Mamusie kwietniowe 2016 - część VI - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-29, 06:35   #4741
gosiulka22
Wtajemniczenie
 
Avatar gosiulka22
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 094
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Ja średnio wyspana śpię dużo ale nie wysypiam się bo jakoś podświadomie cały czas myślę o porodzie co się budzę w nocy to jedna myśl chyba mnie stres łapie Musze cos dziś wymyślić żeby nie myśleć o tym tak cały czas. Wybiorę się chyba na jakieś ostatnie zakupy bo córka cos średnio się mieści w kurtkę wiosenna to może jej cos nowego sprawie

---------- Dopisano o 06:35 ---------- Poprzedni post napisano o 06:31 ----------

Aaa chwale się ze mamy w końcu kołyske w święta przywiezlismy od brata TZ. Maz odrazu skręcił i jest piękna tylko musze dokupić małe prześcieradło, pierwsze musze materac zmierzyć
gosiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 07:00   #4742
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Dzien dobry

W koncu wtorek!!!!!!

A mnie plecy nad ranem rozbolaly heh i pospane

A i od pewnego czasu mam dziwna sytuacje :O troszkę ją olewalam myśląc ze przejdzie ale zaczyna sie nasilać, mianowicie boli mnie glowa w jednym miejscu i tylko wtedy gdy sie klade czyli prawie mam juz ja na poduszce i boli nadal jak leze. Musze się tak obrócić twarzą do góry to nie czuje. Ale jak właśnie klade sie bokiem i trzymam ja bokiem to boli.

Olalam to bo dziwne to bylo dla mnie, jednakże noc po nocy coraz mocniej to odczuwam.

No nic ... W zasadzie nie mam nawet pomuslu co z tym zrobić i czemu tak wiec chyba dalej bede bagatelizować i liczyć ze samo przejdzie.



Ja dzis po lekarzu do Ikei kicam z mężem kupic musimy deskę do prasowania bo się zrypala wiec na pewno się zatrzymam na niemowlęcym hihihi

---------- Dopisano o 08:00 ---------- Poprzedni post napisano o 07:59 ----------

Patryska och fajnie by bylo jakby sie samo zaczelo rozkręcać ja bym baaardzo chciała tak jak Cloche - skurczyki , jedziemy, rodzimy



Najbardziej sie boje oksytocyny, jesli mi ja podadzą chce zzo i kurczę musze o tym pogadać z polozna
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 07:04   #4743
margueri
Zadomowienie
 
Avatar margueri
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 853
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Hej! Jak minęły Wam święta??? Dzieciaczki zarówno te w brzuszku jak i te już na świecie dały wam poswietowac???
Moja córeczka była grzeczna, w nocy tylko 2-3 pobudki na karmienie pogoda super, więc spacerowalysmy
Za chwilkę jadę do USC zarejestrować maluszka, mam czas jeszcze zmienić imię 😁 muszę też wpaść do smykanlub innego 5-10-15 i kupic czapeczkę, bo wszystko co mamy spada nam na oczka
Miłego dnia
__________________
M.




M&B

"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"
A.R.





Rolki - przejechane ok 20 km (2/28(17))
margueri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 07:11   #4744
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez margueri Pokaż wiadomość
Hej! Jak minęły Wam święta??? Dzieciaczki zarówno te w brzuszku jak i te już na świecie dały wam poswietowac???


Moja córeczka była grzeczna, w nocy tylko 2-3 pobudki na karmienie pogoda super, więc spacerowalysmy


Za chwilkę jadę do USC zarejestrować maluszka, mam czas jeszcze zmienić imię 😁 muszę też wpaść do smykanlub innego 5-10-15 i kupic czapeczkę, bo wszystko co mamy spada nam na oczka


Miłego dnia


Och ale fajnie macie ze spacerkami 😍

To nie dużo razy wstajesz do Karolci

Będziesz z małą do sklepu jechala czy zostawiasz córeczkę z mężem?
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 07:19   #4745
AsiaPo
Mama Land
 
Avatar AsiaPo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 704
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Margueri: Na zmianę imienia masz pół roku 😁 coś czuje że ja z tej możliwości skorzystam 😎



Poli: Dopytaj gina o te bóle głowy! Brzmią niebezpiecznie. Mój mnie zawsze kieruje do specjalistów jak się na coś uskarżam.

Ja też najbardziej boję się wywoływania oksy.



Patulinka: Podejrzewałam, że Zośka już w Twoich ramionach, więc szukałam tej informacje, a tu klops. Oby Cię mocno nie wymęczyła, Chudzino :-*



Malos lub Tabaska: Śniło mi się, że któraś z Was była tydzień po terminie



Agnesssa: Wtf?! Jak można tak w ciemno planować CC i to na kilka dni przed?! Mam nadzieję że nie chodzi o Ciebie, bo wtedy tylko strzelić komuś w łeb *-*



Patryska, Kropcia: Za przyjemną i bezstresową hospitalizację

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

Tz oczywiście dotarł cały, zdrowy i tuż po 23 udało mu się nie zabłądzić, choć dwa razy zwątpił w lokalizację :P

Dzięki za słowa otuchy i wsparcia :-* ❤
__________________
A+D=M
M.
AsiaPo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 07:19   #4746
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez AsiaPo Pokaż wiadomość
Patulinka: Podejrzewałam, że Zośka już w Twoich ramionach, więc szukałam tej informacje, a tu klops. Oby Cię mocno nie wymęczyła, Chudzino :-*

Dzięki
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 07:19   #4747
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

AsiaPo myślisz ze to cos co warto mówić gin? W sumie powiedziec moge.



A co do zmiany imienia to mi się wydaje ze jest znacznie mniej czasu niz pól roku ;P
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-29, 07:21   #4748
kajaja
Zadomowienie
 
Avatar kajaja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lubelskie LKS
Wiadomości: 1 636
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez tabaska25 Pokaż wiadomość
GGI nie obawiaj sie odstawienia tapsow- będzie wszystko dobrze.

Patulinka- czekamy w takim razie

Malos co za urodzaj! 😊 dziadkowie sie porozrywaja na 3 wnucząt

Poli Ty to tych łez juz tyle wylalas ze po ciąży nic juz Cie nie wzruszy hehe

Duzo z nas ma w środę ważny dzien, no to czekamy z niecierpliwością na dobre newsy, moze w końcu chociaz u części skończą się te dolegliwości różnorakie 😁

AsiaPo trzymam kciuki żeby TŻ szybko dotarł, zebys sie sie nie martwila

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Mam takie delikatne skurczyki, boli w dole brzucha lekko jak na okres..

Zastanawiam się czy mogę nie czuć odplyniecia wód plodowych, np. W nocy jak będę spala, albo w wannie podczas kąpieli, jak to jest wielorodki? To sie czuje?
Co do wód to mi w nocy odplnely tzn spałam nagle takie uczucie miałam że bardzo chce mi się Siku wstałam to już leciały zanim pobiegłam do WC to pocieklo po nogach a resztę do kibla
__________________
25.07.2009 tak - powiedzieliśmy sobie
tak - na zwsze
30,09,2012JULITKA ZUZANNA
30.03.2016 Antek Fabian
kajaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 07:27   #4749
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez margueri Pokaż wiadomość
Hej! Jak minęły Wam święta??? Dzieciaczki zarówno te w brzuszku jak i te już na świecie dały wam poswietowac???

Moja córeczka była grzeczna, w nocy tylko 2-3 pobudki na karmienie pogoda super, więc spacerowalysmy

Za chwilkę jadę do USC zarejestrować maluszka, mam czas jeszcze zmienić imię muszę też wpaść do smykanlub innego 5-10-15 i kupic czapeczkę, bo wszystko co mamy spada nam na oczka

Miłego dnia


2-3 pobudki? Dużo... A jak wstaje to o której i na ile czasu? Moj jadł od 22-22.40
potem o 3 i o 6.
W piątek zgłosiłam małego przez tel w przychodni, ciekawe kiedy położna przyjdzie...moze zadzwonię.

Z mała jedziesz do sklepu?
Ja mam nadzieje jak najdłużej trzymać sie z dała od sklepów z młodym. No ale wyjdzie jak wyjdzie.

Wczoraj mi maz powiedział, za dostaniemy tez becikowe. Prawda to?
My rejestracje mamy 1.04 maz wtedy nie moze a mi sie srednio widzi jechac. Wiec spróbuje przełożyć.

Dzieci zachwycone małym. Głaskali go, cieszyli sie, ze oczka otwiera. Patrzyli jak kapiemy. Kuba zrobił mu auto z klocków, chciał pożyczyć swoje hot wheelsy do kapieli jest dobrze. Tylko Hania dalej chora i paskudnie kaszle. Mam dzis ich w domu, ojjjj bedzie cieżko
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 07:31   #4750
NieIdealna82
Raczkowanie
 
Avatar NieIdealna82
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 191
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Dzień dobry po świętach
Od 2 w nocy nie spie i będę padnięta w dzień....
Siku kilka razy,wierce sie,przekręcam sie i mam już dosyć.

Wizyta dzisiaj ostatnia.
Rozwarcia brak,przepływy ok,łożysko jak było 3 stopnia tak jest,z młodym wszystko dobrze.

6 na oddział a 7 Cięcie


Powodzenia dla wizytujących dzisiaj,powodzenia w szpitalach i szczęśliwych rozwiązan
__________________
1 Szczęście 2002
2 Szczęście 2008
3 Szczęście 07.04.2016
NieIdealna82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 07:35   #4751
HappyGirl888
Raczkowanie
 
Avatar HappyGirl888
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 160
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Witam z rana

Myslalam, ze wejdę z rana na forum i juz nowe dzieciaczki beda a tu jednak wiekszosc z nich czeka na kwiecień podobnie chyba jak moja niunia chociaż wczoraj wieczorem odszedł mi czop i wkoncu zaczęłam czuć lekkie bóle jak na okres wiec moze i powoli i u mnie sie cos rozkręci bo do tej pory nic..ani przepowiadaczy ani żadnych boli

Święta leniwie ale pogoda śliczna była wiec sporo spacerowaliśmy

Trzymam kciuki za wszystkie mamusie, które dzisiaj czekają na dobre wieści w szpitalach i na wizytach i czekamy dalej na te nasze bobaski
HappyGirl888 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-29, 07:42   #4752
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez gosiaczek071 Pokaż wiadomość
2-3 pobudki? Dużo... A jak wstaje to o której i na ile czasu? Moj jadł od 22-22.40
potem o 3 i o 6.
W piątek zgłosiłam małego przez tel w przychodni, ciekawe kiedy położna przyjdzie...moze zadzwonię.

Z mała jedziesz do sklepu?
Ja mam nadzieje jak najdłużej trzymać sie z dała od sklepów z młodym. No ale wyjdzie jak wyjdzie.

Wczoraj mi maz powiedział, za dostaniemy tez becikowe. Prawda to?
My rejestracje mamy 1.04 maz wtedy nie moze a mi sie srednio widzi jechac. Wiec spróbuje przełożyć.

Dzieci zachwycone małym. Głaskali go, cieszyli sie, ze oczka otwiera. Patrzyli jak kapiemy. Kuba zrobił mu auto z klocków, chciał pożyczyć swoje hot wheelsy do kapieli jest dobrze. Tylko Hania dalej chora i paskudnie kaszle. Mam dzis ich w domu, ojjjj bedzie cieżko
Hmm kurczę to chyba od dziecka zależy moja koleżanka wstawała do dziecka z 5 razy w nocy

Ale w takim razei to ja chcę tak jak Ty masz z Antosiem
Zdrówka dla Hani! I jak słodko, że dzieci chcą się Antosiem opiekować
Cytat:
Napisane przez NieIdealna82 Pokaż wiadomość
Dzień dobry po świętach
Od 2 w nocy nie spie i będę padnięta w dzień....
Siku kilka razy,wierce sie,przekręcam sie i mam już dosyć.

Wizyta dzisiaj ostatnia.
Rozwarcia brak,przepływy ok,łożysko jak było 3 stopnia tak jest,z młodym wszystko dobrze.

6 na oddział a 7 Cięcie


Powodzenia dla wizytujących dzisiaj,powodzenia w szpitalach i szczęśliwych rozwiązan
Byłaś już na wizycie ! ?
o raju na którą?!

No to gratuluje wyników! Nie mówili ile waży?

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

Cytat:
Napisane przez HappyGirl888 Pokaż wiadomość
Witam z rana

Myslalam, ze wejdę z rana na forum i juz nowe dzieciaczki beda a tu jednak wiekszosc z nich czeka na kwiecień podobnie chyba jak moja niunia chociaż wczoraj wieczorem odszedł mi czop i wkoncu zaczęłam czuć lekkie bóle jak na okres wiec moze i powoli i u mnie sie cos rozkręci bo do tej pory nic..ani przepowiadaczy ani żadnych boli

Święta leniwie ale pogoda śliczna była wiec sporo spacerowaliśmy

Trzymam kciuki za wszystkie mamusie, które dzisiaj czekają na dobre wieści w szpitalach i na wizytach i czekamy dalej na te nasze bobaski
O jak super!!! też już chcę by coś się zaczęło!

PS: dziewczynki a jest tak, że skurcze mogą się po prostu zacząć w dzień porodu? Czy muszą zawsze być poprzedzone przepowiadającymi?
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 07:47   #4753
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Leżę na ginekologii. Jestem po usg nadal pośladki wiec jutro CC mała 3030 g szacunkowo

Jestem przerażona ...

Ciśnienie 160/100 mam teraz. Leżę pod ktg.

Nic nie idzie tak jak zaplanowałam sala VIP zajęta i juz 2 kolejne dziewczyny na nią czekają czyli odwiedziny malutkiej tylko w salce odwiedzin w wyznaczonych godzinach ...

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

Poli nie musi być przepowiadaczy możesz po prostu zacząć prawdziwa akcje
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 07:55   #4754
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Polinezyjka mnie sie tez wydaje ze jest mniej czasu na zmiane imienia ale Asia ma racje chociaz mi by bylo glupio zmienic imie...no bo jak. 2 tygodnie bylo x a jednak sie rozmyslilam i bedzie y

Kropcia ja podekrzewam ze u mnie z sala bedzie tak samo 3 maj sie tam

Gosia dasz rade becikowe to jesli na glowe nie prekraczacoe 1922 zl chyba. Super ze dzieciaki zainteresowane

Nieidealna no to duzo czasu juz nie zostalo
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3

Edytowane przez kejka90
Czas edycji: 2016-03-29 o 07:57
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 07:59   #4755
NieIdealna82
Raczkowanie
 
Avatar NieIdealna82
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 191
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Poli mój gin na NFZ przyjmuje raz w tyg od 7.30 więc o 8 byłam już w domu.

Mały był ważony tydzień temu (3300g) a teraz gin nic nie mówił a ja też nie wnikałam.

Kropcia wiem że nerwy masz ale nie ma odwrotu.Wszystkie z tym planowanym CC mają stresa,ja też bede mieć gacie pełne...
__________________
1 Szczęście 2002
2 Szczęście 2008
3 Szczęście 07.04.2016
NieIdealna82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 08:01   #4756
Smarrita
Wtajemniczenie
 
Avatar Smarrita
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 103
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Chyba lepiej miec planowane cc niz byc po terminie i czekac czekac czekac

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
Smarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 08:03   #4757
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Faktycznie poważnie się ten tydzień zaczyna - trzymam kciuki za wszystkie wizyty i planowane cc Będzie dobrze!



Cytat:
Napisane przez MaLoS Pokaż wiadomość
A ja mam newsy mój brat i bratowa spodziewają sie dziecka w październiku, dziś oznajmili przy rodzinnej kawie, a to oznacza, ze moim rodzicom urodzi sie w 2016 troje wnucząt, bo nasza siostra urodziła w styczniu juz córkę
Ale wysyp i urodzaj, fajnie
Super Też uważam, że to fantastyczne jak kuzynostwo z podobnego wieku.
Cytat:
Napisane przez kopycio Pokaż wiadomość
Ja mam tylko papier, tz pochłania wszystkie czesci ale moze na chomiku??🤔
Od czwartej części nie ma na chomiku pełnych, tylko wersje promo - pierwsze kilkanaście stron
Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość

PS: dziewczynki a jest tak, że skurcze mogą się po prostu zacząć w dzień porodu? Czy muszą zawsze być poprzedzone przepowiadającymi?
Możesz nie czuć przepowiadaczy. To są te przypadki właśnie, że kobieta wjeżdża na porodówkę a tam prawie pełne rozwarcie, bo ona nic wcześniej nie czuła

Jestem tak wzdęta po świętach, że zastanawiam się czy bym poczuła coś

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
Leżę na ginekologii. Jestem po usg nadal pośladki wiec jutro CC mała 3030 g szacunkowo

Jestem przerażona ...
Trzymaj się dzielnie, to już ostatnie chwile - myśl tylko o tym, jak będzie jak Maję przytulisz.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 08:07   #4758
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Smarrita a Ty dzisiaj nie mialas sie klasc do szpitala czy mi sie cos po.ierd.lił. ?
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 08:12   #4759
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

witam się po tragicznej nocy najpierw do 1 nie mogłam zasnąć, potem się co chwila z chłopem budziliśmy, beznadzieja ;/ ja już chcę urodzić!
kropcia to już jutro nie denerwuj się! wszystko pójdzie super!
na zmianę imienia na 100% jest pół roku, sprawdzałam niedawno
patulinka kciuki dla ciebie, bardzo jestem ciekawa, jak się sytuacja rozwinie!
NieIdealna82 gratuluję wizyty
gosiaczek071 na pewno wam się należy 1000 zł z programu 500+, a becikowe, jednorazowe 1000 zł to zależy od dochodów
Fajnie macie te z cc planowanym, że znacie terminy. Ja to się czuję jakbym siedziała na bombie.

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość

Możesz nie czuć przepowiadaczy. To są te przypadki właśnie, że kobieta wjeżdża na porodówkę a tam prawie pełne rozwarcie, bo ona nic wcześniej nie czuła
ja tak poproszę ale dzisiaj nie rodzę, najwcześniej w piątek ;] przepowiadaczy żadnych nie mam nadal.
2 tygodnie do terminu od dziś
__________________


Edytowane przez velika
Czas edycji: 2016-03-29 o 08:13
velika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-29, 08:12   #4760
Smarrita
Wtajemniczenie
 
Avatar Smarrita
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 103
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Tak. Jestem w szpitalu od wczoraj. Robia mi prowokacje ale lipa. Juz 3 zastrzyki dostalam i nic.

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
Smarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 08:17   #4761
kopycio
Rozeznanie
 
Avatar kopycio
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 642
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Patryska kciuki mam te same obawy jak wytrzymam bez meza i psa

Agnessa koniecznie sie dowiedz i wiesz jak by co to akcja ewakuacja

Gosiulka pokaz kolyske

Agata mi wyszły na piersi i na razie spokoj. Brzuch jak smaruje to taka gruba warstwa i leżę z gołym az sie wchłonie balsam końcówka jest najbardziej nieprzewidująca

Gosiaczek ale cudnie fajnie, ze dzieci tak zareagowały, zazdrość pewnie i tak sie potem pojawi niestety, moj brat był o mnie tak zazdrosny, ze specjalnie sie przeziębiał zeby mama sie nim opiekowala

Kropcia nie smutaj! Widocznie ma byc cc i tez bedzie dobrze z sala tez wyluzuj ile was lezy na jednej? Pomysł ze jak moja VIP bedzie zajęta to bedzie nas na sali 8 i łazienka na korytarzu

Smarrita mysle tak samo. Ja bym wolała znac konkretny dzien🤔

Imię
Do terminu niecałe 2 tyg a my nadal nie możemy sie zdecydować! Mam nadzieje, ze jak sie urodzi to bede wiedziała

Mi chyba opadł brzuch. Hmm rudno stwierdzić, bo oddychało mi sie dobrze cały czas przepowiadacze tylko wieczorami, jedyne co to zauwazylam wiecej śluzu.. Chyba sobie jeszcze ponoszę lokatora
kopycio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 08:18   #4762
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Smarrita no wlasnie! Kurcze, mocne kciuki za lekki porod
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 08:18   #4763
Smarrita
Wtajemniczenie
 
Avatar Smarrita
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 103
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Velika no nie wiem czy fajnie wjechac z pelnym rozwarciem na porodowkelewatywy ci nie zrobią. Juz przy 7cm nie robia a potem moze sie trafic niespodzianka hahaha

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
Smarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 08:22   #4764
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Kopycio tu sa sale 2-osobowe wiec tragedii nie ma ale głownie chodziło mi o odwiedziny ze moj tz w VIP mógłby ze mną cały czas siedzieć i mała sie zajmować a tak to tylko w godzinach odwiedzin w wyznaczonym miejscu
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 08:34   #4765
gosiulka22
Wtajemniczenie
 
Avatar gosiulka22
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 094
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
Hmm kurczę to chyba od dziecka zależy moja koleżanka wstawała do dziecka z 5 razy w nocy

Ale w takim razei to ja chcę tak jak Ty masz z Antosiem
Zdrówka dla Hani! I jak słodko, że dzieci chcą się Antosiem opiekować

Byłaś już na wizycie ! ?
o raju na którą?!

No to gratuluje wyników! Nie mówili ile waży?

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------



O jak super!!! też już chcę by coś się zaczęło!

PS: dziewczynki a jest tak, że skurcze mogą się po prostu zacząć w dzień porodu? Czy muszą zawsze być poprzedzone przepowiadającymi?
Mogą się zacząć w dzień porodu. Mi zaczęły się 4/5 nad ranem a o 11 rano urodzilam z tym ze do momentu przebicia wod plodowych były mało bolesne

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Smarrita Pokaż wiadomość
Tak. Jestem w szpitalu od wczoraj. Robia mi prowokacje ale lipa. Juz 3 zastrzyki dostalam i nic.

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
Kurcze to coś mnie ominelo. Trzymam kciuki żeby coś ruszyło. I zgadzam się z Tobą nie ma nic gorszego jak czekać po terminie i się stresować

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

Ja też dwa tygodnie do terminu od dzisiaj i pewnie minimum te dwa tygodnie sobie poczekam na mojego księcia
gosiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 08:47   #4766
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
Leżę na ginekologii. Jestem po usg nadal pośladki wiec jutro CC mała 3030 g szacunkowo
Jestem przerażona ...
Ciśnienie 160/100 mam teraz. Leżę pod ktg.

Nic nie idzie tak jak zaplanowałam sala VIP zajęta i juz 2 kolejne dziewczyny na nią czekają czyli odwiedziny malutkiej tylko w salce odwiedzin w wyznaczonych godzinach ...
Spokojnie. Dasz rade
Trzymam kciuki!


Cytat:
Napisane przez Smarrita Pokaż wiadomość
Tak. Jestem w szpitalu od wczoraj. Robia mi prowokacje ale lipa. Juz 3 zastrzyki dostalam i nic.
No to mam nadzieję że jednak coś ruszy
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 08:54   #4767
Smarrita
Wtajemniczenie
 
Avatar Smarrita
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 103
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Jutro najpozniej urodze hihihi nie no moj gin ma dzis krotka zmiane i pomiedzy umowionymi cesarkami do mnie zajrzal. Jutro z samego rana da mi kroplowke i obiecal ze jutro urodze

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
Smarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 08:54   #4768
AsiaPo
Mama Land
 
Avatar AsiaPo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 704
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

NieIdealna: Świetnie, że znasz termin

Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość
Polinezyjka mnie sie tez wydaje ze jest mniej czasu na zmiane imienia ale Asia ma racje chociaz mi by bylo glupio zmienic imie...no bo jak. 2 tygodnie bylo x a jednak sie rozmyslilam i bedzie y

Kropcia ja podekrzewam ze u mnie z sala bedzie tak samo 3 maj sie tam

Gosia dasz rade becikowe to jesli na glowe nie prekraczacoe 1922 zl chyba. Super ze dzieciaki zainteresowane
Haaaa! Wiem, że głupio, ale od pół roku zmieniam zdanie co do imienia
Co do becikowego to racja - dochód na osobę nie może przekraczać 1922 zł netto. PIT Z roku 2014

Cytat:
Napisane przez Smarrita Pokaż wiadomość
Chyba lepiej miec planowane cc niz byc po terminie i czekac czekac czekac
Już doczytałam, że Cię męczą i wywołują.
__________________
A+D=M
M.
AsiaPo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 08:57   #4769
angeletta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Dzień dobry kochane
Nie jestem niestety na bieżąco, ale z tego co pamiętam Kropcia i Patulinka trzymam kciuki, bo spotkanie z bobaskami juz niedługo
Chciałam Wam napisać jak to u nas było. Jak wiecie w zeszły czwartek wypuścili mnie ze szpitala po wyciszeniu skurczów z zaleceniem leżenia. W domu oczywiście posłusznie odpoczywalam i wstawalam tylko do łazienki. Cały piątek odchodził mi czop i czułam lekkie bóle jak na okres, dość regularnie ale nie nasilaly się ani nic. Wzięłam kąpiel i zasnelam w ciągu dnia na trzy godzinki. Jedyne co mnie zastanowiło to podły humor, normalnie wszystko mnie irytowalo a szczególnie mój mąż.
Koło 21:00 po raz kolejny wyszłam siku, położyłam się do łóżka i nagle poczułam jak mała mocno gmera mi tam w dole. Po chwili chlusnely wody. Zerwalam się z łóżka, krzyknelam na męża. Ten prawie spadł ze schodów biegnąc do mnie. Ze mnie lało się i lało. Mąż szybko przebral z piżamy naszego syna i poprosił sąsiada żeby się nim zajęli. Mi ogarnął jakieś ubranie. Ubieralam się, wszystko i tak zalewajac wodami. Ale miałam w nosie. Wody nie były przejrzyste tylko takie lekko różowe, wiec chciałam jak najszybciej być juz w szpitalu. Dojechaliśmy w ciągu 5 minut. Tam mnie od razu zabrali na porodowke a mąż wypełniał dokumenty.
Położne sprawdziły rozwarcie, było 4 cm, a mnie już mocno bolało, skurcze co 2 minuty. Babka mówi do mnie żebym się nie spinala bo to dopiero początek. Pomyślałam sobie ze jak mnie boli tak już teraz to przy 7 cm chyba umrę. Proszę ja o znieczulenie, ta ze nie ma. Zalamalam się. Męża jeszcze gdzieś trzymali. Po paru minutach czuje ze będę przec i mówię do położnej ze zaraz urodze. Spojrzała ma mnie jak na kosmitke, ale sprawdziła. Aż krzyknęła ze juz pełne rozwarcie. Zawołała mojego męża i lekarza, ledwo zdążyła rozłożyć bety do odebrania małej. Pola urodziła się przy drugim parciu Jak zobaczyłam ta moja kruszynke na jej ręce popłakałam się. Dostałam ja do przytulenia, glaskalam ja i calowalam aż przestała płakać. Mąż przeciął pepowine i zabrali mała na badania.
Niestety nie urodziłam całego łożyska i lekarz musiał mnie oczyścić, ale to już pod pełnym znieczuleniem.
Gdy się obudziłam mąż był przy mnie. Pole musieli zabrać do inkubatora i dostałam ja dopiero w sobotę rano.
Od tego czasu jesteśmy razem, mogę patrzeć i patrzeć na ta słodka buziunię jest grzeczna, śpi i je, nawet karmienie nieźle nam wychodzi. Niestety dostała zoltaczki i teraz leży pod lampami. Nie wiem kiedy wyjdziemy ze szpitala, ale już bardzo chce żebyśmy byli wszyscy razem.
angeletta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 09:03   #4770
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez angeletta Pokaż wiadomość
Dzień dobry kochane
Nie jestem niestety na bieżąco, ale z tego co pamiętam Kropcia i Patulinka trzymam kciuki, bo spotkanie z bobaskami juz niedługo
Chciałam Wam napisać jak to u nas było. Jak wiecie w zeszły czwartek wypuścili mnie ze szpitala po wyciszeniu skurczów z zaleceniem leżenia. W domu oczywiście posłusznie odpoczywalam i wstawalam tylko do łazienki. Cały piątek odchodził mi czop i czułam lekkie bóle jak na okres, dość regularnie ale nie nasilaly się ani nic. Wzięłam kąpiel i zasnelam w ciągu dnia na trzy godzinki. Jedyne co mnie zastanowiło to podły humor, normalnie wszystko mnie irytowalo a szczególnie mój mąż.
Koło 21:00 po raz kolejny wyszłam siku, położyłam się do łóżka i nagle poczułam jak mała mocno gmera mi tam w dole. Po chwili chlusnely wody. Zerwalam się z łóżka, krzyknelam na męża. Ten prawie spadł ze schodów biegnąc do mnie. Ze mnie lało się i lało. Mąż szybko przebral z piżamy naszego syna i poprosił sąsiada żeby się nim zajęli. Mi ogarnął jakieś ubranie. Ubieralam się, wszystko i tak zalewajac wodami. Ale miałam w nosie. Wody nie były przejrzyste tylko takie lekko różowe, wiec chciałam jak najszybciej być juz w szpitalu. Dojechaliśmy w ciągu 5 minut. Tam mnie od razu zabrali na porodowke a mąż wypełniał dokumenty.
Położne sprawdziły rozwarcie, było 4 cm, a mnie już mocno bolało, skurcze co 2 minuty. Babka mówi do mnie żebym się nie spinala bo to dopiero początek. Pomyślałam sobie ze jak mnie boli tak już teraz to przy 7 cm chyba umrę. Proszę ja o znieczulenie, ta ze nie ma. Zalamalam się. Męża jeszcze gdzieś trzymali. Po paru minutach czuje ze będę przec i mówię do położnej ze zaraz urodze. Spojrzała ma mnie jak na kosmitke, ale sprawdziła. Aż krzyknęła ze juz pełne rozwarcie. Zawołała mojego męża i lekarza, ledwo zdążyła rozłożyć bety do odebrania małej. Pola urodziła się przy drugim parciu Jak zobaczyłam ta moja kruszynke na jej ręce popłakałam się. Dostałam ja do przytulenia, glaskalam ja i calowalam aż przestała płakać. Mąż przeciął pepowine i zabrali mała na badania.
Niestety nie urodziłam całego łożyska i lekarz musiał mnie oczyścić, ale to już pod pełnym znieczuleniem.
Gdy się obudziłam mąż był przy mnie. Pole musieli zabrać do inkubatora i dostałam ja dopiero w sobotę rano.
Od tego czasu jesteśmy razem, mogę patrzeć i patrzeć na ta słodka buziunię jest grzeczna, śpi i je, nawet karmienie nieźle nam wychodzi. Niestety dostała zoltaczki i teraz leży pod lampami. Nie wiem kiedy wyjdziemy ze szpitala, ale już bardzo chce żebyśmy byli wszyscy razem.
Super opis! Cudownie
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-30 10:55:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:37.