Mamusie kwietniowe 2016 - część VI - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-12, 07:30   #1531
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Witam z rana po ciezkiej nocy

Lucy jak widzisz, makijazystka wie co robi, bo nic z pedzlami sie nie dzieje no i zajmuje sie tym juz 10 lat

Kropcia ale niespodziankasuper
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 08:00   #1532
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Świetnie. Czekam w poczekalni przed ginekologia na dni otwarte. Jak weszliśmy w korytarz to ja oczywiście płacze bo za niedługo przyjade tu i wyjde z moja córka. Och boże oby nie bylo słychać placzacych dzieci bo będę po prostu ryczec z nimi .

Nie wzięłam chusteczek :|
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 08:01   #1533
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez tabaska25 Pokaż wiadomość
Tez wczoraj dostaliśmy różne gadżety na SR, m.in. Butelkę hippa

Mam pytanie odnośnie tych zabawek które juz teraz kupujecie (ja nie mam nic jeszcze), czyli gryzaki, jakies grzechotki itp. Gdzie je będziecie przechowywać? Kupujecie jakies specjalne pudelka, koszyki?


Tez nie mam nic, ale będę przechowywała w pudełku

Cytat:
Napisane przez kopycio Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nic nie mam z zabawek poza tym co uszylam ale jak cis bedzie to myśle ze bedzie w ciągłym uzyciu ale jakies pudełko z przykryciem kupie, zeby wieczorami tam wrzucić, zeby nie było bałaganu

Zapomniałam sie pochwalić oto żyraf Olaf Załącznik 6270391Załącznik 6270396


Świetny jest Widzę, że tez lubisz nazywać swoje maskotki


Byłam rano w labie. Babka przy pobieraniu krwi dociskała mi zyłę, i tak bolało, az piszczałam. Masakra


Po południu może pojedziemy z TŻ do moich rodziców na 1,5 dnia
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 08:17   #1534
lucy111
Zadomowienie
 
Avatar lucy111
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 702
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Tez nie mam nic, ale będę przechowywała w pudełku





Świetny jest Widzę, że tez lubisz nazywać swoje maskotki


Byłam rano w labie. Babka przy pobieraniu krwi dociskała mi zyłę, i tak bolało, az piszczałam. Masakra


Po południu może pojedziemy z TŻ do moich rodziców na 1,5 dnia
A w czym miało pomóc to dociskanie żyły? Zabolało nawet jak przeczytałam. Teraz juz ok?





Cytat:
Napisane przez a_g_ata Pokaż wiadomość
##Makijaz##
Widzę,ze Poli ma fazę na makijaż pod koniec ciąży:p ja taka fazę zlapalam w grudniu. Ogladalam filmiki i się szkolilam z katosu, maxineczką i lipstixk monster. Uzupelnilam kosmetyczke i kupilam nowe akcesoria :p
Co mogę polecić?
-pędzle Zoeva (dostępne na mintishop)
-roswietlacz to twarzy The Balm
- cienie Naked 2 (świetna pigmentacja)

Próbowała nauczyć się kleic sztuczne rzęsy ale jeszcze długa droga mnie czeka hehe...

Kupilam sobie jakiś płyn do czyszczenia pędzli polecany przez youtuberki ale nie pamiętam nazwy...

Aaaa i najlepsze odkrycie wśród kosmetyków do zmywania makijażu to płyn z firmy Mixa...cudnyyyyy

Tez mi się marzy paleta naked. Sporo dziewczyn ja bardzo poleca. Może po porodzie sie skuszę.
Ehhh coraz dłuższa ta moja lista zakupów po porodzie :p




Cytat:
Napisane przez MiniMonix Pokaż wiadomość
Powodzenia na wizycie

Z pielęgnacją siebie mam podobnie minimalnie. Czas do wyjścia 10 min. Podkład, kredka, róż plus tusz. Wszystko nakładam palcami. Latem dochodzi tylko do zestawu puder, ale to już pędzel. Od lat te same sprawdzone kosmetyki, poza tuszami do rzęs - ale znalazłam ten idealny!
Zdradz co to za ideał?






Cytat:
Napisane przez kopycio Pokaż wiadomość
Kropcia jak milo

Agnessa tez w siebie Wymuszam. Choć wypijam dwa litry+pol litrowy kubek herbaty to moja gin kreci nosem ze malo

Tabaska ja mysle, ze to juz ma bolec wieczorem wychodzi nasza praca w dzien

Kurczę dzis te targi, troche nie chce mi sie jechac, bo pewnie bedzie dziki tłum, ale zdryfowała strony bank komórek macierzystych ma super ofertę i zastanawiamy die czy nie skorzystać.. Hmm chyba sie zbiorę, najwyzej szybciej wyjdziemy

Miałam wczoraj SR, jestem bardzo miło zaskoczona, z każdego spotkania wychodzimy z torbami próbek i innych gadżetów. Np wczoraj dostaliśmy butelki i smoczki, wartość sklepowa ok 40 zł..

Milego
Ja odpuszczam, jednak tłum ludzi mnie zniechęca.
lucy111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 08:21   #1535
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Dzień dobry, dziś nic spokojna choć jakieś głupoty mi się snily :P

Zabawki
Raczej będę trzymać je w pudełkach w szafie, co by za bardzo nie zagracać pokoju. :P Ale na razie mamy same pluszaki ☺

Cytat:
Napisane przez lucy111 Pokaż wiadomość
oj tam w kiblu :P może az tak się czaić nie trzeba bedzie i da się jak człowiek na slai coś przegryźć
w razie czego szybko się męzowi w łapę wciśnie że to niby on z sił opadł i musi się biedak posilić
Dobry patent


Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wpadam na chwile jedtem mega zmęczona ale szczęśliwa

Zacznę odzywki ze byłam dziś umówiona z koleżanka na herbatę ( swiadkowalam jej na weselu w październiku) ale ze dziś mnie lędźwia bolały od rana a jeszcze musiałam jechać ogarnąć zakupy i kilka spraw spotkanie odwołałam a raczej zaproponowałam jej ze może wpaść do mnie bo ja zmęczona jestem. Napisała ze wpadnie ja to za bardzo na posiadówki nie miałam chęci. No i o 18 dzwonek do drzwi otwieram a tam ona i 2 koleżanki z jedzeniem balonami i prezentem
Zorganizowały baby shower! Jestem w szoku nigdy bym nie przypuszczała ze mam takie super koleżanki! Zamówiły sushi z pieczoną rybą zrobiły ciasto bez nabiału i jaj bo wiedziały ze nie moge nakupowały mi owoców. Przyniosły balony na hel i kupiły dla Majki meliski Załącznik 6270226Załącznik 6270231Załącznik 6270236

Nadal nie moge wyjsć z podziwu i aż mi głupio ze sie tak dla mnie postarały
Super koleżanki! Zaraz wchodzę na kompa obejrzeć fotki! ☺
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 08:34   #1536
Smarrita
Wtajemniczenie
 
Avatar Smarrita
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 103
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Witam się z rana. Obudziłam się o 7, nawet nie wiem kiedy córa nam do łóżka przydreptała. Tż zrobił śniadanko, czas wyjśc z łóżka Plan na dziś, pranie i dalszy ciąg mycia okien Tata zrobi placki ziemniaczane na obiad a potem siostra przyjedzie, także miłego dnia życzę i do wieczora
Smarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 08:46   #1537
Agnessssa
Rozeznanie
 
Avatar Agnessssa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 901
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Ja to z rana pracus jestem.. wstałam cała kuchnię o garnelam, łazienkę z grubsza, siebie i przy okazji pranie zrobiłam. Malz śniadanie zrobił, maly daje czadu a ja sobie grzecznie leżę teraz nie chce mi się na wieś jechać ale sama w domu nie będę siedziec
__________________
Żona od 4.10.2014r.
Adam 4.04.2016r.
Agnessssa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-12, 09:09   #1538
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

witam się jeszcze z łóżka czekam, aż mi się tosty zrobią i może po śniadaniu wstanę, ale nie chce mi się mam dzisiaj w planach porządki, zobaczymy, ile się uda zrobić bo na razie to czuję niemoc ;]
kropciu jaka fajna niespodzianka i te meliski, cudne!
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 09:12   #1539
akinomka03
Rozeznanie
 
Avatar akinomka03
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 585
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Hej,
Mam ostatnio kiepskie dni, nic doslownie nic mi sie nie chce, nie mam humoru, wszystko mnie wku.rwia.
Od rana jest mi mega niedobrze, mało jem, z rana tylko chleb z masłem na nic innego nie mogę patrzeć, nie mam siły i leżę (w sumie nic dziwnego, jak tu mieć siłę po chlebie z masłem)
Po poludniu coś zjem ale też bez szału, wieczorem zgaga... idzie oszalec. Najgorsze ze nie mam siły wogóle, chodze jak cień.
Nie wwiem czy to hormony ale wkurzam sie o wszystko.

To sie Wam wyzalilam, sorki za zła energie, zazdrosze Wam że macie tyle energi i dobry humor.

Justyna i kropcia
Fajne macie kumpele że takie imprezy Wam zorganizowały.

Jowitaz
No ciekawe jak dalej sytuacja sie rozwinie, kciuki żeby wszystko poszło szybko i w miarę bezbolesnie

Demakijaż
Podstawowe zabiegi Zmywam plynem do demakijazu, myje buzie żelem i nakladam krem.
akinomka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 09:15   #1540
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Dzień Dobry
zaczęłam Was madrabiać od świtu bo nie śpie od 6 ale jakoś później sie ruch zrobił to sniadanie wizyta KTG dziś zero skurczy
za to córa taka łobuziara że spała cały zapis i musiałam mieć bardzo długo ale nic to nie dalo spała jak niedźwiedz ani słodkie ani picie nic! no cóż księżniczki tak mają

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
KOSMETYCZNIE
Ma któraś Beauty Blender ? Do tej pory nakładałam podkład paluchami, a ostatnio ten co kupiłam to pędzlem (babka w sklepie mi poleciła jakiś).
Teraz po naooglądaniu się już troszkę tej Aliny (Lucy thx ) i kilku innych to coraz bardziej mam ochotę w przyszłości w niego zainwestować.

2. Jak czyścić pędzle? Z fluidu itp? Któraś ma może jakiś sposób

3. Jak wykonujecie demakijaż? Chodzi mi o kolejność:
np: płyn micelarny na oczy, płyn micelarny na całą buzię i szyję, potem np. tonik lub żel? Potem krem?
Możecie zdradzić mi wasz sposób


No no... to dość często
A jak samopoczucie? Zastanawiam się czy będziemy czuły tak podświadomie albo intuicyjnie, że to już czas.

Bo ja na razie nie czuję nic. Tzn czuję się totalnie normalnie ale do mojego terminu jeszcze daleko
Po za tym nie miałam w ogóle skurczy, do tego macica przestała się stawiać.


INESO - masujesz się dalej? jak Ci idzie?
,,3


Pędzel najlepiej myj w szamponie pod ciepłą wodą

Historia tej dziewczyny jej 1 ciąży i spojenia ale czego my nie zrobimy dla naszych dzieciaczków.

Vielka gdzie kuoujesz kwas hialuronowy i z jkim olejkiem go mieszasz a w ciąży w ogole mozna?

PŁYN Micelarny mi kosmetyczka tez odradzała do demakijazy ja myje buzie białym jeleniem i przegotowana woda bo w ciazy msakra z moja cera a przed ciaza mylam zawsze szamponnem
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 09:20   #1541
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

GGI, kupuję na zrób sobie krem, a z olejami różnymi mieszam, zależy jaki mam akurat. Teraz np. mam na stanie słodkie migdały i makadamia. W ciąży można jak najbardziej
tylko wiadomo, każdy musi patrzeć na swoją cerę. Ja mam suchą i ona pije dosłownie wszystko, nie istnieją dla mnie za tłuste kremy, oleje nie zapychają.
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-12, 09:46   #1542
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wpadam na chwile jedtem mega zmęczona ale szczęśliwa

Zacznę odzywki ze byłam dziś umówiona z koleżanka na herbatę ( swiadkowalam jej na weselu w październiku) ale ze dziś mnie lędźwia bolały od rana a jeszcze musiałam jechać ogarnąć zakupy i kilka spraw spotkanie odwołałam a raczej zaproponowałam jej ze może wpaść do mnie bo ja zmęczona jestem. Napisała ze wpadnie ja to za bardzo na posiadówki nie miałam chęci. No i o 18 dzwonek do drzwi otwieram a tam ona i 2 koleżanki z jedzeniem balonami i prezentem
Zorganizowały baby shower! Jestem w szoku nigdy bym nie przypuszczała ze mam takie super koleżanki! Zamówiły sushi z pieczoną rybą zrobiły ciasto bez nabiału i jaj bo wiedziały ze nie moge nakupowały mi owoców. Przyniosły balony na hel i kupiły dla Majki meliski Załącznik 6270226Załącznik 6270231Załącznik 6270236

Nadal nie moge wyjsć z podziwu i aż mi głupio ze sie tak dla mnie postarały
Super psiapsiółki takie to skarb.

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
GGI, kupuję na zrób sobie krem, a z olejami różnymi mieszam, zależy jaki mam akurat. Teraz np. mam na stanie słodkie migdały i makadamia. W ciąży można jak najbardziej
tylko wiadomo, każdy musi patrzeć na swoją cerę. Ja mam suchą i ona pije dosłownie wszystko, nie istnieją dla mnie za tłuste kremy, oleje nie zapychają.
no kusisz kusisz,,,, ja uzywalam przed ciaza z ARKANY zx kw. hialo od kosmetyczki i tak sie wlasnie zastanawiam czy taki jak Ty kupic czy od niej.
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 09:48   #1543
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez a_g_ata Pokaż wiadomość
##Makijaz##
Widzę,ze Poli ma fazę na makijaż pod koniec ciąży:p ja taka fazę zlapalam w grudniu. Ogladalam filmiki i się szkolilam z katosu, maxineczką i lipstixk monster. Uzupelnilam kosmetyczke i kupilam nowe akcesoria :p
Co mogę polecić?
-pędzle Zoeva (dostępne na mintishop)
-roswietlacz to twarzy The Balm
- cienie Naked 2 (świetna pigmentacja)

Próbowała nauczyć się kleic sztuczne rzęsy ale jeszcze długa droga mnie czeka hehe...

Kupilam sobie jakiś płyn do czyszczenia pędzli polecany przez youtuberki ale nie pamiętam nazwy...

Aaaa i najlepsze odkrycie wśród kosmetyków do zmywania makijażu to płyn z firmy Mixa...cudnyyyyy
Poteiwrdzam, pędle zoeva super, rozświetlacz też ( przeszedł do mnie ukruszonyale naprawiłam) Paleki Naked mam dwei 1i 2, obie dla mnie super Paletki z The Balm też są świetne Te czekolaow z Too Faced mi nie przypadły do gustu i dałam siostrze. Ona zachwala

Cytat:
Napisane przez GGI Pokaż wiadomość
Dzień Dobry
zaczęłam Was madrabiać od świtu bo nie śpie od 6 ale jakoś później sie ruch zrobił to sniadanie wizyta KTG dziś zero skurczy
za to córa taka łobuziara że spała cały zapis i musiałam mieć bardzo długo ale nic to nie dalo spała jak niedźwiedz ani słodkie ani picie nic! no cóż księżniczki tak mają

,,3


Pędzel najlepiej myj w szamponie pod ciepłą wodą

Historia tej dziewczyny jej 1 ciąży i spojenia ale czego my nie zrobimy dla naszych dzieciaczków.

Vielka gdzie kuoujesz kwas hialuronowy i z jkim olejkiem go mieszasz a w ciąży w ogole mozna?

PŁYN Micelarny mi kosmetyczka tez odradzała do demakijazy ja myje buzie białym jeleniem i przegotowana woda bo w ciazy msakra z moja cera a przed ciaza mylam zawsze szamponnem
Ja bym nie odradzała, ale po płynie micelarnym trzeba go jeszcze zmyć wodą lub tonikiem


Witam się z rana

Ja taka zadowolona, bo w końcu tz dopadłam. Nie było jakiegoś szalonego seksu,ale chociaż porządnie mnie wytulił

Kopycie

Super żyraf
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."



Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 09:59   #1544
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez Martinixxx Pokaż wiadomość
Poteiwrdzam, pędle zoeva super, rozświetlacz też ( przeszedł do mnie ukruszonyale naprawiłam) Paleki Naked mam dwei 1i 2, obie dla mnie super Paletki z The Balm też są świetne Te czekolaow z Too Faced mi nie przypadły do gustu i dałam siostrze. Ona zachwala



Ja bym nie odradzała, ale po płynie micelarnym trzeba go jeszcze zmyć wodą lub tonikiem


Witam się z rana

Ja taka zadowolona, bo w końcu tz dopadłam. Nie było jakiegoś szalonego seksu,ale chociaż porządnie mnie wytulił

Kopycie

Super żyraf
to szleństwo poranne no a promieniejesz tak ze az rozświetla wizaż.
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 10:02   #1545
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Witam sie z rana

Emocje juz opadły spałam do 9 gdzie ostatnio przed 7 juz sie budzę.

Widzę ze zaczął sie temat makijażu
Może napisze cos więcej od siebie o moich rytuałach i ulubionych kosmetykach.

Pędzle jak wspominałam mocarze cieplej wodzie z płynem facelle do higieny intymnej. Wszystko ładnie puszcza potem myje lekka odżywka i płucze pod bieżąca woda. Odciskam w ręcznik z mikrofibry i na leżąco susze ba kaloryferze na ręczniku. Używam pędzli zoeva a kiedyś miałam ze stronki wizażyści.pl

Ulubione niezastąpione kosmetyki -

Podkład catrice even skin tone lub bourgeois healthy mix

Do brwi cień catrice lub golden rose

Bronzer ziemia egipska latem, teraz golden rose mineral terracota powder 04

Do konturowania twarzy the balm Bahama mama

Rozświetlacz the balm mary lou manizer lub make up revolution

Tusz vibo panoramic eyelashes( jakos tak) lub żółty maybelline

Korektor catrice ( w słoiczku i w płynie mam i chwale)

Na usta rożnie lubie pomadki catrice i matowe golden rose

Cienie - paletki sleek, inglot

Buzi nie myje woda jak juz wspominałam nie lubie uczucia "ściągania" płyn mincelarny wystarcza, potem krem lubie te z tolpy lub ziaja z bio olejkiem arganowym.
Pomijając okres ciazy miałam gładka buzie bez wyprysków raczej sucha. Super sprawdza sie zmywanie olejem koko. Co jakiś czas robię pilling ziaja z serii pro i nakładam maskę z żółta Glinka ziaja pro.

Teraz w ciazy mam syfy na szyi i czerwone plamy na brodzie nos teraz tez mam czerwony... Powróciłam do oleju koko do demakijażu i syfy zniknęły. Problemy pojawiły sie dopiero w 3 trymestrze ale juz jest ok

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Martinixxx Pokaż wiadomość
Poteiwrdzam, pędle zoeva super, rozświetlacz też ( przeszedł do mnie ukruszonyale naprawiłam) Paleki Naked mam dwei 1i 2, obie dla mnie super Paletki z The Balm też są świetne Te czekolaow z Too Faced mi nie przypadły do gustu i dałam siostrze. Ona zachwala







Ja bym nie odradzała, ale po płynie micelarnym trzeba go jeszcze zmyć wodą lub tonikiem





Witam się z rana



Ja taka zadowolona, bo w końcu tz dopadłam. Nie było jakiegoś szalonego seksu,ale chociaż porządnie mnie wytulił



Kopycie



Super żyraf

A skąd zamawiałaś ze przyszedł pęknięty?? Jak dostałam z minti pęknięty róż serduszko wysłałam im foto i dosłali nowy wiec miałam dwa

Dziś mi sie śnił sex z tz i ze mu wysyłałam filmiki jak sie masturbuje w moja opuchnięta Bożenę

Właśnie skończyłam prac wózek tzn pralka skończyła dało sie wszystko zdjąć cały materiał z budy i z gondoli
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja


Edytowane przez kropcia007
Czas edycji: 2016-03-12 o 10:06
kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 10:08   #1546
beth007
Zadomowienie
 
Avatar beth007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 602
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Już po wizycie. Niby gin mówi ze na poród się w najbliższym czasie nie zapowiada ale kolejna wizyta za tydzień tak dla pewności heh.

Szyjka dalej utrzymana ładnie przez pessar. Takze nie ma się co martwić.

Cesarka w 38 tygodniu ale skończonym wiec w sumie tydzień przed terminem .. pessara nie wyciąga żeby się akcja nie zaczęła i dopiero przed samym cięciem mają mi zdjąć.

Luteine kazała odstawić no ale nie wie ze jej nie biorę juz ładnych parę miesięcy heh

Dzieci dalej drobne bo jedno 1700 g a drugie 1900 około. Co mnie mega zaskoczyło bo ostatnio na usg były praktycznie równe a teraz taka różnica. .. zapytałam o błąd szacunku to mówiła ze ona się zazwyczaj myli o ok 100 gram maks. Ciekawe...
Trudno wielkich dzieci nie będzie :-P
__________________


beth007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 10:11   #1547
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez beth007 Pokaż wiadomość
Już po wizycie. Niby gin mówi ze na poród się w najbliższym czasie nie zapowiada ale kolejna wizyta za tydzień tak dla pewności heh.

Szyjka dalej utrzymana ładnie przez pessar. Takze nie ma się co martwić.

Cesarka w 38 tygodniu ale skończonym wiec w sumie tydzień przed terminem .. pessara nie wyciąga żeby się akcja nie zaczęła i dopiero przed samym cięciem mają mi zdjąć.

Luteine kazała odstawić no ale nie wie ze jej nie biorę juz ładnych parę miesięcy heh

Dzieci dalej drobne bo jedno 1700 g a drugie 1900 około. Co mnie mega zaskoczyło bo ostatnio na usg były praktycznie równe a teraz taka różnica. .. zapytałam o błąd szacunku to mówiła ze ona się zazwyczaj myli o ok 100 gram maks. Ciekawe...
Trudno wielkich dzieci nie będzie :-P
Dobrze że szyjka ładnie trzyma. Wiesz przy bliznietach to nie ma co liczyć na klocki, a ładnie ci dzieciaczki rosną

Beth ktory masz tc aktualnie i czemu nie bierzesz luteiny od kilku miesiecy? :P
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 10:15   #1548
beth007
Zadomowienie
 
Avatar beth007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 602
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Mam 33t6d

Luteiny nie biorę bo kiedyś na wizycie gin stwierdziła że mam brać ale w sumie luteina to za bardzo jednak już działać nie będzie. Bo nikt jej dzialan nie potwierdza czy cos takiego. Jakoś tak wiesz niby każe ale sama jakby nie wiedziała po co :-/ to odstawiłam i jak widać nic złego sobie tym nie zrobilam
__________________


beth007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 10:19   #1549
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez beth007 Pokaż wiadomość
Już po wizycie. Niby gin mówi ze na poród się w najbliższym czasie nie zapowiada ale kolejna wizyta za tydzień tak dla pewności heh.

Szyjka dalej utrzymana ładnie przez pessar. Takze nie ma się co martwić.

Cesarka w 38 tygodniu ale skończonym wiec w sumie tydzień przed terminem .. pessara nie wyciąga żeby się akcja nie zaczęła i dopiero przed samym cięciem mają mi zdjąć.

Luteine kazała odstawić no ale nie wie ze jej nie biorę juz ładnych parę miesięcy heh

Dzieci dalej drobne bo jedno 1700 g a drugie 1900 około. Co mnie mega zaskoczyło bo ostatnio na usg były praktycznie równe a teraz taka różnica. .. zapytałam o błąd szacunku to mówiła ze ona się zazwyczaj myli o ok 100 gram maks. Ciekawe...
Trudno wielkich dzieci nie będzie :-P
ale supper ze u Was dobrze dzieciaczki rosną cudownie
a dlaczego niembralaś luteiny?
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-12, 10:33   #1550
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez GGI Pokaż wiadomość
to szleństwo poranne no a promieniejesz tak ze az rozświetla wizaż.


Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
Witam sie z rana

Emocje juz opadły spałam do 9 gdzie ostatnio przed 7 juz sie budzę.

Widzę ze zaczął sie temat makijażu
Może napisze cos więcej od siebie o moich rytuałach i ulubionych kosmetykach.

Pędzle jak wspominałam mocarze cieplej wodzie z płynem facelle do higieny intymnej. Wszystko ładnie puszcza potem myje lekka odżywka i płucze pod bieżąca woda. Odciskam w ręcznik z mikrofibry i na leżąco susze ba kaloryferze na ręczniku. Używam pędzli zoeva a kiedyś miałam ze stronki wizażyści.pl

Ulubione niezastąpione kosmetyki -

Podkład catrice even skin tone lub bourgeois healthy mix

Do brwi cień catrice lub golden rose

Bronzer ziemia egipska latem, teraz golden rose mineral terracota powder 04

Do konturowania twarzy the balm Bahama mama

Rozświetlacz the balm mary lou manizer lub make up revolution

Tusz vibo panoramic eyelashes( jakos tak) lub żółty maybelline

Korektor catrice ( w słoiczku i w płynie mam i chwale)

Na usta rożnie lubie pomadki catrice i matowe golden rose

Cienie - paletki sleek, inglot

Buzi nie myje woda jak juz wspominałam nie lubie uczucia "ściągania" płyn mincelarny wystarcza, potem krem lubie te z tolpy lub ziaja z bio olejkiem arganowym.
Pomijając okres ciazy miałam gładka buzie bez wyprysków raczej sucha. Super sprawdza sie zmywanie olejem koko. Co jakiś czas robię pilling ziaja z serii pro i nakładam maskę z żółta Glinka ziaja pro.

Teraz w ciazy mam syfy na szyi i czerwone plamy na brodzie nos teraz tez mam czerwony... Powróciłam do oleju koko do demakijażu i syfy zniknęły. Problemy pojawiły sie dopiero w 3 trymestrze ale juz jest ok

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------




A skąd zamawiałaś ze przyszedł pęknięty?? Jak dostałam z minti pęknięty róż serduszko wysłałam im foto i dosłali nowy wiec miałam dwa

Dziś mi sie śnił sex z tz i ze mu wysyłałam filmiki jak sie masturbuje w moja opuchnięta Bożenę

Właśnie skończyłam prac wózek tzn pralka skończyła dało sie wszystko zdjąć cały materiał z budy i z gondoli
Zamawiałam z Mintishop. Chciałam reklamować,ale już wyjeżdżałam do siebie i odpuściłam. Po podróży się rozpadł. Potem kupiłam MAC i naprawiłam Mery Lou, więc teraz mam dwa.Chyba mi do końca życia starczą

Twarzy też nie myłam wodą,ale przy Clairsonic nie da się inaczej.

Cytat:
Napisane przez beth007 Pokaż wiadomość
Już po wizycie. Niby gin mówi ze na poród się w najbliższym czasie nie zapowiada ale kolejna wizyta za tydzień tak dla pewności heh.

Szyjka dalej utrzymana ładnie przez pessar. Takze nie ma się co martwić.

Cesarka w 38 tygodniu ale skończonym wiec w sumie tydzień przed terminem .. pessara nie wyciąga żeby się akcja nie zaczęła i dopiero przed samym cięciem mają mi zdjąć.

Luteine kazała odstawić no ale nie wie ze jej nie biorę juz ładnych parę miesięcy heh

Dzieci dalej drobne bo jedno 1700 g a drugie 1900 około. Co mnie mega zaskoczyło bo ostatnio na usg były praktycznie równe a teraz taka różnica. .. zapytałam o błąd szacunku to mówiła ze ona się zazwyczaj myli o ok 100 gram maks. Ciekawe...
Trudno wielkich dzieci nie będzie :-P
Ja i tak uważam,że świetnie się tzrymacie jak na ciążę bliźniaczą. Rzadko która dociąga do okolic terminu a i dzieci jeszcze podrosną (w sumie nie takie małe)
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."



Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 10:34   #1551
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez beth007 Pokaż wiadomość
Mam 33t6d

Luteiny nie biorę bo kiedyś na wizycie gin stwierdziła że mam brać ale w sumie luteina to za bardzo jednak już działać nie będzie. Bo nikt jej dzialan nie potwierdza czy cos takiego. Jakoś tak wiesz niby każe ale sama jakby nie wiedziała po co :-/ to odstawiłam i jak widać nic złego sobie tym nie zrobilam
No ja mam 33tc3d i biorę luteine dalej.
wizytę mam 23 marca to będzie zaczety 36 tydzien ciazy a dokładniej 35tc0d. I się zastanawiam czy wtedy zdejmie mi ten krążek i czy będę już mogła odstawić tą luteine też.
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 10:39   #1552
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez beth007 Pokaż wiadomość
Mam 33t6d

Luteiny nie biorę bo kiedyś na wizycie gin stwierdziła że mam brać ale w sumie luteina to za bardzo jednak już działać nie będzie. Bo nikt jej dzialan nie potwierdza czy cos takiego. Jakoś tak wiesz niby każe ale sama jakby nie wiedziała po co :-/ to odstawiłam i jak widać nic złego sobie tym nie zrobilam

Ostatnio znajoma farmaceutka mówiła ze wyszły padania potwierdzające ze Luteina nie dziala jak naturalny progesteron i ma sie juz odchodzić od jej podawania a lekarze podawają z przyzwyczajenia na wszelki wypadek. Mówiła ze podawanie luteiny ma sens tylko wtedy gdy jest sztuczne zapłodnienie i organizm sam nie wyprodukuje progesteronu. W przypadku naturalnych ciąż organizm sam produkuje a Luteina w tabletkach przy zagrożonej ciazy i tak jej nie "podtrzyma". Nie wiem ile w tym prawdy ale tak powiedziała po jakimś szkoleniu była u mnie, jest właścicielka kilku aptek.
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja


Edytowane przez kropcia007
Czas edycji: 2016-03-12 o 10:41
kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 10:47   #1553
beth007
Zadomowienie
 
Avatar beth007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 602
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez patulinka94 Pokaż wiadomość
No ja mam 33tc3d i biorę luteine dalej.
wizytę mam 23 marca to będzie zaczety 36 tydzien ciazy a dokładniej 35tc0d. I się zastanawiam czy wtedy zdejmie mi ten krążek i czy będę już mogła odstawić tą luteine też.
moze Cię jeszcze potrzyma w tym krążku? zawsze to jakoś bezpieczniej.

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
Ostatnio znajoma farmaceutka mówiła ze wyszły padania potwierdzające ze Luteina nie dziala jak naturalny progesteron i ma sie juz odchodzić od jej podawania a lekarze podawają z przyzwyczajenia na wszelki wypadek. Mówiła ze podawanie luteiny ma sens tylko wtedy gdy jest sztuczne zapłodnienie i organizm sam nie wyprodukuje progesteronu. W przypadku naturalnych ciąż organizm sam produkuje a Luteina w tabletkach przy zagrożonej ciazy i tak jej nie "podtrzyma". Nie wiem ile w tym prawdy ale tak powiedziała po jakimś szkoleniu była u mnie, jest właścicielka kilku aptek.
Właśnie też gdzieś o tym czytałam. I w sumie skoro są takie opinie to coś w nich chyba być musi. Zresztą słowa ginki że w sumie luteina chyba nie zadziała to po co mi ją przepisuje
Luteine brałam pierwsze miesiące potem odstawiłam.
__________________


beth007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 10:48   #1554
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

A mnie to zmywanie olejem koko podrażniło w oczy, 2 D i miałam czerwone i takie "zalepione"
A jakim żelem myjecie i po co właściwie-znaczy jak sa jakies wypryski czy cos? Czy kazdy powinien uzywac żelu? Mnie wkurza, ze włosy sie od tego moczą i cieżko to zmyć potem, wiec tylko płynem z biodermy zmywam i makijaż i gębę cała. Krem mam tez z biodermy z tej samej serii.
Paletkę mam naked 2 ale czaję sie na naked 3
Lubię tez paletki benefit, maja ładne kolory i fajnie wyglądają
Roz mam ukochany z Clinique juz 3 raz kupuje bronzer mam z dr eris, tez piękny jest. No generalnie troche mam tej ulubionej Kolorowki. Musze nowy tusz kupic, lubię benefita albo Clinique ale tez loreal

Moj tez sie dalej słabo rusza...troche sie martwię
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 10:52   #1555
beth007
Zadomowienie
 
Avatar beth007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 602
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez Martinixxx Pokaż wiadomość




Zamawiałam z Mintishop. Chciałam reklamować,ale już wyjeżdżałam do siebie i odpuściłam. Po podróży się rozpadł. Potem kupiłam MAC i naprawiłam Mery Lou, więc teraz mam dwa.Chyba mi do końca życia starczą

Twarzy też nie myłam wodą,ale przy Clairsonic nie da się inaczej.



Ja i tak uważam,że świetnie się tzrymacie jak na ciążę bliźniaczą. Rzadko która dociąga do okolic terminu a i dzieci jeszcze podrosną (w sumie nie takie małe)
Do terminu to ja mam jeszcze sporo czasu ale faktycznie chyba nie jest tak źle mimo tych szpitalnych akcji co jakiś czas. Z tym, ze wolę nie zapeszać bo jeszcze sporo przede mną a minimum do świąt chciałabym dotrwać
__________________


beth007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 10:56   #1556
kopycio
Rozeznanie
 
Avatar kopycio
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 642
Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Lucy
Zawitalam na targi przed 9 nie było tlumow ale jak wychodziłam to sie juz zageszczalo dopytalam co chciałam, pomacalam szumisie i rożne takie było sympatycznie, choć myslalam, ze to większe bedzie

Beth
Bardzo fajne wiadomości przynosisz! Dzieciaczki jeszcze troche podrosna ale jak na 33 td to spore wg mnie, moja znajoma jak urodziła to miała taka wagę swoich pociech

Martinixxx
Co za radosc dobrze, trzeba sobie dogadzac

Luteina
No ja w nia wierze pomogła mi utrzymać moją fasolkę, brałam chyba do 12 tg. wczesniej bez niej nie było tak kolorowo..

Makijaż
Nie wypowiadam sie, nie mam o tym bladego pojecia i dobrze mi z tym, ale po ciazy to chyba sie zmieni

Edytowane przez kopycio
Czas edycji: 2016-03-12 o 10:58
kopycio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 11:05   #1557
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Lucy nie wiem Może nie mogła znaleźć żyły. Chcę o tym zapomnieć brrr. ostatnio pobierał mi facet i było git.


Akinomka Jeszcze troszkę i będzie lepiej, końcówka ciąży jest cięzka

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Mi luteina bardzo pomogła. Biorę ją od początku ciaży. Potem miałam silne krwawienie, i dalej brałam, a mały ma się dobrze

Edytowane przez lulka19
Czas edycji: 2016-03-12 o 11:00
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 11:16   #1558
annihilate
Rozeznanie
 
Avatar annihilate
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 588
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Ja makijaż zmywam tym różowym garnierem, potem myje buzię żelem i nakładam krem. Przedtem używałam do demakijażu oczu dwufazowego z ziaji ale bardzo mnie podrażniał :/

Beth super waga dzieciaczków w przypadku bliźniaków chyba zawsze jeden jest większy a drugi mniejszy, tak przynajmniej słyszałam
__________________
MIKOŁAJ 12.11.2014

PIOTR 08.04.2016
annihilate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 11:28   #1559
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

beth piękna waga, moje jedno na początku 34 tc ważyło 1900
wzięłam się za ogarnianie chaty, bo syf jak nie wiem, nie mam pojęcia skąd on się bierze
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 11:30   #1560
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Beth pięknie ze w 38 tyg skończonym! Znam przypadki ze lekarz rozwiązywał ciaze bliźniacze z zasady ze to blizniacza to wczesniej. Bardzo mi się podoba podejscie Twojego lekarza



DNI OTWARTE SZPITALA

Och... Szpital jak szpital, nie mam uwag, ale ludzi co bylo na te dni otwarte to kosmos!!

Do tego pokazała nam sale gdzie sa noworodki które potrzebują byc grzane lub w ogóle w inkubatorze, tam tez były mamusie z noworodkami i poloznymi nie wiem moze na jakies zabiegi. I te maluszki niektóre tak płakały ze ja razem z nimi. Ukrylam to jakos ale och jeju takie maleństwa cudne 😍 no nie mogę sie doczekać mojej Sary <3



A dzis Panienka sie rusza intensywniej)





Dobra co z wieści co podpytalam polozna:

Wpływ wody na skurce - czyli uciszenie przepowiadaczy lub rozkręcenie normalnych ma sens jesli posiedzimy w wodzie minimum 30 min, zaleca mniej niż 45. Woda ma byc ciepła, nie goraca, moze byc tez siedzenie pod prysznicem tak by się zrelaksować.

Krócej nie ma sensu bo nie da to efektu.



KTG - na sympozjach dla lekarzy (sympozja prawda? Czy pokickalam?) i w ogóle takie sa aktualne zalecenia - ktg powinno sie robic od 40 tygodnia. Do tego czasu jesli wszystko jest dobrze z wodami, lozyskiem, brak jakiś krwawień, czujemy ruchy to nie ma sensu wczesniej. Od 38 tygodnia to najczęściej każą przyjeżdżać i to jest tez normalne. Za to ktg robione we wczesniejszych tygodniach czasem prowadzi do tego ze rozwiazuja za szybko ciaze bo wyniki da "dziwne". Problem podobno jest taki ze oni maja normy do których przytownuja na tydzień 48 minimum. Wiec często we wcześniejszych tygodniach wychodzą nieprawidłowości które sa normalne bo dziecko ma np nie do konca rozwinięty układ nerwowy. I to wcale nie oznacza ze trzeba ciążę rozwiązywać ale i tak tak robią lekarze.



Do tego- powiedziała ze niestety w szpitalach i nawet w tym co ja bylam ze tak sie niestety robi ze przychodzi dziewczyna bo ma skurcze. Rozwarcia zero, skurcze ustają bo się okazuje ze przepowiadacze to były i normalnie powinni odeslac do domu- miejsce mi sie skonczylo w tym poscie
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-30 10:55:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:11.