Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-26, 08:50   #3361
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Lajlaa Pokaż wiadomość
kurcze patrzyłam gdzies jak to się zakłada poprostu nie miałąm tego nigdy , a jak pytałam to babka w sklepie polecała mi dwa jeden z dziurką podłużny a drugi cały okrągły. Agatau88 a jakie masz włosy cienkie czy grube?

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------



w takim razie Caskado bardzo zazdroszę Ci dzisiejszej pogody
Ja mam identyczny jak kitkulka, na Jej blogu jest jego zdjęcie.
Mam raczej normalne włosy, na pewno nie grube.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 08:51   #3362
Lajlaa
Rozeznanie
 
Avatar Lajlaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Dolina Niedorzeczności
Wiadomości: 829
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

tak widziałam własnie to u Niej i nie wiem czy ona nie miała jeszcze paru zdjeć z nim na włoskach.... a Jej bloga nie widzę bo chyba nie jestem w znajomych dlatego oglądałam zdjęcia tylko w albumie a tam jest gotowy kok
__________________

Z moim M. od 25.03.2010

Edytowane przez Lajlaa
Czas edycji: 2011-03-26 o 08:54
Lajlaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 09:08   #3363
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Witam Dziewczynki

rano wstaje, patrze przez okno i szooook !
a miałam dziś na moto jezdzic..no nie

Yatta-ojj to szkoda, że Ci nie podpasował ale że masz sciągniętą buzię? to może wina twardej wody?? spróbuj z mineralną albo przegotowaną
Tak sobie myślę, że powinnaś powtórzyć badania. A poza tym Kochana, to zrób wymaz z gardła i nosa. Może Cie dopadł gronkowiec...
takie zmiany na żuchwie i brodzie są charakterystyczne dla niego, a ludzie czasem myślą, że to zwykły trądzik.
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 09:09   #3364
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Uwazasz ze lekarze czy dermatolodzy g wiedzą?
Pytam bo rozumiem że masz jakieś złe dośw.z tymi lekarzami-dermatologami?
Ja mam same dobre więc pytam.

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------



Ale instrukcja chyba nie jest zbyt potrzebna?
Ja mam tego twistera od kilku mcy i nie trzeba do niego instruckcji. Tyle że ja nie krece bo mam cieniowane wlosy i mi wypadają z niego.
Lekarz lekarzowi nierówny Ja sama znam kilku rewelacyjnych, nawet ci z którymi mam zajęcia są naprawde świetni
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Czekoladowo
A no tak czasem jest ze znajdzie sie takie jedno miejsce gdzie sie przyklep zrobi
Ja tez takie mam i rowniez doprowadza mnie to do szału. A co do platania
Sie koncowek to ja tez tak mam ze dopiero na drugi dzien po myciu czyli po nocy mam takie strzepy ze nie moge na to patrzec.
Ale ty masz juz to za soba. Ja to chyba dopiero na boze narodzenie sie tego pozbede.

Yatta ja proponuje zaczac sie leczyc ale nie od strony dermatologow. Oni to w ogole g...no wiedza. A powiedz mi jak miałas robione te badania przez lekarza skierowane czy tylko w laboratorium. Bo wiesz jest tyle roznych opcji.

Caskada
U mnie tez ciepło
Choc zapowiadaja pogorszenie sie pogody

Dziewczyki a wiecie ze dzis zmieniamy czas na letni.
Fakt bedziemy krócej spać ale za to dzień bedzie dłuższy dzień
No u mnie to nie tyle co przyklep co w jednym miejscu mam non stop tłuste Nie wiem co to jest, bo naprawde no spłukuje włosy już naprawde długo, wywracam na wszystkie strony i nic

A że lekarze g wiedzą, to sie nie zgodze. Bo tak samo jak można miec dobrego i kiepskiego lekarza ogólnego, tak jest i z innymi lekarzami
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 09:24   #3365
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Hej blondi a u mnie dziś słoneczko póki co

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
asia
jeśli od 4 dni boli Cię głowa to na 100% od pogody i to przejdzie. Teraz sa wahania ciśnienia, pogoda strasznie sie zmienia, teraz to na pewno stąd.

snowhitee
fajny avatar
Ty na piwko a mi się strasznie spac chce
Czasem piszesz jak idziesz ok 23 ze na film z TZtem, ja o 23 to jakbym zaczeła film oglądać to bym zasnęła od razu

novelove
ten blond może o ton za jasny i na pewno za ciepły, powinien byc chlodny, perlowy ale nie popielaty-czyli nie szary.
bo my weekendowe nocne marki

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość

a tak apropo wierzycie w takie coś że ktoś mógłby rzucić urok na kogoś?
ja nie wiem nigdy o tym nie myślałam i wole nie myśleć

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dzisiaj ja pierwsza

haha u mnie śnieh z deszczem pada,a miałam dzisiaj na ognisko jechać
u mnie wczoraj wieczorem padał

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No też mi sie tak wydaje z tymi hormonami... ja w sumie odkąd mi sie okres dojrzewania zaczął walcze z trądzikiem, ale typowo hormonalny dostałam dopiero rok temu

No a z tym sniegiem to tez sie zdziwiłam

Kujawsko-pomorskie


A no końcówki aż błyszczą
Tylko myłam fioletową Joanną i moje włosy chyba jej naprawde nie lubią bo juz sa takie obciążone a po L'orealku mimo że z silkonami zawsze takie świeżutkie i miekkie
No ale nic

Wogóle smieje sie nad swoją niezdarnością bo co umyje włosy mam w jednym miejscu źle wypłukane Już takie wygibasy wyczyniam pod tym prysznicem i nic, znowu dzisiaj to samo
a mieszasz szampon fioletowy z jakimś innym lekkim ziołowym, np? Ja tak robię, tzn jak muszę umyć szamponem fioletowego to pierwsze mycie myje byle jakim szamponem a drugie biore pokrzywową Joannę i mieszam z Lorealkiem do blond i dopiero maziam po włosach wtedy włosy nie są obciążone

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
dziewczyny wspolczuje wam tej pogody pamietam jak bylam w sierpniu na wakacjach w pl i tylko tydzien sie pocieszylam upalem pozniej trzeba bylo kurtki wyciagac i parasole tak sie ochlodzilo
bo u nas to najpiękniejszy czerwiec-lipiec jest Ja na wakacje to zawsze w lipcu jeżdżę i nigdy się nie przejechałam na pogodzie Gdybym mogla to w czerwcu bym już jeździła ale praca nie pozwala Za to sierpień już co raz brzydszy i deszczowy
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 09:29   #3366
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

snow zgadza sie czerwiec lipiec piekny w pl tylko wtedy trzeba wyjezdzac na wakacje gdziekolwiek


a ja lece teraz sobie na miasto niedlugo bede
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 09:34   #3367
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Agatko i Czekoladowo
Tak zgodze sie ze sa dobrzy i zli lekarze. Przyklad Yatty i nie tylko.
Ja osobiscie mam w Polsce pania doktor lekarz rodzinny ile ja z nia wojowałam to tylko ja wiem.
Ale coz małe miasto wyboru nie ma.
Przyklad pewnego razu wysypało mnie na prawie całym ciele, rozowe łUsz zase swedzase plamki. pani doktor stwierdziła grzybice skory gdzie ja jestem osoba nad znyt sterylna. Leczona przez prawie dwa tyg masciami gdzie jedna tubeczka koszowała 35 zl i starczala na dwa i pol dnia. Poltora tyg pozniej miałam jeszcze raz wiecej tego dziadostwa na skorze. Juz nie wspomne w jakim stanie byłam bo to juz załamanie na calego. Posciel zmieniałam co dziennie piorac w 90 stomniach. Ubrania to samo. Łazienke szorowałam dwa razy dziennie domestosem. Dobrze ze mam w domu dwie to brat i tato mieli zakaz wstepu do mojej. No mowie wam panika na całego. Jal o tym mysle to do dzis mam gesia skorke.
Zaczełam szukac pomocy na wlasna reke. Chcialam zrobic badania (koszt pare stowek) wyniki dopiero po 2-3tyg. Do tej ppry umre ze strachu. A wiadomo jak ludzie reauja na takie zeczy. Odraza na całego. Nawet reli nikt Ci nie poda na przywitanie. Odrazu diete zaczełam bez cUkrowa bo to grzyby lubia najbardziej. Tragedia.
W koncu stwierdzilam ze musi to Obejzec dermatolog.
I mialam szczescie bo dostałam sie do naprawde dobrego pani dermatolog.
Jak sie przed nia rozebrałam to zaczeła sie smiać i na wstepie uspokoiła mnie ze to nie grzybica a łupiez różowy Gilberta. Tego sie nie leczy samo znika po ok 5-6 tyg. Nie mozna tego traktowac masciami bo reakcja jest
odwrotna. A potrafi sie zdenerwowac i wysypac jeszcze bardziej.
To byl moj jedyny przypadek gdzie mi pomogł der
Atolog na ok.10 przypadków gdzie były potrzebny. Reszta to zawsze błedna dignoza.
I tak mam bardzo złe doswitczeni z lekrzami

Sorry za tak dlugie opowiadanie ale chciałam nawizac do sprawy.

Czekoladowo
To naprawde dziwne z tym miejscem na głowie. A spróbuj pryskac to miejsce octem z woda. Mi sie nie przetłuszczaj po nim włosy.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-26, 09:35   #3368
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość


a mieszasz szampon fioletowy z jakimś innym lekkim ziołowym, np? Ja tak robię, tzn jak muszę umyć szamponem fioletowego to pierwsze mycie myje byle jakim szamponem a drugie biore pokrzywową Joannę i mieszam z Lorealkiem do blond i dopiero maziam po włosach wtedy włosy nie są obciążone


Hmmm nie próbowałam, ale następnym razem spróbuje tak wtedy
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Witam Dziewczynki

rano wstaje, patrze przez okno i szooook !
a miałam dziś na moto jezdzic..no nie

Yatta-ojj to szkoda, że Ci nie podpasował ale że masz sciągniętą buzię? to może wina twardej wody?? spróbuj z mineralną albo przegotowaną
Tak sobie myślę, że powinnaś powtórzyć badania. A poza tym Kochana, to zrób wymaz z gardła i nosa. Może Cie dopadł gronkowiec...
takie zmiany na żuchwie i brodzie są charakterystyczne dla niego, a ludzie czasem myślą, że to zwykły trądzik.
No z tym gronkowcem też prawda
Dobrze ze mi przypomniałaś Bo to bedzie moja ostatnia deska ratunku bo kiedys miałam zapalenie gardła i wlaśnie miałam gronkowca Niby dostałam antybiotyk i po bólu ale moze gdzies tam sie ukryła bakteria...
Narazie odpukać jest ok
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 09:38   #3369
Lajlaa
Rozeznanie
 
Avatar Lajlaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Dolina Niedorzeczności
Wiadomości: 829
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

dziewczynki mogłybyście mi podać link z tym jak się robi koka z Twistera? Będe bardzo wdzięczna
__________________

Z moim M. od 25.03.2010
Lajlaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 09:38   #3370
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Agatko i Czekoladowo
Tak zgodze sie ze sa dobrzy i zli lekarze. Przyklad Yatty i nie tylko.
Ja osobiscie mam w Polsce pania doktor lekarz rodzinny ile ja z nia wojowałam to tylko ja wiem.
Ale coz małe miasto wyboru nie ma.
Przyklad pewnego razu wysypało mnie na prawie całym ciele, rozowe łUsz zase swedzase plamki. pani doktor stwierdziła grzybice skory gdzie ja jestem osoba nad znyt sterylna. Leczona przez prawie dwa tyg masciami gdzie jedna tubeczka koszowała 35 zl i starczala na dwa i pol dnia. Poltora tyg pozniej miałam jeszcze raz wiecej tego dziadostwa na skorze. Juz nie wspomne w jakim stanie byłam bo to juz załamanie na calego. Posciel zmieniałam co dziennie piorac w 90 stomniach. Ubrania to samo. Łazienke szorowałam dwa razy dziennie domestosem. Dobrze ze mam w domu dwie to brat i tato mieli zakaz wstepu do mojej. No mowie wam panika na całego. Jal o tym mysle to do dzis mam gesia skorke.
Zaczełam szukac pomocy na wlasna reke. Chcialam zrobic badania (koszt pare stowek) wyniki dopiero po 2-3tyg. Do tej ppry umre ze strachu. A wiadomo jak ludzie reauja na takie zeczy. Odraza na całego. Nawet reli nikt Ci nie poda na przywitanie. Odrazu diete zaczełam bez cUkrowa bo to grzyby lubia najbardziej. Tragedia.
W koncu stwierdzilam ze musi to Obejzec dermatolog.
I mialam szczescie bo dostałam sie do naprawde dobrego pani dermatolog.
Jak sie przed nia rozebrałam to zaczeła sie smiać i na wstepie uspokoiła mnie ze to nie grzybica a łupiez różowy Gilberta. Tego sie nie leczy samo znika po ok 5-6 tyg. Nie mozna tego traktowac masciami bo reakcja jest
odwrotna. A potrafi sie zdenerwowac i wysypac jeszcze bardziej.
To byl moj jedyny przypadek gdzie mi pomogł der
Atolog na ok.10 przypadków gdzie były potrzebny. Reszta to zawsze błedna dignoza.
I tak mam bardzo złe doswitczeni z lekrzami

Sorry za tak dlugie opowiadanie ale chciałam nawizac do sprawy.

Czekoladowo
To naprawde dziwne z tym miejscem na głowie. A spróbuj pryskac to miejsce octem z woda. Mi sie nie przetłuszczaj po nim włosy.
biedna i pamiętam tą sytuację nawet, pisałaś nam na forum
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 09:39   #3371
Lajlaa
Rozeznanie
 
Avatar Lajlaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Dolina Niedorzeczności
Wiadomości: 829
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Yatta a moze to jakaś alergia???
__________________

Z moim M. od 25.03.2010
Lajlaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-26, 09:40   #3372
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Snow
Ale masz sexi avatarek
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 09:40   #3373
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Snow
Ale masz sexi avatarek
dzięęęki
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 09:43   #3374
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Hej pięknotki
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No właśnie dziś przymierzałam 39 w kolorze cielistym ale średnio mi się ten kolor podobał.. za to na nodze wyglądały przejedwabiście A właśnie chciałabym czarne

Akurat w cielistym były prawie wszystkie rozmiary - chyba jak i nie tylko mnie nie przypasował ten kolor

Przymierzałam 39 na cienką skarpetkę i były ok
No właśnie myślałam, żeby ewentualnie do nich napisać z zapytaniem czy mają takie buciki.. w końcu gdzieś muszą być a chyba nie utylizują tych butów co im się nie sprzedadzą?
Tylko nawet nie mam nr produktu.. muszę poszukać
w razie co to ja poszukam w piwnicy kartonu po moich butach i podam Ci numer nawet nie musisz do nich pisać, lepiej chyba zamówić w sklepie, oni naprawdę ściągają z innych sklepów i w razie gdyby nawet Ci się nie spodobały to nie musisz ich kupić nawet jak specjalnie dla Ciebie je sprowadzą
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
haha u mnie śnieh z deszczem pada,a miałam dzisiaj na ognisko jechać
a u mnie dzisiaj znowu piękne słoneczko
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
snieg to z jakich okolic jestes w pl bo tylko w moim podlaskim takie cuda sie zdarzaja wiosna
wczoraj sypało chyba wszędzie, na północy na pewno na pomorzu i warmi
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Wniosek z tego że dziś w całej Polsce pada, masakra
nie w całej, warmia i mazury piękne
Cytat:
Napisane przez Lajlaa Pokaż wiadomość
Wybieralam sie po kupno twistera i jak na złość nie mogę znależć tej instrukcji. .. Chyba wszystko jest dziś przeciwko mnie , a miało byc tak pięknie..
a po co instrukcja? przecież to proste jak drut
Cytat:
Napisane przez Lajlaa Pokaż wiadomość
kurcze patrzyłam gdzies jak to się zakłada poprostu nie miałąm tego nigdy , a jak pytałam to babka w sklepie polecała mi dwa jeden z dziurką podłużny a drugi cały okrągły. Agatau88 a jakie masz włosy cienkie czy grube?
ja na bloga wstawiałam nawet instrukcję jak go zakładać
Cytat:
Napisane przez Lajlaa Pokaż wiadomość
tak widziałam własnie to u Niej i nie wiem czy ona nie miała jeszcze paru zdjeć z nim na włoskach.... a Jej bloga nie widzę bo chyba nie jestem w znajomych dlatego oglądałam zdjęcia tylko w albumie a tam jest gotowy kok
przecież mam adres mojego bloga w podpisie
Cytat:
Napisane przez Lajlaa Pokaż wiadomość
dziewczynki mogłybyście mi podać link z tym jak się robi koka z Twistera? Będe bardzo wdzięczna
u mnie na blogu jest! patrz mój podpis tam mam link do swojego bloga

a ta druga "rzecz", którą kobieta w sklepie Ci pokazała do robienia koków do wypełniacz do koków/pierścień. Mogłaś brać, bo to to samo tylko inaczej się troszkę robi, ale równie łatwo i efekt jest identyczny
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 09:45   #3375
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Lajlaa Pokaż wiadomość
dziewczynki mogłybyście mi podać link z tym jak się robi koka z Twistera? Będe bardzo wdzięczna
Wejdz na glog Kikulki. Ona ma go w podpisie. W kazdej jej wypowiedzi widnieje. Abo cofniej sie pare stron. Ona wklejała go na forum

Snow a no tak pamietasz na pewno. To bylo straszne dobrze ze juz sie ode mnie Gilbert wyprowadził
O widzisz i do Ciebie słoneczko dotarło

Dzieczyny sorry ze jak pisze to potrafie zgubic literki ale nie jest łatwo pisac na tel takie sprawozdania.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 09:46   #3376
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

dziewczyny a ja wczoraj pojechałam do kauflandu po farbę do włosów i była promocja na nasz szampon gliss kura, za 14 zł był + odżywka z tej samej serii wszystkie gliss kury były szampon+odżywka, więc wzięłam, ale chyba pisałyście, że ta odżywka nie jest taka świetna?

wzięłam i wypróbuję i tak

a ja wczoraj obejrzałam ten paranormal activity 2 i skończyłam oglądać o 1:30 i tak się bałam, że nawet spod kołdry nie wyciągnęłam ręki, żeby laptopa wyłączyć

a dzisiaj na tvn o 20:00 Sex and the city 1 ! :paznokcie:
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 09:47   #3377
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dzisiaj ja pierwsza

haha u mnie śnieh z deszczem pada,a miałam dzisiaj na ognisko jechać
U mnie też pada, już jest cienka warstewka na ziemi
a śmiałyście się, że zły kanał z pogodą oglądałam jak mówiłam, że tak będzie

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Yatta biedactwo co ty sie masz z ta Twoja skora. Dla mnie BD podpasował. A Ty kochana moz powtorz badania hormonalne. Mi to wyglada od hormonow. Broda kosci szczenkowe i dolne partie policzkow jesli wysypuje to jest to zwiazane z hormonami. A bylas u endokrynologa.?
Byłam u endokrynologa rok temu i przy tej okazji byłam w szpitalu mi miałam szereg badań możliwych robionych, nie tylko hormony i byłam okazem zdrowia

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
A że lekarze g wiedzą, to sie nie zgodze. Bo tak samo jak można miec dobrego i kiepskiego lekarza ogólnego, tak jest i z innymi lekarzami
No z lekarzami to tak właśnie.. jak się trafi..
Bo na przykład gastrolog u którego się leczę - jest za✂✂✂isty - nic nie mogę mu zarzucić



Infatuated
Co do babydreama może to kwestia przyzwyczajenia.. zobaczymy nie poddaję się

A co do gronkowca to jak miałam antybiogram robiony to ta bakteria którą mam na buzi jest z grupy gronkowców
Tyle, że teraz to co mi wyskakuje nie jest takie samo jak przed szczepionką.. sama nie wiem co z tym fantem zrobić.. nawet nie mam jak badań powtórzyć
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 09:47   #3378
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dzieczyny sorry ze jak pisze to potrafie zgubic literki ale nie jest łatwo pisac na tel takie sprawozdania.
no właśnie zauważyłam, że zjadasz, ja np. u Ciebie zawsze jestem Kikulka a nie KiTkulka
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 09:50   #3379
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Hej pięknotki

w razie co to ja poszukam w piwnicy kartonu po moich butach i podam Ci numer nawet nie musisz do nich pisać, lepiej chyba zamówić w sklepie, oni naprawdę ściągają z innych sklepów i w razie gdyby nawet Ci się nie spodobały to nie musisz ich kupić nawet jak specjalnie dla Ciebie je sprowadzą
Naprawdę? to muszę zapytać sprzedawców chociaż oni to taaacy mili są, że aż boli
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-26, 09:52   #3380
Lajlaa
Rozeznanie
 
Avatar Lajlaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Dolina Niedorzeczności
Wiadomości: 829
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Kitkulka oczywiście masz rację .. Jestem dziś jakaś mega zakręcona
__________________

Z moim M. od 25.03.2010
Lajlaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 09:52   #3381
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Naprawdę? to muszę zapytać sprzedawców chociaż oni to taaacy mili są, że aż boli
u mnie są bardzo mili, jak latałam po Trójmiejskich De to też byli mili i jak TŻ brał buty to mnie zawsze wysyłał do pana kierownika, żebym mu zniżki targowała
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 09:53   #3382
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość

a dzisiaj na tvn o 20:00 Sex and the city 1 ! :paznokcie:
co Ty taka anglojęzyczna
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 09:54   #3383
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Adzi
to roznie bywa z lekarzami-wiadomo, jak z każdym zawodem, ale uogólniać nigdy nie można

W pogodzie mowili przed chwilą że od poniedziałku ma być wiosna więc poczaekamy zobaczymy
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 09:57   #3384
Lajlaa
Rozeznanie
 
Avatar Lajlaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Dolina Niedorzeczności
Wiadomości: 829
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

KITKULkA tylko u mnie jest inny taki z drutami w środku i małą dziurką nie taki sztywny jak Twój i nie wiem czy ten Twister będzie dobry czy mam szukac tego Twojego?
__________________

Z moim M. od 25.03.2010
Lajlaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 09:59   #3385
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
co Ty taka anglojęzyczna
wolę oryginalny tytuł, bo widzisz jak go na nasze przetłumaczyli, seks w wielkim mieście :/
czasem nie wiem kto tłumaczy te tytuły ja wiem, że jest tak, że to się patrzy pod różnymi kontekstami itp, że ma pasować, ale kurna, , żeby tworzyć całkiem co innego to niech ich piorun trzaśnie

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Lajlaa Pokaż wiadomość
KITKULkA tylko u mnie jest inny taki z drutami w środku i małą dziurką nie taki sztywny jak Twój i nie wiem czy ten Twister będzie dobry czy mam szukac tego Twojego?
jak uważasz, przecież Ci nie napiszę na co masz wydać swoje pieniądze
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 09:59   #3386
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
wolę oryginalny tytuł, bo widzisz jak go na nasze przetłumaczyli, seks w wielkim mieście :/
czasem nie wiem kto tłumaczy te tytuły ja wiem, że jest tak, że to się patrzy pod różnymi kontekstami itp, że ma pasować, ale kurna, , żeby tworzyć całkiem co innego to niech ich piorun trzaśnie
wiem wiem u nas to tak te tytuły tłumaczą po swojemu

Idę zjeść śniadanko i po sweterek jadę
Miłego dnia
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 10:01   #3387
Lajlaa
Rozeznanie
 
Avatar Lajlaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Dolina Niedorzeczności
Wiadomości: 829
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

myslałam że to ma jakiś znaczenie :p

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

to ja uciekam , miłego dzionka
__________________

Z moim M. od 25.03.2010
Lajlaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 10:01   #3388
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

dziewczyny pomalowałam paznokcie na ten lakier, który wstawiłam na blogu i nie podoba mi się kolor wstawiam foto, nie patrzcie na niedociągnięcia, bo się spieszyłam i jeszcze ich nie zlikwidowałam
no i na moje krótkie paznokcie, ale w takich mi wygodnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P3260867.jpg (14,6 KB, 46 załadowań)
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 10:01   #3389
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Bunny - wysłałam maila z fotkami.
Dziewczyny - ale pędzicie, lecę nadrabiać
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 10:02   #3390
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no właśnie zauważyłam, że zjadasz, ja np. u Ciebie zawsze jestem Kikulka a nie KiTkulka
Ojej KITKULKA I SO SORRY przebacz mi
Ale ze mnie baran raz zle przeczytałam i tak juz zakodowałam. Nawet nie zwrociłam uwagi ze pisze z błedem.
A swoja droga to doprowadziłas mnie do łez

Yatta to ja juz nie wiem kochana co to taiego.

Snow
A prosze, prosze

Jak zjadam literki to wiadomo ze z tel pisze. Na kompie nie ma tego problemu
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:36.