uporczywe rozstępy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-17, 10:01   #1
agacinska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1
GG do agacinska

uporczywe rozstępy


Mam dosyć rozległe rozstępy (piersi, wew. strona ud, biodra). Stosowałam już naprawdę wiele kremów, maści, żelów i nic nie pomogły. Słyszałam o laserowej metodzie usuwania rozstępów, ale nie wiem ile kosztuje, czy jest bezpieczna, gdzie się ją wykonuje i w jaki sposób. Aha! Mam 17 lat. Proszę o jakieś podpowiedzi. Pozdrawiam gorąco!!!
agacinska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-29, 09:46   #2
Jankowiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 402
Re: uporczywe rozstępy

Usuwanie rozstępów jest bardzo trudne i efekty nie są często zadowalające. Chyba najlepszy rezultat można uzyskać na piersiach. Kremy są kompletnie bez sensu. Pomagają przy stosowaniu właściwego masażu w okresie powstawania rozstępów i gdy są jeszcze bardzo świeże. W zależności od lokalizacji, liczby, wieku i rozmiarów rozstępów te metody mgą się różnić nawet u jednego pacjenta. Dotyczy to również zabiegów laserowych. Niestety konieczne jest zbadanie przez lekarza.
Jankowiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-29, 13:00   #3
katarzyna_czapa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 188
Re: uporczywe rozstępy

Witam http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon40.gif
No właśnie, chciałam rozpącząć swój wątek, ale mam nadzieję, że się nie pogniewasz jeśli się podłączę http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon12.gif
Mam 16 lat, wczoraj zauważyłam coś dziwnego na "dolnej części" prawej piersi, najpierw myślałam, że są to popękane naczynka, a teraz dostrzegłam, że są to rozstępy. Nie są widoczne za biustonoszem. Co teraz powinnam zrobić? w ogóle nie mam pomyslu, może kiedy jeszcze rozstępy są "świeże" da się jakoś je zlikwidować. Może dodam, że moja prawa pierś jest większa od lewej dosyć znacznie, przynajmniej ja tak uważam.
Proszę bardzo o poradę http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon10.gif
pozdrawiam http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/1roza.gif
katarzyna_czapa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-29, 13:24   #4
Jankowiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 402
Re: uporczywe rozstępy

Nierówność piersi nie jest nieszczęściem. Jest bardzo częsta i może się to jeszcze zmienić. Czas odwiedzić dobrego ginekologa a rozstępy niech obejrzy lekarz medycyny estetycznej
Jankowiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-29, 14:17   #5
katarzyna_czapa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 188
Re: uporczywe rozstępy

Bardzo dziękuję za odpowiedz.
Moja mama również ma nierówność piersi, uważa to za jak najbardziej normalne i mnie również usiłuje to wpoić.
Mówi Pan, że nierówność piersi nie jest nieszczęściem, ale jednak trzeba z tym nieszczęściem pójść do ginekologa, dlaczego? Czy on będzie mógł je jakoś "wyrównać"???
Z rozstępami napewno się wybiorę do lekarza, swoją drogą zastanawiam się dlaczego powstały.
Dziękuję, pozdrawiam http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon35.gif
katarzyna_czapa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-29, 14:34   #6
Jankowiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 402
Re: uporczywe rozstępy

Nie twierdzę, że z powodu nierówności piersi... Po prostu młoda kobieta powinna kiedyś do niego pójść, tak jak warto odwiedzić dentystę. Lekarz z pewnością też zwróci uwagę, czy dysproporcje nie są niepokojące.
Jankowiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-29, 14:41   #7
katarzyna_czapa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 188
Re: uporczywe rozstępy/asymetria piersi

Bardzo dziękuję, http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon10.gif
pozdrawiam http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/1roza.gif
katarzyna_czapa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-09, 21:25   #8
Sonia1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 122
GG do Sonia1982
Dot.: uporczywe rozstępy

Mam pytanie do dr Jankowiak Jestem w ciazy i niestety pojawily sie u mnie roztepy na brzuchu, biodrach i pupie stosuje rozne kremy i olejki ktore wcieram w skore roztepy sa rozowo-fioletowe wiec istnieje jeszcze jakas mala szansa ze sie pomniejsza po przez jak to wczesniej Pani napisala odpowieni masaz. Moze Pani napisac o jaki masaz chodzi? Ja myslalam ze wystarczy kilka minut wcierac olejek
Z gory dziekuje
Sonia1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 17:03   #9
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: uporczywe rozstępy

Cytat:
Napisane przez agacinska
Mam dosyć rozległe rozstępy (piersi, wew. strona ud, biodra). Stosowałam już naprawdę wiele kremów, maści, żelów i nic nie pomogły. Słyszałam o laserowej metodzie usuwania rozstępów, ale nie wiem ile kosztuje, czy jest bezpieczna, gdzie się ją wykonuje i w jaki sposób. Aha! Mam 17 lat. Proszę o jakieś podpowiedzi. Pozdrawiam gorąco!!!
Laserowe usuwanie rozstępów jest dosyś drogie, 1cm kosztuje 100 zł., powyżej pięciu cm 80 zł-1cm. słyszałam,że efekty są w miarę zadowalające

Do Soni1982, jeśli rozstępy są fioletowe można je w dużym stopniu zminimalizować. Najlepszy sposób w ciąży na rozstępy to oliwka BAMBINO (lepsze ma działanie od jonson i innych) a także maść FISSAN dostępna w aptekach. Powodzenia
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 00:15   #10
Sonia1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 122
GG do Sonia1982
Dot.: uporczywe rozstępy

Paula bardzo dziekuje za rade ale czy w ciazy moge stosowac ta masc? Tak sobie mysle o tym olejku mam taki specjalmy olejek na roztepy dla kobiet w ciazy, stosuje go codziennie 2 radzy dziennie i roztepy sie wcale nie robia mniejsze Stracilam juz nadzieje na to ze sie zmniejsza
Sonia1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 06:42   #11
Herbcia
Raczkowanie
 
Avatar Herbcia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 43
Dot.: uporczywe rozstępy

Najgorsze jest to ,ze jak jestem opalona to rozstepy sa biale i bardziej widoczne...
Herbcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-15, 17:30   #12
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Lightbulb Dot.: uporczywe rozstępy

Cytat:
Napisane przez Sonia1982
Paula bardzo dziekuje za rade ale czy w ciazy moge stosowac ta masc? Tak sobie mysle o tym olejku mam taki specjalmy olejek na roztepy dla kobiet w ciazy, stosuje go codziennie 2 radzy dziennie i roztepy sie wcale nie robia mniejsze Stracilam juz nadzieje na to ze sie zmniejsza

Ta maść jest specjalnie dla kobiet w ciąży, i po porodzie (ok. 20 zł). Jest strasznie tłusta, ale w tym przypadku uważam że to jest jej zaleta. Mi osobiście bardzo pomogła po porodzie, miałam na pośladkach fioletowe rozstępy , a po jej zastosowaniu w tej chwili są bardzo mało widoczne, bardzo żałuję że nie używałam jej w ciąży, ponieważ poleciałam na firmę i kupiłam sobie Vichy (to był mój błąd ). Pamiętaj na efekty zmniejszenia się rozstępów nie pojawią się od razu, trzeba czasu. z roku na rok będą coraz mniej widoczne. najważniejsza sprawa też to to, że masuj te miejsca kremem, ujędrnisz skórę. Jeśli stać cię na droższy wydatek jest też bardzo dobry krem Mustella specjalnie na rozstępy i blizny po ciąży, ale kosztuje ok. 90 zł.

Powodzenia i nie przejmuj się z rozstępami, walczy większość kobiet nie jesteś jedyna
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 07:33   #13
Sonia1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 122
GG do Sonia1982
Dot.: uporczywe rozstępy

Dzieki Paula wczoraj bylam w aptece i zamowilam ta masc mam nadzieje ze i mnie pomoze zaluje tylko ze wczesniej nie wiedzialam o niej bym ja stosowala od samego poczatku, a teraz jestem w 9 miesiacu ciazy takze mam nadzieje ze jeszcze nie jest za pozno Co do tego kremu to faktycznie jest dosc drogi tak sobie mysle ze kupie sobie chyba jakis balsam ujedrniajacy do ciala i bede go uzywala moze przyniesie to jakies efekty dzieki, pozdrawiam
Sonia1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 09:58   #14
_Bjeata_
Zadomowienie
 
Avatar _Bjeata_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia City
Wiadomości: 1 792
GG do _Bjeata_
Post Dot.: uporczywe rozstępy

Soniu może ten krem kupisz w Vedze na Dworcowej, cos mi się kojarzy, że tam widziałam Fissana
_Bjeata_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 17:31   #15
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: uporczywe rozstępy

Cytat:
Napisane przez Herbcia
Najgorsze jest to ,ze jak jestem opalona to rozstepy sa biale i bardziej widoczne...
Takich rozstępów juz niestety nie zlikwidujesz zadnymi kosmetykami -jezeli maja bialy kolor, to juz są trwale blizny. Ja niestety tez tak mam na bioderkach - raz chudne, raz przytyję troszku i sie zrobilo, a ze nie zauwazylam wczesniej tego swinstewka, to teraz musze z tym życ,wrrr:/
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:23.