Mamusie kwietniowe 2016 - część VI - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-13, 12:19   #1741
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

zaraz połowa marca, kiedyś musimy zacząć rodzić
u mnie wyszło słonko tylko teraz widać, jakie brudne mam okna
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 12:20   #1742
beth007
Zadomowienie
 
Avatar beth007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 602
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

dokładnie u nas też już tuż tuż i maleństwa będą na świecie !
Marcówki w większości już rozpakowane To teraz czas na nasze szaleństwo



Ja zamówiłam pizze ! Mąż pojechał do teściowej mówiąc " ja do twojej rodziny też nie będę jeździł" i poszedł To co ja się będę :P Smutków w ciąży nie zapije to się chociaż będę obżerać a któraś tu wczoraj mówiła o pizzy i mi smaka zrobiła ! nie ładnie
__________________



Edytowane przez beth007
Czas edycji: 2016-03-13 o 12:29
beth007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 12:29   #1743
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

czytam WAS od rana nic nie pisze bo weny jakos nie mam i nie chce sie nakrecać. Zaczyna sie dziać a ja włączam luz bo my mamy jeszcze czas z córą!!! rozmowy z nią przeprowadzam że m u mamuni w brzuszku siedzieć i koniec. A taki z niej leniuszek ze szok. Bardzo mało sie rusza na KTG musze ja wybudzać zeby choć pare ruchów było przekupują ją cukierkami to kopnie z 6 razy i koniec.
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 12:31   #1744
beth007
Zadomowienie
 
Avatar beth007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 602
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
zaraz połowa marca, kiedyś musimy zacząć rodzić
u mnie wyszło słonko tylko teraz widać, jakie brudne mam okna
ja dlatego właśnie wszędzie mam rolety zasłonięte
__________________


beth007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 12:31   #1745
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

patulinka!!! proszę ładnie zaciskać nogi i nie straszyć!!!
Poli Ty też jeszcze sie pooszczedzaj
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 12:33   #1746
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Tez mam humor do dupy, widzę ze to jakaś norma dzisiaj...
Troche polazilam po domu (to obiad odgrzalam, to umywalkę przetarłam, poskładałam dzieci ciuchy...) cos nosi mnie strasznie. Jak leżę to mnie kość ogonowa boli

Maz za godzine z dziećmi jedzie do tego kina i wrócą ok 20 wiec bede miec spokoj

Wszystko mnie wqrwia dzis
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 12:37   #1747
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez GGI Pokaż wiadomość
patulinka!!! proszę ładnie zaciskać nogi i nie straszyć!!!
Poli Ty też jeszcze sie pooszczedzaj
Staram się. Też mówię tej mojej córce że w brzuszki ma najlepiej i niech jeszcze trochę poczeka.
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-13, 12:48   #1748
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Co tu tak smutno dziś!

Ale u mnie nic lepiej mam chandrę mysli ciążowe zupełnie zdominowały moja głowę tylko o tym myśle jak poród laktacja itd...

Śnił mi sie dziś szpital i Gosiaczek

Pogoda na Pomorzu ładna jest słoneczko, ale dziś sue nie ruszam wystarczy ze jutro jadę do gina musze pracownikow ogarnąć jutro i zrobic kilka rzeczy. Wtorek ZUS skarbówka wiec dziś lenistwo. Mam ochotę na czipsy lecę do sklepu zaspokoić ta potrzebę
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 12:48   #1749
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

ImageUploadedByWizaz Forum1457873301.941119.jpg
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 12:58   #1750
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Wczoraj mama mnie poinformowała, że nasza siedemnastoletnia, nieodpowiedzialna sąsiadka urodziła córkę. Poród odbył się w domu, bo karetka nie zdążyła przyjechać, w 31 tc. Dziecko waży 1,6 kg i otrzymało 5 pkt.
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 13:06   #1751
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez niulka_1985 Pokaż wiadomość
Wczoraj mama mnie poinformowała, że nasza siedemnastoletnia, nieodpowiedzialna sąsiadka urodziła córkę. Poród odbył się w domu, bo karetka nie zdążyła przyjechać, w 31 tc. Dziecko waży 1,6 kg i otrzymało 5 pkt.
Ojej. No i co z tym dzieciaczkiem? Wiesz coś więcej?
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-13, 13:13   #1752
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
Co tu tak smutno dziś!

Ale u mnie nic lepiej mam chandrę mysli ciążowe zupełnie zdominowały moja głowę tylko o tym myśle jak poród laktacja itd...

Śnił mi sie dziś szpital i Gosiaczek

Pogoda na Pomorzu ładna jest słoneczko, ale dziś sue nie ruszam wystarczy ze jutro jadę do gina musze pracownikow ogarnąć jutro i zrobic kilka rzeczy. Wtorek ZUS skarbówka wiec dziś lenistwo. Mam ochotę na czipsy lecę do sklepu zaspokoić ta potrzebę

O znow? czy to ten sen z sala przedporodowa? Jest wogole takie cos?

Mam polewkę z córki dostała na urodziny wieżę i puszcza sobie ulubione piosenki i śpiewa na cały regulator. Maz jej jakies hity MTV ściągnął, póki co katuje Justina Biebera
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 13:13   #1753
beth007
Zadomowienie
 
Avatar beth007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 602
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

w ogóle miałyscie jakieś takie ciążowe zachcianki ? czy wszystko w normie jak przed ciążą?

Bo u mnie zachcianek w sumie zero. nie jem nic czego wcześniej nie jadłam i nie mam ochoty na nic szczególnego. Zachcianki na pizze czy słodkie miałam i przed ciążą więc się nie liczą.
__________________


beth007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 13:16   #1754
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Ja tez nie mam konkretnych zachcianek, od 6 miesiąca mam ogromna ochote na wszystko co slodkie a tego raczej nie jadalam w takich ilościach jak teraz.

U mnie za oknem tez tragedia, szaro i ponuro a na dworze piz dzi niemiłosiernie bleeh
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 13:36   #1755
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez gosiaczek071 Pokaż wiadomość
O znow? czy to ten sen z sala przedporodowa? Jest wogole takie cos?



Mam polewkę z córki dostała na urodziny wieżę i puszcza sobie ulubione piosenki i śpiewa na cały regulator. Maz jej jakies hity MTV ściągnął, póki co katuje Justina Biebera

No pewnie ze jest hak za szybko przyjedziesz do szpitala to siedzisz na takiej sali np jak odejdą wody a akcja sie jeszcze nie zaczęła

Tez nie mam określonych zachcianek ani nic mnie nie " brzydzi" jem jak wcześniej i tez więcej słodkiego
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 13:39   #1756
madzia2409
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 224
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Powiedzcie mi czy z moja ginka jest cos nie tak. Od rana wysokie to cisnienie, leze. Obrzeki w wiekszosci zeszly. Leze wstalam o 14 mierze, a tu zas 152... . Nic mowie zadzwonie do niej. A ta mi ewidentnie z fochem, ze mowila ze jak bedzie 160 to mam dzwonic ????? Jaka jest roznica miedzy 152,a 160?????shit! I ze mam tabletke wziac juz teraz??? Mimo ze powinnam ja wziac za 2h. Wzielam i czekamna cud. Aaaa i nie mam isc na IP bo mnie zostawia (jej slowa)... zaczynam sie czuc niezbyt bezpiecznie... . I glowa zaczyna mnie bolec.
madzia2409 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 13:43   #1757
MaLoS
Rozeznanie
 
Avatar MaLoS
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 848
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość

Hahah doooobre

Cytat:
Napisane przez niulka_1985 Pokaż wiadomość
Wczoraj mama mnie poinformowała, że nasza siedemnastoletnia, nieodpowiedzialna sąsiadka urodziła córkę. Poród odbył się w domu, bo karetka nie zdążyła przyjechać, w 31 tc. Dziecko waży 1,6 kg i otrzymało 5 pkt.

O matko! Ile ludzi, tyle przypadków oby z tym dzieciątkiem było wszystko ok!
__________________
DECYZJA --> KONSEKWENCJE

Zmiany? Zawsze na lepsze
MaLoS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 13:48   #1758
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez patulinka94 Pokaż wiadomość
Ojej. No i co z tym dzieciaczkiem? Wiesz coś więcej?
Wiem tylko, że przewieziono je do jakiegoś szpitala w Toruniu, bo tam jest specjalistyczny sprzęt.
Z resztą, w tej rodzinie to normalne, że dzieci rodzą się z wagą 500-2000 g. Wszystkie przeżyły i są zdrowe jak rybki. Po prostu ona i jej szanownego 4 siostry nic sobie nie robią z tego, że są w ciąży. Jeżdżą na skuterach po drogach polnych, szlajają się po nocach z facetami, palą papierosy itp.
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 13:54   #1759
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez beth007 Pokaż wiadomość
w ogóle miałyscie jakieś takie ciążowe zachcianki ? czy wszystko w normie jak przed ciążą?

Bo u mnie zachcianek w sumie zero. nie jem nic czego wcześniej nie jadłam i nie mam ochoty na nic szczególnego. Zachcianki na pizze czy słodkie miałam i przed ciążą więc się nie liczą.
Zachcianek typowych chyba nie, fazy na jakis konkretny produkt tak. Miałam fazę na mandarynki chyba najdłużej, wcześniej na sałatkę jarzynowa, raz moze mi sie zachciało ananasa, ale jakies takie wydziwianie to nigdy, w poprzednich ciążach tez nie. Wiec uważam, ze to jakaś ściema z jedzeniem chleba np z dżemem i zagryzanie ogórkami. Nikomu z moich znajomych sie nie przytfafilo takie cos, nie znam niskiego kto by tak miał.
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-13, 13:56   #1760
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

ja się nie odzywam nawet bo też mam jakiegoś doła wszystko mnie wkurza, najbardziej mąż chociaż w sumie niczym nie podpadł

a jeszcze młodą coś bierze, gardło boli, czerwone ma, nos zatkany = siedzimy w domu. Ja nie mam juz mocy na zabawy z nią - trudno, poogląda wiecej bajek niż ustawa przewiduje.

wszystkim zdołowanym i niezdołowanym miłego popołudnia

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Cytat:
Napisane przez gosiaczek071 Pokaż wiadomość
Zachcianek typowych chyba nie, fazy na jakis konkretny produkt tak. Miałam fazę na mandarynki chyba najdłużej, wcześniej na sałatkę jarzynowa, raz moze mi sie zachciało ananasa, ale jakies takie wydziwianie to nigdy, w poprzednich ciążach tez nie. Wiec uważam, ze to jakaś ściema z jedzeniem chleba np z dżemem i zagryzanie ogórkami. Nikomu z moich znajomych sie nie przytfafilo takie cos, nie znam niskiego kto by tak miał.
ja mam całą ciążę zachcianki na pomarańcze, mówię, ze zachcianki bo normalnie raczej nie przepadam, a teraz muszę przynajmniej jedną dziennie zjeść
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 14:03   #1761
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Lucy hehehehe no to ja poprosze jakies wiosenne zdjęcie hehe



Malos fajnie fajnie heheheheh



Kejka dobre mąż agent poczekaj aż przestanie sie bać hihi



Martinixxx no to ciekawie ze taki skurczyki inne miałaś. Ale jak przeszly to luzik

Marcowki przed terminem hm hm u nas obstawiam ze będzie podobnie.



GGI ladne rozmowy heheheh nie ma co się nakręcać, ja podeszlam do porodu jak do hmm uznałam ze będzie jak będzie, moja córunia wybierze najlepszy dla niej moment



Gosiaczek cos ostatnio często się sni wielu dziewczynom hehehe ))



Niulka :O whaaaaat !!!!! Nie do wiary! Nie do wiary razy 1000!

Jakim cudem udalo im sie utrzymać oddychanie u maluszka jak urodziła w domu:O

Och dobrze ze przeżyła dziecinka



Gosiaczek o popatrz, ja katowalam Space girls w jej wieku



Zachcianki

Nie wiem czy to ciąża czy kwestia ze sobie pozwoliłam i organizm sie przyzwyczaił ale : Słodkie... Stanowczo za dużo

Czy cos innego. No czasem na cos mi się ochota zrobi ale bez przesady przed ciąża tez miałam na cos ochotę.



NIEDZIELA

Przyjechał nasz przyjaciel do Krk i zdecydowalam ze dam rade podjechać z mężem na rynek i sie z nin spotkać, bo potem to dopiero w maju nas odwiedzi.

Właśnie wróciliśmy a ja jestem zmęczona jak po wycieczce w góry! Samym przejsicem dom- auto-kawiarnia-auto-dom

W międzyczasie sprawdzAm stan sprawy plamieniowej i dalej cos tam pokapalo, miałam brązowa wkladke, nie jakos strasznie tak jak w ostatni dzien okresu. No dosłownie tak to wygląda.

Teraz chyba juz cisza.



Mala szalala po ciastku i po schabowym w sosie czosnkowym

Wiec co do jej ruchów czuje sie zrelaksowana. Niech tylko te plamienie sie skończy to będzie super hiper jak do jutra nie przejdzie to jutro zadzwonie do położnej.

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

PS: Normalnie nie moge chodzić! Tzn iść normalnei! Taki ucisk na szyjkę ze idę stekam kłuje caly czas, ciężko mi sie oddycha jakos przepona chyba ucisnieta, do tego tak sie mecze ze dropie a nie idę takie uroki 9 miesiąca chyba hehe ale ruchy Sary sa teraz niesamowite , jakby biegala mi po skórze od wewnątrz nogami. Teraz nawet mąż wyczuwa jak przeciągnie stopa lub kolanem mu po dloni hehehe



No dobra założenie mam takie: Niunia posiedzi co najmniej do 1 kwietnia potem moze się dobijać na zewnątrz



Kochane zróbcie sobie dzis jakies przyjemności na poprawę humorku
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 14:07   #1762
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez beth007 Pokaż wiadomość
w ogóle miałyscie jakieś takie ciążowe zachcianki ? czy wszystko w normie jak przed ciążą?

Bo u mnie zachcianek w sumie zero. nie jem nic czego wcześniej nie jadłam i nie mam ochoty na nic szczególnego. Zachcianki na pizze czy słodkie miałam i przed ciążą więc się nie liczą.
Ja nie mam typowo jakiś zachcianek.
Ale zauważyłam że jak na początku mogłam jeść słodycze tonami! Tak od ok półtora miesiąca
jakoś nie mam ochoty na słodkie. Owszem czasami mam chcice ale to na prawdę rzadko. ☺




Cytat:
Napisane przez madzia2409 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi czy z moja ginka jest cos nie tak. Od rana wysokie to cisnienie, leze. Obrzeki w wiekszosci zeszly. Leze wstalam o 14 mierze, a tu zas 152... . Nic mowie zadzwonie do niej. A ta mi ewidentnie z fochem, ze mowila ze jak bedzie 160 to mam dzwonic ????? Jaka jest roznica miedzy 152,a 160?????shit! I ze mam tabletke wziac juz teraz??? Mimo ze powinnam ja wziac za 2h. Wzielam i czekamna cud. Aaaa i nie mam isc na IP bo mnie zostawia (jej slowa)... zaczynam sie czuc niezbyt bezpiecznie... . I glowa zaczyna mnie bolec.
A ja bym pojechała na IP. No nadciśnienie naprawdę w ciąży jest szkodliwe....
Zachowanie twojej gin dla mnie nie zrozumiałe
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 14:27   #1763
akinomka03
Rozeznanie
 
Avatar akinomka03
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 585
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

A u mnie dziś piękne słońce od rana ale chłodno.

Humor mam taki sobie, może troche lepszy niż przed ostatnie dni, byliśmy na chwilę u teściowej bo ma dziś imieniny.

Cytat:
Napisane przez beth007 Pokaż wiadomość
w ogóle miałyscie jakieś takie ciążowe zachcianki ? czy wszystko w normie jak przed ciążą?

Bo u mnie zachcianek w sumie zero. nie jem nic czego wcześniej nie jadłam i nie mam ochoty na nic szczególnego. Zachcianki na pizze czy słodkie miałam i przed ciążą więc się nie liczą.
Takich dlugoterminowych zachcianek nie miałam, czasem mnie najdzie jakaś ochota na coś np ostatnio na chipsy cebulowe, zjem i mam spokój
I też myślę ze te niby zachcianki ciężarnych że ogórek i ciastko z bitą śmietaną to sciema.
U mnie raczej w drugą stronę nie jem np mięsa a przed ciąża normalnie różne mieso jadłam.


Cytat:
Napisane przez niulka_1985 Pokaż wiadomość
Wiem tylko, że przewieziono je do jakiegoś szpitala w Toruniu, bo tam jest specjalistyczny sprzęt.
Z resztą, w tej rodzinie to normalne, że dzieci rodzą się z wagą 500-2000 g. Wszystkie przeżyły i są zdrowe jak rybki. Po prostu ona i jej szanownego 4 siostry nic sobie nie robią z tego, że są w ciąży. Jeżdżą na skuterach po drogach polnych, szlajają się po nocach z facetami, palą papierosy itp.
O kurde co za ludzie, szkada dzieciaczka, może gdyby nie takie zachowanie to dłużej by w brzuszku pobył.

Śniło mi sie dzis że nasza mała była już na świecie, leżała zawinieta w rozku, w czapeczce i mąż zdjął jej tą czapeczke i miala takie ciemne, dlugie wloski :-P taka śliczna była i takie malutkie rączki miała
Obudziłam się i tak mi sie dziwnie i smutno zrobiło ze jednak mała jeszcze w brzuchu.
akinomka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 14:42   #1764
MaLoS
Rozeznanie
 
Avatar MaLoS
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 848
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Wymyśliłam! Nasze wątkowe ciastka owsiane z przepisu Poli! Na chandrę i smutki, na wkurzającego TŻ i ból Bożeny bedą najlepsze
biore sie do roboty
__________________
DECYZJA --> KONSEKWENCJE

Zmiany? Zawsze na lepsze
MaLoS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 14:55   #1765
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Polinezyjka, z tego co mówi moja mama, to karetka spóźniła się nie tak dużo, bo lekarz przeciął pępowinę.

Edytowane przez niulka_1985
Czas edycji: 2016-03-13 o 14:57
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 14:59   #1766
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Poli - jak wrażenia z Rydygiera? Wyjaśniło się w ogóle keidy ten remont i jak to w praktyce będzie wyglądać? Tzn. przenoszą wszystko na inne piętro?


Z zachcianek - to mnie wczoraj napadło na popcorn. Muszę gdzieś kupić zwykły i spróbować zrobić na patelni na kokosie - to by była idealna zdrowa przekąska, bo ten z mikrofali to niekoniecznie

Ręczniki kąpielowe
Pewnie tylko ja nie miałam jeszcze ale na wszelki wypadek - polecam bardzo te: http://www.dlabobasow.pl/a/Okrycia-k...-100x100-zebry Są grubaśne i mięciutkie, ładnie obszyte - niebo a ziemia w porównaniu do pepcowych. Zobaczymy jak po praniu się jeszcze będą sprawować.

Pokrzywa
Nie wiem czemu, ale zawsze miałam uprzedzenia - nawet nie wiem czy kiedyś piłam, choć pewnie tak, bo swego czasu była modna na wizażu I teraz kupiłam expressową z biedrony z trawą cytrynową i to jest po prostu dobre
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 15:01   #1767
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez MaLoS Pokaż wiadomość
Wymyśliłam! Nasze wątkowe ciastka owsiane z przepisu Poli! Na chandrę i smutki, na wkurzającego TŻ i ból Bożeny bedą najlepsze
biore sie do roboty
dobre :d
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 15:14   #1768
Smarrita
Wtajemniczenie
 
Avatar Smarrita
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 103
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez madzia2409 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi czy z moja ginka jest cos nie tak. Od rana wysokie to cisnienie, leze. Obrzeki w wiekszosci zeszly. Leze wstalam o 14 mierze, a tu zas 152... . Nic mowie zadzwonie do niej. A ta mi ewidentnie z fochem, ze mowila ze jak bedzie 160 to mam dzwonic ????? Jaka jest roznica miedzy 152,a 160?????shit! I ze mam tabletke wziac juz teraz??? Mimo ze powinnam ja wziac za 2h. Wzielam i czekamna cud. Aaaa i nie mam isc na IP bo mnie zostawia (jej slowa)... zaczynam sie czuc niezbyt bezpiecznie... . I glowa zaczyna mnie bolec.
lepiej jedź (jeśli jeszcze nie pojechałaś)

chyba rzeczywiście ta pogoda jest dobijająca. wczoraj pełna sił a dziś w piżamie chodzę i prócz obiadu nie zrobiłam nic. Lenistwo. z łóżka się wychodzic nie chce!

Edytowane przez Smarrita
Czas edycji: 2016-03-13 o 15:17
Smarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 15:16   #1769
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Madzia2409 i jak u Ciebie?
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 15:16   #1770
gosiulka22
Wtajemniczenie
 
Avatar gosiulka22
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 094
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Ja sobie leżę i wspomniałam że zjadla bym sobie bezy. Schodzę za pól godziny do kuchni a tam w piekarniku juz bezy się pieka moj kochany mężus
gosiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-30 10:55:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:52.