Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-17, 18:00   #1651
gaagatka
Raczkowanie
 
Avatar gaagatka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 344
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

LELOU brawo !!! klask i: jesteś wielka .... jak dla mnie to jest idealne rozwiązanie bo mam już 6 cm odrosty i tak się zastanawiałam czy już dzwonić do P. Agnieszki a tu taki prezent na święta ... sama zrobię sobie odrosty hihi i nie będę przeciągać dalej na całą długość bo naprawdę nie trzeba

Cytat:
Napisane przez LeLOu Pokaż wiadomość
wiesz..z mojej strony to wymagało maluteńkiego oszustwa...w sensie nipu i nazwy firmy...
ale chyba nikt nie ucierpiał z tego powodu..tylko mnei uszczesliwili
To ja wpiszę nip firma mojego taty .. co prawda z fryzjerstwem nie ma nic wspólnego ... ale kogo to obchodzi

Cytat:
Napisane przez LeLOu Pokaż wiadomość
http://farouk.pl/www/index.php?art=1&cat=14 prosze tzreba sie zalogować zeby zobaczyc ceny...
cena razem z dostawą to 144 zł. a nie zużyłam nawet połowy!!
instrukcja po polsku.wszystko jest tam napisane
Jessssssu aż mi się wierzyć nie chce



Coś czuję że P. Agnieszka nagle straci sporo klientek bo mnie to już na bank ... cóż za zdzierstwo ... niewiarygodne
__________________


gaagatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-17, 18:37   #1652
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Oj chyba straci, bo po co płacić tyyyyle kasy? Jak mi fryzjerka prostowała,to każdym umyciu wcierała jedwab we włosy (mokre) zostawiała 5 minut i spłukiwała. Pryskała też keratyną po przejechaniu pędzelkiem z paćkami.
Mi będzie jeszcze łatwiej, bo mam włoski do ramion.
Teraz pozostaje tylko zebrać odwagę, zamówić preparaty i rach ciach!
LeLou - jesteś wielka!
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-17, 19:27   #1653
LeLOu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 125
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

CIESZE SIE ŻE POMOGŁAM
nie damy im zarobić hehe

jak ja sobie przypominam moje prostowanie u fryzjera, w czerwcu..
pomijam to ze w ogóle sie do mnei nie odzywała przez te 5h..
żadnej odzywki mi nie nałożyła ani razu, tylko jedwab na samym początku..i miałam wrażenie że wielka krzywa jej sie dzieje ze musi mi te włosy prostować..a jak sie mnie zapytala jak grzywke chce... a ja odp " a jak pani uważa, jaka mi pasuje " to mi odburknela "to twoje włosy a nie moje!" no coż...skasowała też nieźle..bo 550..za włosy które leżały tylko na ramionach
z tego co widziałąm jak niektóre wizażanki wklejały tu zdjecia , to miały dłuższe włosy, i płaciły mniej..



włosy umyłam, moja znajoma również są piekne, mieciutkie, proste i błyszczące "zmokła kura" uciekła




oby tylko ten internetowy sklep farouka nie przestał sprzedawać pojedyńczych sztuk ALE ZAWSZE MOZEMY ZAMÓWIC HURTEM PRZECIEŻhehehe
LeLOu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-18, 10:31   #1654
gaagatka
Raczkowanie
 
Avatar gaagatka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 344
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez LeLOu Pokaż wiadomość
CIESZE SIE ŻE POMOGŁAM
nie damy im zarobić hehe

włosy umyłam, moja znajoma również są piekne, mieciutkie, proste i błyszczące "zmokła kura" uciekła
Hehe ja nie dam na pewno, bardzo się cieszę że macie obie ładne włoski ... a jak tam jest w instrukcji (bo ciekawość mnie zżera ) Czy po każdym etapie (np. po spłukaniu mazidła) trzeba suszyć włosy i prostownicą prostować?


Cytat:
Napisane przez LeLOu Pokaż wiadomość
oby tylko ten internetowy sklep farouka nie przestał sprzedawać pojedyńczych sztuk ALE ZAWSZE MOZEMY ZAMÓWIC HURTEM PRZECIEŻhehehe
No, i same sobie rozprowadzimy, najwyżej któraś zamówi parę sztuk i się podzielimy , zawsze coś się wymyśli

Ja po nowym roku będę uderzać do farouka ... a powiedz mi jeszcze, musiałaś się zalogować rozumiem (wpisać swoje dane) i nip firmy tak? i potem już po prostu czekać na przesyłkę ...

... długo czekałaś?
__________________


gaagatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-18, 18:01   #1655
gosia1351
Raczkowanie
 
Avatar gosia1351
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 114
GG do gosia1351 Send a message via Skype™ to gosia1351
Smile Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Ooooo... Chwile mnie tu nie było, ale widzę, że skorzystałyście z mojego sposobu i zamawiacie sobie same te kosmetyki co do nipu - sama kiedy rejestrowałam się tam to wpisałam pierwszy lepszy nip, taki przypadkowy :P i kilka dni po zakupie kurier przywiozl mi paczuszke do domu mam nadzieję, że Wam też się wszystko uda
Lelou - przepraszam, że nie odpisałam Ci wcześniej, ale naprawdę dawno tu nie zaglądałam
pozdrawiam
__________________
RAZEM od 16.08.2004
Zaręczyny w 23. urodziny 18.02.2013
Nasz ślub 16.08.2014

Filologia angielska ;]
gosia1351 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-18, 18:14   #1656
gosia1351
Raczkowanie
 
Avatar gosia1351
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 114
GG do gosia1351 Send a message via Skype™ to gosia1351
Smile Dot.: chemiczne prostowanie włosów

A jeszcze dodam, że włoski samodzielnie prostowałam Faroukiem pod koniec sierpnia - teraz mamy grudzień i już nie trzymają się tak idealnie, ale to może dlatego, że używałam wtedy kiepskiej prostownicy, bo druga mi wysiadła... :/ no i dlatego, że nie wybrałam preparatów najsilniejszych, bo bałam się o moje wtedy strasznie zniszczone włosy. Teraz włoski trochę się krecą, ale tak ładnie, nie ma sianka, są nadal błyszczące i mięciutkie nawet przy obecnej pogodzie (śnieg, deszcz - wilgoć) nie robią mi się takie "kłaczki" jak kiedyś. Mam zamiar powtórzyć niedługo prostowanie, bo tak jak i Lelou została mi ponad połowa preparatów
__________________
RAZEM od 16.08.2004
Zaręczyny w 23. urodziny 18.02.2013
Nasz ślub 16.08.2014

Filologia angielska ;]
gosia1351 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-18, 18:17   #1657
gosia1351
Raczkowanie
 
Avatar gosia1351
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 114
GG do gosia1351 Send a message via Skype™ to gosia1351
Talking Dot.: chemiczne prostowanie włosów

I jeszcze mi się przypomniało... że moje włosy po prostowaniu wyraźnie zmieniły kolor z ciemnego brązu na prawie rude :P ale że od razu chciałam je pofarbować i farbę miałam pod ręką to następnego dnia nałożyłam farbę. Nie wiem czy u wszystkich włosy będą się po zabiegu rozjaśniać ale u mnie bynajmniej tak było. To chyba tyle chciałam powiedzieć
__________________
RAZEM od 16.08.2004
Zaręczyny w 23. urodziny 18.02.2013
Nasz ślub 16.08.2014

Filologia angielska ;]
gosia1351 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-18, 18:48   #1658
LeLOu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 125
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

mi fryzjerka przed nałożeniem papki nr 1. dokłądnie prostowała włosy, tego w instrukcji nie było, ale ja tak zrobilam
trzeba suszyć i prostować po zmyciu 1 i 2 mazidła


trzeba podać dane, nawzwe firmy, nip, adres wysyłki
paczka przyszła dokłądnie 4 dni po złożeniu zamówienia
LeLOu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-18, 19:35   #1659
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez gosia1351 Pokaż wiadomość
I jeszcze mi się przypomniało... że moje włosy po prostowaniu wyraźnie zmieniły kolor z ciemnego brązu na prawie rude :P ale że od razu chciałam je pofarbować i farbę miałam pod ręką to następnego dnia nałożyłam farbę. Nie wiem czy u wszystkich włosy będą się po zabiegu rozjaśniać ale u mnie bynajmniej tak było. To chyba tyle chciałam powiedzieć
moje wlosy tez sie rozjasnily po zabiegu

Cytat:
Napisane przez LeLOu Pokaż wiadomość
mi fryzjerka przed nałożeniem papki nr 1. dokłądnie prostowała włosy, tego w instrukcji nie było, ale ja tak zrobilam
trzeba suszyć i prostować po zmyciu 1 i 2 mazidła
nie ma tego w instrukcji? cholera to niedobrze bo ja juz tak srednio pamietam jak ten zabieg wygladal zebym sobie nie zaszkodzila tylko tym prostowaniem

moglabys tak w skrocie opisac caly zabieg (np. w punktach)? krok po kroku od poczatku do konca pliz

teraz sie wystraszylam, ze o czyms istotnym zapomne
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 09:07   #1660
gaagatka
Raczkowanie
 
Avatar gaagatka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 344
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez gosia1351 Pokaż wiadomość
I jeszcze mi się przypomniało... że moje włosy po prostowaniu wyraźnie zmieniły kolor z ciemnego brązu na prawie rude :P
Miałam dokładnie tak samo

Cytat:
Napisane przez LeLOu Pokaż wiadomość
mi fryzjerka przed nałożeniem papki nr 1. dokłądnie prostowała włosy, tego w instrukcji nie było, ale ja tak zrobilam
trzeba suszyć i prostować po zmyciu 1 i 2 mazidła


trzeba podać dane, nawzwe firmy, nip, adres wysyłki
paczka przyszła dokłądnie 4 dni po złożeniu zamówienia
No tak właśnie myślałam że będzie z tym zabawa na pół dnia , chyba ręce mi odpadną ... ale mam plan zatrudnić tatę do prostowania (tzn. nakładania preparatu) od dawna farbuje mamie włoski i pomyślałam że jak wytłumaczęmu dokładnie jak to się nakłada to będzie gitez .

Hmm.. z tą nazwą firmy i nipem to chyba nie będę jednak ściemniać i podam prawdziwy firmowy , no co ... w serwisie samochodowym też mogą chcieć prostować włosy
__________________


gaagatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 14:25   #1661
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

wlasnie przyszly do mnie kosmetyki od farouka tyle ze zamawialam jeszcze szampon, ktory jak sie okazalo nie jest dostepny, a wczesniej w potwierdzeniu zamoiwienia tego nie uwzglednili, a wzielabym sobie jakis inny
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-19, 19:17   #1662
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez gaagatka Pokaż wiadomość
Hmm.. z tą nazwą firmy i nipem to chyba nie będę jednak ściemniać i podam prawdziwy firmowy , no co ... w serwisie samochodowym też mogą chcieć prostować włosy
Ja podałam jako nazwę swoje imię i nazwisko i jako NIP swój prawdziwy NIP osoby fizycznej.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 21:36   #1663
LeLOu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 125
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez aaricia8 Pokaż wiadomość
Ja podałam jako nazwę swoje imię i nazwisko i jako NIP swój prawdziwy NIP osoby fizycznej.
to ty też zamawiasz? a co do prostownicy która ostatnio zakupiłaś. też ma tondeo , wykosztowałam sie jakiś rok temu - nie wiedząc jeszcze ze cos takiego jak trwałe prostowanie istnieje :P ale prostownica rewelacyjna na pewno warta tych pieniędzy

gaagatka---> myślałąm ze padne ze śmiechu jak jak przeczytałam o tym "serwisie samochodowym ktory chce wyprostowac wlosy"
LeLOu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 08:08   #1664
gaagatka
Raczkowanie
 
Avatar gaagatka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 344
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez aaricia8 Pokaż wiadomość
Ja podałam jako nazwę swoje imię i nazwisko i jako NIP swój prawdziwy NIP osoby fizycznej.
A faktycznie, też tak można, ja też mam swój osobisty NIP

Cytat:
Napisane przez LeLOu Pokaż wiadomość

gaagatka---> myślałąm ze padne ze śmiechu jak jak przeczytałam o tym "serwisie samochodowym ktory chce wyprostowac wlosy"
Hehehe ależ to najprawdziwsza prawda, tata, na co dzień prowadzący serwis samochodowy dzisiaj zadeklarował mi swoją pomoc przy nakładaniu preparatów (bo suszyć i prostownicować będę sama ) więc jakby nie było - perfect serwis
__________________


gaagatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 10:42   #1665
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Poza preparatami do prostowania można zamówić kosmetyki w przyzwoitych cenach I chyba się skuszę.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 15:51   #1666
gaagatka
Raczkowanie
 
Avatar gaagatka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 344
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

dokładnie , jakaś dobra odżywka by się przydała. Co polecacie?
__________________


gaagatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 19:09   #1667
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Dziewczyny, trzymam za was kciuki,żeby wam wszystkim się te prostowanka udały i żebyście na Święta i Sylwester miały super proste, gładkie włoski!
Ja postanowałam,że jeszcze poczekam trochę na większy odrost i prostuje na wiosnę, albo początku lata (ciekawe tylko, czy wytrzymam)
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 19:11   #1668
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez gaagatka Pokaż wiadomość
dokładnie , jakaś dobra odżywka by się przydała. Co polecacie?

Ja po prostowaniach używałam całej serii CHI, ale przyznam szczerze,że nie wiem czy ona coś daje. Podobno dobra jest też ta zwykła biała Biosilk,ja jeszcze jej nie miałam.
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 11:03   #1669
mamba6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1
Dot.: Trichotillomania - natrętne wyrywanie...

cześć

zajrzyj na stronę

http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=19439

pozdrawiam

malwisnia
mamba6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-25, 16:40   #1670
retrocolor_girl
Przyczajenie
 
Avatar retrocolor_girl
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 18
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

dziewczynki, czy wyprostuje chemicznie wlosy gdzies we Wroclawiu (lub na Dolnym Slasku) ?
ile (tak w przyblizeniu) wynioslaby mnie przyjemnosc wyprostowania grzywki ? ;D
retrocolor_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 10:23   #1671
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

dziewczyny w sobote bede prostowac wlosy, mozecie pomoc mi stworzyc taki plan, krok po kroku co trzeba zrobic? bo czytam instrkcje i mam watpliwosci... bede uzywala formuly B do wlosow farbowanych.

wiec tak:


1. Umyć wlosy, nalozyc odzywke na 5 min, splukac.
2. Nalozyc jedwab - (czy sie go splukuje czy zostawia?)
3. Wlosy wysuszyc i wyprostowac prostownica.
4. Nalozyc preparat nr 1. do 15 min. (wydaje mi sie ze to troche za krotko... z tego co pamietam jeden preparat trzymalam chyba z 40 min...)???
5. Splukac wlosy, nalozyc odzywke na 5 min.
6. Nalozyc jedwab (splukac??), wysuszyc wlosy i wyprostowac.
7. Nalozyc preparat nr 2 na 5 min. (tylko 5 min.??)
8. Splukac, odzywka, jedwab, wysuszyc, wyprostowac.


najbardziej zastanawia mnie czas trzymania preparatow na glowie i czy jedwab przed i w trakcie prostowania trzeba splukac?
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 14:20   #1672
gaagatka
Raczkowanie
 
Avatar gaagatka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 344
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez karolcia_83 Pokaż wiadomość
Ja postanowałam,że jeszcze poczekam trochę na większy odrost i prostuje na wiosnę, albo początku lata (ciekawe tylko, czy wytrzymam)
Ja dokładnie mam takie samo postanowienie, zwłaszcza że włoski jeszcze nie wyglądają źle mimo że mam już spore odrosty . Przypuszczam że będziemy działać w tym samym czasie

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
2. Nalozyc jedwab - (czy sie go splukuje czy zostawia?)
Na pewno się zostawia, ale musisz uważać żeby nie przesadzić z jego ilością.

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
4. Nalozyc preparat nr 1. do 15 min. (wydaje mi sie ze to troche za krotko... z tego co pamietam jeden preparat trzymalam chyba z 40 min...)???
Ja też pamiętam że trzymałam długo, fryzjerka po jakimś czasie brała cieniutki kosmyk włosów i sprawdzała czy się łatwo rozciąga (czy już gumiasty jest ... nie wiem jak to opisać) jeśli tak to już był koniec trzymania preparatu na włosach

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
7. Nalozyc preparat nr 2 na 5 min. (tylko 5 min.??)
oj na pewno na dłużej
__________________


gaagatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 18:16   #1673
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez gaagatka Pokaż wiadomość
Ja też pamiętam że trzymałam długo, fryzjerka po jakimś czasie brała cieniutki kosmyk włosów i sprawdzała czy się łatwo rozciąga (czy już gumiasty jest ... nie wiem jak to opisać) jeśli tak to już był koniec trzymania preparatu na włosach
no i co teraz zrobic? bo w instrukcji napisane ze ten pierwszy trzymac max 15 min, a drugi 5 min. boje sie przedluzac zeby mi wlosy nie wypadly


LeLOu ile ty trzymalas?
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-29, 08:58   #1674
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Ja też pamiętam, że we włosy wcierano jedwab, którego nie zmywano. Jeśli chodzi o długość trzymania tych papek, to ja bym zrobiła zgodnie z instrukcją. Nie pamiętam ile u mnie były trzymane, ale możliwe, że 15 i 5 min. Nie pamiętam.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-31, 07:39   #1675
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

juz jestem po prostowaniu, razem z obcieciem trwalo to ponad 7 h

coz moge powiedziec, wlosy nie wygladaja tak jak po prostowaniu p. Agnieszki. wydaje mi sie ze popelnilysmy z kolezanka pare bledow.
i 15 min na pierwszy preparat to zdecydowanie za malo !!
coz nastepnym razem mam nadzieje ze bedzie lepiej
pewnie dosc szybko zdecyduje sie na poprawke, moze juz za jakies 3-5 mc.(bo 3 mc to podobno minimum) wszytsko okaze sie po umyciu, ale czuje ze grzywka to na bank do powtorki (po 15 min nie wyprostowala sie praktycznie w ogole... potem nalozylam jeszcze na 30 min, i powiedzmy ze bylo ok, ale nie idealnie )
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 16:42   #1676
gaagatka
Raczkowanie
 
Avatar gaagatka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 344
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
juz jestem po prostowaniu, razem z obcieciem trwalo to ponad 7 h

coz moge powiedziec, wlosy nie wygladaja tak jak po prostowaniu p. Agnieszki. wydaje mi sie ze popelnilysmy z kolezanka pare bledow.
i 15 min na pierwszy preparat to zdecydowanie za malo !!
coz nastepnym razem mam nadzieje ze bedzie lepiej
pewnie dosc szybko zdecyduje sie na poprawke, moze juz za jakies 3-5 mc.(bo 3 mc to podobno minimum) wszytsko okaze sie po umyciu, ale czuje ze grzywka to na bank do powtorki (po 15 min nie wyprostowala sie praktycznie w ogole... potem nalozylam jeszcze na 30 min, i powiedzmy ze bylo ok, ale nie idealnie )
Ja na pewno będę trzymać długo ... w końcu te parę godzin zabiegu w salonie z czegoś wynika . I zrobię tak jak fryzjerka ... bo bardzo dokładnie ją obserwowałam ... tak już mam ... ciekawe jak to wyjdzie
__________________


gaagatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 17:18   #1677
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

A ja mam cienkie, troszkę rozdwojone włosy. Gdybym je obcięła 2 cm i wyprostowała chemicznie u fryzjera to nic by mi się nie stało z włosami? Nie wypadłyby? :| Moje włosy by się nadawały na takie coś, czy są za słabe??

Mi się bardzo podobają proste włosy, a ja mam lekko falowane, a jak je wyprostuje i wyjdę na dwór, gdy jest wilgoć to mam push up na głowie:/

Co myślicie?
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 17:27   #1678
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez gaagatka Pokaż wiadomość
Ja na pewno będę trzymać długo ... w końcu te parę godzin zabiegu w salonie z czegoś wynika . I zrobię tak jak fryzjerka ... bo bardzo dokładnie ją obserwowałam ... tak już mam ... ciekawe jak to wyjdzie
tak jak fryzjerka, tzn jak ? ja juz niewiele pamietam... przyda mi sie to do nastepnego zabiegu

najdluzej to trwa samo nakladanie, bo trzeba to robic pasmo po pasmie.
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 14:57   #1679
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Zastanawia mnie jedna rzecz,wydaje mi się,że mi fryzjerka spłukiwała jedwab. Nakładała go po każdej papce na 10 minut, tzn po zmyciu tej papki, ale właśnie nie jestem pewna. W każdym razie dosyć obficie każde pasemko przed nałożeniem papek spryskiwała keratyną.
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 19:43   #1680
mossonka
Przyczajenie
 
Avatar mossonka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 21
Smile Dot.: chemiczne prostowanie włosów

daaawno mnie tu nie bylo.
ja wlosy faroukiem wyprostowalam w czerwcu . efekt niesamowity do tej pory wlosy sa idealnie proste. mam juz co prawda odrosty. chcialabym je zrobic ale nie ma mnie w polsce =[
mossonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-28 21:05:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:04.