WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-11-25, 21:11   #2761
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 929
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Powtórzy³am badania prolaktyny, tym razem wysz³o mi 17, czyli ca³kiem w normie. Wiêc chyba muszê poszukaæ przyczyny gdzie indziej
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-25, 23:16   #2762
mloda1989a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: £ÓD¬
Wiadomo¶ci: 41
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

mnie wybadali cal± i nic mi nie jest ,cynk w normie i inne pierwiastki te¿ tylko uuuuuuuuuu te urojenia
mloda1989a jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-26, 07:31   #2763
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 4 444
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III


u mnie gorzej chwilowo by³a znaczna poprawa, w³osów wypada³o ok 100 dziennie, ale ok kilku dni znowu sypi± siê gar¶ciami nie wiem czy organizm przyzwyczai³ sie do leków (biorê od m-ca) czy po prostu nie pomagaj± mysla³am, ¿e bêdzie ju¿ tylko lepiej

nied³ugo wybieram siê na kontrolê do endo i mam nadzieje, ¿e co¶ zaradzi
Bejjka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-26, 08:56   #2764
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 1 864
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

U mnie te¿ gorzej i ju¿ nie wiem co mam robiæ Witamina A ca³kowicie wyeliminowana i zniknê³y bóle g³owy i sucha skóra ale w³osy nadal lec± a nawet bardziej ostatnio co chyba zwi±zane jest z okresem. Tym razem zastanawiam siê jednak nad hormonami p³ciowymi i ³ysieniem androgenowym Muszê siê wybraæ do lekarza w najbli¿szym czasie.
abercrombie&fitch jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-26, 19:23   #2765
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Mia³am dzi¶ badanie mikrokamer± (trychologiê) i... nadmierna produkcja ³oju, blokuje mi mieszki w³osowe przez co w³osy nie s± dostatecznie od¿ywione i dostaje siê do nich niewielka ilo¶æ tlenu. Widzia³am te pozapychane mieszki, niektóre by³y wrêcz czarne, w³osy oblepione ³ojem. Masakra! Na codzieñ moje w³osy wcale siê a¿ tak bardzo nie przet³uszczaj±, ale niestety jest ³upie¿. Oczywi¶cie w gabinecie polecili mi odpowiednie kosmetyki, ale jak us³ysza³am ich ceny, to musia³abym chyba ca³± wyp³atê na raz wydaæ. Czyli wszelkie specyfiki, które teraz stosujê w celu od¿ywienia w³osa, s± tak naprawdê jak walka z wiatrakami... bez sensu skoro nic nie mo¿e siê przebiæ przez skórê g³owy. Pierwsze co muszê zrobiæ, to porz±dnie j± oczy¶ciæ, tylko nie wiem czym i co z t± wiedz± dalej zrobiæ... Nie staæ mnie by kupiæ sam olejek oczyszczaj±cy za prawie 400 z³...
__________________

tyneczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-26, 20:23   #2766
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 929
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Ja dzi¶ kupi³am Revalid i szampon+od¿ywkê Seboradin, wywali³am ponad 80 z³ i jak nie pomo¿e w ci±gu 2 miesiêcy to chyba przestane farbowaæ w³osy
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-26, 21:40   #2767
Trinette
Zakrêcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 906
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Copykat Poka¿ wiadomo¶æ
Ja dzi¶ kupi³am Revalid i szampon+od¿ywkê Seboradin, wywali³am ponad 80 z³ i jak nie pomo¿e w ci±gu 2 miesiêcy to chyba przestane farbowaæ w³osy
Nie zartuj! Jeszcze Cie na ulicy nie poznam!
__________________
"Naucz siê czego¶ nowego, spróbuj czego¶ nowego. Udowodnij sobie, ¿e mo¿esz wszystko."
Brian Tracy

„Je¶li mo¿esz sobie co¶ wymarzyæ, mo¿esz to zrobiæ”
Walt Disney

Trinette jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-11-27, 08:58   #2768
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 4 444
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez tyneczka Poka¿ wiadomo¶æ
Nie staæ mnie by kupiæ sam olejek oczyszczaj±cy za prawie 400 z³...
Tyneczko, a mo¿e innych poszukaj kosmetyków oczyszczaj±cych skalp? mo¿e jakie¶ naturalne metody? skoro znasz przyczynê walcz z tym, niekoniecznie kosmetykami polecanymi u trychologa 400z³ za olejek?
Bejjka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-27, 15:50   #2769
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomo¶ci: 971
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez tyneczka Poka¿ wiadomo¶æ
Mia³am dzi¶ badanie mikrokamer± (trychologiê) i... nadmierna produkcja ³oju, blokuje mi mieszki w³osowe przez co w³osy nie s± dostatecznie od¿ywione i dostaje siê do nich niewielka ilo¶æ tlenu. Widzia³am te pozapychane mieszki, niektóre by³y wrêcz czarne, w³osy oblepione ³ojem. Masakra! Na codzieñ moje w³osy wcale siê a¿ tak bardzo nie przet³uszczaj±, ale niestety jest ³upie¿. Oczywi¶cie w gabinecie polecili mi odpowiednie kosmetyki, ale jak us³ysza³am ich ceny, to musia³abym chyba ca³± wyp³atê na raz wydaæ. Czyli wszelkie specyfiki, które teraz stosujê w celu od¿ywienia w³osa, s± tak naprawdê jak walka z wiatrakami... bez sensu skoro nic nie mo¿e siê przebiæ przez skórê g³owy. Pierwsze co muszê zrobiæ, to porz±dnie j± oczy¶ciæ, tylko nie wiem czym i co z t± wiedz± dalej zrobiæ... Nie staæ mnie by kupiæ sam olejek oczyszczaj±cy za prawie 400 z³...
gdzie¶ czyta³am ¿e o preparacie na bazie glinki zielonej -specyfik do skóry g³owy, ponoæ ¶wietnie oczyszcza skalp
__________________
Dok±d idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mn±,
pomó¿ mi.
aga24zuzia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-27, 19:23   #2770
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Bejjka Poka¿ wiadomo¶æ
Tyneczko, a mo¿e innych poszukaj kosmetyków oczyszczaj±cych skalp? mo¿e jakie¶ naturalne metody? skoro znasz przyczynê walcz z tym, niekoniecznie kosmetykami polecanymi u trychologa 400z³ za olejek?
W³a¶nie chce czego¶ innego mocno oczyszczaj±cego poszukaæ, ale nawet nie wiem gdzie siê zakrêciæ. Tak, bo ten lotion trzeba ³±czyæ jeszcze z czym¶ innym i jedno prawie 200, drugie co¶ ko³o 150. Sam szampon 0,5l 90 z³...

Cytat:
Napisane przez aga24zuzia Poka¿ wiadomo¶æ
gdzie¶ czyta³am ¿e o preparacie na bazie glinki zielonej -specyfik do skóry g³owy, ponoæ ¶wietnie oczyszcza skalp
Tak, jest maska Dermaglinu. W sumie dziêki, ¿e o niej przypomnia³a¶
__________________

tyneczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-27, 21:28   #2771
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 1 864
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

tyneczka, a mo¿e oleje? Wiadomo ¿e olej najlepiej siê w oleju rozpuszcza i czêsto s± polecane do w³osów przet³uszczaj±cych siê. Natomiast mocno oczyszczaj±ce szampony wrêcz mog± nasilaæ przet³uszczanie bo mocno wysuszaj± skórê, a ta potem chce nadrobiæ straty nawil¿enia i produkuje wiêcej sebum
abercrombie&fitch jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-28, 14:39   #2772
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Poka¿ wiadomo¶æ
tyneczka, a mo¿e oleje? Wiadomo ¿e olej najlepiej siê w oleju rozpuszcza i czêsto s± polecane do w³osów przet³uszczaj±cych siê. Natomiast mocno oczyszczaj±ce szampony wrêcz mog± nasilaæ przet³uszczanie bo mocno wysuszaj± skórê, a ta potem chce nadrobiæ straty nawil¿enia i produkuje wiêcej sebum
Kupi³am sobie szampon z Natur Vital do w³osów wypadaj±cych. Zawiera on wyci±g z korzenia ³opianu, który podobno reguluje prace gruczo³ów ³ojowych. Szampon ca³kiem fajny, ale dzi¶ umy³am nim w³osy i znowu posypa³y siê w ogromnych ilo¶ciach.
Mo¿e olej rycynowy spróbowaæ? Choæ kiedy¶ u¿ywa³am i jako¶ nie widzia³am efektów...
W ogóle to by³am u fryzjera po tym badaniu i tak mnie fryzjerka ¶cie³a, ¿e nie mogê na siebie patrzeæ! W³osów jest na g³owie jeszcze mniej ni¿ by³o, przedzia³ek strasznie przerzedzony, a jak widzê, ¿e nawet po ¶ciêciu te w³osy tak lec±, to czujê siê totalnie bezsilna
__________________

tyneczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-01, 14:04   #2773
pytajka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Kochane, nie chcê specjalnie Wam tu mieszaæ, ale czy bierzecie tabletki anty? Mi w³osy zaczê³y odrastaæ po odstawieniu, wypadaj± jeszcze (choæ ju¿ ciut mniej, ni¿ ok 2mce temu), za to odrastaj±! Nie biorê ¿adnych wyj±tkowych suplementów, nie stosujê magicznych kosmetyków. Farbujê Joann± za 5z³

Tutaj: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=432 to opisa³am, nie ma sensu wklejaæ w tym w±tku ca³ej historii. Samej mi siê nie chce w to wierzyæ oby to siê utrzyma³o.
pytajka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-01, 14:53   #2774
limetka87
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 835
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

mi tez wypadaja wlosy ,na dodatek sie krusza,lamia .Nie mam jeszcze lupiezu cale szczescie.Pbecnie uzywam od 2 tyg szamponu i odzywki na porost bell hair .

Zamowilam dzisiaj tabletki plus ampulki na wlosy firmy krolane

tu mozna wiecej o tym poczytaæ: www.klorane.pl

http://www.aptekadomowa.com/kloraneq...zt-p-5222.html

mam nadzieje e po 3 miesiecznej kuracji bede widziec efekty ,jak narazie czekam na przesylke
limetka87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-03, 19:04   #2775
pannanikt3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 64
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Czy niedobór ¿elaza mo¿e powodowaæ wypadanie w³osów na ca³ym ciele?
pannanikt3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-03, 20:49   #2776
bajeczka000
Wtajemniczenie
 
Avatar bajeczka000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 2 737
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

A mnie dobijaj± ju¿ te wypadaj±ce w³osy. I jeszcze dzi¶ bawi±c siê z chrzesniakiem straci³am dodatkowe kilka tak, ¿e go pó¼niej "obiera³am" z tych w³osów. Nie wiem jak mam to zatrzymaæ, zakupi³am ¿el Dermeny ale dostajê ³upie¿u, mam 2 robione p³yny od dermatologa (jeden z hydrocortisonem a drugi z mentolem) i te¿ mam ³upie¿ po nich, stosujê maske BioVax i efektów nie ma (no mo¿e siê b³yszcz±). Nastroi³am siê trochê na szampon z Lush New. Co my¶licie?
__________________


Cytat:
Napisane przez marrellic
Je¿eli Wiza¿ jest bezradny, to nic tylko skakaæ z mostu


bajeczka000 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-03, 21:23   #2777
mastiff
Zadomowienie
 
Avatar mastiff
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: psia buda
Wiadomo¶ci: 1 272
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez pannanikt3 Poka¿ wiadomo¶æ
Czy niedobór ¿elaza mo¿e powodowaæ wypadanie w³osów na ca³ym ciele?
Co znaczy na ca³ym ciele? trochê mnie przerazi³a¶
mastiff jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-03, 21:31   #2778
pannanikt3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 64
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

chodzi³o mi o ow³osienie intymne i brwi
pannanikt3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-03, 21:41   #2779
bajeczka000
Wtajemniczenie
 
Avatar bajeczka000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 2 737
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

S³ysza³am o brwiach i rzêsach ale o ow³osieniu intymnym nie (chocia¿ pewnie nie jest to niemozliwe)
__________________


Cytat:
Napisane przez marrellic
Je¿eli Wiza¿ jest bezradny, to nic tylko skakaæ z mostu


bajeczka000 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-03, 21:57   #2780
pannanikt3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 64
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Zrobi³am badania na tarczycê - TSH w normie. Za to niedobór ¿elaza, ale nie anemia. Mam nadziejê, ¿e to jest przyczyn± moich problemów i za miesi±c wszystko siê ju¿ unormuje.
pannanikt3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-03, 22:23   #2781
bojkka
Rozeznanie
 
Avatar bojkka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 639
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez bajeczka000 Poka¿ wiadomo¶æ
A mnie dobijaj± ju¿ te wypadaj±ce w³osy. I jeszcze dzi¶ bawi±c siê z chrzesniakiem straci³am dodatkowe kilka tak, ¿e go pó¼niej "obiera³am" z tych w³osów. Nie wiem jak mam to zatrzymaæ, zakupi³am ¿el Dermeny ale dostajê ³upie¿u, mam 2 robione p³yny od dermatologa (jeden z hydrocortisonem a drugi z mentolem) i te¿ mam ³upie¿ po nich, stosujê maske BioVax i efektów nie ma (no mo¿e siê b³yszcz±). Nastroi³am siê trochê na szampon z Lush New. Co my¶licie?
Te¿ my¶la³am o lush new sham. bar , ale zdecydowa³am sie na lorala z serii expert density advanced (kupilam na allegro u sprawdzonego sprzedawcy za 23 zl tak¿e nie ma tragedii) i musze powiedziec, ¿e jak narazie jestem baaardzo zadowolona, ale z opini± siê jeszcze wstrzymam.
__________________
be proud of who you are
bojkka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-04, 14:34   #2782
bajeczka000
Wtajemniczenie
 
Avatar bajeczka000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 2 737
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

A czy mog³aby¶ siê o nim wypowiedzieæ jak go troszkê potestujesz? Ja i tak najpierw zamierzam skoñczyæ swój obecny szampon zanim zakupiê drugi.
__________________


Cytat:
Napisane przez marrellic
Je¿eli Wiza¿ jest bezradny, to nic tylko skakaæ z mostu


bajeczka000 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-05, 16:02   #2783
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 2 773
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

My¶lê, ¿e woda brzozowa i czarna rzepa zaczynaj± zmniejszaæ moje wypadanie, chocia¿ dziwne jest to, ¿e tak szybko widzê rezultaty- miesi±c temu zaczê³am tê kuracjê.
Mam nadziejê, ¿e to nie z³udzenie. Bêdê musia³a to jeszcze potwierdziæ za jaki¶ czas jak bêdê pewna, ¿e jest lepiej.
Powodzenia!
MalaArielka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-06, 08:43   #2784
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 15 914
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

u mnie nic a nic lepiej na dzien dzisiejszy by³y chyba z 3/4 dni poprawy i znów 300/400 w³osów leci
gosiaczek6 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-06, 10:45   #2785
elvisisstillalive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Witam!

Jestem posiadaczk± blond w³osów daleko za pas. Dwa miesiace temu umy³am je i przy rozczesywaniu okazalo sie, ze nie mam juz wlosów, a jedn± ci±gn±c± gumê. Wypad³o ich ok 500, a nastepne 500 siê po³ama³o. Poprostu mog³am je sobie rozciagn±æ do niewyobrazalnych dlugosci! Od tego czasu, nie do¶æ ¿e stan w³osów-gumy siê utrzymywa³, zaczê³y naprawdê intensywnie wypadaæ. Aktualnie moje w³osy wygl±daj± tak, ¿e z przodu mam jak±¶ fruwaj±c± pajêczynê, która jest mega przerzedzona, a z ty³u jest w miare ok. Wygl±dam jak wied¼ma. Przeprowadzi³am ma³e ¶ledztwo co mog³o w takim stopniu wp³yn±æ na ich stan. Oto moje wnioski:
- przez dwa dni pod rz±d uzywa³am suchego szamponu ( mo¿e popali³ w³osy?)
- w moim mie¶cie zmienili ujêcie wody na mniej tward± ( nie wiem jaki to ma zwiazek, ale...);

Dodam, ze wlosów nie farbujê, nie u¿ywam srodków do stylizacji. Jestem w³osomaniaczk± i bardzo o nie dbam, dlatego poprostu sie za³ama³am.

Przez te dwa miesiace wydalam na wlosy ok. 1400 z³. U¿ywa³am dos³ownie wszystkiego. Poprawa jest, aczkolwiek dalej te w³osy s± ju¿ jakby nie moje.

Czy ma ktos sprawdzony sposób na te gumowe w³osy? Albo czy wiecie co moglo jes doprowadzic do takiego stanu?


Dzieki za pomoc)
elvisisstillalive jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-06, 15:28   #2786
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomo¶ci: 971
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

kilka dni temu kupi³am naftê kosmetyczn±.. ale po na³o¿eniu okropnie mnie swêdzi skóra g³owy....nie wiem co jest grane....
__________________
Dok±d idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mn±,
pomó¿ mi.
aga24zuzia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-06, 21:58   #2787
basia_x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Mój problem wygl±da nastêpuj±co: ogólnie mam gêste, ³adne w³osy. Ostatnio jednak zauwa¿y³am, ¿e w jednym miejscu na przedzia³ku, wypad³o mi mnóstwo w³osów. Noszê grzywkê, wiêc zosta³a ona widocznie przerzedzona. Dodatkowo w tym miejscu skóra g³owy jest zaró¿owiona. Mia³am robione ostatnio badanie krwi, które wykaza³o niedobór ¿elaza, czerwonych krwinek oraz podwy¿szone OB. Czy mo¿e mieæ to co¶ wspólnego ze stanem w³osów i skóry g³owy?
basia_x jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-07, 07:45   #2788
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez basia_x Poka¿ wiadomo¶æ
Mój problem wygl±da nastêpuj±co: ogólnie mam gêste, ³adne w³osy. Ostatnio jednak zauwa¿y³am, ¿e w jednym miejscu na przedzia³ku, wypad³o mi mnóstwo w³osów. Noszê grzywkê, wiêc zosta³a ona widocznie przerzedzona. Dodatkowo w tym miejscu skóra g³owy jest zaró¿owiona. Mia³am robione ostatnio badanie krwi, które wykaza³o niedobór ¿elaza, czerwonych krwinek oraz podwy¿szone OB. Czy mo¿e mieæ to co¶ wspólnego ze stanem w³osów i skóry g³owy?
1. Anemia
2. Podwy¿szone OB-stan zapalny w organizmie
Id¼ z wynikami do lekarza.
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamiêci legnie rok
Serce mnie nie boli, rêce ci±gle zdolne do po¶wiêceñ s±
Oczy trochê senne, wszystkie moje drogi wiod± w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-07, 16:10   #2789
Julkakulkaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 758
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Witam Was Udziela³am siê tutaj jakie¶ dwa lata temu, gdy zaczê³am powa¿nie dbaæ o w³osy. Dzisiaj powracam. Z £ZS W³osy wypadaj± mi od roku, ale od trzech miesiêcy coraz bardziej - mam wra¿enie, ¿e przyczyni³a siê do tego równie¿ fryzjerka, która robi±c mi fryzurê "ugniata³a" mi loki, przy czym tak szarpa³a, ¿e czu³am jak w³osami podnosi mi skórê Lecz g³ównym powodem mojego wypadania tak czy inaczej jest £ZS. Dosz³o do tego, ¿e dziennie wypada³o mi jakie¶ 400 w³osów Dermatolog (trzecia z kolei) zaleci³a mi tydzieñ temu szampon Stieprox, ¿el Dermenê i Salfazin. Poza tym od trzech tygodni pijê dro¿d¿e, chocia¿ doktor powiedzia³a, ¿e nie muszê. Poza tym oczywi¶cie maseczki, od¿ywki itp os³onowo bo Dermena albo Stieprox wysusza w³osy. Rezultat? Po tygodniu stosowania (cztery mycia i wcierki, tabletki i dro¿d¿e codziennie) wypada mi du¿o mniej w³osów Nie wiem jak to mo¿liwe w tak krótkim czasie. Zaobserwowa³am te¿ znaczne zmniejszenie ³upie¿u, którego nie mog³am niczym siê pozbyæ (od babydreamu po polytar liquid) Tak wiêc jestem bardzo zadowolona z kuracji i chocia¿ w tydzieñ wyda³am 200 z³, by³o warto. Mam nadziejê, ¿e kuracja bêdzie w dalszym ci±gu dzia³aæ Liczê, ¿e odrosn± mi zakola i zagê¶ci mi siê czupryna, no i oczywi¶cie pozbêdê siê tego ¶wiñstwa na skórze.

Pytania mam odno¶nie samego £ZS - czy da siê tego pozbyæ tak, ¿e nie powróci mniej wiêcej przez rok, czy nawroty bêd± czêstsze?
Czy Wam te¿ baby hair te¿ tak wolno rosn±? Mi strasznie, praktycznie nie osi±gaj± d³ugo¶ci pozosta³ych w³osów i wypadaj±...

Pozdrawiam wszystkie W³osomaniaczki, 1 000 000 w³osów na g³owie
Julkakulkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-08, 09:01   #2790
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomo¶ci: 1 964
GG do neitka
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Ja zaobserowa³am co¶ takiego - u siebie i u T¿, ¿e nasze w³osy (wiêc mo¿e Wasze te¿) rosn± albo wzd³u¿ albo wszerz ZNaczy siê, jak nasilaj± siê problemy z wypadaniem, w³osy nie chc± rosn±æ, wolniej odrastaj± - wiem, bo ¶cinam mojego T¿ta sama, teraz mu lekko wypadaj± i ciêcia nie mia³ ju¿ ponad miesi±c, a kiedy¶ by tak po trzech tygodniach wygl±da³. Ja w ogóle nie mog³am zapu¶ciæ w³osów, a teraz wypadanie siê troszkê uspokoi³o i rosn± jak szalone. Czy to w ogóle mo¿liwe czy bzdury szerzê?
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:38.