Mamusie kwietniowe 2016 - część VI - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-13, 21:51   #1861
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Wczesniej czułam czkawkę przy lewym biodrze, tak nisko max do pępka dochodzila, a dzisiaj się okrecil bo czułam ze nogami z lewej sie ocieral a z prawej wypychal tylko, no a czkawka jest wysoko i te bole żeber czuje wlasnie jakby mi cos twardego tam sie wpychalo po prawej stronie, ale skąd mam wiedzieć czy to noga czy d.upa. Ale się teraz zestresowalam...

Kropcia pisala o poprzedniej ciazy

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Kejka a ten lekarz to pan H.?
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 21:53   #1862
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

https://www.facebook.com/15402530263...4704243857688/

: cojest::h ahaha:
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 21:54   #1863
Smarrita
Wtajemniczenie
 
Avatar Smarrita
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 103
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez akinomka03 Pokaż wiadomość

A jak u Was? Bedziecie tylko z mężami? Warto żeby ktos jeszcze był czy nie ma ssensu robić tłumu?
tylko tż, chociaż i z pierwszym porodem i teraz z drugim byłam umówiona z siostrą, że gdyby tża nie było jeszcze (w przypadku pierwszego porodu pracował bardzo daleko) siostra mnei odwozi i zostaje ze mną na porodówce az tż się zjawi, w przypadku drugiego- jest ze mną przy porodzie w I fazie (to już nieaktualne bo tż ma urlop). W każdym bądź razie- jedna osoba byłaby przy mnie. Po co tłumy przed porodówką.

Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość
Bylam na oddziale. Zrobili mi KTG i USG. Lekarz twierdzi ze i jedno i drugie okej, ale proponuje zostac na oddziale. Nie zgodzilam sie, bo po co jesli sprawdzil i wszystko okej? Bez sensu. Powiedzialam ze wole wrocic do domu jesli wszystko okej, a gdyby cos sie dzialo to najwyzej przyjade. To wiecie co mi powiedzial?! "To nie sklep miesny"...ja na to "ahhha"...a on "jeszcze nigdy nikomu nie odmowilem pomocy"....ale jestem wkurzona!!!
No właśnie do domu wróciłam i miałam pytac czy byłaś czy nie.
Właśnie to zniechęca do pojechania na IP, nigdy nie wiadomo na jakiego buca się trafi i czy poważnie potraktują obawy! DObrze, ze pojechałaś, będziesz spokojniejsza. Ile u Was lekarzy robi cc? Jeden? bo Jak dwóch to obyś na tego buca nie trafiła.
Smarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 21:59   #1864
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Tabaska Pan H. by mnie tak nie potraktowal. Jest jaki jest, ale kulture to on ma. To Pan C., ale pewnie nie znasz poprzedni ordynator... Nie stresuj sie ulozeniem, najwazniejsze zeby Igor zdrowy byl

Smarrita CC u nas robi kazdy, a jest ich 6 do planowanego Cc zawsze ordynator + jakis drugi
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 22:09   #1865
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

No cale szczęście ze to nie pan H. Niestety nie kojarzę lekarza, ale z chęcią bym się dowiedziała kogo mam w przyszlosci unikać
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 22:09   #1866
Smarrita
Wtajemniczenie
 
Avatar Smarrita
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 103
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość

Smarrita CC u nas robi kazdy, a jest ich 6 do planowanego Cc zawsze ordynator + jakis drugi
no tak tak każdy, ale chodziło mi o drugą częśc którą napisałaś, czyli 2 robi
Smarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 22:12   #1867
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

No sprawdziłam sobie juz doktorka ale nie kojarzę zupelnie. Dziwne teksty Ci rzucal jak na osobę w tak podeszlym wieku
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-13, 22:21   #1868
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez gosiaczek071 Pokaż wiadomość
Boże jaki kut.as!!! Dobrze, ze nie zostałaś! Bedzie ok, nie martw sie!!







Jeżu a to teraz w ciazy z Maja!? Ludzie to sa, masakra

Nie w poprzedniej
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 22:21   #1869
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Smarrita zle zrozumialam pytanie najwazniejsze ze ordynator jest przy CC, a reszta mnie nie interesuje choc podobno kazdy u nas robic CC bardzo "ładnie"...

Tabaska to gbur jest, jak lezalam na oddziale to na obchodzie nie potrafil normalnie rozmawiac tylko burczal. Od mojej poloznej wiem, ze ma jakies problemy zdrowotne powazne wiec moze dlatego? Nie mam pojecia...nic go nie tlumaczy z takimi odzywkami
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 22:28   #1870
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Dobrze ze juz nie jest ordynatorem. Wlasnie jak bym miała jechac na up to pewnie bym się zastanawiała na kogo trafie, bo nie raz mi sie zdarzylo ze ktos mnie zle potraktował, pamiętam jak pojechalam kiedys do L z ogromnym bolem brzucha i tam czarnoskóry lekarz tak sie nade mna znecal ze mam uraz do afroamerykancow, do tego robil jakies głupie przygadywki ze w moim wieku to on 4 dzieci splodzil..tez mi wyczyn.

Mam dzis jakies schizy, przez to ze wydaje mi sie ze jest przekręcony i tak tlucze sie caly dzien wydaje mi sie ze cos jest nie tak, dawno nie byl taki ruchliwy, aż do przesady, moze nowa pozycja jest niewygodna dla niego :/
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 22:35   #1871
Avlis
Raczkowanie
 
Avatar Avlis
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 289
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Lucy
Też kupowałam w lutym, więc myślę, że te same Wzięłam w pudrowym różu z kokardką. Masz pod kolor szlafroka, będzie stylówka na poporodowej A co do schodów, dzięki temu pewnie jesteś w dobrej formie

Tabaska
Póki lekarz Ci nie potwierdzi nie nakręcaj się, bo wpływu na to nie masz, a stres niewskazany. Mój też teraz pośladkowo, a czkawkę czuję nisko. Rozumiem Twoje obawy, bo mój pięknie był ułożony od 7 miesiąca i na koniec numer wywinął.
Avlis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-13, 23:06   #1872
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Kilka obrazków na dobranoc niektóre pewnie widziałyście















Więcej:
https://www.facebook.com/kosogkaos/
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 06:00   #1873
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez groszekpat Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny. Od rana Was podczytuje, ale nie miałam kiedy coś napisać. W końcu z mężem umyliśmy okna i zawiesiliśmy firany na świeta. Synek znowu coś kaszle i ma katar. Oby nie był chory. Ja mam od kilku dni skurcze przepowiadające kilkanaście razy dziennie. Na razie sie nie martwie. Jutro o 18 mam wizyte u gina i zobaczymy co powie. Odezwe sie jutro. Teraz ide sie położyć, bo kregosłup mi szwankuje. Miłej nocy i przespanej nocy życze.
cieszymy siecże u Was wszystko dobrze. Skurcze niech beda ale poczekają jeszcze troche i dopiero regularne.
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 06:02   #1874
gosiulka22
Wtajemniczenie
 
Avatar gosiulka22
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 094
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Poli widziałam juz kiedyś te obrazki sa swietne i takie prawdziwe

---------- Dopisano o 07:02 ---------- Poprzedni post napisano o 07:00 ----------

Przespałam całą noc. Obudzilam się tylko jak mąż w nocy wstawal do pracy ale tak mi się chciało spać że nawet nie poszlam sie wysikac
gosiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 06:04   #1875
groszekpat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 280
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cześć dziewczyny. My od szóstej nie śpimy, bo synek chory. Jestem zła, bo 3 tygodnie temu miał zapalenie płuc. Nie mam jak w takiej sytuacji zanieść mocz na badanie. Mam nadzieje, że Pani doktor na mnie nie nakrzyczy. Już sie nie moge doczekać wizyty. Pewnie dzień bedzie sie strasznie dłużył. Wczoraj urządziłam sobie wieczór depilacyjny i powiem Wam że cieżko było, bo przez ten brzuch kompletnie nic nie widziałam. Mąż oferował pomoc ale jakoś głupio mi było sie zgodzić. Wczoraj znowu kilka straszaków miałam. Bedzie cud jak nie mam rozwarcia i długa szyjke Jak Gosiaczek zacznie od cesarki to już sie pewnie posypie lawina porodów
groszekpat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 06:32   #1876
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Groszekpat: my od 5 dziś się bujamy z młodą... Kaszle, gardło boli. Ale na 13 jedziemy do lekarza, mam nadzieję że obędzie się bez antybiotyku.

Poli:fajne te rysunki, prawdziwe

wysłane przez tapatalka
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 06:33   #1877
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez groszekpat Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. My od szóstej nie śpimy, bo synek chory. Jestem zła, bo 3 tygodnie temu miał zapalenie płuc. Nie mam jak w takiej sytuacji zanieść mocz na badanie. Mam nadzieje, że Pani doktor na mnie nie nakrzyczy. Już sie nie moge doczekać wizyty. Pewnie dzień bedzie sie strasznie dłużył. Wczoraj urządziłam sobie wieczór depilacyjny i powiem Wam że cieżko było, bo przez ten brzuch kompletnie nic nie widziałam. Mąż oferował pomoc ale jakoś głupio mi było sie zgodzić. Wczoraj znowu kilka straszaków miałam. Bedzie cud jak nie mam rozwarcia i długa szyjke Jak Gosiaczek zacznie od cesarki to już sie pewnie posypie lawina porodów

Biedny twój mały moj był 3 tygodnie chory, skończyło sie antybiotykiem i jest ok teraz. Ale ten sezon zimowy jest masakryczny :/ boje sie troche o małego teraz-bedzie pewnie łapał od starszaków. Na szczęście pokoje maja na gorze a do 16 ich w domu nie ma, wiec mocno liczę, ze szybko wiosna przyjdzie i nie bedzie juz nikt chorował. Maz sie kiepsko czuje, ma tydzień góra na podkurowanie sie:/
Mojej szwagierki synek ciagle ze żłobka cos przynosi i zaraza mała. Ja bym w takiej sytuacji chyba wolała miec starsze w domu, by nie przynosiło chorób...no ale to jej wybór

Spałam dzis nad wyraz dobrze gdyby nie incydent ok 23 ze myslaalM, ze sie zsikam w łożku. Nagle strasznie mi sie zachciało siusiu i ledwo sie z łóżka stoczyłam.

Aaaaa groszekpat ja tez nie miaalam jak zawieść siuskow na badania i maz mi zawiezie. Nie trzeba osobiście.

Apka pokazała mi 38 tc. Ze za 20 dni mam termin
Myślicie, ze przede mną juz nikt nie urodzi? Uważam, ze sie bardzo elegancko trzymamy, póki co żadnego marcowego porodu u nas nie było. Sunshine sie rozpakowała w lutym

Brawo dziewczyny
Kejka jak dzis?
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 06:38   #1878
gosiulka22
Wtajemniczenie
 
Avatar gosiulka22
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 094
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Mi dzis pokazała że rodze za 28 dni i bardzo by mi to odpowiadało nawet za 20 dni byle tylko nie dłużej Jejku aż nie mogę uwierzyć że został niecały miesiąc zaczynam się bać
gosiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 06:44   #1879
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Dzień dobry.
Przyszło i do mnie piękne słońce choć zimno jest.
Lecę na praktyki.

Cytat:
Napisane przez groszekpat Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. My od szóstej nie śpimy, bo synek chory. Jestem zła, bo 3 tygodnie temu miał zapalenie płuc. Nie mam jak w takiej sytuacji zanieść mocz na badanie. Mam nadzieje, że Pani doktor na mnie nie nakrzyczy. Już sie nie moge doczekać wizyty. Pewnie dzień bedzie sie strasznie dłużył. Wczoraj urządziłam sobie wieczór depilacyjny i powiem Wam że cieżko było, bo przez ten brzuch kompletnie nic nie widziałam. Mąż oferował pomoc ale jakoś głupio mi było sie zgodzić. Wczoraj znowu kilka straszaków miałam. Bedzie cud jak nie mam rozwarcia i długa szyjke Jak Gosiaczek zacznie od cesarki to już sie pewnie posypie lawina porodów
Oj... Biedny synek. Niestety teraz właśnie taki sezon tych chorób
Trzymamy kciuki i czekamy na dobre info z wizyty
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-14, 07:01   #1880
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Gosiaczek maly cala noc (jak sie przebudzalam) byl ruchliwy, ale tak normalnie. Moze wkroczyl w faze niespania? Nie mam pojecia o co chodzi...dziwne to bardzo ale nie nakrecam sie

Do mnie tez dzis slonce dotarlo, ale temperatura na minusie...
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 07:03   #1881
beth007
Zadomowienie
 
Avatar beth007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 602
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Witam się i ja! Słońca u mnie dalej brak i nie zapowiada się by było inaczej :-(
__________________


beth007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 07:08   #1882
madzia2409
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 224
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Kejka jak Ja nie lubie lekarzy buraków. Mógł se darować komentarz.
My wczoraj z tym cisnieniem jakies wariactwo mielismy. Po tabl. Utrzymywalo sie powyzej 140, pojechalismy do labu odebrac wyniki i odwiedzic tesciow na godz. Wyniki super... to nie cholestaza, nie gestoza. Ustalilam z tesciowa ze jak skoczy powyzej 150, to biore torbe i pakuje sie na ip. I juz nie dzwonie do babsztyla. Wrocilismy i staralam sie odpoczywac. Skoczylo do 150, zadzwonila siostra w tym momencie, opowiadam jej (musialam sie zdenerwowac, notabene pielegniarka, radzi zmierz za 10 min. )A tu dup.... 168/100. Zaczelam sie pakowac, troche sie ochlapalam i przed wyjsciem jeszcze mowie do K. Zmierze... a tu 139/70. Sie polozylam i zaczelismy obserwowac zas. I powoli se spadalo. I badz tu madry!!!! Torby popakowane w kuchni stoja i dzisiaj, to je chyba bede rozpakowywac. Dziecie sobie bryka. Jak poloze reke, zaraz reaguje. Moze pogoda swoje robila???? Dzisiaj tk ladnie, a wczoraj buro.

Dzisiaj bede nadal odpoczywac.

Polinezyjka widzialam !!! Smialam sie mega.

Tabaska nie panikuj, tez mialam takie wrazenie jakies 2 tyg. Temu, a maluch na usg jest glowka w dol
madzia2409 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 07:19   #1883
lucy111
Zadomowienie
 
Avatar lucy111
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 702
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez Avlis Pokaż wiadomość
Lucy
Też kupowałam w lutym, więc myślę, że te same Wzięłam w pudrowym różu z kokardką. Masz pod kolor szlafroka, będzie stylówka na poporodowej A co do schodów, dzięki temu pewnie jesteś w dobrej formie

Tabaska
Póki lekarz Ci nie potwierdzi nie nakręcaj się, bo wpływu na to nie masz, a stres niewskazany. Mój też teraz pośladkowo, a czkawkę czuję nisko. Rozumiem Twoje obawy, bo mój pięknie był ułożony od 7 miesiąca i na koniec numer wywinął.
A co trzeba jakoś wyglądać

jeśli chodzi o schody to dzięki temu przynajmniej trochę ruchu mam, bo ostatnio często ogranicza się on do przejścia samochód dom.

Z ta czkawka to bardzo subiektywne odczucie, w moim przypadku zaczęłam czuć nisko dopiero jak młody sie odwrócił główkowo. Teraz takie akrobacje w brzuchu wyczynia ze nie wiem czy do następnej wizyty znów czegoś z ułożeniem nie wykombinuje.




Cytat:
Napisane przez groszekpat Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. My od szóstej nie śpimy, bo synek chory. Jestem zła, bo 3 tygodnie temu miał zapalenie płuc. Nie mam jak w takiej sytuacji zanieść mocz na badanie. Mam nadzieje, że Pani doktor na mnie nie nakrzyczy. Już sie nie moge doczekać wizyty. Pewnie dzień bedzie sie strasznie dłużył. Wczoraj urządziłam sobie wieczór depilacyjny i powiem Wam że cieżko było, bo przez ten brzuch kompletnie nic nie widziałam. Mąż oferował pomoc ale jakoś głupio mi było sie zgodzić. Wczoraj znowu kilka straszaków miałam. Bedzie cud jak nie mam rozwarcia i długa szyjke Jak Gosiaczek zacznie od cesarki to już sie pewnie posypie lawina porodów



biedny mały, oby szybko przeszło ☺

Oj z depilacja nie jest już lekko tak na ślepo, niestety krew się czasem leje, ale mimo to wolę sama to ogarnąć
Jutro masz wizyte?


Cytat:
Napisane przez gosiulka22 Pokaż wiadomość
Poli widziałam juz kiedyś te obrazki sa swietne i takie prawdziwe

---------- Dopisano o 07:02 ---------- Poprzedni post napisano o 07:00 ----------

Przespałam całą noc. Obudzilam się tylko jak mąż w nocy wstawal do pracy ale tak mi się chciało spać że nawet nie poszlam sie wysikac
Często mam podobnego lenia ze nawet na siku nie chce mi się wstać i próbuje zasnąć.


Śniło mi się dziś ze miałam już regularne skurcze i zbieraliśmy się do szpitala. Ja w łazience ogarnialam depilacje a mąż przysypial w przedpokoju

Aplikacja pokazuje dziś 24 dni, dobrze byłoby ze 20 jeszcze wytrzymać bo przecież mam tyle do zrobienia ☺

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

Cytat:
Napisane przez lucy111 Pokaż wiadomość
A co trzeba jakoś wyglądać

jeśli chodzi o schody to dzięki temu przynajmniej trochę ruchu mam, bo ostatnio często ogranicza się on do przejścia samochód dom.

Z ta czkawka to bardzo subiektywne odczucie, w moim przypadku zaczęłam czuć nisko dopiero jak młody sie odwrócił główkowo. Teraz takie akrobacje w brzuchu wyczynia ze nie wiem czy do następnej wizyty znów czegoś z ułożeniem nie wykombinuje.









biedny mały, oby szybko przeszło ☺

Oj z depilacja nie jest już lekko tak na ślepo, niestety krew się czasem leje, ale mimo to wolę sama to ogarnąć
Jutro masz wizyte?




Często mam podobnego lenia ze nawet na siku nie chce mi się wstać i próbuje zasnąć.


Śniło mi się dziś ze miałam już regularne skurcze i zbieraliśmy się do szpitala. Ja w łazience ogarnialam depilacje a mąż przysypial w przedpokoju

Aplikacja pokazuje dziś 24 dni, dobrze byłoby ze 20 jeszcze wytrzymać bo przecież mam tyle do zrobienia ☺

U mnie drugi dzień pięknego słońca i chyba nadal w miarę ciepło. Może wiosna już z nami zostanie na dobre.
lucy111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 07:20   #1884
Agnessssa
Rozeznanie
 
Avatar Agnessssa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 901
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

A my dzisiaj witamy się nawet po przesłpanej nocy. Poszlam spac 22.15 obudzilam sie 0.50 na psi psi i tu był kryzys usnelam o 4 Ale potem spamal do 7.30.. także minimum osiągnięte. Mały tak się pięknie ułożył i tak mi było lekko ze całą noc na lewym boku przespalam i przelezalam. Tak to ja mogę spać po śniadaniu jeszcze spróbuję się na godzinkę przespać i byłoby gites.
U nas tak cudowny dzień jest tak pięknie i tak od wczoraj.

Laba muszę zaliczyć w sobotę. A tak cały tydzień siedzę w mieszkaniu. Dzisiaj chyba wyjdę na balkon i się rozloze bo pogoda cudowna.

Moje jelita sa w tragicznym stanie i nie dokuczaja mi zaparcia teraz ale wieczorem okropne gszy i przelewania. Jade na espumisanie i masowaniu bokow brzucha wtedy 2h i jest ok. Sprobuje herbatke koperkowa jeszcze. Bym wyszła z chęcią na dwór ale potem stoczyć się na 3 piętro jest tragicznie. Trudno muszę parę tygodni wytrzymać w tej klatce jeszcze. Aby do świąt a potem niech się dzieje co ma się dziać.
__________________
Żona od 4.10.2014r.
Adam 4.04.2016r.
Agnessssa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 07:27   #1885
duchaa123
Wtajemniczenie
 
Avatar duchaa123
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 359
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Hej , ja tez nie wiem jak z tym moim porodem bedzie w pierwszej ciazy nie bylo takiego problemu a teraz no kurcze nie dosc ze 2 terminy i sama nie wiem ktory jest ok . Wolala bym ten pierwszy na 29 i nawet jak przenosze te 2 tyg to urodze w tym drugim terminie czyli 14 . A jak przenosze po 14 te 2 tygodnie to moze byc mega przenoszenie , wody zielone , dziecko duze i nie wiadomo czy bd ok no mam taka zagwozdke ... na dodatek dzien w dzien skurcze . Czuje sie beznadziejnie ja chce byc juz po !
__________________
"Wolę jedno życie z Tobą, niż samotność przez wszystkie ery tego świata"

Adrian 13.05.2013 r Gabriela 13.04.2016 r
duchaa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 07:30   #1886
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość
Gosiaczek maly cala noc (jak sie przebudzalam) byl ruchliwy, ale tak normalnie. Moze wkroczyl w faze niespania? Nie mam pojecia o co chodzi...dziwne to bardzo ale nie nakrecam sie

Do mnie tez dzis slonce dotarlo, ale temperatura na minusie...
No i git moj łobuz sie budzi od razu wtedy kiedy ja

Cytat:
Napisane przez Agnessssa Pokaż wiadomość
A my dzisiaj witamy się nawet po przesłpanej nocy. Poszlam spac 22.15 obudzilam sie 0.50 na psi psi i tu był kryzys usnelam o 4 Ale potem spamal do 7.30.. także minimum osiągnięte. Mały tak się pięknie ułożył i tak mi było lekko ze całą noc na lewym boku przespalam i przelezalam. Tak to ja mogę spać po śniadaniu jeszcze spróbuję się na godzinkę przespać i byłoby gites.
U nas tak cudowny dzień jest tak pięknie i tak od wczoraj.

Laba muszę zaliczyć w sobotę. A tak cały tydzień siedzę w mieszkaniu. Dzisiaj chyba wyjdę na balkon i się rozloze bo pogoda cudowna.

Moje jelita sa w tragicznym stanie i nie dokuczaja mi zaparcia teraz ale wieczorem okropne gszy i przelewania. Jade na espumisanie i masowaniu bokow brzucha wtedy 2h i jest ok. Sprobuje herbatke koperkowa jeszcze. Bym wyszła z chęcią na dwór ale potem stoczyć się na 3 piętro jest tragicznie. Trudno muszę parę tygodni wytrzymać w tej klatce jeszcze. Aby do świąt a potem niech się dzieje co ma się dziać.
JA ci juz ostatnio miałam pisać, ale zapomniałam.szczerze mówiąc, to sie troche nie dziwie,ze ci jelita strajkują. Ostatnio wypisałas co zjadłaś- tez bym miała wały żołądkowe po tym... Wg mnie powinnaś sie mocniej diecie przyjrzeć aby takich wałków nie było...
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 07:36   #1887
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Gosiaczek moze moj tez bedzie sie budzil teraz razem ze mna. Czuje sie obkopana w prawa pachwine
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 07:36   #1888
groszekpat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 280
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Gosiaczek mi mąż nie może zanieść moczu do badania, bo wyjeżdza do pracy o 5.30 rano i wtedy jest zamkniete. Ostatnio dużo dzieciaczków choruje. Dziadostwa jakieś panują. Chyba zapisze sie na prawko Zapisałabym sie wcześniej, ale niestety kasy było mało i priorytetem była wyprawka dla małego. Teraz ciągle musze sie prosić po rodzinie żeby np. Do lekarza ze synem mnie ktoś zawiózł, a wiadomo że jak sie urodzi drugie to już nie bedzie tak kolorowo.
groszekpat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 07:38   #1889
annihilate
Rozeznanie
 
Avatar annihilate
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 588
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

U mnie super pogoda jest! Aż chyba się za mycie okien wezmę no ale mogę umyć tylko w salonie i łazience, bo w kuchni mamy nad blatem i zlewem to może być ciężko, i dachowe zostawię mężowi :P

Mi aplikacja pokazuje 18 dni do porodu

Ducha czemu masz właściwe aż 2 tygodnie różnicy między terminami bo nie kojarze? Jeden to z om a drugi usg czy co?
__________________
MIKOŁAJ 12.11.2014

PIOTR 08.04.2016
annihilate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 07:42   #1890
lucy111
Zadomowienie
 
Avatar lucy111
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 702
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez groszekpat Pokaż wiadomość
Gosiaczek mi mąż nie może zanieść moczu do badania, bo wyjeżdza do pracy o 5.30 rano i wtedy jest zamkniete. Ostatnio dużo dzieciaczków choruje. Dziadostwa jakieś panują. Chyba zapisze sie na prawko Zapisałabym sie wcześniej, ale niestety kasy było mało i priorytetem była wyprawka dla małego. Teraz ciągle musze sie prosić po rodzinie żeby np. Do lekarza ze synem mnie ktoś zawiózł, a wiadomo że jak sie urodzi drugie to już nie bedzie tak kolorowo.
Widzę ze masz podobne plany jak ja. Do tej pory jakoś się nie złożyło żeby zrobić prawko. Jak juz się zebralam to pojawiło się dużo innych wydatków a później z brzuszkiem nie chciałam juz zaczynać. A mając małe dziecko prawko bardzo by się przydało żeby być niezalezna od męża.
Mam plan żeby w wakacje zacząć kurs ☺
lucy111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-30 10:55:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:25.