Aparat na zeby - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-11, 18:56   #1
czapeczkaelfa
Zadomowienie
 
Avatar czapeczkaelfa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 876
Unhappy

Aparat na zeby


No wiec tak..wlasnie wrocilam od ortodonty, ktory stwierdzil, ze niezbedne jest zalozenie aparatu na moje zabki Mam 20 lat i zastanawiam sie jak ludzie beda odbierac moja zadrutowana paszczeke... Czy ktoras z was nosi taki aparat? Bardzo to boli? A moze wiecie cos o takich aparatach, ktore zaklada sie z drugiej strony, tak ze ich nie widac? Musze przyznac, ze naprawde jestem mocno zdenerwowana. Dobrze mi bylo dotad z moimi zebami i wcale nie czuje potrzeby zeby tam cos zmieniac...
__________________
I'm not sad. I'm just complicated.

czapeczkaelfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 18:57   #2
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: Aparat na zeby

wyszukiwarka sie kłania, było milion takich wątków..

kłania się dwudziestoletnia aparaciara
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 19:04   #3
Silvara
Raczkowanie
 
Avatar Silvara
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 48
Dot.: Aparat na zeby

Czapeczka się denerwuje i rozpacza, uważam nieużycie wyszukiwarki za częściowo usprawiedliwione

A do rzeczy - nie ma co wpadać w rozpacz, bo po pierwsze - nikt do noszenia aparatu nie zmusza, a po drugie - czasem trzeba się nieźle przyjrzeć, żeby zauważyć, ze ktoś taki aparat ma


No, proszę wyjsć z tego dna rozpaczy, gorsze rzeczy się zdarzają
Silvara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 19:19   #4
czapeczkaelfa
Zadomowienie
 
Avatar czapeczkaelfa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 876
Dot.: Aparat na zeby

Oj, przepraszam za te wyszukiwarke. Faktycznie weszlam do domu i poczulam natychmiastowa chec wyzalenia sie...Takze nawet nie poszukalam czy byl juz taki watek. Prosze o wybaczenie i wziecie pod uwage okolicznosci lagodzacych. Dzialalam pod wplywem silnych emocji
__________________
I'm not sad. I'm just complicated.

czapeczkaelfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 19:21   #5
Someone_Who_Cares
Raczkowanie
 
Avatar Someone_Who_Cares
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 185
Dot.: Aparat na zeby

aparat moze byc sexy
Someone_Who_Cares jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 19:30   #6
ikonka86
Rozeznanie
 
Avatar ikonka86
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 567
Dot.: Aparat na zeby

ja mam prawie 20 lat (za miesiac) a w czerwcu mialam zakladany aparat nie jest to wcale takie tragiczne, a odbior otoczenia jest naprawde pozytywny, zaczepiaja Cie nieznajomi pytaja co i jak milo jest ogolnie i faktycznie trzeba sie naprawde przyjrzec zeby zobaczyc ze masz cos naklejone na zabki!! aczkowiel ostrzegam, pierwszy miesiac po zalozeniu aparatu jest dramatyczny :P ja myslalam ze padne z bolu.. jak cos to wyslij mi pw pozdrawiam!
__________________
bo nigdy nie wiesz, co dobrego spotka Cię następnego dnia...

odchudzanko!

ikonka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 19:34   #7
czapeczkaelfa
Zadomowienie
 
Avatar czapeczkaelfa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 876
Dot.: Aparat na zeby

Ikonka, a jaki Ty masz aparat? Taki z przezroczystymi zamkami?
__________________
I'm not sad. I'm just complicated.

czapeczkaelfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-11, 19:41   #8
paulagwiazda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraina wiecznych snów ^^
Wiadomości: 2 866
Dot.: Aparat na zeby

Ja Ci mogę powiedzieć, że aparat to super sprawa Ja swój aparacik po prostu kocham
__________________
paulagwiazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 19:50   #9
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414
Dot.: Aparat na zeby

mam juz 19 lat a aparacik nosze od roku w pazdzierniku mija dokladny rok i jakos od tego jeszcze nie umarlam
Ludzie przynajmniej moi znajomi bardzo pzytywnie to odbieraja te kolorowe gumeczki ktore sie zmienia sa rozowe zielone bezbarwne zolte pomaranczowe czarne fioletowe czerwone to naprawdw fajna zabawa
z poczatku moze z dwa dni jest ciezko przyzwyczaic sie do tego ze ma sie cos w buzi na okraglo , sa drobne klopoty z jedzeniem najlepiej z poczatku jesc zupy jogurty lub kaszki (przyznaje sie bez bicia nastepnego dnia po wizycie po prostu musze zjesc kaszke bobowite bo mnie cala szczeka boli)
ale najlepsza jest swiadomosc ze to robisz dla siebie dla wlasnego dobrego samopoczucia oraz dla mysli ze juz niedlugo bedzie sie mialo prosciutkie zabki , nieraz zapominam ze wogole mam aparat tak sie do niego juz przyzwyczailam , jesli chcesz to napisz mi na pw to pogadamy
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 20:13   #10
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: Aparat na zeby

Ja naprawde nie rozumiem tych obaw.
Nic to,aparat to w końcu nie jest głowa ogolona na zero czy tatuaż na twarzy.
Jeśli potrzebne,to chyba jeżeli masz możliwości finansowe(i właśnie jedynie o to bym się obawiała,bo taki aparat swoje kosztuje),to powinnaś go mieć.
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 20:22   #11
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Aparat na zeby

Zgadzam się z Windykatorką. Przecież to nie koniec świata. Wielu ludzi nie stać na poprawienie zgryzu, to dopiero problem. A teraz aparat moze być nie ma niewidoczny. Pomyśl, że potem będziesz miała z tego korzyść na całe życie.
Mnie ciągle wyrastają zęby poza łukiem szczęki, kilka dni temu rtg wykazało drugiego zęba ponad normę, tym razem po wewnętrznej stronie dziąsła za dolną czwórką. I to jest dopiero kapa, bo niewiadomo ile ich jeszcze wyrosnie i gdzie i co z tym robić.
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-11, 21:24   #12
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Aparat na zeby

czapeczko - aparat nosilam jak bylam rowniutko w Twoim wieku (poczatek drugiego roku), mialam zwykly (dosc mocno widoczne zamki, nie chcialam przezroczystych ani aparatu wewnetrzenego ), na dolny luk. Zmienialam wtedy grupe cwiczeniowa i bardzo sie obawialam jak nowi ludzie taka aparatke przyjma - okazalo sie ze bezproblemowo. Praktycznie zapomnialam ze mam aparat - jedynie musialam biegac do lazienki umyc zeby po jedzeniu, ale to robie takze bez aparatu, po prostu musialam sie bardziej przylozyc Mnie nic nie bolalo, nie musialam miec nic rwanego wiec aparat przeszlam - procz poczatkowych nerwow - bezstresowo.
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 21:31   #13
czapeczkaelfa
Zadomowienie
 
Avatar czapeczkaelfa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 876
Dot.: Aparat na zeby

Kochane jestescie dziewczyny, poprawilyscie mi nastroj Wiem, ze bywaja wieksze tragednie niz drucik na zebach, ale jednak stresuje mnie wizja takiej zmiany w moim wygladzie. No ale to wazne ponoc dla mojego zdrowia, bo czesci zebow w ogole nie uzywam, a czesc nadmiernie eksploatuje i moze to miec pozniej niemile konsekwencje. Wiec bede madra dziewczynka i dobrowolnie zgodze sie na zadrutowanie. Jesli chodzi o strone finansowa to niestety kase beda musieli wygenerowac rodzice, bo ja jako biedna studentka nie moglabym sobie zafundowac pewnie nawet jednej wizyty u ortodonty... Troche mi glupio tyle pieniedzy z nich ciagnac, ale jednak tu chodzi o zdrowie a nie moje widzi mi sie...
__________________
I'm not sad. I'm just complicated.

czapeczkaelfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 15:12   #14
thaitii
Rozeznanie
 
Avatar thaitii
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 932
Dot.: Aparat na zeby

Cytat:
Napisane przez czapeczkaelfa Pokaż wiadomość
Kochane jestescie dziewczyny, poprawilyscie mi nastroj Wiem, ze bywaja wieksze tragednie niz drucik na zebach, ale jednak stresuje mnie wizja takiej zmiany w moim wygladzie. No ale to wazne ponoc dla mojego zdrowia, bo czesci zebow w ogole nie uzywam, a czesc nadmiernie eksploatuje i moze to miec pozniej niemile konsekwencje. Wiec bede madra dziewczynka i dobrowolnie zgodze sie na zadrutowanie. Jesli chodzi o strone finansowa to niestety kase beda musieli wygenerowac rodzice, bo ja jako biedna studentka nie moglabym sobie zafundowac pewnie nawet jednej wizyty u ortodonty... Troche mi glupio tyle pieniedzy z nich ciagnac, ale jednak tu chodzi o zdrowie a nie moje widzi mi sie...
No pewnie że to nie tragedia Ja sama nosiłam aparat (co prawda we wczesnym wieku), ale wiem jak to jest. 2-3 dni po wizycie może trwać przyzwyczajanie się i ból (w końcu jednak ściska zęby). Jeść wbrew pozorom można wszystko Jedyny minus- aparaty i wizyty kontrolne (co 6 tygodni) są kosztowne, ale jak masz szansę warto skorzystać. Ani się obejrzysz a będziesz miała prostę ząbki jak aktorki z hollywood I usłyszysz mnóstwo komplementów na ich temat. Ja usłyszałam m.in. że mam ząbki jak perełki
A co do wieku to nie martw się. Masz dopiero 20 lat. Moja ciocia ma 40 i nosi aparat
__________________
"Przyjaciel to ktoś do kogo możesz zadzwonić nad ranem i powiedzieć:
-Jestem w więzieniu w Meksyku.
A on odpowie:
-Nie przejmuj się, zaraz tam będę!"
thaitii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 15:19   #15
dorcia_
Rozeznanie
 
Avatar dorcia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto :)
Wiadomości: 715
Dot.: Aparat na zeby

ja nosze aparat na zeby i mam 20 lat!
i wcale sie nie przejmuje moja "zadrutowana szczeka" jak to okreslilas

ogolnie teraz tak sie ciesze, ze sie zdecydowalam! na pewno nie zaluje teraz i w przyszlosci tez nie bede zalowac! super sprawa - juz wlasciewie zapomnialam o aparacie ;p
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągniecie go wymaga czasu ... czas i tak upłynie
dorcia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:46.