Nowa linia Dove Oxygen & Moisture - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Notka

Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów Masz problem z dobraniem pielęgnacji do Twoich włosów? Zapytaj Wizażanek i skorzystaj z rad ekspertek Dove!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-11-07, 17:12   #91
kineczka26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 24
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

Mnie również suflet przemiło zaskoczył, gdyż obawiałam się, że po jego zastosowaniu włosy będą przetłuszczone, przyklapnięte i zupełnie bez energii. Większość używanych przeze mnie masek kompletnie nie odpowiadała moim włosom, widocznie je obciążając. Natomiast dzisiaj włoski mają się bardzo dobrze, są lekkie, miękkie, wygładzone i co mnie ucieszyło - odbite od nasady. Suflet O&M ma szansę zostać moim ulubionym w dziedzinie masek
kineczka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 20:49   #92
memos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 39
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

Testowanie sufletu zaplanowałam na jutro i jestem bardzo ciekawa jak sprawdzi się u mnie. Bardzo rzadko stosuję maski gdyż one wszystkie obciążają włosy do tego stopnia, ze już na drugi dzień muszę myć je ponownie. Mam nadzieję, ze suflet fajnie nawilży włosy, a nie będzie powodował przetłuszczania.
memos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 21:28   #93
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

Dziś włosy umyłam swoimi kosmetykami a z serii O&M uzyłam tylko sprayu. Efekt? Uniesione włosy tylko przez dwie godziny. Chyba, że spray powinnam uzyc przed nałożeniem żelu do włosów
Ogólnie rzecz biorąc - włosy nie są obciązone, więc super. Jednak mam wrazenie, że są nieco szorstkie przy nasadzie. Zobaczę jutro rano, mam nadzieję, że obejdzie się bez mycia (bo nie chce mi się).
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 23:47   #94
wordila
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 784
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

Mnie urzekł spray. Naprawdę unosi włosy u nasady, wyglądają na tak grube, super!
Najpierw użyłam po myciu na mokre i suszyłam suszarką, potem do spania. Rano po uczesaniu były uniesione.
Tego samego dnia użyłam wieczorem na włosy suche, bez mycia, bo nie myję codziennie i poszłam spać. Rano łatwo się uniosły. Bardzo fajny i wydajny spray.
wordila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-08, 09:53   #95
niegramatyczna
Raczkowanie
 
Avatar niegramatyczna
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 338
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

Cytat:
Napisane przez kineczka26 Pokaż wiadomość
Mnie również suflet przemiło zaskoczył, gdyż obawiałam się, że po jego zastosowaniu włosy będą przetłuszczone, przyklapnięte i zupełnie bez energii. Większość używanych przeze mnie masek kompletnie nie odpowiadała moim włosom, widocznie je obciążając. Natomiast dzisiaj włoski mają się bardzo dobrze, są lekkie, miękkie, wygładzone i co mnie ucieszyło - odbite od nasady. Suflet O&M ma szansę zostać moim ulubionym w dziedzinie masek
Początkowo zakochałam się w suflecie i włosy wyglądały po nim genialnie. Przy czwartym użyciu zauważyłam, że włosy się trochę przyzwyczaiły i mocno je obciąża - drugiego dnia wypada je umyć. Wg mnie - szampon + odżywka = para doskonała.
niegramatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-08, 10:16   #96
JudytaKas
Zakorzenienie
 
Avatar JudytaKas
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: malownicza lubelszczyzna:)
Wiadomości: 3 472
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Dziś włosy umyłam swoimi kosmetykami a z serii O&M uzyłam tylko sprayu. Efekt? Uniesione włosy tylko przez dwie godziny. Chyba, że spray powinnam uzyc przed nałożeniem żelu do włosów
Ogólnie rzecz biorąc - włosy nie są obciązone, więc super. Jednak mam wrazenie, że są nieco szorstkie przy nasadzie. Zobaczę jutro rano, mam nadzieję, że obejdzie się bez mycia (bo nie chce mi się).
Spróbuj przed. Ja po myciu, nakładam odzywke b/s, psikam sprayem i dopiero stylizuje. Efekt uniesienia jest i utrzymuje się cały dzień.
Myje wieczorem i już w suchych kładę się spac. Rano tylko roztrzepuje i już
__________________
CG- 07.09.2012

"Spraw, aby każdy dzień miał
szansę stać się najpiękniejszym
dniem twojego życia."
JudytaKas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-08, 11:10   #97
darthpaula
Przyczajenie
 
Avatar darthpaula
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

Przychodzę z opinią o kolejnych wypróbowanych produktach. Tym razem na ruszt poszły szampon i odżywka. Jestem wręcz zaskoczona, jak bardzo zawiodła mnie ta kombinacja - włosy nie tylko nie podniosły się ani trochę, ale także strasznie przetłuściły. Przez wiele lat myłam włosy codziennie, ale jakiś czas temu przeczytałam, że nie jest to zbyt zdrowe i od około pół roku myję je co dwa dni - większość produktów jest na tyle efektywnych, że nawet drugiego dnia włosy są świeże. Tutaj już wczoraj wieczorem wydawały się nie do końca normalne, a dziś niemal z obrzydzeniem patrzę na swoją czuprynę...

Możliwe, że użycie jednocześnie szamponu i odżywki obciążyło moje włosy i dziś przy myciu użyję tylko szamponu. Tak czy siak jestem zawiedziona, zwłaszcza że dotąd przy stosowaniu innych produktów do włosów Dove moje włosy spokojnie wytrzymywały ze świeżością dwa dni.
darthpaula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-08, 11:12   #98
memos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 39
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

A u mnie jest zupełnie inaczej. Dzięki O&M zyskałam jeden dzień - włosy nie przetłuszczają się tak szybko, choć ewidentnie widać, ze są nawilżone. U mnie ani szampon ani odżywka nie obciążył włosów. Nie próbowałam jeszcze sufletu - mam nadzieję, ze i on spisze się na 5.
memos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-08, 12:03   #99
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

Jestem po czwartym myciu w kombinacji szampon+odżywka. Nie wiem co jeszcze mogłabym napisać bo chyba wykorzystałam wszystko Włosy dobrze się rozczesują, są nawilżone, miękkie i lekkie. Zestaw szampon i odżywka to moje ulubione połączenie.
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-08, 14:02   #100
kineczka26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 24
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

Cytat:
Napisane przez niegramatyczna Pokaż wiadomość
Początkowo zakochałam się w suflecie i włosy wyglądały po nim genialnie. Przy czwartym użyciu zauważyłam, że włosy się trochę przyzwyczaiły i mocno je obciąża - drugiego dnia wypada je umyć. Wg mnie - szampon + odżywka = para doskonała.
Ciekawe jak będzie u mnie po trzecim czy czwartym użyciu, generalnie moje włosy też szybko się przyzwyczajają do kosmetyków, dlatego staram się używać ich na zmianę... Czy zauroczenie nim nie przemieni się w niechęć
kineczka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-08, 15:16   #101
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

Cytat:
Napisane przez niegramatyczna Pokaż wiadomość
Początkowo zakochałam się w suflecie i włosy wyglądały po nim genialnie. Przy czwartym użyciu zauważyłam, że włosy się trochę przyzwyczaiły i mocno je obciąża - drugiego dnia wypada je umyć. Wg mnie - szampon + odżywka = para doskonała.
Na dołączonej ulotce pisze, żeby sufletu używać raz w tygodniu albo według potrzeb, ale cztery razy w tygodniu (pod rząd?) to bym nawet nie próbowała
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-08, 17:06   #102
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

Cytat:
Napisane przez JudytaKas Pokaż wiadomość
Spróbuj przed. Ja po myciu, nakładam odzywke b/s, psikam sprayem i dopiero stylizuje. Efekt uniesienia jest i utrzymuje się cały dzień.
Myje wieczorem i już w suchych kładę się spac. Rano tylko roztrzepuje i już
Spróbowałam przed, efekt podobny. W pracy użyłam też dobrego produktu do kręconych włosów, zazwyczaj dobrze utrwala włosy. Widocznie moje loki są za ciężkie, bo i firmowy spray pomógł na 3 godziny.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-08, 20:30   #103
memos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 39
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

A ja dzisiaj po raz pierwszy użyłam sufletu. I Dove znowu mnie zaskoczył. Pozytywnie. Włosy stały się widocznie wygładzone, nie puszą się i pięknie się błyszczą. Najważniejsze, ze nie obciążył włosów - nie przylegaja do skóry głowy, pięknie się układają. Bardzo wydajny - już niewielka ilość kosmetyku wystarczyła aby pokryć całe włosy. Ułatwia rozczesywanie włosów. No i pięknie pachnie - zresztą jak cała seria. Mam nadzieję, ze jutro rano ten efekt się utrzyma i włosy będą wyglądać równie dobrze jak teraz.
memos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-08, 21:19   #104
nevercomeback
Wtajemniczenie
 
Avatar nevercomeback
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 283
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

Cytat:
Napisane przez memos Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj po raz pierwszy użyłam sufletu. I Dove znowu mnie zaskoczył. Pozytywnie. Włosy stały się widocznie wygładzone, nie puszą się i pięknie się błyszczą. Najważniejsze, ze nie obciążył włosów - nie przylegaja do skóry głowy, pięknie się układają. Bardzo wydajny - już niewielka ilość kosmetyku wystarczyła aby pokryć całe włosy. Ułatwia rozczesywanie włosów. No i pięknie pachnie - zresztą jak cała seria. Mam nadzieję, ze jutro rano ten efekt się utrzyma i włosy będą wyglądać równie dobrze jak teraz.

Nie mogę się doczekać tego sufletu - nazwa jest doprawdy intrygująca Używałam różnych masek, ale czegoś takiego jeszcze nie uświadczyłam w swojej łazience. Mam nadzieję, że moje marzenia o włosach pełnych obojętności dzięki tej serii urzeczywistnią się

Sama odżywka też jest świetna - idealnie nadaje się do codziennego użytku. Koniec poplątanych włosów i problemów z rozczesywaniem - dla mnie chyba numer 1 w całej serii, chociaż spray też pcha się na pierwsze miejsce mojego podium
__________________
wymiana, ubrania gap, hm, voucher 200 zl wyjatkowy prezent, toofaced itp... https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post65423726
nevercomeback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 10:25   #105
JudytaKas
Zakorzenienie
 
Avatar JudytaKas
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: malownicza lubelszczyzna:)
Wiadomości: 3 472
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Spróbowałam przed, efekt podobny. W pracy użyłam też dobrego produktu do kręconych włosów, zazwyczaj dobrze utrwala włosy. Widocznie moje loki są za ciężkie, bo i firmowy spray pomógł na 3 godziny.
Znam twoje włoski z zakręconego, dosyć mocny skręt masz może być tak jak piszesz, że loki są za ciężkie - dlatego spray przy moich cienkich i delikatnych działa lepiej i efekt uniesienia utrzymuje się dłużej niż u ciebie.

a co to za inny preparat?

Króciutko wrażenia po użyciu szamponu (na skład jeszcze nie spojrzałam). Konsystencja fajnie nie lejąca się, dobrze się pieni i przyjemnie pachnie - czuć, że włosy są umyte. Wydaje mi się, że to całkiem fajny produkt, choć oczywiście taką konkretną opinie wyrobie sobie po paru myciach.
__________________
CG- 07.09.2012

"Spraw, aby każdy dzień miał
szansę stać się najpiękniejszym
dniem twojego życia."
JudytaKas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 11:10   #106
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

Myję włosy codziennie, więc udało mi się już kilka razy przetestować wszystkie otrzymane produkty. Jestem na razie zadowolona. szampon uwielbiam. Nie myślałam że tego typu produkt da się wsadzić do tuby i ja będę z tego zadowolona a jestem! Odzywka i suflet też są ok. nie obciążają zbytnio włosów,ale ja myję codziennie więc nie wiem jak bym wyglądała po dwóch dniach.... muszę to kiedyś sprawdzić. spray unoszący włosy testuję nadal z ciekawością.Coś tam unosi a to jest wyzwanie przy moich włosach.
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 11:20   #107
Catacomb_Kitten
Rozeznanie
 
Avatar Catacomb_Kitten
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 513
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

Cytat:
Napisane przez daydreaming_ Pokaż wiadomość
Jestem po czwartym myciu w kombinacji szampon+odżywka. Nie wiem co jeszcze mogłabym napisać bo chyba wykorzystałam wszystko Włosy dobrze się rozczesują, są nawilżone, miękkie i lekkie. Zestaw szampon i odżywka to moje ulubione połączenie.
U mnie to samo, szampon+odżywka to połączenie idealne i w zasadzie już więcej nic nie potrzeba
Suflet po pierwszym i jedynym do tej pory użyciu też wydaje mi się być ok, na pewno dobrze nawilża i wygładza, ale na ten temat powiem więcej po kolejnych użyciach. Co do sprayu to też jeszcze nie jestem 100% przekonana, ale na wilgotnych włosach działa zdecydowanie lepiej niż na suchych
__________________
Naturalne włosy od 14.02.2013 
Catacomb_Kitten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 11:25   #108
memos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 39
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

Wczoraj po raz pierwszy uzyłam sufletu. Dzisiaj włosy wyglądają jak świeżo umyte. Pięknie wygładzone i co najważniejsze lekkie. Suflet nie obciążył ich jak to bywało w przypadku gdy stosowałam inne maski. Zawsze szybciej przetłuszczały mi włosy. Jestem nim po prostu zachwycona.
memos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 15:10   #109
kineczka26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 24
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

Jestem po drugim użyciu kombinacji szampon + odżywka oraz drugim zastosowaniu szamponu i sufletu. Producent zaleca, by suflet nakładać raz w tygodniu lub wtedy, kiedy potrzebujemy, lecz zaryzykowałam i skusiłam się na dwa razy. Efekty ich używania podobają mi się, wreszcie jestem zadowolona w pełni z wyglądu moich włosów, które zyskały idealne wygładzenie bez obciążenia, widoczne uniesienie u nasady oraz łatwe rozczesywanie ich. Suflet jest jak na razie moim faworytem, gdyż urzekł mnie siłą nawilżenia, włosy są sypkie, błyszczące, mięsiste. Co do szamponu to mam pewne "ale", gdyż mając cienkie i delikatne włosy, a jednocześnie wrażliwą skórę głowy obawiałam się jej podrażnienia. Niestety moje obawy potwierdziły się i skóra zaczęła swędzieć. Aczkolwiek tak bywa ze skórą wrażliwą, o czym przekonałam się niejednokrotnie, lecz nie będę umniejszała walorów tego szamponu, bo naprawdę kosmyki go polubiły i w połączeniu z resztą serii wypada pozytywnie. Po prostu będę używała go na przemian ze swoimi kosmetykami i będzie w porządku. Jeszcze kilka słów o sprayu - zastosowałam go dziś rano na wilgotne włosy, wysuszyłam suszarką i uzyskałam zwiększoną objętość 0 ok. 40%, widzę teraz, że jest ona nadal zauważalna. I tak jestem zadowolona, bo wcześniej miałam włosy przyklapnięte, a tu miła niespodzianka, coś zaczęło się dziać

Edytowane przez kineczka26
Czas edycji: 2014-11-09 o 18:36
kineczka26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-09, 15:13   #110
paryzanka880
Przyczajenie
 
Avatar paryzanka880
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 4
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

Jestem w gronie szczęśliwych testerek Dove.Powiem,że 1 wrażenie jest bardzo pozytywne.Myślę,że moje włosy odzyskają formę
__________________
paryżanka
paryzanka880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 16:37   #111
sweetmedi25
Zakorzenienie
 
Avatar sweetmedi25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 339
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

Nowa linia Dove Oxygen & Moisture też przypadła mi do gustu, myję włosy co dwa dni i jak na razie po trzecim testowaniu kosmetyki sprawiają się rewelacyjnie. Próbowałam różnych kombinacji, ale w moim wypadku najlepszy efekt dotychczas uzyskałam po użyciu szamponu, sufletu i spayu
sweetmedi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 17:42   #112
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

Cytat:
Napisane przez JudytaKas Pokaż wiadomość
Znam twoje włoski z zakręconego, dosyć mocny skręt masz może być tak jak piszesz, że loki są za ciężkie - dlatego spray przy moich cienkich i delikatnych działa lepiej i efekt uniesienia utrzymuje się dłużej niż u ciebie.

a co to za inny preparat?

Króciutko wrażenia po użyciu szamponu (na skład jeszcze nie spojrzałam). Konsystencja fajnie nie lejąca się, dobrze się pieni i przyjemnie pachnie - czuć, że włosy są umyte. Wydaje mi się, że to całkiem fajny produkt, choć oczywiście taką konkretną opinie wyrobie sobie po paru myciach.

Spray a Porter od Kerastase
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 18:25   #113
kineczka26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 24
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

Cytat:
Napisane przez sweetmedi25 Pokaż wiadomość
Nowa linia Dove Oxygen & Moisture też przypadła mi do gustu, myję włosy co dwa dni i jak na razie po trzecim testowaniu kosmetyki sprawiają się rewelacyjnie. Próbowałam różnych kombinacji, ale w moim wypadku najlepszy efekt dotychczas uzyskałam po użyciu szamponu, sufletu i spayu
Dołączam się do tej opinii, ponieważ w moim przypadku również najlepsze efekty uzyskałam, stosując szampon, suflet i spray
kineczka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 20:49   #114
memos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 39
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

Cytat:
Napisane przez sweetmedi25 Pokaż wiadomość
Nowa linia Dove Oxygen & Moisture też przypadła mi do gustu, myję włosy co dwa dni i jak na razie po trzecim testowaniu kosmetyki sprawiają się rewelacyjnie. Próbowałam różnych kombinacji, ale w moim wypadku najlepszy efekt dotychczas uzyskałam po użyciu szamponu, sufletu i spayu
I u mnie też jest to ulubione trio. Prym jednak wiedzie suflet - po prostu rewelacja.
memos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 21:36   #115
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

Cytat:
Napisane przez kineczka26 Pokaż wiadomość
Jestem po drugim użyciu kombinacji szampon + odżywka oraz drugim zastosowaniu szamponu i sufletu. Producent zaleca, by suflet nakładać raz w tygodniu lub wtedy, kiedy potrzebujemy, lecz zaryzykowałam i skusiłam się na dwa razy. Efekty ich używania podobają mi się, wreszcie jestem zadowolona w pełni z wyglądu moich włosów, które zyskały idealne wygładzenie bez obciążenia, widoczne uniesienie u nasady oraz łatwe rozczesywanie ich. Suflet jest jak na razie moim faworytem, gdyż urzekł mnie siłą nawilżenia, włosy są sypkie, błyszczące, mięsiste. Co do szamponu to mam pewne "ale", gdyż mając cienkie i delikatne włosy, a jednocześnie wrażliwą skórę głowy obawiałam się jej podrażnienia. Niestety moje obawy potwierdziły się i skóra zaczęła swędzieć. Aczkolwiek tak bywa ze skórą wrażliwą, o czym przekonałam się niejednokrotnie, lecz nie będę umniejszała walorów tego szamponu, bo naprawdę kosmyki go polubiły i w połączeniu z resztą serii wypada pozytywnie. Po prostu będę używała go na przemian ze swoimi kosmetykami i będzie w porządku. Jeszcze kilka słów o sprayu - zastosowałam go dziś rano na wilgotne włosy, wysuszyłam suszarką i uzyskałam zwiększoną objętość 0 ok. 40%, widzę teraz, że jest ona nadal zauważalna. I tak jestem zadowolona, bo wcześniej miałam włosy przyklapnięte, a tu miła niespodzianka, coś zaczęło się dziać
Sufletu jeszcze nie miałam okazji wypróbować, ale brzmi obiecująco z Twojego opisu
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 06:46   #116
sweetmedi25
Zakorzenienie
 
Avatar sweetmedi25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 339
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

Jakbym miała wybierać ulubieńca z tego zestawu Dove to też byłby to suflet a muszę przyznać, że podchodziłam do niego bardzo sceptycznie. Mile mnie zaskoczył
sweetmedi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 11:31   #117
darthpaula
Przyczajenie
 
Avatar darthpaula
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

Tym razem użyłam tylko szamponu, żeby odciążyć włosy. Efekt? Wczoraj nie zauważyłam specjalnego uniesienia, ale nie było najgorzej, włosy były miękkie (choć na to zazwyczaj nie narzekam, mam naturalnie mięciutkie włosy). Dziś drugi dzień po umyciu i włosy nareszcie nie są przetłuszczone, w przeciwieństwie do tego, co działo się po kombinacji szampon + odżywka. Mam wprawdzie wrażenie, że i tak nie są tak świeże, jak zdarza mi się mieć przy stosowaniu szamponów ziołowych, np. z dziegciem (którego zapach, wbrew powszechnej opinii, bardzo lubię!), ale nie jest najgorzej i mogłabym bez wstydu pójść tak na uczelnię czy wyjść na miasto.

Chwalicie suflet, jak widzę, ale ja boję się, że efekt będzie podobny jak z odżywką, więc wypróbuję go dopiero w piątek wieczorem, aby na wszelki wypadek męczyć się z tłustymi, ciężkimi włosami w niedzielę .
darthpaula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 12:15   #118
memos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 39
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

Cytat:
Napisane przez sweetmedi25 Pokaż wiadomość
Jakbym miała wybierać ulubieńca z tego zestawu Dove to też byłby to suflet a muszę przyznać, że podchodziłam do niego bardzo sceptycznie. Mile mnie zaskoczył
I mnie również. Najważniejsze, ze rewelacyjnie nawilża i wygładza włosy nie obciążając ich w żadnym stopniu.
memos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 12:20   #119
kineczka26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 24
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Sufletu jeszcze nie miałam okazji wypróbować, ale brzmi obiecująco z Twojego opisu
Jak na razie suflet jest numerem jeden, ale któż to wie, czy tak będzie w dalszym ciągu stosowania. Mam nadzieję, że się nie rozczaruję
kineczka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 13:14   #120
Angel1090
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel1090
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 414
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

Odkąd otrzymała produkty Dove Ogygen & Moisture stosuję je codziennie. Przyznam, że jestem bardzo zadowolona z ich działania!
To prawda, że włosy dzięki nim zyskują do 95% objętości w stosunku do przetłuszczonych. Produkty wzajemnie sie uzupełniają tworząc kompleksową pielęgnację włosów!
Szampon fenomenalnie oczyszcza, przygotowując do nałożenia sufletu/odżywki. Już podczas mycia czuję, jak bąbelki powietrza unoszą moje włosy.

Odżywka to chyba mój ulubiony produkt z tej serii. Ma kremową konsystencję i ładny kosmetyczny zapach. Po jej nałożeniu włosy są miękkie, łatwo się rozczesują. Co najważniejsze nie obciąża!

Spray unoszący u nasady jest kosmetykiem bardzo wydajnym. Wystarczy kilka psiknięć, a włosy unoszą się jeszcze bardziej. Jego subtelna formuła również nie obciąża i nie podrażnia skóry głowy.

Suflet stosuję dwa razy w tygodniu. Jest świetnym zamiennikiem odżywki. Jeszcze bardziej nawilża i regeneruje włosy.

Na pewno nie zrezygnuję z tej linii od Dove po zakończeniu testerskich opakowań. Jest po prostu nieziemska!
__________________
W moim innym świecie jest inna prawda.
Tu Ciebie nie ma, to tylko wyobraźnia...
I może dobrze, że los nie postawił na nas,
W tym czego szukam nie ma nic prócz rozczarowania
Angel1090 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-07 05:31:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:56.