Mamusie kwietniowe 2016 - część VI - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-07, 10:40   #481
NetaC
Raczkowanie
 
Avatar NetaC
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 485
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie znacie mojego brata, zrobilby pieklo wszystkim, nawet dalszym z rodziny. Ma postawione warunki i jesli sie nie bedzie trzymal ustalen to go mama wywali.

Neta ginekolodzy nie przyjmuja porodow. Polozne sie tym zajmuja a lekarz na koniec tylko zszywa jak trzeba. Rzadko sie zdarza ze lekarz jest przy pacjentce czesto...
Bardzo szkoda

Bo naprawę bezpieczne się przy nim czuję.
NetaC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 10:45   #482
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Dzień doberek

MaLoS cudowne zaręczyny ale Ty jesteś jędzą, że chłopu do głosu dojść nie dałaś

Lin troszkę tego dostaliście. Ja co i rusz coś od siostry przywożę, wczoraj dała całą reklamówkę grzechotek.
Dostaliśmy też wczoraj od cioci tż ubranka po jej 15 letniej córce Możecie sobie wyobrazić jak wyglądają. Dała, bo są mało zniszczone, a ja nie miałam serca odmöwić, bo się tak cieszyła, że może nas wspomóc.

W weekend będziemy malować i teściowa od razu powiedziała, że przyjedzie pomóc sprzątać. Nie jest potrzebna, bo moja mama, siostra i małż by to spokojnie ogarnęli ale teściowa i tż by focha walnęli, że jest niepotrzebna i nie chcę przyjąć jej pomocy. Także w weekend będę siedzieć i każemu tylko wydawać polecenia

Miałam porąbaną noc, zasnęłam około północy, o 4 obudził mnie ból zęba i nie mogłam zasnąć, padłam o 7 i do 10 spałam. Nie lubię spać na raty.
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 10:57   #483
duchaa123
Wtajemniczenie
 
Avatar duchaa123
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 359
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cześć dziewczyny wieczorem i dziś rano przeżyłam istny koszmar ... tak mnie ząb napie... że myślałam że umrę dosłownie łaziłam na czworaka , próbowałam spać na podłodze , całą noc nie spałam... W desperacji o 7 obudziłam tż i pojechaliśmy do dentystki o 8 mnie przyjeła bez żadnej kolejki nie dośc że w ciąży to wyglądałam jak śmierć . Włożyła mi trucizne i po 30 min ból minął teraz mogę normalnie funkcjonować . Mam się teraz zgłosić 22 marca na założenie plomby ciekawe czy będe mogła bo takiego bólu wiecej nie przeżyję . Uwierzcie wolała bym 2 dzieci na raz urodzić ( tak sobie powtarzałam ) niż żeby mnie jeszcze raz taki ból spotkał
__________________
"Wolę jedno życie z Tobą, niż samotność przez wszystkie ery tego świata"

Adrian 13.05.2013 r Gabriela 13.04.2016 r
duchaa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 11:01   #484
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość
.

Neta ginekolodzy nie przyjmuja porodow. Polozne sie tym zajmuja a lekarz na koniec tylko zszywa jak trzeba. Rzadko sie zdarza ze lekarz jest przy pacjentce czesto...


Jasne, że tak Ale są lekarze, którzy w ogóle nie pracują w szpitalach, a prowadzą ciąże. Ja do takiego na początku chodziłam. Teraz żałuję. A są tacy co pracują w szpitalach, tylko wiadomo położne są od przyjmowania porodów.


Ajj współczuję wam tych bóli...
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 11:08   #485
duchaa123
Wtajemniczenie
 
Avatar duchaa123
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 359
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

mój gin ma tytuł ginekolog , położnik i jak szłam rodzić syna to kurat miał zmiane i tak sie cieszył że on bd przy porodzie , ale urodziłam nastepnego dnia i go już nie było , a tez mi zależało żeby był , no ale cóż poród przyjmował inny lekarz równie doświadczony i sympatyczny i nie było źle
__________________
"Wolę jedno życie z Tobą, niż samotność przez wszystkie ery tego świata"

Adrian 13.05.2013 r Gabriela 13.04.2016 r
duchaa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 11:12   #486
NetaC
Raczkowanie
 
Avatar NetaC
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 485
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

No mój nie ma pratyki w szpitalu.

Dziewczyna w Intermarche będzie promocja na rzeczy dla dzieci. Pieluchy podkłady hypoalergiczne jakies jedzonko.
NetaC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 11:19   #487
HappyGirl888
Raczkowanie
 
Avatar HappyGirl888
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 160
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Każdy ginekolog jest jednocześnie położnikiem bo tak sie nazywa specjalizacja która ukończyli "położnictwo i ginekologia" no chyba ze jakas pradawna specjalizacja pierwszego lub drugiego stopnia.

Ale niektórzy pracują w prywatnych gabinetach a niektórzy na oddziałach/w klinikach.

Lucy mi tez od jutra miesiąc do porodu został szoook jak to zleciało

I chyba nasilił mi sie syndrom wicia gniazda bo nagle mam ochotę wysprzątać dosłownie wszystkoooo po kilka razy w mieszkaniu.. Tylko wiem ze jak to zrobię to nie będę sie mogła ruszać przez najbliższy tydzien..
HappyGirl888 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-07, 11:20   #488
Avlis
Raczkowanie
 
Avatar Avlis
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 289
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

zaręczyny
Czytam te Wasze historie z zaręczynami. Urocze Mój mąż przy wyborze rozmiaru pierścionka miał ułatwione zadanie, bo miałam kilka pierścionków, które nosiłam na zmianę, więc zabrał do jubilera jeden i rozmiar był idealny.

zdjęcia

Bardzo lubię oglądać zdjęcia. Sama też robię dużo zdjęć córce i bliskim. Męża średnio to rusza, ale poświęca się dla mnie np. zależało mi na sesji ciążowej, więc bez problemu ze mną pojechał i pozował
Avlis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 12:01   #489
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Malos gratulacje

Ja dziś pierwszy raz sie tak ciulowo czuje. Chyba w weekend za dużo robiłam dziś wstałam rano umylam włosy przy wannie odkurzalam zmylam podłogi i zaczęło mnie bolec podbrzusze i na wymioty sue zbierać pierwszy raz takie cos mi sie przytrafiło a tu jeszcze dziś mnie czeka przejażdżka do Gdańska

Dziś wstawiam ostatnie pranie kołderki minky - o ile nic nie dokupie

Odebrałam Gbs - nie wychodowano
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja


Edytowane przez kropcia007
Czas edycji: 2016-03-07 o 12:08
kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 12:05   #490
NetaC
Raczkowanie
 
Avatar NetaC
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 485
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

A mnie z kolei boli brzuch. Z lewej strony jakoś mocno. Dziwne i nieprzyjemne uczucie. Leżę ale nie przechodzi. Od powrotu od lekarza się zaczęło.
NetaC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 12:16   #491
RoseLady
Raczkowanie
 
Avatar RoseLady
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 373
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Masakrycznie się czuję , ciśnienie 99/66

i katar ....nieziemski
RoseLady jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-07, 12:17   #492
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
Malos gratulacje

Ja dziś pierwszy raz sie tak ciulowo czuje. Chyba w weekend za dużo robiłam dziś wstałam rano umylam włosy przy wannie odkurzalam zmylam podłogi i zaczęło mnie bolec podbrzusze i na wymioty sue zbierać pierwszy raz takie cos mi sie przytrafiło a tu jeszcze dziś mnie czeka przejażdżka do Gdańska

Dziś wstawiam ostatnie pranie kołderki minky - o ile nic nie dokupie

Odebrałam Gbs - nie wychodowano
Pewnie przeholowałaś troszke, odpocznij to może przejdzie
Ja odbieram jutro ten nieszczesny wynik gbs, mam nadzieje ze tez nie wyhodowałam
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 12:20   #493
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez RoseLady Pokaż wiadomość
Masakrycznie się czuję , ciśnienie 99/66

i katar ....nieziemski


Ja tez mam dziś niskie, i jestem senna Pierwszy raz od dawna, dawna.


Ciekawe czy mi zrobi dziś ten GBS
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 12:23   #494
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

A podobno by nie miec gbs pozytywnego to wczesniej trzeba jesc czosnek, jogurty i kefiry. Mi za tydzien pobiera...
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 12:27   #495
RoseLady
Raczkowanie
 
Avatar RoseLady
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 373
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Ja tez mam dziś niskie, i jestem senna Pierwszy raz od dawna, dawna.


Ciekawe czy mi zrobi dziś ten GBS
pewnie taka rewelacyjna pogoda do tego

po 35 tc pobierają, ja dzisiaj odbieram wyniki
RoseLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 12:29   #496
Trisdom
Zadomowienie
 
Avatar Trisdom
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Frankfurt nad Menem
Wiadomości: 1 052
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez akinomka03 Pokaż wiadomość

piersi
zauważyłam że na skórze blisko brodawek zrobiły się brązowe przebarwienia i zrobiło sie kilka tak jakby pieprzyków brązowych koło bdodawki i na brodawce, tez cos takiego macie??
To "dzieki" hormonowi wzrostu- tez mam pieprzyków wiecej, powychodziły nowe, a stare zrobiły sie wieksze i ciemniejsze. Ale po ciązy wracaja do "normalnosci" (przynajmniej większosć i u mnie tak było).

Dziewczyny- co to za spadek formy? Odpoczywac i wracac do dobrej kondycji

Byłam na spacerze- brzuch twardy, boli podwozie- daje na wstrzymanie jednak, bo nawet zwykła aktywnosc juz nie dla mnie
Dzis podjęlismy wspólnie z moimi rodzicami decyzję, że na czas urlopu opiekunki (tydzień po świetach) przyjedzie mój tato do pomocy. Bardzo nie chciałam go fatygować, ale mój TZ sie uparł, mama sie uparła, wiec musiałam odpuścić. Nie lubie stanowic dla kogos "problemu"...

Dziewczyny- jak po wizytach?
__________________
Emilka 25.02.2014
Leon 19.04.2016

Edytowane przez Trisdom
Czas edycji: 2016-03-07 o 12:31
Trisdom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 12:40   #497
NetaC
Raczkowanie
 
Avatar NetaC
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 485
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez RoseLady Pokaż wiadomość
Masakrycznie się czuję , ciśnienie 99/66

i katar ....nieziemski
Mi sprawdził dzis gin i mam 100/66

Ale ja mam ciągle takie.
NetaC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 12:45   #498
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez Trisdom Pokaż wiadomość
Dziewczyny- jak po wizytach?
Może jednak to nie jest dla taty taki problem jak Ci się wydaje

Ja dopiero późnym popołudniem wizytuję, o 18:40
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 12:45   #499
akinomka03
Rozeznanie
 
Avatar akinomka03
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 585
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez tabaska25 Pokaż wiadomość
Akinomka u mnie jest to samo, zazwyczaj jak sie budze z mężem wcześnie rano w weekend to pokazuje mu palcem na ustach cicho, żeby maky jeszcze pospał bo jak tylko zaczynamy rozmowę to on od razu uskutecznia swoje szaleństwa
jakie mądre te nasze dzieciaczki już uczestniczą w naszym życiu

Cytat:
Napisane przez duchaa123 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny wieczorem i dziś rano przeżyłam istny koszmar ... tak mnie ząb napie... że myślałam że umrę dosłownie łaziłam na czworaka , próbowałam spać na podłodze , całą noc nie spałam... W desperacji o 7 obudziłam tż i pojechaliśmy do dentystki o 8 mnie przyjeła bez żadnej kolejki nie dośc że w ciąży to wyglądałam jak śmierć . Włożyła mi trucizne i po 30 min ból minął teraz mogę normalnie funkcjonować . Mam się teraz zgłosić 22 marca na założenie plomby ciekawe czy będe mogła bo takiego bólu wiecej nie przeżyję . Uwierzcie wolała bym 2 dzieci na raz urodzić ( tak sobie powtarzałam ) niż żeby mnie jeszcze raz taki ból spotkał
współczuję ból zęba to coś okropnego, chyba najgorszy ból jaki do tej pory miałam, ciekawe czy poród ten ból przebije

Cytat:
Napisane przez duchaa123 Pokaż wiadomość
mój gin ma tytuł ginekolog , położnik i jak szłam rodzić syna to kurat miał zmiane i tak sie cieszył że on bd przy porodzie , ale urodziłam nastepnego dnia i go już nie było , a tez mi zależało żeby był , no ale cóż poród przyjmował inny lekarz równie doświadczony i sympatyczny i nie było źle
moja gin też ginekolog-położnik i seksuolog dodatkowo
oprócz gabinetu prywatnego pracuje w szpitalu i tam właśnie gdzie pracuje zamierzam rodzić.

Cytat:
Napisane przez Kayira Pokaż wiadomość
A podobno by nie miec gbs pozytywnego to wczesniej trzeba jesc czosnek, jogurty i kefiry. Mi za tydzien pobiera...
jogurty i kefiry jem, zobaczymy mi pobiera w nastepny czwartek dopiero.

Cytat:
Napisane przez Trisdom Pokaż wiadomość
To "dzieki" hormonowi wzrostu- tez mam pieprzyków wiecej, powychodziły nowe, a stare zrobiły sie wieksze i ciemniejsze. Ale po ciązy wracaja do "normalnosci" (przynajmniej większosć i u mnie tak było).

Dziewczyny- co to za spadek formy? Odpoczywac i wracac do dobrej kondycji

Byłam na spacerze- brzuch twardy, boli podwozie- daje na wstrzymanie jednak, bo nawet zwykła aktywnosc juz nie dla mnie
Dzis podjęlismy wspólnie z moimi rodzicami decyzję, że na czas urlopu opiekunki (tydzień po świetach) przyjedzie mój tato do pomocy. Bardzo nie chciałam go fatygować, ale mój TZ sie uparł, mama sie uparła, wiec musiałam odpuścić. Nie lubie stanowic dla kogos "problemu"...

Dziewczyny- jak po wizytach?
dzieki za wyjaśnienie przyczyny tych pieprzyków
co do pomocy taty dobrze że będziesz go miała pod ręką choć rozumiem że jest Ci niezręcznie, tez tak mam że wolę sama
akinomka03 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-07, 12:50   #500
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

U mnie wizyta o 16:45 Pewnie tylko sprawdzi szyjkę i zrobi szybkie usg
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 12:53   #501
NetaC
Raczkowanie
 
Avatar NetaC
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 485
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Chyba tylko ja tutaj mam wizyty przed południem.
Ale mój gin pracuje do 14 czy 13 jakoś tak.

Jednak niestety przez to mój mąż widział małego na ekranie tylko raz. Bo musi się zwolnić z pracy by być ma usg. Więc nie ma jak.
NetaC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 13:03   #502
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Trisdom nic mi nie mów o pieprzykach mam ich pełno - jak moja mama i szczerze ich nie cierpię... Teraz tez widzę ze wyszły nowe, oby było jak mówisz ze znikną pozniej
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 13:04   #503
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez akinomka03 Pokaż wiadomość
współczuję ból zęba to coś okropnego, chyba najgorszy ból jaki do tej pory miałam, ciekawe czy poród ten ból przebije
U mnie najgorszy ból do tej pory to było dołamywanie kości po operacji(prawie na żywo, bo lekarz przyszedł godzinę po podaniu znieczulenia...). Ale tamto przyszło i poszło, a jak w czasie ciąży ruszyła mi 8ka i jednocześnie zapalenie dziąseł to miałam wrażenie, że cała szczęka mi pęka i ból dochodzi mi bezpośrednio do mózgu. Generalnie chyba był słabszy niż tej kości, ale zęby bolały tak długo, że przebiły wszystko...

Cytat:
Napisane przez NetaC Pokaż wiadomość
Chyba tylko ja tutaj mam wizyty przed południem.
Ale mój gin pracuje do 14 czy 13 jakoś tak.

Jednak niestety przez to mój mąż widział małego na ekranie tylko raz. Bo musi się zwolnić z pracy by być ma usg. Więc nie ma jak.
Mój gin przyjmuje popołudniami, ale właściwie wybierałam go trochę w ciemno, bo potrzebowałam właśnie późnoprzyjmującego. Żebym mogła chodzić z mężem, bo to dla niego ważne.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 13:11   #504
NetaC
Raczkowanie
 
Avatar NetaC
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 485
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Mój słucha każdej relacji z wizyty.
W szpitalu nasluchal się bicia serduszka. Przynajmniej tyle.
NetaC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 13:11   #505
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Uff... Nogi mi wchodzą do :dupa:
Dziś pierwszy dzień po praktykach, małe zamieszanie się zrobiło. Zgubili w szpitalu moje podanie.
Skierowali mnie na oddział pediatryczny ale pielęgniarka oddziałowa powiedziała że nie mogę tam być w ciąży bo to oddział chorób zakaźnych. Już myślałam że mnie wgl wywala z tych praktyk, ale zaprowadziła mnie piętro niżej gdzie są dzieci do zabiegów i innymi chorobami.
Pielęgniarki mnie tam miło przyjęły i dziś zostałam 2 godziny dłużej i potem mam przyjść za tydzień w poniedziałek. Kochana ta pani
Słuchajcie na tym oddziale jest dzidziuś ma 5 miesięcy i waży 3 800. Ma wadę serduszka- tylko jedną komorę i coś z nerkami. Takie mslenstwo... Troszkę z nim posiedziałam i widać że dziecku brakuje bliskości, matka rzadko go odwiedza... Próbowałam coś więcej dopytać pielęgniarek ale same nie wiele wiedziały.

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Mi też pociemniała skóra wokół sutków, to chyba normalne... Zrobiła się taka w brązowe plamki.
U mnie to samo ze skórą na piersiach. Zrobiła się ciemna i widać takie delikatne brązowe plamki




Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
Odebrałam Gbs - nie wychodowano
Super że wynik prawidłowy i nie masz zbędnych mieszkańców w bożenie
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 13:11   #506
valaria
Raczkowanie
 
Avatar valaria
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 108
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

a_g_ata co za impreza! piękne dekoracje, smakowite menu i tyyyle atrakcji. Gratuluję zdolności i tak jak dziewczyny już tu wspominały - ten imprezowy kierunek chyba Twoje powołanie

mój lekarz jednego dnia jest rano, innego od 15. a ciężarne z chorobowym przyjmuje jeszcze trzeciego dnia z rana więc jest wygodnie bo kolejka niewielka. tż raz był na usg, urwał się z pracy ale fajnie bo w końcu zobaczył maluszka no i doktor jest też w szpitalu, w którym będę rodzić więc fajnie bo to daje jakiś taki komfort psychiczny. jak mnie kierował na oddział w trakcie ciąży to też zawsze sam przyjęcie robił i doglądał więc od razu jakoś lepiej się czułam.
__________________
styczeń 2012
październik 2014
kwiecień 2016

Edytowane przez valaria
Czas edycji: 2016-03-07 o 13:13
valaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 13:15   #507
NetaC
Raczkowanie
 
Avatar NetaC
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 485
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Mi na sutkach takie czarne plamki wyszły malutkie okragle. Jak pieprzyk Ale płaskie.
NetaC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 13:18   #508
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez patulinka94 Pokaż wiadomość
Słuchajcie na tym oddziale jest dzidziuś ma 5 miesięcy i waży 3 800. Ma wadę serduszka- tylko jedną komorę i coś z nerkami. Takie mslenstwo... Troszkę z nim posiedziałam i widać że dziecku brakuje bliskości, matka rzadko go odwiedza... Próbowałam coś więcej dopytać pielęgniarek ale same nie wiele wiedziały.



U mnie to samo ze skórą na piersiach. Zrobiła się ciemna i widać takie delikatne brązowe plamki
Biedne maleństwo ;(

E, ale jak mamy skórę w plamki to prawie jak krówki, nie? Tak mi się teraz skojarzyło Znaczy się można liczyć na mleko
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 13:23   #509
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Biedne maleństwo ;(

E, ale jak mamy skórę w plamki to prawie jak krówki, nie? Tak mi się teraz skojarzyło Znaczy się można liczyć na mleko
Taa. Mi tz kiedyś powiedział że piersi takie mleczne mi się zrobiły
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 13:24   #510
lucy111
Zadomowienie
 
Avatar lucy111
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 702
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez duchaa123 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny wieczorem i dziś rano przeżyłam istny koszmar ... tak mnie ząb napie... że myślałam że umrę dosłownie łaziłam na czworaka , próbowałam spać na podłodze , całą noc nie spałam... W desperacji o 7 obudziłam tż i pojechaliśmy do dentystki o 8 mnie przyjeła bez żadnej kolejki nie dośc że w ciąży to wyglądałam jak śmierć . Włożyła mi trucizne i po 30 min ból minął teraz mogę normalnie funkcjonować . Mam się teraz zgłosić 22 marca na założenie plomby ciekawe czy będe mogła bo takiego bólu wiecej nie przeżyję . Uwierzcie wolała bym 2 dzieci na raz urodzić ( tak sobie powtarzałam ) niż żeby mnie jeszcze raz taki ból spotkał
ojej, to sie biedna wymęczylaś
oby już było ok



Cytat:
Napisane przez HappyGirl888 Pokaż wiadomość
Każdy ginekolog jest jednocześnie położnikiem bo tak sie nazywa specjalizacja która ukończyli "położnictwo i ginekologia" no chyba ze jakas pradawna specjalizacja pierwszego lub drugiego stopnia.

Ale niektórzy pracują w prywatnych gabinetach a niektórzy na oddziałach/w klinikach.

Lucy mi tez od jutra miesiąc do porodu został szoook jak to zleciało

I chyba nasilił mi sie syndrom wicia gniazda bo nagle mam ochotę wysprzątać dosłownie wszystkoooo po kilka razy w mieszkaniu.. Tylko wiem ze jak to zrobię to nie będę sie mogła ruszać przez najbliższy tydzien..
a no tak Ty też się planowo 8 rozpakowujesz

z tego co kojarzę to chyba tez z Wawy jesteś? też na Madalińskiego rodzisz jak większość dziewczyn?
Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
Malos gratulacje

Ja dziś pierwszy raz sie tak ciulowo czuje. Chyba w weekend za dużo robiłam dziś wstałam rano umylam włosy przy wannie odkurzalam zmylam podłogi i zaczęło mnie bolec podbrzusze i na wymioty sue zbierać pierwszy raz takie cos mi sie przytrafiło a tu jeszcze dziś mnie czeka przejażdżka do Gdańska

Dziś wstawiam ostatnie pranie kołderki minky - o ile nic nie dokupie

Odebrałam Gbs - nie wychodowano
już najwyższy czas zwolnić tempo na ten miesiąc

jak tam Maja, nadal się nie odwróciła? kiedy masz wizytę?
obawiam się ze u mnie może byc podobnie z ułożeniem Leona i boje się ze dziś dostane już skierowanie na cesarkę ...
Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Ja tez mam dziś niskie, i jestem senna Pierwszy raz od dawna, dawna.


Ciekawe czy mi zrobi dziś ten GBS
juz chyba najwyższy czas na gbs, też mam nadzieje ze dziś bede miała
cieakwe ile nasze chłopaki ważą

Cytat:
Napisane przez Trisdom Pokaż wiadomość
To "dzieki" hormonowi wzrostu- tez mam pieprzyków wiecej, powychodziły nowe, a stare zrobiły sie wieksze i ciemniejsze. Ale po ciązy wracaja do "normalnosci" (przynajmniej większosć i u mnie tak było).

Dziewczyny- co to za spadek formy? Odpoczywac i wracac do dobrej kondycji

Byłam na spacerze- brzuch twardy, boli podwozie- daje na wstrzymanie jednak, bo nawet zwykła aktywnosc juz nie dla mnie
Dzis podjęlismy wspólnie z moimi rodzicami decyzję, że na czas urlopu opiekunki (tydzień po świetach) przyjedzie mój tato do pomocy. Bardzo nie chciałam go fatygować, ale mój TZ sie uparł, mama sie uparła, wiec musiałam odpuścić. Nie lubie stanowic dla kogos "problemu"...

Dziewczyny- jak po wizytach?
tato z pewnością chętnie pomoże i nie mów że jestes dla niego problemem
jasne, ze chciałbyśmy jak najdłużej być samodzielne ale na tym etapie ciąży i jeszcze z aktywną dwulatką przyda Ci się pomoc
a Emilka pewnie bedzie szczęsliwa ze może się dziadkiem nacieszyć

wizyta dopiero wieczorem i już się stresuję tym ułożeniem Młodego

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Mam tak samo w naszym malutkim pokoiku, dlatego część rzeczy przechowuję u mamy, i będziemy zwozić na bieżąco Wszystko mamy wypchane, najbardziej chyba łózko
ja podobnie, mamy tylko rzeczy potrzebne na jakies najblizsze dwa miesiące, reszcze bedziemy wymieniac, wywozić za małe ciuszki do rodziców i przywozić następne

szafki załadowane juz na full

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość

Lucy, my też póki co mamy malusie mieszkanko (20m2 wszystkiego), i jest mało ustawne i upakowane po brzegi. Jedyne co nas ratuje to mój panieński pokój piętro niżej (tam chyba wyniesiemy zabawki i ubranka 68+) i piwnica przy mieszkaniu które nieustannie się remontuje póki co. Tam pójdzie krzesełko, bo na razie i tak nie będziemy używać i wózek ten na wyjazdy i będzie czekał na wyjazdy
my mamy 40 wiec chyba nie powinnam narzekać, bo sam nasz pokój pewnie ma ok 20, ale mimo wszystko trudno urządzić pokój dla dziecka, który jednocześnie jest pokojem dziennym, miejscem pracy i sypialnią

ale mam nadzieje ze już zbyt długo nie bedziemy musieli tu mieszkać

Cytat:
Napisane przez akinomka03 Pokaż wiadomość
ruchy
zastanawiam się kiedy moja mała śpi bo mam wrażenie że tylko w nocy (i też nie całą)
rano jak już nie śpię ale cisza nic nie mówię to ona spokojna a jak tylko coś powiem do mężą albo on się odezwie to reakcja jest natychmiastowa też chce uczestniczyć w naszych rozmowach
oprócz tego często uderza mnie w pęcherz i tak w dół naciska aż mnie kłuje w bożenie albo z prawej strony wypycha sie plecami, z lewej nogami i mi brzuch taki rozlazły na boki sie robi taki płaski jak naleśnik

piersi
zauważyłam że na skórze blisko brodawek zrobiły się brązowe przebarwienia i zrobiło sie kilka tak jakby pieprzyków brązowych koło bdodawki i na brodawce, tez cos takiego macie??
ja nie wiem czy nasz kiedykolwiek śpi
śmiejemy się i mówimy z meżem do brzuszka żeby spał bo nie urośnie




Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie znacie mojego brata, zrobilby pieklo wszystkim, nawet dalszym z rodziny. Ma postawione warunki i jesli sie nie bedzie trzymal ustalen to go mama wywali.

ehhh... z tego co piszesz to mam wrażenie ze brat jest przypadkiem, któremu przydałaby się jakaś terapia, ale zdaję sobie sprawę ze to raczej mało realne bo sam z pewnością nie zechce a Wy przeciez nie mozecie go zmusić
dużo siły dla Ciebie i dla mamy
lucy111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-30 10:55:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:37.