nietypowa metamorfoza - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-29, 07:49   #1
anetazk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41

nietypowa metamorfoza


wiem, ze to troche nietypowo bedzie wygladac, ale chcialam poprosic o porady dotyczace metamorfozy dla mojej siostry...
hmm... prosze, zeby dzialo sie to po cichu...
zamieszcze tutaj link do jej konta na fotce...
http://olesjaa.fotka.pl
jest problem z fryzura... zarowno jej, jak i moje wlosy wykrecaja sie - nie sa ani proste, ani krecone... takie nie wiadomo co.
ma bardzo grube i geste wlosy. doradzcie jkas praktyczna fryzure, ktora bedzie jej pasowac i dodatkowo bedzie odpowiednia przy tym typie wlosow. koloryzacja tez wchodzilaby w gre, ale chyba nie jest konieczna, nie wiem...
he... wydaje mi sie ponadto, ze calkiem ladnie wyglada z wlosami zaczesanymi do gory, ale nie upolowalam jej na zdjeciu w takim stanie
siostra szuka akurat pomyslu na fryzure, jakas pozytywna zmiane. doradźcie. to bedzie taki maly gest na plus z mojej i Waszej strony.
dla mnie nie ma ratunku, bo i tak nie mam zdjec, ktore by sie do czegos nadawaly
anetazk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 09:30   #2
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: nietypowa metamorfoza

Masz ładną siostrę i jest tam jedno zdjęcie z włosami do góry (na drugiej fotce) - rzeczywiście, ładnie wygląda. Może powinna zapuścić grzywkę, zaczesywać na bok, wszystko razem ładnie pocieniować, bo widzę, że dół włosów ma bardzo gruby, i jest zbyt duża różnica między grzywką i resztą włosów, dlatego nie układają się dobrze, lekkie cieniowanie będzie w sam raz, ale najpierw namów ją do zapuszczania grzywki
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 11:40   #3
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: nietypowa metamorfoza

zeby dobrze wygladac w super fryzurze terzeba miec zadbane i zdrwe wlosy ....... radze najpierw zrobic kuracje odzywcza bo wlosy wygladaja bardzo kiepsko ... i moze dlatego kiepsko sie ukaladaja ... zdrowe wlosy to podstwa
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 12:31   #4
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: nietypowa metamorfoza

takie wlosy najlepiej wygladaja gdy sa dluuugie...nie takie do ramion..ale jeszcze dluzsze..wtedy ladniej wygladaja
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 06:40   #5
anetazk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41
Dot.: nietypowa metamorfoza

a co proponujecie jako tą kurację odżywiającą włosy?
anetazk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 06:46   #6
shiral
Zadomowienie
 
Avatar shiral
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: płock/Wrocław/Poznań
Wiadomości: 1 873
Dot.: nietypowa metamorfoza

Ja osobiscie polecam szmpon z loreala który odbydowuje i do tego odżywke równiez z loreala. Mi pomogło.
__________________
Moja strona : ORGAZMUM
Zapraszam
shiral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 13:02   #7
anetazk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41
W ramach choroby zrobilam sobie dzien wolny od szkoly. Nastroj mam nie najlepszy. Nigdy zeswojego wygladau nie bylam zadowolona, a w chiwili, kiedy czje sie niezbyt dobrze, wygladam jeszcze mniej ciekawie.
Chcialabym byc zadowolona z tego jak wygladam. Troche zatuszowac mankamenty, ktorych... mam sporawo.
Jestem bardzo niefotogeniczna. Stwierdzilam jednak, ze jezeli ktos sprobuje mi doradzic, to nic nie strace wstawiajac tutaj zdjecie ktore dzis zrobilam zeby nawet ocenic ksztalt twarzy itp.
Mam niesymetryczne oczy. Bardzo dziwne brwi, podbrodek, wory pod oczami, wysokie czlo i czesto "kartoflowaty" nos. Usz odstaja. To byla ogolna wyliczanka...
Mam pare zdjec na ktorych niewiele widac i dlatego wygladaja troche lepiej.
W tym folderze są "porządne" zdjęcia, na ktorych nie jestem prawdopodobnie podobna do siebie. http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/Chomik.aspx?id=marudazk&sid=12
folder, strzezony haslem [wizaz] zawiera zdjecia ze mna w stanie surowym... wymeczona, nieogarnieta, naturalna - cala ja :P
http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/marudazk/zdj*c4*9...bcne/strzezone

Prosze o podpowiedz dotyczaca na przyklad fryzury, jakichkolwiek zmian... poprobuje sie poprawic.
czasami sie łudziłam, że na żywo (nie na zdjeciach) wygladam inaczej, ale to chyba bez sensu. Robie przeciez amatorsko zwyczajne zdjecia i wiem, ze cyfrowka ma za zadanie wiernie odtwarzac rzeczywistosc... Tylko czemu niektorzy besztaja mnie jak mowie, ze cos mi nie odpowiada? Albo mowia... ze jestem ladna. Inna sprawa :P Dalej prosze o porady co do zmian

ups... pomylka w linku do "porzadnych" zdjec... http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/marudazk/zdj*c4*9...cne/ecie+pecie

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-03-10 o 13:32 Powód: post pod postem
anetazk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-10, 13:32   #8
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: cięzka zprawa :]

Prosze zalaczyc zdjecia w zalaczniku(regulamin):jap :
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 14:06   #9
anetazk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41
Dot.: cięzka zprawa :]

przepraszam :P to nizej sa te zdjecia... dwa normalne, reszta nie... mzoe dadza inny obraz, ktory sie rpzyda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Untitled-2.jpg (82,8 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Untitled-4.jpg (83,5 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Untitled-7.jpg (83,3 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Untitled-5.jpg (73,4 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 111.jpg (60,7 KB, 35 załadowań)
anetazk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 14:17   #10
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: cięzka zprawa :]

Cytat:
Napisane przez anetazk Pokaż wiadomość
przepraszam :P to nizej sa te zdjecia... dwa normalne, reszta nie... mzoe dadza inny obraz, ktory sie rpzyda
Skąd w ładnej młodej dziewczynie tyle kompleksów

Wydaje mi się że powinnaś zmienić fryzurkę aby włosy wydawały sie bardziej puszyste.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 14:22   #11
anetazk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41
Dot.: cięzka zprawa :]

hihi... mi tez :P w ferie, czyli niecaly miesiac temu bylam na trwalym prostowaniu... wczesniej wywijaly mi sie koncowki, nie byly ani proste ani krecone, falowane... czyli nastepny problem, z tym ze teraz spokojnie do tego podchodze
anetazk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-11, 12:25   #12
anetazk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41
Dot.: cięzka zprawa :]

Moge liczyc na jakaś pomoc? Chociaz w sumie... nie ma co oczekiwac pozniej.
anetazk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 17:14   #13
nailpolish
Rozeznanie
 
Avatar nailpolish
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 665
Dot.: cięzka zprawa :]

kochana, ale dlaczego masz tyle kompleksów, przecież ładna z Ciebie dziewczyna!
potrzebna Ci wiara w siebie i szeroki uśmiech kochana!
myślę tak:
1.nie farbuj włosów na tak ciemny kolor, dobierz cieplejszy odcień ,a będzie lepiej współgrał z Twoją jasną cerą
2. gęsta grzywka sięgając brwi, nie dłuższa i nie krótsza
3. zagęść brwi, nie reguluj ich tak bardzo, bo to wyostrza rysy twarzy
4. masz piękne usta, warto podkreślić je błyszczykiem a oczy (jeśli się malujesz, lub na specjalne okazje) podkreśl tuszem
i nie mów na tutaj, że jesteś jakaś fe bo jesteś ładna! co do nosa to wcale nie jest kartoflowaty! :P więcej wiary w siebie, a zobaczysz, że wszytko stanie się piękniejsze!
__________________


nailpolish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 18:20   #14
anetazk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41
Dot.: cięzka zprawa :]

hmm... z brwiami jest taki problem, ze to jest chyba ich maksymalna "objetosc"... bardzo dizwnie wygladaja, maja ksztalt taki jak zdołowane postaci na kreskówkach
co do nosa to byl żart... jak sie robi cieplej, ot sie zmienia... nigdy nie czulam sie dobrze z grzywką do brwi... moze nie jestem przyzwyczajona, wiele razy tak mnie "obcinano" i zawsze nie bylo ok... juz dizekuje za porady...
anetazk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 18:09   #15
anetazk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41
Dot.: cięzka zprawa :]

wiem, ze te zdjecia sa kiepskie do analizy, ale na przyklad przydalaby sie porada co do fryzury... moze koloru, czegokolwiek :|
anetazk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 18:23   #16
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: cięzka zprawa :]

A jaki masz naturalny kolor wlosow?Jak sie opalasz?Ja na Twoim miejscu przestala bym prostowac,a zajela sie pielegnacja wlosow przejrzyj forum fryzjerskie jak dbac o wlosy.Ladnie wygladalabys w dluzszych wlosach
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 18:51   #17
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: cięzka zprawa :]

mi się wydaje ze masz troche za długą tą grzywke, na drugim zdjęciu wpada Ci do oczu, pozatym zgadzam się z resztą dziewczyn zadbaj trochę o swoje włoski bo widać ze są suche
a i w załączniku zdjęcie fajnej grzyweczki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Heilbronn01_633252958333125000.jpg (4,7 KB, 798 załadowań)
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 19:25   #18
anetazk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41
Dot.: cięzka zprawa :]

teraz nie prostuje... od dawna walcze z tym, zeby te wlosy byly bardziej odzywione i jest lepiej niz kiedys na pewno... na tym zdjeicu jest b., dziwnie, he... moze to przez "sprany" kolor i oswietlenie poteguje takie wrazenie? no dobra
kolor wlosow mialam jakis w podibe jasnego brazu - moze troche sredni, nie znam sie - ciezko okreslic mieszanka odcieni...
opalam sie na brazowo raczej, na to nie narzekam
farbowalam niby szamponetka - kolor powinien zniknac jakies 30 myc temu zaraz po "domowym zabiegu" mialam korzystne opinie - sama nie wiem, dlaczego. zreszta ciemniej niz naturalnie, czuje sie lepiej, chociaz nie chce przesadzac (juz )
jutro chyba pojde do fryzjera... i polecenie jest takie... z tylu wycieniowac, z reszta niech robi, co sie da i tyle
jezeli chodzi o dlugosc, to wiadomo ze potrzeba czasu ale z ta czuje sie ok... mam b. dluga szyje, czego pewnie tam nie bylo widac... niekiedy nie jest mi to na reke, skorzystam teraz z tego, ze bede miec 11 dni wolnego od szkoly - wprowadze spore zmiany z grzywka akurat teraz, zeby przynajmniej sie nie stresowac
anetazk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 06:51   #19
anetazk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41
Dot.: cięzka zprawa :]

Dobra.. podsumowując:
- jaka fryzura byłaby u mnie dobra?
- jaki kolor?
- jak ukryć cienie pod oczami i odwrócić uwagę np od ust, które he...pod roznym katem roznie wygladaja?
- jak przerobić kształt twarzy?
i dodatkowo... mam {nadzieje, ze tymczasowo} niezbyt porzadna sylwetke.
Szczuplusienka gore{w tym dluga szyja, mala glowa, chuda klata, o biuscie juz nie wspominam :P} ... i odznaczjace sie posladki. Minie, ok... Ale to wyglada ponuro, nieproporcjonalnie. Co z tym robić? :P O ćwiczeniach nie chce slyszec - bo cwicze. Razem z ta moja fryzura wyglada to wszystko bylejak, w ogole nie pasuje do mojego usposobienia. Jak nie mysle jak wygladam - jest ok.
anetazk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-16, 15:37   #20
anetazk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41
kolejna prosba o pomoc...

Znowu prosze o prosta porade. Hehe... O ile moze byc prosta
Nie jestem zbytnio zadowolona z tego, jak wygladam. Chcialabym zmienic cos na lepsze.
Mam lekko przefarbowane (szamponetka, ale i tak zmiana mi odpowiada - ze sredniogo brazu na ciemniejszy) wlosy po trwalym prostowaniu. I to mi zycie ulotwia. Tylko jak mowilam - nie jestem zadowolona, zmiana jest potrzebna, nie wiem, jaka fryzurapasuje do mojego ksztaltu twarzy. Chcialabym odwrocic uwage od podbrodka, czy jego okolic- widac, co mi w nim nieodpowiada. Ponadto mam male, niesymetryczne oczy z hmm... sińcami? Wyglada to niezbyt dobrze, wiadomo. Co z tym robic? Jezeli chodzi o makijaz to co najwyzej moje pytanie dotyczy odświerzenia "spojrzenia".
A jezeli chodzi o analize kolorystyczna - to co ze mna jest?
Jestem bardzo, bardzo niefotogeniczna i to moj najwiekszy problem. Wydaje mi sie ze w zwyklych lustrach wygladam inaczej, niz na zdjeciach.
Dlatego mam 2 kategorie zdjec - oficjalne i nieoficjalne - na potrzeby metamorfozy.
Ostatnie pytanie - jak sie ubierac, majac dluga szyje i b. szczupla "klate"?

http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/Chomik.aspx?id=marudazk&sid=37
haslo: wizaz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 111.jpg (60,7 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Untitled-5.jpg (73,4 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Untitled-7.jpg (83,3 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Untitled-2.jpg (82,8 KB, 10 załadowań)
anetazk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 16:34   #21
DiamondLady
Raczkowanie
 
Avatar DiamondLady
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 181
GG do DiamondLady
Dot.: kolejna prosba o pomoc...

Cytat:
Napisane przez anetazk Pokaż wiadomość
Mam lekko przefarbowane (szamponetka, ale i tak zmiana mi odpowiada - ze sredniogo brazu na ciemniejszy)
Zacznę od tego że bardzo ładna z Ciebie dziewczyna Zdecydowanie bardziej podobasz mi się w ciemniejszych włoskach Z grzyweczką też ci do twarzy.

Więcej niestety nie potrafię ci powiedzieć bo nie bardzo się na tych sprawach znam... Również uważam się za osobę niefotogeniczną i też mam sińce Więc z chęcią będę zaglądać w ten wątek
DiamondLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 17:02   #22
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: kolejna prosba o pomoc...

Dlaczego jeszcze raz zakladasz watek.Masz swoj jeden to powinnas go odswierzyc.Lacze watki
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 17:37   #23
anetazk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41
Dot.: nietypowa metamorfoza

najlepiej byloby go usunac... ten stary... mozna pousuwac stare posty?
anetazk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 17:51   #24
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: nietypowa metamorfoza

Cytat:
Napisane przez anetazk Pokaż wiadomość
mozna pousuwac stare posty?

Nie.
Czyt. regulamin
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 15:59   #25
olivia7
Zakorzenienie
 
Avatar olivia7
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 3 642
GG do olivia7
Dot.: nietypowa metamorfoza

na 3 zdjeciu w ostatniej serii przypominasz mi Brodke to spojrzeniestrasznie dużo kompleków i brak wiary w siebie stad te ponure miny na zdjeciach ciemne włoski mi sie podobaja,grzywka ukosna na bok nie za krótka,oczy wklejam 2 makijaze brodki zobacz sobie 2 opcje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg broda.jpg (19,5 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brodka1.jpg (26,6 KB, 30 załadowań)
__________________
Polecam link www.fridayimage.com -coś więcej niz zwykła fotografiaoraz poleecaam www.yourstime.eu
gg 7758327
www.sephora.maxmodels.pl
olivia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 18:48   #26
anetazk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41
Dot.: nietypowa metamorfoza

dzisiaj zaliczylam salon fryzjerski... jesyt gorzej niz bylo, hihi... prosilam o wyrownanie nierownosci z tylu po domowym cieciu i lekkie, ciekawe pocieniowanie. kobieta za bardzo wczula sie w dostosowywanie sie do drugiego okreslenia. nie obchodzi mnie grzywka... tylko to jak tragicznie potraktowala reszte... wlosy mam jeszcze bardziej klapniete na dole, a podniesione u gory... no i moje chemiczne prostowanie za 3 stowy diabli wzieli dzieki owej pani... pelna profeska i dostosowanie do wymagan klienta, haha... teraz nie obetne wlosow przez najblizzy rok, trudno...

kupilam sobie farbe z l'oreal casting ciemny blond, bo ktos mi cos mowil, ze mam za ciemny ten kolor... hmmm... ale nie ejstem przekonana - chyba ta farbe oddam siostrz, a sama wezme sie za braz z tej serii

no nic... podsumowyujac dzien - przez najblizszych pare tygodni laze non stop w 2 kitkach, wczoraj mialam urodziny, a bede wygladac mlodziej, co wcale nie uwazam za plus
anetazk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 19:31   #27
DiamondLady
Raczkowanie
 
Avatar DiamondLady
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 181
GG do DiamondLady
Dot.: nietypowa metamorfoza

Cytat:
Napisane przez anetazk Pokaż wiadomość
dzisiaj zaliczylam salon fryzjerski... jesyt gorzej niz bylo, hihi...
Wklej zdjęcia bo jestem ciekawa Może nie jest tak źle co? By kobitki mamy to do siebie że czasami wyolbrzymiamy
__________________
19.05.2008 Rozpoczynam "aerobiczną szóstkę Weidera"

Zapuszczam włosy

DiamondLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 18:32   #28
anetazk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41
Dot.: nietypowa metamorfoza

ja nie umiem sobie zdjec robic... na prawde jest gorzej
heheh... a wlasnie w tym momencie mam mokra glowe... i za chwile musze wziac sie za sprzatanie
juz trudno... spalona sprawa... nic sie nie zrobi, zeby bylo lepiej
anetazk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 20:06   #29
anetazk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41
Dot.: nietypowa metamorfoza

Uzywalam ostatnio troche preparatow z olejkiem rycynowym. Dalo to efekt taki, ze niedlugo bede miala wiecej wloskow, szybciej odrastaja i sa gestrze. Czyli jest nadzieja na objetosc kiedys, kiedys ;P
Wlosy farbowalam szamponetkami na ciemny braz. Mama byla niezadowolona z samego faktu farbowania, ale ostatnio powiedziala, ze jezeli juz cuduje to chce widziec mnie w blondzie. I powiedziala to na powaznie. Sporo osob mowilo, ze lepiej mi w ciemniejszym koloerze, niz naturalnym, czyli zmiana poprzednia byla nieco lepsza. Rodzicielka mowi, ze ten za bardzo odznacza sie od karnacji i marzy jej sie u mnie cieply (tak przynajmniej ja to zinterpretowalam) blond.
Wypatrzylam jedno zdjecie,do ktorego od czasu do czasu wzdycham.
Na pewno zapuszcze wlosy i jeszcze raz je wyprostuje na stale. Ale nie chodzi mi o fryzure, tylko o kolor na tym zdjeciu.
http://ikf.com.pl/fryzury-emo/fryzura14655.htm
Obejrzyjcie. Lepszy ten kolor, czy czarny?
Dla porownania polecam te lepsze zdjecia, bo dla mnie tylko one sa miarodajne tak jakos.
anetazk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 14:45   #30
anetazk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41
Ratunku, pomocy :)

Witam,
mam problem z doborem fryzury - koloru, dylematy w sprawie grzywki, dlugosci itp.
Mam tez problem z okresleniem swojego typu kolorystycznego... hmm...no i z tym jak sie malowac.

Nie lubie tego jak wygladam, byc moze ze wzgledu na to, ze jestem b. niefotogeniczna i raczej asymetryczna;]

Naturalny kolor wlosow to sredni braz ... Sama nie wiem jak to okreslic.
Zastanawiam sie caly czas jaki kolor bedzie mi najbardziej pasowal. Pierwszy raz farbowalam sie garnier 100procent color - kasztan opalizujacy. Bylo lepiej niz nat.chyba. Potem farbowalam tez wlosy na czarno, potem balejaz az do blondu - widac na zdjeciu (ale oswietlenie b.przeklamuje kolor).
Po blondzie bardzo zniszczyly mi sie wlosy. Z natury strasznie sie wykrecaja, kazdy w inna strone - musialabym je prostowac, a to dalsze pogarszanie kondycji.

Ostatnio nie prostuje wlosow, przypadkowo zostaly b. krotko sciete a niby mialam zapuszczac calosc
Planuje zapuscic grzywke. To dobry pomysl? Przewaznie miewalam dlugasna rowna *ostatnio mi jakos nie odpowiadala...
grzywka zapuszcza sie bardzo, bardzo dlugo...

Mam b. male, niewyraziste, opadajace oczy i cienie pod nimi... nie wiem co z tym robic na co dzien.

Zastanawiam sie czy wlosy rozjasniac, czy zmienic tylko odcien.
Lepsze bylyby odcienie popielate czy rudawe?

Hihi...te ladne zdjecia to oficjalna wersja na nk lub ze studniowki (niezadowolona jestem z tego, jak to wyszlo ) Reszta bez makijazu.

Zalaczylam tez zdjecie koloru ktory mnie interesuje - metaliczny (wyglada na ciemny :|) i jeszcze jednego...mam wrazenie ze nie pasowalby mi.


Bardzo, bardzo proszę o pomoc Liczę na wsparcie przy metamorfozie.
anetazk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:10.