problem. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-25, 14:02   #1
asiakowa11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3

problem.


mam problem. mianowicie mam 15 lat, a mój biust jest w rozmiarze 70I. mam także problem z kupnem biustonosza w tym rozmiarze, gdyż każdy jest nie usztywniany a w takim czuję się źle. co byście zrobiły na moim miejscu?
asiakowa11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 14:06   #2
red high heels
Rozeznanie
 
Avatar red high heels
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 613
Dot.: problem.

a cóż jest do zrobienia poza poszukiwaniem dobrego biustonosza/sklepu gdzie dobrze dobierają bieliznę? na tym naprawdę nie warto oszczędzać
__________________
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, oni żują pszczoły.
red high heels jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 14:08   #3
asiakowa11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Dot.: problem.

ale ja mam 15 lat. to jest nienormalne.
asiakowa11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 14:11   #4
red high heels
Rozeznanie
 
Avatar red high heels
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 613
Dot.: problem.

a ja mam 30 lat i 75B - to normalne? zawsze chciałam mieć więcej, ale tyle dała natura...
Tobie też dała ile dała... dbaj o to co dała
__________________
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, oni żują pszczoły.
red high heels jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 14:12   #5
asiakowa11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Dot.: problem.

ciesz się, że nie masz tego co ja. np, na wf-ie w szkole to jest straszne. i nawet gdy chciałam zwolnienie to nikt mnie nie słuchał.
asiakowa11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 14:20   #6
red high heels
Rozeznanie
 
Avatar red high heels
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 613
Dot.: problem.

Bo nikt Ci nie da zwolnienia z w-fu z powodu rozmiaru biustu... To tak jakby dawali zwolnienia, bo ktoś jest wysoki albo niski...
Na w-f proponuję zainwestować w dobry, naprawdę dobry sportowy biustonosz (w sklepach sportowych jest naprawdę duży wybór). I poszukać sklepów z dobrą bielizną, gdzie babeczki znają się na rzeczy i pomogą dobrać coś odpowiedniego i ładnego.
Wierzę, że teraz możesz mieć z tym problem. Ale uwierz, że przyjdzie moment, że docenisz swój dekolt
__________________
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, oni żują pszczoły.
red high heels jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 14:22   #7
Yuuka
Rozeznanie
 
Avatar Yuuka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lubuskie ;)
Wiadomości: 592
Dot.: problem.

Cytat:
Napisane przez asiakowa11 Pokaż wiadomość
ciesz się, że nie masz tego co ja. np, na wf-ie w szkole to jest straszne. i nawet gdy chciałam zwolnienie to nikt mnie nie słuchał.
Ahh gdyby tak można było zwalniać się z powodu obfitego biustu


Albo : "Panie wuefisto nie mogę dzisiaj ćwiczyć mam za wielkie poślady"


Autorko, minie jakiś czas i będziesz się cieszyć z tego co tam masz pod bluzką
Yuuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-25, 14:34   #8
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: problem.

Cytat:
Napisane przez asiakowa11 Pokaż wiadomość
ciesz się, że nie masz tego co ja. np, na wf-ie w szkole to jest straszne. i nawet gdy chciałam zwolnienie to nikt mnie nie słuchał.
OOOOO matko!!! Ja mam 80DD i nigdy nie wpadłam na pomysł, aby poprosić z racji tego o zwolnienie!! A teoretycznie z takiego 'sprzętu' mogłabym zrobić krzywdę
W Twoim wieku na lewej nodzewyskoczył mi liszaj, przez 2 lata wszyscy przyglądali się... znamionom, które miałam na nodze. Ślady mam do dziś, ale to nie powód, żebym nie zakładała szortów.
Ps. wiesz, jakie w moim rozmiarze są problemy? Płacę za dobry biustonosz minimum 80 zł

Edytowane przez 201705250955
Czas edycji: 2011-08-25 o 14:35
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 14:37   #9
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: problem.

Cytat:
Napisane przez asiakowa11 Pokaż wiadomość
mam problem. mianowicie mam 15 lat, a mój biust jest w rozmiarze 70I. mam także problem z kupnem biustonosza w tym rozmiarze, gdyż każdy jest nie usztywniany a w takim czuję się źle. co byście zrobiły na moim miejscu?
jesli stanik ma dobry obwod i wielkosc miseczki to wcale nie musi byc usztywniany, zeby dobrze sie trzymal.
Cytat:
Napisane przez asiakowa11 Pokaż wiadomość
ale ja mam 15 lat. to jest nienormalne.
no popatrz, a ludzie maja rozne definicje normalnosci
duzy biust to nie jest powod, zeby miec zwolnienie lekarskie
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 14:38   #10
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: problem.

Cytat:
Napisane przez asiakowa11 Pokaż wiadomość
mam problem. mianowicie mam 15 lat, a mój biust jest w rozmiarze 70I. mam także problem z kupnem biustonosza w tym rozmiarze, gdyż każdy jest nie usztywniany a w takim czuję się źle. co byście zrobiły na moim miejscu?
Przede wszystkim - jakiej jesteś budowy? Jesteś drobna i masz duży biust czy masz duży biust i dodatkowo jesteś przy kości? Jeśli to drugie to spróbuj schudnąć (oczywiście rozsądnie - sensowna dieta + ćwiczenia, a nie byle jakie głodówki itd.) - wtedy i biust powinien zmaleć.

Jeśli jednak jesteś drobna, to możliwe, że "taka Twoja uroda". Wtedy jedyne co można zrobić to kupić dobry stanik u bra-fitterki. Na stanikach nie warto oszczędzać

PS Masz może jakieś zaburzenia hormonalne albo coś takiego? Może przez to masz duży biust?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 14:40   #11
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: problem.

Cytat:
Napisane przez asiakowa11 Pokaż wiadomość
ale ja mam 15 lat. to jest nienormalne.
To jest normalne i to często coraz bardziej normalne.
Rozumiem cię nieco, bo noszę 65G, to sporo mniej, ale i tak czasem mam problem z dobraniem ciuchów i stanika, a bieganie sprawia że piersi bolą.
Koniecznie musisz znaleźć coś co porządnie podtrzyma tak ciężkie piersi- konieczny może być dość szeroki pas pod biustem (na 3 haftki). U mnie świetnie się sprawdza model Masquerade "Antoinette" (na zdjęciu) to koszt około 150pln, ale trzyma świetnie a wygląda bosko. Na wf poszukaj może czegoś jak Shock Absorber? W sklepach sieci TK Maxx widziałam je za niespełna 30 pln.
Na stanikach, szczególnie przy tak sporym rozmiarze, nie można oszczędzać. To inwestycja w przyszłą formę biustu.

Dziewczyny nie "jedźcie" tak po asiakowej. Sopry biust to spora jego waga- to na prawdę może utrudniać wykonywanie pewnych ćwiczeń (np jak pisałam -bieganie)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 810.jpg (34,4 KB, 132 załadowań)

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2011-08-25 o 14:46
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-25, 15:20   #12
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: problem.

czy to jest taki wielki biust? http://www.jagna.pl/bestselling_prod...ns_rozmiar=403

a na WF trzeba się zaopatrzyć w stanik sportowy z prawdziwego zdarzenia, a nie kombinować ze zwolnieniem. ja jestem niska i to utrudnia mi granie w kosza. ale gram.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 15:32   #13
przekora
Zadomowienie
 
Avatar przekora
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 408
Dot.: problem.

Pójdź z mamą do brafiterki i razem z nią i Panią tam pracującą wybierzcie najlepszy model. A jeśli chodzi o wf - to oczywiście stanik sportowy.
__________________


każdy ma swoje zdanie - licz się z tym
każdy ma swój gust - pamiętaj

dziękuję

Patrycja - miło mi
przekora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 18:55   #14
LadyBeatta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 200
Dot.: problem.

ja nosze 75G- niewiele mniejszy, a o zwolnienie z wf nigdy nie zabiegalam z tego powodu. dopoki nie dobralam odpowiedniego stanika, z bieganiem bylo ciezko, ale dobry stanik sprawia, ze czuje sie jak kruszyna z rozmiarem B - nic nie podskakuje. i jak dziewczyny mowia- za kilka lat docenisz taki biust ja swojego jak zaczal rosnac strasznie sie wstydzilam, a teraz nosze tylko bluzki z dekoltem
__________________
konto nieaktywne
LadyBeatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 19:30   #15
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: problem.

Nie to nie jest nienormalne, może rzadziej spotykane, ale na pewno nie jesteś jakimś wybrykiem.

Sama w swoim roczniku miałam osoby, które miały bardzo obfity biust. Koleżanka w wieku 10 lat miała dość pokaźne piersi, ja w tym wieku nawet nie myślałam o biustonoszach. Dzieci różnie się rozwijają.
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 19:37   #16
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: problem.

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Zależy u kogo. U osoby przy kości to nie. U drobnej i niskiej dziewczyny, już jest dość duży

A już na pewno może być problematyczny na WFie... Przy bieganiu, robieniu skłonów, skakaniu...

Duży biust nie tylko jest duży, ale również jest ciężki. Może być sporym obciążeniem dla kręgosłupa.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 19:53   #17
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: problem.

ja też nigdy nie mogę kupić odpowiedniego stanika, miseczka B jest za mała a C za duża,,,, no szlak mnie trafia
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 20:15   #18
CytrynowaPannica
Zadomowienie
 
Avatar CytrynowaPannica
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 825
Dot.: problem.

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Duży biust nie tylko jest duży, ale również jest ciężki. Może być sporym obciążeniem dla kręgosłupa.
Może i jest. Sama mam problemy z kręgosłupem przez mój duży biust.

Cytat:
Napisane przez aga24zuzia Pokaż wiadomość
ja też nigdy nie mogę kupić odpowiedniego stanika, miseczka B jest za mała a C za duża,,,, no szlak mnie trafia

Szlak może być turystyczny, kochana. Pamiętaj o tym.
Poprawnie: szlag.

__________________
CytrynowaPannica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 20:30   #19
LadyBeatta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 200
Dot.: problem.

Cytat:
Napisane przez aga24zuzia Pokaż wiadomość
ja też nigdy nie mogę kupić odpowiedniego stanika, miseczka B jest za mała a C za duża,,,, no szlak mnie trafia
pewnie mierzysz tylko jeden obwod, przyslowiowy 75? na rozmiar biustonosza nie sklada sie tylko literka.
__________________
konto nieaktywne
LadyBeatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-25, 22:18   #20
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: problem.

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Zależy u kogo. U osoby przy kości to nie. U drobnej i niskiej dziewczyny, już jest dość duży

A już na pewno może być problematyczny na WFie... Przy bieganiu, robieniu skłonów, skakaniu...

Duży biust nie tylko jest duży, ale również jest ciężki. Może być sporym obciążeniem dla kręgosłupa.
duży, ale nie wielki i nie wart nazywania "nienormalnym"

ok, problemy na WF, ale wzrost też jest problemem na WF i co? autorka ma amputować piersi a niskie osoby mają chodzić na szczudłach?

zamiast narzekać trzeba dobrać odpowieni stanik i zaakceptować siebie.
Cytat:
Napisane przez aga24zuzia Pokaż wiadomość
ja też nigdy nie mogę kupić odpowiedniego stanika, miseczka B jest za mała a C za duża,,,, no szlak mnie trafia
no ale przy jakim obwodzie? przecież przy określonym obwodzie miseczka B może być większa od miseczki C, więc to nie reguła że pojemności miseczek odpowiadają kolejno literom alfabetu -> http://maheda.eu/index.php?option=co...mid=71&lang=pl
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 22:28   #21
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: problem.

Z tymi biustonoszami to jest tak, że w razie nietypowych rozmiarów lepiej poprosić o pomoc w dopasowaniu przez specjalistkę, a jeśli same sobie radzicie to same wiecie, że w jednym sklepie/jednej marki miseczka C może być w drugim dużą B. Tak samo obwód, to zależy od materiału, zapięcia itp. Mi się udało trochę schudnąć, to mam teraz łatwiej, ale mimo wszystko kupić duży rozmiar i w dodatku trochę szerszy w obwodzie to koszmar- jak nosiłam 85 to już w ogóle- ze świecą szukać w jakiejkolwiek galerii- znalazłam dobrze dopasowaną markę i zamawiałam przez internet, odpowiadało mi to. Teraz kupuję w Marks and Spencer i 80DD jest dla mnie idealny. Tylko ceny lekko zabójcze, ale muszę to przeboleć.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 07:41   #22
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: problem.

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Zależy u kogo. U osoby przy kości to nie. U drobnej i niskiej dziewczyny, już jest dość duży

A już na pewno może być problematyczny na WFie... Przy bieganiu, robieniu skłonów, skakaniu...

Duży biust nie tylko jest duży, ale również jest ciężki. Może być sporym obciążeniem dla kręgosłupa.
Dokładnie....
Moja córeczka ma 14 lat i nosi 70D. W wqakacje przekonałam ją by na rower, kajak czy park linowy złożyła sportowy stanik. Nie chiała się na początku przekonać, no bo to nie usztywnione.... Jak założyła to była zachwycona, że ją nic nie uwiera i pięknie trzyma. A to tylko 70D!
Ja sama odkąd zostałam stanikowo uświadomiona, że powinnam nosić 65G, a nie 75D, bed przesady mogę stwierdzić, że poprawiła mi się jakość życia . Na początku piersi bolały- więzadła coopera się przyzwyczajały do nowego stanu. Teraz po mniej więcej trzech latach piersi znacznie poprawiły wygląd, są jędrniejsze i nic mnie nie boli
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 09:18   #23
shirleyyy
Rozeznanie
 
Avatar shirleyyy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z Nibylandii
Wiadomości: 885
Dot.: problem.

zawsze się zastanawiałam jak można narzekać na duży biust(pomijając już fakt bolącego kręgosłupa) ale ostatnio po kilku rozmowach z biuściastymi paniami i po tym wątku jednak wolę moje porażające 75 b (b od tego roku bo mi się przytyło)
__________________
"But you didn't have to cut me off
Make out like it never happened
And that we were nothing
I don't even need your love
But you treat me like a stranger"...
shirleyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 09:39   #24
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: problem.

Cytat:
Napisane przez shirleyyy Pokaż wiadomość
zawsze się zastanawiałam jak można narzekać na duży biust(pomijając już fakt bolącego kręgosłupa) ale ostatnio po kilku rozmowach z biuściastymi paniami i po tym wątku jednak wolę moje porażające 75 b (b od tego roku bo mi się przytyło)
Czy na prawdę masz 75B? Poprawnie zmierzone? Bo z tego co pamiętam z blogu Mahedy, to ona nie spotkała się z tym rozmiarem.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 09:46   #25
shirleyyy
Rozeznanie
 
Avatar shirleyyy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z Nibylandii
Wiadomości: 885
Dot.: problem.

hmmmmm........no tak na metce było napisane chyba. Nie mam teraz go na sobie więc nie sprawdzę (donoszę jeszcze te rzekomo "a" bo pasują)
szczerze mówiąc nigdy nie przywiązywałam wagi do jakości stanika.....zawsze dobierałam na "oko" (ciśnie czy nie ciśnie?) i najlepiej taki za 3 dychy. Nikt mnie w życiu nie mierzył
__________________
"But you didn't have to cut me off
Make out like it never happened
And that we were nothing
I don't even need your love
But you treat me like a stranger"...
shirleyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 09:53   #26
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: problem.

Większość tak niestety robi. To duży błąd. Teraz jesteś młoda i twój biust jest piękny i jędrny. Polecam jako lekturę dwa wspaniałe stanikowe blogi: blog wspomnianej przeze mnie Mahedy, oraz Stanikomanię. To skarbnica wiedzy o brafitingu.
Podstawą prawidłowego rozmiaru jest właśnie dobre zmierzenie się. baaaaardzo ciasno pod i luźniutko w biuście. w pierwszym momencie jak założysz taki dobrze dobrany stanik, możesz mieć uczucie że obwód jest zbyt ciasny, ale ciało szybko się do tego przyzwyczaja. Moja córka na początku też mówiła, że to ciasne, ale teraz nie wyobraża sobie sytuacji, gdy obwód podjeżdża w stronę karku
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 10:16   #27
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 990
Dot.: problem.

To ja Cie zaskocze, dlugo mialam 75b poprawnie mierzone ale jako, ze moja waga troche sie kiwa, i tu cm ubywa i tam, i wole sie regularnie mierzyc, to na dzien dzisiejszy mam 65C
__________________
Ćwiczę.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 10:21   #28
shirleyyy
Rozeznanie
 
Avatar shirleyyy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z Nibylandii
Wiadomości: 885
Dot.: problem.

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Większość tak niestety robi. To duży błąd. Teraz jesteś młoda i twój biust jest piękny i jędrny. Polecam jako lekturę dwa wspaniałe stanikowe blogi: blog wspomnianej przeze mnie Mahedy, oraz Stanikomanię. To skarbnica wiedzy o brafitingu.
Podstawą prawidłowego rozmiaru jest właśnie dobre zmierzenie się. baaaaardzo ciasno pod i luźniutko w biuście. w pierwszym momencie jak założysz taki dobrze dobrany stanik, możesz mieć uczucie że obwód jest zbyt ciasny, ale ciało szybko się do tego przyzwyczaja. Moja córka na początku też mówiła, że to ciasne, ale teraz nie wyobraża sobie sytuacji, gdy obwód podjeżdża w stronę karku
też ostatnio o tym myślałam ,że wartałoby się tym zainteresować, tak na przyszłość. Dzięki za informację, zajrzę na bloga
__________________
"But you didn't have to cut me off
Make out like it never happened
And that we were nothing
I don't even need your love
But you treat me like a stranger"...
shirleyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 10:24   #29
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: problem.

Cytat:
Napisane przez Miluuu Pokaż wiadomość
To ja Cie zaskocze, dlugo mialam 75b poprawnie mierzone ale jako, ze moja waga troche sie kiwa, i tu cm ubywa i tam, i wole sie regularnie mierzyc, to na dzien dzisiejszy mam 65C
No i właśnie o mierzenie chodzi powinnyśmy to robić, a nie latami na pamięć kupować. Problem niestety polega często na tym, że w sklepach w mniejszych miastach, poziom wiedzy pań sprzedających staniki, jest niski. Np w Mrągowie w tym roku szukałyśmy dla Młodej stanika sportowego. Jak podawałam rozmiar jaki nosi (70D) to patrzyły z niedowierzaniem. Takiego rozmiaru to nie mamy, ale może.... 75B
Cytat:
Napisane przez shirleyyy Pokaż wiadomość
też ostatnio o tym myślałam ,że wartałoby się tym zainteresować, tak na przyszłość. Dzięki za informację, zajrzę na bloga
Nie ma sprawy. Szczególnie Maheda jest niesamowita. Na blogu w sekcji "biusty na żywo" demonstruje efekty przed i po. Wrażenie piorunujące.

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2011-08-26 o 10:26
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 13:54   #30
Tereferee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 52
Dot.: problem.

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
czy to jest taki wielki biust? http://www.jagna.pl/bestselling_prod...ns_rozmiar=403

a na WF trzeba się zaopatrzyć w stanik sportowy z prawdziwego zdarzenia, a nie kombinować ze zwolnieniem. ja jestem niska i to utrudnia mi granie w kosza. ale gram.
ale przecież te modelki nie mają rozmiaru 70j? i chyba ciężko byłoby znaleźć stanik sportowy w takim rozmiarze?
Poza tym autorka jest bardzo młoda, więc osobiście się jej nie dziwię, że martwi się swoim dużym biustem, nie mówiąc już o tym, że porządne biustonosze są bardzo drogie i 15-latka może nie mieć na nie zwyczajnie kasy
Tereferee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:54.