My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26 - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-03, 18:32   #3631
roxana222
Zakorzenienie
 
Avatar roxana222
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 599
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Cytat:
Napisane przez di4ska Pokaż wiadomość
co za ludzie !
Na takich to tylko z pałką !

Cytat:
Napisane przez CharLizZie Pokaż wiadomość
to jeszcze nic ostatnio mój kolega odprowadzał mnie na przystanek, a potem koleżankę do niej, po drodze przyczaiło się na niego dwóch dresów i po prostu go skopało ... na szczęście ma tylko trochę pokiereszowany nos i kilka siniaków, więc nie jest najgorzej...
Że tacy ludzie chodzą po ziemi W głowie to się nie mieści Dobrze, że ten Twój kolega nie wylądował w szpitalu

Cytat:
Napisane przez Danula Pokaż wiadomość
E....:c mok:

Dawaj, trochę nas tu jest to damy radę
Danulka

Mogę Ci posłać na PW jak chcesz
roxana222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 18:32   #3632
mm111111
Wtajemniczenie
 
Avatar mm111111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 244
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Cytat:
Napisane przez dodeczka84 Pokaż wiadomość
Kupujcie!
Śliczna jestes

Cytat:
Napisane przez dodeczka84 Pokaż wiadomość
Już w piątek wieczorem się zmartwiłam, bo mąż wrócił obolały do domu. Mówiłam sobie: o, czuć, że weekend się zaczyna, znowu będzie dramat, ale dobrze dla męża, że akurat znajomi byli w domu podczas tego porodu, bo staliśmy pod drzwiami łazienki i go dopingowaliśmy: dawaj dawaj, jesteśmy z Tobą, dasz radę! To się tak na bólu nie skupiał i poszło..!
Wspólczuje mężowi. I przepraszam, może to źle zabrzmi, ale tak to opisałaś z tym dopingowaniem, że się uśmiałam

Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość
no tak, grunt to wsparcie!

bardzo ładne włoski masz . lubię takie krótsze fryzurki z pomysłem. tylko jeszcze, żeby jakiś dobry fryzjer się trafił, który nie zepsuje wizji -ja niestety nigdy nie wyszłam zadowolona z salonu fryzjerskiego
Ja też !!!

Cytat:
Napisane przez roxana222 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Dopiero co wróciłam do domu i padam

Jest któraś z Was za pan brat z angielskim ?
hej a co masz z tym ang?

Cytat:
Napisane przez tenebris Pokaż wiadomość
aaaa przepadłam
jaki boski kolor!
ale kosztuje ponad 200zł pewnie w PL...

http://highonvitaminas.blogspot.com/...4/new-bag.html
śliczna!
mm111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 18:34   #3633
CharLizZie
Zakorzenienie
 
Avatar CharLizZie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 637
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Cytat:
Napisane przez roxana222 Pokaż wiadomość
Że tacy ludzie chodzą po ziemi W głowie to się nie mieści Dobrze, że ten Twój kolega nie wylądował w szpitalu
daj spokój, dopiero na drugi dzień się o tym dowiedziałam, bo wcześniej nie chcieli mnie martwić (ze względu na moje ostatnie przygody...)
coś strasznego, dobrze, że nie zrobili mu czegoś gorszego, bo to dzielnica, w której niedawno ktoś biegał z maczetą

dawaj ten angielski tu, właśnie siedzę nad swoim, więc w grupie siła
__________________
wege

www.pomooc.pl> ustaw sobie na stronę startową, pajacyk, pusta miska, wszystko w jednym miejscu
CharLizZie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 18:34   #3634
di4ska
Wtajemniczenie
 
Avatar di4ska
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 2 462
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Cytat:
Napisane przez roxana222 Pokaż wiadomość
Julia, Dianka



Muszę napisać opis sławnej osoby. Napisałam, ale jeszcze zostało przetłumaczyć, parę zdań. Sama pewnie nie dam rady, a nie chcę z translatorem
__________________
di4ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 18:35   #3635
Danula
Zakorzenienie
 
Avatar Danula
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12 213
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Cytat:
Napisane przez CharLizZie Pokaż wiadomość
daj spokój, dopiero na drugi dzień się o tym dowiedziałam, bo wcześniej nie chcieli mnie martwić (ze względu na moje ostatnie przygody...)
coś strasznego, dobrze, że nie zrobili mu czegoś gorszego, bo to dzielnica, w której niedawno ktoś biegał z maczetą

dawaj ten angielski tu, właśnie siedzę nad swoim, więc w grupie siła
W kupie Siła znaczy
__________________
dark & twisty
Life is better blonde

"Tak, jestem szczęśliwa,
i brak mi tylko dzwoneczka u szyi, który by brzęczał nad tobą, gdy śpisz."
Szymborska
Danula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 18:45   #3636
dodeczka84
Zakorzenienie
 
Avatar dodeczka84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przytulny domek
Wiadomości: 3 300
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość
Śliczna jestes



Wspólczuje mężowi. I przepraszam, może to źle zabrzmi, ale tak to opisałaś z tym dopingowaniem, że się uśmiałam
Dobrze dobrze, o to chodzi endorfiny ze śmiechu miały pomóc mężowi przezwyciężyć ból
__________________
... by codziennie znaleźć powód do uśmiechu..
dodeczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 18:45   #3637
roxana222
Zakorzenienie
 
Avatar roxana222
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 599
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość

hej a co masz z tym ang?


Już wklejam

Cytat:
Napisane przez CharLizZie Pokaż wiadomość
daj spokój, dopiero na drugi dzień się o tym dowiedziałam, bo wcześniej nie chcieli mnie martwić (ze względu na moje ostatnie przygody...)
coś strasznego, dobrze, że nie zrobili mu czegoś gorszego, bo to dzielnica, w której niedawno ktoś biegał z maczetą

dawaj ten angielski tu, właśnie siedzę nad swoim, więc w grupie siła
Masakra No ale ważne, że to nic poważniejszego

To daję ten angielski. Wzięłam Beyonce, bo nie wiedziałam kogo Chyba że macie pomysł na jakiegoś Polaka/Polkę

Beyoncé Giselle Knowles urodziła się 4 września 1981 roku. Jest amerykańską wokalistką R&B, aktorką i modelką. Urodziła się i dorastała w Houston, w stanie Teksas jako pierwsze dziecko Tiny i Mathew Knowlesów. Jej młodsza siostra, Solange, również jest piosenkarką. Jako dziecko Beyoncé brała udział w konkursach tanecznych oraz wokalnych, jednak sławę zyskała pod koniec lat 90., kiedy była liderką zespołu Destiny's Child. Jej głos i piosenki są cudowne. Najpopularniejsze z utworów to: „Halo”, „Crazy in love” i „Naughty girl”. Beyonce jest wysoką, szczupłą kobietą. Ma brązowe włosy i ciemne oczy. Jak przyznała Beyoncé: "lubię ubierać się seksowanie i traktować siebie jak damę", jednak jednocześnie podkreśliła, że stroje, które nosi podczas koncertów "są przeznaczone wyłącznie na scenę". W swoje wideoklipy wokalistka stara się wplatać elementy artystyczne; według włoskiego projektanta Roberto Cavalliego, podczas występów Knowles wykorzystuje różne style i harmonizuje je z muzyką. Jako jedna z najpopularniejszych czarnoskórych osobowości w Stanach Zjednoczonych, Knowles często spotykała się z krytyką własnej osoby, która jednak została uznana przez niektórych za przejawy rasizmu.
roxana222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-03, 18:50   #3638
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Cytat:
Napisane przez roxana222 Pokaż wiadomość


Już wklejam



Masakra No ale ważne, że to nic poważniejszego

To daję ten angielski. Wzięłam Beyonce, bo nie wiedziałam kogo Chyba że macie pomysł na jakiegoś Polaka/Polkę

Beyoncé Giselle Knowles urodziła się 4 września 1981 roku. Jest amerykańską wokalistką R&B, aktorką i modelką. Urodziła się i dorastała w Houston, w stanie Teksas jako pierwsze dziecko Tiny i Mathew Knowlesów. Jej młodsza siostra, Solange, również jest piosenkarką. Jako dziecko Beyoncé brała udział w konkursach tanecznych oraz wokalnych, jednak sławę zyskała pod koniec lat 90., kiedy była liderką zespołu Destiny's Child. Jej głos i piosenki są cudowne. Najpopularniejsze z utworów to: „Halo”, „Crazy in love” i „Naughty girl”. Beyonce jest wysoką, szczupłą kobietą. Ma brązowe włosy i ciemne oczy. Jak przyznała Beyoncé: "lubię ubierać się seksowanie i traktować siebie jak damę", jednak jednocześnie podkreśliła, że stroje, które nosi podczas koncertów "są przeznaczone wyłącznie na scenę". W swoje wideoklipy wokalistka stara się wplatać elementy artystyczne; według włoskiego projektanta Roberto Cavalliego, podczas występów Knowles wykorzystuje różne style i harmonizuje je z muzyką. Jako jedna z najpopularniejszych czarnoskórych osobowości w Stanach Zjednoczonych, Knowles często spotykała się z krytyką własnej osoby, która jednak została uznana przez niektórych za przejawy rasizmu.
a co potrzebujesz z tym zrobić na angielski? przetłumaczyć?

EDIT: już doczytałam nudzi mi się, czekam na x-factor to mogę tłumaczyć, minuta osiem

Edytowane przez siulka
Czas edycji: 2011-04-03 o 18:52
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 18:52   #3639
135nudziara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 519
GG do 135nudziara
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
KOCHAM CZEREŚNIE chociaż ostatnio trochę mniej odkąd się dowiedziałam, że to są najbardziej robaczywe owoce ever... no ale cóż - trochę białka nie zaszkodzi
ja też kocham...
a z tymi robakami to niestety prawda . choć są odmiany, które są mniej robaczywe, jak ta co jest u mnie na przykład. z resztą - czereśnia do buzi i nie wiesz co jesz, tak jest najlepiej
135nudziara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 18:58   #3640
Danula
Zakorzenienie
 
Avatar Danula
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12 213
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość
ja też kocham...
a z tymi robakami to niestety prawda . choć są odmiany, które są mniej robaczywe, jak ta co jest u mnie na przykład. z resztą - czereśnia do buzi i nie wiesz co jesz, tak jest najlepiej
Tej zebra a ty ginę kupiłaś czy mi się ?
__________________
dark & twisty
Life is better blonde

"Tak, jestem szczęśliwa,
i brak mi tylko dzwoneczka u szyi, który by brzęczał nad tobą, gdy śpisz."
Szymborska
Danula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 19:03   #3641
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Roxana - voila

Beyonce Giselle Knowles was born on September 4th 1981. She is an American R'n'B singer, actress and model. She was born and raised up in Houston, Texas, as the first child of Tina and Matthew Knowles. Her younger sister - Solange, is also a singer. As a child Beyonce used to participate in dancing and singing contests but the fame came in the late 90s, when she became the lead singer of Destiny's Child girlband. Her voice and songs are amazing, and the most known are "Halo", "Crazy in Love" and "Naughty Girl". Beyonce is a tall and slender woman. Her hair is brown and she is dark-eyed. As Beyonce claimed herself - she "likes to dress sexy and treat herself as a lady", but she has also explained that the outfits that she wears on stage are "only for the stage performances". The singer tries to include artistic values in her videoclips, according to Roberto Cavalli - famous italian fashion designer, while on stage, Knowles uses different styles and harmonizes them with her music. Being one of the most popular dark-skinned celebrities in the United States, Knowles has been dealing with criticism a lot, which some people used to translate as signs of racism.

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość
ja też kocham...
a z tymi robakami to niestety prawda . choć są odmiany, które są mniej robaczywe, jak ta co jest u mnie na przykład. z resztą - czereśnia do buzi i nie wiesz co jesz, tak jest najlepiej
dokładnie nie wiadomo od czego się tyje

Edytowane przez siulka
Czas edycji: 2011-04-03 o 19:06
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-03, 19:09   #3642
roxana222
Zakorzenienie
 
Avatar roxana222
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 599
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
Roxana - voila

Beyonce Giselle Knowles was born on September 4th 1981. She is an American R'n'B singer, actress and model. She was born and raised up in Houston, Texas, as the first child of Tina and Matthew Knowles. Her younger sister - Solange, is also a singer. As a child Beyonce used to participate in dancing and singing contests but the fame came in the late 90s, when she became the lead singer of Destiny's Child girlband. Her voice and songs are amazing, and the most known are "Halo", "Crazy in Love" and "Naughty Girl". Beyonce is a tall and slender woman. Her hair is brown and she is dark-eyed. As Beyonce claimed herself - she "likes to dress sexy and treat herself as a lady", but she has also explained that the outfits that she wears on stage are "only for the stage performances". The singer tries to include artistic values in her videoclips, according to Roberto Cavalli - famous italian fashion designer, while on stage, Knowles uses different styles and harmonizes them with her music. Being one of the most popular dark-skinned celebrities in the United States, Knowles has been dealing with criticism a lot, which some people used to translate as signs of racism.
Jej

Dziękuję Ci Kochana : cmok::c mok::cm ok:
roxana222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 19:13   #3643
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

etorebkomaniaczki!

Właśnie przejrzałam sobie ofertę etorebki i przepadłam na punkcie beżowej Giny.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 19:14   #3644
moniuleczka
Zakorzenienie
 
Avatar moniuleczka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 910
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Cytat:
Napisane przez tenebris Pokaż wiadomość
aaaa przepadłam
jaki boski kolor!
ale kosztuje ponad 200zł pewnie w PL...

http://highonvitaminas.blogspot. com/2011/04/new-bag.html
super ta torebka, ale w Anglii torebki RI też wcale nie są tanie chyba że w sezonie przecen to po 15funtów można kupić jakąś fajną
__________________

moniuleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 19:15   #3645
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Cytat:
Napisane przez roxana222 Pokaż wiadomość
Jej

Dziękuję Ci Kochana : cmok::c mok::cm ok:
nezamaco
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 19:28   #3646
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Cytat:
Napisane przez ankhax1 Pokaż wiadomość
dostałyście mailing z etorebki?


Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
witam się i zmykam- dzwoniła do mnie pani- Dorula z etorebki w spr ankiety
oj ke???

Cytat:
Napisane przez dodeczka84 Pokaż wiadomość
Kupujcie!
sliczna jesteś, super masz tą fryzurkę

Cytat:
Napisane przez tenebris Pokaż wiadomość
aaaa przepadłam
jaki boski kolor!
ale kosztuje ponad 200zł pewnie w PL...

http://highonvitaminas.blogspot. com/2011/04/new-bag.html
świetna, piękny kolor

Cytat:
Napisane przez roxana222 Pokaż wiadomość
Ogólnie to się dzisiaj wkurzyłam
Byłam z mamą u rodziny, w gościach. Gdy wracałyśmy szło za nami trzech typków, w moim wieku, może trochę starsi. Dresiarze, z kapturami na głowach. I jeden z nich przebiegł koło nas, zatrzymał się przed nami z aparatem w ręce i (nie wiem czy zrobił czy nie) mnie i mojej mamie zdjęcie . Moja mama nic nie powiedziała, ale ja do niego wypaliłam "spierda** człowieku!"... Jakbym się nie odezwała to jeszcze bezkarnie dalej by robił więcej zdjęc... Co za dziadostwo !!
Cytat:
Napisane przez CharLizZie Pokaż wiadomość
to jeszcze nic ostatnio mój kolega odprowadzał mnie na przystanek, a potem koleżankę do niej, po drodze przyczaiło się na niego dwóch dresów i po prostu go skopało ... na szczęście ma tylko trochę pokiereszowany nos i kilka siniaków, więc nie jest najgorzej...

Jezu, żyjemy na strasznym swiecie...
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 19:31   #3647
roxana222
Zakorzenienie
 
Avatar roxana222
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 599
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
nezamaco
Jest, jest


Cytat:
Napisane przez anah Pokaż wiadomość


Jezu, żyjemy na strasznym swiecie...

Dokładnie...
roxana222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 19:37   #3648
dodeczka84
Zakorzenienie
 
Avatar dodeczka84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przytulny domek
Wiadomości: 3 300
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Cytat:
Napisane przez anah Pokaż wiadomość


sliczna jesteś, super masz tą fryzurkę

...


szukam jakichś ciekawych dużych naszyjników
__________________
... by codziennie znaleźć powód do uśmiechu..
dodeczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 19:40   #3649
roxana222
Zakorzenienie
 
Avatar roxana222
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 599
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Gabi - jesteś ?
roxana222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-03, 19:40   #3650
tenebris
Zakorzenienie
 
Avatar tenebris
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 526
GG do tenebris
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
etorebkomaniaczki!

Właśnie przejrzałam sobie ofertę etorebki i przepadłam na punkcie beżowej Giny.
ja klikam Gine jutro

Cytat:
Napisane przez moniuleczka Pokaż wiadomość
super ta torebka, ale w Anglii torebki RI też wcale nie są tanie chyba że w sezonie przecen to po 15funtów można kupić jakąś fajną
ona kosztuje 40f wg strony RI, czyli 200zł na nasze, ale u nas w sklepach jest zawsze trochę drożej, więc obstawiam z 249zł
__________________
PUSTA MISKA - nakarm psiaka!

tenebris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 19:42   #3651
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Dobry wieczór

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
hmm... zostało mi 60zł mam uzbierane na etorebce bodajże 18zł + jeszcze 6zł - te 5% czyli zabrakło by mi prawie jeszcze raz tyle... no ale coś muszę wymyślić... mam oddać mamie jeszcze 40 zł i kombinuję jak tu zbunkrować, żeby jej nie oddawać - wtedy miałabym 100zł więc do Krysi brakowałoby już niewiele ... ale tak się zastanawiam, że jak uzbieram na Krysię to może by dozbierać jeszcze troszkę i wziąć tą jasną Nancy
Coś wymyślisz ... jak już uzbierasz na kryche to sie zastanowisz czy jeszcze odkładać na nancy czy Ci Krycha wystarczy

Cytat:
Napisane przez dodeczka84 Pokaż wiadomość
Dobry dzień

wracam właśnie do internetowego życia po udanym weekendzie

Wczoraj mąż "urodził" kamień nerkowy! na godzinę przed wyjściem na imprezę złapał go atak, i jak usiadł, tak siedział aż się stało. Na imprezie był tak wesoły i roześmiany jak nikt! śmiał się, że świętuje pępkowe! ale nie życzę nikomu takiego porodu-kamyk ma wielkość około 5mm i jest szalenie kolczasty.

We wczorajszym outficie imprezowym świetnie sprawdziła się Brittany! Kto nie ma niech klika

Widzę i ja, że Aida karmelowa przeceniona. Ja ze swoją czarną śmigam w tak wspaniałym zgraniu, że miłość moja do niej rośnie z minuty na minutę!!! Coraz bardziej myślę o wymianie Nancy. Wyciągam ją jeszcze raz z wora, będę się namyślać

A Wam dla umilenia wizażowania przesyłam hit z naszej wczorajszej imprezy:

http://www.youtube.com/watch?v=YWu5cCgzH-s
Alu ulga musiała być dla Twojego męża i dla Ciebie też bo pewnie nie było fajnie patrzeć jak ma ataki i się męczy .... ważne że " urodził" cały kamień i się super bawiliście

Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość
z drugiej strony w sklepie też możesz coś kupić drożej, a następnego dnia jest to coś przecenione
no ale oby byli w porządku i oddali Ci te 20zł

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------


o ja też już chcę czereśnie . mam przy domku drzewo i ma pyyyszne, duże, prawie czarne, słodziutkie czereśnie. jako dziecko czasem pół dnia siedziałam na drzewie i jadłam (a potem brzuch bolał ).

ja miałam znowu odstawić słodycze, fastfoody i słodycze (w szczególności te pączki z podziemi, które są strasznie pyszne ), ale jakoś otoczenie mi nie sprzyja
słodycze odstawiasz podwójnie ?

Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość
no ja uważam tak jak tenebris - płacimy tyle, ile sprzedawca zażądał w momencie, gdy my kupowaliśmy. a to, czy później obniżył cenę, czy podwyższył to nieistotne. w przypadku tej drugiej sytuacji zawsze jesteśmy szczęśliwi, że "nam się udało" i raczej nie wysyła się pytań "czy to pomyłka, czy rzeczywiście taka jest cena?". wiadomo, jak coś jest nie na naszą korzyść to już trochę zmienia się myślenie
ja też tak uważam ... że jeśli oddadzą to ich dobra wola... każdy sprzedawca ma prawo do zmiany ceny a to że ktoś kupił drożej to znaczy że był w stanie i tyle zapłacić
ale trzymam kciuki że oddadzą te 20zł
Cytat:
Napisane przez dodeczka84 Pokaż wiadomość
Kupujcie!
co tam brittany ... ale dżaga z Ciebie super i outfit i fryzurka i wszystko w ogóle świetnie do siebie pasuje
Cytat:
Napisane przez dodeczka84 Pokaż wiadomość
Już w piątek wieczorem się zmartwiłam, bo mąż wrócił obolały do domu. Mówiłam sobie: o, czuć, że weekend się zaczyna, znowu będzie dramat, ale dobrze dla męża, że akurat znajomi byli w domu podczas tego porodu, bo staliśmy pod drzwiami łazienki i go dopingowaliśmy: dawaj dawaj, jesteśmy z Tobą, dasz radę! To się tak na bólu nie skupiał i poszło..!
brzmi zabawnie .... ale wsparcie i rozproszenie myśli to ważna rzecz i na pewno nie odczuwał tak bólu
Cytat:
Napisane przez roxana222 Pokaż wiadomość
Ogólnie to się dzisiaj wkurzyłam
Byłam z mamą u rodziny, w gościach. Gdy wracałyśmy szło za nami trzech typków, w moim wieku, może trochę starsi. Dresiarze, z kapturami na głowach. I jeden z nich przebiegł koło nas, zatrzymał się przed nami z aparatem w ręce i (nie wiem czy zrobił czy nie) mnie i mojej mamie zdjęcie . Moja mama nic nie powiedziała, ale ja do niego wypaliłam "spierda** człowieku!"... Jakbym się nie odezwała to jeszcze bezkarnie dalej by robił więcej zdjęc... Co za dziadostwo !!
o matko ... dobrze że tylko zdjęcia a nic innego wam nie zrobili ...

Cytat:
Napisane przez CharLizZie Pokaż wiadomość
to jeszcze nic . Ostatnio mój kolega odprowadzał mnie na przystanek, a potem koleżankę do niej, po drodze przyczaiło się na niego dwóch dresów i po prostu go skopało ... na szczęście ma tylko trochę pokiereszowany nos i kilka siniaków, więc nie jest najgorzej...
i weź tu człowieku bądź miły i odprowadzaj koleżanki .... dobrze że mu sie nic nie stało .... strach pomyśleć jakbyście same wracały jak taka okolica

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
KOCHAM CZEREŚNIE chociaż ostatnio trochę mniej odkąd się dowiedziałam, że to są najbardziej robaczywe owoce ever... no ale cóż - trochę białka nie zaszkodzi
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 19:45   #3652
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Cytat:
Napisane przez tenebris Pokaż wiadomość
ja klikam Gine jutro
Ja bym kliknęła najchętniej już dziś. Ale nie mam w planach wydatków na torebkę. Chociaż jak ktoś jeszcze wrzuci jej zdjęcia, to nie wiem, czy się powstrzymam.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 19:47   #3653
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
Dobry wieczór

Coś wymyślisz ... jak już uzbierasz na kryche to sie zastanowisz czy jeszcze odkładać na nancy czy Ci Krycha wystarczy

masz rację (tzn. ja wiem, że mi nie wystarczy, ale może chociaż troszkę zaspokoi nagłą potrzebę torebkową )

siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 19:51   #3654
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
masz rację (tzn. ja wiem, że mi nie wystarczy, ale może chociaż troszkę zaspokoi nagłą potrzebę torebkową )

otóż to a na razie to zbieraj na kryche i kombinuj jak zbunkrować i nie oddawać mamie kasy
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 20:00   #3655
roxana222
Zakorzenienie
 
Avatar roxana222
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 599
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość

o matko ... dobrze że tylko zdjęcia a nic innego wam nie zrobili ...
Far

No dobrze, dobrze... Pierwszy raz w życiu bałam się o moją mamę. Nie o siebie, ale tylko i wyłącznie o nią
roxana222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 20:11   #3656
dodeczka84
Zakorzenienie
 
Avatar dodeczka84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przytulny domek
Wiadomości: 3 300
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość


Ale ulga musiała być dla Twojego męża i dla Ciebie też bo pewnie nie było fajnie patrzeć jak ma ataki i się męczy .... ważne że " urodził" cały kamień i się super bawiliście


co tam brittany ... ale dżaga z Ciebie super i outfit i fryzurka i wszystko w ogóle świetnie do siebie pasuje

brzmi zabawnie .... ale wsparcie i rozproszenie myśli to ważna rzecz i na pewno nie odczuwał tak bólu
Serce rośnie, dzięki naprawdę się cieszę, chyba równie jak nie bardziej od męża, że już jest zdrowy i wesoły, teraz będzie ten czas kiedy na nowo będzie się doceniać może błahe codzienne wspólne czynności, bo naprawdę było smutno..

Jak mi się nie chce iść jutro do pracy!! znów kołchoz..
Jutro pewnie przyjdą moje lakiery z China Glaze! A! zapomniałam! kupiłam wczoraj pękacz z Isadory! niestety z Isadory i nie tani ;/ wybrałam jakoś tak spontanicznie brązowy, nie jestem do końca zadowolona, bo teraz bym wybrała jasny. Ale będzie dobry do robienia panterki na beżyku i szarości o! a jasny kiedyś tam dokupię może.
__________________
... by codziennie znaleźć powód do uśmiechu..
dodeczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 20:14   #3657
Paulyna
Zakorzenienie
 
Avatar Paulyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 9 319
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Cytat:
Napisane przez dodeczka84 Pokaż wiadomość
Są tysiące dziewczyn o włoskach w połowie mniej gęstych niż Twoje kochana, ja widzę, że u Ciebie jest dobrze, ale ja wiem chyba najlepiej jaki ból sprawiają wypadające masowo włosy, oj coś o tym wiem
jak sobie przypomnę jakie miałam kiedyś gęste włosy... ale to wszystko wina wieloletniego prostowania

Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość
a używasz czegoś do pielęgnacji? na wizażu jest sporo wątków na "fryzjerce" o włosach, może z jakichś informacji skorzystasz, żeby poprawić stan włosów
używam, trochę pomaga, ale niewiele... zajrzę na te wątki
Cytat:
Napisane przez fashionaddicted Pokaż wiadomość
nie nosiłam, bo nie pasowała mi do takiej deszczowej czy śnieznej pogody wiec licze jutro na słoneczko
Dam znaĆ JAK się sprawdziła

GDzie tam stara! a śiczna baardzo
także czekam na Twoją relację chociaż jutro niby ma padać
a co do starości, no czuję się staro, dzieci z bloku mówią mi dzień dobry

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
śliczne zdjęcia!
Cytat:
Napisane przez roxana222 Pokaż wiadomość
Ślicznie Ci z nią
dziękować

Żegnam się, kładę się dziś wcześniej
Dobrej nocy
Paulyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 20:16   #3658
tenebris
Zakorzenienie
 
Avatar tenebris
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 526
GG do tenebris
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Cytat:
Napisane przez dodeczka84 Pokaż wiadomość
A! zapomniałam! kupiłam wczoraj pękacz z Isadory! niestety z Isadory i nie tani ;/ wybrałam jakoś tak spontanicznie brązowy, nie jestem do końca zadowolona, bo teraz bym wybrała jasny. Ale będzie dobry do robienia panterki na beżyku i szarości o! a jasny kiedyś tam dokupię może.
ja jak usłyszałam o tych spekaczach, to bardzo się na nie napaliłam, ale po pewnym czasie mój zapał jakoś ostygł... jakiś biąły mogłabym spróbować... nałożyłabym go na miętowy albo jasnoróżowy...
__________________
PUSTA MISKA - nakarm psiaka!

tenebris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 20:17   #3659
moniuleczka
Zakorzenienie
 
Avatar moniuleczka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 910
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Ja bym kliknęła najchętniej już dziś. Ale nie mam w planach wydatków na torebkę. Chociaż jak ktoś jeszcze wrzuci jej zdjęcia, to nie wiem, czy się powstrzymam.
już były ''real'' zdjęcia Giny
pod tym linkiem są linki do zdjęć wrzucanych przez dziewczyny które już zamówiły Ginę:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...1&postcount=63
__________________

moniuleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 20:25   #3660
roxana222
Zakorzenienie
 
Avatar roxana222
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 599
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Proszę trzymać kciuki za mnie, bo jutro po szkole spotykam się z obiektem
roxana222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:22.