Wróżenie z Tarota ,czyli-czy chcesz poznać tajemnice swojej przyszłości :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-06, 13:44   #1
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228

Wróżenie z Tarota ,czyli-czy chcesz poznać tajemnice swojej przyszłości :)


Jeśli jesteś ciekawa swojej przyszłości -zerknij tu :
http://magia.onet.pl/tarot/
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 13:48   #2
Belcia
Zakorzenienie
 
Avatar Belcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 960
GG do Belcia
Dot.: Wróżenie z Tarota ,czyli-czy chcesz poznać tajemnice swojej przyszłości :)

o kolejne magiczne linki
chyba zerkne
__________________


Belcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 13:51   #3
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Wróżenie z Tarota ,czyli-czy chcesz poznać tajemnice swojej przyszłości :)

Bywałam na tej stronie kiedyś . Teraz już nie, bo i tak nic się nie sprawdzało. Jeśłi już bym chciała, żeby mi wróżono, to bym się wybrała do wróżki

Kiedyś miałam linka do strony, gdzie stawiało się 3 karty - 'dziś', 'teraz' i 'jutro', a także można było wybrać kartę na następny miesiąc. Niestety nie mogę już znaleźć tej strony...

Polecam też stronę www.czary.pl, tu tez można wylosowac kartę Tarota -> http://www.czary.pl/tarot/losuj_karte_tarota.php
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 13:56   #4
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Wróżenie z Tarota ,czyli-czy chcesz poznać tajemnice swojej przyszłości :)

Cytat:
Napisane przez Belcia Pokaż wiadomość
o kolejne magiczne linki
chyba zerkne
Wierzyć ,nie wierzyć -zobaczyć można .

Ally ,ta stronka o której mowisz ,to chyba też na onecie była ,ale nie pamiętam.Skojarzyło mi się,że też kiedyś taką odwiedzałam-może to ta sama była.Ale adresu też nie mam .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 13:57   #5
Belcia
Zakorzenienie
 
Avatar Belcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 960
GG do Belcia
Dot.: Wróżenie z Tarota ,czyli-czy chcesz poznać tajemnice swojej przyszłości :)

tez cos kojarze z tymi trzema kartami...ale nie pamietam gdzie

a na czarach to jestem nalogowo
__________________


Belcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 14:24   #6
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Wróżenie z Tarota ,czyli-czy chcesz poznać tajemnice swojej przyszłości :)

Fajny link Do tarota podchodzę sceptycznie,zreszta na onecie to jest taka zabawa,ale co najdziwniejsze wszystko mi się sprawdziło
Oprócz przyszłości,ale zapowiada się obiecująco
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 14:29   #7
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Wróżenie z Tarota ,czyli-czy chcesz poznać tajemnice swojej przyszłości :)

podobno z Tarotem nie ma żartów. Wierzyć lub nie? Moja mama nauczona przez swoją babcię wróżyła przez kilkanaście lat. Do momentu kiedy była na granicy smierci kliniczne. Minęły trzy lata nie wzięła kart do ręki. Może coś w tym jest?
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-06, 14:35   #8
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Wróżenie z Tarota ,czyli-czy chcesz poznać tajemnice swojej przyszłości :)

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
podobno z Tarotem nie ma żartów. Wierzyć lub nie? Moja mama nauczona przez swoją babcię wróżyła przez kilkanaście lat. Do momentu kiedy była na granicy smierci kliniczne. Minęły trzy lata nie wzięła kart do ręki. Może coś w tym jest?
Tak masz rację, tarot jest niebezpieczny, ale to na onecie tylko taka zabawa.
Wiadomo ,że tarota inaczej się robi, w ogóle inaczej to przebiega.

Tez nie mam zbyt dobrych doświadczeń z nimi, choc nie dotyczą bezposrednio mnie...
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 14:43   #9
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Wróżenie z Tarota ,czyli-czy chcesz poznać tajemnice swojej przyszłości :)

ale to była dygresja, wiem, że taki "komputerowy" to zabawa
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 14:43   #10
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Dot.: Wróżenie z Tarota ,czyli-czy chcesz poznać tajemnice swojej przyszłości :)

Wiecie cp dziewczyny zajrzalam tam z ciekawosci i na tych kartach bylo napisane dokladnie to co teraz w moim zyciu sie dzieje chocby to ze najednej pisalo ze czas skorzystac z pomocy duchownego lub psychologa a do psychologa chodze od niedawna i jeszcze jedna sytuacja jest tam opisana ktora mi sie sprawdza no no kto wie
bini6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 14:45   #11
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Wróżenie z Tarota ,czyli-czy chcesz poznać tajemnice swojej przyszłości :)

Cytat:
Napisane przez silva Pokaż wiadomość
Fajny link Do tarota podchodzę sceptycznie,zreszta na onecie to jest taka zabawa,ale co najdziwniejsze wszystko mi się sprawdziło
Oprócz przyszłości,ale zapowiada się obiecująco
A ja założyłam wątek i jeszcze nie sprawdziłam co mnie czeka .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-06, 14:52   #12
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: Wróżenie z Tarota ,czyli-czy chcesz poznać tajemnice swojej przyszłości :)

Z ciekawości sprawdziłam co mi tam kart mówią i byłam zaskoczona bo co do mojej obecnej sytuacji to prawie wszystko się zgadza
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 14:57   #13
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Wróżenie z Tarota ,czyli-czy chcesz poznać tajemnice swojej przyszłości :)

Z Tarotem i ja miałam do czynienia....kiedyś popełniłam błąd -nie uwierzyłam kartom...
wrózba polegała na tym, zeby wszyskich 78 kart pomieszać i wyciągnąć z nich 3 ...
wyciągnęłam wspomniane 3 karty -przeczytałam, co znaczy ich ułożenie...ale nie wierzac w nie chciałam sprawdzić i udowodnić sobie, że jeśłi jeszcze raz zrobię tą samą wróżbę - układ będzie inny..

znowu pomieszałam 78 kart... i wyciągnęłam 3 te same karty w tym samym ułożeniu
zwariowałam !!! wystraszyłam się i odstawiłam j na kilka lat...

Przed chwilą odwiedziłam podane strony - mimo, ze to przez internet coś w tym jest...
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 15:21   #14
NaStazJA
Raczkowanie
 
Avatar NaStazJA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Far Away From Home - UK
Wiadomości: 252
GG do NaStazJA
Dot.: Wróżenie z Tarota ,czyli-czy chcesz poznać tajemnice swojej przyszłości :)

Też w jakoś to nigdy nie wierzyłam, ale jakiś czas temu sama z ciekawości zajrzałam na tą stronkę : http://www.farra.com.pl/free.php?PHP...978723701d9032 i sprawdziło mi się wszystko co tam pisało... nie wiem czy to zbieg okoliczności...
Tak poza tym to mam w domu karty tarota, bardzo rzadko z nich korzystam, głównie z 21 Arkanów, ale stawiam tylko znajomym i zawsze się sprawdza , natomiast w moim przypadku jeszcze nigdy...
__________________
NaSteczkA


"Miłość jest dziką siłą. Kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć miesza nam w głowach."

"Zahir", Paulo Coelho
NaStazJA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 17:01   #15
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Wróżenie z Tarota ,czyli-czy chcesz poznać tajemnice swojej przyszłości :)

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
A ja założyłam wątek i jeszcze nie sprawdziłam co mnie czeka .
No ładnie,wiesz cooo, wstyd i hańba

I już sprawdziłaś?
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 17:21   #16
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Wróżenie z Tarota ,czyli-czy chcesz poznać tajemnice swojej przyszłości :)

Ja pewnie nie postawię sobie tego Tarota, skoro piszecie, że nawet ten "internetowy" się Wam sprawdził Wierzę w takie rzeczy, więc gdyby wyszła mi śmierć, to chyba umarłabym na miejscu (ze strachu) Ale chętnie poczytam o Waszych wrażeniach
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 17:24   #17
*~An!@~*
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 1 898
GG do *~An!@~*
Dot.: Wróżenie z Tarota ,czyli-czy chcesz poznać tajemnice swojej przyszłości :)

Chyba zaraz sobie postawię ...Tarota of kors
__________________
"Dry your eye
Soulmate dry your eye
'cause soulmates never die"
Placebo "Sleeping With Ghosts"

*~An!@~* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 17:25   #18
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Wróżenie z Tarota ,czyli-czy chcesz poznać tajemnice swojej przyszłości :)

Cytat:
Napisane przez Joey Pokaż wiadomość
Ja pewnie nie postawię sobie tego Tarota, skoro piszecie, że nawet ten "internetowy" się Wam sprawdził Wierzę w takie rzeczy, więc gdyby wyszła mi śmierć, to chyba umarłabym na miejscu (ze strachu) Ale chętnie poczytam o Waszych wrażeniach
Eee tam,wątpię czy na onecie pisaliby o śmierci
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 17:26   #19
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Wróżenie z Tarota ,czyli-czy chcesz poznać tajemnice swojej przyszłości :)

Cytat:
Napisane przez silva Pokaż wiadomość
No ładnie,wiesz cooo, wstyd i hańba

I już sprawdziłaś?
Aż boję się przyznać ,ale jeszcze nie .
Jak będę miała chwilkę,to sprawdzę i napiszę wrażenia .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-06, 17:33   #20
*~An!@~*
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 1 898
GG do *~An!@~*
Dot.: Wróżenie z Tarota ,czyli-czy chcesz poznać tajemnice swojej przyszłości :)

Już po wszystkim...Postawiłam tarota i aż mi serce zabiło . OMG! Ja zaczynam w to wierzyć !
__________________
"Dry your eye
Soulmate dry your eye
'cause soulmates never die"
Placebo "Sleeping With Ghosts"

*~An!@~* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 17:36   #21
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Wróżenie z Tarota ,czyli-czy chcesz poznać tajemnice swojej przyszłości :)

Z tym przepowiadaniem śmierci - pewien Czarownik powiedział mi kiedyś, że kart i pozostałe wróżby o negatywnych rzeczach, zdarzeniach jedynie ostrzegają -to odnosi się też do pozytywnych - mówią na jakiej drodze jesteśmy -a nie- co się NA PEWNO stanie;
sęk w tym, że w naszym umyśle szybciej kiełkują negatywne wizje- a to dlatego, że ich fundamentem jest obawa i strach...
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 19:41   #22
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Wróżenie z Tarota ,czyli-czy chcesz poznać tajemnice swojej przyszłości :)

Cytat:
Napisane przez NaStazJA Pokaż wiadomość
Też w jakoś to nigdy nie wierzyłam, ale jakiś czas temu sama z ciekawości zajrzałam na tą stronkę : http://www.farra.com.pl/free.php?PHP...978723701d9032 i sprawdziło mi się wszystko co tam pisało... nie wiem czy to zbieg okoliczności...
Tak poza tym to mam w domu karty tarota, bardzo rzadko z nich korzystam, głównie z 21 Arkanów, ale stawiam tylko znajomym i zawsze się sprawdza , natomiast w moim przypadku jeszcze nigdy...
Fajna stronka
Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Z tym przepowiadaniem śmierci - pewien Czarownik powiedział mi kiedyś, że kart i pozostałe wróżby o negatywnych rzeczach, zdarzeniach jedynie ostrzegają -to odnosi się też do pozytywnych - mówią na jakiej drodze jesteśmy -a nie- co się NA PEWNO stanie;
sęk w tym, że w naszym umyśle szybciej kiełkują negatywne wizje- a to dlatego, że ich fundamentem jest obawa i strach...
Czytałam wywiad z tą słynną Aidą i ona mówiła, że to nie jest tak, że nasza przyszłość jest już określona, my ją sami kreujemy, a karty mogą nam podpowiedzieć, co i jak, żeby było dobrze
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 19:48   #23
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Wróżenie z Tarota ,czyli-czy chcesz poznać tajemnice swojej przyszłości :)

Ale na tej stronie farra.com trzeba napisać pytanie -a jak ktoś niepowołany to przeczyta .Ally-a trzeba się tam rejestrować ,żeby zadać to pytanie?
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 08:59   #24
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: Wróżenie z Tarota ,czyli-czy chcesz poznać tajemnice swojej przyszłości :)

Nie trzeba się rejestrowac
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 09:21   #25
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Wróżenie z Tarota ,czyli-czy chcesz poznać tajemnice swojej przyszłości :)

Kiedyś stawiałam Tarota, Wielkie Arkana, sporo rzeczy się zgadzało, jedna wróżba całkowicie się spełniła.
Teraz już tego nie robię- to wciąga i trzeba uważać.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 10:35   #26
sammira
Zadomowienie
 
Avatar sammira
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 041
GG do sammira
Dot.: Wróżenie z Tarota ,czyli-czy chcesz poznać tajemnice swojej przyszłości :)

Jestem w szoku! wszystko się zgadza...ale dzięki temu dostałam skrzydeł
__________________
Tak, JESTEM GRZESZNICĄ!



sammira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 08:35   #27
alzey
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 6
Dot.: Wróżenie z Tarota ,czyli-czy chcesz poznać tajemnice swojej przyszłości :)

Ja też jestem w szoku bo od nie dawna zajełam się tarotem jestem jeszcze maciupcia jeśli chodzi o interprętacje ,ale wiele zadanych pytań sprawdziło się ,zauważyłam że podczas tasowania karty samo istnie się odwracają długo zastanawiałam się przy zakupie ,jak narazie nic mnie nie straszy niemam lęków szanuje tarota , też potrafi kłamać lub nie chce wróżyć nieraz na zadane pytanie odpowiadał całkiem co innego,pozdrawiam wszystkich
alzey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 19:22   #28
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Wróżenie z Tarota ,czyli-czy chcesz poznać tajemnice swojej przyszłości :)

Jestem raczej sceptycznie nastawiona do darmowych wróżb internetowych. Po pierwsze - często korzystają z nich laicy, którzy nie mają zielonego pojęcia o tarocie. Opisy samych kart często są powierzchowne i trudno tak naprawdę samodzielnie zinterpretować wróżbę. Jeżeli kogoś interesuje wróżba, polecam stronę Horoskopia - trzeba się tam zarejestrować i można sobie powróżyć, po czym poprosić kogoś o interpretację rozkładu.
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 11:16   #29
alzey
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 6
Dot.: Wróżenie z Tarota ,czyli-czy chcesz poznać tajemnice swojej przyszłości :)

Pozdrawiam cieplutko ,jestem początkująca z tarotem więc jeszcze nie wiele potrafie jeśli mogła bym prosić o wróżbe moja data urodzenia 15 04 1969 na imie mam Małgorzata chciałam się zapytać kart jak będzie z moim małużeństwem i czy znajde prace pozdrawiam jeszcze raz
alzey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:46.