Keratynowe prostowanie -część II - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-14, 11:52   #2341
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
czekamy na relacje
dam znać napewno a myślicie, że jeśli paczka dojdzie i zrobie jutro to będe mogła w niedziele wieczorem umyć włosy? Bo po cocochoco zaleca się umycie po 72h, ale nie moge iść do pracy z tłustymi włosami..
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 12:00   #2342
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

wydaje mi sie ze preparat nie ma w sobie czasmomierza i nie popsuje sie efekt np po 65 godzinach czy nawet mniej
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 18:05   #2343
iekd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Żerniki Wrocławskie
Wiadomości: 18
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Rei Pokaż wiadomość
Wyprostowałam włosy keratyną Encanto, oto efekty, jestem zachwycona, będę pisać jak przez kolejne dni będą wyglądały moje włoski
WOW!Prezpieknie sie blyszcza...Cudo,choc mi sie tez marza takie falowane jak mialas wczesniej...a jak z kondycja wlosow?polepszyla sie ,pogorszyla?

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Rei Pokaż wiadomość
Dziękuję Lubię swoje naturalne loki.. niestety po ciąży i szamponetkach wysuszyły się strasznie.. a nie chciałam ich ścinać Postawiłam na keratynę. Myślę że za jakiś tydzień.. po myciu zaczną się falować.. nie mogę uwierzyć że 3 mies będą proste ;p Na pewno do tego będzie potrzebna suszarka i szczotka.. może nawet prostownica.


---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Dziewczyny czy ja mogę stosować naftę do włosów? Na skórę głowy i nasadę włosów??? Mam też WAX RAINFOREST do ciemnych włosów maskę i też nie wiem czy mogę ją używać... pomóżcie proszę
z tego co czytam mialas suche i troche zniszczone wloski?A po encanto ich kondycja sie poprawila?robilas to sama?pozdr
iekd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 19:51   #2344
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez iekd Pokaż wiadomość
WOW!Prezpieknie sie blyszcza...Cudo,choc mi sie tez marza takie falowane jak mialas wczesniej...a jak z kondycja wlosow?polepszyla sie ,pogorszyla?
z tego co czytam mialas suche i troche zniszczone wloski?A po encanto ich kondycja sie poprawila?robilas to sama?pozdr
Ale o kondycji włosów po takim prostowaniu można mówić tak naprawdę dopiero po dłuższym czasie- miesiącu, dwóch, trzech Bo wcześniej to włosy wydają się niesamowicie zdrowe, ale to właśnie zasługa preparatu, że są takie w dotyku i na takie wyglądają. Dopiero w miarę wypłukiwania się preparatu widać, w jakim stanie są włosy faktycznie Na pewno nie można liczyć na to, że tego typu zabieg faktycznie poprawi kondycję włosów
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 22:42   #2345
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez iekd Pokaż wiadomość
WOW!Prezpieknie sie blyszcza...Cudo,choc mi sie tez marza takie falowane jak mialas wczesniej...a jak z kondycja wlosow?polepszyla sie ,pogorszyla?

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------


z tego co czytam mialas suche i troche zniszczone wloski?A po encanto ich kondycja sie poprawila?robilas to sama?pozdr
Przed ciążą kondycja była dobra.. potem wpadłam na "genialny" pomysł by je szamponetką koloryzować i przesuszyły się.. zapuszczam je więc końcówki są lekko rozdwojone i ograniczam liczbę cięć :P
Co do kondycji po porodzie.. wypadają mi włosy niestety muszę się ratować np. naftą z olejkiem rycynowym i zakupiłam WAX (kiedyś dobrze u mnie się sprawdził) - wszystko to na skórę głowy i nasadę włosów..pewnie je przetłuszczę ale co tam.
Gdyby keratyna za szybko się spłukała to powtórzę zabieg bo włosy wyglądają lepiej i teraz nie nękam ich prostownicą a prezentują się rewelacyjnie (mimo zmniejszonej ilości bu!) Szkoda mi moich loków.. były sprężyste i lśniące od nasady gdzieś do 3/4 długości..dalej siano, musiałabym je ściąć a tego nie chciałam i nie chcę. Wydaje mi się że ten zabieg poprawi kondycję (mimo że może wizualnie - tych końcówek!) włosów i urosną bardziej i może nawet pozwolę sobie ściąć z 3-4cm..może
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 06:43   #2346
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

dziewczyny a jak to jest z tym szamponem hipp? Bo ostatnio kupiłam go sobie zamiast babydream do mycia włosów, jeszcze nie będąc zdecydowaną na keratynowe prostowanie, i wczoraj tak z ciekawości zerknęłam sobie jeszcze raz na jego skład i posiada sodium chloride, czyli nie powinno się go używać po zabiegu? Upewniam się, bo czytając wątek ten szampon przewijał się kilka razy jako polecany, chociaż ogólnie zamówiłam sobie bioderma node, bo ponoć jest łagodniejszy, a po szamponach dla dzieci, niestety mam takie szorstkie i boje się, że bardziej im zaszkodzę niż pomoge.

No i licze na to, że moja paczucha dzisiaj dotrze
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 08:09   #2347
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

wydaje mi sie, ze jak encanto zostalo "odkryte" to ten hipp mial jeszcze inny sklad, bo potem nagle pojawila sie w nim ta sól.. a jak wiemy sól wypłukuje
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-15, 08:14   #2348
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
wydaje mi sie, ze jak encanto zostalo "odkryte" to ten hipp mial jeszcze inny sklad, bo potem nagle pojawila sie w nim ta sól.. a jak wiemy sól wypłukuje
a no tak, całkiem możliwe, dzięki
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 08:29   #2349
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Czy to jest szampon faktycznie bez detergentów? Skład: WATER (AQUA), CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, PEG-150 DISTEARATE, PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES, SODIUM LAUROYL OAT AMINO ACIDS, PEG-15 COCOPOLYAMINE, DISODIUM EDTA, QUATERNIUM-80, PROPYLENE GLYCOL, MANNITOL, XYLITOL, RHAMNOSE, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, SODIUM HYDROXIDE, LACTIC ACID, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, FRAGRANCE (PARFUM) .
BIODERMA NODE SZAMPON
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 08:55   #2350
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

hmm... ja dopiero zaczynam swoją przygodę z jako takim analizowaniem składów, nie widziałam takich najpopularniejszych silikonów, ani sls, więc myślałam, że nie jest źle, wydaje mi się, że w jakimś wątku znalazłam wczoraj dokładniejszą analizę, i kupiłam
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 09:17   #2351
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=852 prosze
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-15, 09:27   #2352
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
dziękuje no właśnie tym się sugerowałam
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 09:30   #2353
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

aczkolwiek nie wiem,moze sobie wkrecilam, ale wydaje mi sie ze to quaternium moze sie nadbudowywac, ale czy to prawda to nie wiem

przeprasza, nie quaternium tylko peg

Edytowane przez aagusiaa88
Czas edycji: 2012-06-15 o 09:32
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 10:56   #2354
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
aczkolwiek nie wiem,moze sobie wkrecilam, ale wydaje mi sie ze to quaternium moze sie nadbudowywac, ale czy to prawda to nie wiem

przeprasza, nie quaternium tylko peg
szczerze to właśnie też tak podejrzanie mi to brzmiało, bo gdzieś o tym też czytałam ale może nie będzie tak źle


a czy słyszałyście, że podcięcie włosów też ( tak jak farbowanie) powinno być wykonane najwcześniej po dwóch tygodniach? przygotowuje się psychicznie do dzisiejszego zabiegu i czytam zalecenia producenta i się zdziwiłam

Edytowane przez paulcia666
Czas edycji: 2012-06-15 o 11:39
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 15:07   #2355
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
szczerze to właśnie też tak podejrzanie mi to brzmiało, bo gdzieś o tym też czytałam ale może nie będzie tak źle


a czy słyszałyście, że podcięcie włosów też ( tak jak farbowanie) powinno być wykonane najwcześniej po dwóch tygodniach? przygotowuje się psychicznie do dzisiejszego zabiegu i czytam zalecenia producenta i się zdziwiłam

ciekawe dlaczego? co ma podciecie do tego, dziwnie wymyslili
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 16:36   #2356
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
ciekawe dlaczego? co ma podciecie do tego, dziwnie wymyslili
nie mam pojęcia ale taka informacja jest na stronie Cocochoco.

No a teraz dziewczynki wrzucam Wam zdjęcie moich włosów po umyciu szamponem cocochoco i po wysuszeniu, nie przestraszcie sie, bo moje włosy wyglądały tragicznie

ogólnie siedze teraz z keratynką na włosach poszło mi całe 100ml, mam nadzieje, że wszędzie dobrze pokryłam, bo nakładałam sama. Wrażenia póki co pozytywne, bałam się smrodu, a było moim zdaniem jak przy zwykłym farbowaniu, nawet całkiem ładnie pachnie niestety nie miałam rękawiczek i zaryzykowałam bez, ale moim dłoniom nic nie jest

no i muszę przyznać, że jestem w szoku w ogóle, że paczucha doszła!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (50,0 KB, 155 załadowań)
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 17:29   #2357
Joasia:)
Zadomowienie
 
Avatar Joasia:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Koluszki (łódzkie)
Wiadomości: 1 413
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
nie mam pojęcia ale taka informacja jest na stronie Cocochoco.

No a teraz dziewczynki wrzucam Wam zdjęcie moich włosów po umyciu szamponem cocochoco i po wysuszeniu, nie przestraszcie sie, bo moje włosy wyglądały tragicznie

ogólnie siedze teraz z keratynką na włosach poszło mi całe 100ml, mam nadzieje, że wszędzie dobrze pokryłam, bo nakładałam sama. Wrażenia póki co pozytywne, bałam się smrodu, a było moim zdaniem jak przy zwykłym farbowaniu, nawet całkiem ładnie pachnie niestety nie miałam rękawiczek i zaryzykowałam bez, ale moim dłoniom nic nie jest

no i muszę przyznać, że jestem w szoku w ogóle, że paczucha doszła!!!
Ale jestem ciekawa jak to wyjdzie i czy działa... sama się waham czy kupić to coco czy nie, dlatego czekam na twoją opinię

Btw. jak ja bym chciała mieć takie włosy jak Ty po umyciu i wysuszeniu...U mnie to jest jedna szopa z którą nie idzie nic sensownego zrobić
__________________
___________
Wymianka
Joasia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 18:20   #2358
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Joasia:) Pokaż wiadomość
Ale jestem ciekawa jak to wyjdzie i czy działa... sama się waham czy kupić to coco czy nie, dlatego czekam na twoją opinię

Btw. jak ja bym chciała mieć takie włosy jak Ty po umyciu i wysuszeniu...U mnie to jest jedna szopa z którą nie idzie nic sensownego zrobić
to też była szopa! naprawde, byłam przerażona, bo od bardzo dawna nie zostawiałam włosów po umyciu bez odżywki i to było dla mnie coś okropnego

ale teraz najważniejsze jestem już po, przyznam, że przy suszeniu troche śmierdziało i było lekko duszące, ale bez tragedi, samo suszenie to była dla mnie najgorsza część zabawy, ale nie ze względu na zapach, tylko na czas trwania, myślałam, że odpadnie mi ręka... Po wysuszeniu przejechałam kilka razy prostownicą (230 stopni), rozczesałam o to by było chyba na tyle

myślę, że jestem zadowolona, włosy proste, gładkie, tylko są teraz chyba tak nawilżone, że aż mam wrażenie jakby były troche tłuste (chyba, że coś źle zrobiłam?!). No i ciężko będzie mi do niedzieli z nie wyginaniem włosów, bo zapuszczam do jednej długości i często biore je za ucho... Ale jakoś trzeba będzie wytrzymać, wrzucam zdjęcie

ps. mój chłopak nie wiedział, że prostuje włosy i jak po wszystkim go zapytałam czy widzi jakąś różnice to powiedział, że są takie same, po dłuższym zastanowieniu, że są trzykolorowe aaah.. faceci...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (20,8 KB, 182 załadowań)
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 18:29   #2359
Joasia:)
Zadomowienie
 
Avatar Joasia:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Koluszki (łódzkie)
Wiadomości: 1 413
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
to też była szopa! naprawde, byłam przerażona, bo od bardzo dawna nie zostawiałam włosów po umyciu bez odżywki i to było dla mnie coś okropnego

ale teraz najważniejsze jestem już po, przyznam, że przy suszeniu troche śmierdziało i było lekko duszące, ale bez tragedi, samo suszenie to była dla mnie najgorsza część zabawy, ale nie ze względu na zapach, tylko na czas trwania, myślałam, że odpadnie mi ręka... Po wysuszeniu przejechałam kilka razy prostownicą (230 stopni), rozczesałam o to by było chyba na tyle

myślę, że jestem zadowolona, włosy proste, gładkie, tylko są teraz chyba tak nawilżone, że aż mam wrażenie jakby były troche tłuste (chyba, że coś źle zrobiłam?!). No i ciężko będzie mi do niedzieli z nie wyginaniem włosów, bo zapuszczam do jednej długości i często biore je za ucho... Ale jakoś trzeba będzie wytrzymać, wrzucam zdjęcie

ps. mój chłopak nie wiedział, że prostuje włosy i jak po wszystkim go zapytałam czy widzi jakąś różnice to powiedział, że są takie same, po dłuższym zastanowieniu, że są trzykolorowe aaah.. faceci...
Ślicznie wyglądają po prostowaniu! Wyglądają tak ładnie, zdrowo. Jeśli po umyciu w niedzielę też takie pozostaną to od razu zamawiam A co do facetów...najlepiej wcale ich o zdanie nie pytać
__________________
___________
Wymianka
Joasia:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-15, 21:08   #2360
mila12
Raczkowanie
 
Avatar mila12
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 187
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Hmm namówiłaś mnie jak do niedzieli ci sie efekt utrzyma to kupuje najwieksze opakowanie moge wam dziewczyny posprzedawać póżniej, jakbyście były zainteresowane ale teraz czekam do niedzieli
__________________
Liczba 12 nie sugeruje mojego wieku
mila12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 23:19   #2361
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość

myślę, że jestem zadowolona, włosy proste, gładkie, tylko są teraz chyba tak nawilżone, że aż mam wrażenie jakby były troche tłuste (chyba, że coś źle zrobiłam?!). No i ciężko będzie mi do niedzieli z nie wyginaniem włosów, bo zapuszczam do jednej długości i często biore je za ucho... Ale jakoś trzeba będzie wytrzymać, wrzucam zdjęcie
Super efekt póki co
Wszystko dobrze, włosy po zabiegu nie są nawilżone, są po prostu szczelnie pokryte preparatem I właśnie takie są na razie w dotyku, po myciu powinno to minąć.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 07:25   #2362
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
to też była szopa! naprawde, byłam przerażona, bo od bardzo dawna nie zostawiałam włosów po umyciu bez odżywki i to było dla mnie coś okropnego

ale teraz najważniejsze jestem już po, przyznam, że przy suszeniu troche śmierdziało i było lekko duszące, ale bez tragedi, samo suszenie to była dla mnie najgorsza część zabawy, ale nie ze względu na zapach, tylko na czas trwania, myślałam, że odpadnie mi ręka... Po wysuszeniu przejechałam kilka razy prostownicą (230 stopni), rozczesałam o to by było chyba na tyle

myślę, że jestem zadowolona, włosy proste, gładkie, tylko są teraz chyba tak nawilżone, że aż mam wrażenie jakby były troche tłuste (chyba, że coś źle zrobiłam?!). No i ciężko będzie mi do niedzieli z nie wyginaniem włosów, bo zapuszczam do jednej długości i często biore je za ucho... Ale jakoś trzeba będzie wytrzymać, wrzucam zdjęcie

ps. mój chłopak nie wiedział, że prostuje włosy i jak po wszystkim go zapytałam czy widzi jakąś różnice to powiedział, że są takie same, po dłuższym zastanowieniu, że są trzykolorowe aaah.. faceci...

wydaje mi sie ze Ci sie wlosy wydluzyly moze podczas zabiegu tez rosna no ciekawa jestem jak bede wygladaly po wysuszeniu, bez uzycia np okraglej/plaskiej szczotki no i ile ten preparat trzyma sie na wlosach
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 15:38   #2363
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

każdej dziewczynie po wyprostowaniu prostownicą włosy są dłuższe to normalka. Ja sie wstrzymam z miesiąc na wasze opinie po chocococo bo do niedzieli to za krótko
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 16:15   #2364
Indicolite
Raczkowanie
 
Avatar Indicolite
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

ja też się dziś zabrałam za moje chocco - ponieważ jedna moja latorośl dostała ospę i musimy siedzieć w domu - druga pojechała na działkę, więc miałam trochę czasu
a niestety trochę mi zeszło - dłużej to chyba trzymałam na głowie niż potrzeba - potem suszenie najgorsze bo oczy szczypią, tak jak pisała już poprzedniczka i długo to trwa to suszenie z keratyną na włosach
no i potem prostowanie - zobaczymy jak będzie z trwałością bo wyczytałam że moja prostownica nagrzewa się tylko do 200stopni ale nic i tak się bałam żeby włosów nie popalić
wklejam wam jedno zdjęcie po wyszuszeniu włosów kiedy nic z nimi nie było robione i drugie po wyprostowaniu - to pierwsze niestety nie zauważyłam ale wyszło mi nieostre generalnie (po dwóch wcześniejszych keratynach na przełomie 2 lat włosy i tak nie są takie jakie były) ponieważ tył mam wycieniowany on się kręci we wszystkie strony

zobaczymy jakie będą po myciu i po tych 200 stopniach

teraz czekam na ścięcie bo mam dość nierówne i kto wie może się przekonam do zapuszczenia trochę bo zawsze mnie szlag trafia jak mi zaczynają przeszkadzać i ścinam

co do koloru to nie zauważyłam żeby zjaśniał chociaz miałam taką nadzieję, bo ostatnimi czasy samodzielne eksperymenty doprowadziły mnie do tego że miałam za ciemne jak na mój gust - ale niestety prostowanie ich nie rozjasniło
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20120616068.jpg (11,7 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20120616070.jpg (14,0 KB, 98 załadowań)

Edytowane przez Indicolite
Czas edycji: 2012-06-16 o 16:18
Indicolite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 17:13   #2365
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

po nocy włosy dalej proste, jeśli gdzieś się lekko wywinęły to doprostowałam i jest ok z tym, że ze względu na moją fryzurę nie dałam rady tak chodzić, bo nie dość, że nie wygodnie to jeszcze wyglądałam okropnie więc żabką sobie lekko spiełam grzywkę z jednej i drugiej strony(tak do góry), kontrolowałam czy nic się przez to nie ugniata czy coś, ale jest bez zmian, więc myśle, że to jakoś bardzo nie zaszkodzi. Co do długości po zabiegu tak jak napisała pszczoła to po wyprostowaniu po prostu normalnie były napuszone i troche powywijane i to dlatego. Jeśli po umyciu efekt będzie taki sam to będe bardzo zadowolona
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 15:28   #2366
mila12
Raczkowanie
 
Avatar mila12
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 187
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

i jak tam po myciu czekamy z niecierpliwością na jakieś informacje
__________________
Liczba 12 nie sugeruje mojego wieku
mila12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 19:06   #2367
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez mila12 Pokaż wiadomość
i jak tam po myciu czekamy z niecierpliwością na jakieś informacje
po umyciu włosy mięciutkie, lśniące rano włosy nie były idealnie proste, ale zabieg ponoć ma tylko skracać czas modelowania włosów, poza tym ja ogólnie nie susze włosów, więc pewnie efekt byłby lepszy po ich wysuszeniu. Najważniejsze dla mnie jest to, że sie nie puszą, więc jestem zadowolona
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 19:49   #2368
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

szkoda, bo niektórym zależy głównie na prostych włosach i odstawieniu prostownicy. więc raczej encanto górą again ;]
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 20:19   #2369
mila12
Raczkowanie
 
Avatar mila12
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 187
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

ojjjoj to mnie zmartwiliście ( naprawde obawiam sie tego zabiegu encanto ...ale cóz moze poczekamy na opinie innych testerek :P
__________________
Liczba 12 nie sugeruje mojego wieku
mila12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 21:09   #2370
Joasia:)
Zadomowienie
 
Avatar Joasia:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Koluszki (łódzkie)
Wiadomości: 1 413
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez mila12 Pokaż wiadomość
ojjjoj to mnie zmartwiliście ( naprawde obawiam sie tego zabiegu encanto ...ale cóz moze poczekamy na opinie innych testerek :P
Mam takie same odczucia co do encanto. Boje się, że zniszczy mi włosy :/ Cocochoco wydawało się być dobrą alternatywą, ale jeśli nie prostuje włosów to nie bardzo mnie to satysfakcjonuje. Może faktycznie warto poczekać na inne opinie i wtedy wyciągać wnioski.
__________________
___________
Wymianka
Joasia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:48.