Dlaczego ona nie chce sie kochać ? :( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-30, 10:35   #31
No1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 244
Dot.: Dlaczego ona nie chce sie kochać ? :(

Cytat:
Napisane przez dreamlive Pokaż wiadomość
... czyli brak seksu-pieszczot, tego przez co moge poczuć więź miedzy nami.
Najpierw zbuduj więź, do tego trzeba czasu razem, rozmow, zaufania i oddania. Pozniej powinno zaczac sie ukladac w tej kwestii, z tego co widze to Ty zabierasz sie do tego od drugiej strony. Nie tedy droga
No1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 12:39   #32
dreamlive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 20
Dot.: Dlaczego ona nie chce sie kochać ? :(

Nie jestem z nia tylko dla seksu

Pisze tu tylko o tym problemie, wiec czy to odrazu musi oznaczac zwiazek tylko dla zaspokojenia potrzeb?

Nie chce sie rozpisywac w innych kwestiach, bo tam jest dobrze, czasami wspaniale, tylko te zblizenia tak kuleją i to mnie niepokoi.

W ten weekend bedzie taka powazna rozmowa juz bez wlasnie zbednych emocji bo ostatnio jednak trudno bylo spokojnie porozmawiac o czyms waznym, tylko te wymowki
dreamlive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 13:45   #33
nicka01
Wtajemniczenie
 
Avatar nicka01
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 2 233
Dot.: Dlaczego ona nie chce sie kochać ? :(

Cytat:
Napisane przez dreamlive Pokaż wiadomość
Nie jestem z nia tylko dla seksu

Pisze tu tylko o tym problemie, wiec czy to odrazu musi oznaczac zwiazek tylko dla zaspokojenia potrzeb?

Nie chce sie rozpisywac w innych kwestiach, bo tam jest dobrze, czasami wspaniale, tylko te zblizenia tak kuleją i to mnie niepokoi.

W ten weekend bedzie taka powazna rozmowa juz bez wlasnie zbednych emocji bo ostatnio jednak trudno bylo spokojnie porozmawiac o czyms waznym, tylko te wymowki
Gdyby mój facet naciskał na seks za każdym razem gdy się z nim spotykam - też robiłabym się oschła, mało tego mogłabym nawet przypuszczać, że chodzi mu tylko o jedno.

Jeżeli ma mniejsze niż Ty libido - co zrobisz? Rozstaniesz się z nią bo 'niedopasowaliście się pod względem temperamentu seksualnego' ?

Oczywiście seks jest ważny - jednak nie najważniejszy.

Myślę, że skoro już po 4 miesiącach były 'kryzysy' to nikłe szanse na poważny związek.
__________________



nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj


nicka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 14:08   #34
xMisery
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 240
Dot.: Dlaczego ona nie chce sie kochać ? :(

Cytat:
Napisane przez nicka01 Pokaż wiadomość
Gdyby mój facet naciskał na seks za każdym razem gdy się z nim spotykam - też robiłabym się oschła, mało tego mogłabym nawet przypuszczać, że chodzi mu tylko o jedno.
biorąc pod uwagę, że nie widują sie codziennie, a tylko w weekendy to wcale nie tak często na nią naciska, a druga sprawa nie wiemy przecież jak to robi. skoro ona nie chce dać się nawet pomasować, bo to juz dla niej oznacza zachęte do seksu... to pewnie każdą taką błahostkę odbiera na zasadzie ' zmuszania' do seksu.

przecież ją kocha, to co dziwnego w tym, ze chce sie z nią kochać w weekend, bo tylko wtedy mają czas dla siebie?




Cytat:
Napisane przez nicka01 Pokaż wiadomość
Jeżeli ma mniejsze niż Ty libido - co zrobisz? Rozstaniesz się z nią bo 'niedopasowaliście się pod względem temperamentu seksualnego' ?
a co w tym dziwnego? chyba lepiej, zeby sie rozstali z tego powodu, a niżeli miałby ją zdradzać. seks jest ważny i jeżeli w związku kuleje, to z czasem zaczną także kuleć inne sfery.
xMisery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 14:14   #35
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Post Dot.: Dlaczego ona nie chce sie kochać ? :(

Cytat:
Napisane przez dreamlive Pokaż wiadomość
No widzisz, ja juz tak probowalem. Nie poruszalem wogole tematu seksu/pieszczot. nie bylem nachalny, tylko buziaczki i przytulanie. To nic naprawde nie zmieniło

Wiem ze czasami naciskam aby sie kochac, ale to nie jest raczej powod takiej oziębłości.

Ja jej od biedy nie traktuje, staram sie aby czula sie wyjatkowa.
Jak nie jest? Gdyby mi facet ciągle gadał o seksie i przymuszał mnie do niego swoim gadaniem, manipulacją czy próbą wywoływania we mnie wyrzutów sumienia albo szantażem, że zakończy związek to seks byłby ostatnią rzeczą, którą chciałabym robić z takim facetem, a oziębła to ja zdecydowanie nie jestem.

Robicie w tym związku coś jeszcze prócz seksu?
Bo skoro widujecie się tylko w weekendy...?
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 14:21   #36
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Dlaczego ona nie chce sie kochać ? :(

Cytat:
Napisane przez xMisery Pokaż wiadomość
a co w tym dziwnego? chyba lepiej, zeby sie rozstali z tego powodu, a niżeli miałby ją zdradzać. seks jest ważny i jeżeli w związku kuleje, to z czasem zaczną także kuleć inne sfery.
Ale autor pisał, że wcześniej w tej sferze było ok...to może przydałoby się dowiedzieć co się stało, że raptem ona się na samą myśl o pieszczotach otrząsa?

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Robicie w tym związku coś jeszcze prócz seksu?
Bo skoro widujecie się tylko w weekendy...?
Dobre pytanie.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 14:30   #37
xMisery
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 240
Dot.: Dlaczego ona nie chce sie kochać ? :(

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ale autor pisał, że wcześniej w tej sferze było ok...to może przydałoby się dowiedzieć co się stało, że raptem ona się na samą myśl o pieszczotach otrząsa?
no tak, masz racje, ale z drugiej strony... nie odsądzajmy chłopa od czci i wiary, bo pragnie seksu ze swoją kobietą [ mam na myśli teksty ' jestes z nią tylko dla seksu!' ]
. a pisał, że z nią rozmawiał o tym przecież. tylko widocznie za mało naciskał na rozmowę, a za bardzo na seks, po prostu...
xMisery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-30, 15:04   #38
dreamlive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 20
Dot.: Dlaczego ona nie chce sie kochać ? :(

Co robimy w weekendy??
Oprocz wspolnego spedzania go u niej w domu to sa wypady do baru, restauracji, pizze, do dyskoteki, do kina, na spacery, jakies wypady autem, wspolne zakupy

ja ja mocno nie naciskam, nie zmuszam do seksu... chce sie z nia po prostu bawic pod kolderka, zaznac przyjemnosci...mowila ze sie postara. jak widac cos slabo jej to wychodzi wiec ja to probowalem caly czas inicjowac. czule dotyki, pocalunki, mile slowka a to i tak czesto bez skutku

widujemy sie dokladnie 3 dni w tygodniu

trudno wyrazic z slowach na forum jak dokladnie wyglada problem.
dreamlive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 15:16   #39
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Dlaczego ona nie chce sie kochać ? :(

Cytat:
Napisane przez dreamlive Pokaż wiadomość
Co robimy w weekendy??
Oprocz wspolnego spedzania go u niej w domu to sa wypady do baru, restauracji, pizze, do dyskoteki, do kina, na spacery, jakies wypady autem, wspolne zakupy

ja ja mocno nie naciskam, nie zmuszam do seksu... chce sie z nia po prostu bawic pod kolderka, zaznac przyjemnosci...mowila ze sie postara. jak widac cos slabo jej to wychodzi wiec ja to probowalem caly czas inicjowac. czule dotyki, pocalunki, mile slowka a to i tak czesto bez skutku

widujemy sie dokladnie 3 dni w tygodniu

trudno wyrazic z slowach na forum jak dokladnie wyglada problem.
To może cierpliwie zaczekaj, bo ona powiedziała, że się postara a ty jej chyba nawet nie dałeś szansy. Jak długo tak czekałeś na jej ruch?
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 05:41   #40
ambiguous87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 347
Dot.: Dlaczego ona nie chce sie kochać ? :(

przepraszam nie chce mi się czytać wszystkich postów, więc po prostu zadam pytanie - czy Twoja kobieta bierze tabletki antykoncepcyjne? albo przyjmuje hormony w innej postaci ( np. plastry) ?
ambiguous87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 09:31   #41
elledriver
Raczkowanie
 
Avatar elledriver
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 64
Dot.: Dlaczego ona nie chce sie kochać ? :(

"Jej mowilem tez zeby sie nie przejmowala swoim wygladem podczas stosunku. Ze ja akceptuje i jest ok."

jak mogłeś coś takiego powiedzieć? nawet jak miałeś dobre intencje, to brzmi, jakby było coś z nią nie tak
elledriver jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-31, 09:53   #42
ambiguous87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 347
Dot.: Dlaczego ona nie chce sie kochać ? :(

może kobitka najpierw marudzila, że jest gruba i dlatego On to powiedział? ciekawa jestem :P
ambiguous87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 10:53   #43
stokrotka1404
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 140
Dot.: Dlaczego ona nie chce sie kochać ? :(

Jak przeczytałam ten temat, to przypomniała mi się moja historia.
Kiedyś byłam z facetem młodszym o rok ode mnie. Był moim pierwszym partnerem seksualnym (byłam jego 2 partnerką). Bardzo naciskał, w końcu uległam.
Potem jak się tylko spotykaliśmy chciał tylko jednego. Np. byliśmy na spacerze, to szybko chciał wracać do mieszkania, ooo bo nikogo nie będzie i będzie można to zrobić. Efekt był taki, zaczęło mnie odpychać, nie chciałam powoli się z nim widywać, zaczęłam czuć wstręt. Kochając się z nim czegoś mi brakowało. W końcu wynikła taka sytuacja, że się posprzeczaliśmy (akurat nie o sex) i stwierdziłam, że to nie ma sensu. Odeszłam od niego. Na koniec pamiętam, zaczął się wyśmiewać, że tak długo dziewica, że 25 lat itp itd. Znalazł sobie o wiele młodszą kobitkę i wiecie co???Ona dowiedziała się, że ja taka stara, brzydka, że żaden facet nie chciał ze mną iść do łóżka. Same negatywne rzeczyKumplowi nagadał, że ja mega wymagania miałam...
Co za bzdura. Nie chciałam tego zrobić z byle kim. Czekałam na tego jedynego.
Pomyliłam się Teraz jesteśmy dla siebie wrogami, zero kontaktu.
Ja po zerwaniu, chciałam być jego koleżanką, ale on się tak obraził, że szkoda gadać eh:/
Teraz jestem z kimś starszym i jest OKI
stokrotka1404 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 21:36   #44
201610041047
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 416
Dot.: Dlaczego ona nie chce sie kochać ? :(

CHyba nie kochasz jej tak jak piszesz tylko seks. Tylko i wyłącznie patrzysz na czubek swojego penisa. Przepraszam, może jestem niemiła ale nie na łóżku się opiera związek
201610041047 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 22:51   #45
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Dlaczego ona nie chce sie kochać ? :(

Cytat:
Napisane przez Cukierka Pokaż wiadomość
CHyba nie kochasz jej tak jak piszesz tylko seks. Tylko i wyłącznie patrzysz na czubek swojego penisa. Przepraszam, może jestem niemiła ale nie na łóżku się opiera związek
Chyba Autor wątku napisał kilka postów wyżej, że nie będzie opisywał wszystkiego, ponieważ w tych "innych" sferach jest w porządku. Założył wątek ze swoim aktualnym problemem. Więc po co ma się rozpisywać na inne tematy?

A co do Autora. Możliwe, że Twoja partnerka już nie chce z Tobą być i to się przejawia brakiem ochoty na seks. Moim zdaniem "normalny" partner nie szuka wciąż wymówek, żeby tylko nie uprawiać seksu.
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 17:12   #46
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Dlaczego ona nie chce sie kochać ? :(

a może po prostu słaby w łóżku jesteś? hę?
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 12:53   #47
dreamlive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 20
Dot.: Dlaczego ona nie chce sie kochać ? :(

Zobaczymy co to bedzie. Narazie po powaznej rozmowie jest ok, Mysle ze dalej bedzie w zwiazku ok.
Czy wiec w lozku jest dobrze?? hmm parterka ma okres i mimo tego jest dobrze

Czule, namietne pocalunki, pieszczoty i juz moze byc super, milo, przyjemnie i czuje, czuje tą więź między nami.

Brak ochoty z tego co mi mowi wynikal ze byla bardzo przejęta sobą, jej rodziną, studiami itd. przez co mnie zaniedbywala i stąd sie wzial niby ten brak zbliżeń

tak jak sie spodziewalem dla niektorych jestem tu widziany jako egoista ktory tylko seksu pragnie w związku i jej nie kocha - bez komentarza
dreamlive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 21:37   #48
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Dlaczego ona nie chce sie kochać ? :(

Cytat:
Napisane przez dreamlive Pokaż wiadomość
Zobaczymy co to bedzie. Narazie po powaznej rozmowie jest ok, Mysle ze dalej bedzie w zwiazku ok.
Czy wiec w lozku jest dobrze?? hmm parterka ma okres i mimo tego jest dobrze

Czule, namietne pocalunki, pieszczoty i juz moze byc super, milo, przyjemnie i czuje, czuje tą więź między nami.

Brak ochoty z tego co mi mowi wynikal ze byla bardzo przejęta sobą, jej rodziną, studiami itd. przez co mnie zaniedbywala i stąd sie wzial niby ten brak zbliżeń

tak jak sie spodziewalem dla niektorych jestem tu widziany jako egoista ktory tylko seksu pragnie w związku i jej nie kocha - bez komentarza
Miejmy nadzieję, że wszystko się poukłada. Daj znać!

Co do tych "niektórych".. achh to nasze kochane polskie społeczeństwo!
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 09:41   #49
stokrotka1404
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 140
Dot.: Dlaczego ona nie chce sie kochać ? :(

kazdy ma prawo wyrazic swoją opinie, po to jest to forum.
stokrotka1404 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-04, 20:18   #50
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Dlaczego ona nie chce sie kochać ? :(

Cytat:
Napisane przez stokrotka1404 Pokaż wiadomość
kazdy ma prawo wyrazic swoją opinie, po to jest to forum.
Dlatego właśnie ją wyrażam.
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 10:33   #51
stokrotka1404
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 140
Dot.: Dlaczego ona nie chce sie kochać ? :(

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
Dlatego właśnie ją wyrażam.
stokrotka1404 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 12:49   #52
Pieprz_i_Wanilia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Somewhere I belong
Wiadomości: 18
Dot.: Dlaczego ona nie chce sie kochać ? :(

.

Edytowane przez Pieprz_i_Wanilia
Czas edycji: 2013-04-20 o 20:17
Pieprz_i_Wanilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-21, 20:39   #53
anessa21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4
Dot.: Dlaczego ona nie chce sie kochać ? :(

Moim skromnym zdaniem, za wcześnie pozwoliliście sobie na współżycie. Nie zdążyliście poznać siebie na wzajem w innych sferach i na innych płaszczyznach. Przez to trudno jest się wam dogadać. Bo Ona pragnie czegoś innego, a Ty czegoś innego.
Życie to nie tylko seks, przychodzą takie momenty, że kobieta długi okres czasu nie może się kochać, (dla facetów to niepojęte że są takie dni, tygodnie, a nawet miesiące).
I czy to oznacza że nie kocha...
Trzeba rozmawiać ze sobą i dowiedzieć się o sobie jak najwięcej, i nie zdziwi nas wtedy, że jest smutna. Bo ja wiem że nie lubi tego czy tamtego, więc jak ją kocham to szanuję to.
Niestety seks zaślepia ludzi, którzy nie są w małżeństwie, przestają myśleć kategorią szacunku do siebie. Żałuję, że dziewczyna nie sprawdziła Cię wcześniej czy jesteś w stanie dla niej być wstrzemięźliwy, jakby sprawdziła to wiedziałaby żeby się nie pakować w taki "związek". Nie pisze tego żeby obrazić kogokolwiek, chcę zwrócić tylko uwagę na pewne rzeczy.
Życzę powodzenia!
anessa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-21, 21:30   #54
wkiara86
Raczkowanie
 
Avatar wkiara86
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 208
Dot.: Dlaczego ona nie chce sie kochać ? :(

Cytat:
Napisane przez anessa21 Pokaż wiadomość
Moim skromnym zdaniem, za wcześnie pozwoliliście sobie na współżycie. Nie zdążyliście poznać siebie na wzajem w innych sferach i na innych płaszczyznach. Przez to trudno jest się wam dogadać. Bo Ona pragnie czegoś innego, a Ty czegoś innego.
Życie to nie tylko seks, przychodzą takie momenty, że kobieta długi okres czasu nie może się kochać, (dla facetów to niepojęte że są takie dni, tygodnie, a nawet miesiące).
I czy to oznacza że nie kocha...
Trzeba rozmawiać ze sobą i dowiedzieć się o sobie jak najwięcej, i nie zdziwi nas wtedy, że jest smutna. Bo ja wiem że nie lubi tego czy tamtego, więc jak ją kocham to szanuję to.
Niestety seks zaślepia ludzi, którzy nie są w małżeństwie, przestają myśleć kategorią szacunku do siebie. Żałuję, że dziewczyna nie sprawdziła Cię wcześniej czy jesteś w stanie dla niej być wstrzemięźliwy, jakby sprawdziła to wiedziałaby żeby się nie pakować w taki "związek". Nie pisze tego żeby obrazić kogokolwiek, chcę zwrócić tylko uwagę na pewne rzeczy.
Życzę powodzenia!
A co ma małżeństwo do seksu? Można uprawiać seks nie będąc małżeństwem. I takie związki istnieją i pewnie nie wierzysz...mają się całkiem dobrze. Seks jest dla ludzi i to ma być przyjemność. Jeśli kobieta lub mężczyzna nie chce seksu jak to piszesz, przez miesiąc albo dluzej, to coś jest z tą osobą nie tak. Seks to normalna potrzeba i coś pięknego. Scala obie osoby i umacnia związek.
wkiara86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-21, 21:34   #55
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Dlaczego ona nie chce sie kochać ? :(

Cytat:
Napisane przez anessa21 Pokaż wiadomość
Niestety seks zaślepia ludzi, którzy nie są w małżeństwie, przestają myśleć kategorią szacunku do siebie.
I odkopałaś wątek sprzed 8 lat, żeby głosić takie mudrości z rodem? Łał.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-12, 14:26   #56
Czikuczikulinka
Raczkowanie
 
Avatar Czikuczikulinka
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 36
Dot.: Dlaczego ona nie chce sie kochać ? :(

Cytat:
Napisane przez elledriver Pokaż wiadomość
"Jej mowilem tez zeby sie nie przejmowala swoim wygladem podczas stosunku. Ze ja akceptuje i jest ok."

jak mogłeś coś takiego powiedzieć? nawet jak miałeś dobre intencje, to brzmi, jakby było coś z nią nie tak

tekstem "nie przejmuj się swoim wyglądem" nie naprawiłeś relacji... Pewnie chciałeś zasugerować, że nie jest źle ale zdecydowanie na jej miejscu bym to odebrała jako "własnie jest z Tobą źle, wyglądasz fatalnie"

Oczywiście nie każda z nas wygląda jak modelka z okładki, ma swoje defekty i niedoskonałości - ale nie takimi słowami. Można inaczej... "Dla mnie taka jesteś piękna", "może i masz boczki ale ja lubie je dotykać" - cokolwiek.

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Cytat:
Napisane przez ambiguous87 Pokaż wiadomość
może kobitka najpierw marudzila, że jest gruba i dlatego On to powiedział? ciekawa jestem :P
Aj do kobiet trzeba mieć podejście.
Też mówie, że jestem gruba a jednak mój luby nigdy mi tak nie powiedział... Znajduje inne odpowiedzi jak no moze i masz boczki ale przynajmniej jak Cię łapie to jest za co - czuć kobite.
Jeżeli uważa się za nieatrakcyjną to polecam, żeby powiedziała co jej sie w swobie nie podoba - moze uda się razem nad tym poprawcowac.
__________________
Twoje kości nie są ze szkła. Możesz zderzać się z życiem.
Czikuczikulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-14, 16:49   #57
maniuski
Raczkowanie
 
Avatar maniuski
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 35
Dot.: Dlaczego ona nie chce sie kochać ? :(

Omg ogarnij sie i zalbo w tą albo w tą każdy umie kończyć związki bo ma kapryss dorośnij
maniuski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-14 17:49:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:33.