Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-29, 19:04   #181
Ania_
Raczkowanie
 
Avatar Ania_
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 350
Re: Moja walka z celulitem ;) CD

Moja siostra używa serum Lirene i chwali, ale się zastanwiam czy on nie jest po prostu dobry (a nie rewelacyjny) i czy nie ma czegoś lepszego... ale jestem wymagająca...
Ania_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-29, 19:30   #182
justysiek
Zadomowienie
 
Avatar justysiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 1 400
Re: Moja walka z celulitem ;)

Rzabbko! witaj!
Właśnie się przymierzam do walki, i to nie tylko z cellulitem, ale i ze zbędnymi kilosami (a jest ich sporo). Zaopatrzyłam się w serię Lirene, mam też jeszcze jakieś resztki Norelu, no i zacieram rączki (i kieszeń ) na serum Spa Energie Vegetale YR (w ramach upiększenia czterech liter ). No i lukam ciągle na rowerek, żeby przyzwyczaić się do jego widoku w akcji, a nie tylko w staniu w rogu pokoju . No i w ogóle lato mnie nastraja optymistycznie, więc planuję, żeby coś tu wreszcie dla siebie zrobić. Może jakaś siłownia od czasu do czasu, bo z mobilizacją to u mnie marnie.
Pozdrawiam i życzę powodzenia!
justysiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-29, 19:48   #183
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: Moja walka z celulitem ;)

To ja dziewczyny sie dolacze w tym temacie troche nie na temat. Wlasnie zamowuilam sobie preparat YR na rozstepy bo w sklepie jest nie dostepny, a wysylkowo tak. Mam nadzieje ze jak brzuch bedzie mi rusl to sie rozstepy nie zrobia albo beda male, Ale to moze nie taki wielki problem chodz chcialabym wiedziec co polecicie ciezarnej? Fakt to dopiero poczatek ale tak sobie mysle ze im wczesniej zaczne uzywac odpowiednich pretapatow tym skora powinna byc lepiej przygotowana jak zacznie brzuch rosnac. Tak sobie mysle. Od 1,5 roku walcze z celulitem i w bardzo dobrymi skotkami. ostanie pol roku uzywalam serum YR jeszcze zostalo mi pol opakowania, ale juz sie nim nie smaruje bo nie wolno go w ciazy uzywac, a na pupie zaczynaja sie robic dolki spowrotem. Wyciaglam balsam ujedrniajacy (jest w polowie pelny) i tak mysle sobie nie powinien zaszkodzic zwlaszcza terza gdy to dopiero poczatek. Ale co zrobic potem, czy ja moge uzywac balsamow ujedrniajacych czy sa specjalne srodki na celulit do uzywania przez ciezarne? Nie wiem jak sie zabrac do tej ciazowej pielegnacji. Pewnie powinnam patrzec tylko na rozstepy ,ale co z tym celulitem , nie ma nic co ciezarna moze uzywac? poleccie mi hjakies preparaty na rozstepy i jak mozna to na celulit. Myslalam ze moze sie ogranicze tylko do kremow i balasmow do suchej skory zeby mocno nawilzyc skore a na brzuch i piersi tak od 3 miesiaca preparat na rozstepy, ale nie wiem czy to dpbre rozwiazenie. Moze jest cos na celulit w moim stanie?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-29, 19:52   #184
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Re: Moja walka z celulitem ;)

Łał, Moniś, GRATULUJĘ!!!

__________________
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-29, 19:58   #185
Ania_
Raczkowanie
 
Avatar Ania_
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 350
Re: Moja walka z celulitem ;)

GRATULACJE

Moja ciotka jak była w ciąży to smarowała brzuch standardowym kremem NIVEA (tym co jest w granatowych puszkach) i jako jedyn w rodzinie nie ma teraz na brzuchu rozstępów. Ogólnie słyszłam że ten krem bardzo ujędrnia skórę.
Ania_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-29, 20:10   #186
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Re: Moja walka z celulitem ;) CD

Walczę, walczę
W sumie miałam małą przerwę, bo w niedzielę rano po prysznicu (który wzięłam n.in po to by nie zasnąć) dałam radę wysmarowac tylko jedno udko , po czym padłam na nos, po prostu musiałam sie przespać chociaż 2 godzinki. Wstałam w sumie też rano, bo ok 8.30 ale jak wpadłam dalej w wir pracy, to skończyłam 23.00 i znowu padłam a w każdym razie nie miałam już siły nic zrobić ze sobą . Tak więc do porządnego smarowania wróciłam dopiero wczoraj.

Na razie nic się nie zmienia, dlatego nie piszę chwilowo.

Co do wyboru preparatów, to powiem szczerze, że za te dwa wzięłam się m.in po to żeby je wypróbować, zużyć i zrobić miejsce w kuferku na serię Lirene bo kusi oj kusi
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-29, 20:17   #187
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Re: Moja walka z celulitem ;)

Moniś a to już pewne ??

Ja ze swoją skłonnością do rozstępów, jeśli kiedykolwiek będę w ciąży, też będę musiała uważać od samego początku. Po wrzuceniu tylko 8 kg w wyniku brania różnych leków, porobiły mi się rozstępy na biuście i biodrach Na szczęscie te na biuście prawie zeszły po żelu do biustu avonu.
Dziewczyny! Trzymam za nas kciuki Musi sie udać
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-06-29, 20:22   #188
Iris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 480
Re: Moja walka z celulitem ;)

Moni, gratulacje! A na brzuszek może peeling z soli i żelu pod prysznic, ewentualnie z dodatkiem fusów z kawy (może o te fusy warto zapytać lekarza), a po nim oliwka. To raczej nie zaszkodzi.
Iris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-29, 20:27   #189
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: Moja walka z celulitem ;)

Ewa to juz pewne. Zreszta ja to odrazu wiedzialam. Wzeszla srode mialam miec okres a w piatek wiedzialam ze to spoznienie to nie bedzie standardowe 2 dni tylko 9 miesiecy. Maz sie smal ze przesadzam ze sobie uroilam bo juz od listopada sie staramy, ale ja wiedzialam. W niedziele tak dla formalnosci dla wszystkich niedowiarkow zrobilam test i to nie z apteki tylko taki ze szpitala i wyszedl pozytywnie, dwa czerwone paseczki, nadal lezy obok kompa hihihi. Poza tym od piatku to ja taka spragniona chodze pije jak glupia, ciagle mi sie pic chce. I nadodatek , chyba nie uwiezycie, jestem typem kanapowym, a teraz to nie umie w miejscu usiedziec, energia mnie rozpiera. Jak pokazalam w niedziele test chlopu to przyznal sie ze tez sie domyslal, ze sobie nie uroilam , bo mi sie cialko zmienilo, cycki sie w stanikach nie mieszcza. termin mam juz u lakarza na przyszla srode zrobiony, a najfajniejsze jest to ze ja wiem kiedy my ten nasz "groszek" zamjstrowalismy. Moge powiedziec z dokladnoscia co do trzech dni hihihi. To sie nazywa precyzja co? hihihihi.
No ale dosc chwalenie sie, a jestem taka dumna i szczesliwa, jak nigdy w zyciu hihihi
A moze znacie cos na celulit, zeby sie nie poglebilo, chodz ja nigdy o czyms takim nie slaszalam, tylko o preparatach na rozstepy.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-29, 20:27   #190
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: Moja walka z celulitem ;)

Moni, przylaczam sie do gratulacji


Ja z celluitem walcze tylko za pomoca kremu eveline (mialam z shape'a, musze wiec go wymeczyc...). Poza tym z tego typu kosmetykow na polce stoi jeszcze seria ziaji, ale bez peelingu - zel i oliwka. Ta druga sluzy mi do masazu ktory wykonuje moj chlopak . I tu cala moja "walka" z pomaranczowa skorka sie konczy . Ale wyjezdzam na wies gdzie czeka na mnie moj rower wiec jesli pogoda dopisze to zmusze swoje miesnie do wysilku . Na zmiane diety nie ma co liczyc- za nic nie zrezygnuje z pewnych smakolykow ktore podobno szkodza .
Najbardziej mnie wkurza to ze mam naprawde szczuple uda... A to diabelstwo tak sie zadomowilo i nie daje sie wykurzyc . Ja nie potrafie tez zmusic sie do systematycznosci... nawet mi sie nie chce wmasowywac tych kremow . Moze gdybm miala ciezszy przypadek celluitu to bardziej bym chciala z nim walczyc.. A tak to pocieszam sie ze tylko w kostiumie kapielowym go troche widac a na basen chodze rzadko . Nad morze w tym roku tez nie jade
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-29, 20:27   #191
justysiek
Zadomowienie
 
Avatar justysiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 1 400
Re: Moja walka z celulitem ;)

Moni, gratuluję! To suuuuuuper!
Co do rozstępów, to słyszałam, że w trakcie ciąży wystarczy codziennie wcierać oliwkę w skórę i się im zapobiegnie. Czy to prawda, to nie wiem, ale może warto spróbować.
No naprawdę, wow! Dzidziuś będzie! Pozdrawiam serdecznie
justysiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-06-29, 20:38   #192
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: Moja walka z celulitem ;)

mam jeszcze resztki peelingu Nivea a juz zamowilam tez z cukrem z Avonu i krem z shea butter. Dostalam dzis paczke od Daniel Jouvance. Najlepsze ze zamawialam krem na celulit na brzuchu jeszcze chet przed spodziewana miesiaczka. A ze nowa klientka jestem to paczka tak szybko nie przyszla, teraz to ten kremik musi sobie poczekac. W paczce byly tez probki, mam tam jedna mala probke kremu do skory suchej bede dzis probowac, jak bedzie fajny moze sobie kupie, chodz jedno pudlo (250 ml) nie powinno zaszkodzic to normalny balsam ale w takiej ciezszej konsystencji, bo jest jeszcze w tubce, ale mysle o tym tresciwszym. ta firma prowadzi kosmeytki na naturalnych skladnikach z morza: wyciag z alg, sol z morza martwego, lub peeling pod prysznic z ta sola. Wydaje mi sie godne uwagi, tanie nie sa, ale mam mozliwosc kupna w znizce -50%, wiec zamiast 24 euro zaplace 12 euro to kuszaca propozycja. Juz od 1,5 roku regularnie uzywam balsamow, wiec tym bardziej teraz chce, zeby moja skorabyla elastyczna. tek balsam-krem jest polecany do masazu, bo ma jak wczesniej napisalam tresciwsza konsystencje, wiec chyba by sie nadal, chodz jest to produkt do suchej skory, ale z masazem powienien byc ok. Wyprobuje po kompieli probke to moze jutro zamowie. bede miec krem od Avonu z shea butter i ten, co wy myslicie? To pozadnie nawilzajace i natluszczajace balsamy wiec nie zaszkodzi, nie?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-29, 20:48   #193
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: Moja walka z celulitem ;)

hihihi jas chyba bym mogla cale zycie w ciazy byc, nie musi sie rodzic, bo mi sie bardzo kobiety w ciazy podobaja jesli nosza dopasowane ciuchy, a tu u mnie jest troche ciuchow dla ciezarnych. Uwielbiam spodnie i juz sie brzuszka nie umie doczekac zeby sobie takie specjalne kupic i moze spodnice z dzinsu?, Maja na przodzie taki specjalny material uciagliwy wiec ladnie sie wyglada, czyli tak jak ja lubie, a nie nawidze jak kobitki nosza worki i zamist ladnie wygldac wygladaja na tluste. Moje kolezanki to przestawaly o siebie dbac , tzn. przstaly sie malowac , dbac o wlosy chodzic do fryzjera, bo one w ciazy sa. a jak zobaczylam je w koszuli do spania to horror. Takiej szmaty to ja nigdy nie widzaial, a ja mam elegancka na biuscie jest pasek dookola z koronki i pod biustem jest odcinana i pelny klosz lekko przezroczstego materialu, to cos w stylu tych seksi satynowych. Ja spie tylko w satynowych koszulkach i jak w te normalne sie nie bede juz miescic to wyciagnie ta niebieska lekko przeswituajaca. Do tej pory uzywalam jej od swieta bo sie zakrecialam w ten pelen klosz jak spalam hihihi, teraz to bedzie mus. No i jak zamowie ten balsam do Daniel Jouvance to dostane satynowe kimono gratis, ale bede mic komplet. Juz sie do chlopa smieje ze beda najseksowniejsza ciezarna
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-29, 20:48   #194
Ania_
Raczkowanie
 
Avatar Ania_
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 350
Re: Moja walka z celulitem ;)

Dzisiaj kupiłam Avanti i reklamują tu tabletki na celulit, podobno poprawia krążenie limfy, cośtam robi z toksynami i coś jeszcze ale nie pamiętam, pamiętam za to cenę ... 149zł za 60 tabletek. Tylko nie napisali ile dziennie się bierze... Ciekawe czy to działa?
Ania_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-29, 21:15   #195
misioczat
Wtajemniczenie
 
Avatar misioczat
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 291
Re: Moja walka z celulitem ;)

Moni, gratuluję
misioczat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-29, 21:15   #196
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Re: Moja walka z celulitem ;)

Ania_ napisał(a):
> Dzisiaj kupiłam Avanti i reklamują tu tabletki na celulit, podobno poprawia krążenie limfy, cośtam robi z toksynami i coś jeszcze ale nie pamiętam, pamiętam za to cenę ... 149zł za 60 tabletek. Tylko nie napisali ile dziennie się bierze... Ciekawe czy to działa?


Ja dwa lata temu brałam kapsuły na celulit. Wtedy kosztowały chyba 180 zł nie wiem ile teraz. No i do tej pory miałam spokój, bo ze sporego, bolącego celulitu zrobił mi się taki ledwie widoczny (trzeba było sie mocno przyjrzeć albo ścisnąć skórę).
Niestety ostatnio głównie siedzę i znowu się pojawił .

Jeśli chcesz coś wypróbować to kup sobie np Tonalin z Olimpu - chyba nie kosztuje więcej niż 30 zł albo coś innego co zawiera sprzężone kwasy linolowe, do tego L-karnitynę i Omega 3. Taki zestaw powinien być dość skuteczny a na 1000% jest zdrowy
Jeśli swoją walkę z celulitem potraktuję bardzo serio, to też sobie taki sprawię Na razie uczę się systematycznie smarować ciałko
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-30, 07:54   #197
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: Moja walka z celulitem ;)

Rzabbko, czy aby na pewno te specyfiki sa zdrowe i skuteczne ?jakos nie mam zaufania to proszów z Olimpu -boje sie zebym nie nabrała specyficznego wyglądu jaki maja łykajaćy te cuda Olimpu)

pozatym gdzie mozna to kupic w zielonej ,znam taki jeden sklepik w lewo od rynku ,taka malutka uliczka w strone Meteora.moze tam?
pzdr.
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-30, 18:35   #198
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: Moja walka z celulitem ;)

przejrzałąm w necie i doszłam do wniosku ,że te 3 specyfiki nie wyjda taniej niz ten jeden na cellulit ,pozatym trzeba łykac 3 rózne priocy i to kilka razy dziennie.
są to prochy odchudzające a ja nie chce sie odchudzic bo ja znikne a cellulit pozostanie ,no i nie wiem jak bedzie to wpływac na pigułki antykoncepcyjne .
pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-30, 18:52   #199
marciszonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 456
GG do marciszonek
Re: Moja walka z celulitem ;) CD

nie mam czasu, żeby się rozpisywać, chciałam Cię tylko poinformować, że krem z Avonu na "NA TO COŚ" nie stosuje się do masażu a raczej nie wymaga masażu.
marciszonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-06-30, 19:29   #200
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Re: Moja walka z celulitem ;)

paula78 napisał(a):
> Rzabbko, czy aby na pewno te specyfiki sa zdrowe i skuteczne ?jakos nie mam zaufania to proszów z Olimpu -boje sie zebym nie nabrała specyficznego wyglądu jaki maja łykajaćy te cuda Olimpu)
>

No żeby tak wyglądać, to trzeba łykać nie tylko to albo pół zycia spędzac na siłowni. Ja np biorę z Olimpu glucozaminę na stawy i jestem bardzo zadowolona. A co do tego Tonalinu to wydawało mi się, że wychodzi najekonomiczniej spośród preparatów zawierających sprzężone kwasy linolowe (C.L.A.) ale moge się mylić.

> pozatym gdzie mozna to kupic w zielonej ,znam taki jeden sklepik w lewo od rynku ,taka malutka uliczka w strone Meteora.moze tam?

Całkiem możliwe że są w witamince. Ja na tonalin trafiłam tylko raz w herbapolu a potem go nigdzie nie widziałam.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-30, 19:43   #201
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Re: Moja walka z celulitem ;)

paula78 napisał(a):
> przejrzałąm w necie i doszłam do wniosku ,że te 3 specyfiki nie wyjda taniej niz ten jeden na cellulit ,pozatym trzeba łykac 3 rózne priocy i to kilka razy dziennie.

Tak szczerze mówiąc nie wiem co zawiera ten preparat reklamowany w Avanti i ciężko mi powiedzieć, natomiast Omega 3 biorę codziennie i nie są to prochy, tylko coś w rodzaju tranu, bo Omega 3 to kwasy tłuszczowe uzyskiwane z oleju rybnego.


> są to prochy odchudzające a ja nie chce sie odchudzic bo ja znikne a cellulit pozostanie ,no i nie wiem jak bedzie to wpływac na pigułki antykoncepcyjne .

Od samego CLA, L-karnityny czy Omega 3 się nie schudnie ale na pewno pomagają one przetransportować to co trzeba tam gdzie trzeba, a jeśli ich brakuje w organiźmie to nie ma co liczyć że jakieś cudowne kremy pomogą nam sie pozbyć celulitu, bo ma on raczej wewnętrzną przyczynę.

Ja wiem, że miesiąc łykania kapsuł, które zawierały w swym składzie m.in. CLA i L- karnitynę dał mi więcej niż wcześniej miesiące smarowania sie różnymi balsamami. Gdyby w tej chwili było mnie stać na nie, bez wahania kupiłabym je ponownie ale niestety muszę zadowolić się półśrodkami.

A na pigułki to nie ma żadnego wpływu, tzn. na ich skuteczność. Jeśli sie boisz łykać jakieś kapsuły, to jedz więcej wołowiny (l-karnityna), tłustych ryb morskich, oleju lnianego (omega 3) itp.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-30, 20:23   #202
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: Moja walka z celulitem ;)

Rzabbko a gdzie w zielonce herbapol?
pzdr i thx za odp.
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-30, 20:54   #203
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Re: Moja walka z celulitem ;)

Herbapol jest na ul. Mieszka I . To jest w bok od Chrobrego, na przeciwko Kasyna wojskowego, czy jak to się zwie teraz.
Wczoraj nie było tam Tonalinu za to widziałam kilka CLA innych firm.
Mają tam też spory wybór kosmetyków polskich firm .
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-30, 22:01   #204
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Re: Moja walka z celulitem ;)

marta napisał(a):
> nie mam czasu, żeby się rozpisywać, chciałam Cię tylko poinformować, że krem z Avonu na "NA TO COŚ" nie stosuje się do masażu a raczej nie wymaga masażu.

To, że nie wymaga masażu, to inna sprawa ale fajnie by było, gdyby masaż z nim byl możliwy

__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-01, 13:42   #205
elad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3
celulit

Mam 53 lata i średnio zaawansowany cellulit , co może mi pomóc, wydałam mnóstwo pieniędzy na reklamowane kremy, ale wynik żaden. Bardzo proszę o odpowiedź Elżbieta
elad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-01, 22:29   #206
Ania_
Raczkowanie
 
Avatar Ania_
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 350
Re: Moja walka z celulitem ;) reklama z Avanti

Wreszcie dopadłam to nieszczęsne Avanti. Środek nazywa się Cellastar 253. Ma robić 3 rzeczy:
- poprawiać mikrokrążenie tkankowe
- drenaż limfatyczny
- metabolizm toksyn

Cena: 149zł za 60 kapsułek.

I pisze jeszcze, że zawiera Lipostar 400mg. I podane są adresy aptek, w których można go kupić, jak coś to mogę podać, tylko całej listy mi się nie chce przpisywać. Więc jak coś to pytajcie o konkretne miasta

I zapomniałabym o najważniejszym - adres ich stronki - www.cellastar.pl
Ania_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-02, 12:52   #207
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Re: Moja walka z celulitem ;)

Tez mam siedzący tryb życia i dlatego zalecam zamiast/oprócz balsamów na celulitis po prostu więcej się ruszać. Wiem, ze w gazetach polecaja zawsze game cwiczen na celulitis i wyszczuplenie, ktore (jak dla mnie oczywiscie) sa bardzo nudne i bardzo podziwiam kobiety, ktore faktycznie cwicza w domu regularnie, co za samodyscyplina. Dlatego takim jak ja ( tzn tym, ktore nie potrafia sie zmusic do cwiczen na posladki przez kilka tygodni) radze po prostu wybrac sport, ktory naprawde bedzie Wam sprawiac przyjemność - a tym samym bedziecie go uprawiac z wlasnej nie przymuszonej woli. Ja jezdze codzienne na rowerze chociaz polgodziny. Nie tylko utrzymuje wage i pozbylam sie celulitis, ale takze moge w ten sposob odreagowac stresy.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-02, 13:28   #208
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Re: Moja walka z celulitem ;)

Renia napisał(a):
> Tez mam siedzący tryb życia i dlatego zalecam zamiast/oprócz balsamów na celulitis po prostu więcej się ruszać.

No tak. Wszystko fajnie, zdaję sobie sprawę z tego, że mój celulit pojawił sie znowu z powodu braku ruchu i siedzenia przed kompem po 20 godzin na dobę i że najlepszym lekarstrwem na to jest ruch. Jednakże przez jeszcze kilka tygodni, wszelka aktywność ficzna u mnie może odbywac sie tylko kosztem tej niewielkiej ilości snu, która mi zostaje . Natomiast wcieranie mazidła jedną reką nie przeszkadza mi w jednoczesnym opracowywaniu danych drugą .
W zasadzie wiedzę na temat celulitu, mechanizmów jego powstawania i sposobów zwalczania mam dość dużą i wątek ten ma na celu raczej opisanie moich doświadczen z konkretnymi preparatami i zbadanie ich skuteczności (właśnie w tej ektremalnej sytuacji braku ruchu ), niż szukanie najskuteczniejszej metody walki z celulitem. Dziękuję jednak za chęć pomocy i przypomnienie, że podstawą walki z tą wątpliwą ozdobą jest ruch Moim zdaniem trzeba o tym przypominać na każdym kroku, choć wydawałoby się, że jest to sprawa jak najbardziej oczywista. Wiele kobiet wydaje fortuny w poszukiwaniu najskuteczniejszego mazidła, podczas gdy najskuteczniejszą i najtańszą metodę ma w zasiegu ręki.


> Wiem, ze w gazetach polecaja zawsze game cwiczen na celulitis i wyszczuplenie, ktore (jak dla mnie oczywiscie) sa bardzo nudne i bardzo podziwiam kobiety, ktore faktycznie cwicza w domu regularnie, co za samodyscyplina. Dlatego takim jak ja ( tzn tym, ktore nie potrafia sie zmusic do cwiczen na posladki przez kilka tygodni) radze po prostu wybrac sport, ktory naprawde bedzie Wam sprawiac przyjemność - a tym samym bedziecie go uprawiac z wlasnej nie przymuszonej woli. Ja jezdze codzienne na rowerze chociaz polgodziny. Nie tylko utrzymuje wage i pozbylam sie celulitis, ale takze moge w ten sposob odreagowac stresy.

Wszystko w tej chwili rozbija sie u mnie o czas i systematyczność. Pierwszego mi brakuje, drugiego się uczę (wcierając codziennie mazidła - zawsze to krok doprzodu )



PS. Jutro jadę na ślub, więc pewnie trochę ruchu będę miała Za to zabieram ze sobą tylko jedno uniwersalne mazidło do ciała, więc do testów powrócę dopiero kiedy już będę w domku czyli w niedzielę wieczorkiem.

__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-02, 18:23   #209
Jankowiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 402
Re: celulit

Koniecznie proszę przejrzeć mój artykuł na ten temat. Leczenie cellulitu jest dosyć złożoną procedurą. Stosuje się leki doustne, zabiegi, profilaktyką przewlekłej niewydolności żylnej... Kremy na cellulit (tu niestety jestem konsekwentny) zupełnie nie działają. Przyczyn cellulitu nie da się zlikwidować kosmetykami.
Z zabiegów działających i godnych polecenia:
- drenaż limfatyczny, najlepiej profesjonalny ręczny. Ten aparaturowy nawet w połowie nie jest tak skuteczny, a kosztuje dwa razy więcej. Ale za to jak wygląda...
- mezoterapia
- karboksyterapia
Zabiegi te w odpowiedniej konfiguracji są najskuteczniejszym sposobem LECZENIA cellulitu.
Należy zacząć od wizyty u lekarza medycyny estetycznej i właściwego zdiagnozowania problemu.
Jankowiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-15, 14:48   #210
imaritiz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 23
Sposób na cellulit

Znacie moze jakiś domowy sposób aby pozbyć się tego paskudztwa z pośladków i udeczek ;D Nigdy nie miałam podobnych problemów jestem szczupłą osobą uprawiam sport a jednak a fee to wyglada paskudnie
imaritiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-30 23:04:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:56.