Pomóżcie dobrać kolor po dekoloryzacji, baardzo proszę - temat na chwilę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-16, 13:14   #1
Jemi91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 526

Pomóżcie dobrać kolor po dekoloryzacji, baardzo proszę - temat na chwilę


Witam . Przepraszam za nowy wątek, ale nigdzie nie udzielono mi konstruktywnej porady odnośnie mojego pytania. Przeczytałam wszystkie wątki odnośnie dekoloryzacji i nie znalazłam tego..czytałam nawet po dwa razy jeden wątek

Mój problem:
Naturalnie mam średni blond, od 8 miesięcy farbuję Palette do 24 myć (wiem, wiem..) średni brąz, czyli wychodzi jak czarny.. od 2 miesięcy troszkę mi spłowiały, ale minimalnie.
Chcę zrobić dekoloryzację środkiem Renee Blanche (jeśli będzie trzeba to 2 razy) żeby wyszedł jasny rudy, potem oczywiście zrobię płukankę, która wypłucze resztę pigmentu no i nałożę farbę.. teraz pytanie JAKĄ?
Zdecydowałam się na L'oreal Majirel (podaję link do palety na allegro)
http://allegro.pl/loreal-majirel-maj...224777426.html
Paleta zazwyczaj jest ciut przekłamana, ale mniej więcej jakiś rzut na to daje.
Chciałabym uzyskać końcowy efekt coś w tym stylu jak na załączniku, a nawet jaśniejsze, średni blond też byłby dobry - żeby był po prostu jak najbardziej pozbawiony rudych refleksów, a odcień wypracuje się z czasem.
Myślałam żeby nałożyć 10.1 - bardzo bardzo jasny blond popielaty i 10.01 - bardzo bardzo jasny blond popielaty (nie wiem czym one się różnią, ale jedna wizażanka mówiła że 10.01 lepszy), albo 9.1 - bardzo jasny blond popielaty (po dekoloryzacji oczywiście trzeba 2 tony jaśniejszy kolor i króciutko trzymać)
Czytałam opinie, że ten popiel wychłodzi i troszkę zniweluje odcienie rudości, a inne opinie, że będzie zielona poświata.. i już sama nie wiem...wydaje mi się, że po dekoloryzacji zielonej poświaty nie będzie, ale już sama nie wiem.. alternatywą jest 10 - bardzo bardzo jasny blond podstawowy, albo 9 - bardzo jasny blond podstawowy.
I czy te kolory W OGÓLE nie są za jasne? Ale w sumie lepiej jak wyjdzie jaśniej, to zawsze będę na te włosy mogła potem nałożyć zimny brąz.
I kolejne nad czym się zastanawiam to czy woda 3% czy 6% - też były przeróżne opinie.
Jeśli jest na tym forum ktoś kto się zna na rzeczy to proszę o pomoc.
Nowy wątek założyłam, ponieważ bardzo nagli mnie czas, od 2 miesięcy o wszystkim czytałam, ale ciągle mam niedosyt wiedzy i pewności. Koszty i tak wyjdą porównywalne do pójścia do fryzjera także nie chodzi o koszty etc, ale chcę to zrobić po prostu w domu.
Dziękuję za pomoc i pozdrawiam !

Edytowane przez Jemi91
Czas edycji: 2010-09-17 o 11:36
Jemi91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 14:53   #2
Jemi91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 526
Dot.: Pomóżcie dobrać kolor po dekoloryzacji, baardzo proszę - temat na chwilę

podbijam i dalej proszę
Jemi91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 15:53   #3
natasha325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: słupsk
Wiadomości: 87
Dot.: Pomóżcie dobrać kolor po dekoloryzacji, baardzo proszę - temat na chwilę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=467209 zapraszam do watku o blondach. tu predzej czegos sie dowiesz
natasha325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 11:17   #4
Jemi91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 526
Dot.: Pomóżcie dobrać kolor po dekoloryzacji, baardzo proszę - temat na chwilę

Tam też już przczytałam połowę wątku, zadałam pytanie, ale nie uzyskałam odpowiedzi, tzn uzyskała, ale dziewczyna nie była pewna.
Naprawdę nie założyłam tego wątku pochopnie, nawet pisałam doniektórych na PW, ale widocznie wizażanki nie mają czasu
Jemi91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 12:17   #5
Madzialenka170
Raczkowanie
 
Avatar Madzialenka170
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 61
Dot.: Pomóżcie dobrać kolor po dekoloryzacji, baardzo proszę - temat na chwilę

Witaj,
Sama robiłam ściąganie koloru za pomocą Renee Blanche, wyszły mi oczywiście marchewkowo rude. Tego samego dnia nałożyłam Maijrel 9.1. Bardzo bałam się zieleni, a efekt oceniłam dopiero rano (farbowałam już w nocy) i byłam pozytywnie zaskoczona- wyszedł naturalny blond (ani super jasny ani ciemny), kolor szybko mi się spłukał i zrobiłam Maijblondem. Nie daję gwarancji, że wyjdzie Ci podobnie. Powodzenia
Madzialenka170 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:47.