etorebka.pl cz. 29 - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-24, 16:15   #541
135nudziara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 519
GG do 135nudziara
Dot.: etorebka.pl cz. 29



Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,modne te zegarki jeszcze Podoba mi się,cena też ok.
Kali ,ty przypadkiem go nie masz

http://allegro.pl/zegarek-asos-overs...682345226.html
tenebris go ma chyba
Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
O matko ale sie wystraszylam
Przynioslam ciuchy ktore sie suszyly w ogrodzie do mieszkania, chcialam zlozyc je w kostke i schowac a tu na podkoszulku meza pelno szczypawek rzucilam na podloge podkoszulek i reszte rzeczy a te szczypawki rozbiegly mi sie po pokoju Kurde mam nadzieje, ze wszystkie rozdeptalam i nie beda mi siedziec gdzies za szafa...
miałam ostatnio to samo . jak zobaczyłam, że coś wyłazi z bluzki, to wszystko rzuciłam na podłoge i zaczęłam wrzeszczeć
głupie szczypawy


wróciłam z galerii. ile luuudzi . w Orsayu kupiłam szorty czarne (tamtych z h&mu nie znalazłam ). i w Zarze kupiłam fajny paskowy t-shirt w zielone paski z przeceny oraz spodnie, niestety nie z przeceny, ale tak mi się podobaly, że musiałam je kupić . aaaa, i jeszcze bluzkę w Pimkie

---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

aaa i powiem Wam, że Zarą jestem strasznie rozczarowana. praktycznie w ogóle nie było rozmiaru XS/S. pewnie wszystko w magazynach poupychane . byłam ZŁA, bo było tyle fajnych rzeczy, ale same M i L
135nudziara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 16:25   #542
saandy
Wtajemniczenie
 
Avatar saandy
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 154
Dot.: etorebka.pl cz. 29

Dziewczyny przepraszam, że Wam się wcinam w wątek, ale mam pytanie. Reklamowała któraś może brooklyn? Dostałam od TŻ-ta na urodziny w listopadzie, dość rzadko ją użytkuje i popękały mi rączki. Cały lak poodpadał i pęka przy tych kółkach, do których są przytwierdzone rączki. Do tego zapięcie z łańcuchem z jednej strony wyszło mi z zamka i nie mogę tego za żadne skarby z powrotem przymocować. Już nie wspomnę o tym, że torba jest ogólnie krzywo uszyta, z jednej strony bok jest prostu, a z 2 zagina się w połowie, tak jakby był ciut krótszy, ale tego chyba nie mogę po tak długim czasie reklamować Zastanawiam się czy uznają mi taką reklamację i jak to w ogóle zrobić? Wysłać im zdjęcia z opisem uszkodzeń i jak zatwierdzą to dopiero wtedy torebkę?

I jeszcze jedno pytanko do Was znawczyń lepiej wybrać karmelową aide czy karmelową średnią kristy? Mam już brooklyn i flavie, teraz poluję na jakaś 3, która będzie dość wytrzymała.
saandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 16:46   #543
moniuleczka
Zakorzenienie
 
Avatar moniuleczka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 910
Dot.: etorebka.pl cz. 29

Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość



tenebris go ma chyba

miałam ostatnio to samo . jak zobaczyłam, że coś wyłazi z bluzki, to wszystko rzuciłam na podłoge i zaczęłam wrzeszczeć
głupie szczypawy


wróciłam z galerii. ile luuudzi . w Orsayu kupiłam szorty czarne (tamtych z h&mu nie znalazłam ). i w Zarze kupiłam fajny paskowy t-shirt w zielone paski z przeceny oraz spodnie, niestety nie z przeceny, ale tak mi się podobaly, że musiałam je kupić . aaaa, i jeszcze bluzkę w Pimkie

---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

aaa i powiem Wam, że Zarą jestem strasznie rozczarowana. praktycznie w ogóle nie było rozmiaru XS/S. pewnie wszystko w magazynach poupychane . byłam ZŁA, bo było tyle fajnych rzeczy, ale same M i L
no to trochę się obkupiłaś, sama chętnie też bym się wybrała na zakupy i jakieś wyprzedaże, ale że nie mieszkam w mieście to nie chce mi się specjalnie jechać 30km. Może jeszcze jakby jakaś koleżanka była chętna to bym się wybrała, ale im się wiecznie nie chce Odbiję sobie za to w Anglii na wyprzedażach
__________________

moniuleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 17:12   #544
kali765
Zakorzenienie
 
Avatar kali765
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14 501
Dot.: etorebka.pl cz. 29

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,modne te zegarki jeszcze Podoba mi się,cena też ok.
Kali ,ty przypadkiem go nie masz

http://allegro.pl/zegarek-asos-overs...682345226.html
Nie kochana nie mam go. Ale podobny (czy nawet ten sam) zamawiałam dziewczynie z Asos. Fajny na żywo

Byłam w bibliotece, wypożyczyłam 5 książek
__________________
FREE
kali765 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 18:52   #545
fashionaddicted
Zakorzenienie
 
Avatar fashionaddicted
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 160
Dot.: etorebka.pl cz. 29

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
hello
Kali mi sie wydaje, ze butem o buta potarlas jak szlas bo widze, ze podeszwe one maja ciemna i to wlasnie ta podeszwa mogla zrobic ryse.
Fashion witamy po dlugiej nieobecnosci
W kwestii DJ nie pomoge ale jesli szukalabys jednak fajnego i taniego zespolu to polecam Blue Alabama - grali u nas
tak dobrze być spowrotem
JUż dzisiaj ugadaliśmy się na poniedziałek z dj-em z wielu względów wolę dj-a niż zespół;] ale bardzo dziękuje za radę

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Cytat:
Napisane przez harajuku-fish Pokaż wiadomość
dzień dobry!!




owocnych łupów



tak tak zapadła a wczoraj mąż jak już miał długopis w ręce to poważnym tonem się mnie zapytał czy jestem pewna bo jak coś to on jeszcze może tą umowę potargać








eee a nie obtarłaś bokiem drugiego buta jak szłaś??

edit: doczytałam że buty uratowane




ani mi nie mów o organizacji wesela
u mnie się zaczyna
i najgorsze są pieniądze-ja po nocach nie śpię bo przeliczam czy starczy czy nie braknie a jak braknie to skąd ma sa kra



ale fajne-ja to bym mogła je użytkować tylko w pozycji siedzącej nie ustałabym



ja chcę tą sakiewkę z zaryyyyyyyyyyyyyyyyyy
ja niby o kasie myślę oczywiście ale ja to sie denerwuje że coś się stanie przez ten czas. bo ja zawsze jak mi się coś dobrze układa to wyszukuje sobie problemów i zmartwień

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

zazdroszczę Wam możliwości buszowania na wyprzedażach chociaż ja po porządkach w szafach i tak stwierdziłam, że jestem nienormalna:P

rozbolał mnie tak strasznie kącik prawego oka jak dotykałam i się rozchodzilo na całą twarz... a jak zmierzyłam ciśnienie i puls to wyszło masakryczne:/ jeszcze leże bo przez chwyile tp nawet głebszego wdechu nosem nie mogłam zrobić:/

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Cytat:
Napisane przez saandy Pokaż wiadomość
Dziewczyny przepraszam, że Wam się wcinam w wątek, ale mam pytanie. Reklamowała któraś może brooklyn? Dostałam od TŻ-ta na urodziny w listopadzie, dość rzadko ją użytkuje i popękały mi rączki. Cały lak poodpadał i pęka przy tych kółkach, do których są przytwierdzone rączki. Do tego zapięcie z łańcuchem z jednej strony wyszło mi z zamka i nie mogę tego za żadne skarby z powrotem przymocować. Już nie wspomnę o tym, że torba jest ogólnie krzywo uszyta, z jednej strony bok jest prostu, a z 2 zagina się w połowie, tak jakby był ciut krótszy, ale tego chyba nie mogę po tak długim czasie reklamować Zastanawiam się czy uznają mi taką reklamację i jak to w ogóle zrobić? Wysłać im zdjęcia z opisem uszkodzeń i jak zatwierdzą to dopiero wtedy torebkę?

I jeszcze jedno pytanko do Was znawczyń lepiej wybrać karmelową aide czy karmelową średnią kristy? Mam już brooklyn i flavie, teraz poluję na jakaś 3, która będzie dość wytrzymała.
co do rekalamacji niestety nie pomogę, bo nigdy jeszcze nie reklamowałam
a co do wyboru - to chociaż mam obie i obie uwielbiam to wybrałabym AIdę - uwielbiam tą torebkę
__________________
Krysia
fashionaddicted jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 19:09   #546
dor1kaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dor1kaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 193
Dot.: etorebka.pl cz. 29

hej nadrabiam was
Cytat:
Napisane przez kunia1 Pokaż wiadomość
Witajcie! Nadrabiam

Hejo dorka Dziekanaty to jakieś przeklęte są iiii szatan sie nimi interesuje

To mówisz monia, że wszystko przede mną..? Dobrze Ci poszlo

A co nic mu się nie podoba? U mnie z roku niektóre osoby to przekichane mialy z promotorami.. np zanosily na bierząco i wszystko było ok, w porządku super, a jak zaniosły całość to sie dowiedziały od pormotorki, że "większych bzdur w życiu nie czytała, i pprosze to zabrać bo ona całości na pewno czytać nie będzie"
Ale w sumie co się dziwić, baba z psem przychodzi na seminaria, raz zapomniała pod żakiet bluzki i caly brzuch jej było widać a raz nie przyniosła poprawionych prac, tłumacząc się: "baardzo państwa przepraszam, ale nie mam państwa prac bo wylałam na nie wino"

Cześć Charli wróciłam do żywych

A kiedy masz? Ja mam 7mego.. Ale to podobno formalność już.. prawda?

uuuu to nieciekawie!

Ja się wciągnęłam w nowy serial czyli Gotowe na wszystko , fajny jest
oj tak zapewne jakieś nie czyste siły nimi rządzą

a z tą bluzką to normalnie szok

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Danula Pokaż wiadomość
Dziń dybry



Właściwie to on jest ok, na początku mi podał książki, powiedział co powinnam mieć w pracy. Nie wykasował nawet linijki zauważyłam chyba tylko kilka słów mniej typu "także" i "również". które to namiętnie wtrącałam Tylko on jest cięzki w kontaktach, trzeba się kilka razy pytać żeby się dowiedzieć czegoś bo ma skłonność do odbiegania od tematu i dowiesz sie wszystkiego tylko nie tego co chciałaś No i potrafi nie odpisać na maila baaardzo długo, trzeba się przypominać Jedno dziewczę z roku napisało na wspólnym mailu, że wysłała prace 1 czerwca i jeszcze nie odpisał - nie wiem czy się z niej czy z promotora .
Jakbym miała taką promotorkę jak pisałaś to ja dziękuję, zmieniłabym No cóż Już mam potwierdzenie, że mogę dać do drukowania i oprawy także w poniedziałek lecę to zrobić a we wtorek oddaję..................n areszcie
Co do obrony to jeden wykładowca nam powiedział, że to tylko nieprzyjemna formalność, porównał to do wizyt u niezbyt "fajnej"cioci, która ma nam zapisać swój spadek bo jesteśmy jedynymi spadkobiercami ale i tak musimy przedtem trochę wycierpieć.
spoko może i tak

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Cytat:
Napisane przez kunia1 Pokaż wiadomość
Buu nie mam aparatu Ale te kupione dziś są prawie identyczne jak te, tylko platforma jest schowana:
aaaa wcześniej kupiłam w deichmannie takie czarne:
ładne buciki ale jak dla nie za wysoki obcas w tych pierwszych

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

monica i farfalla dziekuję
__________________

dor1kaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 19:20   #547
dor1kaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dor1kaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 193
Dot.: etorebka.pl cz. 29

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,modne te zegarki jeszcze Podoba mi się,cena też ok.
Kali ,ty przypadkiem go nie masz

http://allegro.pl/zegarek-asos-overs...682345226.html
mi sie wydaje że jest modny ale ja aż tak się dobrze nie znam

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
pamietam szal na ta torebke na wyprzedazy uchowala sie tylko jedna i dwie babki zawziecie o nia walczyly

nic nie kupilam, kompletnie nic. tydzien temu w bershce widzialam fajne bluzki (pelna numeracja) i chcialam je kupic dzisiaj, niezaleznie od tego, czy bylyby przecenione i co?? nie bylo ich w ogole. chyba zostaly przeniesione na magazyn :/ i wkurzona jestem, bo znalazlam rewelacyjna marynarke za 99zl w bershce, ale nie bylo mojego rozmiaru w calym krk ni mo i raczej nie przyjda w kolejnej dostawie

wczoraj zaczelam biegac i zrobilam 5 km teraz czuje zakwasy
biedulka jutro pójdziesz i może akurat cos ciekawego znajdziesz

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez fashionaddicted Pokaż wiadomość
tak dobrze być spowrotem
JUż dzisiaj ugadaliśmy się na poniedziałek z dj-em z wielu względów wolę dj-a niż zespół;] ale bardzo dziękuje za radę

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------



ja niby o kasie myślę oczywiście ale ja to sie denerwuje że coś się stanie przez ten czas. bo ja zawsze jak mi się coś dobrze układa to wyszukuje sobie problemów i zmartwień

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

zazdroszczę Wam możliwości buszowania na wyprzedażach chociaż ja po porządkach w szafach i tak stwierdziłam, że jestem nienormalna:P

rozbolał mnie tak strasznie kącik prawego oka jak dotykałam i się rozchodzilo na całą twarz... a jak zmierzyłam ciśnienie i puls to wyszło masakryczne:/ jeszcze leże bo przez chwyile tp nawet głebszego wdechu nosem nie mogłam zrobić:/
o kurcze kochana coś się dzieje to chyba jest przemęczenie po sesji
__________________

dor1kaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-24, 19:21   #548
fashionaddicted
Zakorzenienie
 
Avatar fashionaddicted
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 160
Dot.: etorebka.pl cz. 29

Cytat:
Napisane przez dor1kaaaa Pokaż wiadomość
mi sie wydaje że jest modny ale ja aż tak się dobrze nie znam

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------


biedulka jutro pójdziesz i może akurat cos ciekawego znajdziesz

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------


o kurcze kochana coś się dzieje to chyba jest przemęczenie po sesji

wiesz co taki chmury przyszly wtedy i mi chyba strasznie cisnienie poleciało właśnie przez pogode, bo niestety wrażliwa na to jestem. ale już mi prawie przeszło
__________________
Krysia
fashionaddicted jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 19:28   #549
dor1kaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dor1kaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 193
Dot.: etorebka.pl cz. 29

Cytat:
Napisane przez saandy Pokaż wiadomość
Dziewczyny przepraszam, że Wam się wcinam w wątek, ale mam pytanie. Reklamowała któraś może brooklyn? Dostałam od TŻ-ta na urodziny w listopadzie, dość rzadko ją użytkuje i popękały mi rączki. Cały lak poodpadał i pęka przy tych kółkach, do których są przytwierdzone rączki. Do tego zapięcie z łańcuchem z jednej strony wyszło mi z zamka i nie mogę tego za żadne skarby z powrotem przymocować. Już nie wspomnę o tym, że torba jest ogólnie krzywo uszyta, z jednej strony bok jest prostu, a z 2 zagina się w połowie, tak jakby był ciut krótszy, ale tego chyba nie mogę po tak długim czasie reklamować Zastanawiam się czy uznają mi taką reklamację i jak to w ogóle zrobić? Wysłać im zdjęcia z opisem uszkodzeń i jak zatwierdzą to dopiero wtedy torebkę?

I jeszcze jedno pytanko do Was znawczyń lepiej wybrać karmelową aide czy karmelową średnią kristy? Mam już brooklyn i flavie, teraz poluję na jakaś 3, która będzie dość wytrzymała.
Ja jakis czas temu reklamowałam i wysłałam im maila w odpowiedzi poproszono mnie o wysłanie zdjęć z wadą. Odpisali mi żebym wysłała im torebkę z kartka z informacja czy chce nowa czy zwrot kasy, a także poprosili mnie o wysłanie razem z torebka dowodu zakupu i i odesłali nowa torebke. Ale ostatnio jest jakiś problem z reklamacjami. Mam nadzieję że troche pomogłam

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Cytat:
Napisane przez fashionaddicted Pokaż wiadomość

wiesz co taki chmury przyszly wtedy i mi chyba strasznie cisnienie poleciało właśnie przez pogode, bo niestety wrażliwa na to jestem. ale już mi prawie przeszło
możliwe dobrze że jest juz ci lepiej

a ja mieszkam w takiej miejscowości że tutaj prawie nigdy nie pada nie dawno szła w naszą stronę granatowa chmura i mnie w ostatniej chwili ominęła
__________________

dor1kaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 19:36   #550
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: etorebka.pl cz. 29

Witajcie
Moze jeszcze ktoś mnie kojarzy a może nie...ominęłam chyba kilka części etorebkowych....ale to nie ważne, ja nie o tym...
Wypadłam z tematu etorebki, ale potrzebuję torby i wlazłam na etorebke a tam zalew Sigrid różnej maści i pierwszy raz widze jakąś karmelowo-brązową, która mi się podoba i beżowa też niezła, jest jeszcze ciemniejsza beżowa, pewnie jak ta moja sraczkowata Kristy. Czy któraś z Was kupowała te torby, bo zdjęć w wątku zbiorczym nie widzę. Będe wdzięczna za jakieś info
Pozdrawiam znajome duszyczki
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 19:42   #551
135nudziara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 519
GG do 135nudziara
Dot.: etorebka.pl cz. 29

moniuleczka, no jestem zadowolona . szkoda, że spodnie nie były na przecenie, ale tak mi się podobały, że nie potrafiłam sobie ich odmówić

anah, no oczywiście, że pamiętamy . gdzie Cię wywiało kobietko? co do Sigrid nie pomogę, chyba boom trochę minął na nie

dorka, serio u Ciebie nigdy nie pada ? ciekawe
135nudziara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-24, 19:47   #552
ankhax1
Zakorzenienie
 
Avatar ankhax1
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 103
GG do ankhax1
Dot.: etorebka.pl cz. 29

Helo


pojechałam na wyprzedaż do parfois i oczywiście nie kupiłam torebki z z przecenionych


za to kupiłam torebkę z nowej kolekcji



Cytat:
Napisane przez anah Pokaż wiadomość
Witajcie
Moze jeszcze ktoś mnie kojarzy a może nie...ominęłam chyba kilka części etorebkowych....ale to nie ważne, ja nie o tym...
Wypadłam z tematu etorebki, ale potrzebuję torby i wlazłam na etorebke a tam zalew Sigrid różnej maści i pierwszy raz widze jakąś karmelowo-brązową, która mi się podoba i beżowa też niezła, jest jeszcze ciemniejsza beżowa, pewnie jak ta moja sraczkowata Kristy. Czy któraś z Was kupowała te torby, bo zdjęć w wątku zbiorczym nie widzę. Będe wdzięczna za jakieś info
Pozdrawiam znajome duszyczki
Anah
chyba żadna z tutejszych maniaczek nie kupowała tych sigrid w nowych kolorach...
wychodzi na to, że w tej kwestii możesz być "królikiem doświadczalnym"
etorebka ostatnio ostudziła naszą miłość do nich...
(odrzucanie reklamacji, nie przyjmowanie zwrotów, dziwne zapisy w regulaminie...)
__________________
http://cozazapach.blogspot.com/
ankhax1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 19:52   #553
dor1kaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dor1kaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 193
Dot.: etorebka.pl cz. 29

Cytat:
Napisane przez anah Pokaż wiadomość
Witajcie
Moze jeszcze ktoś mnie kojarzy a może nie...ominęłam chyba kilka części etorebkowych....ale to nie ważne, ja nie o tym...
Wypadłam z tematu etorebki, ale potrzebuję torby i wlazłam na etorebke a tam zalew Sigrid różnej maści i pierwszy raz widze jakąś karmelowo-brązową, która mi się podoba i beżowa też niezła, jest jeszcze ciemniejsza beżowa, pewnie jak ta moja sraczkowata Kristy. Czy któraś z Was kupowała te torby, bo zdjęć w wątku zbiorczym nie widzę. Będe wdzięczna za jakieś info
Pozdrawiam znajome duszyczki
hej hej ja ciebie pamiętam
oj to ja nie pomogę bo nie kupowałam
__________________

dor1kaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 20:00   #554
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: etorebka.pl cz. 29

Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość
anah, no oczywiście, że pamiętamy . gdzie Cię wywiało kobietko? co do Sigrid nie pomogę, chyba boom trochę minął na nie

jak się stresuje to nie piszę

Cytat:
Napisane przez ankhax1 Pokaż wiadomość
Anah
chyba żadna z tutejszych maniaczek nie kupowała tych sigrid w nowych kolorach...
wychodzi na to, że w tej kwestii możesz być "królikiem doświadczalnym"
etorebka ostatnio ostudziła naszą miłość do nich...
(odrzucanie reklamacji, nie przyjmowanie zwrotów, dziwne zapisy w regulaminie...)
ożesz, no wolalabym nie byc jednak tym królikiem:d i to jeszcze ta ich cena wspaniała za podróbkę Proenzy...
a za to w nawiasie to ja nie kupuję, bo się zaczęłam bać. To sie wycwalili a pies im.... W srodku tygodnia uderzam na jakąś wyprzedaż jak cos jeszcze mi zostanie to może i torbe jakąś nabęde bo toreb u mnie niedostatek, a w dodatku szara Vivien dała mi popalić, bo choc ładna ona to co mi z tego... nosze ja na skos a ten dłui pasek taki cienki, ze wrzyna się w ciało jak mam w niej cos prócz telefonu, chusteczek i portfela. Dołożyć mała wodę mineralna i czerwne pręgi na skórze murowane:pala :

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
Napisane przez dor1kaaaa Pokaż wiadomość
hej hej ja ciebie pamiętam
oj to ja nie pomogę bo nie kupowałam
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 20:04   #555
dor1kaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dor1kaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 193
Dot.: etorebka.pl cz. 29

Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość
moniuleczka, no jestem zadowolona . szkoda, że spodnie nie były na przecenie, ale tak mi się podobały, że nie potrafiłam sobie ich odmówić

anah, no oczywiście, że pamiętamy . gdzie Cię wywiało kobietko? co do Sigrid nie pomogę, chyba boom trochę minął na nie

dorka, serio u Ciebie nigdy nie pada ? ciekawe
prawie nigdy już dzisiaj nas dwie chmurki takie porządne ominęły a pokapała mżawka

a i chyba dzisiaj w nocy padało ale ja nie widziałam bo sobie smacznie spałam

daga jak ty masz na imię cio?
__________________

dor1kaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 21:04   #556
harajuku-fish
Zakorzenienie
 
Avatar harajuku-fish
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Katowic:)
Wiadomości: 5 239
Dot.: etorebka.pl cz. 29

Cytat:
Napisane przez saandy Pokaż wiadomość
Dziewczyny przepraszam, że Wam się wcinam w wątek, ale mam pytanie. Reklamowała któraś może brooklyn? Dostałam od TŻ-ta na urodziny w listopadzie, dość rzadko ją użytkuje i popękały mi rączki. Cały lak poodpadał i pęka przy tych kółkach, do których są przytwierdzone rączki. Do tego zapięcie z łańcuchem z jednej strony wyszło mi z zamka i nie mogę tego za żadne skarby z powrotem przymocować. Już nie wspomnę o tym, że torba jest ogólnie krzywo uszyta, z jednej strony bok jest prostu, a z 2 zagina się w połowie, tak jakby był ciut krótszy, ale tego chyba nie mogę po tak długim czasie reklamować Zastanawiam się czy uznają mi taką reklamację i jak to w ogóle zrobić? Wysłać im zdjęcia z opisem uszkodzeń i jak zatwierdzą to dopiero wtedy torebkę?

I jeszcze jedno pytanko do Was znawczyń lepiej wybrać karmelową aide czy karmelową średnią kristy? Mam już brooklyn i flavie, teraz poluję na jakaś 3, która będzie dość wytrzymała.
myślę że możesz spróbować porobić zdjęcia i wysłać im...zobaczymy co odpiszą

a co do kolejnej torebki to bierz aidę

Cytat:
Napisane przez kali765 Pokaż wiadomość
Nie kochana nie mam go. Ale podobny (czy nawet ten sam) zamawiałam dziewczynie z Asos. Fajny na żywo

Byłam w bibliotece, wypożyczyłam 5 książek
jakie wypożyczyłaś??

Cytat:
Napisane przez fashionaddicted Pokaż wiadomość
tak dobrze być spowrotem
JUż dzisiaj ugadaliśmy się na poniedziałek z dj-em z wielu względów wolę dj-a niż zespół;] ale bardzo dziękuje za radę

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------



ja niby o kasie myślę oczywiście ale ja to sie denerwuje że coś się stanie przez ten czas. bo ja zawsze jak mi się coś dobrze układa to wyszukuje sobie problemów i zmartwień

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

zazdroszczę Wam możliwości buszowania na wyprzedażach chociaż ja po porządkach w szafach i tak stwierdziłam, że jestem nienormalna:P

rozbolał mnie tak strasznie kącik prawego oka jak dotykałam i się rozchodzilo na całą twarz... a jak zmierzyłam ciśnienie i puls to wyszło masakryczne:/ jeszcze leże bo przez chwyile tp nawet głebszego wdechu nosem nie mogłam zrobić:/

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------



co do rekalamacji niestety nie pomogę, bo nigdy jeszcze nie reklamowałam
a co do wyboru - to chociaż mam obie i obie uwielbiam to wybrałabym AIdę - uwielbiam tą torebkę
ehhh Ty masz ślub w przyszłym roku prawda?

Cytat:
Napisane przez anah Pokaż wiadomość
Witajcie
Moze jeszcze ktoś mnie kojarzy a może nie...ominęłam chyba kilka części etorebkowych....ale to nie ważne, ja nie o tym...
Wypadłam z tematu etorebki, ale potrzebuję torby i wlazłam na etorebke a tam zalew Sigrid różnej maści i pierwszy raz widze jakąś karmelowo-brązową, która mi się podoba i beżowa też niezła, jest jeszcze ciemniejsza beżowa, pewnie jak ta moja sraczkowata Kristy. Czy któraś z Was kupowała te torby, bo zdjęć w wątku zbiorczym nie widzę. Będe wdzięczna za jakieś info
Pozdrawiam znajome duszyczki
ja Cię pamiętam

a tych sigrid o których wspominasz raczej nikt w ostatnim czasie nie kupował możesz być pierwsza

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Ania pokaż no jaką torebeczkę kupiłaś w P??? pokaż pokaż
__________________
5, 10, 14, 15, 20, 25, 30, 35, 40

harajuku-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 21:06   #557
fashionaddicted
Zakorzenienie
 
Avatar fashionaddicted
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 160
Dot.: etorebka.pl cz. 29

Cytat:
Napisane przez harajuku-fish Pokaż wiadomość
myślę że możesz spróbować porobić zdjęcia i wysłać im...zobaczymy co odpiszą

a co do kolejnej torebki to bierz aidę



jakie wypożyczyłaś??


ehhh Ty masz ślub w przyszłym roku prawda?



ja Cię pamiętam

a tych sigrid o których wspominasz raczej nikt w ostatnim czasie nie kupował możesz być pierwsza

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Ania pokaż no jaką torebeczkę kupiłaś w P??? pokaż pokaż
prawda a Twój za ilę ? Przepraszam ale mogła mnie ta informacja ominąć
__________________
Krysia
fashionaddicted jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 21:13   #558
harajuku-fish
Zakorzenienie
 
Avatar harajuku-fish
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Katowic:)
Wiadomości: 5 239
Dot.: etorebka.pl cz. 29

Cytat:
Napisane przez fashionaddicted Pokaż wiadomość
prawda a Twój za ilę ? Przepraszam ale mogła mnie ta informacja ominąć

za 76 dni
__________________
5, 10, 14, 15, 20, 25, 30, 35, 40

harajuku-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 21:19   #559
ankhax1
Zakorzenienie
 
Avatar ankhax1
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 103
GG do ankhax1
Dot.: etorebka.pl cz. 29

Cytat:
Napisane przez harajuku-fish Pokaż wiadomość
myślę że możesz spróbować porobić zdjęcia i wysłać im...zobaczymy co odpiszą

a co do kolejnej torebki to bierz aidę



jakie wypożyczyłaś??


ehhh Ty masz ślub w przyszłym roku prawda?



ja Cię pamiętam

a tych sigrid o których wspominasz raczej nikt w ostatnim czasie nie kupował możesz być pierwsza

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Ania pokaż no jaką torebeczkę kupiłaś w P??? pokaż pokaż
Rybko
zrobię fotki może jutro
w necie nie znalazłam

a Twój kuferek zarowy już dotarł?
__________________
http://cozazapach.blogspot.com/
ankhax1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-24, 21:23   #560
harajuku-fish
Zakorzenienie
 
Avatar harajuku-fish
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Katowic:)
Wiadomości: 5 239
Dot.: etorebka.pl cz. 29

Cytat:
Napisane przez ankhax1 Pokaż wiadomość
Rybko
zrobię fotki może jutro
w necie nie znalazłam

a Twój kuferek zarowy już dotarł?

no dobra
fajnie że dorwałaś jakąś torebusię
mi się marzy kuferek z zary taki brązowy, widziałam na zakupowym że jest na przecenie ale niestety-muszę się obejść smakiem:P

nie, mojego zielonego kuferka z zary jeszcze nie ma wczoraj było święto więc myślę że w poniedziałek będzie
__________________
5, 10, 14, 15, 20, 25, 30, 35, 40

harajuku-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 21:42   #561
dor1kaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dor1kaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 193
Dot.: etorebka.pl cz. 29

Dobranocki
__________________

dor1kaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 21:57   #562
harajuku-fish
Zakorzenienie
 
Avatar harajuku-fish
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Katowic:)
Wiadomości: 5 239
Dot.: etorebka.pl cz. 29

Cytat:
Napisane przez dor1kaaaa Pokaż wiadomość
Dobranocki

dobranoc

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

No nic...czas do łóżka..............
dobranocccccc
__________________
5, 10, 14, 15, 20, 25, 30, 35, 40

harajuku-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 22:25   #563
kali765
Zakorzenienie
 
Avatar kali765
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14 501
Dot.: etorebka.pl cz. 29

Cytat:
Napisane przez harajuku-fish Pokaż wiadomość
jakie wypożyczyłaś??
Pozerki
Licealiści
Meksykańska przygoda
coś tam Las Vegas
Dziewczyna na Times Square



Fajne te buty?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 27527792_l.jpg (9,0 KB, 17 załadowań)
__________________
FREE
kali765 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 09:18   #564
dor1kaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dor1kaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 193
Dot.: etorebka.pl cz. 29

Dzień doberek ale tutaj cicho
__________________

dor1kaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 09:42   #565
kunia1
Zakorzenienie
 
Avatar kunia1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 733
Dot.: etorebka.pl cz. 29

I ja się witam Nudy..
__________________


kunia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 09:43   #566
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: etorebka.pl cz. 29

Cytat:
Napisane przez dor1kaaaa Pokaż wiadomość
Dzień doberek ale tutaj cicho
Dzień dobry kochana
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 09:54   #567
kali765
Zakorzenienie
 
Avatar kali765
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14 501
Dot.: etorebka.pl cz. 29

Dzień dobry

Nie odpowiedziałyście na moje wczorajsze zapytanie
__________________
FREE
kali765 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 10:00   #568
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: etorebka.pl cz. 29

Cytat:
Napisane przez kali765 Pokaż wiadomość
Fajne te buty?
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 10:19   #569
moniuleczka
Zakorzenienie
 
Avatar moniuleczka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 910
Dot.: etorebka.pl cz. 29

hej Dziewczyny nie wiem co mi się porobiło z tym wizażem, ale od wczoraj mam jakiś zmieniony wygląd, nie widzę zdjęć, avatarków, nie mogę cytować, ani nie ma możliwości szybkiej odpowiedzi. nie mogę też dodawać zdjęć więc wgrałam na jakiś serwer zdjęcie ekranu to zobaczycie jak to wygląda, może któraś z Was też tak miała i wie jak temu zaradzić? http://www.speedyshare.com/files/29138999/wizaz.JPG
__________________

moniuleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 10:27   #570
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: etorebka.pl cz. 29

Cytat:
Napisane przez kali765 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Nie odpowiedziałyście na moje wczorajsze zapytanie
Nie denerwuj się już tak Kalinko bo Ci żyłka pęknie
No gumiaki jak gumiaki... mi szczególnie nie przypadły

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Cytat:
Napisane przez moniuleczka Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny nie wiem co mi się porobiło z tym wizażem, ale od wczoraj mam jakiś zmieniony wygląd, nie widzę zdjęć, avatarków, nie mogę cytować, ani nie ma możliwości szybkiej odpowiedzi. nie mogę też dodawać zdjęć więc wgrałam na jakiś serwer zdjęcie ekranu to zobaczycie jak to wygląda, może któraś z Was też tak miała i wie jak temu zaradzić? http://www.speedyshare.com/files/29138999/wizaz.JPG
A próbowałaś się wylogować, zalogować ponownie ? bo wygąda tak jakby Cię system wylogował czy coś ?
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:31.