Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-26, 21:20   #1531
MirCia19
Przyczajenie
 
Avatar MirCia19
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 27
Dot.: chemiczne prostowanie wlosow

Cytat:
Napisane przez szumi_ Pokaż wiadomość
ufff udało mi się przebrnąć przez większość tego wątku
I powiem szczerze, że tak mnie dziewczyny zachęciłyście, że chyba się na to zdecyduje

Mircia19 jestem w Poznania i mam zamiar robić własnie tutaj na Słowiańskiej. Z tego co wcześniej wyczytałam to już kilka dziewczyn tam robiło i większość jest zadowolona. Moje włosy raczej nie są zniszone, bo staram się jak najrzadziej katować je prostownicą, więc powinno być oki a Ty już się zdecydowałaś?

Skaarbek na Twoim miejscu poszłabym do salonu z reklamacją. W końcu to nie są małe pieniądze... a ile konkretnie płaciłaś?

nie jeszcze sie nie zdecydowalam bo boje sie ze jak tam pojde to potem bede cierpiec szukam jakiegos innego salonu w poblizu poznania a Ty idziesz na to prostowanko?pozd
MirCia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 09:28   #1532
Skaarbek
Raczkowanie
 
Avatar Skaarbek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 45
Dot.: chemiczne prostowanie wlosow

Ja płaciłam 450zł. Pisałam wczesniej juz, zeby nie sugerowac sie mna zupełnie, to jest mój indywidualny przypadek i zycze Wam by cos takiego Was nie spotkało. Staram sie doprowadzic moje włosy do ładu, ale wygladaja koszmarnie, musze je prostowac, bo inaczej strach wyjsc z domu, okropne siano i jakies takie poszarpane na koncach. Wypadaja mi garsciami. Lekarz przypisał mi kuracje na która wydaje 200zł mies. do tego seria odżywek Joico i czesta rekonstrukcja która koszt 100zł. Ogólnie to mozna sie załamac. Zapłacic tyle kasy a nic pozytku, tylko wieksza szkoda i złosc na sama siebie, ze sama sobie zafundowałam to siano na głowie.
Skaarbek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 09:31   #1533
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: chemiczne prostowanie wlosow

Cytat:
Napisane przez Skaarbek Pokaż wiadomość
Ja płaciłam 450zł. Pisałam wczesniej juz, zeby nie sugerowac sie mna zupełnie, to jest mój indywidualny przypadek i zycze Wam by cos takiego Was nie spotkało. Staram sie doprowadzic moje włosy do ładu, ale wygladaja koszmarnie, musze je prostowac, bo inaczej strach wyjsc z domu, okropne siano i jakies takie poszarpane na koncach. Wypadaja mi garsciami. Lekarz przypisał mi kuracje na która wydaje 200zł mies. do tego seria odżywek Joico i czesta rekonstrukcja która koszt 100zł. Ogólnie to mozna sie załamac. Zapłacic tyle kasy a nic pozytku, tylko wieksza szkoda i złosc na sama siebie, ze sama sobie zafundowałam to siano na głowie.
to wina tej uczennicy ktora wykonywala zabieg, powinni chyba jednak obnizyc cene... a w niektorych salonach zabiegi ktore przeprowadza uczennica lub jest szkolenie sa za darmo!!
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 10:46   #1534
MirCia19
Przyczajenie
 
Avatar MirCia19
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 27
Dot.: chemiczne prostowanie wlosow

Cytat:
Napisane przez Skaarbek Pokaż wiadomość
Ja płaciłam 450zł. Pisałam wczesniej juz, zeby nie sugerowac sie mna zupełnie, to jest mój indywidualny przypadek i zycze Wam by cos takiego Was nie spotkało. Staram sie doprowadzic moje włosy do ładu, ale wygladaja koszmarnie, musze je prostowac, bo inaczej strach wyjsc z domu, okropne siano i jakies takie poszarpane na koncach. Wypadaja mi garsciami. Lekarz przypisał mi kuracje na która wydaje 200zł mies. do tego seria odżywek Joico i czesta rekonstrukcja która koszt 100zł. Ogólnie to mozna sie załamac. Zapłacic tyle kasy a nic pozytku, tylko wieksza szkoda i złosc na sama siebie, ze sama sobie zafundowałam to siano na głowie.

no ja nadal mysle nad tym poznaniem ale boje sie ze wyjdzie mi tak jak Tobie Skaarbek wiec nie wiem mysle ciagle nad wyjazdem jednak do Waszawy bo tam juz ti jakis czas robia i nie ma zlych jak do tej pory opisowpozd
MirCia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 13:30   #1535
betsetse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 11
Unhappy Dot.: chemiczne prostowanie wlosow

MirCia19- tez wybieralam sie na slowianska, kombinowalam juz z kasa( mialam juz wyobrazenie siebie w pieknej fryzurze ;(), a teraz to sama niewiem co robic czy isc na zywiol. Tyle osob zadowolonych z faruoka a tu taki feler w Poznaniu.
na te swoje obecne klaki to juz patrzec nie moge.
betsetse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 21:03   #1536
szumi_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 13
Dot.: chemiczne prostowanie wlosow

Mam zamiar tam wyprostować, ale najpierw musze uzbierać jeszcze troche kasy. I pójde to tego salonu, popytam itp.
Wydaje mi się, że w przypadku Skaarbka to faktycznie wina uczennicy. Bo z tego co czytałam to reszta dziewczyn jest bardzo zadowolona z Farouka.
Nie wiem, być może można sobie zastrzec, że nie chce się, aby zabieg robiła praktykantka...? w końcu to są moje włosy, a poza tym płace niemałą kase za tą przyjemność
szumi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 21:07   #1537
LeLOu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 125
Dot.: chemiczne prostowanie wlosow

Cytat:
Napisane przez szumi_ Pokaż wiadomość
Mam zamiar tam wyprostować, ale najpierw musze uzbierać jeszcze troche kasy. I pójde to tego salonu, popytam itp.
Wydaje mi się, że w przypadku Skaarbka to faktycznie wina uczennicy. Bo z tego co czytałam to reszta dziewczyn jest bardzo zadowolona z Farouka.
Nie wiem, być może można sobie zastrzec, że nie chce się, aby zabieg robiła praktykantka...? w końcu to są moje włosy, a poza tym płace niemałą kase za tą przyjemność
w końcu KLIENT NASZ PAN...czyż nie?
LeLOu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-27, 21:57   #1538
MirCia19
Przyczajenie
 
Avatar MirCia19
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 27
Dot.: chemiczne prostowanie wlosow

Cytat:
Napisane przez szumi_ Pokaż wiadomość
Mam zamiar tam wyprostować, ale najpierw musze uzbierać jeszcze troche kasy. I pójde to tego salonu, popytam itp.
Wydaje mi się, że w przypadku Skaarbka to faktycznie wina uczennicy. Bo z tego co czytałam to reszta dziewczyn jest bardzo zadowolona z Farouka.
Nie wiem, być może można sobie zastrzec, że nie chce się, aby zabieg robiła praktykantka...? w końcu to są moje włosy, a poza tym płace niemałą kase za tą przyjemność

a powiedz mi jakie masz wlosy i wogle moze sie wybiore tam ale nie wiem jeszcze mysle nad tym pozd
MirCia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 10:20   #1539
Skaarbek
Raczkowanie
 
Avatar Skaarbek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 45
Dot.: chemiczne prostowanie wlosow

Dziewczyny to nie była praktykantka. To była kobieta ok. 30 która mi robila, bo ta druga nie miała dla mnie czasu, a ona robiła to chyba pierwszy raz, bo o wszystko pytala tej drugiej, co ma nałozyc kiedy myc itp.. Ona normalnie siedzi za biurkiem i przyjmuje klientki, ew.myje im włosy suszy itp. Mysle,ze nie miała do czynienia jeszcze z prostowaniem i pech chciał,ze trafiło na mnie. Dziewczyny które chca zrobic na Słowianskiej- najlepiej idzcie tam, zapytajcie sie o osobe wykwalifikowana w tej kwestii, ktora ma duze doswiadczenie itp. Przeciesz wszedzie w Wawce itp.sa te same kosmetyki farouka, błedem jest tylko nieumiejetne przeprowadzenie zabiegu.. Nie wiem dlaczego jestem taka pechowa. Wszystkie dziewczyny zadowolone, a ja ,to co mam na głowie jesli nie wyprostuje to istne potargane siano do tego połamane. Zastanawiam sie nad scieciem włosow,ale tyle czasu juz je zapuszczam,ze bardzo mi szkoda ich scinac, moze uda sie je troche podleczyc. Pozdrawiam
Skaarbek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 11:53   #1540
betsetse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 11
Dot.: chemiczne prostowanie wlosow

Skarbku dlugo czekalas na wizyte?? Mozesz te papraczke opisac powiem ci ze ja tez mam pecha do fryzjerow, ostatnia agentka zamiast podciac 10cm to25cm obciachala do tego krzywo, tyl mialam krotszy niz przod o jakies 5cm a prawa strona miala inna dlugosc od lewej. z wlosow do pupy mailam wlosy ledwo do lopatek.

Gdybym teraz trafila na taka co mi wlosy popali chyba bym nie przezyla. A swoja droga to na twoim miejscu poszlabym do tej kobiety i pokazala jej rezultat swojej pracy.
betsetse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 18:37   #1541
szumi_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 13
Dot.: chemiczne prostowanie wlosow

Cytat:
Napisane przez LeLOu Pokaż wiadomość
w końcu KLIENT NASZ PAN...czyż nie?
dokładnie tak jak mówisz
Cytat:
Napisane przez MirCia19 Pokaż wiadomość
a powiedz mi jakie masz wlosy i wogle moze sie wybiore tam ale nie wiem jeszcze mysle nad tym pozd
Włosy mam beznadziejne :/ Długości do ramion, do lini oczu proste jak druty, a niżej wywynięte- ale każdy w inną strone :/ Masakra.
Na szczęście nie przetłuszczają się szybko i myje je tylko 2 razy w tygodniu, a prostuje raz w tygodniu i nie są aż takie zniszczone. Po wyprostowniu są ładniusie, świecące bardzo i miłe A gdy nie użyje prostownicy, to nie mogę sie pokazać w rozpuszczonych...a poza tym wiadomo- nawet jeżeli sa wyprostowane idealnie, to wystarczy kilka chwil w wilgotnym powietrzu i moge je doprostowywać Njagorzej jak idziemy gdzieś wieczorem ze znajomymi, wychodze w prostych włosach, a po chwili... każdy w inną stronę :/
Dlatego chyba jedynym ratunkiem jest chemiczne prostowanie

Cytat:
Napisane przez Skaarbek Pokaż wiadomość
Dziewczyny to nie była praktykantka. To była kobieta ok. 30 która mi robila, bo ta druga nie miała dla mnie czasu, a ona robiła to chyba pierwszy raz, bo o wszystko pytala tej drugiej, co ma nałozyc kiedy myc itp.. Ona normalnie siedzi za biurkiem i przyjmuje klientki, ew.myje im włosy suszy itp. Mysle,ze nie miała do czynienia jeszcze z prostowaniem i pech chciał,ze trafiło na mnie. Dziewczyny które chca zrobic na Słowianskiej- najlepiej idzcie tam, zapytajcie sie o osobe wykwalifikowana w tej kwestii, ktora ma duze doswiadczenie itp. Przeciesz wszedzie w Wawce itp.sa te same kosmetyki farouka, błedem jest tylko nieumiejetne przeprowadzenie zabiegu.. Nie wiem dlaczego jestem taka pechowa. Wszystkie dziewczyny zadowolone, a ja ,to co mam na głowie jesli nie wyprostuje to istne potargane siano do tego połamane. Zastanawiam sie nad scieciem włosow,ale tyle czasu juz je zapuszczam,ze bardzo mi szkoda ich scinac, moze uda sie je troche podleczyc. Pozdrawiam
Kurcze, dziwie się, że w takim (niby porządnym) salonie dopuścili do czegoś takiego. Przecież wiadomo, że to nie jest prosty zabieg, więc powinny robić go tylko wykwalifikowane osoby, które się na tym znają.
Z jednej strony poszłabym tam na Twoim miejscu, ale z drugiej- włosów i tak Tobie nie naprawią...
szumi_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-29, 06:30   #1542
Kaska86
Zadomowienie
 
Avatar Kaska86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 1 511
Dot.: chemiczne prostowanie wlosow

Ja 2 dni temu mialam robiony ten zabieg - w Krakowie na ul. II Pulku Lotniczego 2 - kosmetykami Goldwella.
Zaplacilam 800zl. Dostalam szampon i odzywke Goldwella - laczna wartosc 64zl. Zabieg wykonywala szefowa + jedna fryzjerka przeszkolona. Z tego co mowily srednio wykonuja 2 takie zabiegi na miesiac od 3 lat - jak latwo policzyc zblizaja sie do 100 wykonanych - we wrzesniu ja juz bylam 3.

Narazie wlosy sa proste - ciekawe co bedzie po paru myciach. W poniedzialek jestem umowiona na pierwsze mycie w salonie. Jesli wlosy beda takie jak teraz - proste i nie beda sie puszyc - to naprawde warto wykonac ten zabieg
Kaska86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-29, 06:55   #1543
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: chemiczne prostowanie wlosow

Cytat:
Napisane przez Skaarbek Pokaż wiadomość
Dziewczyny to nie była praktykantka. To była kobieta ok. 30 która mi robila, bo ta druga nie miała dla mnie czasu, a ona robiła to chyba pierwszy raz, bo o wszystko pytala tej drugiej, co ma nałozyc kiedy myc itp.. Ona normalnie siedzi za biurkiem i przyjmuje klientki, ew.myje im włosy suszy itp

to tym bardziej nie powinna tego robic.... co za ludzie.....
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 17:54   #1544
MirCia19
Przyczajenie
 
Avatar MirCia19
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 27
Dot.: chemiczne prostowanie wlosow

a ja uwazam ze takie pieniadze to sie wymaga dobrego efektu!! i dlatego wole pojechac gdzies indziej niz potem chodzic z niewiadomo czym na glowie pozd
MirCia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-05, 12:14   #1545
betsetse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 11
Dot.: chemiczne prostowanie wlosow

Jestem umowiona na jutro na slowianska i teraz nie wiem co robic, bo laska mowila ze po tym prostowaniu wlosy nie sa idealnie proste jak po prostownicy. Osobiscie z nia nie rozmawialam tylko moj facet. zgupialam do reszty, bo moje wlosy nie sa krecone jedynie sie faluja lekko, sa bardzo podatne,. Ponoc wczesniej robili na produktach loreala a teraz przeszli na farouka tak mi mowil moj facet tylko akis koszt niski bo jemu mowila ze 200 zl. Z tego co slyszlam to mailam zplacic cos kolo 600.

Tak to jest jak sie faceta wysle.
betsetse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-05, 13:29   #1546
betsetse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 11
Dot.: chemiczne prostowanie wlosow

aaaa przypomnialo mi sie ponoc ten zabieg na slowianskiej wykonuje chlopak nie dziewczyna
betsetse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-06, 07:41   #1547
Kaska86
Zadomowienie
 
Avatar Kaska86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 1 511
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Kiedy myjecie i czy jakos specjalnie suszycie glowe?!?
Ja mialam myte wlosy w salonie i suszone i byly prosciutkie.
W domu myje rano i susze suszarka odrazu i sie faluja
Mialam robiony zabieg Goldwellem ...
Kaska86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-06, 13:17   #1548
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez Skaarbek Pokaż wiadomość
Dziewczyny to nie była praktykantka. To była kobieta ok. 30 która mi robila, bo ta druga nie miała dla mnie czasu, a ona robiła to chyba pierwszy raz, bo o wszystko pytala tej drugiej, co ma nałozyc kiedy myc itp.. Ona normalnie siedzi za biurkiem i przyjmuje klientki, ew.myje im włosy suszy itp.
Nie pozwoliłabym aby recepcjonistka wykonywała mi taki zabieg! Swoją drogą to nieźle świadczy o salonie.


Cytat:
Napisane przez Kaska86 Pokaż wiadomość
Kiedy myjecie i czy jakos specjalnie suszycie glowe?!?
Ja mialam myte wlosy w salonie i suszone i byly prosciutkie.
W domu myje rano i susze suszarka odrazu i sie faluja
Mialam robiony zabieg Goldwellem ...


Serio? No to jestem bardzo mocno zaskoczona. Idź z reklamacją.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-07, 08:46   #1549
Kaska86
Zadomowienie
 
Avatar Kaska86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 1 511
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Wybieram sie do salonu w poniedzialek.

Czy mozliwe ze przyczyna lezy w zawczesnym splukaniu preparatu?
Mialam pol wlosow splukanych po 15minutach a przy glowie trzymane do 45minut - bo jak to mowila szefowa "skrety sie nie rozluzniaja". Czyli mozliwe ze jakby przytrzymala te 45minut na calych wlosach to bylyby proste?!?

_________________________ ____

Zabieg Goldwellem.
Cena 800zł.
Kaska86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-07, 15:06   #1550
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: chemiczne prostowanie wlosow

Cytat:
Napisane przez betsetse Pokaż wiadomość
aaaa przypomnialo mi sie ponoc ten zabieg na slowianskiej wykonuje chlopak nie dziewczyna

na slowianskiej chyba nie ma faceta? chyba ze jakos niedawno przyjeli... bo chodze tam na farbe i sciecie
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-13, 11:00   #1551
MirCia19
Przyczajenie
 
Avatar MirCia19
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 27
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

a ja bede prostowac chyba jednak w gdańsku ze znajomymi tam pojade bo blizej poznania to nie ma nigdzie ale jeszcze biore pod uwage Warszawe -jak ktos wie o jakims salonie fryzjerskim blizej Poznania to prosze o kontakt pozd
MirCia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-13, 11:01   #1552
MirCia19
Przyczajenie
 
Avatar MirCia19
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 27
Dot.: chemiczne prostowanie wlosow

Cytat:
Napisane przez betsetse Pokaż wiadomość
Jestem umowiona na jutro na slowianska i teraz nie wiem co robic, bo laska mowila ze po tym prostowaniu wlosy nie sa idealnie proste jak po prostownicy. Osobiscie z nia nie rozmawialam tylko moj facet. zgupialam do reszty, bo moje wlosy nie sa krecone jedynie sie faluja lekko, sa bardzo podatne,. Ponoc wczesniej robili na produktach loreala a teraz przeszli na farouka tak mi mowil moj facet tylko akis koszt niski bo jemu mowila ze 200 zl. Z tego co slyszlam to mailam zplacic cos kolo 600.

Tak to jest jak sie faceta wysle.

i jak tam bylas na tym prostowaniu na slowianskiej???
MirCia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 17:17   #1553
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: chemiczne prostowanie wlosow

hejka,ja bylam wczoraj na prostowaniu tylko jakos krotko to trwalo,raptem 3 godziny
ale moze to dlatego,ze mialam po raz drugi i wieksza uwage skupialo sie na odrostach no nic jak na razie jest dobrze tylko z tylu zostanie mi delikatna fala,bo glowa niechcacy poruszylam podczas prostowania a no i dziewczyny uwazajcie w jaka pogode robicie chemiczne prostowanie,ja bylam umowiona na ladna,bezchmurna pogode tyle ze na 15 i wyszlam o 18.00 tak wiec za ninm wrocilam (moje wlosy poczuly wilgoc) i zaczely sie delikatnie wywijac tak wiec jak tylko wrocilam do domu przeciagnelam nieposluszne pasemka prostownica i jest ok.mysle,ze nie moglo to w jakis sposob popsuc efektu(mam taka sama prostownice a fryzjerka mi prostowala na koniec przeciez)
zrobilam to,zeby zapamietaly prosta strukture wlosa(bo trwa to okolo 2-3 dni jak wiadomo)
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-19, 18:32   #1554
gordy
Przyczajenie
 
Avatar gordy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 9
Dot.: chemiczne prostowanie wlosow

...strasznie dziwne objawy,moja dziewczyna miala w 100% proste
gordy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-19, 18:35   #1555
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: chemiczne prostowanie wlosow

no i dupa,umylam dzisiaj wlosy,suszylam a one sie nie tyle krecily(o nie...) co powywijaly czy pofalowaly miejscami.do tego po wysuszeniu mialam strasznie wysuszone wlosy mimo uzycia jedwabiu...no nic narazie zobacze i umyje je za kilka dni zeby sprawdzic czy efekt bedzie taki sam.
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-19, 21:55   #1556
LeLOu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 125
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

a moje włoski sie ładnie trzymają
prostowałam w czewcu faroukiem , odrost jest...ale sie nie kręci nic..więc prawie nie widać
sledząc watek stwierdziłam że zapłąciłam dużo w porównaniu do was :/
włoski dosłownie leżały na ramionach, nie za gęste.. i 550 zł





kupiłam sobie dzisiaj Casting L'oreala... zastanawiam sie czy na pewno można traktowac tym wyprostowane włosy ? tak żeby można było pozniej odrosty faroukiem zrobić...
LeLOu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-19, 22:42   #1557
byg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 72
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

...

Edytowane przez byg
Czas edycji: 2010-06-22 o 23:19
byg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 12:48   #1558
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez byg Pokaż wiadomość
hej mam trochę głupie pytanie... mianowicie czy, chemiczne prostowanie włosów to jest to samo co trwała prostująca??
No właśnie, ja widziałam taką trwała prostującą na allegro i zastanawiam się jak to działa?
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 16:10   #1559
LeLOu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 125
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

pofarbowałam wczoraj włosy... drugi raz w moim życiu.
Całe włoski ładnie złapały kolor...oprócz odrostów ( po prostowaniu farouka)!! Odrosty mają zdecysowanie jaśniejszy kolor.. są długości jakiś 5 cm i nie wygląda to za ładnie ( że sa jaśniejsze, bo sam włos sie o dziwo nie kręci jeszcze )
czy którejś z was sie tak zdarzyło???


Mam pod ręką casting l'oreala który kolorystycznie byłby idealny..i myśle że nałoze go dzisiaj ale tylko na te "jaśniejsze" partie... jak sądzicie..?

Teraz bardzo ważne pytanie
Po jakim czasie od farbowania można iść ponownie wyprostować włosy?
LeLOu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-26, 08:00   #1560
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

LeLOu ile kosztuje prostowanie włosów Farouka?

Czy ktoś wie gdzie w Krakowie można coś takiego sobie zrobić?
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-28 21:05:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:28.