Mamusie kwietniowe 2016 - część VI - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-08, 14:45   #751
agusia8919
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 110
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Będę miała tak jak będę chciała na swoim. Dziś zamówiliśmy ostatnie płytki,a w drodze powrotnej kupiłam sobie buty
http://ccc.eu/pl/kids/catalog-bags/all/364910#!
agusia8919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 14:50   #752
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
Kejka a gdzies to wyszla na spacerki?
Byłam w lumpku, szału nie było. Poszłam do biedry bo promo na tulipany dziś i se nakupiłam do domu i tak spacerowałam sobie w deszczu
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 14:56   #753
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
A co do brwi - no ja to wiesz , dopiero szukam i się uczę. A u kosmetyczki jak byłaś to co Ci proponowały? Może faktycznie trzeba znaleźć odcień do malowania? Wczoraj na filmiku widziałam jak dziewczyna sobie wymalowała brwi (tylko ona czarnym), wiec pewnie się da znaleźć jasny ale taki, który nada ostrości Twojej buzi?

poczekajmy aż tu doświadczone dzeiwczyny się wypowiedzą
Nie byłam u kosmetyczki. Teściowa sobie robiła i cóż... wyglądała delikatnie mówiąc bardzo niekorzystnie zrobiła jej czarne i kompletnie do niej nie pasowały.
Cytat:
Napisane przez AsiaPo Pokaż wiadomość
Kalpana: Henna u kosmetyczki (ale dobrej). Dobierze Ci odpowiedni kolor. Ja dłuuuugo chodziłam w czarnej hennie (do blond włosów, ale bardzo lubię mocną oprawę oka, więc tuszu nawalam 100 kg), aż w końcu dałam się namówić na jakieś mieszanki i były strzałem w 10
No właśnie z tą dobrą kosmetyczką to u nas ciężko. Niby jest kilka, ale tak naprawdę nie wiem czy któraś jest dobra, bo znajome raczej nie chodzą, jedynie na makijaż okazjonalny. U mnie ciemne się nie sprawdzą. nawet jak miałam czarne włosy i zrobiłam sobie brązową, która i tak wyszła jak czarna, mimo że krótko trzymałam, wyglądałam niefajnie.
Cytat:
Napisane przez AsiaPo Pokaż wiadomość
Ah, ah! Chciałam Wam jeszcze polecić film "To właśnie seks/The little death".
Powiedziała mi o nim koleżanka.
Tak porytego filmu długo nie widziałam
Mąż był nim zachwycony, a podziałał jak gra wstępna

Końcówka miażdży, choć w trakcie też jest kilka niezłych momentów
Dzięki, jak TŻ wróci to sobie obejrzymy
Ślicznie
Cytat:
Napisane przez lucy111 Pokaż wiadomość
Chyba skonczyla się nasza zła passa i teraz już tylko lepiej będzie.

Widzę że u wszystkich jakaś nieustająca gastofaza. Zjadłam 4 kanapki na śniadanie, owoce ciastka do kawy i juz w sumie jestem głodna

Co do podkładów mineralnych to przetestowalam i bardzo polecam, ja też z tych bladziochow i w drogerii trudno mi coś idealnego dobrać. Zerknij na anabelle minerals. Po 8 zł mają próbki i spokojnie jedna wystarcza na jakieś 2-3 tygodnie. A dziś chyba darmowa dostawa.
Powinnam gdzieś mieć zapisane jakieś teksty z blogów o doborze odcieni postaram się znaleźć i Ci podesłać.
Tez się bałam zamawiać a okazało się ze trafiłam idealnie z odcieniem.

Brwi podkreślam cieniami z Bell i bardzo sobie chwale. Podobno Golden rose i essence mają też fajne zestawy. Może spróbuj tak jak dziewczyny radzą wybrać się do kosmetyczki na jakas jasna hennę.


Tez musze pójść bo chciałbym ogarnąć ładnie brwii przed porodem a wstyd się przyznać ze nigdy na hennie nie byłam i boję się trochę efektu 😕
O super, będę wdzięczna jak podeślesz mi o tych odcieniach. No właśnie słyszałam sporo o anabelle, ale jak zaczęłam przeglądać, to zaczęłam głupieć i się poddałam A tak w ogóle to wygodnie się je nakłada? To jest coś takiego w nakładaniu jak puder sypki?
Chyba muszę się rozejrzeć po kosmetyczkach i popytać jak one to widzą, żeby się nie okazało że wyjdę z mega ciemnymi brwiami
Cytat:
Napisane przez tabaska25 Pokaż wiadomość
Odebrałam wyniki gbs - nie wyhodowano

Cytat:
Napisane przez Martinixxx Pokaż wiadomość
Najlepiej to wybrać się do sprawdzonej (!) kosmetyczki. Wdomu można zacząć od poszukania albo matowych cieni lub skorzystanie z gotowych paletek do stylizacji brwi np Catrice czy Essence
Z tą sprawdzoną to będzie problem. Miałam gdzieś chyba te cienie z essence, ale nie wiem czy one ciemne nie były Muszę je poszukać i sprubować. A tak w ogóle to malować same woski czy skórę pod nimi też malujecie
Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Bo się boi ryzyka. mówi, że tylko po konsultacji z lekarzem Ostatnio mi nie sprzedał żelaza... nie wiem co za człowiek Mogłam TŻ samego wysłac to by sprzedał bez problemu.
dziwny człowiek. przecież to jest bez recepty.
Cytat:
Napisane przez tabaska25 Pokaż wiadomość
ale sie obżarłam ta pomidorówka, wyszła pyszna
ten cień do brwi to Golden Rose - http://allegro.pl/puder-do-brwi-eyeb...863623811.html
Dla mnie niestety za ciemny.

Tak sobie myślę, że może na początek łatwiej by było z kredką do brwi niż z cieniami? Jak myślicie?
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 14:57   #754
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość
Byłam w lumpku, szału nie było. Poszłam do biedry bo promo na tulipany dziś i se nakupiłam do domu i tak spacerowałam sobie w deszczu


Kejka gdzie ty lazisz w taka pogodę Ja dzis sie wozilam po lesznie z tesciowa i wystarczyło ze z parkingu do sklepów musialam wysiadać, wczoraj bylo tak ładnie a dzisiaj d.upa. A jeszcze temat tego pudry to na niego jakiś bronzer jeszcze sie naklada? W sensie na policzki? Uzywalas go na podkład, czy on juz sam w sobie wyrównuje koloryt i ewentualne niedoskonałości?

Skoro o kosmetykach, to polecicie jakies balsamy z naturalnymi skladami takie dobrze nawilzajace
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 14:58   #755
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez a_g_ata Pokaż wiadomość
W załączniku fotki szafy..
Jak ktoś chce etykietki do wydruku to mogę podeslac:p jestem zodiakalna panna i germanistką wiec wiecie "Ordnung muss sein" hehe
alez mi sie ten twoj ordnung podoba! ja wszystkie rzeczy dla malej bede miala w komodzie pod przewijakiem, ale komoda jest duza - 140cm szeroka i ma 3 duze szuflady z podzialkami (tutaj ciuszki, reczniki, na dole jakies zapasy) i 3 male na gorze (takie na wcisk, ze nawet biodrem czy kolanem otworze) na rzeczy podreczne. z mlodym system sie sprawdzil, wlasnie jego rzeczy musze powoli stamtad "wyprowadzic"
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 14:59   #756
RoseLady
Raczkowanie
 
Avatar RoseLady
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 373
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez patulinka94 Pokaż wiadomość
Dziwny ten farmaceuta

AsiaPo prosze fotkę torebki.
W rzeczywistości trochę bardziej wyrazisty kolor.
Ma taki paseczek że możesz sobie przez ramię przewiesic. Ja się jaram i nie mogę się czekać tych spacerów wiosną
fajna, tez takiej mi trzeba właśnie

Cytat:
Napisane przez kopycio Pokaż wiadomość
Wiem ze to poliester, ale ja uważam, ze nie trzeba przesadzac w koncu nie ma jakiegoś ciagłego kontaktu skóra do skory. A wypełnienie pościeli to tez nic naturalnego. Zło czai sie wszedzie
Ta pościel o która pytasz to bawełniana? Czy z minky? Jak bawełniana to raczej nie powinno być dużej różnicy, ewentualnie w grubości materiału. A jesli z minky to ten polar potrafi być naprawdę różny i tu bym nie ryzykowała z tańszym. Sam minky dobry jakościowo kosztuje ok 60 zł za metr.



Musi byc pyszne! Niestety beszamel nie przejdzie u mojego tż..



W Ross sa! Ja tam brałam swoje








Nie rozumiem przecież magnez mozna kupic nawet w rossmanie. Co mu do tego co kupujesz. Jakis dziwny..

Miałam robic obiad, ale nie mam weny. Tż wraca pozno, zrobie mu gofry
gofry

Cytat:
Napisane przez a_g_ata Pokaż wiadomość
Ufff...od rana ogarnialam szafę zosi ...jeszcze muszę wyprac parę ciuszkow i gotowe! Jutro akcja pakowania torby do szpitala..
Wieczorkiem was podczytam

W załączniku fotki szafy..
Jak ktoś chce etykietki do wydruku to mogę podeslac:p jestem zodiakalna panna i germanistką wiec wiecie "Ordnung muss sein" hehe
świetnie to zorganizowałaś

Cytat:
Napisane przez annihilate Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi w sprawie ciśnienia

Przespałam się na chwilę i znowu mnie skurcze męczyły. Kompletnie nie umiem sobie znaleźć wygodnej pozycji ani do spania ani do siedzenia. Dobrze, że to już końcówka.

Lulka nie ogarniam jak mógł Ci magnezu nie sprzedać... a podkłady ja mam seni ale ten większy rozmiar 60x90, w aptece powinny być, ale idź może do innej bo znowu nie będzie Ci chciał sprzedać buc


Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
Lulka jaki agrument gość dobry



Cloche o to ładnie sie dzieje ja pierworodka ale torby jeszcze nawet nie posiadam do której mogłabym sie upakowac hehe





Melduje ze wyslalam albumy do ciotek i wyslalam ubrania na wymianę jeeeka lubię tak po kolei odchaczac

Zjadłam właśnie pyszna tarte!! Chyba taka zrobię na obiad bo jest genialna 💗 z o kurde juz nie pamiętam z czym byla .

Świetnie.

Podejdę do kasy to przeczytam i postaram się zapamięta składniki hehe bo potem musze pójść je kupic



Teraz czekam na kawke i jednak koktajl z owoców to sobie sama w domu zrobię smoothie jakies trzasnę w thermosiu
ja uwielbiam z jarmuzu i ananasa
RoseLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 15:05   #757
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Może córka się stresowała, że masz nieprzygotowane rzeczy dla niej to Cię popędziła
wiesz, ze moze faktycznie? tak sobie pomyslalam, ze to by pasowalo do jej charakterku, ktory ocenilam po jej minach z usg 3d na dosc wladczy bedzie mala rzadzic calym domem...

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
Cloche o to ładnie sie dzieje ja pierworodka ale torby jeszcze nawet nie posiadam do której mogłabym sie upakowac hehe
i dobrze... ja przy mlodym torbe spakowalam dzien przed porodem a teraz niedawno stwierdzilam, ze wlasnie nie mam w co sie spakowac, bo walizki takie lekkie podreczne ostatnio wypierdzielilam, a procz tego mam tylko mala sportowa torbe... i przy okazji spozywczych zakupow ostatnio wzielam w kauflandzie jakas taka solidnie wygladajaca torbe 30l, musi styknac. no, wiec jest torba, pranie sie robi - normalnie sama siebie zaskakuje przesz ja mam jeszcze dobre 3 tygodnie!!!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-08, 15:06   #758
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez tabaska25 Pokaż wiadomość
Stosuje może któras tu puder transparentny? Jakie efekty nadaja one? Duzo jest opinii dobrych na temat pudru kryolan, tu babka opisuje http://matleenamakeup.blogspot.com/2...y-kryolan.html ale jakoś tak wolalabym od osoby stosujacej cos wiecej sie dowiedziec

Ja mam z make-up studio i bardzo chwale matuje i utrwala makijaz nie pozostawiając efektu maski

Edit: stosuje tylko na większe wyjścia i jak kogos maluje
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja


Edytowane przez kropcia007
Czas edycji: 2016-03-08 o 15:14
kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 15:07   #759
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Wyobrażacie sobie, że wczoraj w aptece facet nie sprzedał mi magnezu?
No bez jaj, co to za sierota?

Cytat:
Napisane przez tabaska25 Pokaż wiadomość
ale sie obżarłam ta pomidorówka, wyszła pyszna
ten cień do brwi to Golden Rose - http://allegro.pl/puder-do-brwi-eyeb...863623811.html
kopycio piękne pościelki, zasłonki, poduszki ahh
Nie daje dzisiaj rady na plecy i zebra, taka jestem oblała, nie wiem czy to przez małego aliena który znowu fiknał na druga strone, bo czkawke czuje w prawej pachwinie a nie w lewej, jak to było wczesniej, okopuje mnie syrkami że czuje je pod skórą
martinixxx wspolczuje Twojej mamie, że tak ich nauczyła do wygody, ale przynajmniej u Ciebie odpocznie a tamci zrozumieja jak dobrze z nia mają, mój brat z bratową robia to samo, oboje od 3 miesiecy nie pracuja, a potrafia dziecko podrzucic na cały dzień i co drugi dzień przychodzic na obiadki gotowe, nie mówiac że nawet po sobie nie pozmywają :/
To też niezłe kwiaty. Nasi mają 2 firmy. Szwagier prowadzin naszą wspólną, siostra ma swojego optyka,ale i tak uważam,że mogliby mniej się mamą wysługiwać.

Cytat:
Napisane przez madzia2409 Pokaż wiadomość
Lulka,a jak będziesz rodzić?
Co do mnie, to narazie SN, a jesli cisnienie skoczy na porodowce, to CC.

Co do tych rak. Lekarka nie ma pomyslu na to i ma minac do kilku tygodni po porodzie... . Mam nadzieje, bo to chyba najgorsza zmora tej ciazy.

Co do Bozeny... boli szczegolnie rano, ale boli mnie tez ujscie pochwy... . Dobrze, ze jutro wizyta, to posprawdza dół.

Co do kosmetykow, ostatnio na Yves Rocher zaszalalam i mam teraz w lazience sporo nowosci . I peeling do ciala i maska, odzywka i szampon do wlosow i krem do twarzy i maseczka i do paznokci bazy . Niestety moja cera w ciazy oszalala i przetluszcza sie strasznie, az nie mam pomyslu co z nia juz robic.
Do kobietek farbujacych wlosy w domu... . Nie chce mi sie isc do fryzjera i siedziec te 2h, a chcialabym zafarbowac wlosy w domu. Czym farbujecie ??? Mam ciemny blond i pasemka, a chcialabym zafarbowac calosc na ciemny, chlodny blond. Ma ktoras wiedze w tym temacie???
A na jakim poziomie masz ten ciemny blond. ja jestem na 9, używam 9/17 z wella kolestone i jasne pasemka raz na pół roku. Za tydzień tż będzie mi odrosty farbował. Szkoda mi całych włosów farbować a takie omre nadal w modzie

Cytat:
Napisane przez tabaska25 Pokaż wiadomość
Stosuje może któras tu puder transparentny? Jakie efekty nadaja one? Duzo jest opinii dobrych na temat pudru kryolan, tu babka opisuje http://matleenamakeup.blogspot.com/2...y-kryolan.html ale jakoś tak wolalabym od osoby stosujacej cos wiecej sie dowiedziec
mam ten zKryolanu. Kiedyś używałam codziennie tylko na czoło,ale ogólnie wolę efekt satynowy na buzi. zależy też od rodzaju cery. Dla tłustej będzie super na codzień, miesana na strefę T, dla suchej okazjonalnie. Teraz mam MAC studio fix w kolorze NC20, bardzo wydajny i efekt na skórze bajeczny. a też Inglot HD, tez ok, ale trochę bardziej go widać i musze makijaż zakończyć mgiełką żeby zdjąć pudrowość i uzyskać bardziej naturalny efekt. Mem jeszcze Ben NYE w kolorze banana: Super zmielony i ładnie wygląda na twarzy.

Z matujĄcych na codzień mogę polecić Stay Matte z Rimmel.

Cytat:
Napisane przez a_g_ata Pokaż wiadomość
Ufff...od rana ogarnialam szafę zosi ...jeszcze muszę wyprac parę ciuszkow i gotowe! Jutro akcja pakowania torby do szpitala..
Wieczorkiem was podczytam

W załączniku fotki szafy..
Jak ktoś chce etykietki do wydruku to mogę podeslac:p jestem zodiakalna panna i germanistką wiec wiecie "Ordnung muss sein" hehe
Rozwalasz mnie kobieto. Wszystko wygląda cudnie
Ja też lubię porządek,ale mam same komody malm także napisy u mnie się nie sprawdzą.

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
Kejka a gdzies to wyszla na spacerki? dobra ja skonczylam kawunie to czas się zbierać do domu u konczyc zamówienie moich probek kremów BB

Kurde dobrze was miec :P w zyciu bym nie wiedziała ze są takie kremy heh zamówię probeczki i bedzie szau

Dziewczynki co stosuja kosmetyki sylveco mam pytanie bo sobie upatrzyłam dwie rzeczy to jak wrócę do domu pomęczę was który z nich wybrac:P moja pamięć niestety szwankuje i nie pamiętam co to upatrzyłam heh
Lubię Sylveco, miałam z betuiną rokitnikowy. Dobry,ale ja już musze mieć ostrzejszą amunicję na pysku

Wróciłam z zakupów. Już się nie nadaje na takie wyprawy, mimi,że podjechałam tramwajem pod same drzwi. Kupiłam małej koszulkę, młodemu body, krem pod oczy, skarpetki i kubek z pokrywką do kompletu dla tż Kwiatki i czekoladki dostałam od tŻ na dzień kobiet
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160308_153108.jpg (84,1 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160308_153130.jpg (88,2 KB, 25 załadowań)
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."



Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 15:11   #760
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Lucy zazdroszczę ze synek sie odwrócił

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Kalpana z gr są rożne odcienie tych cieni do brwi a wg mnie kredka zawsze jest taki nienaturalny efekt chyba ze ładnie rozetrzesz tylko kredka nie jest tak trwała jak matowy cień.
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 15:13   #761
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
wiesz, ze moze faktycznie? tak sobie pomyslalam, ze to by pasowalo do jej charakterku, ktory ocenilam po jej minach z usg 3d na dosc wladczy bedzie mala rzadzic calym domem...

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------


i dobrze... ja przy mlodym torbe spakowalam dzien przed porodem a teraz niedawno stwierdzilam, ze wlasnie nie mam w co sie spakowac, bo walizki takie lekkie podreczne ostatnio wypierdzielilam, a procz tego mam tylko mala sportowa torbe... i przy okazji spozywczych zakupow ostatnio wzielam w kauflandzie jakas taka solidnie wygladajaca torbe 30l, musi styknac. no, wiec jest torba, pranie sie robi - normalnie sama siebie zaskakuje przesz ja mam jeszcze dobre 3 tygodnie!!!
To Wam się szykuje niezła aparatka
Moja za to ciągle się zasłania, ostatnie zdjęcie gdzie pyszczek pokazała to chyba przed 20 tygodniem. A tak to po tatusiu niecierpi zdjęć i pyszczek zasłania dwiema rączkami zawsze i macha jak szalona, żeby przypadkiem doktor dobrego ujęcia nie miał. Albo nie lubi lekarzy. To akurat po mnie
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-08, 15:14   #762
NetaC
Raczkowanie
 
Avatar NetaC
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 485
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Patrzcie jaka akcja Pani fotograf
https://m.facebook.com/monikaserekph...pe=3&source=48

Ja to już sesja za mną a brzuch opadł i ma rozstępy więc się nie pisze na to.
NetaC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 15:19   #763
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Ja do tej pory stosowalam kredke jak juz henna wyblakla i nie chciało mi sie nakladac, ale duzo brwi po takim traktowaniu nią wypada, wiec przerzucam sie na cienie, jeszcze paczka nie dotarla, mialam nadzieje ze na Dzien Kobiet juz ją będę miala.

Ehh kusi mnie ten kryolan ale nie chcialabym nie trafić w odcień, bo malo nie kosztuje😐
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 15:23   #764
NieIdealna82
Raczkowanie
 
Avatar NieIdealna82
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 191
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

AGUSIA ja chodze na NFZ,mam robione wszystkie badania łącznie z gbs i za żadne nic nie płaciłam...

Też dziwne od czego to zależy....
__________________
1 Szczęście 2002
2 Szczęście 2008
3 Szczęście 07.04.2016
NieIdealna82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 15:23   #765
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez tabaska25 Pokaż wiadomość
Kejka gdzie ty lazisz w taka pogodę Ja dzis sie wozilam po lesznie z tesciowa i wystarczyło ze z parkingu do sklepów musialam wysiadać, wczoraj bylo tak ładnie a dzisiaj d.upa. A jeszcze temat tego pudry to na niego jakiś bronzer jeszcze sie naklada? W sensie na policzki? Uzywalas go na podkład, czy on juz sam w sobie wyrównuje koloryt i ewentualne niedoskonałości?
Gdybyś przez 4 tygodnie wyszła z domu tylko kilka razy i to na wizytę/do labo/do apteki/do sklepu 50 m od domu/do rodziców to nawet pogoda by Cię nie zniechęciła. Uwierz... ale nie zrozumiesz, jeśli Ty idziesz do pracy z ludźmi pogadać, to z kumpelą do kina itp jesteś wolna...a ja byłam "więziona" w łóżku...

Ja ten biały puder z belle (z tej edycji anty uczulającej) jak używam to daję na podkład - na całą twarz i szyję. Potem robię resztę. Ale to na jakieś wyjścia, że trzeba się wylaszczyć. Ale jego powinno się dawać na sam koniec makijażu, bo on ma utrwalać, tyle, że ja wolę w ten sposób.

Ten biały puder Ci niczego nie przykryje, on utrwala i matowi tylko.
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 15:27   #766
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
Kalpana z gr są rożne odcienie tych cieni do brwi a wg mnie kredka zawsze jest taki nienaturalny efekt chyba ze ładnie rozetrzesz tylko kredka nie jest tak trwała jak matowy cień.
Mnie się wydawało że właśnie cieniami bardziej nienaturalny efekt wychodzi, ale się nie znam, więc no To chyba muszę poćwiczyć z tymi cieniami co mam i jak (o ile) mi się uda, to ewentualnie zamówię coś lepszego.
Muszę jeszcze nauczyć się robić kreskę na powiece, ale za cholerę nie mogę tego ogarnąć W dodatku do nauki kupiłam sobie eliner w pędzelku, a dopiero potem wyczytałam że na początek lepiej taki sztywny

Ciekawe czy te kocyki będą fajne http://www.opiniodajnia.pl/wp-conten...016/03/305.jpg

Poli wyłącza mi się laptop (a raczej przechodzi w stan uśpienia) jak podłączam/odłączam zasilanie. Dzieje się to losowo. Myślisz że to może być wina systemu (tak mi znajomy sugerował)- mam win7- albo braku jakiś kodeków (brakuje mi 2 ale nie umiem ich znaleźć)? Nie wiem czy sprubować z wgraniem innego systemu czy od razu oddać go ZNOWU na serwis
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 15:29   #767
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Ehh no to zwracam honor Ja sama w domu najczęściej siedze i świra dostaje, czekam na weekend aż z mężem spędzę niedziele, bo caly tydzień wraca do domu po 17, takie wyjścia jak ostatnio to u mnie rzadkość bo mieszkając na wsi za bardzo nie mam tu opcji wyjścia.. Ostatni miesiąc będzie dla mnie koszmarny bo juz za kierownica nie siadam wiec nigdzie sie nie rusze😐 no ale wszystko lepsze niż leżenie w łóżku, ja bym nie dala rady.

W sumie to nie mam swiecacej sie buzi wiec bez sensu klasc kolejna warstwę na twarz i wydawać kasę na cos co i tak będę musiała bronzerem przykryć
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 15:34   #768
lucy111
Zadomowienie
 
Avatar lucy111
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 702
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Polinezyjka widzisz jaki dobry dzień jednak
ja wszystko z kontri zwróciłam, w ogole nie zdązyłam anulowac zamówienia i musiałam je odeberać ale zwrócili mi nawet kase za wysyłkę od nich wiec jestem zadowolona

też nadal tyle kawy chlejesz? powiedz ze nie jestem sama u mnie kawka codziennie musi być
mąz pije w pracy a ja staram się zeby ekspres w domu nie stał nieużywany niedawno kupiliśmy ładne szklanki do latte wiec kawa to sama przyjemność

które BB zamawiasz? te co Martini polecała czy jeszcze coś innego?

co do Sylveco to pytaj śmiało jak bede potrafiła to doradze

widze ze u Ciebie też coś sie ruszyło na vinted
ja w ostatnim tygodniu sprzedałam dwie rzeczy, na jutro tez sie umówiłam z dziewczyną bo chce sweter kupić wiec coś tam się kreci, az się zastanawiam czy czegoś za tę ekstra kaskę sobie nie kupić
tak mi się marzy skórzana torebka

Martini właśnie dlatego pytałam bo myslałam ze moze Ty coś wypatrzyłaś, wszystkie filmiki ktore znalazłam dziewczyny zaczynały od tego ze co prawda nie mają opadającej powieki ale postarają sie pokazac makijaż dla takich oczu... no wiec trochę bez sensu

dzięki za rady
ja właśnie z kreską mam problem, nie umiem wyciągnąc jej tak jak powinna być przy opadającej powiece
długie rzesy od razu zmieniają spojrzenie
przed ciążą używałam long4lashes i były cudowne, w ciązy odstawiłam bo podobno niewskazane ale jeszcze troche zostało wiec z pewnością wróce do tej odżywki


lulka19 w ogóle wtf z tym farmaceutą.... przecież mogłaś tego wcale nie kupować dla siebie
a poza tym magnez nawet w ciązy jest wskazany wiec nie ogarniam gościa

patulinka94 fajna torebeczka, w sam raz na portfel i jakieś drobiazgi
małe torebki nam się teraz bardziej przydadzą

AsiaPo chyba masz rację z tymi włosami i lepiej ten miesiąc poczekać, choć marzy mi się jakaś zmiana

moze chociaz henne nałożę bo nie lubię swojego naturalnego nijakiego koloru i z chęcią je trochę przyciemnię


Kalpana
podobnie jak Ty boję się tej henny u kosmetyczki bo nigdy nie wiem na kogo trafię

ale obiecałam sobie ze przed porodem się wybiore i wtedy nie bede sie musiała martwić podkreslaniem cieniami

a Ty moze na początek spróbuj którejś z tych paletek do brwii

co do anabelle minerals to tu prosze link http://idaliastyle.pl/jak-dobrac-pod...lny-annabelle/
http://idaliastyle.pl/podkad-mineral...rac-nakadac-i/

ja jako taki umiarkowany bladzioch zamawiałam matujący natural fair
a nie wiem czy Ty nie masz jeszcze jaśniejszej karnacji wiec moze nawet tego najjaśniejszego byś potrzebowała

konsystencja porównywalna do sypkiego pudru, ale uważam ze nakłada się dość łatwo
ja używałam do tego ściętego pędzla hakuro h50, ważne zeby strzepać z pędzelka nadmiar podkładu i ładnie miejsce przy miejscu tak jakby wcierać go w skórę
nakładałam zawsze na krem nawilżający ale już po wchłonięciu
lucy111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 15:40   #769
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

PIELĘGNACJA TWARZY
chcę zamówić z sylveco:
sylveco - TYMIANKOWY ŻEL DO TWARZY
albo
sylveco - HIBISKUSOWY TONIK DO TWARZY

albo oba :P ale nie wiem czy to ma sens.

Do tej pory na buzię stosowałam tylko tonik do zmywania makijażu, po czym chlupnęłam wodą na buzie i tyle.

Zanim się wgryzę w te wszystkie blogi kupiłabym jakiś żel lub coś takiego jak ten tonik.
Czy któraś stosowała z was jeden z tych produktów?

Oczywiście muszę jakiś krem po nich użyć nawilżający. Na ten moment mam taki jakiś z AA to już go zużyję, a potem poszukam czegoś bardziej naturalnego

Cytat:
Napisane przez tabaska25 Pokaż wiadomość
Odebrałam wyniki gbs - nie wyhodowano
jejjja!!!
Ja w sobotę mam wizytę i poznam wyniki.

Cytat:
Napisane przez groszekpat Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Dawno już nie pisałam. Ale przez te bóle kregosłupa i miednicy nie mam na nic ochoty. Na dodatek synek miał zapalenie płuc i zastrzyki domięśniowo. Jutro zaczynam 35 tydzien (wg. Was 36) Wizyte u lekarza mam w poniedziałek o 18.00 i już sie nie moge doczekać. Mały strasznie mi napiera na szyjke i ciekawi mnie czy przez to nie zrobiło mi sie jakieś rozwarcie. 2 tygodnie temu odpadło mi troche czopa ale nie był podbarwiony krwią. Przytyłam chyba najwiecej z was mam 161cm a warze 77 kilo. Przed ciąża 54, wiec ogólnie masakra. Ale wiem że jak sie wezme za siebie to schudne Mam już cała wyprawke uszykowana i wszystko poprane. Synek bedzie miał na imie Sebastian. Ciekawa jestem ile już warzy, bo ostatnio w 32 tyg ciąży miał 1700g. Mój trzylatek wymyślił że dzidzius wykopie dziure w brzuszku i dopiero wtedy wyjdzie. Z meżem cały wieczór sie z tego śmialiśmy
Ojej jaki pomysłowy hehhehe
Czop odchodzi no pięknie ! To niedługo się zaczniesz wypakowywać ale jeszcze niech chwilkę wytrzyma w brzuszku.

Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość
Byłam w lumpku, szału nie było. Poszłam do biedry bo promo na tulipany dziś i se nakupiłam do domu i tak spacerowałam sobie w deszczu
o to pięknie miły spacerek


DZIEŃ KOBIET
mama do mnie dzwoni, że była w galerii i nagle biegnie za nią jakiś facet z kwiatkiem i mówi:
Taka pani jest Piękna, że musiałem kupić Pani kwiatka, proszę z okazji dnia kobiet.

Mame wmurowało ale taka jest teraz szczęśliwa hehhehhe
a ja cieszę się, że miała tak miłą i cudowną sytuacje
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-08, 15:47   #770
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Lucy polecam szamponetke Joanny do odświeżenia włosów -kawowy brąz nie ma amoniaku utleniaczy itd używam jej juz kilka lat wypłukuje mi sie ładnie do zera i daje chłodny kolor bez poświaty rudości. Jutro idę podciąć włosy i nałożę szamponetke na dniach
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 15:47   #771
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
DZIEŃ KOBIET
mama do mnie dzwoni, że była w galerii i nagle biegnie za nią jakiś facet z kwiatkiem i mówi:
Taka pani jest Piękna, że musiałem kupić Pani kwiatka, proszę z okazji dnia kobiet.

Mame wmurowało ale taka jest teraz szczęśliwa hehhehhe
a ja cieszę się, że miała tak miłą i cudowną sytuacje
oo jaka fajna sytuacja
dzisiaj prawie zebrałam szczenę z podłogi w rossmanie bo mi babeczka na kasie kazała podejść pierwszej nie powiem, miło
byłam w sr, ale w sumie szybki wykład był. Za tydzień idę na 3 zajęcia wy już pewnie dawno pokończyłyście, a ja zaczynam w zasadzie
agata cudna ta twoja szafa, podziwiam!
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 15:48   #772
NetaC
Raczkowanie
 
Avatar NetaC
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 485
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Patrzę w kartę wypisu ze szpitala a tam ginekolog zakreslil długopisem wynik który i nich wyszedł dodatni na Streptococcus agalactiae☠–☠Gram-dodatni☠β-hemolizujący paciorkowiec zaliczany doziarniaków.☠ (wzięłam to z Wiki ) no i gin kazał mi zrobić badanie konkretnie na tą bakterie bo mówi że coś mu się wydaje ze szpital mógł zrobić to badanie błędnie.

Ale czuję się teraz źle bo mi nikt nie powiedział jak groźne to jest...
Kurde ja mam prawo się nie znać na tych nazwach Ale lekarz ma chyba obowiązek powiedzieć że to coś groźnego...
NetaC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 15:51   #773
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Moja teściowa dzisiaj dostała pocztą na panieńskue nazwisko kartkę z życzeniami urodzinowymi (ma w grudniu) i stówą w środku Teraz rozkminia od kogo to może być.

Tak ładnie było do popołudnia na dworze, a teraz się zachmurzyło i wiatr się zerwał.
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 15:55   #774
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
https://static.wizaz.pl/forum/images...tor/attach.gif
Poli wyłącza mi się laptop (a raczej przechodzi w stan uśpienia) jak podłączam/odłączam zasilanie. Dzieje się to losowo. Myślisz że to może być wina systemu (tak mi znajomy sugerował)- mam win7- albo braku jakiś kodeków (brakuje mi 2 ale nie umiem ich znaleźć)? Nie wiem czy sprubować z wgraniem innego systemu czy od razu oddać go ZNOWU na serwis
Jak dla mnie brak kodeków tu nie ma nic do rzeczy.
Zrób screeny z tych miejsc:
Slajd1.JPG

Slajd2.JPG

Cytat:
Napisane przez lucy111 Pokaż wiadomość
Polinezyjka widzisz jaki dobry dzień jednak
ja wszystko z kontri zwróciłam, w ogole nie zdązyłam anulowac zamówienia i musiałam je odeberać ale zwrócili mi nawet kase za wysyłkę od nich wiec jestem zadowolona

też nadal tyle kawy chlejesz? powiedz ze nie jestem sama u mnie kawka codziennie musi być
mąz pije w pracy a ja staram się zeby ekspres w domu nie stał nieużywany niedawno kupiliśmy ładne szklanki do latte wiec kawa to sama przyjemność

które BB zamawiasz? te co Martini polecała czy jeszcze coś innego?

co do Sylveco to pytaj śmiało jak bede potrafiła to doradze

widze ze u Ciebie też coś sie ruszyło na vinted
ja w ostatnim tygodniu sprzedałam dwie rzeczy, na jutro tez sie umówiłam z dziewczyną bo chce sweter kupić wiec coś tam się kreci, az się zastanawiam czy czegoś za tę ekstra kaskę sobie nie kupić
tak mi się marzy skórzana torebka
O jak miło z ich strony

kawe - no w domu nie piję, ale jak właśnie wyjdę gdzieś to często zahaczę o kawiarnie i kupię cappuccino

Przez te Twoje linki poczytałam Aline Rose i ona opisała krem:
SO'BiO etic BB
i te próbki zamówię !
tylko szukam skąd bo od razu bym wzięła któryś sylveco

Coś się ruszyło! racja
Sprzedałam kurteczkę więc 45 zł wpadło do kieszeni
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 15:56   #775
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez NetaC Pokaż wiadomość
Patrzę w kartę wypisu ze szpitala a tam ginekolog zakreslil długopisem wynik który i nich wyszedł dodatni na Streptococcus agalactiae☠–☠Gram-dodatni☠β-hemolizujący paciorkowiec zaliczany doziarniaków.☠ (wzięłam to z Wiki ) no i gin kazał mi zrobić badanie konkretnie na tą bakterie bo mówi że coś mu się wydaje ze szpital mógł zrobić to badanie błędnie.

Ale czuję się teraz źle bo mi nikt nie powiedział jak groźne to jest...
Kurde ja mam prawo się nie znać na tych nazwach Ale lekarz ma chyba obowiązek powiedzieć że to coś groźnego...


Ważne zebys miala wynik tego badania przy sobie gdy będziesz szła rodzic, teraz nic z tym nie zrobisz, bo tego wczesniej sie nie leczy, na 4h przed porodem podadzą antybiotyk żeby dziecko się nie zarazilo. Koniecznie podczas przyjmowania do szpitala powiedz ze masz gbs dodatni!
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 15:57   #776
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez madziara889 Pokaż wiadomość
Moja teściowa dzisiaj dostała pocztą na panieńskue nazwisko kartkę z życzeniami urodzinowymi (ma w grudniu) i stówą w środku Teraz rozkminia od kogo to może być.

Tak ładnie było do popołudnia na dworze, a teraz się zachmurzyło i wiatr się zerwał.
ahahha! ale ekstra
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 15:58   #777
lucy111
Zadomowienie
 
Avatar lucy111
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 702
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Trisdom super że wszystko ok po wizycie
ale nie przesadzaj z tymi porządkami

kopycio zdolniacha jesteś pokoik pięknie się prezentuje

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
Lucy zazdroszczę ze synek sie odwrócił

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Kalpana z gr są rożne odcienie tych cieni do brwi a wg mnie kredka zawsze jest taki nienaturalny efekt chyba ze ładnie rozetrzesz tylko kredka nie jest tak trwała jak matowy cień.
moze jeszcze i Maja się namysli zeby jednak się odwrócić

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
To Wam się szykuje niezła aparatka
Moja za to ciągle się zasłania, ostatnie zdjęcie gdzie pyszczek pokazała to chyba przed 20 tygodniem. A tak to po tatusiu niecierpi zdjęć i pyszczek zasłania dwiema rączkami zawsze i macha jak szalona, żeby przypadkiem doktor dobrego ujęcia nie miał. Albo nie lubi lekarzy. To akurat po mnie
moj wczoraj buźke pokazał, nawet gin zdązył to uchwycić
ale ruchliwy był tak że trudno było cokolwiek wymierzyć



Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
PIELĘGNACJA TWARZY
chcę zamówić z sylveco:
sylveco - TYMIANKOWY ŻEL DO TWARZY
albo
sylveco - HIBISKUSOWY TONIK DO TWARZY

albo oba :P ale nie wiem czy to ma sens.

Do tej pory na buzię stosowałam tylko tonik do zmywania makijażu, po czym chlupnęłam wodą na buzie i tyle.

Zanim się wgryzę w te wszystkie blogi kupiłabym jakiś żel lub coś takiego jak ten tonik.
Czy któraś stosowała z was jeden z tych produktów?

Oczywiście muszę jakiś krem po nich użyć nawilżający. Na ten moment mam taki jakiś z AA to już go zużyję, a potem poszukam czegoś bardziej naturalnego




DZIEŃ KOBIET
mama do mnie dzwoni, że była w galerii i nagle biegnie za nią jakiś facet z kwiatkiem i mówi:
Taka pani jest Piękna, że musiałem kupić Pani kwiatka, proszę z okazji dnia kobiet.

Mame wmurowało ale taka jest teraz szczęśliwa hehhehhe
a ja cieszę się, że miała tak miłą i cudowną sytuacje
akurat ani jednego ani drugiego nie miałam
teraz mam rumiankowy zel od nich i jestem zadowolona
i tymiankowy i rumiankowy mają dobre opinie wiec musisz sobie poczytać co Ci bardziej pasuje

tonik podobno jest dobry z tego co czytałam na blogach

sama zamiast toniku uzywam hydrolatu z kwiatu pomaranczy albo wody rózanej

i jak najbardziej jedno i drugie się przyda, nawet jeśli nie nakładałaś podkładu to i tak warto oczyścić buzię czymś więcej niż tonik
kiedyś też czytałam o tym ze toniki są czesto zapomniane a mają bardzo dobry wpływ na skóre po oczyszczaniu zelem czy po jakichś maseczkach


ale fajna sytuacja z mamusią
lucy111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 16:04   #778
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez tabaska25 Pokaż wiadomość
Ja do tej pory stosowalam kredke jak juz henna wyblakla i nie chciało mi sie nakladac, ale duzo brwi po takim traktowaniu nią wypada, wiec przerzucam sie na cienie, jeszcze paczka nie dotarla, mialam nadzieje ze na Dzien Kobiet juz ją będę miala.

Ehh kusi mnie ten kryolan ale nie chcialabym nie trafić w odcień, bo malo nie kosztuje😐
ale ten "słynny" jest transparentny, nie nadaje koloru i nie bieli Jak za 30 g to cena jest niska

Cytat:
Napisane przez NetaC Pokaż wiadomość
Patrzę w kartę wypisu ze szpitala a tam ginekolog zakreslil długopisem wynik który i nich wyszedł dodatni na Streptococcus agalactiae☠–☠Gram-dodatni☠β-hemolizujący paciorkowiec zaliczany doziarniaków.☠ (wzięłam to z Wiki ) no i gin kazał mi zrobić badanie konkretnie na tą bakterie bo mówi że coś mu się wydaje ze szpital mógł zrobić to badanie błędnie.

Ale czuję się teraz źle bo mi nikt nie powiedział jak groźne to jest...
Kurde ja mam prawo się nie znać na tych nazwach Ale lekarz ma chyba obowiązek powiedzieć że to coś groźnego...
Ciesz się,że masz wymaz i wynik. I tak się tego nie leczy, takze najważniejsze,żeby przy porodie wiedzieli. Unie nikt by mi nie zrobił wymazu, dzieki Bogu,że zrobiłam w PL.

Cytat:
Napisane przez lucy111 Pokaż wiadomość
Polinezyjka widzisz jaki dobry dzień jednak
ja wszystko z kontri zwróciłam, w ogole nie zdązyłam anulowac zamówienia i musiałam je odeberać ale zwrócili mi nawet kase za wysyłkę od nich wiec jestem zadowolona

też nadal tyle kawy chlejesz? powiedz ze nie jestem sama u mnie kawka codziennie musi być
mąz pije w pracy a ja staram się zeby ekspres w domu nie stał nieużywany niedawno kupiliśmy ładne szklanki do latte wiec kawa to sama przyjemność

które BB zamawiasz? te co Martini polecała czy jeszcze coś innego?

co do Sylveco to pytaj śmiało jak bede potrafiła to doradze

widze ze u Ciebie też coś sie ruszyło na vinted
ja w ostatnim tygodniu sprzedałam dwie rzeczy, na jutro tez sie umówiłam z dziewczyną bo chce sweter kupić wiec coś tam się kreci, az się zastanawiam czy czegoś za tę ekstra kaskę sobie nie kupić
tak mi się marzy skórzana torebka

Martini właśnie dlatego pytałam bo myslałam ze moze Ty coś wypatrzyłaś, wszystkie filmiki ktore znalazłam dziewczyny zaczynały od tego ze co prawda nie mają opadającej powieki ale postarają sie pokazac makijaż dla takich oczu... no wiec trochę bez sensu

dzięki za rady
ja właśnie z kreską mam problem, nie umiem wyciągnąc jej tak jak powinna być przy opadającej powiece
długie rzesy od razu zmieniają spojrzenie
przed ciążą używałam long4lashes i były cudowne, w ciązy odstawiłam bo podobno niewskazane ale jeszcze troche zostało wiec z pewnością wróce do tej odżywki


lulka19 w ogóle wtf z tym farmaceutą.... przecież mogłaś tego wcale nie kupować dla siebie
a poza tym magnez nawet w ciązy jest wskazany wiec nie ogarniam gościa

patulinka94 fajna torebeczka, w sam raz na portfel i jakieś drobiazgi
małe torebki nam się teraz bardziej przydadzą

AsiaPo chyba masz rację z tymi włosami i lepiej ten miesiąc poczekać, choć marzy mi się jakaś zmiana

moze chociaz henne nałożę bo nie lubię swojego naturalnego nijakiego koloru i z chęcią je trochę przyciemnię


Kalpana
podobnie jak Ty boję się tej henny u kosmetyczki bo nigdy nie wiem na kogo trafię

ale obiecałam sobie ze przed porodem się wybiore i wtedy nie bede sie musiała martwić podkreslaniem cieniami

a Ty moze na początek spróbuj którejś z tych paletek do brwii

co do anabelle minerals to tu prosze link http://idaliastyle.pl/jak-dobrac-pod...lny-annabelle/
http://idaliastyle.pl/podkad-mineral...rac-nakadac-i/

ja jako taki umiarkowany bladzioch zamawiałam matujący natural fair
a nie wiem czy Ty nie masz jeszcze jaśniejszej karnacji wiec moze nawet tego najjaśniejszego byś potrzebowała

konsystencja porównywalna do sypkiego pudru, ale uważam ze nakłada się dość łatwo
ja używałam do tego ściętego pędzla hakuro h50, ważne zeby strzepać z pędzelka nadmiar podkładu i ładnie miejsce przy miejscu tak jakby wcierać go w skórę
nakładałam zawsze na krem nawilżający ale już po wchłonięciu
Pytałam gin o te odżywki, powiedziała,że tak maa ilość nie jest w stanie przedostac się do dziecka i mu zaszkodzić a ostrzeżenie na opakowaniu to tylko zabezpieczenie firmy

Kreska przy opadającej powiedze to nie lada wyzwanie, ważny też jest produkt i narzędzie, no ćwiczyć Kika lat temu zagęściłam sobie permametnie linię rzes, teraz też się wybieram, ale dopiero po wakacjach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160308_165435.jpg (74,5 KB, 15 załadowań)
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."



Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 16:17   #779
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez lucy111 Pokaż wiadomość

akurat ani jednego ani drugiego nie miałam
teraz mam rumiankowy zel od nich i jestem zadowolona
i tymiankowy i rumiankowy mają dobre opinie wiec musisz sobie poczytać co Ci bardziej pasuje

tonik podobno jest dobry z tego co czytałam na blogach

sama zamiast toniku uzywam hydrolatu z kwiatu pomaranczy albo wody rózanej

i jak najbardziej jedno i drugie się przyda, nawet jeśli nie nakładałaś podkładu to i tak warto oczyścić buzię czymś więcej niż tonik
kiedyś też czytałam o tym ze toniki są czesto zapomniane a mają bardzo dobry wpływ na skóre po oczyszczaniu zelem czy po jakichś maseczkach


ale fajna sytuacja z mamusią
Dobra! zamówiłam prezencik na dzień kobiet ode mnie dla mnie
wzięłam te próbeczki i do tego ten tonik hibiskusowy

No mamcia miała super tą sytuację ona piękną kobietą jest to w się nie dziwię, ale facet i tak miał odwagę hihi
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 16:29   #780
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Mnie się wydawało że właśnie cieniami bardziej nienaturalny efekt wychodzi, ale się nie znam, więc no To chyba muszę poćwiczyć z tymi cieniami co mam i jak (o ile) mi się uda, to ewentualnie zamówię coś lepszego.
Muszę jeszcze nauczyć się robić kreskę na powiece, ale za cholerę nie mogę tego ogarnąć W dodatku do nauki kupiłam sobie eliner w pędzelku, a dopiero potem wyczytałam że na początek lepiej taki sztywny

Cien plus dobra szczoteczka do brwi powinny dac radę. Najlepiej kup sobie paletkę w , której są ze 2 kolory, bo ja mam jeden zbyt ciemny...


Poli rozwaliły mnie te p i e r d u ł k i hahah


Aj jak ja bym chciała mieć szafę. Mam super komplety dla Bartka i chętnie bym je powiesiła, ale nie ma u nas miejsca na szafę
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-30 10:55:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:06.