Mamusie kwietniowe 2016 - część VI - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-29, 18:56   #4891
Smarrita
Wtajemniczenie
 
Avatar Smarrita
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 103
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Velika koniecznie daj znac

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
Smarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 18:59   #4892
patryska0804
Zadomowienie
 
Avatar patryska0804
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 939
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Velika daj znać co powiedzieli.
Kejka ja mam to samo ale ost jak zaczęłam dodawać do kapania ten olej i jeszcze później się posmaruje to mnie nie swędzi.
__________________
Włosomaniaczka!


2007r- Dziewczyna
2013r- Narzeczona
2014r- Żona <3

5.08.2015 II kreseczki
25.08.2015 <3

Czekamy na Ciebie syneczku- Dominiś
patryska0804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 19:04   #4893
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Kejka ja po goleniu smaruje sudocremem i jest ok
Szamponetka włosy robiłam tydz temu i załapało słabiej niz zwykle
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 19:06   #4894
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Avlis dzieki za info o tych skurczach właśnie to potrzebowałam wiedzieć



Lulka :O co za babole okropne !!!!



Velika czekamy na info



WIZYTA

Tak na szybko nadrobilam was i krótko tylko napisze ze szyjka na opuszek palca? Okolo 1,5 cm? Cos takiego, mięciutka, Niunia glowka idealnie do porodu ustawiona w dol, wazy okolo 3300. Dużo wód, lozysko bardzo dobre i po lozysku i wysokości brzucha nie widzi bym miała juz urodzić, ale ze wszystko sie moze zdarzyć, na jej oko do 2 tygodni się pojawie na porodówce.



Musze się zdrzemnąć :O potem się odezwe
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 19:08   #4895
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez GGI Pokaż wiadomość
ja tez tak miałam i zauważyłam że jeśli gole się w tej strefie na szamponie to jest super.

Testowalam juz: szampon dla dzieci, szampon zwykly, odzywka z granatem z ross, rozne zele pod prysznic, mydla i tak jak Patryska pisze olej koko. No nic na mnie nie dziala, zawsze jest tak samo zle moze sprobuje sie przetrzec octeniseptem jak Lucy pisze...ale szczerze to watpie ze na mnie zadziala. Pod tym wzgledem moja skora jest okropna to sie wyzaliłam

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość

kejka - a to nie jest tak, że do cc to goli się raczej od góry wzgórek, a niekoniecznie pachwiny i głębiej? odwrotnie niż do sn.

U mnie niestety nie. Ba! Nawet od pepka w dol musze mieć "czysto"...chodzi mi o te male wloski biale ma brzuchu, te ciazowe. Dziwne to strasznie, zwlaszcza te pachwiny, bo to dla mnie najgorsze
I gdybym mogla miec pizame a nie koszule nocna w szpitalu to bym nog na pewno tez nie ogarniala bo swedzenie mi tak zyc nie da

nowy watek
Ktoras chetna zeby zalozyc nowy jutro?
Bo ja bym mogla sie tym zajac aleee...boje sie, ze jak bede po CC to nie ogarne tych sypiacych sie porodow i nie bedzie aktualnie na pierwszej stronce wiec jesli ktoras chce to ustopie miejsca
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 19:08   #4896
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
WIZYTA

Tak na szybko nadrobilam was i krótko tylko napisze ze szyjka na opuszek palca? Okolo 1,5 cm? Cos takiego, mięciutka, Niunia glowka idealnie do porodu ustawiona w dol, wazy okolo 3300. Dużo wód, lozysko bardzo dobre i po lozysku i wysokości brzucha nie widzi bym miała juz urodzić, ale ze wszystko sie moze zdarzyć, na jej oko do 2 tygodni się pojawie na porodówce.
Musze się zdrzemnąć :O potem się odezwe
Super że wszystko dobrze! No i coś się zaczyna się dziać
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 19:09   #4897
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość

Tak na szybko nadrobilam was i krótko tylko napisze ze szyjka na opuszek palca? Okolo 1,5 cm? Cos takiego, mięciutka, Niunia glowka idealnie do porodu ustawiona w dol, wazy okolo 3300. Dużo wód, lozysko bardzo dobre i po lozysku i wysokości brzucha nie widzi bym miała juz urodzić, ale ze wszystko sie moze zdarzyć, na jej oko do 2 tygodni się pojawie na porodówce.
Ale idealnie
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-29, 19:10   #4898
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Kropcia sprobuje, choc wydaje mi sie ze juz kiedys robilam ...ale moze akurat a co do szamponetki to u mnie wazne zeby lekko chwycila bo ja chce praktycznie tylko przy nasadzie wlosy lekko przyciemnic

Poli super wiesci mała ma fajna wage
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 19:15   #4899
jowitazz
Rozeznanie
 
Avatar jowitazz
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 754
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Człowiek znika na kilka godzin, a Wy tyle postów naprodukowałyście, aż nie wiem do czego się odnosić

velika, czekamy na info
Poli, to ciekawe kiedy powitasz swojego dzieciaczka. Ważne, że szyjka gotowa do porodu


To kto w końcu jutro rodzi? Pogubiłam się. Może mnie przygarniecie do tego grona? :O
Ja dzisiaj miałam płaczliwy dzień. Jestem już wykończona, wszystko mnie boli, a zostały już tylko 3 dni do terminu. Podejrzewam, że przenoszę...
jowitazz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 19:17   #4900
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość
Pod tym wzgledem moja skora jest okropna to sie wyzaliłam

U mnie niestety nie. Ba! Nawet od pepka w dol musze mieć "czysto"...chodzi mi o te male wloski biale ma brzuchu, te ciazowe. Dziwne to strasznie, zwlaszcza te pachwiny, bo to dla mnie najgorsze
I gdybym mogla miec pizame a nie koszule nocna w szpitalu to bym nog na pewno tez nie ogarniala bo swedzenie mi tak zyc nie da

nowy watek
Ktoras chetna zeby zalozyc nowy jutro?
Bo ja bym mogla sie tym zajac aleee...boje sie, ze jak bede po CC to nie ogarne tych sypiacych sie porodow i nie bedzie aktualnie na pierwszej stronce wiec jesli ktoras chce to ustopie miejsca
W pełni Cię rozumiem i łączę w bólu, bo mam taką samą skórę - poza tym wydaje mi się, że to też kwestia włosów - są sztywne i wyrastając wbijają się Ale to jak sobie radzisz normalnie, bo nie ogarniam?
U mnie nogi ok, najgorsze pachwiny - staram się ile mogę plastarami z woskiem wyrywać, żeby jak najmniej było golonych.

Wątek musi chyba założyć któraś z tp na koniec kwietnia
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 19:19   #4901
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość
nowy watek
Ktoras chetna zeby zalozyc nowy jutro?
Bo ja bym mogla sie tym zajac aleee...boje sie, ze jak bede po CC to nie ogarne tych sypiacych sie porodow i nie bedzie aktualnie na pierwszej stronce wiec jesli ktoras chce to ustopie miejsca
W mojej sytuacji i częstymi pobytami w szpitalu nie pisze się :P
Mam nadzieję że gdyby co urodze właśnie w tym nowym wątku a nie jeszcze w tym :P
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-29, 19:20   #4902
Trisdom
Zadomowienie
 
Avatar Trisdom
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Frankfurt nad Menem
Wiadomości: 1 052
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Ja tak na szybciutko, bo mam w domu tatę do przyszłej niedzieli do pomocy.

Tabaska- serdeczne gratulacje
Patulinka- na szybką akcję, ale finisz po północy, żeby Zosia nie była wcześniakiem.

Smarrita, Kropcia- kciuki za jutro

Velika- mam nadzieję, że to nie jelitówka, tylko początek akcji.

Poli- gratuluję wizyty i czekamy teraz na "sądny dzień".

Ja mam jutro rano wizytę- i dobrze, bo moje przepowiadacze przybrały dziś na sile i nawet przez 2 godziny były regularne, niestety razem z bólami krzyżowymi

Co do wątku- nie dam rady niestety
__________________
Emilka 25.02.2014
Leon 19.04.2016
Trisdom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 19:24   #4903
MaLoS
Rozeznanie
 
Avatar MaLoS
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 848
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Dziewczyny u mnie tez średnio na jeża, ktg wyszło dziwnie, mały się nie ruszał prawie w ogóle, teraz tez te ruchy słabe jakieś... Położna kazała obserwować liczyć ruchy i jechać do szpitala rano jak będzie mało...
mam bóle jak na okres, ciągnie mnie aż do nóg, popłakałam się dwa razy, chodzę jak zbity pies, TŻ mnie irytuje, nie wiem co mi jest idę sie wykąpać i spać!

Poli--- super wiadomości z wizyty, duża królewna, urośnie do 3800 lekko w te dwa tygodnie
__________________
DECYZJA --> KONSEKWENCJE

Zmiany? Zawsze na lepsze
MaLoS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 19:28   #4904
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Hej dziewczyny Ja jestem na wrzesień, ale chciałam przygotować wcześniej wiele rzeczy, które mogłyby pomóc mi wymóc na szpitalu cesarskie cięcie. Chciałabym Was zapytać o kilka szczegółów technicznych i czy dobrze myślę. Myślę,że będziecie już bardziej obeznane.

Miałam operację kręgosłupa i do tej pory mam dwa uszkodzone krążki.
Ponad to po mojej i męża stronie ciąże przebiegały prawidłowo natomiast w trakcie porodu pojawiały się komplikacje, 16 godzinne rodzenie, wyciąganie kleszczami, vacum, podduszenia, dwa przypadki porażenia mózgowego.
Siostrze udało się załatwić c.c. w obu ciążach, ale mieszka w innej części Polski, nie chciała nawet sprawdzać, czy uda jej się urodzić "prawidłowo", także nie wiem czy i ona by tak nie skończyła.

W związku z powyższym chce mieć c.c i nie ryzykować:

a)wypadnięcia dysku w trakcie porodu,
b)uszkodzenia kręgosłupa w wyniku parcia,
c)znacznie większego niż u innych rodzących bólu porodowego (które są zawsze przy dyskopatii) z ryzykiem porażenia kończyn dolnych przy podaniu znieczulenia podpajęczynówkowego,
d)powikłań poporodowych u dziecka.

Mój lekarz prowadzący nie pracuje w żadnym szpitalu więc nie odbierze porodu. Nie chciałabym go zmieniać, ale zrobie to, jeśli będzie konieczność.

Czy wystarczy:

a)mieć na piśmie wskazanie od neurochirurga do c.c
b)mieć na piśmie wskazanie psychiatry do c.c (silny lęk przed powikłaniami mogący opóźniać i utrudniać akcję porodową),
c)wskazanie od ginekologa prowadzącego do c.c na podstawie tych powyższych

żeby w szpitalu zgodzono się na c.c. czy mimo to mogą jej odmówić?

A jeśli mam już te wskazania, to czy przed porodem mam iść do szpitala do IP i umówić się z którymś z lekarzy odbierających poród, aby je omówić?
__________________
Żaba!
Od 14.09.2016 z nami po 39 t.c.
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 19:33   #4905
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez MaLoS Pokaż wiadomość
Dziewczyny u mnie tez średnio na jeża, ktg wyszło dziwnie, mały się nie ruszał prawie w ogóle, teraz tez te ruchy słabe jakieś... Położna kazała obserwować liczyć ruchy i jechać do szpitala rano jak będzie mało...
mam bóle jak na okres, ciągnie mnie aż do nóg, popłakałam się dwa razy, chodzę jak zbity pies, TŻ mnie irytuje, nie wiem co mi jest idę sie wykąpać i spać!

Poli--- super wiadomości z wizyty, duża królewna, urośnie do 3800 lekko w te dwa tygodnie
Kochana moze sie nie ruszac bo np masz skurcze moja tak ma i wiecznie śpi na KTG musze ją budzić czyli jesc cukierki albo jabłko... inaczej zero ruchów....
będzie wszystko dobrze niic sie nie martw
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 19:38   #4906
kopycio
Rozeznanie
 
Avatar kopycio
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 642
Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez GGI Pokaż wiadomość
ja tez tak miałam i zauważyłam że jeśli gole się w tej strefie na szamponie to jest super.
Musze spróbować!! Moze u mnie pomoze🤔 w ogole to chyba jak juz sue rozkręci to bede sie golić, bo u mnie to kwestia dnia i juz nie jest gladko nie moge sie doczekac, az pójdę na laser

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Ja jade na szpital. Brzuch mnie napierdala mimo nospy rzygam nawet woda masakra. Niech sprawdza czy jest ok bo mam stracha
Kciuki! Daj znac co u jak!

Cytat:
Napisane przez MaLoS Pokaż wiadomość
Dziewczyny u mnie tez średnio na jeża, ktg wyszło dziwnie, mały się nie ruszał prawie w ogóle, teraz tez te ruchy słabe jakieś... Położna kazała obserwować liczyć ruchy i jechać do szpitala rano jak będzie mało...
mam bóle jak na okres, ciągnie mnie aż do nóg, popłakałam się dwa razy, chodzę jak zbity pies, TŻ mnie irytuje, nie wiem co mi jest idę sie wykąpać i spać!

Poli--- super wiadomości z wizyty, duża królewna, urośnie do 3800 lekko w te dwa tygodnie

Oj to do lozka i sie stresuj. Moze maluszek sie przygotowuje, No nie wiem.. trzymaj sie kochana moj pod ktg tez sie nie rusza prawie wcale..

Poli gratki za wizyte

Byłam w biedronce i olej kokosowy 900 ml za 16 zł jest i 500ml chyba cos ok 9zl, jakby ktos chcial

Edytowane przez kopycio
Czas edycji: 2016-03-29 o 19:40
kopycio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 19:39   #4907
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Malos na pewno jest wszystko w porzadalu a moze aluratsie cos rozkrea

Trisdom moze i czas na Ciebie?

Ineso ja mam jeszcze problem z wrastaniem normalnie to latem nogi depilatorem, zima jade maszynka bo mi sie depilowac nie chce a pachwiny i łono to gole na 1 mm maszynka elektryczna i wtedy jest okej ale to tez ze wzgledu na to ze jak robilam na zero to co chwile mialam infekcje, a tak to ponad rok nie mialam wiadomo latem do bikini to na zero...ale zaden wosk w tym miejscu nie wchodzi w grebol dla mnie nie do ogarniecia niestety... Dlatego sie zastanawiam na laserem na pachwiny i łono po porodzie
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 19:40   #4908
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez weselna01 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Ja jestem na wrzesień, ale chciałam przygotować wcześniej wiele rzeczy, które mogłyby pomóc mi wymóc na szpitalu cesarskie cięcie. Chciałabym Was zapytać o kilka szczegółów technicznych i czy dobrze myślę. Myślę,że będziecie już bardziej obeznane.

Miałam operację kręgosłupa i do tej pory mam dwa uszkodzone krążki.
Ponad to po mojej i męża stronie ciąże przebiegały prawidłowo natomiast w trakcie porodu pojawiały się komplikacje, 16 godzinne rodzenie, wyciąganie kleszczami, vacum, podduszenia, dwa przypadki porażenia mózgowego.
Siostrze udało się załatwić c.c. w obu ciążach, ale mieszka w innej części Polski, nie chciała nawet sprawdzać, czy uda jej się urodzić "prawidłowo", także nie wiem czy i ona by tak nie skończyła.

W związku z powyższym chce mieć c.c i nie ryzykować:

a)wypadnięcia dysku w trakcie porodu,
b)uszkodzenia kręgosłupa w wyniku parcia,
c)znacznie większego niż u innych rodzących bólu porodowego (które są zawsze przy dyskopatii) z ryzykiem porażenia kończyn dolnych przy podaniu znieczulenia podpajęczynówkowego,
d)powikłań poporodowych u dziecka.

Mój lekarz prowadzący nie pracuje w żadnym szpitalu więc nie odbierze porodu. Nie chciałabym go zmieniać, ale zrobie to, jeśli będzie konieczność.

Czy wystarczy:

a)mieć na piśmie wskazanie od neurochirurga do c.c
b)mieć na piśmie wskazanie psychiatry do c.c (silny lęk przed powikłaniami mogący opóźniać i utrudniać akcję porodową),
c)wskazanie od ginekologa prowadzącego do c.c na podstawie tych powyższych

żeby w szpitalu zgodzono się na c.c. czy mimo to mogą jej odmówić?

A jeśli mam już te wskazania, to czy przed porodem mam iść do szpitala do IP i umówić się z którymś z lekarzy odbierających poród, aby je omówić?
Gratuluje przyszłej mamusi

co do pytań to:

Wystarczy jedno zaśiadczenie od neurologa i żaden ginekolog go nie będzie mógł podważyć najlepiej z nim jeszcze przedyskutuj kwestie znieczulenia czy dokręgowe czy ogólne.
W karcie ciąży musisz mieć wpis ze wskazania do cc przez prowadzacego lekarza.
aaaa i zawsze to zaświdczenie musisz miec przy sobie tak samo jak grupe krwi i ksiązeczke ciąży ŚWIĘTA TRÓJCA
Ja mam takie zaświadczenie i 2 kolejne rzeczy także św 3 jest

Jeśli chodzi o ostatnie pytanie to niestety nie odpowiem, bo nie wiem.
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 19:41   #4909
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Weselna z tego co wiem to skierowanie na CC musisz miec od swojego ginekologa i z tym idziesz do szpitala sie umowic z ordynatorem na konkretna date. Co do pozostalych, im wiecej papierow tym mniejsze ryzyko ze ktos to podwazy. Psychiatre moze kazdy podwazyc tak jak okuliste, neurochirurga raczej nikt nie zaryzykuje. Szczesliwego rozwiazania.
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-29, 19:52   #4910
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

kejka - w takiej sytuacji bardzo polecam laser, ale light sheer. Miałam dokładnie to samo w bikini - od wrastania robiły mi się zapalenia mieszków włosowych. Z włosami czy bez - wyglądałam tak samo ohydnie. Zrobiłam jeden raz laser - wypadło mi ok. 80% włosów. Potem nie powtórzyłam kolejnych zabiegów, ale już ten jeden miał kilkuletni efekt - włosy odrastały w dużo mniejszej ilości i dużo wolniej, były też miększe. Teraz tempo wzrostu już jest jak przed zabiegiem, ale nie stwardniały aż tak żeby się notorycznie wbijać w skórę. Miałam też jakąś przygodę z laserem diodowym, ale tam nawet trzy zabiegi nie dały takiego efektu, jak jeden LS.


Piję pierwszą malinkę, zdrówko!
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 20:08   #4911
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez kopycio Pokaż wiadomość
Musze spróbować!! Moze u mnie pomoze🤔 w ogole to chyba jak juz sue rozkręci to bede sie golić, bo u mnie to kwestia dnia i juz nie jest gladko nie moge sie doczekac, az pójdę na laser



Kciuki! Daj znac co u jak!




Oj to do lozka i sie stresuj. Moze maluszek sie przygotowuje, No nie wiem.. trzymaj sie kochana moj pod ktg tez sie nie rusza prawie wcale..

Poli gratki za wizyte

Byłam w biedronce i olej kokosowy 900 ml za 16 zł jest i 500ml chyba cos ok 9zl, jakby ktos chcial


Tak apropo jeszcze tego golenia to u mnie nie sprawdzały sie golarki damskie. Przerzucilam sie na męskie z 3-nym oszczem.
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 20:13   #4912
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Ja jade na szpital. Brzuch mnie napierdala mimo nospy rzygam nawet woda masakra. Niech sprawdza czy jest ok bo mam stracha
Daj znać jak coś będziesz wiedziała.
Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość
GGI no ja wiem, ale uwazam ze to chore jest bo nikt mi w pipie po CC grzebal nie bedzie a ja mam tak wrazliwa skore ze jak zrobie to popoludniu w czwartek to mam 3 dni drapania
Łączę się w bólu. Od jakiegoś czasu jadę golarką elektryczną na1 mm i jest git ale teraz znów muszę zacząć maszynką i już jestem chora.

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
Avlis dzieki za info o tych skurczach właśnie to potrzebowałam wiedzieć



Lulka :O co za babole okropne !!!!



Velika czekamy na info



WIZYTA

Tak na szybko nadrobilam was i krótko tylko napisze ze szyjka na opuszek palca? Okolo 1,5 cm? Cos takiego, mięciutka, Niunia glowka idealnie do porodu ustawiona w dol, wazy okolo 3300. Dużo wód, lozysko bardzo dobre i po lozysku i wysokości brzucha nie widzi bym miała juz urodzić, ale ze wszystko sie moze zdarzyć, na jej oko do 2 tygodni się pojawie na porodówce.



Musze się zdrzemnąć :O potem się odezwe
Sqme dobre wieści
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 20:28   #4913
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

WIZYTA cd
obudziłam się no ładnie mnie ta wycieczka dziś zmęczyła po lekarzu ikea cała do przejścia, potem myjnia samochodowa, potem wyniki od lekarza, na końcu biedronka i dojść z zakupami z auta do domu

Ból głowy - Doktorkę zmartwił ten ból głowy, powiedziała, że jeśli nie zniknie po ciaży to do neurologa mam iść. Jeśli się nasili lub dojdą do tego objawy takie jak zaburzenia widzenia, kręcenie w głowie, zaburzenia mowy itp - to jazda na SOR.

Też pytała mnie czy mam problem z zatokami, a że nie mam to tym bardziej się jej to nie podoba.

Kłucie nad brzuchem
no cóż.... przejdzie jak urodzę - a nawet jak brzuszek opadnie to już powinno troszke przejść.

Podkrwawiam po badaniu, ale mówiła, że tak będzie bo szyjka już bardzo miękka to i wrażliwa.
Jutro mam zadzwonić sie na ktg umówić na 11-12 kwietnia, chociaż moge już nie dotrwać

Dała mi znów ten słabiutki antybiotyk co zbija bakterie z moczu, powiedziała, że te bakterie jako tako nie mają wpływu na poród SN, ale że jeśli już są to przy osłabieniu mogą się namnożyć a bezpieczniej do porodu je wybić.
Czyli mam wziąć znów ten sam proszek co ostatnio - 1 saszetke, po tygodniu drugą. Też mi powiedziała, że mogę nie zdążyć wziąć drugiej to wtedy przy przyjęciu do szpitala im dać znać.

No i mam spacerować i być aktywna mimo, że bardzo szybko się męczę BOSKO

IMIE DLA CHŁOPCA
szliśmy z mężem koło placu zabaw i słyszę jak mała dziewczynka woła do kolegi:
Roman, no Roman no weź!
I mówię do mego męża: o boże jak nam córka przyprowadzi kiedyś do domu Romana?
No Roman to mi się z Giertychem kojarzy haha i w ogóle takie stare imię - nie podoba mi się

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Wysłałam Ci plan porodu mailem.
Dzięki

Cytat:
Napisane przez MaLoS Pokaż wiadomość
Dziewczyny u mnie tez średnio na jeża, ktg wyszło dziwnie, mały się nie ruszał prawie w ogóle, teraz tez te ruchy słabe jakieś... Położna kazała obserwować liczyć ruchy i jechać do szpitala rano jak będzie mało...
mam bóle jak na okres, ciągnie mnie aż do nóg, popłakałam się dwa razy, chodzę jak zbity pies, TŻ mnie irytuje, nie wiem co mi jest idę sie wykąpać i spać!
No to Kochana czekamy aż coś się zacznie

Achhh ale się cieszę, że jest główką w dół



PORÓD
a jeszcze jedna wskazóweczka - położna mi powiedziała, że jak są już skurcze to po wyjściu z wanny po pół h jeśli się nie uspokoiły warto sobie jeszcze poleżeć na lewym boku - bo na lewym łatwiej główce wejść w kanał. I wtedy liczyć skurcze, jechać jak zrobią się regularne w miarę. No to reszte wiemy
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 20:28   #4914
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość
GGI no ja wiem, ale uwazam ze to chore jest bo nikt mi w pipie po CC grzebal nie bedzie a ja mam tak wrazliwa skore ze jak zrobie to popoludniu w czwartek to mam 3 dni drapania
Witaj w klubie. U mnie masakra, ani octenisept, 3 ostrza nie daje rady. Ew wosk, ale nie na całość. Laser jest pewny, durna mogłam go dużo wcześniej zrobic
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."



Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 20:29   #4915
MaLoS
Rozeznanie
 
Avatar MaLoS
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 848
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
kejka - w takiej sytuacji bardzo polecam laser, ale light sheer. Miałam dokładnie to samo w bikini - od wrastania robiły mi się zapalenia mieszków włosowych. Z włosami czy bez - wyglądałam tak samo ohydnie. Zrobiłam jeden raz laser - wypadło mi ok. 80% włosów. Potem nie powtórzyłam kolejnych zabiegów, ale już ten jeden miał kilkuletni efekt - włosy odrastały w dużo mniejszej ilości i dużo wolniej, były też miększe. Teraz tempo wzrostu już jest jak przed zabiegiem, ale nie stwardniały aż tak żeby się notorycznie wbijać w skórę. Miałam też jakąś przygodę z laserem diodowym, ale tam nawet trzy zabiegi nie dały takiego efektu, jak jeden LS.





Piję pierwszą malinkę, zdrówko!

Podpisuje sie pod tym!! Jak laser to tylko Light Sheer duet najlepiej po ciąży idę na przypominający zabieg, teraz praktycznie nie miałam problemu, no moze przez hormony trochę odrosły, ale to nic w porównaniu do normalnego owłosienia!

Dzieki za wsparcie Kochane juz mi lepiej trochę, synek dostał porządnej czkawki i jestem dobrej myśli a jak ma sie rodzić to niech sie rodzi, jestem ready
__________________
DECYZJA --> KONSEKWENCJE

Zmiany? Zawsze na lepsze
MaLoS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 20:30   #4916
Smarrita
Wtajemniczenie
 
Avatar Smarrita
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 103
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Poli brawo za wizyte. Twoj organizm juz sie szykuje

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
Smarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 20:32   #4917
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Poli to z jednej strony oki a z drugiej z ta głową nie fajnie
Roman no brzmi tak poważnie
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 20:33   #4918
Smarrita
Wtajemniczenie
 
Avatar Smarrita
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 103
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Mi sie roman z na wspolnej kojarzy hihihi

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
Smarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 20:35   #4919
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez MaLoS Pokaż wiadomość
Podpisuje sie pod tym!! Jak laser to tylko Light Sheer duet najlepiej po ciąży idę na przypominający zabieg, teraz praktycznie nie miałam problemu, no moze przez hormony trochę odrosły, ale to nic w porównaniu do normalnego owłosienia!

Dzieki za wsparcie Kochane juz mi lepiej trochę, synek dostał porządnej czkawki i jestem dobrej myśli a jak ma sie rodzić to niech sie rodzi, jestem ready


To się nazywa podejście do porodu
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 20:38   #4920
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez GGI Pokaż wiadomość
Poli to z jednej strony oki a z drugiej z ta głową nie fajnie
Roman no brzmi tak poważnie
No ja mam nadzieję, że samo przejdzie i zapomnę o tym, że w ogóle bolało heh

po za tym jestem osłabiona, wyszło to w badaniach krwi, opryszczka i czułam się chora w weekend a teraz słaba - więc na moje oko to podpinam to pod to teraz się wzmacniam i liczę, że przejdzie albo jak organizm się wzmocni albo po porodzie
nosz kurczasz musi przejść !

Ach ale mnie ciekawi kiedy ta moja kruszynka się urodzi

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Smarrita Pokaż wiadomość
Mi sie roman z na wspolnej kojarzy hihihi

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
Rozumie, że w serialu Roman był dorosłym facetem? a wyobraź sobie, że to taki pyrtek na oko 5-6 letni zwał się Roman na tym placu zabaw hehhee
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-30 10:55:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:20.