Mamusie kwietniowe 2016 - część VI - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-11, 20:49   #1471
Smarrita
Wtajemniczenie
 
Avatar Smarrita
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 103
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
trzeba się będzie po kryjomu chować w kiblu i tam wpierdzielać biszkopty
ja też sobie nie wyobrażam na głodniaka, no ale co ja tam wiem
hahaha chyba tak źle nie będzie;p są szpitale w których niby nie można jeśc a są też takie w których można. Oby w waszych można było( w moim można) Tylko trzeba zabrac jedzonko ze sobą i kawusie
Smarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 20:52   #1472
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Poli dzieki fajnie jest czytac ze wcale w drugiej ciazy nie musi byc tak zle jak teraz!!️ choc i tak mam swiadomosc, ze zycie mnie tak do konca nie doswiadczylo, bo nie mam rozejscia (tzn mam to standardowe)...ze moglo byc gorzej niz jest. Ale z drugiej strony...to sie tak rzadko zdaza, ze nie moge sie pogodzic z tym, ze akurat mnie to spotkalo dzieki
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 20:56   #1473
jowitazz
Rozeznanie
 
Avatar jowitazz
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 754
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Agnessssa super, że wszystko dobrze

lucy, jeśli jest gotowy to oczywiście, że może. Niech sam sobie wybierze odpowiedni moment, tylko niech mnie tak nie męczy

Mój organizm chyba się powoli oczyszcza, bo dzisiaj już 3 razy w toalecie byłam :O

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość
Poli dzieki fajnie jest czytac ze wcale w drugiej ciazy nie musi byc tak zle jak teraz!! choc i tak mam swiadomosc, ze zycie mnie tak do konca nie doswiadczylo, bo nie mam rozejscia (tzn mam to standardowe)...ze moglo byc gorzej niz jest. Ale z drugiej strony...to sie tak rzadko zdaza, ze nie moge sie pogodzic z tym, ze akurat mnie to spotkalo dzieki
Jakie masz dokładnie objawy z tym spojeniem? Bo nie wiem, czy lekarz czasem nie olał moich objawów.
jowitazz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 21:04   #1474
Smarrita
Wtajemniczenie
 
Avatar Smarrita
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 103
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez jowitazz Pokaż wiadomość

Mój organizm chyba się powoli oczyszcza, bo dzisiaj już 3 razy w toalecie byłam :O[COLOR="Silver"]
Jeżeli rzeczywiście będzie tak jak lekarka mówiła i może to byc już to życzę powodzenia, lekkiego porodu
Smarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 21:05   #1475
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Jowita duzo by pisac, ale najbardziej to: nie moge sie normalnie odwrocic lezac- jedynie dwie nogi naraz tak jakby zwiazane byly; ulga gdy leze z tylkiem wyzej, na plecach (co u mnie nierealne bo sie dusze); chodzenie a raczej tzw drobienie.. nie dosc ze jak kaczka bo w ciazy to jeszcze szuram girami albo robie malenkie kroczki; najgorsze...nie stane na jednej nodze, wyjscie z wanny to katorga a z samochodu sie po prostu wysuwam chodzenie po schodach masakra. Ciagly bol o roznym nasileniu, ale od kiedy zaczelo bolec tak nigdy nie skonczylo. Niby po porodzie ma byc jak reka odjal..
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 21:08   #1476
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

KOSMETYCZNIE
Ma któraś Beauty Blender ? Do tej pory nakładałam podkład paluchami, a ostatnio ten co kupiłam to pędzlem (babka w sklepie mi poleciła jakiś).
Teraz po naooglądaniu się już troszkę tej Aliny (Lucy thx ) i kilku innych to coraz bardziej mam ochotę w przyszłości w niego zainwestować.

2. Jak czyścić pędzle? Z fluidu itp? Któraś ma może jakiś sposób

3. Jak wykonujecie demakijaż? Chodzi mi o kolejność:
np: płyn micelarny na oczy, płyn micelarny na całą buzię i szyję, potem np. tonik lub żel? Potem krem?
Możecie zdradzić mi wasz sposób

Cytat:
Napisane przez jowitazz Pokaż wiadomość
Mój organizm chyba się powoli oczyszcza, bo dzisiaj już 3 razy w toalecie byłam :O
No no... to dość często
A jak samopoczucie? Zastanawiam się czy będziemy czuły tak podświadomie albo intuicyjnie, że to już czas.

Bo ja na razie nie czuję nic. Tzn czuję się totalnie normalnie ale do mojego terminu jeszcze daleko
Po za tym nie miałam w ogóle skurczy, do tego macica przestała się stawiać.


INESO - masujesz się dalej? jak Ci idzie?
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 21:12   #1477
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Ja mam beauty blender uwielbiam go ️ czyszczę mydłem w płynie. Po każdym użyciu lub co 2, zależy
Teraz w sephorze jest 20% i kupiłam tej koleżance co mi pomaga fajnie soe rozprowadza fluid i krem BB no i ja używam do konturowania

A demakijaż to ja tylko micelarny biodermy, potem woda i krem na jape
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-11, 21:12   #1478
Smarrita
Wtajemniczenie
 
Avatar Smarrita
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 103
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Poli- mi kosmetyczka kiedyś w ogole odradzała płyn miceralny, zwłaszcza czyszczenie nim na waciku bo sie wciera wszystko. do odświeżenia skóry niepomalowanej jeszcze ok, ale do demakijażu mówiła że nie. Najlepiej żelem.
Smarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 21:15   #1479
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
2. Jak czyścić pędzle? Z fluidu itp? Któraś ma może jakiś sposób
3. Jak wykonujecie demakijaż? Chodzi mi o kolejność:
np: płyn micelarny na oczy, płyn micelarny na całą buzię i szyję, potem np. tonik lub żel? Potem krem?
Możecie zdradzić mi wasz sposób
ja pędzle czyszczę szamponem babydream którego sama używam
Wieczorna pielęgnacja to demakijaż micelem, potem myję gębę żelem i wklepuję krem pod oczy i zwykły krem na noc albo olej wymieszany z kwasem hialuronowym i ostatnio też z kolagenem i elastyną. Jak nie jestem w ciąży to zimą dodatkowo oczyszczam skórę tonikiem z kwasem mlekowym i miałam też serum z kwasem migdałowym. Kremy na noc zmieniam dość często, teraz mam taki z lidla, ale od paru lat to kupuję sobie ze strony zrob sobie krem i sama urabiam. Tylko one mają kwasy w składzie, a kwasów w ciąży nie wolno, więc odstawiłam.
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 21:16   #1480
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez gosiaczek071 Pokaż wiadomość
Ja mam beauty blender uwielbiam go czyszczę mydłem w płynie. Po każdym użyciu lub co 2, zależy
Teraz w sephorze jest 20% i kupiłam tej koleżance co mi pomaga fajnie soe rozprowadza fluid i krem BB no i ja używam do konturowania

A demakijaż to ja tylko micelarny biodermy, potem woda i krem na jape
Przekonujesz mnie jeszzcze bardziej by sobie kupić hehhe
Cytat:
Napisane przez Smarrita Pokaż wiadomość
Poli- mi kosmetyczka kiedyś w ogole odradzała płyn miceralny, zwłaszcza czyszczenie nim na waciku bo sie wciera wszystko. do odświeżenia skóry niepomalowanej jeszcze ok, ale do demakijażu mówiła że nie. Najlepiej żelem.
oooooo to mnie zaszczeliłaś tym!
No to dobrze wiedzieć, poczytam o tym w takim razie jeszcze i poczekam co inne dziewczyny powiedzą
DZIĘKI

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
ja pędzle czyszczę szamponem babydream którego sama używam
Wieczorna pielęgnacja to demakijaż micelem, potem myję gębę żelem i wklepuję krem pod oczy i zwykły krem na noc albo olej wymieszany z kwasem hialuronowym i ostatnio też z kolagenem i elastyną. Jak nie jestem w ciąży to zimą dodatkowo oczyszczam skórę tonikiem z kwasem mlekowym i miałam też serum z kwasem migdałowym. Kremy na noc zmieniam dość często, teraz mam taki z lidla, ale od paru lat to kupuję sobie ze strony zrob sobie krem i sama urabiam. Tylko one mają kwasy w składzie, a kwasów w ciąży nie wolno, więc odstawiłam.
Kolagen - zawalista sprawa masz jakiś krem z kolagenem czy olej?

No dobrze to własnie chciałam wiedzieć:
czy najpierw mycie żelem czy zmywanie micelem.
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 21:17   #1481
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

ja bym w życiu nie zmyła make upu żelem, próbowałam, nie da się może za mocno się maluję? w ogóle moje oczy mało co tolerują ze zmywadeł, teraz mam micela z sorayi chyba i jest ok. Pasuje mi też płyn dwufazowy z ziai, ale nie mogę go za długo używać, bo mnie podrażnia.
Poli nie, mam kolagen i elastynę w takiej buteleczce ze stronki zrob sobie krem. To mieszam z olejem dowolnym i z kwasem hialuronowym i nakładam na mordę.
__________________


Edytowane przez velika
Czas edycji: 2016-03-11 o 21:19
velika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-11, 21:22   #1482
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Poli - wszystkie pędzle kąpię w wodzie z delikatnym szamponem bez silikonów. Trochę muszą poleżeć i ze dwa razy wodę zmienić. Potem płukam i nakładam odżywkę bez silikonów, i po jakimś czasie spłukuję. Oczywiście wszystkie pędzle z włosiem naturalnym.

Masaż - średnio przypomina masaż. Ograniczam się do wsmarowania olejku wokół wejścia i w ten fragment między P a O. Wkładanie palców i rozciąganie jest dla mnie niemożliwe na stojąco w łazience, a nie chce mi się wywalać z sypialni tż i rozkładać majadanu żeby się pomiziać

Skurcze - ja też nic nie czuję i pytałam dziś lekarza o to - powiedział, że to normalne, mogę po prostu nie czuć ale na pewno macica się przygotowuje. Ja oczywiście z nadzieją zapytałam czy można wnioskować, że i skurcze porodowe będę mniej czuć, ale trochę mnie powalił statystyką - tylko 3% kobiet ma nieodczuwalne skurcze początkowe.

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Tylko one mają kwasy w składzie, a kwasów w ciąży nie wolno, więc odstawiłam.
Można, oprócz salicyla, i niezbyt duże stężenia, bo skóra bardziej wrażliwa. Ale ja i tak nie wybełtałam toniku migdałowego, bo leniwa byłam
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 21:24   #1483
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez gosiulka22 Pokaż wiadomość
Kalpana plastry miałam i uzywam juz drugi rok w okresie przeziębien. Jak dla mnie rewelacja. Jak przykleje córce to nawet mi się lepiej oddycha bo czuć po całym pokoju. A maść u nas się ostatnio nie sprawdza bo co ja posmaruje to zaraz się wyciera
A mi dzisiaj baba w aptece mówiła że te plastry słabe i lepsza maść. Wcale mi się jej gadka nie podobała, zaczęła gadać że olejków się nie powinno używać, bo są za mocne i ogólnie dziwna była.
Cytat:
Napisane przez kopycio Pokaż wiadomość
Troche Wam zazdroszczę, wczoraj pisalyscie, ze to cos od znajomych macie, ze ktos cos kupił.. U mnie nic. Ani nikt nie pyta czy moze pomoc, ani żadna kolezanka ani rodzina, o kupowaniu moge zapomnieć. Wszystko zorganizowaliśmy sami od obcych ludzi. Miło by było dostać chociaz głupie body albo grzechotkę. Przed ciaza ciagle robiliśmy imprezy ktos przyjeżdżał, razem wyjeżdżaliśmy. Jako pierwsi bylismy na swoim wiec wszystkie spotkania u nas, a jak kazdy sie przeprowadzil do własnego m to nawet nie zaprosi na kawe.. wszyscy sa zajęci soba, nawet nikt nie zadzwoni.. Nie wspomnę o teściach, nie byłam u nich dobry miesiac. Tez sie nie pofatygują zeby przyjechać, tylko na specjalne zaproszenie, najlepiej na obiad.. Troche smutno czy moze to ja jakas dziwna jestem? No to sie wyzalilam..
Tak to jest, że Ty dla kogoś zrobisz dużo, myślisz że jest przyjacielem, a potem okazuje się że ma Cię gdzieś. Nie martw się, szkoda czasu na takie znajomości.
Cytat:
Napisane przez agusia8919 Pokaż wiadomość
Mój ma 4 i też nie potrafi wydmuchać nosa
euphorbium to lek homeopatyczny, mi się wydaje że nie pomaga, tyle co woda morska, a jest chyba drogi.
Na noc smaruję klatkę piersiową vicsem





A ile w szpitalu jest pielęgniarek żeby się dziećmi zajmować?
po 2 na oddział? a matek z dziećmi kilkanaście na oddziale?
One i bez odciążania matek by mogły się przespać mają mnóstwo roboty- wierz mi
Dobrze wiedzieć, że nie tylko mój w tym wieku nie umie smarkać No właśnie mi babka mówiła że to euphorbium nie jest zbyt skuteczne.
Wiesz co, zależy od szpitala i zasad. U nas np. pielęgniarki nie miały problemu z zostawianiem im dzieci. Mnie po porodzie (urodziłam o 22) zabrały synka na noc, dopiero o 6 rano na karmienie mi przyniosły. Mówiły żebym się wyspała w pierwszą noc. Potem raz przyszła do mnie w nocy taka fajna położna i chwilę gadałyśmy, ja jej mówiłam że boję się spać, bo mały bardzo ulewa, a ona od razu, że go zabierze i żebym się przespała chociaż 2-3 godzinki. Była też babka, która urodziła tego samego dnia co ja i to jej dziecko tak się strasznie darło całymi dniami i nocami, że masakra. I też często widziałam, że dziecko było u pielęgniarek, a ta dziewczyna mogła się trochę wyspać i odpocząć od darcia. Ale np. (już o tym kiedyś pisałam) jak ugadałam się z pielęgniarką, że zostawię u nich małego i się wykąpię na spokojnie i jak go zostawiałam to akurat napotkałam ordynatorkę od noworodków i z głupim uśmieszkiem mi się pytała czy już się mamusi znudziło bawienie dzidziusia....
Cytat:
Napisane przez a_g_ata Pokaż wiadomość
Juz po wizycie!Zosia wazy 2650kg i zapowiada się mała księżniczka w okolicach 3200:p jazdaaa
Główka do dołu jest, nie jest owinięta pępowina, przepływy ok...
Widziałam nawet oczka i nosek ale na zwykłym USG to wiecie jak widać:p dwie dziury czarne i tyle...
AAA no i Zosia na 100% jest Zosią:p

Gina powiedziała,ze Zosi jest dobrze w brzuszku i nie zapowiada się nic by wczesniej go opuściła...

AAA no i gina jak zobaczyła mój brzuch to sądziła ze dziecko minimum 4kg wazy:p yyyyy...slodyczą mówimy stop:p
Gratulacje
Cytat:
Napisane przez patulinka94 Pokaż wiadomość
Ale nie mam regularnych skurczy.
Naprawdę mam się martwić?
Ja do porodu nie miałam regularnych...
Cytat:
Napisane przez HappyGirl888 Pokaż wiadomość
Ja właśnie wracam z wizyty i mnie gin uświadomił ze juz coraz bliżej bo szyjka mi sie bardzo skróciła, powiedział ze jest juz tylko "na opuszek palca". Ale ze dzis zaczynam 37 tydz to powiedział ze nie ma sie czym przejmować tylko duzo ruchu i przytulaskow z tz. Pobrał gbs i jesli nic sie nie bedzie działo to za 2 tyg na wizyte mam przyjechać. Dzidzia wazy 2600g i tradycyjnie jak na każdej wizycie potwierdził ze bedzie dziewczynka
Gratki
Cytat:
Napisane przez justyna_fli Pokaż wiadomość
Jeeej dziewczyny z uczelni urzadzily mi baby shower Prawie sie poryczalam ze wzruszenia bo nakupily pelno prezentow malemu
Ale super niespodzianka
Cytat:
Napisane przez jowitazz Pokaż wiadomość
Ja już po IP, wymęczyli mnie ktg i zbadali szyjkę. Szyjka zamknięta. Ale za to zapisało się dużo skurczy na poziomie 80, kilka na 70 i mniej. Regularne nie są. Położna jak przychodziła je sprawdzać to mówiła, że być może poród się powoli zaczyna, a lekarka po badaniu szyjki, że na dniach albo dzisiaj nawet może mi się rozkręcić. Także czekamy...

A teraz idę coś zjeść, a potem was nadrobię
O kurcze, ciekawe co będzie dalej...
Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Wizyta
U mnie wszystko bardzo dobrze. Mały nawet się bardzo nie obniżył, ma jeszcze miejsce - także nie wiem jak będę się czuć jak to się stanie skoro już teraz te pachwiny tak bolą i mam wciąż poczucie, że powinnam iść na siusiu. Waży 2545g i nadal zapowiada się na średniaka, ale ma dużą główkę - na szczęście jest szansa, że to się wyrówna
pięknie
Cytat:
Napisane przez madziara889 Pokaż wiadomość
Też mnie przeraża ile się nie je podczas porodu, skąd niby brać wtedy siły Przypuśćmy przyjedzie się do szpitala o 6 nad ranem i się rodzi do jakiejś 17 to w tym dniu nie dostanie się żadnego posiłku czyli półtorej doby nic.
Mnie się w sumie w trakcie porodu nie chciało jeść. Nawet o tym nie myślałam. Dopiero po byłam strasznie głodna. W sumie to rano zjadłam śniadanie w domu i potem jakoś koło północy wpierdzielałam biszkopty

Dzisiaj mnie babka w sklepie zaczepiła, zaczęła wypytywać o ciążę (powiedziała że mam mały brzuszek i wygląda na 7 miesiąc a nie początek 9). Powiedziała, żebym sobie na porodówkę wzięła słodkie picie, bo jest lepsze dla dziecka, ale już nie potrafię wyjaśnić o co jej dokładnie chodziło:confus ed:

Dzisiaj pierwszy raz zostałam obsłużona w ross poza kolejką
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 21:27   #1484
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez jowitazz Pokaż wiadomość
Mój organizm chyba się powoli oczyszcza, bo dzisiaj już 3 razy w toalecie byłam :O.
Robi się ciekawie. A masz jakieś przeczucie, ze to już niedługo, czujesz się jakoś inaczej?
Informuj nas co jakuś czas jak wygląda sytuacja.
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 21:28   #1485
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Czyszczenie pędzli. Moje do fluidu są strasznie uciapane i nie mogę ich doczyścić. Zazwyczaj myję je płynem do higieny intymnej, a ostatnio próbowałam szamponem, ale i tak nie mogę ich do końca doczyścić jakieś pomysły?
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 21:29   #1486
lucy111
Zadomowienie
 
Avatar lucy111
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 702
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
trzeba się będzie po kryjomu chować w kiblu i tam wpierdzielać biszkopty
ja też sobie nie wyobrażam na głodniaka, no ale co ja tam wiem
oj tam w kiblu :P może az tak się czaić nie trzeba bedzie i da się jak człowiek na slai coś przegryźć
w razie czego szybko się męzowi w łapę wciśnie że to niby on z sił opadł i musi się biedak posilić

może i nic o porodzie nie wiemy, ale takie trzymanie kobiety przez kilka godzin bez jedzenia jest dla mnie nie do wyobrażenia
jeszcze przy takim wysiłku...
ja po nocy wstaję z żoładkiem ściśniętym z głodu, mimo ze na kolację wcale sobie jedzenia nie żałuję


Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
KOSMETYCZNIE
Ma któraś Beauty Blender ? Do tej pory nakładałam podkład paluchami, a ostatnio ten co kupiłam to pędzlem (babka w sklepie mi poleciła jakiś).
Teraz po naooglądaniu się już troszkę tej Aliny (Lucy thx ) i kilku innych to coraz bardziej mam ochotę w przyszłości w niego zainwestować.

2. Jak czyścić pędzle? Z fluidu itp? Któraś ma może jakiś sposób

3. Jak wykonujecie demakijaż? Chodzi mi o kolejność:
np: płyn micelarny na oczy, płyn micelarny na całą buzię i szyję, potem np. tonik lub żel? Potem krem?
Możecie zdradzić mi wasz sposób


No no... to dość często
A jak samopoczucie? Zastanawiam się czy będziemy czuły tak podświadomie albo intuicyjnie, że to już czas.

Bo ja na razie nie czuję nic. Tzn czuję się totalnie normalnie ale do mojego terminu jeszcze daleko
Po za tym nie miałam w ogóle skurczy, do tego macica przestała się stawiać.


INESO - masujesz się dalej? jak Ci idzie?
też dziś filmiki urodowe oglądałam i nawet przetestowałam nowy makijaz
co do beauty blendera to nie miałam, ale zastanawiałam się nad gąbką real techniques, jest tańsza a podobno bardzo dobra http://www.ceneo.pl/28757912

jak sobie kupię krem bb to i w gąbeczkę zainwestuje

pedzel mam hakuro h50 i sprawdza się i do podkładu mineralnego i do zwykłego (choć tu mam wrażenie ze efekt jest trochę za mocny, ale może to po prostu mój brak wprawy)

mycie pędzli
pędzle myję szamponem do włosów albo płynem facelle z rossmana, wylewam troszkę tego płynu w zagłebienie dłoni, dolewam wody i w tym myję pędzel, ważne żeby nie lać wody do środka pędzelka, w sensie między te włoski bo może się porozklejać

nie wiem czy znasz drogerie Pigment, ta Alina z bloga jest z Krakowa i czesto jakieś promo stamtąd poleca, czasem jak patrze na te super ceny to załuję ze nie mam takiego kosmetycznego pod ręką choc w sumie to lepiej dla portfela

demakijaż
najpierw płynem micelarnym zmywam makijaż oczu, później żelem myję twarz (mam wrazenie że płyn micelarny nie oczyści mi tak dobrze twarzy), czasem masuję też szczoteczką z rossmana żeby lepiej oczyścić, jak jeszcze okazuje się ze została jakaś resztka tuszu to poprawiam płynem micelarnym, później przecieram twarz hydrolatem albo wodą rózaną i na to kremik

Edytowane przez lucy111
Czas edycji: 2016-03-11 o 21:30
lucy111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 21:31   #1487
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
[
Można, oprócz salicyla, i niezbyt duże stężenia, bo skóra bardziej wrażliwa. Ale ja i tak nie wybełtałam toniku migdałowego, bo leniwa byłam
teraz to mówisz? ja byłam przekonana, że lepiej odstawić... I całą zimę jechałam bez, na szczęście moja skóra jest spoko i nic się z nią nie działo.
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 21:32   #1488
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
madziara889 haha tak kup więcej, najwyżej zostanie
ja mam kupioną tydzień temu paczkę biszkoptów i jej nie ruszyłam poza tym paczkę sucharów, uwielbiam suchary! wyprałam dzisiaj torbę, więc jutro tam przepakuję młodą i będę miała w swoich miejsce na jedzenie ;] ale poważnie myślę jednak nad rezygnacją z toreb i wzięciem walizek, no ale zobaczę jeszcze.
justyna jakie fajne prezenty
złożyliśmy, a w zasadzie chłop złożył, szafę dla młodej, tak więc kolejny krok do przodu ;] no i dzisiaj mi z teściem zrobili szafkę w kiblu na środki czystości, bo do tej pory się walały po całej łazience. Powolutku nasz remont dobiega końca, zostały do zrobienia same drobiazgi. Wszystko trwa od listopada no ale tak to jest, jak się prawie wszystko robi samemu, nie mając na to za bardzo czasu.

Haha mój też sam cały remont pokoju zrobil, a sporo tego było. Dziś zawiesił półki, a ja leżałam i mówiłam co i jak. Pochwalę się gdy będą zapełnione Ogólnie kacik nabiera barw


Ja demakijaż robię wacikami i mleczkiem, a potem tonik. A makijaż nakładam gabeczkami
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 21:38   #1489
jowitazz
Rozeznanie
 
Avatar jowitazz
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 754
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez Smarrita Pokaż wiadomość
Jeżeli rzeczywiście będzie tak jak lekarka mówiła i może to byc już to życzę powodzenia, lekkiego porodu
Wydaje mi się, że dzisiaj jeszcze się nie wybieram na porodówkę, skurcze nie są częstsze ani mocniejsze niż były. Oczywiście jeszcze coś może się zmienić.

Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość
Jowita duzo by pisac, ale najbardziej to: nie moge sie normalnie odwrocic lezac- jedynie dwie nogi naraz tak jakby zwiazane byly; ulga gdy leze z tylkiem wyzej, na plecach (co u mnie nierealne bo sie dusze); chodzenie a raczej tzw drobienie.. nie dosc ze jak kaczka bo w ciazy to jeszcze szuram girami albo robie malenkie kroczki; najgorsze...nie stane na jednej nodze, wyjscie z wanny to katorga a z samochodu sie po prostu wysuwam chodzenie po schodach masakra. Ciagly bol o roznym nasileniu, ale od kiedy zaczelo bolec tak nigdy nie skonczylo. Niby po porodzie ma byc jak reka odjal..
Myślisz, że jak mnie boli spojenie przy schodzeniu to może być objaw rozchodzenia się? I jeszcze jak leżę na boku i podniosę nogę to też strasznie boli. Skoro będziesz miała cc to na pewno przestanie boleć

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
KOSMETYCZNIE
Ma któraś Beauty Blender ? Do tej pory nakładałam podkład paluchami, a ostatnio ten co kupiłam to pędzlem (babka w sklepie mi poleciła jakiś).
Teraz po naooglądaniu się już troszkę tej Aliny (Lucy thx ) i kilku innych to coraz bardziej mam ochotę w przyszłości w niego zainwestować.

2. Jak czyścić pędzle? Z fluidu itp? Któraś ma może jakiś sposób

3. Jak wykonujecie demakijaż? Chodzi mi o kolejność:
np: płyn micelarny na oczy, płyn micelarny na całą buzię i szyję, potem np. tonik lub żel? Potem krem?
Możecie zdradzić mi wasz sposób


No no... to dość często
A jak samopoczucie? Zastanawiam się czy będziemy czuły tak podświadomie albo intuicyjnie, że to już czas.

Bo ja na razie nie czuję nic. Tzn czuję się totalnie normalnie ale do mojego terminu jeszcze daleko
Po za tym nie miałam w ogóle skurczy, do tego macica przestała się stawiać.


INESO - masujesz się dalej? jak Ci idzie?
Ja pędzle myję płynem z babydreama, wszystko się domywa i nic się z nimi nie dzieje.
A makijaż zmywam płynem z... babydreama albo żelem z biolavenu i nic nie zostaje Zazwyczaj nie nakładam nic na twarz, a jeśli już to tonik z sylveco i/lub krem z orientany. Z cerą kiedyś miałam problemy, od kiedy zaczęłam używać BD problemy zniknęły

No często jak na mnie, wcześniej tak nie było. Ano podobno tak jest, że się czuje że to "już", ja jednak się boję, że coś przeoczę i coś się stanie.
Obecnie jestem dziwnie spokojna, wcześniej się bardzo stresowałam tymi skurczami.

Kalpana to jakie Ty miałaś skurcze podczas porodu ? Bo ciągle się mówi o tej regularności...

Edytowane przez jowitazz
Czas edycji: 2016-03-11 o 21:41
jowitazz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-11, 21:39   #1490
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Czyszczenie pędzli. Moje do fluidu są strasznie uciapane i nie mogę ich doczyścić. Zazwyczaj myję je płynem do higieny intymnej, a ostatnio próbowałam szamponem, ale i tak nie mogę ich do końca doczyścić jakieś pomysły?
Nawet jak poleżą w wodzie z mydlinami z płynu/szamponu? Bo u mnie długo się tak moczą. Spróbuj tej odzywki jeszcze - może Ci zemulguje fluid i zejdzie.

W żelu isany też kąpię - zapomniałam nawet.
Cytat:
Napisane przez lucy111 Pokaż wiadomość

nie wiem czy znasz drogerie Pigment, ta Alina z bloga jest z Krakowa i czesto jakieś promo stamtąd poleca, czasem jak patrze na te super ceny to załuję ze nie mam takiego kosmetycznego pod ręką choc w sumie to lepiej dla portfela
Ja tam żadnych super promo nie widziałam, ale asortyment mają naprawdę imponujący. Ale dla mnie przyzwyczajonej do cen internetowych jest tam drogo. I te babki łażące za Tobą krok w krok i wciskające swoje pięć groszy mimo, że ładnie podziękowałaś za pomoc - no nienawidzę tego Jestem aspołeczna przez sklepy internetowe


Magnez/skurcze

Czy któraś słyszała o odstawianiu magnezu przed porodem? Pytam, bo wiele z Was bierze końskie dawki, a nie kojarzę tematu. Mnie położna to mówiła, ale dziwne mi się wydało i dopytywałam dziś gina - potwierdził, że po 36 tc można już nie brać, chyba że są to jakieś minimalne ilości np. w asparginie. Potas można brać.

Edytowane przez Ineso
Czas edycji: 2016-03-11 o 21:42
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 21:48   #1491
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez jowitazz Pokaż wiadomość
Agnessssa super, że wszystko dobrze

lucy, jeśli jest gotowy to oczywiście, że może. Niech sam sobie wybierze odpowiedni moment, tylko niech mnie tak nie męczy

Mój organizm chyba się powoli oczyszcza, bo dzisiaj już 3 razy w toalecie byłam :O

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------



Jakie masz dokładnie objawy z tym spojeniem? Bo nie wiem, czy lekarz czasem nie olał moich objawów.
Choć nie jest to regułą to oczyszczanie organizmy w związku z porodem zaczyna sie po odejściu wód

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
KOSMETYCZNIE
Ma któraś Beauty Blender ? Do tej pory nakładałam podkład paluchami, a ostatnio ten co kupiłam to pędzlem (babka w sklepie mi poleciła jakiś).
Teraz po naooglądaniu się już troszkę tej Aliny (Lucy thx ) i kilku innych to coraz bardziej mam ochotę w przyszłości w niego zainwestować.

2. Jak czyścić pędzle? Z fluidu itp? Któraś ma może jakiś sposób

3. Jak wykonujecie demakijaż? Chodzi mi o kolejność:
np: płyn micelarny na oczy, płyn micelarny na całą buzię i szyję, potem np. tonik lub żel? Potem krem?
Możecie zdradzić mi wasz sposób


No no... to dość często
A jak samopoczucie? Zastanawiam się czy będziemy czuły tak podświadomie albo intuicyjnie, że to już czas.

Bo ja na razie nie czuję nic. Tzn czuję się totalnie normalnie ale do mojego terminu jeszcze daleko
Po za tym nie miałam w ogóle skurczy, do tego macica przestała się stawiać.


INESO - masujesz się dalej? jak Ci idzie?
Mam beauty blender już ktoóryś z kolei. Myję przed każdym użyciem płynem z tej samej firmy lub mydłem biały jeleń.

Demakijaż

1. Wersja bez podkładu:
- Płyn micelarny
- tonik
- krem

2.Wersja z podkładem
- płyn micelarny
- żel do mycie twarzy plus Clairsonic
- tonik
- krem

Pędzle czyszczę mydłem Protex czerwonym antybakteryjnym i rękawicą do masażu z Rossmana Wszystko ładnie schodzi. Biały jeleń też daje radę
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."



Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 21:58   #1492
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Ja biorę magnez 2x dziennie i do tej pory nie miałam żadnego skurczu Boję się, że jakbym miała rodzić naturalnie to nie poznam, że to już.
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 22:05   #1493
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Nie no ja to przy was będę niedługo mistrzu malowania się i zmywania

dzięki dziewczyny !!!
W takim razie najpierwej pomoczę za Twą radą Ineso.
Bo ja mądra wodą próbowałam

No ja się do masażu nie mogę przekonać a nad tym balonikiem się znów waham.
Więc no ... zacznę się smarować tak jak Ty - arganowym tak? czy innym?

Kalpana fajnie, że zaopiekowały się Twoim synkiem, ale tekst tej baby
pf
i zaczepka w sklepie też ciekawa

Cytat:
Napisane przez lucy111 Pokaż wiadomość
nie wiem czy znasz drogerie Pigment, ta Alina z bloga jest z Krakowa i czesto jakieś promo stamtąd poleca, czasem jak patrze na te super ceny to załuję ze nie mam takiego kosmetycznego pod ręką choc w sumie to lepiej dla portfela
Znam znam, ale nie lubię tam chodzić z jednego powodu ;/
CIASNO
powinni zmienić miejsce.
No nie da się przejść, nie da się postać i pooglądać - w sensie poczytać co pisze na opakowaniu.
A w ciąży tam pójść .... nie wyobrażam sobie.
Ja normanie jak kiedyś tam byłam to się męczyłam by między dziewczynami przejść i tak mnie to zmęczyło, że olałam.

Widziałam, że teraz były pędzle na promocji, akurat przymierzam się by kilka kupić ale jednak wolę zamówić jak juz będe wiedziała jakie.
Bo po 1. jadę do tego sklepu 40 minut.
Po 2. tak tam ciasno, że boję się tam w ciąży jechać.

Ale co jak co rzeczy maja superowe

Cytat:
Napisane przez Martinixxx Pokaż wiadomość
Mam beauty blender już ktoóryś z kolei. Myję przed każdym użyciem płynem z tej samej firmy lub mydłem biały jeleń.

Demakijaż

1. Wersja bez podkładu:
- Płyn micelarny
- tonik
- krem

2.Wersja z podkładem
- płyn micelarny
- żel do mycie twarzy plus Clairsonic
- tonik
- krem

Pędzle czyszczę mydłem Protex czerwonym antybakteryjnym i rękawicą do masażu z Rossmana Wszystko ładnie schodzi. Biały jeleń też daje radę
Dzięki!!!
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 22:06   #1494
lucy111
Zadomowienie
 
Avatar lucy111
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 702
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Nawet jak poleżą w wodzie z mydlinami z płynu/szamponu? Bo u mnie długo się tak moczą. Spróbuj tej odzywki jeszcze - może Ci zemulguje fluid i zejdzie.

W żelu isany też kąpię - zapomniałam nawet.

Ja tam żadnych super promo nie widziałam, ale asortyment mają naprawdę imponujący. Ale dla mnie przyzwyczajonej do cen internetowych jest tam drogo. I te babki łażące za Tobą krok w krok i wciskające swoje pięć groszy mimo, że ładnie podziękowałaś za pomoc - no nienawidzę tego Jestem aspołeczna przez sklepy internetowe


Magnez/skurcze

Czy któraś słyszała o odstawianiu magnezu przed porodem? Pytam, bo wiele z Was bierze końskie dawki, a nie kojarzę tematu. Mnie położna to mówiła, ale dziwne mi się wydało i dopytywałam dziś gina - potwierdził, że po 36 tc można już nie brać, chyba że są to jakieś minimalne ilości np. w asparginie. Potas można brać.
przekonałaś mnie ze wcale nie jest tak super nic mnie nie odrzuca od sklepu tak jak nachalna albo traktująca klienta jak potencjalnego złodzieja obsługa (kiedyś często miałam takie wrażenie w rossmanie, teraz chyba jednak zmienili podejscie bo juz dawno pan ochroniarz nie łaził za mną krok w krok ani nie stal za plecami jak wybirałam odcień pudru)

szczególnie wkurza mnie takie podejście w kosmetycznych gdy czasem nad czymś długo się zastanawiam czytam skład, porównuję
a panie też czasem mają zerowe pojęcie o tym o czym mówią ale produkt wcisnąć trzeba

tez jestem fanką zakupów online i co się da ogarniam właśnie tak
nie dośc ze to duza wygoda i oszczędność to jeszcze w przypadku ciuchów przychodzą zawsze ładnie zapakowane i w dobrym stanie,
sklepowe wyprzedaże i doszukiwanie się mojego rozmiaru w stosie innych albo o zgrozo na podłodze jakoś mnie odrzuca
lucy111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 22:07   #1495
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Jowita mysle ze jesli jestes w stanie stac na jednej nodze (raz jednej, raz drugiej) to nic niepokojacego sie nie dzieje w ciazy musi sie tam co nieco rozejsc, to norma, po to jest wlasnie spojenie potrzebne przy rodzeniu. Tylko wiekszosci to nie boli

Co do pedzli. Moja babka od make upu slubnego wrzuca swoje pedzle raz w miesiacu do poszewki jaska, zwiazuje scisle gumkami i do pralki heja. Dorzuca do tego ze dwa reczniki zeby sie pedzle nie obijaly a do prania zamiast proszku i plynu daje (w beben) wlasnie szampon Babydreamu- mowila ze pol butelki. I na 30 minut w 30 stopniach. Pedzle ma drogie i duzo, a nic jej sie z nimi nie dzieje ja mam za malo zeby probowac ten sposob ale w zyciu bym na to nie wpadla
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 22:07   #1496
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Padam dzisiaj.

Na Sr siedzialam dzisiaj na pilce bo inaczej nie dałabym rady, a potem na ktg zapidaly sie 2 skurcze na poziomie 60 których o dziwo nie czułam a jak wydawalo mi sie ze brzuch ma napinke to skurcz byl na poziomie 15, ale z tymi większymi polozna mowila ze spokojnie, macica sobie trenuje, nie ma się czym martwić, kolejne ktg za tydzień.

Jowitazz dobrze ze pojechalas i na pewno jestes troche spokojniejsza

Do nakladania fluidu mam pedzel hakuro, myje go żelem micelarnym i szamponem. Makijaż zmywam najpierw żelem micelarnym, potem plynem micelarnym. Na noc nakladam kwas hialuronowy wymieszany z kremem 7D bielendy

Kupilam dzisiaj belvite byly akurat na promo w kauflandzie mam 2 paczki, wiec liczę ze do porodu zostanie chociaz jedna no i zaopatrzylam sie w składniki do pasty z ricotty
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 22:09   #1497
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Dziewczyny wpadam na chwile jedtem mega zmęczona ale szczęśliwa

Zacznę odzywki ze byłam dziś umówiona z koleżanka na herbatę ( swiadkowalam jej na weselu w październiku) ale ze dziś mnie lędźwia bolały od rana a jeszcze musiałam jechać ogarnąć zakupy i kilka spraw spotkanie odwołałam a raczej zaproponowałam jej ze może wpaść do mnie bo ja zmęczona jestem. Napisała ze wpadnie ja to za bardzo na posiadówki nie miałam chęci. No i o 18 dzwonek do drzwi otwieram a tam ona i 2 koleżanki z jedzeniem balonami i prezentem
Zorganizowały baby shower! Jestem w szoku nigdy bym nie przypuszczała ze mam takie super koleżanki! Zamówiły sushi z pieczoną rybą zrobiły ciasto bez nabiału i jaj bo wiedziały ze nie moge nakupowały mi owoców. Przyniosły balony na hel i kupiły dla Majki meliski ImageUploadedByWizaz Forum1457734098.460627.jpgImageUploadedByWizaz Forum1457734113.265984.jpgImageUploadedByWizaz Forum1457734122.986048.jpg

Nadal nie moge wyjsć z podziwu i aż mi głupio ze sie tak dla mnie postarały
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 22:10   #1498
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość
Jowita mysle ze jesli jestes w stanie stac na jednej nodze (raz jednej, raz drugiej) to nic niepokojacego sie nie dzieje w ciazy musi sie tam co nieco rozejsc, to norma, po to jest wlasnie spojenie potrzebne przy rodzeniu. Tylko wiekszosci to nie boli

Co do pedzli. Moja babka od make upu slubnego wrzuca swoje pedzle raz w miesiacu do poszewki jaska, zwiazuje scisle gumkami i do pralki heja. Dorzuca do tego ze dwa reczniki zeby sie pedzle nie obijaly a do prania zamiast proszku i plynu daje (w beben) wlasnie szampon Babydreamu- mowila ze pol butelki. I na 30 minut w 30 stopniach. Pedzle ma drogie i duzo, a nic jej sie z nimi nie dzieje ja mam za malo zeby probowac ten sposob ale w zyciu bym na to nie wpadla

Ja raczej polecam delikatniejsze metody - ciepła woda w słój z płynem do higieny intymnej moczę tam pędzle - wszystko schodzi. Mam pędzle zoeva
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 22:13   #1499
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Kropcia ale super dziewczyny. zazdroszczę Wam, ze macie takie osoby blisko siebie, ktore mysla nawet o przekąskach, robią niespodzianke zebys nie musiała sie narabiac, a spotkanie udane i wszyscy zadowoleni
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 22:13   #1500
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wpadam na chwile jedtem mega zmęczona ale szczęśliwa

Zacznę odzywki ze byłam dziś umówiona z koleżanka na herbatę ( swiadkowalam jej na weselu w październiku) ale ze dziś mnie lędźwia bolały od rana a jeszcze musiałam jechać ogarnąć zakupy i kilka spraw spotkanie odwołałam a raczej zaproponowałam jej ze może wpaść do mnie bo ja zmęczona jestem. Napisała ze wpadnie ja to za bardzo na posiadówki nie miałam chęci. No i o 18 dzwonek do drzwi otwieram a tam ona i 2 koleżanki z jedzeniem balonami i prezentem
Zorganizowały baby shower! Jestem w szoku nigdy bym nie przypuszczała ze mam takie super koleżanki! Zamówiły sushi z pieczoną rybą zrobiły ciasto bez nabiału i jaj bo wiedziały ze nie moge nakupowały mi owoców. Przyniosły balony na hel i kupiły dla Majki meliski Załącznik 6270226Załącznik 6270231Załącznik 6270236

Nadal nie moge wyjsć z podziwu i aż mi głupio ze sie tak dla mnie postarały


Ale super koleżanki! a te buty no boskie


Lecę spać bo rano na badania krwi (mam nadzieję ostatnie)


Moje stopy dziś nie są opuchnięte wcale, dzięki temu, że cały dzień przeleżałam
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-30 10:55:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:01.