Miłośniczki Primark - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-09, 19:39   #4891
cherr
Rozeznanie
 
Avatar cherr
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Sercem Londyn!
Wiadomości: 530
Dot.: Miłośniczki Primark

http://allegro.pl/torba-teczka-black...302648410.html
Znajdę ją gdzieś taniej? Ile kosztuje stacjonarnie?
__________________
Cuz you were driving me crazy . . .
cherr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 14:40   #4892
matumaini
TU i TAM
 
Avatar matumaini
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ck/krk
Wiadomości: 5 624
Dot.: Miłośniczki Primark

tak o takie, a ile kosztowalaby przesylka do Polski? moze ktos zgodzilby sie mi taka kupic
matumaini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 17:01   #4893
mircia14
Zakorzenienie
 
Avatar mircia14
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 8 817
Dot.: Miłośniczki Primark

Witajcie
Nie wiedziałam, gdzie mam się z tym zwrócić, więc może tu mi poradzicie i mnie ostudzicie.
Za miesiąc będę na tydzień w UK Już byłam i robiłam zakupy w Primarku, ale tym razem mam trochę większy budżet. Chodzi o to, że boję się, że tam wparuję i wydam mnóstwo kasy, wykupię pół sklepu. Wiem, że to głupi problem i w ogóle nie powinnam się odzywać, ale może macie jakiś sposób, rady żeby rozsądnie wydać te pieniądze?
mircia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 17:06   #4894
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Miłośniczki Primark

Cytat:
Napisane przez mircia14 Pokaż wiadomość
Witajcie
Nie wiedziałam, gdzie mam się z tym zwrócić, więc może tu mi poradzicie i mnie ostudzicie.
Za miesiąc będę na tydzień w UK Już byłam i robiłam zakupy w Primarku, ale tym razem mam trochę większy budżet. Chodzi o to, że boję się, że tam wparuję i wydam mnóstwo kasy, wykupię pół sklepu. Wiem, że to głupi problem i w ogóle nie powinnam się odzywać, ale może macie jakiś sposób, rady żeby rozsądnie wydać te pieniądze?
zrób w domu listę, przejrzyj szafę, zobacz czego Ci brakuje
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 17:59   #4895
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Miłośniczki Primark

Powiem Ci, że wiekszosc rzeczy jest niewartych swojej ceny. Wwarto kupić jakies basici, bo sa naprawdę tanie - tshirty, bielizne. Takie podstawowe rzeczy. Ja bym nie wydala np 15 funtów na koszule sredniej jakosci, wiedzac że za 2 miesiące bedzie mozna ja kupić po 5 funtow.. Czyli tyle ile jest naprawdę warta.
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 18:18   #4896
cherr
Rozeznanie
 
Avatar cherr
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Sercem Londyn!
Wiadomości: 530
Dot.: Miłośniczki Primark

Cytat:
Napisane przez różowiutka Pokaż wiadomość
Dziewczyny wrzucam Wam zdjecia z Primarku jakie ostatnio porobilam Troche tego jest Czasem wrzucam tez na bloga, bo wiem, ze jest spore grono osob, ktore umiera z ciekawosci, tak jak ja kiedys
RAJ! Ile ja bym dała żeby tam być na chociaż 15 minut!
Różowiutka - a po ile twoja koszulka coca cola z primarka którą masz na blogu? są jeszcze takie? I czy mogłabyś odpowiedzieć na mój poprzedni post, o ile oczywiscie pamietasz, bo na wieszakach widze ze sa te listonoszki, ale nie widze ceny
__________________
Cuz you were driving me crazy . . .
cherr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 20:12   #4897
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Miłośniczki Primark

Cytat:
Napisane przez cherr Pokaż wiadomość
RAJ! Ile ja bym dała żeby tam być na chociaż 15 minut!
Różowiutka - a po ile twoja koszulka coca cola z primarka którą masz na blogu? są jeszcze takie? I czy mogłabyś odpowiedzieć na mój poprzedni post, o ile oczywiscie pamietasz, bo na wieszakach widze ze sa te listonoszki, ale nie widze ceny
Kochana nie pamietam ceny tej torebki, ale mysle, ze cos kolo £6-8, zgaduje teraz, ale tak czesto torebki kosztuja

Co do koszulki nie widzialam ich juz, wykupione raczej £6 kosztowala
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-10, 20:43   #4898
mircia14
Zakorzenienie
 
Avatar mircia14
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 8 817
Dot.: Miłośniczki Primark

dzięki za rady dziewczyny, postaram się nie oszaleć
mircia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 22:06   #4899
cherr
Rozeznanie
 
Avatar cherr
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Sercem Londyn!
Wiadomości: 530
Dot.: Miłośniczki Primark

Właściwie to dlaczego primark nie ma sklepu on line?
__________________
Cuz you were driving me crazy . . .
cherr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 23:23   #4900
sheepka
Rozeznanie
 
Avatar sheepka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nad oceanem...kamienista plaża...
Wiadomości: 777
Dot.: Miłośniczki Primark

Cytat:
Napisane przez cherr Pokaż wiadomość
Właściwie to dlaczego primark nie ma sklepu on line?
marketing
__________________
Rozczarowania trzeba palić, nie balsamować...
sheepka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 23:34   #4901
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Miłośniczki Primark

Cytat:
Napisane przez mircia14 Pokaż wiadomość
Witajcie
Nie wiedziałam, gdzie mam się z tym zwrócić, więc może tu mi poradzicie i mnie ostudzicie.
Za miesiąc będę na tydzień w UK Już byłam i robiłam zakupy w Primarku, ale tym razem mam trochę większy budżet. Chodzi o to, że boję się, że tam wparuję i wydam mnóstwo kasy, wykupię pół sklepu. Wiem, że to głupi problem i w ogóle nie powinnam się odzywać, ale może macie jakiś sposób, rady żeby rozsądnie wydać te pieniądze?
ja uwazam ze primark robi sie troche przereklamowany... jak ma sie do niego dostep na stale to szalu nie robi. jest duzy wybor i to tyle... bo jakoscia nie grzeszy... ja lubie od nich bielizne, pizamy, kapcie, koszule bawelniane, mgielki ...sporadycznie rurki ale zjezdzaja mi z dupska bo sa plytkie/ niskie :/ ale przejechalm sie na koszuli jeansowej... gdzie zatrzaski zaczely odpadac juz w przymierzalni:/ czasem maja fajne gadzety jak swieczki czy cus... albo pledy czy posciel. dla dzieciakow tez mozna rozne rzeczy kupic ktorych nie zal jak sie zniszcza

a tak z inej beczki to jak ktos by ktos cos chcial to niech pisze bede za tydzien w Primarku mozge poszukac i przywieźć...
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-12, 07:56   #4902
martiniątko
Zadomowienie
 
Avatar martiniątko
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 166
Dot.: Miłośniczki Primark

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
ja uwazam ze primark robi sie troche przereklamowany... jak ma sie do niego dostep na stale to szalu nie robi. jest duzy wybor i to tyle... bo jakoscia nie grzeszy... ja lubie od nich bielizne, pizamy, kapcie, koszule bawelniane, mgielki ...sporadycznie rurki ale zjezdzaja mi z dupska bo sa plytkie/ niskie :/ ale przejechalm sie na koszuli jeansowej... gdzie zatrzaski zaczely odpadac juz w przymierzalni:/ czasem maja fajne gadzety jak swieczki czy cus... albo pledy czy posciel. dla dzieciakow tez mozna rozne rzeczy kupic ktorych nie zal jak sie zniszcza

a tak z inej beczki to jak ktos by ktos cos chcial to niech pisze bede za tydzien w Primarku mozge poszukac i przywieźć...
Dla mnie też jest przereklamowany... od jakiegoś czasu ceny bardzo wzrosły, a ubrania nie powalają moim skromnym zdaniem. Ostatnio rzadko kiedy znajduję dla siebie coś sensownego, wszystkie ciuchy jakieś takie syfiaste...nie podoba mi się ten ich hipsterski styl - niby modne ale te ciuchy są po prostu brzydkie. Jeszcze 2-3 lata temu dużo było ładnych rzeczy, eleganckich, sexy, z klasą...teraz należą one do rzadkości (nie licząc serii stricte biurowej).
martiniątko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 08:16   #4903
Rvda88
Zadomowienie
 
Avatar Rvda88
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 250
Dot.: Miłośniczki Primark

Cytat:
Napisane przez cherr Pokaż wiadomość
Właściwie to dlaczego primark nie ma sklepu on line?
Na Asosie pojawiły się ostatnio pojedyncze ciuchy Atmo, ale na razie z wysyłką tylko do UK, ale może kiedyś...

Co do tego, czy przereklamowany - ja jak mam okazję tam wpaść, to się cieszę, bo można tanio kupić basicowe rzeczy i np. skarpety, piżamy, ale też wyhaczyć niedrogo fajne szpilki. Jakość przeważnie widać na pierwszy rzut oka - ostatnio mierzyłam w Berlinie ok. 20 sukienek, a wzięłam jedną, bo reszta była naprawdę szmatkowata... Imo lepiej zostawić sobie te np. 15 euro i kupić sukienkę na allegro, sprawdzonej marki.
__________________

Rvda88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 16:12   #4904
martiniątko
Zadomowienie
 
Avatar martiniątko
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 166
Dot.: Miłośniczki Primark

Cytat:
Napisane przez Rvda88 Pokaż wiadomość
Na Asosie pojawiły się ostatnio pojedyncze ciuchy Atmo, ale na razie z wysyłką tylko do UK, ale może kiedyś...

Co do tego, czy przereklamowany - ja jak mam okazję tam wpaść, to się cieszę, bo można tanio kupić basicowe rzeczy i np. skarpety, piżamy, ale też wyhaczyć niedrogo fajne szpilki. Jakość przeważnie widać na pierwszy rzut oka - ostatnio mierzyłam w Berlinie ok. 20 sukienek, a wzięłam jedną, bo reszta była naprawdę szmatkowata... Imo lepiej zostawić sobie te np. 15 euro i kupić sukienkę na allegro, sprawdzonej marki.
Zgadzam się - bardzo lubię Primarka za Basici, T-shirty, bieliznę i piżamy. Kocham ich kapcie, są naprawdę słodkie Często zdarzy mi się kupić torebkę lub dodatki, biżuterię. Ale reszta mnie w ostatnim czasie nie zachwyca w ogóle.
martiniątko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 16:47   #4905
Madzia19
Zadomowienie
 
Avatar Madzia19
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK/Poznań
Wiadomości: 1 192
Dot.: Miłośniczki Primark

Ja także nie zachwycam się Primarkiem ale raz na jakiś czas - czyli raz na kilka miesięcy spodoba mnie się coś i wtedy kupuje ale za nieduże pieniądze ponieważ od niedawna ceny z Primarka można porównać do New Look, Forever 21 czy H&M a tam znajdę więcej rzeczy lepszych jakościowo
Madzia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 18:30   #4906
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Miłośniczki Primark

Cytat:
Napisane przez martiniątko Pokaż wiadomość
Dla mnie też jest przereklamowany... od jakiegoś czasu ceny bardzo wzrosły, a ubrania nie powalają moim skromnym zdaniem. Ostatnio rzadko kiedy znajduję dla siebie coś sensownego, wszystkie ciuchy jakieś takie syfiaste...nie podoba mi się ten ich hipsterski styl - niby modne ale te ciuchy są po prostu brzydkie. Jeszcze 2-3 lata temu dużo było ładnych rzeczy, eleganckich, sexy, z klasą...teraz należą one do rzadkości (nie licząc serii stricte biurowej).
Cytat:
Napisane przez Rvda88 Pokaż wiadomość
Na Asosie pojawiły się ostatnio pojedyncze ciuchy Atmo, ale na razie z wysyłką tylko do UK, ale może kiedyś...

Co do tego, czy przereklamowany - ja jak mam okazję tam wpaść, to się cieszę, bo można tanio kupić basicowe rzeczy i np. skarpety, piżamy, ale też wyhaczyć niedrogo fajne szpilki. Jakość przeważnie widać na pierwszy rzut oka - ostatnio mierzyłam w Berlinie ok. 20 sukienek, a wzięłam jedną, bo reszta była naprawdę szmatkowata... Imo lepiej zostawić sobie te np. 15 euro i kupić sukienkę na allegro, sprawdzonej marki.
Cytat:
Napisane przez martiniątko Pokaż wiadomość
Zgadzam się - bardzo lubię Primarka za Basici, T-shirty, bieliznę i piżamy. Kocham ich kapcie, są naprawdę słodkie Często zdarzy mi się kupić torebkę lub dodatki, biżuterię. Ale reszta mnie w ostatnim czasie nie zachwyca w ogóle.
Tak, dziwczyy macie rację... jeszcze 5 lat temu było lepiej, ale to też chyba my się starzejemy ;/ a oni w sumie robią te hipsterskie ciuchy dla młodzików :P Pewnie te 5 lat temu bym się☠nimi podniecała...a teraz jak dotknę kieckę i mi się materiał nie widzi to nawet jej nie biorę do przymierzalni... bo szkoda czasu jeśli fason fajny ale jakość kiepska ;/
Ja mam np. płaszcyzk kupiony w P kilka lat temu i do tej pory jest świętny nawet się☠nie zmechlił... co się żadko zdaża
Mój TŻ lubi ich t-shirty są za grosze a miękkie i wygodne, i bielizna bezszwowa jest świetna... wogole jej nie czuć butów od nich nei kupuję bo straszliwie śmierdzą...czasem mają fajne torebki i są dość wytrzymałe
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 19:09   #4907
Rvda88
Zadomowienie
 
Avatar Rvda88
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 250
Dot.: Miłośniczki Primark

Przypomniało mi się, jaka jest moja najstarsza rzecz z Primarka Dresowe spodnie kupione 7 lat temu w Dublinie w Penny'sie, intensywnie eksploatowane, a ciągle w niezłym stanie
__________________

Rvda88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 20:36   #4908
martiniątko
Zadomowienie
 
Avatar martiniątko
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 166
Dot.: Miłośniczki Primark

Ja mam praktycznie wszystkie majtki i skarpetki z Primarka... kilka piżam i multum T-shirtów. Uwielbiam zwłaszcza czasem pojawiające się T-shirty z fajnymi nadrukami np. z Ciasteczkowym Potworem one są też droższe i lepsze jakościowo, trochę grubsza, gładsza bawełna, nie takie szmaciaki prześwitujące. Butów też nigdy nie kupuję bo są tak sztuczne że aż nogi bolą od patrzenia na nie, parę razy kupiłam tylko balerinki.
martiniątko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 08:40   #4909
thess
Raczkowanie
 
Avatar thess
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 485
Dot.: Miłośniczki Primark

Cytat:
Napisane przez Rvda88 Pokaż wiadomość
Przypomniało mi się, jaka jest moja najstarsza rzecz z Primarka Dresowe spodnie kupione 7 lat temu w Dublinie w Penny'sie, intensywnie eksploatowane, a ciągle w niezłym stanie
Ja mam 5-letnie jeansy rurki, również dość intensywnie eksploatowane, a jedyne co się z nimi stało to minimalne rozciągnięcie i lekkie spłowienie - kosztowały jedyne 6 funtów i do dziś nie mogę odżałować, że kupiłam tylko jedną parę...
__________________
Women are meant to be loved, not to be understood.
Oscar Wilde


Szafa Butoholiczki
thess jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-14, 08:45   #4910
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Miłośniczki Primark

ja lecę do Anglii w przyszłym tygodniu i już się cieszę na łowy w Primarku
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 10:20   #4911
mortish
Zakorzenienie
 
Avatar mortish
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 6 113
Dot.: Miłośniczki Primark

Cytat:
Napisane przez slomka Pokaż wiadomość
Morti, ale można pooglądać na instyle rzeczy i mogę podjechać
W takim razie muszę obejrzeć co tam wrzucili

Cytat:
Napisane przez różowiutka Pokaż wiadomość
Dziewczyny wrzucam Wam zdjecia z Primarku jakie ostatnio porobilam Troche tego jest Czasem wrzucam tez na bloga, bo wiem, ze jest spore grono osob, ktore umiera z ciekawosci, tak jak ja kiedys
wow. dobra robota

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
Nie mialas problemu z ochroną? Ja jak chce zrobić jedno zdjecie to zaraz lecą, bo wszystko z kamer widzą :P
Mnie w Barcelonie też sporo zdjęć udało się zrobić, aż dziwiłam się że nikt nie zwrócił mi uwagi
__________________

bloguję i ja
olalicious.blogspot.com - nowy wpis
mortish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 20:52   #4912
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Miłośniczki Primark

rozowiutka, swietne fotki i tez pierwsze co pomyslalam: wow ochrona nie łapała? W jakim to miescie? a jak Londyn to ktore Primarki?
Pomyslalam zeby meza wyslac po lordsy dla mnie, widze ze 8 funtow ja za swoje dalam chyba 14 euro w Berlinie a juz mi sie rozwalily, ale szczerze piszac nie mialam wygodniejszych butow..

Narzutka azurkowa jest swietna tam ze zdjecia i szorty z czachami smieszne hehehe

Ja juz za 2 tygodnie lece z córą do Londynu i bede juz tam na stale, mam nadzieje. Wiec bede tez pewnie zdawac relacje tak jak kiedys

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Cytat:
Napisane przez thess Pokaż wiadomość
Ja mam 5-letnie jeansy rurki, również dość intensywnie eksploatowane, a jedyne co się z nimi stało to minimalne rozciągnięcie i lekkie spłowienie - kosztowały jedyne 6 funtów i do dziś nie mogę odżałować, że kupiłam tylko jedną parę...
Moje najstarsze rzeczy to szorty jeansowe roll up z 2007 roku jedyne co sie z nimi stalo to odpadl guzik
Z tego też roku mam do tej pory dwie tuniki, naprawde nic sie z nimi nie dzieje, nawet nie blakną..
oraz skórzana torebka, klasyczna.. ktora kupilam za 12 funtow!!! i to byla cena normalna w ówczesnym roku..

Zas rzeczy ktore kupilam we wrzesniu 2012 moge juz wyrzucic..
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 21:00   #4913
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Miłośniczki Primark

Przyznam, ze ja jak jestem w UK to do Primarka lece tylko po zapasy bielizny
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 21:30   #4914
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Miłośniczki Primark

Cytat:
Napisane przez mortish Pokaż wiadomość


wow. dobra robota


Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
rozowiutka, swietne fotki i tez pierwsze co pomyslalam: wow ochrona nie łapała? W jakim to miescie? a jak Londyn to ktore Primarki?
W Glasgow o dziwo nawet nie pomyslalam, ze ochrona moze sie przyczepic, dopiero tu na watku mi uswiadomilyscie
ale jak bylam wczoraj w innym Primarku to jakas babeczka chyba mnie wyczaila, bo tak dziwnie sie patrzyla, ze sie speszylam i wyszlam a akurat potrzebowalam tylko dwie fotki, wcale duzo tam nie pstrykalam
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 22:34   #4915
bedeliciuos
Wtajemniczenie
 
Avatar bedeliciuos
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 245
Dot.: Miłośniczki Primark

Cytat:
Napisane przez różowiutka Pokaż wiadomość


W Glasgow o dziwo nawet nie pomyslalam, ze ochrona moze sie przyczepic, dopiero tu na watku mi uswiadomilyscie
ale jak bylam wczoraj w innym Primarku to jakas babeczka chyba mnie wyczaila, bo tak dziwnie sie patrzyla, ze sie speszylam i wyszlam a akurat potrzebowalam tylko dwie fotki, wcale duzo tam nie pstrykalam
ja tez nigdy nie spotkałam się z ochroną podczas robienia zdjęć w Glasgow, i dotyczy to każdego primarka tam
bedeliciuos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 08:01   #4916
gozia
Zakorzenienie
 
Avatar gozia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 6 035
Dot.: Miłośniczki Primark

Ja w Berlinie tez nie miałam problemu z ochroną
__________________
instagram: wieszjakjest
gozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 10:13   #4917
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Miłośniczki Primark

Ja jakoś nigdy nie próbowałam robić zdjęc w Primarku, bo zawsze latam zaaferowana i lipa Poza tym w Londyńskim na Oxford sa zawsze dzikie tłumy, zdecydowanie wolę ten w Watford
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-17, 18:48   #4918
Bacardi_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bacardi_
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2 464
Dot.: Miłośniczki Primark

Hej Dziewczyny, widziałyście ten profil na fb?
https://www.facebook.com/PrimarkNaZamowienie
jak te ceny mają się do tych w sklepie? Dużą marżę sobie naliczają? ;>


(to nie jest reklama!!!!)
__________________

Czekamy na Ciebie

Bacardi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-17, 20:40   #4919
sheepka
Rozeznanie
 
Avatar sheepka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nad oceanem...kamienista plaża...
Wiadomości: 777
Dot.: Miłośniczki Primark

Cytat:
Napisane przez Bacardi_ Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, widziałyście ten profil na fb?
https://www.facebook.com/PrimarkNaZamowienie
jak te ceny mają się do tych w sklepie? Dużą marżę sobie naliczają? ;>


(to nie jest reklama!!!!)
chyba nie sprzedają legalnie? ceny mniej więcej porównywalne
__________________
Rozczarowania trzeba palić, nie balsamować...
sheepka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-17, 21:02   #4920
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Miłośniczki Primark

Nie zdziwilabym sie jakby to byla sciema. Zdjecia robione na sklepie. Kase wplacicie,a rzeczy nie dostaniecie
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:25.