Keratynowe prostowanie -część II - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-19, 08:22   #2371
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

encanto zniszczy wlosy? ja go nigdy nie odstawie moze ewentualnie zniszczyc loki/fale
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 11:13   #2372
mila12
Raczkowanie
 
Avatar mila12
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 187
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
encanto zniszczy wlosy? ja go nigdy nie odstawie moze ewentualnie zniszczyc loki/fale
ja sie obawiam zarówno zabiegu jak i nie ma sie co łudzic ze encanto to czysta keratyna obojetna na stan naszych włosów w przyszłości )
zreszta nawet po encanto nie wszystkie dziewczyny miały idealne włosy wiec poczekam na inne testerki i szczerze trzymam kciuki bo narazie cocochoco wydaje sie idealne
__________________
Liczba 12 nie sugeruje mojego wieku
mila12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 11:15   #2373
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

No mi po encaanto sie wywijaja za 3 miesiace mysle, ze znowu zrobie, wiec mam nadzieje, ze juz beda proste
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 11:17   #2374
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
encanto zniszczy wlosy? ja go nigdy nie odstawie moze ewentualnie zniszczyc loki/fale
wg mnie (sądząc po efektach i moim stanie włosów po 4rech zabiegach) Encanto w ogóle nie niszczy. Wręcz pomaga.
Wydaje mi się że może zniszczyć jeżeli ktoś ma bardzo cienkie włosy i prostuje keratyne w 220 stopniach kilka razy
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 12:24   #2375
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez mila12 Pokaż wiadomość
ja sie obawiam zarówno zabiegu jak i nie ma sie co łudzic ze encanto to czysta keratyna obojetna na stan naszych włosów w przyszłości )
zreszta nawet po encanto nie wszystkie dziewczyny miały idealne włosy wiec poczekam na inne testerki i szczerze trzymam kciuki bo narazie cocochoco wydaje sie idealne
idealu ciezko jest osiagnac i to we wszystkich dziedzinach zycia moim zdaniem iedealy nie istnieja

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
No mi po encaanto sie wywijaja za 3 miesiace mysle, ze znowu zrobie, wiec mam nadzieje, ze juz beda proste
skutkiem ubocznym encanto jest wyprostowanie sie wlosow nie uczyni od tak prostych wlosow, wiele zalezy od ciecia oraz dlugosci wlosow, ja mam do ramion i susze je na szczotke bo inaczej wykrecaja mi sie do zewnatrz, ale wole robic to niz najpierw trzymac maski po godzinie pozniej je wyciagac na szczotke i jeszcze prostowac......


u siebie zaobserwowalam ze wlosy po 4 prostowaniu sa takie same jak po 1 czy 2, mowie tu o regularnym prostowaniu co 3-4 miesiace.
__________________
24.03.2016

Edytowane przez Emilcia_1616
Czas edycji: 2012-06-19 o 12:29
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 12:41   #2376
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

hmm... ale czy tamte dziewczyny miały idealnie proste włosy tylko po umyciu czy jednak coś z nimi robiły? (suszyły itp.) Bo myślę, że jednak mimo wszystko od tego też to zależy, ja opisałam Wam swoje włosy po nocy, i choć nie były idealnie proste to napewno prezentowały się znacznie lepiej niż przed zabiegiem (żeby wszyscy wiedzieli co ja przez to rozumiem to dla wyjaśnienia napisze, te krótsze włosy, które widać na zdjęciu są prościutkie, te dłuższe lekko wywinęły-wygięły się z jednej strony, może dlatego, że są takie miękkie)
jeśli ja będe miała w przyszłości powtórzyć zabieg, a nie wymyślą jeszcze nic lepszego to napewno ponownie skorzystam z cocochoco
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 12:44   #2377
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
idealu ciezko jest osiagnac i to we wszystkich dziedzinach zycia moim zdaniem iedealy nie istnieja



skutkiem ubocznym encanto jest wyprostowanie sie wlosow nie uczyni od tak prostych wlosow, wiele zalezy od ciecia oraz dlugosci wlosow, ja mam do ramion i susze je na szczotke bo inaczej wykrecaja mi sie do zewnatrz, ale wole robic to niz najpierw trzymac maski po godzinie pozniej je wyciagac na szczotke i jeszcze prostowac......


u siebie zaobserwowalam ze wlosy po 4 prostowaniu sa takie same jak po 1 czy 2, mowie tu o regularnym prostowaniu co 3-4 miesiace.
tzn no ja mam dlugie wlosy, za lopatki. ale mowie... ja mam wlosy mega krecone. aczkolwiek za 1 razem jak robilam encanto to mi nie wyszlo, bo psiola zrabala, 2 raz robila kolezanka i sie nie wywijaly. takze da sie osiagnac efekt prostych wlosow u mnie. nie wiem czy prostownica zawinila, czy co, ale zobacze nastepnym razem
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-19, 12:56   #2378
brzydkie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

pytam osob co sie znaja na rzeczy:
keratynowe prostowanie rozjasnia kazde naturalne włosy czy tylko farbowane?

czy do zniszczonych wlosow lepsze bedzie encanto czy moze inna keratyna chce miec pewnosc ze wyjdzie mi to na dobre

czekam na odpowiedzi i pozdrawiam
__________________
zapuszczam wlosy


JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE, JESZCZE BEDZIE NORMALNIE.....
brzydkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 13:48   #2379
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
tzn no ja mam dlugie wlosy, za lopatki. ale mowie... ja mam wlosy mega krecone. aczkolwiek za 1 razem jak robilam encanto to mi nie wyszlo, bo psiola zrabala, 2 raz robila kolezanka i sie nie wywijaly. takze da sie osiagnac efekt prostych wlosow u mnie. nie wiem czy prostownica zawinila, czy co, ale zobacze nastepnym razem
no wiadomo ze jak juz robic to dobrze a nie na odwal sie dlatego ja robie sama bo tylko sobie ufam
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 14:16   #2380
mila12
Raczkowanie
 
Avatar mila12
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 187
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
hmm... ale czy tamte dziewczyny miały idealnie proste włosy tylko po umyciu czy jednak coś z nimi robiły? (suszyły itp.) Bo myślę, że jednak mimo wszystko od tego też to zależy, ja opisałam Wam swoje włosy po nocy, i choć nie były idealnie proste to napewno prezentowały się znacznie lepiej niż przed zabiegiem (żeby wszyscy wiedzieli co ja przez to rozumiem to dla wyjaśnienia napisze, te krótsze włosy, które widać na zdjęciu są prościutkie, te dłuższe lekko wywinęły-wygięły się z jednej strony, może dlatego, że są takie miękkie)
jeśli ja będe miała w przyszłości powtórzyć zabieg, a nie wymyślą jeszcze nic lepszego to napewno ponownie skorzystam z cocochoco
Błaaagam/y wstaw zdjęcie bo szczerze powiedziawszy napaliłam sie na to cocochoco
__________________
Liczba 12 nie sugeruje mojego wieku
mila12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 14:20   #2381
Joasia:)
Zadomowienie
 
Avatar Joasia:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Koluszki (łódzkie)
Wiadomości: 1 413
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez mila12 Pokaż wiadomość
Błaaagam/y wstaw zdjęcie bo szczerze powiedziawszy napaliłam sie na to cocochoco
Podpisuje się pod prośbą
__________________
___________
Wymianka
Joasia:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-19, 16:28   #2382
brzydkie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

acocochoco kiedy sie zmywa?
keratyna nie rozjasnia chyba naturalnych wlosow?????


czy encanto jest lepsze na łamliwe włosy czy inna metod?
__________________
zapuszczam wlosy


JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE, JESZCZE BEDZIE NORMALNIE.....
brzydkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 17:14   #2383
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

ja encanto uratowalam swoje wlosy po dekoloryzacjach rozjasnianiach i farbowaniach. lepsze niz wszystkie inne odzywki.
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 20:16   #2384
brzydkie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

a jakich granicach cena do wlosow takich pare centymetrow za ramiona?

moje troche odzyły po prostowaniu ale nadal sa zniszczone i sie łamia.
Tez szukam czegos co mi pomoze
i odzwyczai od prostownicy! bo idzie lato i znow mnie kusi to
narzedzie...a codziennie prostowanie przez 15 miesiecy dojechallo mi mega wlosy skruszyly sie i do dzis nie moge zapuscic.Chociaz od 2 lat prostuje raz na jakis czas
emilcia_1616 łamały Ci sie włosy?

a i mam pyatnie czy po tych 3-4 miesiacach po zabiegu wlosy wygladaja gorzej niz przed tak samo czy lepiej jak przed zabiegiem?
__________________
zapuszczam wlosy


JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE, JESZCZE BEDZIE NORMALNIE.....
brzydkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 20:16   #2385
Indicolite
Raczkowanie
 
Avatar Indicolite
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

ja z ledwością wytrzymałam żeby nie umyć wcześniej już mnie ten przyliz denerwował

i po umyciu stwierdzam, że włosy są błyszczące i gładkie (gdzieniegdzie na końcówkach nie są idealne - ale i tak będę je podcinać), co do prostości to ja i tak układałam na szczotkę, ale z tego co pamiętam gdy robiłam dwa poprzednie razy u fryzejrki to mam wrażenie że włosy były bardziej proste niż teraz ... nie wiem czy to nie wina tych 200 stopni prostownicy

w kazdym bądz razie mnie nie przeszkadza, bo włosy są w lepszej kondycji i szybciej się układają, jednakże jeśli dziewczynom tu zależy na idealnej prostości włosa no to nie wiem czy cocochocco to spełni (ewnie zależy jakie kto ma włosy też)

zobaczymy teraz w ile czasu to się zmyje
Indicolite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 20:39   #2386
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez mila12 Pokaż wiadomość
Błaaagam/y wstaw zdjęcie bo szczerze powiedziawszy napaliłam sie na to cocochoco
Cytat:
Napisane przez Joasia:) Pokaż wiadomość
Podpisuje się pod prośbą
Niech Wam będzie bardzo prosze, zdjęcie zrobione przed chwilką
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (38,8 KB, 169 załadowań)
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 20:43   #2387
Aria93
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 031
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
Niech Wam będzie bardzo prosze, zdjęcie zrobione przed chwilką
Jakie piękne!
Mam pytanie, ile zużyłaś keratyny mniej więcej ?
Niech już będzie 30 czerwca, to będę mogła zamówić keratynkę
Aria93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 21:27   #2388
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Aria93 Pokaż wiadomość
Jakie piękne!
Mam pytanie, ile zużyłaś keratyny mniej więcej ?
Niech już będzie 30 czerwca, to będę mogła zamówić keratynkę
dziękuje kupiłam dwa zestawy po 50ml i keratyne zużyłam całą (z szamponu tylko połowe jednej buteleczki), nawet myślę, że jakbym miała jeszcze ciutkie więcej to śmiało bym nałożyła ale ogólnie wystarczyło, chociaż na początku chciałam zamówić tylko 50ml

Edytowane przez paulcia666
Czas edycji: 2012-06-19 o 21:29
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 21:37   #2389
Aria93
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 031
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
dziękuje kupiłam dwa zestawy po 50ml i keratyne zużyłam całą (z szamponu tylko połowe jednej buteleczki), nawet myślę, że jakbym miała jeszcze ciutkie więcej to śmiało bym nałożyła ale ogólnie wystarczyło, chociaż na początku chciałam zamówić tylko 50ml
Dzięki za odpowiedź . Wydaje mi się, że mam włosy podobnej długości, może troszkę dłuższe... Chcę zamówić 150ml
Aria93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-20, 06:55   #2390
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Aria93 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź . Wydaje mi się, że mam włosy podobnej długości, może troszkę dłuższe... Chcę zamówić 150ml
drobiazg myślę, że spokojnie powinno wystarczyć, ja z tej drugiej buteleczki to nawet nie przelewałam wszystkiego od razu do miski, bo nie wiedziałam czy wszystko zużyje ale jednak poszło jedno co mnie zdziwiło to to, że spodziewałam się, że dostanę keratyne w pojemniczku na mocz ale były przelane do 100ml buteleczek

w ogóle to widze, że na allegro są dwa rodzaje tej keratyny, jedna (czyli ta, którą ja miałam) z ekstraktem kakaowca,hydrolizatem czystej keratyny, itd., i druga (w nazwie pure) ponoć przeznaczona dla bardzo zniszczonych włosów, ale napisane, że zawiera duży procent wody i czystej keratyny. Teraz jestem ciekawa, która jest lepsza, bo różnica w cenie niewielka

Edytowane przez paulcia666
Czas edycji: 2012-06-20 o 07:02
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 07:43   #2391
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez brzydkie Pokaż wiadomość
a jakich granicach cena do wlosow takich pare centymetrow za ramiona?

moje troche odzyły po prostowaniu ale nadal sa zniszczone i sie łamia.
Tez szukam czegos co mi pomoze
i odzwyczai od prostownicy! bo idzie lato i znow mnie kusi to
narzedzie...a codziennie prostowanie przez 15 miesiecy dojechallo mi mega wlosy skruszyly sie i do dzis nie moge zapuscic.Chociaz od 2 lat prostuje raz na jakis czas
emilcia_1616 łamały Ci sie włosy?

a i mam pyatnie czy po tych 3-4 miesiacach po zabiegu wlosy wygladaja gorzej niz przed tak samo czy lepiej jak przed zabiegiem?
ja tez mialam duzo pytan i watpliwosci przed pierwszym zabiegiem, ale najlepiej przekonac sie na sobie. wlosy mi sie lamaly, trudno zeby nie po takich kombinacjach. ale nie bede koloryzowac ze teraz mi sie tez nie krusza. tylko mniej i nie przeszkadza mi to zbytnio mimo ze tez zapuszczam wlosy

a jak wygladaja po 3-4 miesiacach? to sama nie wiem
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 08:19   #2392
white.apple
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 164
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Dziewczyny, wyszukałam sobie dwie oferty na zabieg keratynowy. Robiła może któraś z was w tych salonach?

1. Wrocław - Berendowicz&Kublin, Kazimierza Wielkiego 1
http://gruper.pl/x.php/1,21885/Wrocl...ie-wlosow.html

2. Poznań - The Creators, Podgórna 1/2
http://gruper.pl/x.php/1,22547/Pozna...ie-wlosow.html

Na co zwrócić uwagę? O co spytać przed zamówieniem kuponu? Mam cienkie włosy, raczej mocny skręt...
white.apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 08:39   #2393
white.apple
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 164
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Dziewczyny, mam nadzieję, że mi doradzicie Nigdy nie stosowałam zabiegu keratynowego, mam włosy cienkie i delikatne, kręcone. Używałam prostownicy, ale niestety mocno zniszczyła mi końcówki 2 tygodnie temu podcięłam całe zniszczone końce i jestem na odwyku, ale marzą mi się proste włosy. Na gruperze znalazłam 2 oferty i chciałam spytać, czy znacie te salony:

1. Poznan, The Creators
http://gruper.pl/x.php/1,22547/Pozna...ie-wlosow.html

2. Wroclaw, Berendowski&Kublin
http://gruper.pl/x.php/1,21885/Wrocl...ie-wlosow.html

Odpiszcie proszę jak najszybciej, bo aukcje kończą się o północy.

A może warto spróbować na własną rękę? Starczy do tego zwykła prostownica? (mam FHI Heat)
white.apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 13:45   #2394
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
drobiazg myślę, że spokojnie powinno wystarczyć, ja z tej drugiej buteleczki to nawet nie przelewałam wszystkiego od razu do miski, bo nie wiedziałam czy wszystko zużyje ale jednak poszło jedno co mnie zdziwiło to to, że spodziewałam się, że dostanę keratyne w pojemniczku na mocz ale były przelane do 100ml buteleczek

w ogóle to widze, że na allegro są dwa rodzaje tej keratyny, jedna (czyli ta, którą ja miałam) z ekstraktem kakaowca,hydrolizatem czystej keratyny, itd., i druga (w nazwie pure) ponoć przeznaczona dla bardzo zniszczonych włosów, ale napisane, że zawiera duży procent wody i czystej keratyny. Teraz jestem ciekawa, która jest lepsza, bo różnica w cenie niewielka
Hej i jak Twoje włosy?
Ja stosowałam wielokrotnie Encanto a teraz mam ochotę na coś co mocno wygładzi, nabłyszczy i ochroni przed wilgocią włosy, ale niekoniecznie oczekuję efektu prostownicy. Skłaniam się ku cocochoc. pure. Jak ogólnie oceniasz zabieg i swoje włosy?
Wkleisz może jeszcze jakieś foto?
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 14:00   #2395
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 191
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Ja ostatnio robiłam mojej mamie QOD organic i wyszło super.
Ale też ją to w oczy szczypało, choć zapach był taki karmelowy
__________________
Niemożliwe jest możliwe
nerla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 18:20   #2396
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
Hej i jak Twoje włosy?
Ja stosowałam wielokrotnie Encanto a teraz mam ochotę na coś co mocno wygładzi, nabłyszczy i ochroni przed wilgocią włosy, ale niekoniecznie oczekuję efektu prostownicy. Skłaniam się ku cocochoc. pure. Jak ogólnie oceniasz zabieg i swoje włosy?
Wkleisz może jeszcze jakieś foto?
Hej ja dzięki Tobie dowiedziałam się w ogóle o tej metodzie, kiedy założyłaś pierwszą część wątku jednak długo zwlekałam i zdecydowałam się dopiero niedawno co do moich włosów... hmm... sama nie wiem. Ciężko jest mi się wypowiadać, bo ja nie susze włosów, a myślę, że od tego też w jakimś stopniu zależy jak się ułożą, do tego często kłade sie spać z mokrymi/wilgotnymi, a wiadomo jak włosy wyglądają po nocy w każdym razie po ostatnim myciu moje włosy były jakoś mniej proste niż wcześniej i choć były miękkie to już nie tak lejące jak na początku.. ale tutaj też nie jestem na 100% pewna czy to nie moja wina, bo chyba nałożyłam na końcówki ostatnio ciut za dużo odżywki, a jak przesadze z tą odżywką garniera z avocado i masłem shea to moje włosy reagują okropnie. Więc myślę, że nie warto narazie brać tej opinii do siebie, jutro będe rano myła włosy i podsusze i wtedy zobacze jak się zachowają, ale jakiekolwiek efekty będe mogła niestety opisać dopiero w poniedziałek.

a co do metod keratynowego prostowania, nie wiem czy któraś z Was czyta felietony P. Sławka Stawarczyka, osobiście bardzo polecam! zmierzam do tego, że właśnie dziś dzięki jego uprzejmości dowiedziałam się także o tym, że chi farouka (chi enviro) także ma w swojej ofercie keratynowe prostowanie, póki co dokładniejszych informacji na ten temat szukam, ale myślę, że to może być to
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 18:28   #2397
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Dzięki za odpowiedź. To ja ryzykuje z tą wersją pure. Dam znać jak wypada w porównaniu z encanto
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 18:38   #2398
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź. To ja ryzykuje z tą wersją pure. Dam znać jak wypada w porównaniu z encanto
ok myślę, że ta wersja pure będzie lepsza od tej standardowej, więc czekam na efekty.
Co do tego prostowania chi to szukam i szukam i póki co znalazłam jedną i to negatywną opinie... oby moje włosy jutro były takie jak zaraz po zabiegu
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 18:46   #2399
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
ok myślę, że ta wersja pure będzie lepsza od tej standardowej, więc czekam na efekty.
Co do tego prostowania chi to szukam i szukam i póki co znalazłam jedną i to negatywną opinie... oby moje włosy jutro były takie jak zaraz po zabiegu
Paulcia, a ile jest już u Ciebie po zabiegu? Zrobisz jutro jakieś fotki? i jak połysk? Wstrzymam się z zakupem do jutra mnie wystarczy żeby z 2 tyg. były bez puszenia, bo lecę nad morze.
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 13:07   #2400
gorąca_czekolada
Raczkowanie
 
Avatar gorąca_czekolada
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 240
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Ja robiłam jakiś czas temu (z resztą już dwa razy) qod max i byłam bardzo zadowolona z zabiegu i efektów. Teraz się przymierzam do kolejnego zabiegu i zaciekawiło mnie to coco, także dziewczyny informujcie na bieżąco jak wrażenia

Znalazłam też informacje, że alfaparf wporwadził do swojej oferty keratynowe prostowanie:
http://polska.alfaparf.com/section/p...eratin-therapy
Ktoś może ma z tym już jakieś z tym doświadczenia?

gorąca_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:24.