American & Polish Girls cz. XXV - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-10, 23:18   #1621
princesska23
Wtajemniczenie
 
Avatar princesska23
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 914
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
no wlasnie dlatego spytalam.. bo poprostu jestem zazdrosna
nie czaje tej laski od zreszta chyba nie tylko ja
__________________

AG
princesska23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 23:19   #1622
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Cytat:
Napisane przez princesska23 Pokaż wiadomość
nie czaje tej laski od zreszta chyba nie tylko ja
chyba jakas zryta bania.. w ogole tamten post ocieka ironia po calosci
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 23:32   #1623
princesska23
Wtajemniczenie
 
Avatar princesska23
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 914
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
chyba jakas zryta bania.. w ogole tamten post ocieka ironia po calosci
ale to wychodzi ze jest nasza wina bo jej ktos raczyl zwrocic uwage ze sie nie umie zachowac ironicznie tez ja mozna podsumowac ale nie bede sie znizac do jej poziomu
__________________

AG
princesska23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 23:33   #1624
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Dzizys ... tutaj znowu jakieś akcje ?
w ogóle , swoją drogą , nie rozumiem dziewczyn które siedzą i podczytują regularnie ten wątek , kiedyś dojdzie do takiej sytuacji gdzie ktoś obcy bedzie o nas wiedział więcej niż my same no bo nie oszukujmy się , ale rozmów na temat AG to tu mało jest , raczej między sobą rozmawiamy o innych rzeczach , więc musimy być za☠☠☠iście interesujące
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 23:37   #1625
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
Dzizys ... tutaj znowu jakieś akcje ?
w ogóle , swoją drogą , nie rozumiem dziewczyn które siedzą i podczytują regularnie ten wątek , kiedyś dojdzie do takiej sytuacji gdzie ktoś obcy bedzie o nas wiedział więcej niż my same no bo nie oszukujmy się , ale rozmów na temat AG to tu mało jest , raczej między sobą rozmawiamy o innych rzeczach , więc musimy być za☠☠☠iście interesujące
no... ale qwa... przychodzi, zarzuca tylko 1 zdanie dziennie, w dodatku nic nie wnoszace do watku, tylko jakies na zasadzie wysmiania kogos i mysli, ze przyjmiemy ja z otwartymi ramionami i jeszcze podziekujemy za obecnosc... wtf


ale dobra... bo "nie wazne co gadaja, wazne zeby gadali" wiec paniusia osiagnela sukces
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 23:39   #1626
princesska23
Wtajemniczenie
 
Avatar princesska23
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 914
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
Dzizys ... tutaj znowu jakieś akcje ?
w ogóle , swoją drogą , nie rozumiem dziewczyn które siedzą i podczytują regularnie ten wątek , kiedyś dojdzie do takiej sytuacji gdzie ktoś obcy bedzie o nas wiedział więcej niż my same no bo nie oszukujmy się , ale rozmów na temat AG to tu mało jest , raczej między sobą rozmawiamy o innych rzeczach , więc musimy być za☠☠☠iście interesujące
albo jestesmy za☠☠☠iscie interesujace albo innym sie nudzi to czytaja co napiszemy podczytujace odzywac sie i regularnie pisac a nie wpadac i wypadac
__________________

AG
princesska23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 23:40   #1627
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Cytat:
Napisane przez princesska23 Pokaż wiadomość
albo jestesmy za☠☠☠iscie interesujace albo innym sie nudzi to czytaja co napiszemy podczytujace odzywac sie i regularnie pisac a nie wpadac i wypadac
ciezko sie wkrecic w zgrana grupe. takze w sumie sie nie dziwie, ze sie nie wychylaja ile razy bylo takich osob, co napisaly 1 post a potem juz byla cisza? ciezko sie przebic
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-10, 23:44   #1628
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
no... ale qwa... przychodzi, zarzuca tylko 1 zdanie dziennie, w dodatku nic nie wnoszace do watku, tylko jakies na zasadzie wysmiania kogos i mysli, ze przyjmiemy ja z otwartymi ramionami i jeszcze podziekujemy za obecnosc... wtf


ale dobra... bo "nie wazne co gadaja, wazne zeby gadali" wiec paniusia osiagnela sukces
Agg ja Cię jak najbardziej rozumiem jeśli o to chodzi
Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
ciezko sie wkrecic w zgrana grupe. takze w sumie sie nie dziwie, ze sie nie wychylaja ile razy bylo takich osob, co napisaly 1 post a potem juz byla cisza? ciezko sie przebic
hmm ... to ja się mogę nazwać hardcorem , że spróbowałam ? dla chcącego nic trudnego
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 23:48   #1629
princesska23
Wtajemniczenie
 
Avatar princesska23
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 914
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

ja tez do Was sie jakos wkrecilam za pierwszym razem jak mnie olalyscie to probowalam drugi raz
__________________

AG
princesska23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 23:53   #1630
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

ej no... wiadomo, ze dla chcacego nic trudnego... jej tez sie udalo zwrocic nasza uwage, tak?
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 23:59   #1631
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

wiadomo
Dobranoc
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-11, 00:01   #1632
Sylvana
Zadomowienie
 
Avatar Sylvana
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 149
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Cytat:
Napisane przez princesska23 Pokaż wiadomość
to one nie sa zapinane na guzik? a tak mi sie podobaly na wieszaku
ja takie zjezdzajace kupilam w stradim, zawsze mnie trzesie jak je ubiore bo co chwile musze je podciagac

ja nie jestem jakos super zadowolona bo ciagle mi sie paznokcie rozdwajaja tez bym sie chetnie dowiedziala o jakiejsc fajnej odzywce
Mają i zameczek i taki guzik obok niego ale co spadają z tyłka to spadają

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...2Bpunto%2Broma o tych mowisz? bo ja mam te co mi tak zjezdzaja. i ja tez wzielam rozmiar wieksze niz zwykle. moze to faktycznie przez to, ze sa za wielkie. nie wiem

a teraz kupilam te http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...dnie%2BBershka tyle ze 10zl drozsze :roll eyes:

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------



ta diamentowa tez zawiera
Te pierwsze z zameczkami z tyłu na dole mam, ale te co teraz kupiłaś mają chyba ten sam materiał, co? a wydaje mi się, że to przez ten materiał i to wykończenie stanu u góry niefortunnego tak zjeżdżają.


Cytat:
Napisane przez princesska23 Pokaż wiadomość
ja tez do Was sie jakos wkrecilam za pierwszym razem jak mnie olalyscie to probowalam drugi raz
ejj to słodkie aż jest haha

Trafiłam dzisiaj w idealną porę
Sylvana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 00:07   #1633
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Cytat:
Napisane przez Sylvana Pokaż wiadomość
Mają i zameczek i taki guzik obok niego ale co spadają z tyłka to spadają



Te pierwsze z zameczkami z tyłu na dole mam, ale te co teraz kupiłaś mają chyba ten sam materiał, co? a wydaje mi się, że to przez ten materiał i to wykończenie stanu u góry niefortunnego tak zjeżdżają.




ejj to słodkie aż jest haha

Trafiłam dzisiaj w idealną porę
tak, ale w razie czego jakby zjezdzaly to moge pasek sobie zalozyc... a do tamtych niestety nie
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 06:36   #1634
kuriermama
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 17
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
no... ale qwa... przychodzi, zarzuca tylko 1 zdanie dziennie, w dodatku nic nie wnoszace do watku, tylko jakies na zasadzie wysmiania kogos i mysli, ze przyjmiemy ja z otwartymi ramionami i jeszcze podziekujemy za obecnosc... wtf


ale dobra... bo "nie wazne co gadaja, wazne zeby gadali" wiec paniusia osiagnela sukces
raz dziennie bo pracuje od 8 do 20^^ "nie wazne co gadaja, wazne zeby gadali" - wypraszam sb ale nie taki byl zamiar. I dla jasnosci - nie potrzebuje zebyscie mi dziekowali za obecnosc- az tak wazna nie jestem, poprostu wyrozumialosc i dystans i troche dobrej woli styczy. Bd mi bardzo milo.

Lol jaka ironia? Spoko no, nie przedstawilam sie czy cos, moja wina okej, sory za tamto, poprostu umiem sie przyznac do bledu. A to zeby naskoczyc na nowa osobe w 5 to zadna filozofia i trudnosc... jpd no bez takich prosze... Ale jak sb chcecie, nic na sile. Troche sie pomylilam co do waszego watku, co nie znaczy ze nie moge sie na nim udzielac, bo to forum publiczne i kazdy ma prawo do niego. Poza tym bez sensu ta cala gadka na moj temat... Robcie swoje a ja juz nie bd jak wy to mowicie wbijac ni z gruchy ni z pietrychy czy tez ironizowac- mozemy sie tak umowic? Czy bd wam ciezko?

Edytowane przez kuriermama
Czas edycji: 2012-01-11 o 06:51
kuriermama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 06:45   #1635
SweetAmber
Zadomowienie
 
Avatar SweetAmber
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 068
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Cytat:
Napisane przez aniolek99 Pokaż wiadomość


Slyszałam ,ze przyciemnia
Mam nadzieję że przyciemni i może pomoże w odrastaniu troszkę


Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
czyli generalnie nie jesteście z tej odżywy zadowolone ? a może jakąś inną mi polecicie ?
Kochana, ja mam tę odżywkę i maluję tylko nią paznokcie przynajmniej raz w tygodniu. U mnie zauważyłam że na pewno rosną szybciej są troszkę grubsze. Ja miałam problem z tym że jak lewo mi odrosły to się już rozdwajały takie króciutkie. Teraz o dziwo mogę nawet dłuższe zapuścić, jednak praca mi na to nie pozwala bo i tak mi się złamią mechanicznie Ogólnie jestem zadowolona, paznokcie rosną dłuższe, ładniejsze i mocniejsze ale to nie jest tak że nigdy już się nie złamią. Z porównaniu z tym co było to są naprawdę super, może jakby do tego jeszcze jakieś witaminki dodać to by były już idealne i nie łamiące się nigdy.
__________________
Jeśli nie walczysz o to, czego pragniesz, nie masz prawa płakać z powodu czegoś, czego nie masz...
SweetAmber jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 07:06   #1636
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość

mi się dobrze jeździ tylko nienawidzę godzin szczytu :/ bardzo się cieszę,że egzamin mam już za sobą nie chciałabym zdawać jeszcze raz
padam po robocie a do soboty czeka mnie zakuwanko na 3 egzaminy

dostałam na PW jakieś zaproszenie do programu telewizyjnego bo szukają Pań o pięknych ustach. WTF ?
no ja tez, do rozmow w toku, pewnie beda robic program na temat kwasu hialuronowego

Cytat:
Napisane przez kuriermama Pokaż wiadomość
Juz spiesze i wszytko wyjasniam i z gory przpraszam..



Po 1. Ta dupa to specjalnie dla Cb kochana



Po 2. Fakt moj blad moglabym sie przedstawic. ale o tym pozniej.



Z jajami czy bez ale przykro mi bo niestety nigdy nie poznalam mojej mamy, zmarla po porodzie... Takze no nie dalo rady.. wybacz ;/



hłe hłe hłe


Jestem Justyna, mieszkam w Łodzi (DBWA) mam 24 lata i codziennie dorabiam sb jako "bike messenger" (pot, czas, szybkosc). Ostatnio nie mialam czasu dla sb gdyz oddalam sie swojej pasji (moj chlopak tez jezdzi na ostrym kole) ale chce to zmienic i bardziej zadbac o sb i zmienic styl (teraz stawiam na wygode nie na wyglad), Juz od dluzszego czasu przygladalam sie waszemu wątkowi i przyznam szczerze ze to jeden z lepszych. Jestem jedynaczka. Chwilowo nie studiuje.
Jesli mi wolno to chialam przprosic za swoje uwagi, obiecuje poprawe.
Spokojnej nocy


P.S nigdy nie mialam tutaj konta i nie jestem zadna kokainka, pysiaczkeim czy kit wie czym
1.ooooj słoneczko nie trzeba, spożytkuj ja gdzie indziej moze cos z tego bedziesz miala
2. Urzekła mnie Twoja historia
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 08:28   #1637
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

nie karmić trolli proszę
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 09:03   #1638
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Siwa dawaj idziemy hahaha ale by było co ?
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 09:47   #1639
dixie1990
Zakorzenienie
 
Avatar dixie1990
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 146
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Zaczelam olejowac wlosy wczoraj padlo na winogronowy jeszcze niestety


Moim jednym z kilku postanowien jest zrobienie malego tatuazu , zastanawiam sie nad gwiazdka lub sercem nastopie niedaleko kostki
Namalowalam sobie linerem i fajnie to bedzie wygladalo jak zaloze szpilee ... tyylko sama nie wiem ... serducho wydaje mi sie byc dziecinne wiec chyba zdecyduje sie na gwiazdke mam nadzieje , ze nie umre z bolu .

Zapisalam sie na luego do fryzjera .. powiedziala mi , ze lepiej balejaz niz cale wlosy mi farbowac ...sama nie wiem nie chce miec 3 paskow na krzyz juz jej to powiedzialam ... mam nadzieje , ze nie bede plakala po wyjsciu


Starr z tymi rozmowami w toku dobree

ja ostatnio ogladalam o kobietach co spia z dyrektorami/szefami - nie widzialam bardzej wyrafinowanych jak tamte kurde
dixie1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-11, 09:57   #1640
Lolaa87
Zadomowienie
 
Avatar Lolaa87
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 868
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Hejo

Agg z tego co pamiętam to Ty masz tą maskę z Ziaji odbudowującą z ceramidami? A odżywkę tez masz? Bo chcę kupić i nie wiem czy warto

Star to nieźle, że Cię zaprosili. A w ogóle masz zamiar pójść?
__________________
Lolaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 10:27   #1641
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Cytat:
Napisane przez Lolaa87 Pokaż wiadomość
Hejo

Agg z tego co pamiętam to Ty masz tą maskę z Ziaji odbudowującą z ceramidami? A odżywkę tez masz? Bo chcę kupić i nie wiem czy warto

Star to nieźle, że Cię zaprosili. A w ogóle masz zamiar pójść?
a mam ja. mam i ta do psikania i maske i odzywke bez splukiwania. to ma silikon, wiec ja teraz ostroznie do tego podchodze, bo chcialam jednak wyeliminowac silikony z mojej pielegnacji wlosow ale ja to w ogole jestem nieobiektywna jesli chodzi o kosmetyki, bo czegokolwiek nie naloze to i tak mam krecone, suche wlosy, wiec sama wiesz
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 10:42   #1642
Lolaa87
Zadomowienie
 
Avatar Lolaa87
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 868
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
a mam ja. mam i ta do psikania i maske i odzywke bez splukiwania. to ma silikon, wiec ja teraz ostroznie do tego podchodze, bo chcialam jednak wyeliminowac silikony z mojej pielegnacji wlosow ale ja to w ogole jestem nieobiektywna jesli chodzi o kosmetyki, bo czegokolwiek nie naloze to i tak mam krecone, suche wlosy, wiec sama wiesz
To może wezme maske bo przynajmniej spłucze, a w przypadku odzywki bez splukiwania to boje sie obciazenia zwlaszcza, że ma silikon :/ ja mam cienkie włosy więc czasem odżywka do splukiwania, która ma silikon obciązy włosy jak za dużo nawale

Mam nadzieje,że mi olejowanie coś pomoże na łamanie wlosów :/
__________________
Lolaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 10:49   #1643
bLonD_bEjBe
Zadomowienie
 
Avatar bLonD_bEjBe
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 593
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Hejka lasencje
Wczoraj u mnie tez troche sniegu popadalo i na tym sie skonczylo
aha i bylam wczoraj w sephora po cienie i w douglasie wybralam podklad Lancome photogenic ultra naturel - do wyprobowania. zobaczymy coz to za mazidlo, czy da rade.

nooo i nie moglam napatrzec sie na ciuszki w sklepach,


podoba mi sie ta piosenka,
http://www.youtube.com/watch?v=oavMtUWDBTM
__________________
… świadomość kreuje „wygląd”… podświadomość działanie…
bLonD_bEjBe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 10:51   #1644
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Cytat:
Napisane przez Lolaa87 Pokaż wiadomość
To może wezme maske bo przynajmniej spłucze, a w przypadku odzywki bez splukiwania to boje sie obciazenia zwlaszcza, że ma silikon :/ ja mam cienkie włosy więc czasem odżywka do splukiwania, która ma silikon obciązy włosy jak za dużo nawale

Mam nadzieje,że mi olejowanie coś pomoże na łamanie wlosów :/
a maska tez ma siliokon z tego co kojarze

ja chyba jednak polecam biovaxa... jakos tak lepszy mi sie wydaje. nie ma zadnych silikonow i jakos bardziej mnie przekonuje. takze wydaje mi sie, ze jak masz dostep gdzies do SP to kup go i tyle. ziaje mam ta niebieska i jakas maske wygladzajaca bodajze. nigdy jej nie uzylam wlasnie przez to dimethicone... on co prawda schodzi z wlosow przy uzyciu delikatnego szamponu, no ale wiadomka. silikon to silikon
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 10:57   #1645
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

haha nie nie mam zamiaru tam iść pewnie program polegałby na udowadnianiu ludziom,że nic w tym złego nie ma i ,że ust nie ostrzykuje się botoksem, jak myśli większość
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 11:01   #1646
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
haha nie nie mam zamiaru tam iść pewnie program polegałby na udowadnianiu ludziom,że nic w tym złego nie ma i ,że ust nie ostrzykuje się botoksem, jak myśli większość
a mi sie wydaje, ze wlasnie na probie przekonania tych co robia, ze to jest zle i niepotrzebne jak w wiekszosci odcinkow... to co robia jest zwwykle zle i niedobre i niepotrzebne.
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 11:08   #1647
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Laski rozmowy w toku i tak są reżyserowane pamiętam jak ode mnie laska z liceum była w odcinku na temat blachar czy coś takiego , gadała tam totalne głupoty , że szkołe rzuciła itp bo jej tylko imprezy w głowie , a tak nie było , ale ludzie chcieli show a nie nudnego programu

Dzień dobry
zmyłam oleje , wrzuciłam na włosy lorysa, resztke waxa i zerkam na książkę obok , co by ją poczytać i pisać prace dalej
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 11:12   #1648
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

tak ale mi chodzi o to,że pewnie ja bym musiala gadac ze to jest dobre i żyje nic mi się nie stało nie umarłam od zastrzyków bo ja bym sobie nie dała wmówić tego co pewnie by mi wmawiali ludzie ,że jestem taka i owaka po co to robie,że to sztuczne itp itd.wiesz o co mi kaman
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 11:17   #1649
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
tak ale mi chodzi o to,że pewnie ja bym musiala gadac ze to jest dobre i żyje nic mi się nie stało nie umarłam od zastrzyków bo ja bym sobie nie dała wmówić tego co pewnie by mi wmawiali ludzie ,że jestem taka i owaka po co to robie,że to sztuczne itp itd.wiesz o co mi kaman
no wiem własnie a niektórzy dla kasy różne głupoty zaczynają gadać
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 11:29   #1650
Lolaa87
Zadomowienie
 
Avatar Lolaa87
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 868
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
a maska tez ma siliokon z tego co kojarze

ja chyba jednak polecam biovaxa... jakos tak lepszy mi sie wydaje. nie ma zadnych silikonow i jakos bardziej mnie przekonuje. takze wydaje mi sie, ze jak masz dostep gdzies do SP to kup go i tyle. ziaje mam ta niebieska i jakas maske wygladzajaca bodajze. nigdy jej nie uzylam wlasnie przez to dimethicone... on co prawda schodzi z wlosow przy uzyciu delikatnego szamponu, no ale wiadomka. silikon to silikon
No wiem wiem, że ma silikon, ale jest do spłukiwania więc może tragedii wielkiej nie będzie. Ogólnie mam ten kompres z apteczki babuni z miodem i mlekiem i on ma dimethicone i staram się nakładać mało żeby włosy mi nie klapły od razu i przez kilka godzin mam super włosy, a wieczorem już obciążone :/
A który biovax? Bo wiem, że jeden chyba z proteinami ma silikon :/
SP mam blisko i zawsze się czaje na promocje na biowaxa bo często jest,ale jak przychodze to i są tylko jakies psikacze, albo do włosów blond. A u mnie w Gdansku chyba tylko 2 SP są i jedna właśnie gdzie ja chodze w Galerii Bałtyckiej, a tam dużo ludzi jest zawsze i ciężko coś dorwać.
__________________
Lolaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:00.