Keratynowe prostowanie -część II - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-01, 13:33   #2491
LuvMSI
Rozeznanie
 
Avatar LuvMSI
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 513
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

zamawiał ktoś encanto u Care_of_You ? nie było żadnych problemów/nie było rozwodnione etc ?
__________________
LuvMSI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 16:37   #2492
Palala
Raczkowanie
 
Avatar Palala
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 154
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

chciałabym zamówić Encanto (całe opakowanie), ale boję się, że się popsuje.
Jak przechowujecie encanto ?
Palala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 21:56   #2493
natural_
Raczkowanie
 
Avatar natural_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 82
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

cześć dziewczyny ;] no to ja tez o coś zapytam.

o prostowaniu włosów myślałam juz dawno, przejrzałam wątek, zamówiłam sobie encanto u bidzis ;]
problem mam następujący: mam bardzo problematyczną skórę głowy (łupież, zapalenie skóry i inne przeboje) przeszłam nizorale, brałam jakieś tabletki, łupie [powodował mi nawet szampon dla niemowlaków z johnsona w końcu znalazłam coś co w miarę nad moją głową panuje: phisiogel szampon, tak wiec nie ma opcji, zebym z niego zrezygnowała, a skład chyba kiepski?

Skład: Sodium Cocoamphoaceate, Disodium Cocoamphodiaceate, Sodium Laureth Sulphate, Polysorbate 20, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Methyl Gluceth-20, Citric Acid, Aqua

mam zamiar po zabiegu zapuszczać włoski, zainwestować w odżywkę z joanny, albo isana hair, maskę gloria malwa i olejować, czy myślicie, ze do któregoś z tych produktów warto dokupic i dodać keratynę z mazideł, to raz, a dwa, czy to nie będzie już za dużo? przedobrzyć też nie warto chyba ;]
natural_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 08:59   #2494
anulita30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 87
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez CHABRA Pokaż wiadomość
anulita30 bardzo Cię proszę jakbyś mogła wpisać mi skład tego szamponu z encanto. Z góry dzięki jeżeli Ci się uda
Niestety nie mam już opakowania po encanto, więc nie wiem jaki jest skład. Może któraś z dziewczyn kupiła cały zestaw to napisze.
anulita30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 16:31   #2495
AlexisN.
Raczkowanie
 
Avatar AlexisN.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 142
Thumbs up Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
niestety ostatnio mnie nie było, więc już pewnie za póżno, głupio sie teraz przyznać, ale dla mnie to cocochoco to jednak nie wypał... Nie wydaje mi się żebym zrobiła coś źle, preparatu miałam na włosach napewno wystarczająco, a niestety po 4-5 myciu moje włosy są praktycznie takie jak przed zabiegiem... a może i nawet troche gorsze, bo ostatnio doprowadziłam je w miare do porządku olejami i po odżywce bez silikonów nie było najgorzej... a że zachciało mi się lejących i błyszczących włosów to teraz mam... dla przypomnienia zabieg robiłam 15 czerwca, więc to dopiero 11dni temu..

w rzeczywistości nie są takie błyszczące...
A ja miałam robione już dwa razy od tamtego roku Coco Choco Spoko w salonie, moja fryzjerka zamawiała mi całe zestawy do zabiegu z ich strony albo allegro chyba. Włosy są piękne lśniące i cały czas extra proste!
Wydaje mi sie, że robicie błąd kupując samą keratynę.. To nie to samo zrobić zabieg z szamponem i odpowiednio przygotowawszy włosy, a zupełnie co innego może wyjść nakładają samą keratynę, zwłaszcza u dziewczyn którym włosy się przetłuszczają! Jak robisz encant to kupujesz cały zestaw więc i tutaj trzeba niestety zainwestować jak chce się miec gwarantowany efekt... Niestety kosmetyki i zabiegi kosztują...
Jak wrócę z urlopu to wrzucę fotki moich włosów przed i po i same ocenicie efekt Coco.

Pozdrawiam i miłego tygodnia!
:-*
__________________
FashionAndTheCity.pl
Ulubiony blog modowy
AlexisN. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 19:08   #2496
storczyk88
Raczkowanie
 
Avatar storczyk88
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 356
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Ja jestem własnie po zabiegu encanto i póki co jestem zadowolona z efektu. Nigdy jeszcze nie miałam takich prostych włosów. Ale samo przeprowadzenie tego zabietu KOSZMARRRR!!! Pieczenie w gardle, w oczy masakra.
storczyk88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 19:13   #2497
Kasiik86
Przyczajenie
 
Avatar Kasiik86
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 7
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Hej dziewczyny, używałyście może maski Kallos ? Ja używałam Kallos Placenta, ale średnio mi odpowiadał zapach, chociaż odżywka sama w sobie bardzo dobra. Czy inne rodzaje Kallos mają ładne zapachy i możemy je używać po Encanto ?
p.s. Ostatnio odkryłam cudowny olejek z Rossmana - Alterra z limonką. Jest świetny i pachnie przecudownie!
Kasiik86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-02, 20:43   #2498
Joasia:)
Zadomowienie
 
Avatar Joasia:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Koluszki (łódzkie)
Wiadomości: 1 413
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez AlexisN. Pokaż wiadomość
A ja miałam robione już dwa razy od tamtego roku Coco Choco Spoko w salonie, moja fryzjerka zamawiała mi całe zestawy do zabiegu z ich strony albo allegro chyba. Włosy są piękne lśniące i cały czas extra proste!
Wydaje mi sie, że robicie błąd kupując samą keratynę.. To nie to samo zrobić zabieg z szamponem i odpowiednio przygotowawszy włosy, a zupełnie co innego może wyjść nakładają samą keratynę, zwłaszcza u dziewczyn którym włosy się przetłuszczają! Jak robisz encant to kupujesz cały zestaw więc i tutaj trzeba niestety zainwestować jak chce się miec gwarantowany efekt... Niestety kosmetyki i zabiegi kosztują...
Jak wrócę z urlopu to wrzucę fotki moich włosów przed i po i same ocenicie efekt Coco.

Pozdrawiam i miłego tygodnia!
:-*
A którym Coco miałaś robione? tym zwykłym czy pure?
__________________
___________
Wymianka
Joasia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 21:15   #2499
Kwaśna truskawka
Rozeznanie
 
Avatar Kwaśna truskawka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 936
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Dziewczyny, zastanawiam się nad keratynowym prostowaniem włosów, ale mam jeden problem.
Chciałabym mieć naprawdę proste, wyglądające na gładkie, zdrowe włosy a zawsze po wyprostowaniu prostownicą włosy wyglądają na sianowate, sztywne- widać że są prostowane.
czy po keratynie będą wyglądały lepiej, naturalniej, gładko?
__________________
20.09.2014r.
Kwaśna truskawka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 21:20   #2500
magnolia113
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 373
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Kwaśna truskawka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zastanawiam się nad keratynowym prostowaniem włosów, ale mam jeden problem.
Chciałabym mieć naprawdę proste, wyglądające na gładkie, zdrowe włosy a zawsze po wyprostowaniu prostownicą włosy wyglądają na sianowate, sztywne- widać że są prostowane.
czy po keratynie będą wyglądały lepiej, naturalniej, gładko?
Moje włosy - dokładnie tak jak piszesz
magnolia113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 22:58   #2501
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Kwaśna truskawka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zastanawiam się nad keratynowym prostowaniem włosów, ale mam jeden problem.
Chciałabym mieć naprawdę proste, wyglądające na gładkie, zdrowe włosy a zawsze po wyprostowaniu prostownicą włosy wyglądają na sianowate, sztywne- widać że są prostowane.
czy po keratynie będą wyglądały lepiej, naturalniej, gładko?
według mnie tak. Moje włosy po Encanto były za każdym razem miękkie, gładkie i lśniące. Bez porównania z efektem prostownicy
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-03, 07:17   #2502
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez AlexisN. Pokaż wiadomość
A ja miałam robione już dwa razy od tamtego roku Coco Choco Spoko w salonie, moja fryzjerka zamawiała mi całe zestawy do zabiegu z ich strony albo allegro chyba. Włosy są piękne lśniące i cały czas extra proste!
Wydaje mi sie, że robicie błąd kupując samą keratynę.. To nie to samo zrobić zabieg z szamponem i odpowiednio przygotowawszy włosy, a zupełnie co innego może wyjść nakładają samą keratynę, zwłaszcza u dziewczyn którym włosy się przetłuszczają! Jak robisz encant to kupujesz cały zestaw więc i tutaj trzeba niestety zainwestować jak chce się miec gwarantowany efekt... Niestety kosmetyki i zabiegi kosztują...
Jak wrócę z urlopu to wrzucę fotki moich włosów przed i po i same ocenicie efekt Coco.

Pozdrawiam i miłego tygodnia!
:-*
pewnie masz racje, z tym, że ja zamawiając swój "zestaw" nie wiedziałam, że istnieją też takie z odżywkami jedyne co mi sie przypomina to zestawy z odżywkami, ale już takimi po myciu, więc moim zdaniem w takie nie warto inwestować, bo wystarczy unikać tych z silikonami i sprawa załatwiona... w każdym razie dzięki za informacje i zaraz pobuszuje raz jeszcze w celu znalezienia kompletnego zestawu

a właściwie to chyba nie do końca dobrze zrozumiałam, nie ma tu mowy o odżywkach, a o przygotowaniu włosów szamponem, więc ja takowy miałam..

Ehinokokus a jak u Ciebie?

Edytowane przez paulcia666
Czas edycji: 2012-07-03 o 07:18
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 09:00   #2503
Harakiri
Rozeznanie
 
Avatar Harakiri
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 742
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Dziewczyny możecie mi pomóc ze składem szamponu czy jest odpowiedni?
Mieszkam w Holandii i tutaj niestety nie ma Rossmana ani szamponów Hipp więc kupiłam taki w którym nie znalazłam tych poważniejszych składników o których pisałyście.
Skład:
water, coco-glucoside, prunus amygdalus dulcis oli, alcohol (tego chyba nie powinno być?), disodium cocoyl, glutamate, sesamum indicum seed oil, glycerin, chondrus crispus, sodium cocyl glutamate (oj chyba jednak też nie powinno być?), calendula officinalis flower extract, xanthan gum, lactic acid, limonene, linaloon.

Edytowane przez Harakiri
Czas edycji: 2012-07-03 o 09:19
Harakiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 09:22   #2504
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Harakiri Pokaż wiadomość
Dziewczyny możecie mi pomóc ze składem szamponu czy jest odpowiedni?
Mieszkam w Holandii i tutaj niestety nie ma Rossmana ani szamponów Hipp więc kupiłam taki w którym nie znalazłam tych poważniejszych składników o których pisałyście.
Skład:
water, coco-glucoside, prunus amygdalus dulcis oli, alcohol (tego chyba nie powinno być?), disodium cocoyl, glutamate, sesamum indicum seed oil, glycerin, chondrus crispus, sodium cocyl glutamate (oj chyba jednak też nie powinno być?), calendula officinalis flower extract, xanthan gum, lactic acid, limonene, linaloon.
Wg mnie, alkoholu lepiej unikać, ale producent nic o tym nie pisze z tego co pamiętam. Inna rzecz, że olej ze słodkich migdałów pewnie będzie równoważył działanie alkoholu... swoją drogą, ciekawe, jak myje ten szampon, tyle oleju na początku składu Możesz nim spokojnie myć o ile nie będzie Ci strasznie obciążał włosów
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 09:28   #2505
Harakiri
Rozeznanie
 
Avatar Harakiri
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 742
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Bo to jest niby szampon i żel pod prysznic dla dzieci w jednym ale to jest w takiej tubce jak balsamy i całkiem gęste więc nie wiem czy w ogóle się będzie dało tym włosy myć ale najwyżej wodą sobie trochę będę go rozcieńczała.
Jutro rano zabieram się do akcji jeśli mnie do pracy nie wezwą
Harakiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 10:20   #2506
Kwaśna truskawka
Rozeznanie
 
Avatar Kwaśna truskawka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 936
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez magnolia113 Pokaż wiadomość
Moje włosy - dokładnie tak jak piszesz
Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
według mnie tak. Moje włosy po Encanto były za każdym razem miękkie, gładkie i lśniące. Bez porównania z efektem prostownicy
Dziękuję dziewczyny
Coraz bardziej przekonuję się do tego prostowania
__________________
20.09.2014r.
Kwaśna truskawka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 11:26   #2507
brzydkie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

bardzo wazne pytanie: jaki jestw plyw encanto na naturalny kolor wlosow? slyszalam ze encanto sciaga tylko farbe a przy naturalnych wlosach nie wyradza zadnych szkod.
jak to wyglada?
lubie swoj cieply braz i nei chce zeby wypłowiał...

Udalo Wam sie zapuscic wlosy na encanto?
ja ostatnio zaczelam znow nalogowo prostowac wlosy.Wiem ze prostownica jest nei dla mnei przez nei z grubych wlosow zrobilo mi sie siano i skruszyly ..
chyba encanto sprawi ze beda wygladac zdrowiej no i przestalabtym prostowac


patrzac na Wasze zdjecia jestem pod wrazeniem
__________________
zapuszczam wlosy


JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE, JESZCZE BEDZIE NORMALNIE.....

Edytowane przez brzydkie
Czas edycji: 2012-07-03 o 11:27
brzydkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 13:46   #2508
natural_
Raczkowanie
 
Avatar natural_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 82
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Dziewczynki, bardzo ładnie Was proszę

jak ten skład phisiogelu, w sensie, czy będzie wypłukiwał keratynę i obniżał skuteczność encanto? (SLS wiem, ze nie powinno być ;/) :

Skład: Sodium Cocoamphoaceate, Disodium Cocoamphodiaceate, Sodium Laureth Sulphate, Polysorbate 20, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Methyl Gluceth-20, Citric Acid, Aqua
natural_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 14:21   #2509
Bingunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 16
Trwałe prostowanie włosów

Mam nie dość że ciemne, to strasznie kręcone włosy. Są to dosłownie spirale (koszmar) i na dodatek się puszą.
Planuje je trwale wyprostować, tylko zastanawiam się jaki będzie efekt. Ktoś z was prostował w ten sposób włosy i jest mi wstanie powiedzieć jak będą potem wyglądać?
Może znacie jakiś dobry salon fryzjerski w Warszawie, w którym mogłabym to zrobić. Najchętniej z przystępnymi cenami
Bingunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-03, 14:50   #2510
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Trwałe prostowanie włosów

Było o tym sporo wątków, na pewno efekt będzie bardzo widoczny, ja sama robiłam encanto i przez kilka miesięcy miałam włosy proste jak druty Poszukaj w wyszukiwarce na forum to będziesz miała tez dużo zdjęć przed/po
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 16:57   #2511
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Trwałe prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez Bingunia Pokaż wiadomość
Mam nie dość że ciemne, to strasznie kręcone włosy. Są to dosłownie spirale (koszmar) i na dodatek się puszą.
Planuje je trwale wyprostować, tylko zastanawiam się jaki będzie efekt. Ktoś z was prostował w ten sposób włosy i jest mi wstanie powiedzieć jak będą potem wyglądać?
Może znacie jakiś dobry salon fryzjerski w Warszawie, w którym mogłabym to zrobić. Najchętniej z przystępnymi cenami
z Twojego opisu wynika, że mamy podobne naturalne włosy, ja swoim wielokrotnie dawałam szansę, inwestowałam w nie itp; niestety nigdy nie polubiłam loków i buszu na głowie :P

znalazłam takie zdjęcie, niestety nie jest ono aktualne, ale na dzień dzisiejszy moje wlosy mniej więcej tak wyglądają. (dodam, że po zwykłym suszeniu na szybko, dlatego są niespecjalnie ułożone ;p)


nie mam pojęcia o salonach w wawie. z tego co śledzę wątek, nie warto robić w salonie, fale krytyki które próbują zniechęcić dziewczyny do przeprowadzenia zabiegu - przeważnie pojawiają się tu od dziewczyn które robiły go w salonie.
__________________


Edytowane przez aniabaniaa
Czas edycji: 2012-07-03 o 16:59
aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 19:28   #2512
brzydkie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

UWAGA PYTANIA:

1..encanto ma wplyw na naturalny kolor wlosow?
2,.substancja znajdujaca sie w encanto...f... mnie szkodzi wlosom?
3.czy kazdy preparat do prostowania keratynowego ma te substancje>?
4.jak wlosy wygladaja po zabiegu?
__________________
zapuszczam wlosy


JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE, JESZCZE BEDZIE NORMALNIE.....
brzydkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 06:19   #2513
Aria93
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 031
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Mówicie, że chlor wypłukuje keratynę ? To basen odpada ?
Na razie chyba zrobię sobie samą grzywkę i zobaczę jak długo wytrzyma, kiedy będę chodzić na basen...
Aria93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 07:07   #2514
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Aria93 Pokaż wiadomość
Mówicie, że chlor wypłukuje keratynę ? To basen odpada ?
Na razie chyba zrobię sobie samą grzywkę i zobaczę jak długo wytrzyma, kiedy będę chodzić na basen...
a często chodzisz na basen?

ja średnio 1/2 razy w tygodniu+ sauna- fakt, że po wyjściu nie mam fryzury marzeń, ale to dlatego, że muszę suszyć włosy suszarką, aby lepiej wyglądały (tzn. żeby nie były pofalowane, nie chcę żeby takie były, choć i wtedy nie wyglądają źle.)

a czasami uda mi się uniknąć kontaktu wody z włosami, jeżeli zepnę je w wysoki kok wiadomo, że trochę się zmoczą, ale nie całe.
Zawsze jednak chodzę na saunę, po niej włosy są beznadziejne.

dziś w nocy wpadłam w zakupowy trans, i zamówiłam kilka olejków. po dość dlugiej przerwie znów zacznę olejować włosy, ostatnio są trochę przesuszone i matowe.
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 08:08   #2515
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Trwałe prostowanie włosów

ma ktos jakies ostatki enacno oktore mu niepotrzebne?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 08:40   #2516
latinka
Zadomowienie
 
Avatar latinka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 088
GG do latinka
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Aria93 Pokaż wiadomość
Mówicie, że chlor wypłukuje keratynę ? To basen odpada ?
Na razie chyba zrobię sobie samą grzywkę i zobaczę jak długo wytrzyma, kiedy będę chodzić na basen...
Mnie fryzjerka powiedziała, że jeśli pójdę na basen to najlepiej nałożyć na włosy odżywkę i wtedy będa chronione przez chlorem basenowym
latinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 10:48   #2517
Harakiri
Rozeznanie
 
Avatar Harakiri
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 742
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Powiedzcie mi szybko dziewczęta bo wyprostowałam już włosy z keratyną tylko jak narazie nie są błyszczące tylko takie sianowate troche i suche się wydaja być a jak prostowałam to przy końcówkach głownie miałam takie włosy jakby w łupiezu, ale to nie wszędzie. To dlatego że końcówki są takie zniszczone czy musiałam źle nałożyć keratynę i się popaliły? Chyba nie popalone bo to białe to się robiło po około drugim przejechaniu prostownicą.
Wybaczcie ale nie mam czasu czytac już całego wątku.
Po tej odżywce się dopiero błyszczące zrobią?
Harakiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 10:53   #2518
maadelajn
Zakorzenienie
 
Avatar maadelajn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 247
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Harakiri Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi szybko dziewczęta bo wyprostowałam już włosy z keratyną tylko jak narazie nie są błyszczące tylko takie sianowate troche i suche się wydaja być a jak prostowałam to przy końcówkach głownie miałam takie włosy jakby w łupiezu, ale to nie wszędzie. To dlatego że końcówki są takie zniszczone czy musiałam źle nałożyć keratynę i się popaliły? Chyba nie popalone bo to białe to się robiło po około drugim przejechaniu prostownicą.
Wybaczcie ale nie mam czasu czytac już całego wątku.
Po tej odżywce się dopiero błyszczące zrobią?
'to białe' to jest keratyna tak jak nałożysz odżywkę to będą błyszczące
maadelajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 10:55   #2519
Harakiri
Rozeznanie
 
Avatar Harakiri
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 742
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

o to dobrze, dziękuję za szybką odpowiedź
Harakiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 11:20   #2520
Zustine
Przyczajenie
 
Avatar Zustine
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 5
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

ja także nakręciłam się na keratynowe prostowanie! Mam blond kręcone włosy, popalone prostownicą, suszarką, męczone farbami o odcieniach popieltaych srebrzystych blondów oraz mnóstwo zastosowań silikonowych za mną. Zamówiłam już zestaw encanto i dostarczono mi już dzis do domu, za tydzień wykonam zabieg.

Mam dwa nurtujące mnie pytania. Czy po zabiegu można używać płukanek srebrnych, niebieskich itp do rozjasniania blond włosów? Czy nie wpłynie to negatywnie na włos? Płukanki wysuszają włos i boję się, że keratya mi się wypłucze i włosy zaczną się kręcić czy ktoś może używa płukanek?

i z tego co przeczytałam, należy stosowac po zabiegu odżywki i maseczki z keratyną. Czy Syoss Repair Keratin (tutaj wstawiam fote jeśli ktoś nie kojarzy http://desmond.imageshack.us/Himg694...ng&res=landing ) czy ta odżywka się nadaje do użycia po zabiegu, czy są w niej silikony?

I czy w ogóle mozna używać silikonowe kosemtyki po zabiegu?

będę wdzięczna za dopowiedz !!
Zustine jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:27.