Mamusie kwietniowe 2016 - część VI - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-27, 19:10   #4561
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Martwie sie tym wszystkim, boje sie, jakies takie przerażenie mnie lapie przed porodem, przed tym wszystkim co nowe. Kropcia dokladnie- nic juz nie będzie takie samo, ale skoro inni dają rade, to moze ja sie nie posypie((
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 19:11   #4562
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez tabaska25 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny no i my witamy sie w 40!!! Tygodniu. Ciezki dzien dzis dla mnie, strasznie puchne, ale nogi wysoko położone troche odpuszczają, do tego doszedł bol spojenia!! Jak staje na jednej nodze to boli ale chodzić mogę wiec to juz pewnie taki etap ze wszystko boli, czy mam się martwic? Weszłam na wagę i sie przeraziłam, bo w tydzień przybylo 2.5kg(( w środę ostatnia juz wizyta, której doczekac się nie mogę, troche jestem podłamana, mam nadzieje ze młody w końcu będzie chcial juz sam wyjść..
40 tydzień??? Kurcze Ale to szybko zleciało!
Trzymam kciuki za wizytę i żeby synek chciał już w końcu wyjść z brzuszka i być z wami
Ta waga to pewnie woda zatrzymana w organizmie tak jak pisze kejka
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 19:16   #4563
akinomka03
Rozeznanie
 
Avatar akinomka03
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 585
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Hej
No i pierwszy dzień świąt minął :-P

Piszecie o początkach ciąży, ja jak większość z Was na początku piłam, ale bardziej zestresowalam sie tym że jak jeszcze nie wiedziałam o ciąży leczylam zęba kanałowo i miałam robione przeswietlenie kilka razy i brałam dużo silnych przeciwbólowych.

U mnie najbliższa rodzina (rodzice, rodzeństwo) dowiedzieli się jak bylam w 8 tyg.


Patulinka gratuluję przeprowadzki, myślę że skoro Zosia chce już być z Wami to już jest bezpieczny czas i nie ma co na siłę jej wstrzymywac.


Chrzestni
Co do chrzestnych myślę że jak już ma się pewnych to można powiedzieć, ja pokie co nie mam wybranych.


Starania
My staraliśmy się od maja, maj nic, czerwiec nic, lipiec ostatnia miesiączka 1.07. Czekałam na następną, brzuch pobolewal, piersi też myslalam że może te upały tak działają że się spóźnia, test zrobiłam 7.08 i 2 kreseczki od razu zadzwoniłam do męża i płacząc powiedziałam mu że w ciąży jestem :-D


Mam tak samo z tymi lękami, z jednej strony chcialabym już mieć mała a z drugiej boję się porodu i tego co będzie potem, że całe życie wywróci się do góry nogami, chyba te nasze lęki normalne są

Czkawka
ja czuję raczej ciągle tak samo.
akinomka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 19:16   #4564
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez tabaska25 Pokaż wiadomość
Martwie sie tym wszystkim, boje sie, jakies takie przerażenie mnie lapie przed porodem, przed tym wszystkim co nowe. Kropcia dokladnie- nic juz nie będzie takie samo, ale skoro inni dają rade, to moze ja sie nie posypie((

Jakby co jest wizazowa grupa wsparcia
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 19:25   #4565
MaLoS
Rozeznanie
 
Avatar MaLoS
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 848
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Tabaska spoko, chyba każda to dopada, zwłaszcza pierworódki... Nie wiemy czego sie spodziewać, wszystko jest nowe i w ogóle rewolucja
Tez takie cos przeżywam, wieczorami najbardziej, w ciagu dnia jak latam to nie ma czasu na rozkminy, a wieczorem przychodzi zmęczenie i panika plus rozdrażnienie

Kropcia i Kejka fajnie macie, ze znacie praktycznie dzien i godzinę i dacie radę po CC, kto jak nie Wy - takie babki fajne
__________________
DECYZJA --> KONSEKWENCJE

Zmiany? Zawsze na lepsze
MaLoS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 19:28   #4566
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Kropcia noc w szpitalu przed CC to bedzie masakra...no ale jak trzeba to trzeba. Ja sie ciesze ze moge wieczorem przyjsc na oddzial, bo caly dzien bede mogla funkcjonowac na pelnych obrotach zeby nie myslec, a tak to bym sie zadreczala wszystkim dookola

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Malos jestes kochana wszystkie damy rade!
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 19:29   #4567
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez tabaska25 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny no i my witamy sie w 40!!! Tygodniu. Ciezki dzien dzis dla mnie, strasznie puchne, ale nogi wysoko położone troche odpuszczają, do tego doszedł bol spojenia!! Jak staje na jednej nodze to boli ale chodzić mogę wiec to juz pewnie taki etap ze wszystko boli, czy mam się martwic? Weszłam na wagę i sie przeraziłam, bo w tydzień przybylo 2.5kg(( w środę ostatnia juz wizyta, której doczekac się nie mogę, troche jestem podłamana, mam nadzieje ze młody w końcu będzie chcial juz sam wyjść..
gratuluje OMG 40 tc
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-27, 19:32   #4568
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość
Kropcia noc w szpitalu przed CC to bedzie masakra...no ale jak trzeba to trzeba. Ja sie ciesze ze moge wieczorem przyjsc na oddzial, bo caly dzien bede mogla funkcjonowac na pelnych obrotach zeby nie myslec, a tak to bym sie zadreczala wszystkim dookola

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Malos jestes kochana wszystkie damy rade!

Ja niestety juz we wtorek na 8 mam sie stawić nie wiem w jakim celu
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 19:34   #4569
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Tak szybko ta ciaza minela, ze nie ogarniam czasu, wydaje mi sie ze wciąż malo wiem.. Ciesze sie, ze trafiłam na Was, na odpowiedzialne kobietki, które tak rozsądnie przygotowują sie do roli przyszłej mamy i przy okazji mi w tym pomagają dzieki
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 19:45   #4570
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Ale sentymentalnie sue tu zrobiło

Ale faktycznie uzupełniany nawzajem swoje informacje, fajne to dzięki Wam wiem więcej moge sie wygadać i mam lżejszy portfel bo kupiłam kilka nieplanowanych rzeczy przez forum a Wy przeze mnie
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 19:46   #4571
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Kropcia to lipa troche, ale z drugiej strony, moze przyspiesza CC o jeden dzien? albo zrobia probe oxytocynowa zeby Maja dostala sygnal do wyjscia?

Tabaska ja mam tak samo jak szlam na zwolnienie to wydawalo mi sie ze tyyyle czasu a teraz juz ostatnie dni no i fakt, dobrze ze jest to forum bo czlowiek o wielu sprawach by nie pomyslal w ogole

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Kropcia Towarzystwo Wzajemnej Adoracji
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-27, 19:54   #4572
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość
Kropcia to lipa troche, ale z drugiej strony, moze przyspiesza CC o jeden dzien? albo zrobia probe oxytocynowa zeby Maja dostala sygnal do wyjscia?

Tabaska ja mam tak samo jak szlam na zwolnienie to wydawalo mi sie ze tyyyle czasu a teraz juz ostatnie dni no i fakt, dobrze ze jest to forum bo czlowiek o wielu sprawach by nie pomyslal w ogole

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Kropcia Towarzystwo Wzajemnej Adoracji

Watpię bo cesarki sa rozpisane na środę wiec będę siedziała we wtorek na ginekologii jak pała. Zrobią pewnie jakies badania. Na szczęście we wtorek w dzien i w środę w nocy bedzie moja położna z SR ️ anioł chodzący.
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 19:55   #4573
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

No to najwazniejsze dasz rade, dzien szybko zleci
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 19:56   #4574
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Kurcze, ja w pierwszej ciąży to miałam taki luz,że szok. Wiedziałam, że życie nam się zmieni całkowicie, ale teraz to jestem przerażona. Te nocne akcje to stres,Martyne rodzilam w nocy. Boję się,że wylezie przed moją mamą 😲

We wtorek mam usg, ciekawe czy tym razem będzie za mały czy za duży 😃

Moja siostra po wyjęciu krążka przynosiła o 2 dni 😁

Mi też czas tak zapuernicza. Ledwo zaszlam, już do porodu. Zaraz wakacje będą.
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."



Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 19:58   #4575
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Tak ja tez strasznie zadowolona jestem z forum superaśnych UCZESTNICZEK tego forum. Rady bezcenne co do zakupów no to hmmm wiele nieplanowanych przez forum ale straty musiały jaieś być. Mam nadzieje ze po porodach nadal bedziemy w tym składzie wspierac sie nawzajem bo jestescie niezastapione :serce:
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 20:10   #4576
MaLoS
Rozeznanie
 
Avatar MaLoS
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 848
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Faceci to by nie potrafili chyba się tak zgrać i otoczyć wzajemna empatia... Mój TŻ to jest mocno zdziwiony, ze tak długo piszemy, ze przeżywam Wasze sytuacje, ze jesteśmy cały czas online praktycznie ale to dziad, a wiadomo jak dziady, z innego świata są
__________________
DECYZJA --> KONSEKWENCJE

Zmiany? Zawsze na lepsze
MaLoS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 20:10   #4577
AsiaPo
Mama Land
 
Avatar AsiaPo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 704
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Za to ja nie kupiłam wielu rzeczy, dzięki wypowiedziom doświadczonych mam

Co do stresu pierworódek: Spójrzcie na biedną Gosię, która ma sporą przerwę przy maluszkach i czuje się troszkę zagubiona. To chyba nieuniknione

Santa Maria! Ile ja się rzeczy w domu dowiaduję!

Okazuje się, że moja Mama nie musiała ćwiczyć, żeby wrócić do formy, pierwszy poród ma traumatyczny ze względu na położne, a nie aż taki ból, a drugie jej dziecko urodziła sn z wagą 4750!!!!! 😲
__________________
A+D=M
M.
AsiaPo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 20:13   #4578
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

mój też nie ogarnia, jak można tyle siedzieć na forum. No ja mam forum, on ma swoje gry, ja mu się nie dziwię, jak nawala np 6 h bez przerwy w wiedźmina
no nie da się ukryć, że forum jest ogromnym źródłem wiedzy, spotykają się osoby o różnych poglądach, można się wieeeele dowiedzieć. Ja bym bez was chyba nie ogarniała nic i uważam, że zakupy się robi rozsądniej, łatwiej się rozeznać w temacie, a że nieraz wpadnie coś niespodziewanego, bo kusicie, to trudno
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 20:13   #4579
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez MaLoS Pokaż wiadomość
Faceci to by nie potrafili chyba się tak zgrać i otoczyć wzajemna empatia... Mój TŻ to jest mocno zdziwiony, ze tak długo piszemy, ze przeżywam Wasze sytuacje, ze jesteśmy cały czas online praktycznie ale to dziad, a wiadomo jak dziady, z innego świata są

Faceci tego tematu nigdy do końca nie zrozumieją ciąża dla nich to troche abstrakcja. Niby znają teorie ale to nie to samo. To my czujemy w sobie dzieciaczki. Uważam ze nawet kobieta nie będąca w ciąży nie zrozumie tego stanu, tego co my teraz przeżywamy
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-27, 20:17   #4580
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

U mnie poranek dziś ciężki - trzeba było wstać na śniadanie do rodziców, a wyspana nie byłam - nie dość że godzina mniej przez zmianę czasu, to co najmniej dwie nie spałam bo mały się mega boleśnie kręcił w dole, myślałam że oszaleję. Wstawałam kilka razy i go kołysałam spacerując (wykończona jak nie wiem co po wczorajszych aktywnosciach), a ten się wtedy uspokajał i jak się kładłam to znów cyrki. Nie wiem co mu było
Czkawek jak wcześniej nie miał, to od kilku dni po 3-4 razy dziennie, a odczuwam w bożenie.


Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość
Smarrita kiedys o takim przypadku czytalam na wizazu wlasnie..to jest niepojete. Trzeba byc cholernie czujnym. I ja wole ze lekarze mowia o takich rzeczach .... np u mnie maly owiniety pepowina. Duzo lekarzy o tym nie mowi, a ja jestem spokojniejsza majac zalecone liczenie ruchow. No ale na kazdego takie informacje inaczej dzialaja. A za Ciebie kciuki, zeby wszystko poszlo po Twojej mysli we wtorek
Nie wiem czy źle zrozumiałam to co Smaritta pisała, ale już nieważne - oczywiście jak jest powód, dla którego trzeba być czujnym to powinien lekarz mówić. Ja się oburzałam tym, że czasem lekarze mówią ot tak, żeby być czujnym po czym podają przykład komplikacji, na które w żaden sposób nie mamy wpływu.


Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Tylko z tym kangurowaniem to czy oni sobie nie "zastrzegli", wpisując że u nich do 30minut? Ja bym chciała żeby mały sobie u mnie na brzuszku poleżał i cyca doił, a potem żeby jeszcze TŻ go kangurował Ale nie wiem jak to rozegrać, bo na pewno będą się w szpitalu rzucać, że wymyślam, nie ma czasu i nie ma powodów ku temu
Ale to jest w standardach opieki i nie mogą bez wyraźnego powodu Ci tego odmówić. Wpisz to do planu porodu i zwróć uwagę położnej na początku porodu.

Cytat:
Napisane przez patulinka94 Pokaż wiadomość
Więc chyba lepiej już teraz zgłosić się na zdjęcie krążka? Jeśli Zosia zechce już wyjść to wyjdzie a jak nie to będziemy czekać
Zgodziłabym się na zdjęcie, ale bym się oszczędzała - niech Zosia wyjdzie jak jej się zachce a nie dlatego, że łazisz po schodach albo wieszasz firanki
Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
3 woreczki kaszy jaglanej ( zmielone)
3 banany
2 duze łyżki masła z orzechów nerkowca
Szklanka mleka ryżowego
Łyżeczka proszku do pieczenia

Banany zblendowac dodać masło wymieszać i dodać resztę. Wylać do foremki na gore rozkruszylam gorzka czekoladę
Mielisz suchą kaszę? Te torebki to po 100g?
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 20:21   #4581
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Zgodziłabym się na zdjęcie, ale bym się oszczędzała - niech Zosia wyjdzie jak jej się zachce a nie dlatego, że łazisz po schodach albo wieszasz firanki
No jasne ze tak, chciałabym by była w brzuszku bo przecież jeszcze rośnie. Dlatego mówię że ona zdecyduje kiedy najlepszy moment na jej wyjście ☺
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 20:22   #4582
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Mielisz suchą kaszę? Te torebki to po 100g?

Tak
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 20:26   #4583
Trisdom
Zadomowienie
 
Avatar Trisdom
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Frankfurt nad Menem
Wiadomości: 1 052
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Wsparcie jest ważne, szczególnie, jak w realu nie ma za dużo znajomych mamusiek
Z moimi laskami od Emilki trzymamy się już ponad 2,5 roku razem i fajnie widzieć, jak rozwijają się wątkowe dzieciaki. Szczególnie, że potem wcale nie jest łatwiej i zgadza się powiedzenie "małe dzieci maly kłopot..."

Kupilam kolejne staniki do karmienia- rozszerzyła mi się klatka, jak poprzednio i z mojego 70d/ 70E żrobiło się aktualnie 75E, a przy nawale dobije pewnie spokojnie do f albo G, tak jak ostatnio.

Danika- kuruj się, żebyś nie była przeziębiona na godzinę 0- a może to poczatki porodu???

Co do chrzestnych-na razie mam tylko mamę- moją drugą siostrę, bo pierwsza jest chrzestną u Emilki. Kandydatów na ojca na razie brak i jak tak będzi, to zostanie tylko mama. Moja sis wie od dawna, że będziechrzestną- bardzo się już wczuwa.
__________________
Emilka 25.02.2014
Leon 19.04.2016
Trisdom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 20:28   #4584
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Ineso mysle ze dobrze zrozumialas przypadek ktory opisywala Smarrita. Ja tak ogolnie od siebie dodalam reszte komentarza w jakby pokrewnym temacie. Dla lekarzy to jest "codziennosc" i czasem palna cos nie myslac ze dla co niektorych kobiet w ciazy to jest wlasnie straszenie czyms na co sie wplywu nie ma. Na mnie to tak nie dziala np rutyna u lekarzy to norma mam wrazenie coraz czesciej...ja np dzis wysluchiwalam przy obiedzie co sie po kolei robi przy kolonoskopi i gastroskopi. Takze no
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 20:29   #4585
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Jak to, to nie musi być dwoje chrzestnych?
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 20:44   #4586
Trisdom
Zadomowienie
 
Avatar Trisdom
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Frankfurt nad Menem
Wiadomości: 1 052
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Jak to, to nie musi być dwoje chrzestnych?
Nie, a u mojej córy jest mama chrzestna i siostra TZ jako świadkowa chrztu, czyli ma dwie mamy chrzestne. Wszystko "zgodnie z prawem kanonicznym"
__________________
Emilka 25.02.2014
Leon 19.04.2016
Trisdom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 20:47   #4587
beth007
Zadomowienie
 
Avatar beth007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 602
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Ja na chrzestny mam kogo wziąć . Dla jednej dzidzi będzie brat tz z tym ze on nas nie odwiedza w ogóle. Nie spotyka się z nami i szczerze wątpię by się coś zmieniło jak będzie dziecko. Jedyny kontakt ma z tż w pracy i przez telefon ...

Za liczyliśmy tez przed chwila ostry dyżur z pieskiem. .. dostał 4 zastrzyki i biednego tak pupa boli ze nie może sobie miejsca znaleźć. Az mi go szkoda :-(
__________________


beth007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 20:50   #4588
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez Trisdom Pokaż wiadomość
Nie, a u mojej córy jest mama chrzestna i siostra TZ jako świadkowa chrztu, czyli ma dwie mamy chrzestne. Wszystko "zgodnie z prawem kanonicznym"
Na ślubie miałam dwóch męskich świadków, ale myślałam że chrzestni muszą stanowić ,,rodziców" w pełnym tego słowa znaczeniu
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 21:10   #4589
patryska0804
Zadomowienie
 
Avatar patryska0804
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 939
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Kropcia tez się boje spać w szpitalu tylko Ty na jedną noc a ja nie wiadomo na ile. .
Velika u mnie to samo. . Tz ma swoje gry a ja was...
__________________
Włosomaniaczka!


2007r- Dziewczyna
2013r- Narzeczona
2014r- Żona <3

5.08.2015 II kreseczki
25.08.2015 <3

Czekamy na Ciebie syneczku- Dominiś
patryska0804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 21:19   #4590
AsiaPo
Mama Land
 
Avatar AsiaPo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 704
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez beth007 Pokaż wiadomość
Ja na chrzestny mam kogo wziąć . Dla jednej dzidzi będzie brat tz z tym ze on nas nie odwiedza w ogóle. Nie spotyka się z nami i szczerze wątpię by się coś zmieniło jak będzie dziecko. Jedyny kontakt ma z tż w pracy i przez telefon ...

Za liczyliśmy tez przed chwila ostry dyżur z pieskiem. .. dostał 4 zastrzyki i biednego tak pupa boli ze nie może sobie miejsca znaleźć. Az mi go szkoda :-(


Współczuję psince

To jaki jest sens brać szwagra na chrzestnego, skoro nie będzie się widywał z dzieckiem??



Dobrze wiedzieć,że może być jednopłciowa para przy chrzcie. Nie zamierzam chrzcić, ale jak w którymś momencie komuś ulegnę, to wiem, że Mąż chciałby brata, a ja mojego przyjaciela (raz, że się nadaje, bo jest bardzo kościelny, a dwa, że go uwielbiam i chciałabym mu jakoś pokazać naszą przyjaźń i jej rolę ).
__________________
A+D=M
M.
AsiaPo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-30 10:55:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:15.