American & Polish Girls cz. XXV - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-14, 16:14   #1831
aniolek99
Zadomowienie
 
Avatar aniolek99
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 1 408
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Racja musi byc wysoki
Jak na impreze ubiore szpilki to mam 182
Wiec facet tak 185-190

Boze ja jednak mam wymagania
__________________


aniolek99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 16:16   #1832
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Cytat:
Napisane przez aniolek99 Pokaż wiadomość
Racja musi byc wysoki
Jak na impreze ubiore szpilki to mam 182
Wiec facet tak 185-190

Boze ja jednak mam wymagania
haaaa to niezle, ja bez szpilek mam 160 a i tak moj men musi miec 180 w gore no cooo taki fetysz moj hahaha
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 16:20   #1833
aniolek99
Zadomowienie
 
Avatar aniolek99
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 1 408
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
haaaa to niezle, ja bez szpilek mam 160 a i tak moj men musi miec 180 w gore no cooo taki fetysz moj hahaha
Ja mam 170 ,ale jak juz ubieram szpilki to 10-12 cm ,ale ubieram tylko na imprezy bo zawsze biegne za autobusem

Ja wole patrzec w góre ,niz w dół
__________________


aniolek99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 16:25   #1834
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Cytat:
Napisane przez Sylvana Pokaż wiadomość
Taka anegdota odnośnie tematu -
Poznałam na imprezie kolesia, który jest adwokatem w kancelarii, stanowisko więc wysokie, wygląd niczego sobie, zadbany no i co najważniejsze gada od rzeczy Przegadaliśmy całą imprezę odnośnie praw ludzi a zwierząt - nawet takie przekomarzanie się, że człowieka to broni też konstytucja a egzekwowanie praw zwierząt leży
Spotkaliśmy się raz, wybrał miejsce sam, przytulna, kawiarnia, rozmowa też na poziomie się wydawała - bez żadnych podtekstów absolutnie. (Na 'randce' ubrana jak to ja na co dzień - jakiś żakiet, biały top, czarne rurki. Na imprezie miałam dopasowaną małą czarną.)
Odwiózł mnie do domu pożegnaliśmy się wszystko ładnie pięknie, i tu nagle sms "na dobranoc" uwaga
" I tak w krótkiej spódniczce wyglądasz najlepiej Miłych snów "

Koleś spalony na momencie, nigdy już się nie odezwałam do niego.
Załamałam się po raz kolejny
no to poleciał po całości jak by mi tak obcy facet napisał to tez bym go skreśliła co innego jak się z kimś spotykasz jakiś czas i Ci tak Twój facet powie ja patrząc na swoich kolegów czasem tracę wiarę w mężczyzn i uważam , że oni są niereformowalni , mojemu Tztowi też to często mówię
Cytat:
Napisane przez aniolek99 Pokaż wiadomość
Racja musi byc wysoki
Jak na impreze ubiore szpilki to mam 182
Wiec facet tak 185-190

Boze ja jednak mam wymagania
ja w szpilkach mam hmm 186 czasem 187 , mój Tz ma 185 i żyjemy sobie dobrze a na co dzień to albo w płaskich latam mając wtedy 174-5 albo w 8 cm więc i tak zazwyczaj ponad 180 jest
ale ja wam powiem , że mało wysokich facetów teraz jest , większośc taka przeciętna 170-180
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 16:31   #1835
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Hej kochane

Agg mowilam ja mam to samo odkad mam blond wlosy

blond to jest to


a tak poważnie to mi sie wydaje ze blond sie bardziej rzuca w oczy i brunetek jest wiecej...

Mnie dzisiaj pod sklepem zaczepil koles, wciety byl i chyba mu na wzrok padlo bo ja w 9 miesiacu ciazy, a on idzie za mna, wola mnie i przeptrasza ale musi mi powiedziec ze jesyem tak piekna ze jak by mial taka zone to by zdomu nie wychodzil i mnie samej nie wypuszczal buahahaha juz chcialam pytac co tamiego pil

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

sory za literowki ale na tym tablecie pisze sie masakrycznie... tzn ciezko cos skasowac, zaznaczyc :/
Siwa ja jak ty mam 160 moj Tz 185 i tak sie czuje najlepiej
__________________
Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 16:34   #1836
bLonD_bEjBe
Zadomowienie
 
Avatar bLonD_bEjBe
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 593
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Cytat:
Napisane przez Sylvana Pokaż wiadomość
No właśnie z tym blondem to wcale nie jest tak kolorowo jak się wydaje bo przyciąga się na potęgę spojrzenia i facetów ale zazwyczaj nie takich jakby się chciało
hahaha wlasniee tak a najlepsze akcje sa w lato i zazwyczaj tam gdzie remontuja ulice i jest cala masa budowlancow. Nie wiem czy jest roznica miedzy robieniem sobie siary z workiem na glowie czy tym jak sie idzie i oni narobia wstydu
Cytat:
Napisane przez Sylvana Pokaż wiadomość
Baardzo ładnie to ujęłaś Zgadzam się w 100%.

PS To ja też należę do tej bajki bo jestem sama już od dawna z resztą
bo to trzeba sie dopasowac a nie brac kogo popadnie, wiec prawidlowo robisz. Zgadzam sie. Juz nie mowie o wygladzie- chociaz jest wazny [ i cholera nie zanize poziomu przystojnosci mojego bylego ]
aleee charakter, wesolosc powiazana z odpowiedzialnoscia i konkretnosc. Facet to facet a nie gumka od kaleson
a co do tego smska biznesmena heeh to chyba mial byc komplement
Cytat:
Napisane przez aniolek99 Pokaż wiadomość
Raz mi sie podobał ciemny blondyn ,ale on to kurcze naprawde był cudny


Blon bejbe 100% racji

edit;

Sylvana ach ci faceci,ale to chamskie bylo

Ja tez od dluzszego czasu jestem sama Jeszcze nigdy nie trafiłam na kogos to by mnie jakos zainteresował sobą
too teraz bedzie, ktora pierwsza znalazla swojego ksiecia.
co do blondyna no wlasnie byl taki mial taka hmm laleczkowata urode, duze niebieskie oczy, rozowe usteczka. No mowie nooo nie-eeee facet ladniejszy ode mnie i nawet mu to powiedzialam- usmial sie.
Aniolku moze to ten sam
Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
a moim zboczeniem jest to zeby facet byl wysoki, z malym knypkiem czulabym sie jak dzieciak chocby niewiem jak przystojny był. I zawsze faceci z ktorymi sie spotykalam byli wysocy, nawet nie zwracajac na to uwagi, poprostu tacy mi sie podobali zawsze podswiadomie.
No tak wtedy czujesz sie w jego ramionach taka malusiaaa i bezpieczna. Czyli kobieca.
ja tez lubie wysokich - nie mam wyboru haha , bo nie jestem jakims babochlopem, zeby brac nizszego. by jak toudi z gumisiow robil za podnozka. upsss


Kamciurka - sa takie przesady, pewnie nie wierzysz, ale miedzy innymi nie patrz na brzydkie rzeczy, bo mozna dziecko zauroczyc i takie tam.
__________________
… świadomość kreuje „wygląd”… podświadomość działanie…

Edytowane przez bLonD_bEjBe
Czas edycji: 2012-01-14 o 16:48
bLonD_bEjBe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 17:32   #1837
aniolek99
Zadomowienie
 
Avatar aniolek99
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 1 408
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Blond bejbe ten 'moj' był podobny do Toma Feltona nawet
,ale oczywiscie w ciemnym blondzie ,a nie białym

Był wysoki 180-185

Dzis wypiłam 4 soczki marchewkowe 1dniowe z tesco
teraz bede pic ,jestem taka biala ,
__________________


aniolek99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-14, 17:44   #1838
bLonD_bEjBe
Zadomowienie
 
Avatar bLonD_bEjBe
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 593
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Aniolek serio chcesz pic?
)Ja juz dawno zrezygnowalam z marchewki itd..nie wyszlo.


Aha wiecie co obejrzalam wlasnie film pt. Sleeping beauty 2011 z Emily Browning i musze powiedziec ( to taki dramat) , ze film mnie zaskoczyl. Nie widzialam jeszcze tak dziwacznego pomyslu na film, ale ja lubie takie filmy, w ktorych cos sie dzieje innego niz juz widzialam. Emily to jest ta blondynka co grala w sucker punch. No w sleeping ma brazowe wloski i wyglada slicznie tak naturalnie
i jeszcze jedno z ciekawosci zobaczylam gdzie jeszcze grala i ku mojemu zdziwieniu, grala ta mala dziewczynke w filmie Statek widmo ( to ten film, w ktorym ludzi na statku linka przepolowila na pol )
http://www.filmweb.pl/person/Emily+Browning-67481#
__________________
… świadomość kreuje „wygląd”… podświadomość działanie…
bLonD_bEjBe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 17:57   #1839
aniolek99
Zadomowienie
 
Avatar aniolek99
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 1 408
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Cytat:
Napisane przez bLonD_bEjBe Pokaż wiadomość
Aniolek serio chcesz pic?
)Ja juz dawno zrezygnowalam z marchewki itd..nie wyszlo.


Aha wiecie co obejrzalam wlasnie film pt. Sleeping beauty 2011 z Emily Browning i musze powiedziec ( to taki dramat) , ze film mnie zaskoczyl. Nie widzialam jeszcze tak dziwacznego pomyslu na film, ale ja lubie takie filmy, w ktorych cos sie dzieje innego niz juz widzialam. Emily to jest ta blondynka co grala w sucker punch. No w sleeping ma brazowe wloski i wyglada slicznie tak naturalnie
i jeszcze jedno z ciekawosci zobaczylam gdzie jeszcze grala i ku mojemu zdziwieniu, grala ta mala dziewczynke w filmie Statek widmo ( to ten film, w ktorym ludzi na statku linka przepolowila na pol )
http://www.filmweb.pl/person/Emily+Browning-67481#
Mam nadzieje,ze u mnie to cos da
,ale postanowilam ,ze bede chodzic 2 razy w miesiacu na solarium na 7 minut tylko przejde sie kilka razy ,zeby złapac odcien.

nie widzialam tych filmów,ale ta Emily wyglada jak anioł
__________________


aniolek99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 18:52   #1840
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

siwa: jak normalnie nie zrozumiał, to bym tak samo zaciągała go do rzeczy jakie umiesz sama zrobić i tylko by było:
-odkręć słoik
-otwórz mi puszkę
-otwórz mi piwo/oranżadę/drinka otwieraczem do butelek
- wymień worek w odkurzaczu

I liczyłabym, że się skapnie, chociaż może źle bym liczyła.

Ja mam 175, więc wysocy dla mnie rozpoczynają się od 190, ale i 180 się zadowolę.
Mój jest wyższy ale w wysokich szpilkach go przerosnę. Ale kiedy ja ostatnio szpilki na dłużej nosiłam to nie pamiętam
Takie miałam problemy ze stopami w tym roku, że koniec. Wszystko mnie obcierało, nawet w rozchodzonych balerinkach nosiłam żelowe wkładki i plastry na palce, a gdzie szpilki.
Ale już w miarę ok jest.

sylvana: ja też podobno wyglądam na jakąś niewyżyta tzn moim zdaniem to wyglądam na cnotkę-niewydymkę, ale nie wnikam.
A często właśnie faceci do mnie zagadywali jak byłam ubrana elegancko (tzn nie garsonka, bez przesady)
Nie wiem, jakieś fantazje o dominatorce- dyrektorce lub uległej sekretarce
Albo czerwone paznokcie to oznaka łatwości, no ja nie wiem.

Bo tak na ulicy czy gdzieś na szczęście mam spokój, no a poza tym taka powalająca nie jestem, żeby mnie tłumy oblegały

A ja akurat się mam gdzie napatrzeć na fajnych mężczyzn, odwiedzam regularnie taki biurowiec (połączony jest z hotelem- więc często w tym przyległym budynku w kawiarniach siedzą eleganccy mężczyźni w garniturach) no i do tego kulturalni, zawsze drzwi otworzą itd.

A notariusz, z którym współpracuję sam mi parę razy herbatę zrobił i przyniósł. Bo siedzę sobie kiedyś i się pyta co do picia chcę (zwykle się pytała sekretarka i zawsze ona mi przynosiła) i sobie myślę 'no, mógłby sam mi przynieść' i patrzę i faktycznie sam mi przynosi.
Fajnie tak, tak vipowsko się czuję

Ale niektórzy to świnie, jak np na sylwestrze rok temu była para, siedzieliśmy w czwórkę podczas tego wyjazdu przy okazji jakiejś tam, laska wychodzi na 5 min i już ją obgaduje, szczęka czasami opada. Albo ja wychodzę wcześniej z pokoju, on też, czekamy na korytarzu, bo nasze drugie połowy się grzebią i już tą minutę wykorzystać trzeba.

A jak się podczas tego wyjazdu przestraszyłam, że kogoś widzę, to koniec, normalnie gość podobny jak dwie krople wody do kogoś, sobowtór prawie i jego panna podobna z daleka do panny tej osoby.
Nie na forum publiczne czemu się wystraszyłam, ale co przeżyłam to moje.



Ja księcia z bajki nie szukam, bo w sumie wcale by mi dobrze nie było jakby mnie ktoś aż za bardzo adorował, a ja bym się nie umiała odwdzięczyć, a jak nie ma równowagi to nie jest za dobrze.
Tak sobie to tłumaczę, pewnie się sama okłamuje, ale jakoś to sobie wytłumaczyć trzeba

Obejrzałam sobie seriale i od razu mi lepiej

---

Co do ciąży też się mi przypomniało, jak 2 razy mnie o ciąże posądzili (raz na bramkach-wykrywaczach metalu, raz w autobusie ktoś mi miejsca chciał ustąpić) tylko z powodu bluzek odcinanych pod biustem, trochę na dole luźniejszych.
Ok czasem takie mam wzdęcia czy coś, że wyglądam na ciąże, ale na pewno nie w tamtych dniach.
Popsuty miałam humor, a już myślałam, że każdy jest przyzwyczajony do takich fasonów, że wszyscy je noszą, nie tylko kobiety w ciąży.
Także uważajcie jakie fasony bluzek nosicie
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 22:36   #1841
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Cytat:
Napisane przez bLonD_bEjBe Pokaż wiadomość
haha agaa taki pocisk sobie samej, heh nie ma to jak dystans do siebie
Ksiecia szukasz??? a z jakiej bajki, bo ja tez?
Chetnie przygarnelabym tego noooo shreka
no ja taaaa, ja zawsze sobie cisne nie mam z tym jakiegos problemu
ja to szukam tego z kopciuszka... bo ja kopciuch jestem : cojest:
Cytat:
Napisane przez bLonD_bEjBe Pokaż wiadomość
Aha wiecie co obejrzalam wlasnie film pt. Sleeping beauty 2011 z Emily Browning i musze powiedziec ( to taki dramat) , ze film mnie zaskoczyl. Nie widzialam jeszcze tak dziwacznego pomyslu na film, ale ja lubie takie filmy, w ktorych cos sie dzieje innego niz juz widzialam. Emily to jest ta blondynka co grala w sucker punch. No w sleeping ma brazowe wloski i wyglada slicznie tak naturalnie
i jeszcze jedno z ciekawosci zobaczylam gdzie jeszcze grala i ku mojemu zdziwieniu, grala ta mala dziewczynke w filmie Statek widmo ( to ten film, w ktorym ludzi na statku linka przepolowila na pol )
http://www.filmweb.pl/person/Emily+Browning-67481#
jedyny moment filmu, ktory pamietam najlepszy buahahaha
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-14, 22:54   #1842
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

http://www.smog.pl/wideo/41312/maja_...t_internetu/1/

stare ale jare
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 23:36   #1843
SweetAmber
Zadomowienie
 
Avatar SweetAmber
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 068
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
OMG! Co to jest za program w ogóle


Dziewczyny kupiłam waxa tego pilomax i jak przeczytałam skład to myślałam że zawału dostanę.. SLS w masce? Ale i tak będę używać, innym pomaga mimo tego składu to mi też pewnie nie zaszkodzi

Ahaa i nie wiem czy widziałyście ale ta baza Lancome wczoraj była dostępna nie wiem czy jeszcze jest, bo na razie nie kupuję, loreal'a wykończe i zamówię, oszczędzać trzeba
__________________
Jeśli nie walczysz o to, czego pragniesz, nie masz prawa płakać z powodu czegoś, czego nie masz...
SweetAmber jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 23:42   #1844
Sylvana
Zadomowienie
 
Avatar Sylvana
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 149
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
aaaaaaaa! co ja pacze
Ta dziewczyna jest koszmarna, co więcej jakoś nie chce mi się wierzyć, że faktycznie prowadzi takie życie bo na początku siedzi grzecznie
Choć to może ja jestem za grzeczna i nie pojmuje trybu nastolatek i moich rówieśników w tych czasach
Sylvana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 23:55   #1845
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość

łooo ale dzi*ka
widuje takie sz*aty jak wychodze gdzies sie pobawic.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 00:20   #1846
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Cytat:
Napisane przez SweetAmber Pokaż wiadomość
OMG! Co to jest za program w ogóle


Dziewczyny kupiłam waxa tego pilomax i jak przeczytałam skład to myślałam że zawału dostanę.. SLS w masce? Ale i tak będę używać, innym pomaga mimo tego składu to mi też pewnie nie zaszkodzi

Ahaa i nie wiem czy widziałyście ale ta baza Lancome wczoraj była dostępna nie wiem czy jeszcze jest, bo na razie nie kupuję, loreal'a wykończe i zamówię, oszczędzać trzeba
ma sls mi nie pomógł ten wax wcale, miałam po nim strasznie splątane włosy
faktycznie- baza jest dostepna http://www.douglas.pl/douglas/Makija...000004829.html
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 08:45   #1847
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

heeej dziewczyny , cięzki weekend na uczelni za mną ,ciężko tydzień przede mną w pracy
2 egzaminy zdane , jeden pod znakiem dużego zapytania, wyniki we wtorek, marnie było
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 10:23   #1848
bLonD_bEjBe
Zadomowienie
 
Avatar bLonD_bEjBe
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 593
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
no ja taaaa, ja zawsze sobie cisne nie mam z tym jakiegos problemu
ja to szukam tego z kopciuszka... bo ja kopciuch jestem : cojest:
to patrz kopciuchu ;p
http://dantefun.blogspot.com/2010/05...seksownym.html
jakas sexi w tych czasach Jestes
syrenka jest fajna..szkoda, ze wali ryba

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
haha jaka tepa dzida.
Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
heeej dziewczyny , cięzki weekend na uczelni za mną ,ciężko tydzień przede mną w pracy
2 egzaminy zdane , jeden pod znakiem dużego zapytania, wyniki we wtorek, marnie było
powodzonka zycze usmiechu i sily.
-
Co do bazy hmm 40 zl , wiecie co zamowienie sobie, zobacze co to za cudo tak chwalicie.

tak obejrzalam Coste Concordia od wewnatrz iiiii
http://www.youtube.com/watch?v=USDXYlZ9UWU

jade tam nurkowac po skarby
__________________
… świadomość kreuje „wygląd”… podświadomość działanie…
bLonD_bEjBe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 12:00   #1849
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

dziekuję
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-15, 12:00   #1850
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Mnie tam ta panna pachnie niedowartościowaniem i po prostu myśli, że zaliczy 30 gości w wc to będzie fajna.

Ja tam nikomu się nie bronie bawić, ale nie w wc i nie żeby się dowartościować i udać fajną i cool, że podoba się to jak wcale nie podoba.

Też się kiedyś za dużo como naczytałam i myślałam, że ich tricki łóżkowe to podstawa udanego związku

Nawet jak wywiad udawany to i tak takie przypadki istnieją.

Co jest kwestią najgorszą przyzwyczajają takie facetów do swojej łatwości i potem człowiek nie może iść normalnie do pubu na drinka bo sobie buszują i następnych takich szukają
A potem narzekają kumpele, że nie mogą normalnego nikogo poznać, bo sami fani panien w cenie 2 piw
Wiadomo, że ci gości takie lubią, ale jakby nie mieli takiego dostępu to by im tak nie biło pod sufitem.

star: szybkiego zdania życzę
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3

Edytowane przez kobietasukcesu
Czas edycji: 2012-01-15 o 12:02
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 12:47   #1851
bLonD_bEjBe
Zadomowienie
 
Avatar bLonD_bEjBe
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 593
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

kobietasukcesu kiedys taka wdowa powiedziala, ze to wlasnie kobiety rozpuscily tych facetow i przyzwyczaily ich do takich zachowan.
Zreszta to nie jest jakies tam odkrywcze.
W sumie tez nie wspolczuje tym dajkom moga sie dobrac z tymi facetami i bedzie git. Facetow tez nie zaluje co chca bzykac za dwa piwa i nieeeech maaja ten dostep. Chociaz nie beda sie narzucac tym normalnym, bo po dwoch slowach dostana splawik w prezencie. i kopa w dupe na dowidzenia.
__________________
… świadomość kreuje „wygląd”… podświadomość działanie…
bLonD_bEjBe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 12:53   #1852
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ma sls mi nie pomógł ten wax wcale, miałam po nim strasznie splątane włosy
faktycznie- baza jest dostepna http://www.douglas.pl/douglas/Makija...000004829.html
juz od 2 dni

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Mnie tam ta panna pachnie niedowartościowaniem i po prostu myśli, że zaliczy 30 gości w wc to będzie fajna.

Ja tam nikomu się nie bronie bawić, ale nie w wc i nie żeby się dowartościować i udać fajną i cool, że podoba się to jak wcale nie podoba.

Też się kiedyś za dużo como naczytałam i myślałam, że ich tricki łóżkowe to podstawa udanego związku

Nawet jak wywiad udawany to i tak takie przypadki istnieją.

Co jest kwestią najgorszą przyzwyczajają takie facetów do swojej łatwości i potem człowiek nie może iść normalnie do pubu na drinka bo sobie buszują i następnych takich szukają
A potem narzekają kumpele, że nie mogą normalnego nikogo poznać, bo sami fani panien w cenie 2 piw
Wiadomo, że ci gości takie lubią, ale jakby nie mieli takiego dostępu to by im tak nie biło pod sufitem.

star: szybkiego zdania życzę

a co ty, jaka tam wartosc, to sa zwykłe k*rwy, one tak maja juz z krwi poprostu lubia sie bzykac i nie zalezy im gdzie i z kim, znam takie laski nawet osobiscie ...


ale pospalam, jak na bezrobotna przystalo, ojj przepraszam jeszcze nie bezrobotna - jeszcze na urlopie
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 13:03   #1853
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

ojj siwa przykro mi ,ze prace straciłaś.

Powiedz mi czy pracując z klientami uświadomiłaś się w tym,że ludzie to debile ?
bo ja po pracy z klientami u rodzicow w firmie , gdzie ogolnie przychodzą różni ludzie bo to obiekt sportowy , to utwierdzilam się w przekonaniu , że ludzie nigdy się nie zmienią i inni mają rację mówiąc ,że Polacy to tylko narzekać , stękać i marudzić potrafią..

wczoraj jeszcze jechałam z taxówkarzem który mnie próbował do Kaczyńskiego przekonać, no myslałam,że wysiądę
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 13:12   #1854
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
ojj siwa przykro mi ,ze prace straciłaś.

Powiedz mi czy pracując z klientami uświadomiłaś się w tym,że ludzie to debile ?
bo ja po pracy z klientami u rodzicow w firmie , gdzie ogolnie przychodzą różni ludzie bo to obiekt sportowy , to utwierdzilam się w przekonaniu , że ludzie nigdy się nie zmienią i inni mają rację mówiąc ,że Polacy to tylko narzekać , stękać i marudzić potrafią..

wczoraj jeszcze jechałam z taxówkarzem który mnie próbował do Kaczyńskiego przekonać, no myslałam,że wysiądę
stalo sie dla mnie to tak oczywiste jak poranne siku
na poczatku wdawalam sie w dyskusje a pozniej to juz sie tylko smialam z tych ludzi. Po 9 miesiacach pracy tam nic mnie juz nie rusza
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 13:15   #1855
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
stalo sie dla mnie to tak oczywiste jak poranne siku
na poczatku wdawalam sie w dyskusje a pozniej to juz sie tylko smialam z tych ludzi. Po 9 miesiacach pracy tam nic mnie juz nie rusza
no to widzę ,że nie jestem sama
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 13:20   #1856
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

ja też się muszę z coraz to nowymi ludźmi użerać i opinię mam tą samą

Może są wyjątki, ale większości to się uznają za panów i władców świata i myślą, że skoro wezmą u kogoś jakąś usługę to sprzedaż duszy w cenie
Szkoda komentować po prostu

star: ja się zawsze zastanawiam czemu się tak tym taksówkarzom chce rozmawiać, przecież żadnen ich obowiązek, ale chyba się im nudzi po prostu.
Ja tam sobie lubię w ciszy jechać, bo jak gdzieś jadę i się spieszę i jestem zmęczona to chcę mieć 10 min ciszy i odpoczynku, żeby myśli poukładać, a nie klepać ozorem.

co do polityki:
-mój chłop krytykuje, że kupuje wyborczą w weekendy, kij że dla wysokich obcasów, ale dla niego wspieram Michnika czy kogo tam, no i top model na tvn źle, że oglądam
a sam onet czyta :P a to z jeden parafii;
siedzi i ogląda jakieś filmy o prawdzie zamachu na wtc czy smoleńsku czy jakieś filmu historyczne, ale nie wnikam dopóki mi czegoś o tym nie opowie, mnie to tam wali wszystko i dopóki bomby koło mnie nie spadają to mi wszystko jedno co się na świecie dzieje
- były mojej kumpeli nie chciał założyć krawatu w kolorze jej sukienki tj, czerwonego, bo on był za po a czerwony coś tam dla niego oznaczał

Nigdy nie zrozumiem emocji ludzi wokół polityki i tak każdy dba o swój interes, a nie innych, więc jeden kij kto rządzi, ten kraj to i tak dla mnie jest ruiną gospodarczą i nie łatwo to zmienić.
A jakieś pkb, pkd tak samo mam głęboko jak i inne wskaźniki, mnie interesują ceny w sklepach i moje zarobki
Wiem, że ludziom pewnie się moja postawa nie podoba, ale ja tam wolę pilnować swojego nosa i o swoje interesy dbać, a nie przejmować się nie tym co trzeba i nie mieć co do garnka włożyć.

Idę na serial.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3

Edytowane przez kobietasukcesu
Czas edycji: 2012-01-15 o 13:29
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 13:30   #1857
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
ja też się muszę z coraz to nowymi ludźmi użerać i opinię mam tą samą

Może są wyjątki, ale większości to się uznają za panów i władców świata i myślą, że skoro wezmą u kogoś jakąś usługę to sprzedaż duszy w cenie
Szkoda komentować po prostu

star: ja się zawsze zastanawiam czemu się tak tym taksówkarzom chce rozmawiać, przecież żadnen ich obowiązek, ale chyba się im nudzi po prostu.
Ja tam sobie lubię w ciszy jechać, bo jak gdzieś jadę i się spieszę i jestem zmęczona to chcę mieć 10 min ciszy i odpoczynku, żeby myśli poukładać, a nie klepać ozorem.

co do polityki:
-mój chłop krytykuje, że kupuje wyborczą w weekendy, kij że dla wysokich obcasów, ale dla niego wspieram Michnika czy kogo tam, no i top model na tvn źle, że oglądam
a sam onet czyta :P a to z jeden parafii;
siedzi i ogląda jakieś filmy o prawdzie zamachu na wtc czy smoleńsku czy jakieś filmu historyczne, ale nie wnikam dopóki mi czegoś o tym nie opowie, mnie to tam wali wszystko i dopóki bomby koło mnie nie spadają to mi wszystko jedno co się na świecie dzieje
- były mojej kumpeli nie chciał założyć krawatu w kolorze jej sukienki tj, czerwonego, bo on był za po a czerwony coś tam dla niego oznaczał

Nigdy nie zrozumiem emocji ludzi wokół polityki i tak każdy dba o swój interes, a nie innych, więc jeden kij kto rządzi, ten kraj to i tak dla mnie jest ruiną gospodarczą i nie łatwo to zmienić.
A jakieś pkb, pkd tak samo mam głęboko jak i inne wskaźniki, mnie interesują ceny w sklepach i moje zarobki
Wiem, że ludziom pewnie się moja postawa nie podoba, ale ja tam wolę pilnować swojego nosa i o swoje interesy dbać, a nie przejmować się nie tym co trzeba i nie mieć co do garnka włożyć.

Idę na serial.
też tak uważam
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 14:07   #1858
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
no to widzę ,że nie jestem sama
ojjj nie jestes, praca z ludzmi jest najgorsza, ja juz bym sobie wolala w ciszy ukladac papierki

jutro ide napelnic tusz w drukarce, wieczorem drukuje kupe CV i tzreba uderzac na łowy, sprawdzac ogloszenia itp ...
we wtorek mnie platforma N zaprosila na rozmowe mailowo, ale wlasnie najbardziej wiarygodna praca jest dla mnie wtedy kiedy ktos osobiscie dzwoni i zaprasza, i wogole jak firma kaze przyniesc cv ze soba a wczesniej im je wysylalam mailowo to rece opadaja ... wielce mi firma jak na kartach oszczedza buhahaha
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 16:25   #1859
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Co tu tak cicho?

bylam dzisiaj rano na targu (dla wtajemniczonych,... na swiebaku )
kupilam sobie pare bluzek w stylu allegrowych hitow 2 po 10zl jeden sweterek od cygana za 35zl... ale welniany z dodatkiem kaszmiru cos tam cos tam i jest taki uroczy w kokardki
i jeszcze jakiegos jednego netoperka z paski zakupy generalnie udane jakbym miala za te bluzki dawac na allegro iles tam wiecej + przesylka, to dziekuje...
jedyny minus.... zimnooooooooo!!
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 19:17   #1860
princesska23
Wtajemniczenie
 
Avatar princesska23
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 914
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
o Siwa, zagielas mnie... redukcja etatow... ciekawe


ja wrocilam przed chwila z imprezy... i powiem wam, ze mam 1000000razy wieksze branie jako blondynka niz jako brunetka nie wiem co sie z glowa tych facetow dzieje, ale jak muchy szokens a bylam chyba pierwszy raz jako blond na imprezie... poprzednio bylam jeszcze rudzielec

ide zaraz spac, nie ma co.

w ogole... wczesniej jak wrocilam z pracy, to sie w ogole na wizaz nie moglam dostac...
a... i bylam na imprezie w tych spodniach a'la skorzanych... wiecie jak one skwiercza jak sie w nich chodzi?

dobra, tera ide
ja sobie zrobilam pare pasemek na lbie i od razu widze ze faceci sie bardziej ogladaja dziwne to jest bo mi sie wydawalo ze lepiej w brazie wygladam
Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
ja zawsze mowilam ze tylko czarne wlosy u faceta i nie ma innej opcji, ciemne wlosy i brazowe oczy to moj typ .... a moj 2-gi facet jest blondynem no i jak tu sie ustosunkowac do mojego typu ?? Jak jest chemia to gusta ida w cholere. Moj TZ wiem ze gustuje w blondynkach (chociaz nigdy sie nie przyzna) a ja ja jestem czarna jak smoła, no i gdzie te jego gusta tez poszly w cholere ....
ja tez wole facetow z ciemnymi wlosami a mam blondyna
Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
Co tu tak cicho?

bylam dzisiaj rano na targu (dla wtajemniczonych,... na swiebaku )
kupilam sobie pare bluzek w stylu allegrowych hitow 2 po 10zl jeden sweterek od cygana za 35zl... ale welniany z dodatkiem kaszmiru cos tam cos tam i jest taki uroczy w kokardki
i jeszcze jakiegos jednego netoperka z paski zakupy generalnie udane jakbym miala za te bluzki dawac na allegro iles tam wiecej + przesylka, to dziekuje...
jedyny minus.... zimnooooooooo!!
ja tez lubie sweterki z kaszmirem i welna najlepiej czlowiek idzie do sieciowki a tam to takie sklady sa ze az sie za glowe lapie i jeszcze kaza duzo placic za to badziewie albo bluzki jak firanki a mi wiecznie zimno


szukalam dzis torebki i nic nie ma ciekawego pokazywalam chlopu torbe z zary ta duza co niby takim hitem jest to mi krecil nosem ze sie nie podoba
i bylam w bershce w szczecinie i nie ma tych skorzanych spodni
__________________

AG

Edytowane przez princesska23
Czas edycji: 2012-01-15 o 19:20
princesska23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:18.