problem. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-26, 14:11   #31
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: problem.

Cytat:
Napisane przez Tereferee Pokaż wiadomość
ale przecież te modelki nie mają rozmiaru 70j? i chyba ciężko byłoby znaleźć stanik sportowy w takim rozmiarze?
Poza tym autorka jest bardzo młoda, więc osobiście się jej nie dziwię, że martwi się swoim dużym biustem, nie mówiąc już o tym, że porządne biustonosze są bardzo drogie i 15-latka może nie mieć na nie zwyczajnie kasy
Ale może rodzice pomogą? Można też spróbować skorzystać z promocji czy wyprzedaży. Kiedyś w LiParie udało mi się upolować balkonetkę Dalia za około 30PLNów. W regularnej sprzedaży za 180...

W sumie uważam, że to dobrze, że się martwi i skoro zna swój rozmiar to już jest dobrze .

Jeśli o sportowe chodzi, to wspomniane przeze mnie shock absorbery produkowane są w takich rozmiarach
http://allegro.pl/nowy-sportowy-bius...778138756.html
i ciekawostka : http://www.shockabsorber.co.uk/bounceometer/shock.html
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 15:15   #32
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: problem.

Cytat:
Napisane przez Tereferee Pokaż wiadomość
ale przecież te modelki nie mają rozmiaru 70j? i chyba ciężko byłoby znaleźć stanik sportowy w takim rozmiarze?
Poza tym autorka jest bardzo młoda, więc osobiście się jej nie dziwię, że martwi się swoim dużym biustem, nie mówiąc już o tym, że porządne biustonosze są bardzo drogie i 15-latka może nie mieć na nie zwyczajnie kasy
Czyli jak się ma 15 lat to trzeba sobie samemu zarabiać na staniki? na stronie chciałam zeby wyszukało mi taki rozmiar, pojawiły się takie zdjęcia, i tyle.
nie wiem czy ciężko, ty wiesz? szukałaś? a nawet jeśli cięzko - no to mimo wszystko chyba warto się wysilić dla zdrowia, samopoczucia i wygody? bo co innego zrobić? zamknąć się w składziku podczas WF i płakać?
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 15:23   #33
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 990
Dot.: problem.

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Czyli jak się ma 15 lat to trzeba sobie samemu zarabiać na staniki? na stronie chciałam zeby wyszukało mi taki rozmiar, pojawiły się takie zdjęcia, i tyle.
nie wiem czy ciężko, ty wiesz? szukałaś? a nawet jeśli cięzko - no to mimo wszystko chyba warto się wysilić dla zdrowia, samopoczucia i wygody? bo co innego zrobić? zamknąć się w składziku podczas WF i płakać?
Zreszta nawet nie potrzeba jej 7 biustonoszy na kazdy dzien tygodnia inny i do tego seksowne majteczki, zeby byl komplet Znowu bez przesady, to nie jest az taki wydatek, nie kupi sobie raz spodni, pare dni nie bedzie jadla chipsow i drozdzowek w szkole (nawet wyjdzie na zdrowie) i ma jeden porzadny biustonosz.
__________________
Ćwiczę.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 16:18   #34
zielinek34
Raczkowanie
 
Avatar zielinek34
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 122
Dot.: problem.

Ja mam rozmiar 75E, ostatnio chciałam sobie kupić stanik, właśnie w takim tańszym niż 80 zł sklepie, to mi pani powiedziała, że takiego nie ma
zielinek34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 18:37   #35
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: problem.

Cytat:
Napisane przez LadyBeatta Pokaż wiadomość
pewnie mierzysz tylko jeden obwod, przyslowiowy 75? na rozmiar biustonosza nie sklada sie tylko literka.
75 jest za mały , kupuje 80 pod biustem, tyle że ta miseczka mnie po prostu dobija, nie mówię że nie można upolować takiego stanika miedzy miseczka B a C , ale jest na prawdę ciężko..
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 18:37   #36
Tereferee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 52
Dot.: problem.

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Czyli jak się ma 15 lat to trzeba sobie samemu zarabiać na staniki? na stronie chciałam zeby wyszukało mi taki rozmiar, pojawiły się takie zdjęcia, i tyle.
nie wiem czy ciężko, ty wiesz? szukałaś? a nawet jeśli cięzko - no to mimo wszystko chyba warto się wysilić dla zdrowia, samopoczucia i wygody? bo co innego zrobić? zamknąć się w składziku podczas WF i płakać?
Nie trzeba, ale nie każdy rodzic zrozumie potrzebę kupna biustonosza za 100 zł no, ale tak jak ktoś już pisał zawsze można coś upolować w promocji lub odłożyć kasę przeznaczoną na coś innego. A co do zdjęć chodziło mi jedynie o to, że 70j jest jednak większym biustem niż te, które były na tamtych zdjęciach.
Zresztą autorka nie napisała, czy jej rozmiar jest z polskiej czy angielskiej rozmiarówki, które się dość znacznie różnią (także cenami).
Jeśli chodzi o sportowe biustonosze to napisałam, że chyba, bo do końca nie wiem i zgadzam się, warto się wysilić i poszukać, miałam jedynie na myśli to, że poszukiwania niekoniecznie należą do łatwych i rozumiem, że dla autorki duży biust może być problemem.
Tereferee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 19:40   #37
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 990
Dot.: problem.

Cytat:
Napisane przez aga24zuzia Pokaż wiadomość
75 jest za mały , kupuje 80 pod biustem, tyle że ta miseczka mnie po prostu dobija, nie mówię że nie można upolować takiego stanika miedzy miseczka B a C , ale jest na prawdę ciężko..
a na pewno sie dobrze mierzysz? A,B,C to nie jest wielkosc miseczki, tylko roznica miedzy obwodami a jesli dalej podtrzymujesz, ze robisz to dobrze, to moze po prostu przerzuc sie na lepsze sklepy bielizniane?
__________________
Ćwiczę.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-26, 21:10   #38
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: problem.

Cytat:
Napisane przez Miluuu Pokaż wiadomość
a na pewno sie dobrze mierzysz? A,B,C to nie jest wielkosc miseczki, tylko roznica miedzy obwodami a jesli dalej podtrzymujesz, ze robisz to dobrze, to moze po prostu przerzuc sie na lepsze sklepy bielizniane?
nie twierdzę że robię dobrze, bo w końcu napisałam posta że też mam problem, możesz polecić jakiś fajny sklep z bielizną?
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 21:44   #39
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 990
Dot.: problem.

Cytat:
Napisane przez aga24zuzia Pokaż wiadomość
nie twierdzę że robię dobrze, bo w końcu napisałam posta że też mam problem, możesz polecić jakiś fajny sklep z bielizną?
poczytaj sobie ten temat:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=527809
to Ci powinno troche pomoc, a co do sklepu, to po przeczytaniu tej notki i paru linkow tam podanych musisz sama znalezc swoj, w ktorym maja taki rozmiar jaki Ci potrzebny i w ktorym beda mieli wygodne biustonosze. Zawsze przymierz przed zakupem, lepiej tydzien szukac, niz kupic w 10 minut niewlasciwy ze sklepow Ci niestety nie polece nic od siebie, dziewczyny wymienialy swoje poglady na temat sklepow, ja znalazlam odpowiedni stanik w dosc tanim sklepie u nas w galerii - moze po prostu mialam farta Ale z tego co widzialam one wymienialy te drozsze, ale to ze wzgledu na to, ze te tansze nie maja takich rozmiarowek "skrajnych" no i oczywiscie drozsze = lepsza jakosc.
__________________
Ćwiczę.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 08:15   #40
pelnia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 135
Dot.: problem.

.

Edytowane przez pelnia
Czas edycji: 2015-02-28 o 15:54
pelnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 11:58   #41
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: problem.

Cytat:
Napisane przez Miluuu Pokaż wiadomość
poczytaj sobie ten temat:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=527809
to Ci powinno troche pomoc, a co do sklepu, to po przeczytaniu tej notki i paru linkow tam podanych musisz sama znalezc swoj, w ktorym maja taki rozmiar jaki Ci potrzebny i w ktorym beda mieli wygodne biustonosze. Zawsze przymierz przed zakupem, lepiej tydzien szukac, niz kupic w 10 minut niewlasciwy ze sklepow Ci niestety nie polece nic od siebie, dziewczyny wymienialy swoje poglady na temat sklepow, ja znalazlam odpowiedni stanik w dosc tanim sklepie u nas w galerii - moze po prostu mialam farta Ale z tego co widzialam one wymienialy te drozsze, ale to ze wzgledu na to, ze te tansze nie maja takich rozmiarowek "skrajnych" no i oczywiscie drozsze = lepsza jakosc.
dzięki
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-27, 12:45   #42
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: problem.

Cytat:
Napisane przez pelnia Pokaż wiadomość
Poza tym, JEDEN stanik chyba nie wystarczy... Miałaby chodzić w jednym przez np. miesiąc? Trzeba by chyba kupić chociaż z 3 czy 5, a to już niestety wydatek kilkuset złotych. Albo na początek 2 żeby mieć na zmianę, a potem dokupować
5, 10, 15

Stanik uprany wieczorem do rana powinien z powodzeniem wyschnąć... Przecież to nie kożuch z owczej wełny .

Zresztą stanik na taki rozmiar biustu raczej nie powiniem mieć kilku metrów sześciennych gąbki w środku, która uniemożliwiałaby mu wyschnięcie w ciągu nocy
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 12:50   #43
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 990
Dot.: problem.

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
5, 10, 15

Stanik uprany wieczorem do rana powinien z powodzeniem wyschnąć... Przecież to nie kożuch z owczej wełny .

Zresztą stanik na taki rozmiar biustu raczej nie powiniem mieć kilku metrów sześciennych gąbki w środku, która uniemożliwiałaby mu wyschnięcie w ciągu nocy
dwa wystarcza w zupelnosci, jeden zakladasz, drugi sie suszy. I nie wiem czy tu ktoras wspominala, chyba cos lekkiego na noc podtrzymujacego biust tez by sie przydalo? Nie jestem ekspertem, ale wydaje mi sie, ze duze piersi z czasem wiecie no.. opadaja tak jakby. Nie wiem czy mam racje, moze ktos mnie oswiecic?
__________________
Ćwiczę.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 15:06   #44
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: problem.

Cytat:
Napisane przez Miluuu Pokaż wiadomość
dwa wystarcza w zupelnosci, jeden zakladasz, drugi sie suszy. I nie wiem czy tu ktoras wspominala, chyba cos lekkiego na noc podtrzymujacego biust tez by sie przydalo? Nie jestem ekspertem, ale wydaje mi sie, ze duze piersi z czasem wiecie no.. opadaja tak jakby. Nie wiem czy mam racje, moze ktos mnie oswiecic?
Niestety opadają.... Moje 65G nie jest już tak sprężyste i jędrne jak wtedy gdy miałam 18 lat. Dużym ratunkiem i pomocą są jednak dobrze (ściśle pod biustem) dobrane staniki, które mają odpowienio głęboką miskę, by cała pierś się zmieściła. Fiszbina musi okładnie okalać całą pierś, jej zewnętrzny łuk powinien celować gdzieś na środek pachy, a wewnętrzna musi przylegać do mostka. Ważne jest przy zakładaniu stanika, zebrać, zagarnąć jakby tkankę która znajduje się pod pachą i ułożyć dłonia w miseczce. Jeśli nic sięgórą nie yleje, to znak że mamy dobrze dobrany rozmiar. To tak w telegraficznym skrócie.
PS Pół Wawy dziś oblatałyśmy z córką by kupić jej stanik.... ech
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 15:33   #45
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: problem.

Cytat:
Napisane przez Tereferee Pokaż wiadomość
Nie trzeba, ale nie każdy rodzic zrozumie potrzebę kupna biustonosza za 100 zł no, ale tak jak ktoś już pisał zawsze można coś upolować w promocji lub odłożyć kasę przeznaczoną na coś innego. A co do zdjęć chodziło mi jedynie o to, że 70j jest jednak większym biustem niż te, które były na tamtych zdjęciach.
Zresztą autorka nie napisała, czy jej rozmiar jest z polskiej czy angielskiej rozmiarówki, które się dość znacznie różnią (także cenami).
Jeśli chodzi o sportowe biustonosze to napisałam, że chyba, bo do końca nie wiem i zgadzam się, warto się wysilić i poszukać, miałam jedynie na myśli to, że poszukiwania niekoniecznie należą do łatwych i rozumiem, że dla autorki duży biust może być problemem.
no właśnie.

a my tu mówimy chyba o rozmiarze 70I a nie 70J.

ja też rozumiem że to może być problemem, ale podsuwam rozwiązania które mogłyby pomóc go rozwiązać
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:09.