylko szminki dałam inne. Na drugiej fotce lepiej mi zoom złapał i lepiej go widać.:
Sam w sobie jest kijowy, w ogóle nie powiększa ust, 0 szczypania a ma ponoć szczypać, zbiera się w tych rowkach na ustach ( czy jak to tam nazwać, zmarszczki?).
Jednak dałam mu szanse z różowa pomadką tworzy zgrany duet "
dziekuję za dokłAdny opis czaasem druga szansa daje pozytywny efekt

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
,
Czy wam też wypadają włoski z pędzelków od błyszczyka holografic?
Mi to już w 2 szt. pod rząd się zdarzyło. Najpierw w moim sinym cudzie a teraz w brązowym i nawet nie zdąrzyłam go użyć.1 dni się "zepsuł"

No co jest z tymi błyszczykami?
dla mnei w Holograficu tez pare razy włoski wypadly , i dodatkowo za każdym razem jak odkręcałam to cały pędzel z patyczkiem zostawałw środku- uzyłam 3 razy i wywaliłam bo szkoda moich nerwów było. A pozatym zbijał mi się na ustach
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 18:52   #351
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Kosmetyki Wibo

Cytat:
Napisane przez karolka1008 Pokaż wiadomość
ale całkiem, wszystkie wypadły?
no całkiem!
To też nie mój pierwszy holografic..bo miałam je już rok temu i było ok. A w tym roku ponownie je kupiłam ..kupiłam 2 i oba to porażka

Cytat:
Napisane przez GOśka T. Pokaż wiadomość
dla mnei w Holograficu tez pare razy włoski wypadly , i dodatkowo za każdym razem jak odkręcałam to cały pędzel z patyczkiem zostawałw środku- uzyłam 3 razy i wywaliłam bo szkoda moich nerwów było. A pozatym zbijał mi się na ustach
U mnie tak samo było!! i z tym patyczkiem tez! No tak się zirytowałam że również wywaliłam!
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 17:21   #352
kristelkaaa89
Raczkowanie
 
Avatar kristelkaaa89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 48
Dot.: Kosmetyki Wibo

mam pokazna kolekcje tych kosmetykow i jestem z nich zadowolona
uwoelbiam cienie do powiek a te z wibo mi odpowiadaja bo sa tanie w miare wydajne i maja boskie kolorkifaworytami dla mnie sa 5 z lovely przetestowalam wszyskie kolory poza niebieska paletka ten kolor mi jakos nie odpiadate po 9 z lusterkiem tez sa superkiedys z kolezanka kupilysmy sobie po pudrze z wibo i tez byl super nie robil sie pomaranczowy na buzi i dawal ladny efekt teraz chcialabym wtprubowac ten w kulkach ale jak na razie pusto...mam jeszcze roz do policzwow bardzo wydajnyi delikatny kolorek tak jak lubie)z blyszykow mam jusy kiss nie skleja ust i ladnie wyglada, olejek do ust tez niczego sobie ale nie zbytnio przypadl mi do gustu szybko znika, water efect maialm pudrowy roz nawet nawet, a ostatnio pokusilam sie o maxi lips i kupilam az dwa jeden jasniutki roz bez drobinek a dugi jasny bezyk z drobinkami toszke sklejaja usta ale mnie to nie przeszkadza bo efekt super)wiec polecam serdecznie ta firme
kristelkaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 09:21   #353
karolka1008
Raczkowanie
 
Avatar karolka1008
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 283
GG do karolka1008
Dot.: Kosmetyki Wibo

a ja się jeszcze nie chwaliłam, kupiłam Terra Cottę, tą pięciokolorową. Muszę się nauczyć obsługiwać, szczególnie szare odcienie, bo czasem wyglądają brudno, ale jestem zachwycona złotym
I nie znalazłam nigdzie w internecie pokazanych tych paletek. Może któraś z Was wie, gdzie można sobie wszystkie możliwe zestawy zobaczyć, właśnie w internecie?
Miłego dnia
karolka1008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 13:38   #354
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Dot.: Kosmetyki Wibo

Dziewczyny ja za swojej strony moge polecić lakiery z diamencikiem na zakretcę - super kolory, fajne krycie no i extra cena. Mój ulubiony to szary
A także tusz do rzęs Collagen Wear - jest świetny!!!!
__________________
Prawo kształtu:
"Kot przyjmuje kształt naczynia, w jakim się znajduje" moje dzieciaczki: Bobuś, Tolusia i Fido
Antoine de Saint-Exupéry:
"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostanie"
Lilly22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 22:39   #355
M-ka
Raczkowanie
 
Avatar M-ka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 96
Dot.: Kosmetyki Wibo

Cytat:
Napisane przez Lilly22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja za swojej strony moge polecić lakiery z diamencikiem na zakretcę - super kolory, fajne krycie no i extra cena. Mój ulubiony to szary
A także tusz do rzęs Collagen Wear - jest świetny!!!!
Jaką ma szczoteczkę ten tusz, zwykłą czy silikonową?U mnie w Ross ani widu ani słychu o tej maskarze!
__________________
W głębi serca wszystko jest dozwolone...
M-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 08:01   #356
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Dot.: Kosmetyki Wibo

Cytat:
Napisane przez M-ka Pokaż wiadomość
Jaką ma szczoteczkę ten tusz, zwykłą czy silikonową?U mnie w Ross ani widu ani słychu o tej maskarze!
zwykłą, u mnie też jest od niedawna
__________________
Prawo kształtu:
"Kot przyjmuje kształt naczynia, w jakim się znajduje" moje dzieciaczki: Bobuś, Tolusia i Fido
Antoine de Saint-Exupéry:
"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostanie"
Lilly22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 08:39   #357
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Kosmetyki Wibo

dziewczyny, czy macie lakiery do paznokci Wibo Extreme? Jestem ciekawa jakie są kolory.

Edytowane przez madzia.a
Czas edycji: 2010-11-07 o 08:41
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 14:50   #358
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Kosmetyki Wibo

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy macie lakiery do paznokci Wibo Extreme? Jestem ciekawa jakie są kolory.
ja mam w olorze szarości i butelkowej zieleni, wg mnie bardzo fajne, ale z całości podobały mi się max 4 kolorki
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 16:31   #359
M-ka
Raczkowanie
 
Avatar M-ka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 96
Dot.: Kosmetyki Wibo

Cytat:
Napisane przez Lilly22 Pokaż wiadomość
zwykłą, u mnie też jest od niedawna
Kurcze chodzę do 3 Rossmannów w moim mieście i nic nie ma nowego z Wibo!!!! Tak chwalisz ten tusz, że też go chcę! A on wydłuża, czy pogrubia?
__________________
W głębi serca wszystko jest dozwolone...
M-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 17:36   #360
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Dot.: Kosmetyki Wibo

Cytat:
Napisane przez M-ka Pokaż wiadomość
Kurcze chodzę do 3 Rossmannów w moim mieście i nic nie ma nowego z Wibo!!!! Tak chwalisz ten tusz, że też go chcę! A on wydłuża, czy pogrubia?
Niby ma kolagen, ale za cene ok.8zl to raczej tylko z nazwy ale ładnie pogrubia
__________________
Prawo kształtu:
"Kot przyjmuje kształt naczynia, w jakim się znajduje" moje dzieciaczki: Bobuś, Tolusia i Fido
Antoine de Saint-Exupéry:
"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostanie"
Lilly22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-25 18:13:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:29.